Włocławek 11.09.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (KPO-POM) [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.21 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +3.6 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 147
2 6 e 1 12.82 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP +3.6 III DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 120
2 6 e 1 12.82 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM +3.6 III MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
4 9 e 1 13.44 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U16 KP +3.6 IV DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna Z/4495/19 2022 LDK! 94
5 11 e 1 13.57 CHYLEWSKA Alicja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +3.6 IV DMP U20 KENSIK Jan Z/14384/21 2022 LDK! 89
6 13 e 1 13.66 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +3.6 IV BAUMGART Iwona Z/0188/22 2022
7 16 e 1 13.91 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +3.6 V ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2022
1 2 e 2 12.54 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +4.1 II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
2 4 e 2 12.76 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +4.1 III LUZAK Andrzej Z/1171/21 2022 LDK!
3 5 e 2 12.81 BIAŁOWĄS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U16 PM +4.1 III B.D. PASZKE Roman , Z/2501/20 , 2022
4 8 e 2 13.29 RYBAK Amelia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +4.1 IV BAUMGART Iwona # Z/8621/21 2022
5 14 e 2 13.68 SYLDATK Zofia KL Lechia Gdańsk 2007 U16 PM +4.1 IV WIETEK Zbigniew Z/11084/21 2022
6 17 e 2 13.92 BIERNAT Karina AML Słupsk 2008 U16 PM +4.1 V DIAK Mateusz Z/3543/22 2022 LDK!
7 19 e 2 14.32 MACH Alicja ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +4.1 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1814/20 2022 LDK!
8 20 e 2 14.37 ZIENKIEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +4.1 V ROJTEK Mikołaj Z/0450/21 2022
1 3 e 3 12.71 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM +2.8 II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
2 10 e 3 13.56 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +2.8 IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/1051/19 , 2022 LDK!
3 12 e 3 13.58 DEMBEK Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP +2.8 IV PRZYBYŁ Janusz # Z/0969/22 2022 LDK!
4 15 e 3 13.72 WIŚNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +2.8 IV B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/1053/20 , 2022 LDK!
5 18 e 3 14.11 KAŁAHUR Lena SKLA Sopot 2008 U16 PM +2.8 V ANDRZEJCZAK Paweł Z/9647/21 2022 LDK!
6 21 e 3 14.42 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP +2.8 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
1 1 f 1 12.26 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +3.4 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 145
2 2 f 1 12.63 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP +3.4 II DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 128
3 3 f 1 12.70 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM +3.4 II MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
4 4 f 1 12.70 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM +3.4 II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
5 5 f 1 12.74 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +3.4 II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
6 6 f 1 12.83 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +3.4 III LUZAK Andrzej Z/1171/21 2022 LDK!
7 7 f 1 12.97 BIAŁOWĄS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U16 PM +3.4 III B.D. PASZKE Roman , Z/2501/20 , 2022
8 8 f 1 13.25 RYBAK Amelia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +3.4 IV BAUMGART Iwona # Z/8621/21 2022
300 m K
1 1 s 1 41.47 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
2 2 s 1 42.34 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 2007 U16 PM II URBANEK Ryszard Z/2412/19 2022 LDK!
3 3 s 1 43.07 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM III ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
4 6 s 1 44.08 WITKOWSKA Barbara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0182/18 2022 LDK!
5 9 s 1 45.45 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2022 BEZ LDK!
6 13 s 1 46.59 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/1051/19 , 2022 LDK!
1 4 s 2 43.82 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
2 5 s 2 43.99 RYBAK Amelia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP III BAUMGART Iwona # Z/8621/21 2022
3 8 s 2 45.28 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0188/22 2022
4 11 s 2 45.82 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2022 LDK!
5 14 s 2 47.43 RECKA Julia AML Słupsk # 2008 U16 PM V DIAK Mateusz Z/5504/22 2022 LDK!
1 7 s 3 44.43 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP III ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK!
2 10 s 3 45.81 ŁUKASIEWICZ Marta SKLA Sopot 2008 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/9661/21 2022 LDK!
3 12 s 3 46.58 DOBKOWSKA Janina AML Słupsk 2008 U16 PM V DIAK Mateusz Z/13606/21 2022 LDK!
4 15 s 3 48.53 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0153/20 2022
5 16 s 3 49.56 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0919/19 2022 LDK!
1 17 s 4 50.02 ZIENKIEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0450/21 2022
2 18 s 4 50.40 TOMALA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/5767/18 2022 LDK!
