Gliwice 11.09.2022
47. Memoriał Zenona Sęka [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 10.70 mx KUSIEK Katarzyna UTW Gliwice 1959 Masters SL +1.0 --
2 2 s 1 12.36 mx ¦WIERCZYŃSKA Maria UTW Gliwice 1951 Masters SL +1.0 --
3 3 s 1 13.25 mx GRYZIECKA Elżbieta UTW Gliwice 1952 Masters SL +1.0 -- B.D. BEZ
100 m K
1 1 s 1 11.96 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -1.5 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
2 2 s 1 11.99 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -1.5 I KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2022
3 3 s 1 12.25 WROŃSKA Wiktoria MKS Agros Chełm 2000 U23 LU -1.5 II LESZCZYŃSKI Damian B.D. Z/0142/16 2022
4 4 s 1 12.51 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -1.5 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
5 6 s 1 12.94 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -1.5 III DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 114
6 7 s 1 13.08 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -1.5 III CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
7 9 s 1 13.19 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL -1.5 III HOMA Wioleta Z/2032/18 2022 4 LDK!
8 11 s 1 13.32 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -1.5 IV DMP U20 RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK! 99
1 10 s 2 13.26 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL 0.0 IV DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK! 101
2 12 s 2 13.40 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA 0.0 IV DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 96
3 14 s 2 13.49 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
4 16 s 2 13.54 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA 0.0 IV DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 90
5 16 s 2 13.54 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL 0.0 IV KRUPA Iwona # Z/1386/18 2022 BEZ LDK!
6 20 s 2 13.75 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA 0.0 IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
1 15 s 3 13.53 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -0.5 IV PRENCEL Piotr Z/0001/19 2022 LDK!
2 18 s 3 13.59 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -0.5 IV KRUPA Iwona # Z/2684/20 2022 LDK!
3 19 s 3 13.71 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL -0.5 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
4 24 s 3 13.86 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -0.5 V DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2022 LDK!
5 27 s 3 14.31 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.5 V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK!
1 23 s 4 13.85 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL -0.9 -- KUZAK Piotr Z/0927/18 2022 4
2 25 s 4 14.25 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK!
3 28 s 4 14.44 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.9 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja , Z/4415/17 , 2022 4 LDK!
4 29 s 4 14.46 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -0.9 V RAMUS Józef Z/3593/22 2022 LDK!
5 31 s 4 14.57 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -0.9 -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
6 35 s 4 14.95 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.9 -- B.D. Z/0959/19 2022 LDK!
1 26 s 5 14.29 BOROWSKA Kinga SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS +0.8 -- GOLEC Dominik Z/0521/20 2022 LDK!
2 32 s 5 14.74 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL +0.8 -- B.D. Z/3794/20 2022
3 36 s 5 15.06 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U14 SL +0.8 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2022
4 36 s 5 15.06 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2022 LDK!
5 38 s 5 15.50 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL +0.8 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2022 LDK!
6 39 s 5 15.69 ZAGÓRSKA Anastazja MOSM Tychy 2008 U16 SL +0.8 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0754/22 2022
7 40 s 5 16.07 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL +0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2022 LDK!
1 33 s 6 14.83 PERNA Alicja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4034/22 2022 LDK!
2 40 s 6 16.07 SŁOMKA Lena GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -0.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam
3 42 s 6 16.22 KNAUER Marlena GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -0.1 -- B.D. Z/6161/22 2022 LDK!
4 43 s 6 16.50 STACHURA Katarzyna GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -0.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4727/22 2022 LDK!
5 44 s 6 16.92 PCIAK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA -0.1 --
200 m K
1 1 s 1 24.32 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.7 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
2 2 s 1 24.63 WROŃSKA Wiktoria MKS Agros Chełm 2000 U23 LU +0.7 I LESZCZYŃSKI Damian B.D. Z/0142/16 2022
3 4 s 1 25.77 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.7 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
1 6 s 2 26.66 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.1 III TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK!
2 7 s 2 26.75 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.1 III GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
3 11 s 2 27.91 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -0.1 IV PRENCEL Piotr Z/0001/19 2022 LDK!
1 10 s 3 27.87 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA 0.0 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
2 12 s 3 28.02 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL 0.0 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
3 15 s 3 28.47 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL 0.0 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2022 LDK!
2 13 s 4 28.12 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.1 IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 90
3 17 s 4 29.00 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL +0.1 V MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
4 19 s 4 29.21 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL +0.1 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
5 22 s 4 30.23 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL +0.1 -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2022
6 23 s 4 30.42 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA +0.1 -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
2 25 s 5 30.95 GAŻA Hanna LKS Pszczyna 2009 U14 SL -1.0 -- KŁÓSKA Karolina Z/4640/18 2022 BEZ LDK!
