Olsztyn 04.09.2022
2. Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego [DMP U20]
100 m K
1 7 s 1 13.01 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -0.4 III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
2 9 s 1 13.37 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -0.4 IV BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
3 10 s 1 13.68 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN -0.4 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
4 11 s 1 13.91 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN -0.4 -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
5 12 s 1 13.92 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -0.4 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2022
6 13 s 1 14.48 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -0.4 -- B.D. Z/13729/21 2022
1 1 s 2 11.47 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -1.9 M WOJTKOWSKI Maciej Z/3692/22 2022
2 2 s 2 11.49 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -1.9 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
3 3 s 2 11.63 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP -1.9 M LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
4 4 s 2 11.65 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -1.9 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
5 5 s 2 12.59 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -1.9 II B.D. Z/4917/22 2022
6 6 s 2 12.74 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD -1.9 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
7 8 s 2 13.02 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -1.9 III DMP U20 B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2022 LDK! 111
1 1 s 3 15.14 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2022
2 2 s 3 15.25 KOŻUSZKO Julia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5242/22 2022 LDK!
3 3 s 3 15.84 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U12 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2022 LDK!
4 4 s 3 16.08 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2022 LDK!
5 5 s 3 16.29 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2022
6 6 s 3 16.68 JEZIORSKA Maja Orka Iława Athletics 2011 U12 WN 0.0 -- OSTANEK Aneta Z/14519/21 2022 LDK!
7 7 s 3 17.34 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U12 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2022 LDK!
8 8 s 3 17.67 KACZOROWSKA Sara niest. Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 --
1 15 s 4 14.64 SZYMAŃSKA Joanna OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ +0.1 -- ZAWOJEK Michał Z/7826/21 2022 LDK!
2 28 s 4 15.08 SKORUPSKA Wiktoria Orka Iława Athletics 2009 U14 WN +0.1 -- OSTANEK Aneta Z/5352/22 2022 LDK!
3 34 s 4 15.83 NADROWSKA Oliwia CSiR Susz 2009 U14 WN +0.1 -- SZYSLER Andrzej Z/4910/22 2022
4 35 s 4 15.84 KAMIŃSKA Adrianna KS Polonia Pasłęk 2008 U16 WN +0.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5301/22 2022 LDK!
5 37 s 4 16.24 MOZARCZYK Maja Orka Iława Athletics # 2009 U14 WN +0.1 -- OSTANEK Aneta Z/5355/22 2022 LDK!
6 41 s 4 16.89 MANKIEWICZ Aleksandra KS Polonia Pasłęk 2008 U16 WN +0.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5303/22 2022 LDK!
7 42 s 4 17.95 JAKUBCEWICZ Maja MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN +0.1 -- BUKOWIECKA Danuta Z/1383/21 2022 LDK!
1 29 s 5 15.23 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -0.3 -- B.D. Z/4927/22 2022
2 31 s 5 15.48 GRASZEK Wiktoria NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN -0.3 -- B.D. Z/5484/22 2022
3 32 s 5 15.56 GAJOWNIK-ŁAWNICZAK Otylia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -0.3 -- OLSZEWSKI Marek Z/0271/22 2022 LDK!
4 33 s 5 15.67 ŁAPUCKA Zofia LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -0.3 -- BRYNDA Marcin Z/4908/22 2022 LDK!
5 38 s 5 16.28 ZAMORSKA Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -0.3 -- OLSZEWSKI Marek Z/0267/22 2022 LDK!
6 39 s 5 16.39 KOWALKOWSKA Maja NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN -0.3 -- B.D. Z/1380/21 2022
7 40 s 5 16.40 EUSTACHIEWICZ Klara LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -0.3 -- BRYNDA Marcin Z/10900/21 2022 LDK!
1 7 s 6 14.23 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -1.8 -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
2 13 s 6 14.49 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN -1.8 V B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
3 19 s 6 14.83 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -1.8 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
4 22 s 6 14.89 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -1.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
5 23 s 6 14.93 ZAJĄCZKOWSKA Kaja UKS Piorun Barczewo 2009 U14 WN -1.8 -- B.D. Z/4928/22 2022
6 26 s 6 15.03 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN -1.8 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2022 LDK!
7 36 s 6 16.11 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -1.8 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2022 LDK!
1 16 s 7 14.69 KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -1.6 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10901/21 , 2022 LDK!
2 18 s 7 14.80 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -1.6 -- OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
3 21 s 7 14.86 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -1.6 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
4 24 s 7 14.95 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -1.6 -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2022 LDK!
