Radom 11.09.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (MAZ-WMZ) [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.81 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -1.1 III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 120
2 2 e 1 13.45 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN -1.1 IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
3 4 e 1 13.58 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -1.1 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4339/20 2022 LDK!
4 5 e 1 13.58 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -1.1 IV DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK! 89
5 6 e 1 13.70 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -1.1 IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
6 7 e 1 13.72 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -1.1 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
7 9 e 1 13.82 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -1.1 V MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2022
8 11 e 1 13.93 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -1.1 V BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
9 12 e 1 14.03 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -1.1 V DMP U20 B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2022 LDK! 74
1 3 e 2 13.55 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -2.1 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
2 8 e 2 13.76 WOJTUNIK Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -2.1 IV TRZOS Leszek Z/4384/22 2022
3 10 e 2 13.88 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -2.1 V DZICZEK Szymon Z/4726/19 2022
4 14 e 2 14.14 GRUZIŃSKA Julia Mazovia ProActiv Ciechanów 2008 U16 MZ -2.1 V B.D. Z/5267/22 2022
5 15 e 2 14.16 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN -2.1 V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
6 16 e 2 14.22 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -2.1 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2022 LDK!
7 18 e 2 14.25 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -2.1 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1095/22 2022
8 21 e 2 14.36 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -2.1 V B.D. Z/1379/21 2022
9 23 e 2 14.48 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -2.1 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2022
1 17 e 3 14.23 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -0.4 V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2022
2 19 e 3 14.27 MARCIŃCZYK Martyna MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 V KUBICKI Adam Z/12988/21 2022
3 20 e 3 14.28 KRUSZEWSKA Barbara UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -0.4 V B.D. Z/3762/22 2022
4 22 e 3 14.45 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -0.4 V DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
5 25 e 3 14.56 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -0.4 -- BRYNDA Marcin Z/0225/21 2022 LDK!
6 26 e 3 14.60 OŚKA Emila UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -0.4 -- MISZTAL Janusz Z/1812/22 2022 LDK!
7 29 e 3 14.71 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -0.4 -- ZIMNY Emanuel Z/5196/19 2022 LDK!
8 38 e 3 15.27 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -0.4 -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
1 24 e 4 14.54 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 -- B.D. Z/4710/19 2022
2 27 e 4 14.63 KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -0.8 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10901/21 , 2022 LDK!
3 28 e 4 14.66 WAŻNY Maria KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -0.8 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3874/20 2022 LDK!
4 30 e 4 14.85 WOŹNICKA Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -0.8 -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/14122/21 2022
5 32 e 4 14.94 STOLARCZYK Maja MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -0.8 -- B.D. Z/3904/22 2022
6 33 e 4 14.95 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 -- B.D. Z/14769/21 2022
7 36 e 4 15.14 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN -0.8 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
8 39 e 4 15.47 PAWŁOWSKA Iga KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -0.8 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13342/21 2022
1 13 e 5 14.03 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -0.7 V B.D. Z/5561/22 2022
2 31 e 5 14.86 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -0.7 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13312/21 2022
3 34 e 5 15.01 ŻELAZO Lena MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -0.7 -- MARKOWSKI Michał Z/13308/21 2022
4 35 e 5 15.13 SZKUTOWICZ Natalia MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -0.7 -- MARKOWSKI Michał Z/13306/21 2022
5 37 e 5 15.20 STAŃCZAK Julita MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -0.7 -- KRAWCZAK Andrzej Z/3940/22 2022
6 40 e 5 15.57 PÓŁTORZYCKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -0.7 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13310/21 2022
1 f 1 12.58 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -2.6 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 130
2 f 1 13.33 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN -2.6 IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
3 f 1 13.38 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -2.6 IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
4 f 1 13.41 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -2.6 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
5 f 1 13.44 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -2.6 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
6 f 1 13.54 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -2.6 IV DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK! 90
7 f 1 13.69 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -2.6 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4339/20 2022 LDK!
8 f 1 13.78 WOJTUNIK Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -2.6 IV TRZOS Leszek Z/4384/22 2022
9 f 1 13.90 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -2.6 V MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2022
300 m K
1 1 s 1 41.83 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ II ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia Z/3415/21 2022
2 2 s 1 41.88 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ II CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
3 3 s 1 41.96 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN II OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
4 4 s 1 42.23 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
5 5 s 1 43.34 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
6 7 s 1 43.51 DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1239/20 2022 LDK!
7 8 s 1 44.25 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
1 6 s 2 43.46 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2022 LDK!
2 9 s 2 44.36 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ III DZICZEK Szymon Z/4726/19 2022
3 10 s 2 44.58 GROMEK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0885/21 2022
4 11 s 2 44.91 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN III NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
5 13 s 2 45.38 GRUZIŃSKA Julia Mazovia ProActiv Ciechanów 2008 U16 MZ IV B.D. Z/5267/22 2022
6 16 s 2 46.20 TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz Z/1806/21 2022 LDK!
1 12 s 3 45.36 ZAJĄC Emilia Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2766/20 2022 LDK!
2 14 s 3 45.76 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN IV BRYNDA Marcin Z/0225/21 2022 LDK!
3 15 s 3 46.00 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
4 19 s 3 46.94 SUCHOLEWSKA Natalia SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/4113/20 2022 LDK!
5 20 s 3 47.06 KRUSZEWSKA Barbara UKS Otrębusy 2007 U16 MZ V B.D. Z/3762/22 2022
6 23 s 3 48.58 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
1 18 s 4 46.77 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/11590/21 2022
2 22 s 4 48.15 KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U16 WN V NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10901/21 , 2022 LDK!
3 24 s 4 49.11 OŚKA Emila UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1812/22 2022 LDK!
4 25 s 4 49.23 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/14769/21 2022
5 26 s 4 49.36 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4710/19 2022
6 29 s 4 51.77 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0185/22 2022 LDK!
1 17 s 5 46.34 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ IV B.D. Z/5561/22 2022
2 21 s 5 47.17 WOJTUNIK Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V TRZOS Leszek Z/4384/22 2022
3 27 s 5 50.27 JANASZ Weronika LKS Mazowsze Teresin 2007 U16 MZ -- CIERECH Bogusław Z/3350/22 2022
4 28 s 5 50.63 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