3 26 s 5 31.41 KABASA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -1.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3671/22 2022 LDK!
4 29 s 5 36.26 PCIAK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA -1.0 --
2 14 s 6 28.17 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U14 SL +0.3 IV KŁÓSKA Karolina Z/4551/19 2022 LDK!
3 16 s 6 28.76 BOROWSKA Kinga SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS +0.3 -- GOLEC Dominik Z/0521/20 2022 LDK!
4 18 s 6 29.12 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK!
6 28 s 6 32.18 NIED¬WIED¬ Alicja GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +0.3 -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13581/21 2022 53
1 5 s 7 26.53 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.6 III JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK!
2 20 s 7 29.69 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -1.6 V STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2022 LDK!
3 24 s 7 30.49 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 2004 U20 SL -1.6 -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2022 LDK! 67
4 27 s 7 32.15 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -1.6 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2022 BEZ
400 m K
1 1 s 1 55.61 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
2 2 s 1 55.69 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
3 3 s 1 57.12 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
4 4 s 1 57.33 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL II PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
5 7 s 1 61.36 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP III JANECZEK Jarosław # Z/5885/21 2022 LDK!
1 5 s 2 60.59 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2022 3
2 6 s 2 60.68 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
3 8 s 2 61.90 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP III SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
4 9 s 2 63.01 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
5 11 s 2 63.57 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
2 13 s 3 64.92 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2022 LDK!
3 14 s 3 65.41 SOBOTA Alicja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/5558/21 2022 LDK!
4 15 s 3 66.48 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
5 17 s 3 67.41 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/8867/21 2022 LDK!
6 18 s 3 67.83 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2022
2 16 s 4 66.82 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
3 19 s 4 68.65 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2022
4 20 s 4 73.22 CZAPLA Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14799/21 2022 LDK!
  s 4 DQ ¦WIERKOWICZ Kamila GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14133/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:14.08 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/0993/14 2022 2
2 2 s 1 2:14.64 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
3 3 s 1 2:17.85 HERÓD Magdalena KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA III SUDOŁ Grzegorz Z/1590/14 2022
4 4 s 1 2:26.18 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK IV MAZUR Janusz Z/2759/20 2022
5 5 s 1 2:29.90 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
6 6 s 1 2:30.16 WOJTAN Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK IV KUBIEC Dawid Z/5200/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:31.25 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2022 BEZ
9 9 s 1 2:36.63 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2022
10 10 s 1 2:41.10 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U16 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2022 LDK!
11 11 s 1 3:00.63 KOCHOWSKA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- MICHAŁOWSKI Roman #
1500 m K
1 1 s 1 4:33.06 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U20 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 4:45.29 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK III JÓ¬WIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK!
3 3 s 1 4:48.52 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 5:00.21 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK IV JANUCHTA Krzysztof JÓ¬WIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 5:04.67 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2022
6 6 s 1 5:10.16 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2022 3
7 7 s 1 5:11.42 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki # 2005 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/5738/21 2022
  s 1 DNF GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
3000 m K
1 1 s 1 11:30.26 VIVCHARENKO Myroslava RMKS Rybnik 2007 U16 SL IV FOJCIK Dorota Z/4622/22 2022
2 2 s 1 11:38.62 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
3 3 s 1 12:08.61 LANGE Beata GKS Piast Gliwice 1977 Masters SL -- B.D. Z/2421/22 2022
Wzwyż K
1 1 f 1 1.51 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
2 2 f 1 1.45 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL IV SITARSKI Michał Z/4376/17 2022 5 LDK!
2 2 f 1 1.45 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2022 LDK!
4 4 f 1 1.45 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK! 75
5 5 f 1 1.40 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK!
7 7 f 1 1.30 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2022 LDK!
W dal K
  f 1 5.58 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +0.3 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
1 1 f 1 5.63 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +2.7 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
2 2 f 1 5.38 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +1.7 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
3 3 f 1 5.35 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.2 III GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022
5 5 f 1 4.73 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.3 -- B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2022
8 8 f 1 3.94 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +0.1 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.04 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -0.1 III DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK! 105
2 2 f 1 10.59 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL +0.7 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
4 4 f 1 10.40 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.4 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
5 5 f 1 9.39 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +0.3 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK! 65
6 6 f 1 8.94 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL +0.3 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2022 LDK!
  f 1 NM MACH Natalia KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL 0.0 -- BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 13.12 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL II BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2022 5
2 2 f 1 10.84 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK! 94
3 3 f 1 10.40 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 8.73 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 8.34 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 30.79 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
2 2 f 1 30.49 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
3 3 f 1 29.34 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL IV BONK Stanisław Z/13889/21 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 36.74 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
2 2 f 1 35.08 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022 118
3 3 f 1 33.08 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA III PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK!