5 25 s 7 14.97 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
6 30 s 7 15.44 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -1.6 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
1 3 s 8 14.01 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -1.2 V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
2 5 s 8 14.07 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN -1.2 V NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
3 11 s 8 14.45 ANTOSIAK Roksana OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U14 MZ -1.2 V ZAWOJEK Michał Z/2372/22 2022 LDK!
4 12 s 8 14.48 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.2 V PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
5 17 s 8 14.72 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ -1.2 -- WITKOWSKI Bartosz Z/1804/21 2022 LDK!
6 20 s 8 14.86 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
7 27 s 8 15.05 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
1 1 s 9 13.43 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN -1.5 IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
2 2 s 9 13.57 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -1.5 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
3 4 s 9 14.02 BECZAK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ -1.5 V WITKOWSKI Bartosz Z/1802/21 2022 LDK!
4 6 s 9 14.21 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -1.5 V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
5 8 s 9 14.26 NAGÓRSKA Daria LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -1.5 V JESIEŃ Anna Z/1514/20 2022
6 9 s 9 14.38 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -1.5 V OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
7 10 s 9 14.40 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -1.5 V BRYNDA Marcin Z/0225/21 2022 LDK!
8 14 s 9 14.61 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -1.5 -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
200 m K
1 5 s 1 25.88 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -0.9 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
2 8 s 1 26.87 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -0.9 III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
3 9 s 1 28.12 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN -0.9 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
4 10 s 1 28.32 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN -0.9 IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
5 11 s 1 28.96 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -0.9 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2022
6 12 s 1 29.19 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN -0.9 -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
7 13 s 1 29.93 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -0.9 -- B.D. Z/13729/21 2022
1 1 s 2 23.31 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -0.7 M ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022
2 2 s 2 23.61 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.7 M WOJTKOWSKI Maciej Z/3692/22 2022
3 3 s 2 23.69 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -0.7 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
4 4 s 2 23.87 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -0.7 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
5 6 s 2 26.07 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ -0.7 II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
6 7 s 2 26.43 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD -0.7 III DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
1 19 s 3 31.36 ZAJĄCZKOWSKA Kaja UKS Piorun Barczewo 2009 U14 WN -0.7 -- B.D. Z/4928/22 2022
2 22 s 3 31.54 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -0.7 -- B.D. Z/4927/22 2022
3 23 s 3 32.33 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -0.7 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
4 24 s 3 33.86 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -0.7 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2022 LDK!
5 27 s 3 34.85 ŁAPUCKA Zofia LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -0.7 -- BRYNDA Marcin Z/4908/22 2022 LDK!
1 4 s 4 28.71 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -1.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
2 7 s 4 29.51 NAGÓRSKA Daria LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -1.3 V JESIEŃ Anna Z/1514/20 2022
3 11 s 4 29.99 STEYKA Alicja KS Schulo Team Działdowo 2007 U16 WN -1.3 V SCHULZ Łukasz Z/5276/22 2022
4 17 s 4 30.94 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -1.3 -- OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
5 25 s 4 34.52 NADROWSKA Oliwia CSiR Susz 2009 U14 WN -1.3 -- SZYSLER Andrzej Z/4910/22 2022
6 26 s 4 34.65 EUSTACHIEWICZ Klara LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -1.3 -- BRYNDA Marcin Z/10900/21 2022 LDK!
1 8 s 5 29.61 KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -0.1 V NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10901/21 , 2022 LDK!
2 10 s 5 29.95 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -0.1 -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
3 18 s 5 31.12 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -0.1 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
4 20 s 5 31.47 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
5 21 s 5 31.54 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN -0.1 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2022 LDK!
1 6 s 6 28.97 BECZAK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ -0.8 V WITKOWSKI Bartosz Z/1802/21 2022 LDK!
2 9 s 6 29.94 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -0.8 V PYTLARCZYK Paweł Z/8179/21 2022
3 12 s 6 29.99 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
4 13 s 6 30.01 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -0.8 V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
5 15 s 6 30.51 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
6 16 s 6 30.53 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
1 1 s 7 26.76 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN +0.1 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
2 2 s 7 28.07 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +0.1 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
3 3 s 7 28.49 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +0.1 IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
4 5 s 7 28.84 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN +0.1 V BRYNDA Marcin Z/0225/21 2022 LDK!