5 30 s 5 51.91 PEZACKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0894/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.56 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
2 2 s 1 1:41.05 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4298/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:41.06 KACPRZYŃSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2007 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14717/21 2022
4 4 s 1 1:44.21 ŚWIETLICKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0871/21 2022
5 5 s 1 1:45.48 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:46.42 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:48.70 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon Z/4717/19 2022
8 8 s 1 1:50.04 NIEWIADOMSKA Magda LKS Mazowsze Teresin 2008 U16 MZ -- CIERECH Bogusław Z/12900/21 2022
9 9 s 1 1:53.19 WIĘSAK Alicja MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/13307/21 2022
1 10 s 2 1:54.28 LABICKA Oliwia LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2394/21 2022 LDK!
2 11 s 2 1:54.34 JANAS Marianna KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/11657/21 2022 LDK!
3 12 s 2 1:55.11 MARECKA Apolonia KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/11817/21 2022
4 13 s 2 1:55.68 KAZUBSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1422/22 2022 LDK!
5 14 s 2 1:57.39 ZAJĄC Patrycja MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław MIESZKOWSKI Piotr , Z/0955/20 , 2022 LDK!
6 15 s 2 1:57.88 SOŚNIERZ Hanna UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0548/20 2022 LDK!
7 16 s 2 1:59.26 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:59.38 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ II GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2022
2 2 s 1 3:07.39 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:22.14 DĘBECKA Karolina SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ IV PARADOWSKA Renata Z/1342/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:22.78 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ V KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2022
5 5 s 1 3:24.27 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2022 LDK!
6 6 s 1 3:27.70 STRĄG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/1386/22 2022 LDK!
7 7 s 1 3:31.40 DESKA Antonina KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ V DZICZEK Szymon Z/4728/19 2022
8 8 s 1 3:34.88 MIECZKOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1424/22 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:49.87 KAROLAK Amelia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 6:55.71 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2022 LDK!
3 3 s 1 7:15.36 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2022 LDK!
4 4 s 1 7:21.84 ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/3870/20 2022
5 5 s 1 7:36.04 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
6 6 s 1 7:37.30 KOMOROWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/10396/21 2022
7 7 s 1 7:48.38 ROLA Marcjanna RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta Z/6300/21 2022 LDK!
8 8 s 1 7:49.09 CHORUŻY Karolina LKS Korab Olecko 2008 U16 WN V NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10899/21 , 2022 LDK!
9 9 s 1 7:50.64 KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2022
80 pł K
1 4 e 1 13.18 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -0.5 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
2 5 e 1 13.27 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.5 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
3 8 e 1 13.50 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -0.5 IV BOGUCKI Michał Z/2791/20 2022 LDK!
4 10 e 1 13.63 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -0.5 IV BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
5 12 e 1 13.79 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.5 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
6 13 e 1 14.02 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.5 V BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
7 14 e 1 14.34 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -0.5 V BOGUCKI Michał Z/3921/19 2022 LDK!
8 15 e 1 14.74 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN -0.5 V TWOREK Urszula Z/2513/22 2022
1 1 e 2 12.61 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ -1.6 III WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
2 2 e 2 12.87 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -1.6 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 3 e 2 12.98 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -1.6 III BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
4 6 e 2 13.30 WILCZYŃSKA Lena UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -1.6 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/6162/21 2022 LDK!
5 7 e 2 13.32 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -1.6 IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
6 9 e 2 13.56 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -1.6 IV BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
7 11 e 2 13.70 KOLASA Aleksandra PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -1.6 IV WOLIŃSKI Michał Z/5580/19 2022 LDK!
8 16 e 2 16.03 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -1.6 -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2022 LDK!
9 17 e 2 16.08 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -1.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2022
1 f 1 12.52 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ -1.9 III WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
2 f 1 12.69 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -1.9 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 12.96 WILCZYŃSKA Lena UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -1.9 III BŁASIŃSKA Aneta Z/6162/21 2022 LDK!
4 f 1 12.96 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -1.9 III BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
5 f 1 13.04 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -1.9 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
6 f 1 13.31 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -1.9 IV BOGUCKI Michał Z/2791/20 2022 LDK!
7 f 1 13.34 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -1.9 IV BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
8 f 1 13.37 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -1.9 IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
9 f 1 13.43 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -1.9 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 48.52 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 48.71 WILCZYŃSKA Lena UKS Technik Radom 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKA Aneta Z/6162/21 2022 LDK!
3 3 s 1 49.61 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 49.93 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2022 LDK!
5 5 s 1 49.95 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2022 LDK!
6 8 s 1 50.54 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
1 6 s 2 50.12 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2022 LDK!
2 7 s 2 50.54 KOLASA Aleksandra PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ IV WOLIŃSKI Michał Z/5580/19 2022 LDK!
3 9 s 2 51.23 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
4 12 s 2 52.64 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2022
5 15 s 2 53.37 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4338/20 2022 LDK!
6 16 s 2 53.83 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3200/21 2022
1 10 s 3 52.13 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2022
2 11 s 3 52.39 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
3 13 s 3 52.67 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/3921/19 2022 LDK!
4 14 s 3 53.12 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
5 17 s 3 54.19 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/2791/20 2022 LDK!
6 18 s 3 57.89 PEKRÓL Zuzanna MUKS Płock 2008 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/5160/21 , 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:20.46 ORZOŁEK Maria UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN III TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
2 2 s 1 3:31.68 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:31.71 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ IV GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2022 LDK!
4 4 s 1 3:34.86 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:36.22 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:40.70 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:43.96 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN V SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.49 FALĘCKA Pola
BIAŁCZAK Maja
JELENIEWICZ Nikola
KUŚ Anastazja
KS AZS UWM Olsztyn 2007
2007
2007
2007
U16 WMZ -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/5450/19
Z/3798/19
Z/5729/18
Z/2483/20
, 2022
2022
2022
2022