60 m M
1 1 s 1 9.35 DOBRZYŃSKI Marek UTW Gliwice 1951 Masters SL -0.4 -- B.D. BEZ
2 2 s 1 9.67 KAWALIK Zbigniew UTW Gliwice 1953 Masters SL -0.4 --
3 3 s 1 9.75 KWOCZAŁA Zygmunt UTW Gliwice 1949 Masters SL -0.4 --
4 4 s 1 10.68 GAMRACY Leszek UTW Gliwice 1950 Masters SL -0.4 -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
4 4 s 1 27.62 mx PLUSZCZEWSKI Czesław niest. Katowice 1933 Masters SL +1.0 --
5 5 s 1 10.84 RISS Mieczysław UTW Gliwice 1946 Masters SL -0.4 --
6 6 s 1 11.06 TWARDYSKO Stanisław UTW Gliwice 1956 Masters SL -0.4 --
7 7 s 1 11.07 KUCHARZ Janusz UTW Gliwice 1953 Masters SL -0.4 --
8 8 s 1 11.46 OKOŃSKI Czesław UTW Gliwice 1941 Masters SL -0.4 -- B.D. B.D. BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.71 WDOWIK Oliwer KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.1 I SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2338/16 2022 LDK!
2 1 s 1 10.71 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL +0.1 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
3 3 s 1 10.80 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.1 I ROSTEK William ROŻEJ Marek Z/5139/18 2022 LDK!
4 4 s 1 10.83 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.1 I B.D. Z/0984/20 2022
5 5 s 1 11.07 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.1 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 134
6 6 s 1 11.15 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK +0.1 II MAZUR Janusz Z/2278/20 2022
7 7 s 1 11.20 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL +0.1 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
8 8 s 1 11.21 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL +0.1 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
1 9 s 2 11.23 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS 0.0 II B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
3 11 s 2 11.46 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL 0.0 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
4 13 s 2 11.61 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL 0.0 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
5 14 s 2 11.64 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U18 SL 0.0 III PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2022 5
6 15 s 2 11.73 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL 0.0 III KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
7 16 s 2 11.90 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA 0.0 IV GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
1 17 s 3 11.93 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1994 Sen MA -1.5 -- B.D. Z/4912/19 2022
2 19 s 3 12.05 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -1.5 -- B.D. Z/0788/19 2022
3 20 s 3 12.10 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL -1.5 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2022
4 22 s 3 12.24 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.5 -- MUNIAK Michał ¦LUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
5 23 s 3 12.25 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.5 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
6 29 s 3 12.51 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.5 -- DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2022 73
7 36 s 3 13.25 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U18 SL -1.5 -- SYZDEK Mariusz Z/1363/19 2022 LDK!
1 18 s 4 11.99 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.2 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK! 88
2 21 s 4 12.17 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.2 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2022
3 25 s 4 12.31 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +0.2 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2022 LDK!
4 26 s 4 12.35 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
5 27 s 4 12.36 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.2 -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2022 BEZ LDK!
6 28 s 4 12.49 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +0.2 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2022 BEZ
7 33 s 4 12.69 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA +0.2 -- B.D. Z/0147/19 2022
1 36 s 5 13.25 KOWACZ Jakub RMKS Rybnik 2007 U16 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/4623/22 2022
2 40 s 5 13.46 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -0.3 -- B.D. Z/3109/20 2022
3 41 s 5 13.57 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.3 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
4 44 s 5 14.72 FORAJTER Filip RMKS Rybnik 2009 U14 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/12747/21 2022 LDK!
1 30 s 6 12.54 ZIELIŃSKI Michał KS Cracovia 1906 Kraków 2006 U18 MA +1.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/6260/22 2022
2 32 s 6 12.67 LE¦KÓW Filip SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5526/22 2022
3 35 s 6 12.85 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +1.0 -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2022 5 LDK!
4 42 s 6 14.30 JELONEK Tomasz KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +1.0 --
5 43 s 6 14.40 PERDUTA Oskar RMKS Rybnik 2009 U14 SL +1.0 -- FOJCIK Dorota Z/4417/20 2022 LDK!
6 45 s 6 15.91 SHULIAK Illia GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +1.0 -- B.D.
7 46 s 6 16.27 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA +1.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
200 m M
1 1 s 1 21.74 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -2.3 I ROSTEK William ROŻEJ Marek Z/5139/18 2022 LDK!