5 14 s 7 30.23 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.1 V ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
300 m K
1 s 1 38.05 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP -- BAUMGART Iwona Z/3124/11 2022 MM
2 s 1 39.12 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU -- MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2022
3 s 1 39.89 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
4 s 1 40.87 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -- B.D. Z/4917/22 2022
5 s 1 41.98 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
6 s 1 42.15 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
7 s 1 44.73 DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1239/20 2022 LDK!
1 21 s 2 51.05 WOŹNIAK Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7837/21 2022 LDK!
2 22 s 2 51.12 SOBOCZYŃSKA Luiza NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. Z/5732/22 2022
3 23 s 2 51.39 SOBOCZYŃSKA Eliza NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. Z/5731/22 2022
4 26 s 2 53.77 MOZARCZYK Maja Orka Iława Athletics # 2009 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5355/22 2022 LDK!
5 29 s 2 54.74 TŁOCZKOWSKA Marta OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7831/21 2022 LDK!
1 30 s 3 56.27 ZAMORSKA Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0267/22 2022 LDK!
2 31 s 3 57.67 POŻARYCKA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0394/22 2022
3 32 s 3 60.71 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U12 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2022 LDK!
4 33 s 3 63.38 JAKUBCEWICZ Maja MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/1383/21 2022 LDK!
1 17 s 4 50.74 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
2 20 s 4 51.01 CELIŃSKA Natalia MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/9913/21 2022 LDK!
3 25 s 4 51.84 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2022 LDK!
4 27 s 4 54.05 KOZIEJ Lena Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/1465/22 2022 LDK!
1 11 s 5 48.82 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2022 LDK!
2 16 s 5 50.37 JÓŹWICKA Roksana LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN -- JESIEŃ Anna Z/1512/20 2022
3 18 s 5 50.89 MIŁKOWSKA Anna LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -- JESIEŃ Anna Z/1513/20 2022
4 19 s 5 50.99 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
5 24 s 5 51.40 SZADEJKO Kalina KL Lechia Gdańsk 2010 U14 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2360/22 2022
6 28 s 5 54.08 ANTOSIAK Nikola OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7835/21 2022 LDK!
1 7 s 6 47.01 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2022 LDK!
2 8 s 6 47.44 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN V NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
3 10 s 6 48.05 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN V OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
4 12 s 6 48.84 PAWŁOWSKA Iga KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13342/21 2022
5 13 s 6 48.96 EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/2924/18 , 2022 BEZ LDK!
6 14 s 6 49.43 SKORUPSKA Wiktoria Orka Iława Athletics 2009 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5352/22 2022 LDK!
7 15 s 6 50.23 KOZŁOWSKA Adrianna OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/2690/22 2022 LDK!
1 1 s 7 43.18 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
2 2 s 7 43.52 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2022 LDK!
3 3 s 7 44.77 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
4 4 s 7 44.91 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN III NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
5 5 s 7 45.48 TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz Z/1806/21 2022 LDK!
6 6 s 7 46.25 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
7 9 s 7 47.53 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN V B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:27.79 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2022 M
2 s 1 1:30.64 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
3 s 1 1:30.98 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2022 LDK!
4 s 1 1:32.95 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD -- JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
5 s 1 1:37.30 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2022 3 LDK!
6 s 1 1:41.56 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
7 s 1 1:42.65 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0160/19 2022 BEZ
8 s 1 1:43.88 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2022 LDK!
1 8 s 2 1:59.15 RADZIMIŃSKA Zuzanna KS Schulo Team Działdowo 2007 U16 WN -- SCHULZ Łukasz Z/5278/22 2022
2 9 s 2 2:01.37 GRABOWSKA Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7838/21 2022 LDK!
3 10 s 2 2:01.62 ROMANOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3287/22 2022
4 11 s 2 2:03.12 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
5 12 s 2 2:04.03 LIDWICKA Emilia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7828/21 2022 LDK!
6 13 s 2 2:14.58 ŻARCZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0259/22 2022 LDK!
7 14 s 2 2:19.15 DĄBROWSKA Joanna Orka Iława Athletics 2009 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5356/22 2022 LDK!
1 1 s 3 1:43.84 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 3 1:47.09 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 3 1:49.27 CHORUŻY Karolina LKS Korab Olecko 2008 U16 WN V NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10899/21 , 2022 LDK!
4 4 s 3 1:49.91 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
5 5 s 3 1:52.76 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2022 LDK!