2 3 s 1 53.07 ZIĘBA Natalia
SOBCZYŃSKA Aleksandra
SZCZYPIŃSKA Kaja
ZABŁOCKA Alicja
Orka Iława Athletics 2008
2007
2007
2008
U16 WMZ -- OSTANEK Aneta B.D.
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
Z/4265/19
Z/12559/21
Z/3796/20
Z/3795/20
2022
2022
2022
2022




3 4 s 1 54.20 WASIELEWSKA Roksana
KUBALAK Karolina
WOŹNICKA Maria
KOPROWSKA Maja
OKS Skra Warszawa 2007
2008
2008
2008
U16 MAZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon
GRĄBCZEWSKI Zenon
GRĄBCZEWSKI Zenon
GRĄBCZEWSKI Zenon
Z/0993/20
Z/13571/21
Z/14122/21
Z/0998/20
2022
2022
2022
2022




4 6 s 1 55.03 GARBACZEWSKA Urszula
ŻELAZO Lena
AKONOM Natalia
STOLARCZYK Maja
MKS Pogoń Siedlce 2008
2008
2007
2007
U16 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MARKOWSKI Michał
KOSIERADZKI Łukasz
B.D.
Z/5079/19
Z/13308/21
Z/13312/21
Z/3904/22
2022
2022
2022
2022




5 10 s 1 56.20 JAKUBOWSKA Jowita
KAMIŃSKA Laura
SZAUER Julia
BANACKA Maja
LKS Lubawa 2008
2008
2007
2007
U16 WMZ -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Leszek
Z/2379/21
Z/3987/21
Z/2820/19
Z/2376/21
2022
2022
2022
2022




6 13 s 1 59.63 ZIELIŃSKA Alicja
BEREDA Weronika
MACIEJEWSKA Hanna
SOŚNIERZ Hanna
UKS Herkules Sulejówek 2007
2008
2007
2008
U16 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/3227/21
Z/3222/21
Z/0549/20
Z/0548/20
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF STEFAŃSKA Marika
GROMEK Zuzanna
SZYMCZAK Karolina
CZAJKA Agata
KS AZS AWF Warszawa 2007
2008
2007
2008
U16 MAZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena
GOGOŁEK Marcin
MAJ- MATUSIAK Marlena
ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia
Z/3547/21
Z/0885/21
Z/3200/21
Z/3415/21
2022
2022
2022
2022




