Kraków 10.09.2022
Mały Miting lekkoatletyczny MZLA
60 m K
1 1 s 1 8.0 r TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
2 2 s 1 8.3 r ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
3 3 s 1 8.3 r BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
4 4 s 1 8.3 r GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
5 5 s 1 8.5 r PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13667/21 2022 LDK!
6 6 s 1 8.6 r PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
1 10 s 2 8.9 r KANIA Justyna Kraków Athletics Team 2010 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2734/21 2022
2 12 s 2 9.1 r PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. Z/6561/21 2022
3 13 s 2 9.1 r SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
4 15 s 2 9.2 r SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
5 19 s 2 9.6 r MACHNIK Lena TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2876/22 2022
6 22 s 2 9.8 r DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/4340/21 2022 LDK!
1 11 s 3 9.1 r UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
2 16 s 3 9.3 r BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2883/22 2022
3 18 s 3 9.5 r HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2022
4 21 s 3 9.7 r POLEWKA Amanda Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2011 U12 MA 0.0 -- ZAJĄC Bartosz Z/13176/21 2022
5 23 s 3 10.1 r PAJĄK Martyna WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/2913/21 2022 LDK!
6 24 s 3 10.9 r KWIATKOWSKA Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U12 MA 0.0 -- ZAJĄC Bartosz Z/13808/21 2022
1 7 s 4 8.6 r SENDEREK Zofia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- MICHNIAK Jan Z/5650/22 2022
2 8 s 4 8.7 r NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
3 9 s 4 8.8 r KLIMAKOVA Alisa WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/4937/22 2022
4 14 s 4 9.1 r WOJNICZ-SIANOŻĘCKA Paulina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/10920/21 2022 LDK!
5 17 s 4 9.4 r DRABEK Zuzanna WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/3028/22 2022
6 20 s 4 9.7 r KAJDA Natalia KS Olkusz 2009 U14 MA 0.0 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13547/21 2022
200 m K
1 s 1 27.02 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +1.3 III ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
2 s 1 28.26 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +1.3 IV CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
3 s 1 30.09 KLIMAKOVA Alisa WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +1.3 V GAJ Paulina Z/4937/22 2022
4 s 1 30.40 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA +1.3 -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
5 s 1 30.90 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +1.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
6 s 1 30.97 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +1.3 -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
7 s 1 31.18 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +1.3 -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
1 s 2 29.17 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.8 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
2 s 2 29.87 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.8 V CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
3 s 2 30.58 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK +0.8 -- B.D. Z/6560/21 2022
4 s 2 32.11 ŚLUSAREK Eliza KS Olkusz 2009 U14 MA +0.8 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/5235/22 2022
5 s 2 33.28 ANDRZEJCZYK Kalina KS Olkusz 2011 U12 MA +0.8 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4833/19 2022 LDK!
6 s 2 33.31 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2883/22 2022
7 s 2 33.87 STANECKA Julia MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +0.8 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1856/22 2022
8 s 2 34.67 MACHNIK Lena TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2876/22 2022
300 m K
1 s 1 43.86 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA III GIZA Karolina Z/3448/21 2022
2 s 1 44.82 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA III DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
3 s 1 45.41 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA IV GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
4 s 1 46.31 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
5 s 1 46.40 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
6 s 1 47.47 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA V GIZA Karolina Z/13811/21 2022
7 s 1 47.83 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
1 s 2 47.53 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA V FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
2 s 2 48.06 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA V MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2022
3 s 2 48.29 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA V JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
4 s 2 52.24 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
5 s 2 53.32 TALAGA Julia KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12069/21 2022
6 s 2 54.08 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
7 s 2 55.17 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA -- GUJA Marta Z/4340/21 2022 LDK!
8 s 2 60.16 PUDEŁKO Katarzyna Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2010 U14 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13807/21 2022
1 s 3 52.11 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2022
2 s 3 53.60 ŚMIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2022
3 s 3 57.07 ZABAWA Eliza SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/13834/21 2022
4 s 3 57.91 PIĄTEK Lena MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1556/22 2022
5 s 3 59.52 POLEWKA Amanda Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2011 U12 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13176/21 2022
6 s 3 60.99 SLUSARCZYK Malgorzata KS Olkusz 2011 U12 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/3456/20 2022 LDK!