6 6 s 3 1:54.04 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
7 7 s 3 1:55.15 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
3000 m K
1 s 1 9:03.96 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 Sen SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2022
2 s 1 9:38.68 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
300 m pł K
1 1 s 1 49.88 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 49.91 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2022 LDK!
3 3 s 1 51.98 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 14.14 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2022 LDK!
2 2 f 1 11.46 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
3 3 f 1 11.18 ANTOSIAK Roksana OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/2372/22 2022 LDK!
4 4 f 1 9.64 ANKOWSKA Inga NKS Nowe Miasto Lubawskie 2010 U14 WN -- B.D. Z/3917/22 2022
5 5 f 1 9.34 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2022 LDK!
6 6 f 1 8.91 NOWICKA Natalia MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0918/21 , 2022 LDK!
7 7 f 1 7.62 WOŹNIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 10.31 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -0.6 IV CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
2 2 f 1 9.28 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -0.8 -- B.D. Z/1379/21 2022
3 3 f 1 9.14 KARABELA Blanka MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -0.7 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/0914/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 9.05 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -0.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
5 5 f 1 8.97 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ -0.6 -- WITKOWSKI Bartosz Z/1804/21 2022 LDK!
6 6 f 1 8.53 BORKOWSKA Oliwia UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -0.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/3284/22 2022 LDK!
7 7 f 1 8.42 KAMIŃSKA Adrianna KS Polonia Pasłęk 2008 U16 WN -0.9 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5301/22 2022 LDK!
8 8 f 1 8.15 WOŹNIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -0.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
9 9 f 1 7.12 MANKIEWICZ Aleksandra KS Polonia Pasłęk 2008 U16 WN -0.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5303/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.52 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2022 LDK!
2 2 f 1 8.35 JURGIEL Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0392/22 2022
3 3 f 1 7.39 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 16.50 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU M LIĆWINKO Michał B.D. Z/4665/11 2022 MM
2 2 f 1 14.24 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I WOJTULEWICZ Malwina Z/3814/15 2022
3 3 f 1 13.89 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 55.62 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
2 2 f 1 53.93 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022
3 3 f 1 49.52 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022
4 4 f 1 37.83 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.72 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 15.72 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U12 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2022 LDK!
100 m M
1 7 s 1 11.54 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN +1.7 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1268/11 2022 2
2 8 s 1 11.70 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.7 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
3 9 s 1 11.96 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +1.7 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK!
4 10 s 1 12.40 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +1.7 V BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
5 11 s 1 13.50 BIAŁECKI Paweł UKS Piorun Barczewo 2006 U18 WN +1.7 -- B.D. Z/5132/22 2022
1 1 s 2 10.46 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -0.8 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM
2 2 s 2 10.56 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP -0.8 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2022
3 3 s 2 10.57 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -0.8 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
4 4 s 2 11.06 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -0.8 II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
5 5 s 2 11.20 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -0.8 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
6 6 s 2 11.37 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -0.8 III B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
1 s 3 13.76 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
2 s 3 14.70 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -1.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
3 s 3 14.74 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2022
4 s 3 14.77 KOZYRSKI Kornel KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN -1.2 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4828/22 2022 LDK!
5 s 3 15.23 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -1.2 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2022 LDK!
6 s 3 15.59 KREZYMON Jakub KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2011 U12 WN -1.2 -- EWERTOWSKA Urszula Z/9809/21 2021 LDK!
7 s 3 15.86 HOMONCIK Jan MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN -1.2 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1387/21 , 2022 LDK!
8 s 3 16.84 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -1.2 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2022 LDK!
1 3 s 4 13.35 DOMŻALSKI Patryk NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -1.2 -- B.D.
2 8 s 4 14.26 HERMAN Adam MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN -1.2 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1389/21 , 2022 LDK!
3 10 s 4 14.68 PIOTROWICZ Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -1.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/5298/22 2022 LDK!
4 11 s 4 14.98 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -1.2 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2022 LDK!
5 12 s 4 15.00 KIŚLUK Sebastian UKS Atos Woźnice 2009 U14 WN -1.2 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3981/21 2022 LDK!
6 14 s 4 17.02 CHLEWIŃSKI Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -1.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/5299/22 2022 LDK!
7 15 s 4 17.13 AMSZTEJN Nikodem KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -1.2 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0397/22 2022 LDK!
1 4 s 5 13.87 GIERAK Jakub LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -1.0 -- BRYNDA Marcin Z/5503/19 2022 LDK!