2 2 s 1 21.81 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -2.3 I B.D. Z/0984/20 2022
3 3 s 1 22.34 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL -2.3 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
4 4 s 1 22.35 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -2.3 II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
2 7 s 2 23.13 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.2 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
3 7 s 2 23.13 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -1.2 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
4 9 s 2 23.21 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -1.2 III B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
5 10 s 2 23.66 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -1.2 IV PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2022 5
1 11 s 3 24.19 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1994 Sen MA -0.9 -- B.D. Z/4912/19 2022
2 12 s 3 24.33 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.9 IV GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
3 13 s 3 24.43 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -0.9 -- B.D. Z/0788/19 2022
4 14 s 3 24.52 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK!
5 15 s 3 24.82 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.9 -- DMP U20 HOMA Wioleta Z/5506/19 2022 BEZ LDK! 81
1 16 s 4 26.10 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -0.4 -- B.D. Z/0147/19 2022
2 19 s 4 27.15 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -0.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK!
3 20 s 4 29.53 JELONEK Tomasz KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -0.4 --
4 21 s 4 35.23 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA -0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
400 m M
1 1 s 1 48.23 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
2 2 s 1 49.09 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL II DMP U20 HOMA Wioleta Z/2034/18 2022 5 LDK! 140
3 3 s 1 49.23 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL II KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
4 5 s 1 52.55 WˇCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U20 SK III JÓ¬WIK Krzysztof Z/0488/19 2022 LDK!
1 4 s 2 49.59 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2022 1
2 6 s 2 52.59 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK!
3 7 s 2 53.82 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL IV DMP U20 KOS Kamil Z/2318/19 2022 LDK! 93
4 8 s 2 55.29 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2022 BEZ
5 9 s 2 55.62 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2022
1 10 s 3 58.16 CHMIELEWSKI Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1295/22 2022 LDK!
2 11 s 3 58.26 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
3 12 s 3 60.65 ZIELIŃSKI Michał KS Cracovia 1906 Kraków 2006 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/6260/22 2022
4 13 s 3 64.97 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:50.55 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team 1998 Sen MA I SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2022
2 2 s 1 1:52.12 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL II DMP U20 KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK! 144
3 3 s 1 1:54.50 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL II DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022 132
4 4 s 1 1:59.62 ZAWI¦LAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
5 5 s 1 2:04.49 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3043/19 2022
6 8 s 1 2:08.92 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2022 4
  s 1 DNF MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
1 6 s 2 2:08.48 CZERNECKI Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- KOS Kamil Z/1991/20 2022 LDK!
4 10 s 2 2:12.76 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/3249/20 2022
5 11 s 2 2:13.46 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2022
6 12 s 2 2:18.28 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- B.D. Z/3109/20 2022
7 13 s 2 2:32.11 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/2128/22 2022
8 14 s 2 2:44.91 HERLICZKA Dominik GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6276/22 2022
3000 m M
1 1 s 1 8:53.96 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL III RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 8:55.12 HARATYK Błażej MKS Ustroń 2004 U20 SL III KUBALA Magdalena Z/2462/22 2022
3 3 s 1 8:58.23 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U23 SL III MORKA Piotr Z/2520/19 2022
4 4 s 1 9:16.11 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 9:31.97 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2022
6 6 s 1 9:36.02 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
8 8 s 1 10:12.72 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2022
9 9 s 1 10:30.32 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA II DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK! 125
2 2 f 1 1.90 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL III RAMUS Józef Z/1465/19 2022
4 4 f 1 1.75 SALACHNA Marek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/12306/21 2022 LDK! 90
5 5 f 1 1.60 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4211/19 2022 BEZ LDK!
W dal M
  f 1 5.08 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
1 1 f 1 6.86 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +0.4 II OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
2 2 f 1 6.78 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U23 SL +1.0 III SITARSKI Michał Z/0577/19 2022 3
4 4 f 1 5.77 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.8 V FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 5.25 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +2.5 -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
6 6 f 1 5.24 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +1.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2022 LDK!
8 8 f 1 3.90 KAWALIK Zbigniew UTW Gliwice 1953 Masters SL -1.4 --
9 9 f 1 3.01 OKOŃSKI Czesław UTW Gliwice 1941 Masters SL -1.0 -- B.D. B.D. BEZ LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.40 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL V WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
2 2 f 1 11.14 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
3 3 f 1 7.77 CZARNECKI Tomasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2010 U14 OP -- DOMIN Adam Z/3790/22 2022 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 9.71 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.07 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 2 f 1 14.75 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK!
3 3 f 1 13.06 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL III B.D. Z/3241/11 2022 BEZ
Dysk (1) M
1 1 f 1 45.63 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
2 2 f 1 28.96 CZARNECKI Tomasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2010 U14 OP -- DOMIN Adam Z/3790/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 33.64 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 33.28 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 48.24 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 2 f 1 45.34 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.2244551181793 sekund