1 2 s 2 52.67 FLORCZUK Malwina
KOPEĆ Liwia
KOPEĆ Letycja
JAMROZ Lena
KS Atak Agrykola Warszawa 2007
2008
2008
2007
U16 MAZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
Z/4363/20
Z/4338/20
Z/4339/20
Z/2082/21
2022
2022
2022
2022




2 5 s 2 54.45 KARBOWIAK Dominika
KURACKA Karolina
PTASZYŃSKA Patrycja
HOYER Natalia
KM Aktywni Sochaczew 2008
2007
2008
2008
U16 MAZ -- ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
Z/2048/21
Z/6531/21
Z/5196/19
Z/5814/19
2022
2022
2022
2022




3 7 s 2 55.28 SOKOŁOWSKA Wiktoria
DĄBROWSKA Julia
NURKIEWICZ Anna
SOKOŁOWSKA Patrycja
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007
2008
2007
2007
U16 MAZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam
NAPIÓRKOWSKI Adam
NAPIÓRKOWSKI Adam
NAPIÓRKOWSKI Adam
Z/3568/19
Z/5479/21
Z/3259/20
Z/3567/19
2022
2022
2022
2022
BEZ

BEZ
BEZ
4 8 s 2 55.58 PAWŁOWSKA Iga
SASIN Weronika
WŁODARSKA Zuzanna
SUGIER Laura
KS AZS UWM Olsztyn 2008
2007
2007
2007
U16 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/13342/21
, Z/0240/20
Z/3793/20
Z/5429/19
2022
, 2022
2022
2022




5 9 s 2 56.06 SOBCZAK Alicja
ZIELIŃSKA Joanna
GAJDA Julia
KORYCKA Anna
UKS MTE Milanówek 2008
2008
2008
2007
U16 MAZ -- B.D. DOMAGAŁA Joanna
SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf
RODOWALD Olaf
SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta
, Z/3491/22
, Z/1457/18
Z/0687/20
, Z/0831/18
, 2022
, 2022
2022
, 2022

BEZ

BEZ
6 11 s 2 58.19 GOTOWIEC Barbara
ŁODZIŃSKA Zofia
PERZANOWSKA Lena
SZYMAŃSKA Maja
UKS Orzełki Warszawa 2008
2008
2008
2008
U16 MAZ -- BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
GRALEWSKI Wojciech
Z/3921/19
Z/2791/20
Z/0185/22
Z/6693/22
2022
2022
2022
2022




7 12 s 2 58.50 JĘDRZEJEWSKA Dominika
KOWALSKA Nikola
STAŃCZAK Julita
CZECH Nelly
MKS Pułtusk 2007
2008
2008
2007
U16 MAZ -- KRYSIAK Sławomir
KRAWCZAK Andrzej
KRAWCZAK Andrzej
KRYSIAK Sławomir
Z/10888/21
Z/3945/22
Z/3940/22
Z/11735/21
2022
2022
2022
2022
BEZ



Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ III RODOWALD Olaf Z/0687/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.50 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/1457/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.35 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
4 4 f 1 1.30 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11590/21 2022
5 5 f 1 1.30 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2022
6 6 f 1 1.30 PODLASIEWSKA Joanna MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/10890/21 2022
7 7 f 1 1.20 SOBCZAK Alicja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- B.D. DOMAGAŁA Joanna , Z/3491/22 , 2022 LDK!
7 7 f 1 1.20 GLINKA Izabela Maria MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12531/21 2022
9 9 f 1 1.20 BORKOWSKA Oliwia UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3284/22 2022 LDK!
10 10 f 1 1.20 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0185/22 2022 LDK!
10 10 f 1 1.20 KALINOWSKA Izabela MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11736/21 2022
W dal K
1 f 1 5.13 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +1.8 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 4.97 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.5 IV SZYMCZUK Dariusz Z/5441/19 2022 LDK!
3 f 1 4.93 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
4 f 1 4.91 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 IV DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK! 75
5 f 1 4.70 PODLIPNIAK Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +2.5 V WOLIŃSKI Michał Z/5443/19 2022 LDK!
6 f 1 4.65 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.4 V SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
7 f 1 4.55 KUCEWICZ Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +2.1 V WOLIŃSKI Michał Z/5444/19 2022 LDK!
8 f 1 4.52 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -1.4 V KOZERA Piotr Z/8061/21 2022 LDK!
9 f 1 4.48 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +2.5 -- BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2022
10 f 1 4.44 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +2.1 -- BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
11 f 1 4.25 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +2.2 -- SZYMCZUK Dariusz Z/5578/19 2022 LDK!
12 f 1 4.19 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +1.5 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
13 f 1 4.17 ŚWIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +1.6 -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2022
14 f 1 4.13 KARABELA Blanka MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN +1.2 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/0914/21 , 2022 LDK!
15 f 1 4.01 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.4 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1095/22 2022
16 f 1 3.99 CZECH Nelly MKS Pułtusk 2007 U16 MZ +1.8 -- KRYSIAK Sławomir Z/11735/21 2022
17 f 1 3.96 KAŹMIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ +1.3 -- KOZERA Piotr Z/5161/22 2022
18 f 1 3.93 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.4 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2022
19 f 1 3.93 GRASZEK Wiktoria NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN +1.9 -- B.D. Z/5484/22 2022
20 f 1 3.71 SZAUER Julia LKS Lubawa 2007 U16 WN +2.8 -- TYKARSKI Marek Z/2820/19 2022
21 f 1 3.71 JĘDRZEJEWSKA Dominika MKS Pułtusk 2007 U16 MZ +0.9 -- KRYSIAK Sławomir Z/10888/21 2022 BEZ
22 f 1 3.68 KOWALSKA Nikola MKS Pułtusk 2008 U16 MZ +2.4 -- KRAWCZAK Andrzej Z/3945/22 2022
23 f 1 3.67 MIERZEJEWSKA Michalina UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ +1.1 -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13003/21 2022 LDK!
24 f 1 3.57 SZCZEŚNIAK Maria MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +2.5 -- KOZERA Piotr Z/5162/22 2022
Wieloskok K
1 1 f 1 10.60 DĄBROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ +1.3 III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5479/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.48 SOKOŁOWSKA Patrycja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ +1.3 III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3567/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 9.76 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.9 V KOZERA Piotr Z/8061/21 2022 LDK!
4 4 f 1 9.75 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.2 V SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
5 5 f 1 9.71 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +0.8 V SZYMCZUK Dariusz Z/5441/19 2022 LDK!
6 6 f 1 9.69 PODLIPNIAK Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.5 V WOLIŃSKI Michał Z/5443/19 2022 LDK!
7 7 f 1 9.47 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN +1.7 -- B.D. Z/1379/21 2022
8 8 f 1 9.31 ŚWIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +0.6 -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2022
9 9 f 1 9.25 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.1 -- SZYMCZUK Dariusz Z/5578/19 2022 LDK!
10 10 f 1 9.05 ZALEWSKA Weronika UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ +0.8 -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/5514/21 2022 LDK!
11 11 f 1 9.05 SOKOŁOWSKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ +0.8 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3568/19 2022 BEZ LDK!
12 12 f 1 8.97 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +0.6 -- BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2022
13 13 f 1 8.88 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +0.4 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
14 14 f 1 8.87 KARABELA Blanka MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN +0.1 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/0914/21 , 2022 LDK!
15 15 f 1 8.76 BORKOWSKA Oliwia UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN +0.8 -- CYTLAŁ Jacek Z/3284/22 2022 LDK!
16 16 f 1 8.75 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ +0.3 -- WITKOWSKI Bartosz Z/1804/21 2022 LDK!
17 17 f 1 8.75 DOBKOWSKA Daria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ +0.2 -- SZUSTER Katarzyna SZUSTER Konrad , Z/1808/21 , 2022 LDK!
18 18 f 1 8.39 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN +0.9 -- PALUCH Krystian Z/0369/22 2022 LDK!
19 19 f 1 8.32 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ +0.6 -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2022 LDK!
20 20 f 1 8.05 MIERZEJEWSKA Michalina UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -0.1 -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13003/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.37 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11.14 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
3 3 f 1 10.97 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
4 4 f 1 10.12 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 9.02 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
6 6 f 1 8.83 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2022