2 13 s 5 16.62 RAPA Igor UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -1.0 -- B.D. Z/5254/22 2022
1 1 s 6 12.00 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -1.0 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 6 13.12 SĘDZIŃSKI Adrian LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -1.0 -- JESIEŃ Anna Z/1470/22 2022
3 5 s 6 13.89 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
4 6 s 6 14.04 KUŹNIEWSKI Hubert Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -1.0 -- OSTANEK Aneta Z/3869/22 2022 LDK!
5 7 s 6 14.14 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -1.0 -- B.D. Z/1381/21 2022
6 9 s 6 14.56 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -1.0 -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2022 LDK!
  s 6 DQ KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -1.0 -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
200 m M
1 8 s 1 22.92 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.9 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
2 9 s 1 23.29 TRĘBIŃSKI Nataniel KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -0.9 III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2723/22 2022
3 10 s 1 23.44 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -0.9 III B.D. Z/0132/19 2022
4 11 s 1 23.57 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.9 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
5 12 s 1 23.76 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.9 IV GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
6 13 s 1 23.90 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -0.9 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK!
7 14 s 1 23.98 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -0.9 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK!
1 1 s 2 20.97 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP -1.1 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2022
2 2 s 2 21.28 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -1.1 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM
3 3 s 2 21.45 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -1.1 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
4 4 s 2 22.16 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -1.1 II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
5 5 s 2 22.53 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -1.1 II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
6 6 s 2 22.70 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -1.1 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
7 7 s 2 22.82 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -1.1 III B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
1 5 s 3 28.86 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
2 6 s 3 31.08 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +0.5 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2022 LDK!
3 7 s 3 32.21 KIŚLUK Sebastian UKS Atos Woźnice 2009 U14 WN +0.5 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3981/21 2022 LDK!
4 8 s 3 34.57 RAPA Igor UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN +0.5 -- B.D. Z/5254/22 2022
1 1 s 4 24.02 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +0.1 IV OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
2 2 s 4 24.40 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN +0.1 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 4 26.18 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +0.1 -- NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
4 4 s 4 26.59 SĘDZIŃSKI Adrian LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN +0.1 -- JESIEŃ Anna Z/1470/22 2022
1 s 5 26.20 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -1.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2022
2 s 5 27.85 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN -1.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2022
3 s 5 29.76 BIESIEKIERSKI Krzysztof niest. Olsztyn 1973 Masters WN -1.6 --
4 s 5 30.37 OLSZEWSKI Marek W-MKLAM Olsztyn 1969 Masters WN -1.6 -- B.D. Z/13603/21 2022
5 s 5 31.87 MISIEWICZ Piotr niest. Olsztyn 1963 Masters WN -1.6 --
6 s 5 32.84 DANILUK Stanisław niest. Olsztyn 1963 Masters WN -1.6 --
7 s 5 34.41 CIUPINSKI Jerzy niest. Olsztyn 1955 Masters WN -1.6 --
8 s 5 37.31 SOKALSKI Bogdan niest. Olsztyn 1950 Masters WN -1.6 --
300 m M
1 6 s 1 35.52 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
2 9 s 1 37.22 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2022 5
3 10 s 1 39.40 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
4 11 s 1 41.55 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2022
5 12 s 1 41.89 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0318/19 2022 BEZ LDK!
6 13 s 1 47.30 KRAWCZYK Olaf MKS Truso Elbląg 2006 U18 WN -- NAGY Czesław Z/1992/22 2022
1 1 s 2 32.61 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2022
2 2 s 2 33.29 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1
3 3 s 2 33.54 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD -- NABIAŁEK Łukasz OGONOWSKI Jakub Z/1077/14 2022
4 4 s 2 34.53 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
5 5 s 2 34.78 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD -- DUDEK Bartosz Z/3483/11 2022
6 7 s 2 36.52 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
7 8 s 2 36.54 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
1 6 s 3 47.76 PIOTROWICZ Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/5298/22 2022 LDK!
2 7 s 3 48.65 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
3 8 s 3 49.95 REUT Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/5353/22 , 2022 LDK!
4 9 s 3 50.56 KRUPSKI Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/14518/21 2022 LDK!
1 1 s 4 39.75 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
2 2 s 4 42.01 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN V OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
3 3 s 4 43.20 ARTYCH Antoni MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/6983/21 2022 LDK!
4 4 s 4 45.88 HERMAN Adam MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1389/21 , 2022 LDK!
5 5 s 4 46.22 KUŹNIEWSKI Hubert Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3869/22 2022 LDK!