7 s 3 61.96 KWIATKOWSKA Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U12 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13808/21 2022
600 m K
1 s 1 1:50.73 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2582/18 2022 BEZ
2 s 1 1:55.79 WOJCIECHOWSKA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/14743/21 2022
3 s 1 1:59.53 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/2188/21 2022 LDK!
4 s 1 2:02.96 JAGLARZ Marta TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- GIZA Karolina Z/5021/22 2022
5 s 1 2:04.92 PUDEŁKO Katarzyna Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2010 U14 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13807/21 2022
6 s 1 2:05.90 WOŁEK Julia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/4218/22 2022
7 s 1 2:08.77 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2022
60 m M
1 1 s 1 7.9 r ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
2 2 s 1 8.3 r CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2022
3 5 s 1 8.8 r KWIECIEŃ Filip WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/4052/22 2022
4 6 s 1 8.9 r ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
5 8 s 1 9.1 r BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
6 9 s 1 9.1 r BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/2903/21 2022 LDK!
1 7 s 2 9.04 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.4 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2022
2 10 s 2 9.29 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +0.4 -- GAJ Paulina Z/2909/21 2022 LDK!
3 12 s 2 9.64 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +0.4 -- GUJA Marta Z/13802/21 2022 LDK!
4 13 s 2 9.66 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA +0.4 -- GUJA Marta Z/5649/22 2022
5 14 s 2 9.68 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +0.4 -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
1 3 s 3 8.49 TAFLIŃSKI Daniel SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5647/22 2022
2 4 s 3 8.65 NYIREGYHAZKI Niko WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/4999/21 2022 LDK!
3 11 s 3 9.52 LIS Mariusz SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2117/22 2022
4 15 s 3 10.18 ŁOPATECKI Artur MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA +0.8 -- B.D. Z/1854/22 2022
200 m M
1 s 1 26.60 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +2.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
2 s 1 31.28 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +2.0 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
3 s 1 31.50 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA +2.0 -- GUJA Marta Z/5649/22 2022
4 s 1 31.67 TALIK Oskar MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA +2.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/11115/21 2022
5 s 1 32.79 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +2.0 -- GUJA Marta Z/13802/21 2022 LDK!
6 s 1 32.96 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +2.0 -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
1 s 2 28.63 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +1.3 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2022
2 s 2 28.72 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +1.3 -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
3 s 2 28.92 MIRCZAK Marcin KS Olkusz 2009 U14 MA +1.3 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13855/21 2022
4 s 2 29.55 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +1.3 -- GAJ Paulina Z/2903/21 2022 LDK!
5 s 2 35.90 GRYBOŚ Adam UKS Lider Siercza 2012 U12 MA +1.3 -- KAMIŃSKA Joanna Z/10917/21 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 44.58 TAFLIŃSKI Daniel SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5647/22 2022
2 s 1 46.69 FIJAŁKOWSKI Michał SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/2494/21 2022 LDK!
3 s 1 48.43 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2909/21 2022 LDK!
4 s 1 49.65 SIEJKA Bartłomiej KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12070/21 2022
5 s 1 50.72 BRÓG Michał KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4832/19 2022
6 s 1 56.67 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2022
600 m M
1 s 1 1:36.69 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
2 s 1 1:39.76 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA V KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3212/20 2022
3 s 1 1:40.69 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2444/19 2022
4 s 1 1:45.81 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2022
5 s 1 1:46.78 SZCZUREK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2877/22 2022
6 s 1 1:47.14 PULCHNY Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/13850/21 2022 LDK!
7 s 1 1:51.25 DOLEZY Kuba KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12073/21 2022
8 s 1 1:53.17 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/7933/21 2022 LDK!
9 s 1 1:55.56 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2022 LDK!
10 s 1 1:55.86 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4096/19 2022 LDK!
11 s 1 1:56.32 PROKOP Alan UKS Kobylanka 2011 U12 MA -- B.D. Z/5236/22 2022 LDK!
12 s 1 1:56.58 ANDRZEJAK Sebastian TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA -- GIZA Karolina Z/4241/22 2022
13 s 1 2:01.08 CZARNECKI Jakub Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U12 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/5439/22 2022
14 s 1 2:01.73 ZEMLA Mateusz WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/3030/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.80124092102051 sekund