3 19 s 4 50.63 LEMAŃSKA Maria GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- B.D. PRZYBYŁ Janusz , Z/5044/22 , 2022 LDK!
4 20 s 4 50.86 RYCZAK Antonia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5480/22 2022
5 21 s 4 53.06 BIZON Marianna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/14591/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:36.96 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM II DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:45.76 ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:45.99 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2022 LDK!
4 6 s 1 1:49.57 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2022 LDK!
5 7 s 1 1:50.47 BALCERZAK Barbara MKL Tlen Mogilno 2008 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/6874/21 2022 LDK!
6 8 s 1 1:52.05 PENKOWSKA Vanessa CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0059/20 2022 LDK!
1 4 s 2 1:47.02 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń 2007 U16 KP V OSTANEK Aneta WOŹNIAK Jacek , Z/0729/22 , 2022 LDK!
2 5 s 2 1:49.39 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2022 LDK!
3 9 s 2 1:53.32 GRABOWSKI Laura LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- B.D. ZRADA Piotr ZRADA Piotr , Z/2471/21 , 2022 LDK!
4 10 s 2 1:55.90 CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/0426/20 2022
5 11 s 2 2:01.72 PAŁKOWSKA Aleksandra MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0667/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:10.61 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM III B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3549/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:19.67 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U16 PM IV SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:23.57 KASPRZYKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V MIRA Krzysztof Z/0967/22 2022 LDK!
4 4 s 1 3:37.92 WIERZBANOWSKA Emilia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/11410/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:40.52 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1107/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:41.74 KOSIŃSKA Natalia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1838/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 3:48.19 ZYCH Julia LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZRADA Piotr Z/6909/21 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 3:48.39 KONOPACKA Agata Julia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0665/22 2022
9 9 s 1 3:56.82 BIAŁKOWSKA Maia LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3557/20 2022 LDK!
10 10 s 1 4:03.74 ŚWIĄDER Ewa MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- MATUS Marek Z/11205/21 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:45.53 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U16 PM II URBANEK Ryszard Z/5763/18 2022 LDK!
2 2 s 1 6:50.81 MARSZEWSKA Maja Akademia Biegowa Kartuzy 2008 U16 PM II NOWAKOWSKI Karol Z/3438/20 2022
3 3 s 1 6:57.40 ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U16 PM II RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2022 LDK!
4 4 s 1 7:08.19 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2022
5 5 s 1 7:19.39 SZYMAŃSKA Zuzanna MKS Inowrocław 2008 U16 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar Z/12091/21 2022
6 6 s 1 7:28.05 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 7:43.63 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2022 LDK!
8 8 s 1 7:45.01 WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V B.D. SOBOWIEC Bartosz , Z/0078/20 , 2022 LDK!
9 9 s 1 8:39.61 ŁAZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0452/21 2022
10 10 s 1 8:57.32 JAŻDŻEWSKA Patrycja CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- BODZIAK Beata Z/4581/19 2022 LDK!
80 pł K
1 2 e 1 12.57 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP +2.6 III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
2 3 e 1 12.66 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP +2.6 III LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
3 8 e 1 13.52 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM +2.6 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
4 10 e 1 13.63 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +2.6 IV KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
1 1 e 2 12.27 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +1.5 II DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
2 3 e 2 12.66 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +1.5 III LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
3 5 e 2 12.70 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM +1.5 III WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
4 6 e 2 12.75 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.5 III B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
5 7 e 2 13.14 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +1.5 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2022 LDK!
6 9 e 2 13.61 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM +1.5 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
7 11 e 2 14.09 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.5 V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2022
1 1 f 1 12.18 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +4.6 II DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
2 2 f 1 12.46 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP +4.6 III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 12.67 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +4.6 III LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
4 4 f 1 12.68 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM +4.6 III WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
5 5 f 1 12.75 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +4.6 III B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
6 6 f 1 13.08 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +4.6 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2022 LDK!
7 7 f 1 13.23 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM +4.6 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
8 8 f 1 14.30 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP +4.6 V LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.18 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
2 2 s 1 47.89 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5578/22 , 2022 LDK!
3 3 s 1 47.95 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 47.97 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2022 LDK!
5 5 s 1 49.54 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
6 9 s 1 50.58 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
7 11 s 1 51.87 MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/7819/21 2022 LDK!