400 m M
1 2 s 1 52.32 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN III CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
2 1 s 1 52.32 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN III CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
3 3 s 1 52.84 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/0915/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 56.12 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!
600 m M
1 9 s 1 1:27.36 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022
2 10 s 1 1:28.70 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
3 11 s 1 1:29.03 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN III BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
4 12 s 1 1:31.63 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
5 13 s 1 1:32.80 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3803/20 , 2022 LDK!
6 14 s 1 1:33.83 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN IV OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2022 LDK!
7 15 s 1 1:34.11 GŁĄB Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 1995 Sen WN -- OLSZEWSKI Marek Z/3800/22 2022
8 16 s 1 1:36.34 JANIAK Paweł MKS Truso Elbląg 2004 U20 WN -- NAGY Czesław Z/3864/19 2022 BEZ
9 17 s 1 1:36.82 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2022
1 1 s 2 1:17.76 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2022 1
2 2 s 2 1:20.44 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD -- DUDEK Bartosz Z/3483/11 2022
3 3 s 2 1:21.15 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
4 4 s 2 1:21.17 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
5 5 s 2 1:21.62 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- BAŁDYKA Jakub B.D. Z/0177/14 2022 2
6 6 s 2 1:21.84 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022
7 7 s 2 1:23.00 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2022
8 8 s 2 1:23.69 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK!
  s 2 DNF OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 1985 Masters MZ -- OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2022 2
1 s 3 1:38.64 KOSZELA Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3802/20 2022 LDK!
2 s 3 1:40.18 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U16 WN -- FIGAT Mirosław # Z/2942/22 2022
3 s 3 1:40.59 BARTOSZEWICZ Igor LKS Korab Olecko 2005 U18 WN -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/4603/22 , 2022 LDK!
4 s 3 1:48.57 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2022 LDK!
5 s 3 2:00.07 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2022
3000 m M
1 s 1 8:05.21 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team 1998 Sen MA I SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2022
2 s 1 8:08.90 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB I DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
3 s 1 8:51.31 KUBIAK Maciej UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1988 Sen PM III B.D. Z/2554/19 2022
4 s 1 9:02.17 SAWICKI Szymon GUKS Asy Dywity 1991 Sen WN III B.D. Z/5031/22 2022
5 s 1 9:05.06 FLAGA Przemysław KB Sporting Międzyzdroje 1983 Masters ZP III KRUPANEK Romuald Z/3197/20 2022 LDK!
6 s 1 9:46.65 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2022 LDK!
7 s 1 9:59.84 KAWECZYŃSKI Krzysztof KS Zamek Kurzętnik 1981 Masters WN -- KOPEĆ Wojciech # Z/4349/20 2022
8 s 1 10:05.69 KUBICKI Sebastian niest. Olsztyn 1991 Sen WN --
300 m pł M
1 1 s 1 44.92 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
2 2 s 1 50.90 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
3 3 s 1 56.49 BORYSEWICZ Wiktor KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0399/22 2022 LDK!
4 4 s 1 59.13 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3577/19 2022 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 11.85 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN -0.8 III BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.54 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -1.5 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
3 3 f 1 9.90 ROSANKIEWICZ Cezary NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -0.9 -- B.D. Z/3918/22 2022
4 4 f 1 8.85 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -0.8 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 8.79 JAROSZEWSKI Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/12169/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 8.10 RYDZYŃSKI Paweł LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1028/22 2022 LDK!
3 3 f 1 7.57 STRZEMIECZNY Antoni MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/2776/22 2022 LDK!
4 4 f 1 4.80 KOWALSKI Piotr Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5008/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 17.03 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
1 1 f 2 12.53 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN IV AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 2 11.04 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
3 3 f 2 9.89 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2022 LDK!
4 4 f 2 9.79 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.31 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
2 2 f 1 18.03 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M B.D. BUKOWIECKI Maciej , Z/4693/11 , 2022
3 3 f 1 16.17 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 NM STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 60.40 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD M JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2022 MM
2 2 f 1 51.94 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
3 3 f 1 50.69 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
4 4 f 1 42.43 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
Oszczep (500) M
1 1 f 1 18.04 BORYSEWICZ Wiktor KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0399/22 2022 LDK!
2 2 f 1 15.86 RYDZYŃSKI Paweł LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1028/22 2022 LDK!
3 3 f 1 13.52 AMSZTEJN Nikodem KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0397/22 2022 LDK!
4 4 f 1 13.44 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 33.99 ROSANKIEWICZ Cezary NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/3918/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.753523111343 sekund