7 7 f 1 8.77 NOWAKOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3499/22 2022
8 8 f 1 8.30 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
9 9 f 1 7.80 FILIPKOWSKA Alicja MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11739/21 2022
10 10 f 1 7.64 JAKUBOWSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/3152/22 2022
11 11 f 1 7.03 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
12 12 f 1 6.70 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
  f 1 NM JURGIEL Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0392/22 2022
  f 1 NM WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN -- PALUCH Krystian Z/0369/22 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 38.39 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 31.24 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
3 3 f 1 30.03 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U16 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2022 LDK!
4 4 f 1 29.14 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ IV WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
5 5 f 1 28.17 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2022
6 6 f 1 27.53 NURKIEWICZ Anna MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3259/20 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 26.42 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
8 8 f 1 24.23 NISIO Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ V SZUSTER Katarzyna SZUSTER Konrad , Z/1807/21 , 2022 LDK!
9 9 f 1 22.80 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
10 10 f 1 22.59 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
11 11 f 1 22.37 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/3872/20 2022
12 12 f 1 22.03 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/2698/22 2022
13 13 f 1 21.71 PODLASIEWSKA Joanna MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/10890/21 2022
14 14 f 1 21.62 FILIPKOWSKA Alicja MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11739/21 2022
15 15 f 1 21.58 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
16 16 f 1 19.84 PACIOREK Anastazja GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4532/22 2022
17 17 f 1 19.67 OBRĘPALSKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5581/19 2022 LDK!
18 18 f 1 18.16 NOWAKOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3499/22 2022
19 19 f 1 17.54 KALINOWSKA Izabela MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11736/21 2022
20 20 f 1 16.05 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5579/19 2022 LDK!
21 21 f 1 14.22 BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5480/21 2022 LDK!
22 22 f 1 11.56 RZEWUSKA Zofia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1332/22 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 41.09 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
2 f 1 37.64 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK! 99
3 f 1 35.44 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/2054/20 2022 LDK!
4 f 1 34.47 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 34.05 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ IV B.D. Z/3872/20 2022
6 f 1 31.36 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2648/20 2022 LDK!
7 f 1 30.76 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2022
8 f 1 28.15 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
9 f 1 22.80 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
10 f 1 22.68 PACIOREK Anastazja GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4532/22 2022
11 f 1 19.95 WAŚNIEWSKA Zofia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5102/18 2022 BEZ LDK!
12 f 1 18.80 ILCZUK Maja MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- B.D. Z/5121/22 2022
100 m M
1 1 e 1 11.65 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -2.1 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
2 2 e 1 11.90 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -2.1 IV MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
3 3 e 1 12.02 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN -2.1 IV BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
4 4 e 1 12.12 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -2.1 IV OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
5 5 e 1 12.14 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -2.1 IV KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
6 6 e 1 12.28 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -2.1 V GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
7 7 e 1 12.59 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -2.1 V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
8 11 e 1 12.79 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -2.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2022
9 12 e 1 12.90 KOWALEWSKI Jakub MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -2.1 -- KRAWCZAK Andrzej Z/4391/22 2022
1 8 e 2 12.67 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -0.7 V PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
2 9 e 2 12.70 ĆWIK Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.7 V BOROŃ Aldona Z/5630/22 2022
3 10 e 2 12.73 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.7 V GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2022
4 13 e 2 13.39 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -0.7 -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
5 14 e 2 13.40 SZOCIK Kamil UKS Sokół Węgorzewo 2007 U16 WN -0.7 -- PALUCH Krystian Z/0368/22 2022 LDK!
6 15 e 2 13.50 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -0.7 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2022 LDK!
7 16 e 2 13.58 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.7 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2022
8 17 e 2 14.03 KUŹNIEWSKI Kevin MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.7 -- ZABOROWSKI Marcin Z/12776/21 2022
1 f 1 11.67 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -0.9 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
2 f 1 11.72 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.9 III MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
3 f 1 11.87 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -0.9 IV OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
4 f 1 11.90 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN -0.9 IV BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
5 f 1 12.19 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.9 IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
6 f 1 12.41 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -0.9 V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
7 f 1 12.64 ĆWIK Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.9 V BOROŃ Aldona Z/5630/22 2022
8 f 1 12.67 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -0.9 V PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.01 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
2 2 s 1 37.13 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN II BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
3 3 s 1 37.44 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN II OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