1 6 s 2 49.82 ROLBIECKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM IV B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3825/18 , 2022 5 LDK!
2 7 s 2 50.06 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
3 8 s 2 50.45 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
4 10 s 2 51.29 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
5 12 s 2 53.08 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2022 BEZ LDK!
6 13 s 2 53.43 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK!
7 14 s 2 56.28 SZTANKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2008 U16 KP -- JETTER Piotr Z/5478/19 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:10.33 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP II KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:23.49 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:40.08 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/0944/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:46.49 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:50.35 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2022 LDK!
  s 1 DNF JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0019/20 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 52.60 GIOCHEV Martyna
FĄFARA Eliza
WIŚNIEWSKA Patrycja
WITKOWSKA Barbara
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008
2007
2007
2007
U16 KPO -- ROJTEK Mikołaj
LEWANDOWSKI Jacek
B.D. LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/3779/18
Z/0036/20
, Z/1053/20
Z/0182/18
2022
2022
, 2022
2022




2 4 s 1 54.86 PANKIEWICZ Paulina
SIERADZKA Marta
STANECKA Oliwia
SIEDLECKA Kinga
KSLZS Kruszwica 2007
2008
2008
2007
U16 KPO -- LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata
LUZAK Andrzej
Z/13636/21
Z/2330/20
Z/1174/21
Z/1171/21
2022
2022
2022
2022




3 6 s 1 55.73 BIERNAT Karina
DOBKOWSKA Janina
JĘCHOREK Kinga
RECKA Julia
AML Słupsk 2008
2008
2007
2008
U16 POM -- DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
KOPEĆ Bernadeta
DIAK Mateusz
Z/3543/22
Z/13606/21
Z/4295/20
Z/5504/22
2022
2022
2022
2022




4 7 s 1 56.32 JELIŃSKA Martyna
DEMBEK Zuzanna
JAKUSZ Lena
LEMAŃSKA Maria
GKS Olimpia Grudziądz 2008
2007
2008
2008
U16 KPO -- PRZYBYŁ Janusz
PRZYBYŁ Janusz
BADULSKI Tomasz
B.D. PRZYBYŁ Janusz
Z/11040/21
Z/0969/22
Z/0380/20
, Z/5044/22
2022
2022
2022
, 2022




1 2 s 2 54.03 BIAŁKOWSKA Maia
BOJANOWSKA Wiktoria
KOPCZYŃSKA Hanna
STEINIGER Anna
LKS Zantyr Sztum 2008
2007
2008
2008
U16 POM -- MAZERSKI Bartosz
B.D. MAZERSKI Bartosz
MAZERSKI Bartosz
SZPALERSKI Adam
Z/3557/20
, Z/3552/20
Z/3556/20
Z/2132/21
2022
, 2022
2022
2022




2 3 s 2 54.83 IWOŁA Klara
MACH Alicja
KLEIN Zofia
ŁAPKA Karina
ULKS Skoczek Pogórze 2008
2008
2007
2008
U16 POM -- NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/0127/19
Z/1814/20
Z/1107/20
Z/1106/20
2022
2022
2022
2022




3 5 s 2 55.14 KAŁAHUR Lena
ROGUSKA Lena
ŁUKASIEWICZ Marta
RYNKIEWICZ Róża
SKLA Sopot 2008
2007
2008
2007
U16 POM -- ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
URBANEK Ryszard
Z/9647/21
Z/2323/21
Z/9661/21
Z/2412/19
2022
2022
2022
2022




4 8 s 2 63.72 CHYLEWSKA Alicja
DAMS Kornelia
SMOLNA Olivia
ZŁOTOWSKA Jagoda
MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007
2008
2008
2008
U16 KPO -- KENSIK Jan
LATAŃSKI Grzegorz
LATAŃSKI Grzegorz
MATUS Marek
Z/14384/21
Z/2718/22
Z/7892/21
Z/1855/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.55 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
3 3 f 1 1.50 PŁUSA Alicja GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV DEJEWSKI Michał Z/0490/19 2022 LDK!
4 4 f 1 1.45 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/7420/21 2022
5 5 f 1 1.45 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP IV LUZAK Małgorzata Z/2330/20 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 JELIŃSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/11040/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1390/19 2022 LDK!
8 8 f 1 1.35 BRUKWICKA Zofia LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/6931/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.35 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
10 10 f 1 1.35 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/1301/21 2022
11 11 f 1 1.25 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.60 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
2 2 f 1 3.50 MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/3782/20 2022 LDK!
3 3 f 1 3.00 WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U16 PM II JURGA Łukasz Z/12176/21 2022
4 4 f 1 2.80 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2022
5 5 f 1 2.70 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/6570/21 2022
6 6 f 1 2.70 KNIGAWKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM III SZYMCZAK Edward Z/14513/21 2022
7 7 f 1 2.40 JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP IV BADULSKI Tomasz Z/0380/20 2022 LDK!
8 8 f 1 2.40 GRELEWICZ Agnieszka WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0528/22 2022
8 8 f 1 2.40 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2709/20 2022 LDK!
10 10 f 1 2.20 LEWANDOWSKA Małgorzata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V BADULSKI Tomasz Z/1059/20 2022 LDK!
  f 1 NM CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM -- KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata , Z/2694/20 , 2022 LDK!
W dal K
9 9 f 0 4.53 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +0.4 V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
11 11 f 0 4.51 MYSZKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -1.9 V B.D. Z/5684/21 2022
12 12 f 0 4.32 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM +1.0 -- DIAK Mateusz Z/0782/21 2022 LDK!
13 13 f 0 4.13 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -1.3 -- DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz , Z/4855/19 , 2022 LDK!
1 1 f 1 5.36 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.2 III DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.23 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM -0.6 III MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2022 LDK!
3 3 f 1 5.17 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP +1.4 III DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK! 93
4 4 f 1 5.09 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.5 IV B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
5 5 f 1 4.97 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.4 IV DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2022 LDK! 79
6 6 f 1 4.67 PIECHNIK Julita MKL Tlen Mogilno 2007 U16 KP +0.1 V DOBRZYŃSKI Piotr Z/2312/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.66 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -0.4 V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2022
8 8 f 1 4.55 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP +0.2 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
9 9 f 1 4.53 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.5 V B.D. Z/13481/21 2022
Wieloskok K
  f 1 9.76 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -3.4 V B.D. Z/7421/21 2022
1 1 f 1 10.93 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP +0.8 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.70 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U16 PM +0.9 III KOPEĆ Bernadeta Z/4295/20 2022 LDK!
3 3 f 1 10.66 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -0.9 III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 10.46 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +1.7 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5578/22 , 2022 LDK!
5 5 f 1 10.25 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +1.4 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
6 6 f 1 10.11 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM -0.1 IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
7 7 f 1 9.88 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +2.4 V B.D. Z/7421/21 2022
8 8 f 1 9.88 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +2.0 V B.D. Z/13481/21 2022
9 9 f 1 9.86 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM +0.4 V DIAK Mateusz Z/0782/21 2022 LDK!
10 10 f 1 9.81 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -1.0 V B.D. Z/7420/21 2022
11 11 f 1 9.70 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM -0.4 V KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
12 12 f 1 9.43 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -0.5 -- DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz , Z/4855/19 , 2022 LDK!
13 13 f 1 9.43 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U16 KP +0.5 -- JANKOWSKI Marcin Z/1390/19 2022 LDK!
14 14 f 1 9.32 MYSZKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.8 -- B.D. Z/5684/21 2022
15 15 f 1 9.22 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +1.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2022
  f 1 NM ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U16 KP 0.0 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4495/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.92 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV PAPROCKA Dorota Z/3545/20 2022 LDK!
2 2 f 1 10.65 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM IV ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
3 3 f 1 9.91 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2022
4 4 f 1 9.85 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM IV B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/2515/20 , 2022 LDK!
5 5 f 1 9.79 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/2922/20 2022 LDK!
6 6 f 1 9.74 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0169/21 2022 LDK!
7 7 f 1 9.70 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP V SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2022
8 8 f 1 9.02 LEWICKA Krystyna AML Słupsk 2007 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/5503/22 2022
9 9 f 1 8.03 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
10 10 f 1 6.58 BRUKWICKA Zofia LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/6931/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 34.91 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2022
2 2 f 1 26.50 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0169/21 2022 LDK!
3 3 f 1 23.71 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota Z/0088/22 2022 LDK!
4 4 f 1 23.49 ZAKRZEWSKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- B.D. Z/5046/22 2022
5 5 f 1 23.13 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2022
6 6 f 1 22.32 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/2515/20 , 2022 LDK!
7 7 f 1 20.44 SZYMAŃSKA Kinga UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6740/21 2022 LDK!