4 6 s 1 39.68 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2022 LDK!
5 8 s 1 40.51 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3615/20 2022 LDK!
1 5 s 2 39.50 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2022 LDK!
2 7 s 2 40.01 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
3 9 s 2 40.66 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2022
4 10 s 2 41.15 ANDRZEJAK Aleksander Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/13634/21 2022 LDK!
5 12 s 2 42.69 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
1 4 s 3 39.01 ĆWIK Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ IV BOROŃ Aldona Z/5630/22 2022
2 11 s 3 42.10 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/4312/20 2022
3 13 s 3 43.30 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3221/21 2022
4 14 s 3 44.17 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
5 15 s 3 44.39 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
600 m M
1 1 s 1 1:28.85 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:29.01 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/0546/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:30.64 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:31.28 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 1:33.67 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3556/22 2022 LDK!
6 6 s 1 1:34.01 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:36.32 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2022
8 8 s 1 1:39.75 BERFT Borys KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ V DZICZEK Szymon Z/14813/21 2022
1 9 s 2 1:39.94 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/2599/20 2022 LDK!
2 10 s 2 1:40.00 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2022 LDK!
3 11 s 2 1:40.26 KOPAŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3210/22 2022
4 12 s 2 1:41.38 MYKYTCHUK Ivan AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/9410/21 2022
5 13 s 2 1:42.23 KOSZELA Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3802/20 2022 LDK!
6 14 s 2 1:42.74 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/2942/22 2022
7 15 s 2 1:44.14 ZAWIŚLIŃSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/14618/21 2022
8 16 s 2 1:49.19 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:45.92 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/0780/20 2022
2 2 s 1 2:45.95 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław # Z/0800/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:48.25 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2022
4 4 s 1 2:53.70 WIŚNIEWSKI Bartłomiej MKL Myszyniec 2008 U16 MZ V MICHAJŁOW Robert # Z/5272/22 2022
5 5 s 1 2:55.37 BIENIECKI Stefan MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ V MASTALERZ Janusz KUBICKI Adam , Z/14744/21 , 2022 LDK!
6 6 s 1 2:58.33 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3803/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 2:58.87 WINIAREK Karol MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ V KUBICKI Adam Z/4935/22 2022
8 8 s 1 3:00.74 ŻACZKIEWICZ Michał MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ -- KUBICKI Adam Z/14817/21 2022
9 9 s 1 3:01.77 PAŁDYNA Tomasz SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1426/22 2022 LDK!
10 10 s 1 3:25.05 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2769/20 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:13.46 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2022
2 2 s 1 6:19.05 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
3 3 s 1 6:32.25 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ V DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
4 4 s 1 6:44.30 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2022
5 5 s 1 6:46.85 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3945/20 2022
6 6 s 1 6:50.47 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/19 2022
7 7 s 1 7:03.10 PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej TOPOLEWSKI Maciej Z/4423/19 2022
8 8 s 1 7:13.19 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2022 LDK!
9 9 s 1 7:15.30 KOŁNIERZAK Szymon GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/2702/20 2022
10 10 s 1 7:17.75 GROT Karol UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11528/21 2022 LDK!
11 11 s 1 7:17.97 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2022
12 12 s 1 7:27.42 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12367/21 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.89 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -1.0 III PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
2 2 s 1 16.45 GÓRALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN -1.0 III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
3 3 s 1 16.55 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -1.0 III OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 17.39 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -1.0 IV BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
5 5 s 1 22.02 NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN -1.0 -- PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0906/19 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.28 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2022 LDK!
2 2 s 1 42.49 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 42.53 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ III KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
4 4 s 1 42.57 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ III PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
5 5 s 1 43.87 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
6 6 s 1 43.91 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2022
1 7 s 2 45.01 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
2 8 s 2 46.28 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ V WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2022
3 9 s 2 47.66 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3201/21 2022 LDK!
4 10 s 2 51.62 MURAWSKI Aleksander UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/3889/22 2022
1000 m prz M
1 1 s 1 2:46.97 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz Z/0393/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:01.39 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:24.14 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/10779/21 2022
4 4 s 1 3:26.69 BANY Seweryn UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2618/22 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 47.70 KNYCH Kamil
JASKUŁKA Michał
KRUPA Rafał
STĘPKOWSKI Mateusz
KS AZS AWF Warszawa 2007
2007
2007
2008
U16 MAZ -- GOGOŁEK Marcin
GRALEWSKI Wojciech
GOGOŁEK Marcin
GOGOŁEK Marcin
Z/0905/21
Z/0693/22
Z/11747/21
Z/0686/22
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 48.81 ŚMIGIELSKI Szymon
WRÓBLEWSKI Paweł
TYBOROWSKI Antoni
ZAGAŃCZYK Bartłomiej
UKS Herkules Sulejówek 2007
2007
2008
2007
U16 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/3615/20
Z/0546/20
Z/3221/21
2022
2022
2022