8 8 f 1 19.05 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3556/20 2022 LDK!
9 9 f 1 16.92 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 42.11 WŁOCH Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/1766/20 2022 LDK!
2 2 f 1 39.74 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2022 LDK!
3 3 f 1 28.92 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/2922/20 2022 LDK!
4 4 f 1 24.84 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2022 LDK!
5 5 f 1 24.32 MOŚ Antonina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- KENSIK Jan Z/2719/22 2022 LDK!
6 6 f 1 15.31 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 14.47 KOZIŃSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- B.D. Z/3959/22 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 33.52 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM IV ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
2 2 f 1 25.61 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 25.59 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam Z/2132/21 2022 LDK!
4 4 f 1 21.90 MOŚ Antonina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- KENSIK Jan Z/2719/22 2022 LDK!
5 5 f 1 20.40 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota Z/3545/20 2022 LDK!
6 6 f 1 19.48 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota Z/0088/22 2022 LDK!
7 7 f 1 15.05 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 13.40 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 8.03 KOZIŃSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- B.D. Z/3959/22 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:28.02 GORZEJEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Kinga Z/11041/21 2022 LDK!
2 2 s 1 18:39.13 SMOLNA Olivia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/7892/21 2022 LDK!
3 3 s 1 20:08.88 DAMS Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/2718/22 2022 LDK!
4 4 s 1 21:29.73 LASECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/10865/21 2022 LDK!
5 5 s 1 22:22.79 GDANIEC Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/5514/22 2022 LDK!
6 6 s 1 23:08.74 ZŁOTOWSKA Jagoda MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- MATUS Marek Z/1855/21 2022 LDK!
100 m M
1 3 e 1 11.46 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +3.3 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2022 LDK! 112
2 6 e 1 12.05 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +3.3 IV BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
3 12 e 1 12.50 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +3.3 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
4 14 e 1 12.76 RECZKOWSKI Szymon MKL Toruń 2007 U16 KP +3.3 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4980/22 2022
5 15 e 1 12.78 SZEMIOT Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +3.3 -- DZIĄBA Bogusław Z/2340/21 2022 LDK!
6 18 e 1 12.86 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +3.3 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/4144/20 2022 LDK!
7 19 e 1 13.01 KARAŚ Konrad ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +3.3 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1817/20 2022 LDK!
1 1 e 2 11.20 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +2.6 II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2022 LDK!
2 5 e 2 11.73 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +2.6 III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
3 8 e 2 12.16 MISIASZEK Antoni BOSiR Barcin 2007 U16 KP +2.6 IV LUZAK Andrzej Z/3754/22 2022 LDK!
4 9 e 2 12.31 PATYK Kacper KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +2.6 V LUZAK Andrzej Z/5639/22 2022
5 10 e 2 12.47 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U16 KP +2.6 V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2022 LDK!
6 16 e 2 12.80 WOŹNIAK Jan RKS Rumia 2008 U16 PM +2.6 -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2022 LDK!
7 17 e 2 12.83 WIŚNIEWSKI Filip MKS Inowrocław 2007 U16 KP +2.6 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5449/22 2022
1 2 e 3 11.43 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP +2.8 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
2 4 e 3 11.66 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +2.8 III DMP U20 KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK! 102
3 7 e 3 12.12 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +2.8 IV BAUMGART Iwona Z/0040/19 2022 LDK!
4 11 e 3 12.49 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +2.8 V SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2022 LDK!
5 13 e 3 12.72 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP +2.8 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2022 LDK!
6 20 e 3 13.09 LEWANDOWSKI Gabriel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +2.8 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 11.18 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +2.0 II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2022 LDK!
2 2 f 1 11.47 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP +2.0 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 11.53 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +2.0 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2022 LDK! 108
4 4 f 1 11.78 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +2.0 IV DMP U20 KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK! 97
5 5 f 1 11.87 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +2.0 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
6 6 f 1 12.22 MISIASZEK Antoni BOSiR Barcin 2007 U16 KP +2.0 V LUZAK Andrzej Z/3754/22 2022 LDK!
  f 1 DNF DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +2.0 -- BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
  f 1 DNF WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +2.0 -- BAUMGART Iwona Z/0040/19 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.78 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
2 2 s 1 38.10 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0075/20 2022 LDK!
3 4 s 1 39.18 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV RUDNIK Damian Z/9019/21 2022 LDK!
4 5 s 1 39.42 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0040/19 2022 LDK!
5 6 s 1 39.69 GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/14337/21 2022
6 9 s 1 40.78 JANKOWSKI Iwo LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna Z/5179/22 2022 LDK!
1 7 s 2 39.95 KACZMAREK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/3776/22 2022
2 8 s 2 40.59 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2022 LDK!
3 10 s 2 40.82 GROTKOWSKI Daniel UKB Szubin 2008 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/12836/21 2022 LDK!
4 11 s 2 41.07 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2022 BEZ LDK!
5 12 s 2 41.18 PIEKARSKI Tymoteusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/2837/22 2022
6 13 s 2 41.48 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U16 PM V BODZIAK Igor Z/0993/21 2022 LDK!
1 3 s 3 39.13 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2022 LDK!
2 14 s 3 42.38 WIŚNIEWSKI Filip MKS Inowrocław 2007 U16 KP V KWIATKOWSKI Waldemar Z/5449/22 2022
3 15 s 3 45.05 WOŹNIAK Jan RKS Rumia 2008 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2022 LDK!
4 16 s 3 46.84 WOLSKI Bartosz MLKS Baszta Bytów 2008 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14725/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:26.59 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/2784/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:27.50 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM II RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:27.53 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM II PILARSKA Klaudia Z/13649/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:27.58 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM II WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:28.87 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U16 KP III LUZAK Andrzej Z/3915/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:30.28 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2022 LDK!
1 7 s 2 1:33.41 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3440/19 2022 LDK!
2 8 s 2 1:34.16 TAŃSKI Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U16 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/3562/20 2022
3 9 s 2 1:35.28 CERSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/3884/18 2022 BEZ LDK!
4 10 s 2 1:37.24 LIC Oskar MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM V MARKOWICZ Eugeniusz Z/13106/21 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:53.01 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM V WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2022 LDK!
2 2 s 1 2:55.19 POLIWODZIŃSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/4478/22 2022
3 3 s 1 2:55.62 CHOIŃSKI Konrad LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/3678/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:56.98 FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2022
5 5 s 1 2:58.08 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:02.94 GIERACH Wojciech BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0569/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:03.22 GWIAZDOWSKI Dominik BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5770/18 2022 LDK!
8 8 s 1 3:14.64 KRZYŻAŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5772/18 2022 LDK!
9 9 s 1 3:36.66 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:12.69 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 6:13.30 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM IV RADTKE Marek Z/3806/20 2022 LDK!
3 3 s 1 6:17.97 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
4 4 s 1 6:22.89 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 6:38.46 MIZIKOWSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/4891/22 2022
6 6 s 1 6:40.93 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1566/20 2022 LDK!
7 7 s 1 6:42.46 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2022 LDK!
8 8 s 1 7:00.68 SŁAWSKI Ziemowit UKS Jedynka Bytów 2007 U16 PM -- GALIKOWSKI Marek Z/0350/22 2022 LDK!
9 9 s 1 8:27.51 NAZARKO Patryk MLKS Baszta Bytów 2008 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14672/21 2022
  s 1 DNF BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.37 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +1.9 II LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
2 4 e 1 16.67 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +1.9 III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
3 5 e 1 17.10 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM +1.9 IV LEWANDOWSKI Michał Z/3364/22 2022
4 8 e 1 20.90 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +1.9 -- KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK!
  e 1 DNF BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +1.9 -- KARNAS Zbigniew Z/0328/22 2022 LDK!
1 2 e 2 15.88 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +2.5 III DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
2 3 e 2 16.60 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM +2.5 III DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
3 6 e 2 19.14 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U16 KP +2.5 -- WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2022 LDK!
4 7 e 2 19.15 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +2.5 -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
5 9 e 2 21.98 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +2.5 -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
6 10 e 2 25.15 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +2.5 -- KARNAS Kinga Z/1052/19 2022 LDK!
1 1 f 1 15.29 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +1.5 II LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
2 2 f 1 15.87 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +1.5 III DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 16.27 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +1.5 III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 16.93 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM +1.5 III LEWANDOWSKI Michał Z/3364/22 2022
5 5 f 1 17.30 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM +1.5 IV DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
6 6 f 1 18.49 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U16 KP +1.5 V WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2022 LDK!
7 7 f 1 20.69 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +1.5 -- KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK!
  f 1 DNF SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +1.5 -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 41.05 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP II KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 42.01 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP III LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
3 3 s 1 42.76 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/11445/21 2022 LDK!