3 3 s 1 49.59 ŻEBROWSKI Michał Jan
KOWALEWSKI Jakub
OLKOWSKI Jakub
GODLEWSKI Stanisław
MKS Pułtusk 2007
2007
2007
2007
U16 MAZ -- KRAWCZAK Andrzej
KRAWCZAK Andrzej
KRAWCZAK Andrzej
B.D.
Z/4390/22
Z/4391/22
Z/4389/22
Z/4108/22
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 50.10 BAGIŃSKI Bartłomiej
CHĄDZYŃSKI Stanisław
STANKIEWICZ Stanisław
OBŁĘKOWSKI Oskar
KS Atak Agrykola Warszawa 2008
2007
2008
2008
U16 MAZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D.
Z/3201/21
Z/14849/21
Z/10646/21
, Z/1091/20
2022
2022
2022
, 2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.70 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.70 GÓRALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN V MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
3 3 f 1 1.60 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1381/21 2022
4 4 f 1 1.60 JAGIELSKI Oliwier MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4481/22 2022
5 5 f 1 1.55 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2022
6 6 f 1 1.45 GODLEWSKI Stanisław MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4108/22 2022
6 6 f 1 1.45 MURAWSKI Aleksander UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/3889/22 2022
8 8 f 1 1.40 BARTCZAK Antoni MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4386/22 2022
8 8 f 1 1.40 ZAGAŃCZYK Bartłomiej UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- LDK!
W dal M
  f 1 4.62 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ +1.8 -- KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2022
  f 1 4.66 PĘDZICH Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ +2.0 -- WITKOWSKI Bartosz Z/2693/22 2022 LDK!
1 1 f 1 5.83 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +2.7 V DMP U20 MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK! 74
2 2 f 1 5.76 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +1.8 V BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
3 3 f 1 5.72 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 V BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
4 4 f 1 5.63 KOWALSKI Bartłomiej MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.0 V KOZERA Piotr Z/5615/22 2022
5 5 f 1 5.63 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +2.3 V BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
6 6 f 1 5.27 ŻEBROWSKI Michał Jan MKS Pułtusk 2007 U16 MZ +3.1 -- KRAWCZAK Andrzej Z/4390/22 2022
7 7 f 1 5.13 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ +1.9 -- KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2022 LDK!
8 8 f 1 5.07 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
9 9 f 1 5.02 JAGIELSKI Oliwier MKS Pułtusk 2008 U16 MZ +1.9 -- KRAWCZAK Andrzej Z/4481/22 2022
10 10 f 1 4.95 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ +2.4 -- KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2022
11 11 f 1 4.92 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +2.6 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2022
12 12 f 1 4.90 KUŹNIEWSKI Kevin MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +2.3 -- ZABOROWSKI Marcin Z/12776/21 2022
13 13 f 1 4.84 SZOCIK Kamil UKS Sokół Węgorzewo 2007 U16 WN +1.9 -- PALUCH Krystian Z/0368/22 2022 LDK!
14 14 f 1 4.82 ANDRZEJAK Aleksander Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ +3.3 -- KALINOWSKA Paulina Z/13634/21 2022 LDK!
15 15 f 1 4.80 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN +2.7 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
16 16 f 1 4.78 PĘDZICH Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ +2.8 -- WITKOWSKI Bartosz Z/2693/22 2022 LDK!
  f 1 NM KOCHAŃSKI Klaudiusz MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ 0.0 -- KOZERA Piotr Z/5444/22 2022
Wieloskok M
1 1 f 1 12.22 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +0.3 II BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.90 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +1.4 III BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
3 3 f 1 11.07 KOCHAŃSKI Klaudiusz MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.2 V KOZERA Piotr Z/5444/22 2022
4 4 f 1 10.94 KOWALSKI Bartłomiej MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.3 -- KOZERA Piotr Z/5615/22 2022
5 5 f 1 10.85 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +0.3 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
6 6 f 1 10.84 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ +0.1 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 10.42 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN +0.7 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
8 8 f 1 9.70 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.3 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
  f 1 NM NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN 0.0 -- PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0906/19 2022 LDK!
  f 1 NM WILCZYŃSKI Kajetan RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ 0.0 -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/14371/21 2022 LDK!
  f 1 NM JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ 0.0 -- B.D. Z/4312/20 2022
  f 1 NM PĘDZICH Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ 0.0 -- WITKOWSKI Bartosz Z/2693/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.50 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN IV AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 1 11.39 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2022 LDK!
3 3 f 1 10.66 DUSZCZYK Piotr Tymon MKS Pułtusk 2007 U16 MZ V KRAWCZAK Andrzej Z/3942/22 2022
4 4 f 1 10.44 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
5 5 f 1 9.89 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2022 LDK!
6 6 f 1 9.66 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
7 7 f 1 9.55 TWARDOWSKI Bartosz MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4165/22 2022
8 8 f 1 9.38 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
9 9 f 1 9.00 GAJDA Jakub RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2022 LDK!
10 10 f 1 8.65 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11591/21 2022
11 11 f 1 8.63 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/12350/21 2022
12 12 f 1 8.36 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2022 LDK!
13 13 f 1 8.14 ZALEWSKI Paweł MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/5412/22 2022
14 14 f 1 7.79 GADALSKI Patryk RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1524/22 2022 LDK!
15 15 f 1 7.74 ŁADA Igor OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- SZUSTER Katarzyna SZUSTER Konrad , Z/1809/21 , 2022 LDK!
16 16 f 1 7.48 LEKSIŃSKI Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5275/22 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 46.91 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN II AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 1 41.41 KOŁAKOWSKI Karol UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ III SZADKOWSKI Witold Z/1888/20 2022 LDK!
3 3 f 1 38.06 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
4 4 f 1 34.75 ŁADA Igor OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ V SZUSTER Katarzyna SZUSTER Konrad , Z/1809/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 33.98 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
6 6 f 1 33.19 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/11591/21 2022
7 7 f 1 30.82 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
8 8 f 1 29.39 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2022 LDK!
9 9 f 1 24.56 DROZD Michał AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/3928/22 2022
10 10 f 1 23.74 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/12350/21 2022
11 11 f 1 23.62 MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1330/22 2022
  f 1 NM MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1331/22 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 45.14 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/13313/21 2022
2 f 1 43.02 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2022 LDK!
3 f 1 40.51 WILCZYŃSKI Kajetan RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/14371/21 2022 LDK!
4 f 1 37.02 GAJDA Jakub RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2022 LDK!
5 f 1 33.76 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2022 LDK!
6 f 1 33.06 ROSANKIEWICZ Cezary NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/3918/22 2022
7 f 1 31.28 GADALSKI Patryk RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1524/22 2022 LDK!
8 f 1 29.19 BARTCZAK Antoni MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4386/22 2022
9 f 1 25.95 DROZD Michał AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/3928/22 2022
10 f 1 19.42 OBCZYŃSKI Jan MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5372/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.079880952835 sekund