4 4 s 1 42.90 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
5 5 s 1 44.18 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 2007 U16 PM IV DIAK Mateusz Z/12297/21 2022 LDK!
  s 1 DNF SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
1 6 s 2 44.84 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0031/20 2022 LDK!
2 7 s 2 48.65 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
3 8 s 2 50.20 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2917/22 2022 LDK!
4 8 s 2 50.20 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2473/21 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:51.97 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:52.40 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 2:53.32 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:18.13 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2022 LDK!
5 5 s 1 3:19.48 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SYROCKA Agata Z/1820/21 2022
4x100 m M
1 1 s 1 46.72 MISIASZEK Antoni
GRZEŚKOWIAK Aleksander
ROBACZEWSKI Nikodem
ZAKOPIEC Jakub
BOSiR Barcin 2007
2008
2007
2007
U16 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
Z/3754/22
Z/3915/18
, Z/0892/20
Z/0893/20
2022
2022
, 2022
2022

BEZ


2 2 s 1 48.36 GUTKOWSKI Mikołaj
KŁOSOWSKI Filip
KONDEL Damian
KACZMAREK Jakub
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2008
2007
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0031/20
Z/0075/20
Z/4144/20
Z/3776/22
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 48.41 SZEMIOT Jakub
LUNIAK Wojciech
KAŁASKA Jakub
PIOTROWSKI Krystian
ULKS Skoczek Pogórze 2007
2007
2007
2007
U16 POM -- DZIĄBA Bogusław
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/2340/21
Z/1105/20
Z/1825/20
Z/0032/19
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 51.48 GIERACH Wojciech
GWIAZDOWSKI Dominik
KRYSIAK Tymoteusz
KRZYŻAŃSKI Kacper
BKS Bydgoszcz 2007
2008
2007
2007
U16 KPO -- MYSZKIEWICZ Maciej
RUDNIK Damian
RUDNIK Damian
RUDNIK Damian
Z/0569/20
Z/5770/18
Z/9019/21
Z/5772/18
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 52.07 FRĄCKIEWICZ Jakub
USOWSKI Nikodem
MACIAK Filip
KRAWCZYK Michał
MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- KENSIK Jan
KENSIK Jan
KENSIK Jan
JEZIORSKA Magdalena
Z/0768/22
Z/1852/21
Z/3431/22
Z/1575/20
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.70 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM V MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
2 2 f 1 1.65 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.60 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 1.60 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/3364/22 2022
5 5 f 1 1.50 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- RADTKE Marek Z/3400/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.50 CIESIELSKI Nikodem LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/0859/20 2022 LDK!
7 7 f 1 1.45 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 1.40 POZNAŃ Wojtek BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1986/22 2022
8 8 f 1 1.40 JANKOWSKI Iwo LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/5179/22 2022 LDK!
10 10 f 1 1.35 KOZIŃSKI Bartosz LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- B.D. Z/3960/22 2022 LDK!
11 11 f 1 1.30 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2473/21 2022 LDK!
11 11 f 1 1.30 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.40 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2022 BEZ
2 2 f 1 2.60 GRACZYK Paweł KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2710/20 2022 LDK!
3 3 f 1 2.20 DAMPS Krzysztof MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2441/22 2022
W dal M
  f 1 5.34 PATYK Kacper KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -0.2 -- LUZAK Andrzej Z/5639/22 2022
  f 1 5.93 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -1.7 IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2022 BEZ
1 1 f 1 6.33 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP +0.9 III LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
2 2 f 1 6.18 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP +0.2 IV DMP U20 B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2022 LDK! 89
3 3 f 1 6.12 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +3.0 IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2022 BEZ
4 4 f 1 5.52 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +1.8 -- KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK!
5 5 f 1 5.50 PATYK Kacper KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +2.3 -- LUZAK Andrzej Z/5639/22 2022
6 6 f 1 5.39 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.6 -- NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
7 7 f 1 5.18 ŁABICH Fabian LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +0.4 -- JANKOWSKI Marcin Z/2452/21 2022 LDK!
8 8 f 1 5.10 STRUJ Oskar BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.8 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1990/22 2022
9 9 f 1 5.07 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +0.6 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1987/22 2022
10 10 f 1 5.04 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM +1.5 -- RADTKE Marek Z/3400/21 2022 LDK!
11 11 f 1 5.01 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2022 LDK!
12 12 f 1 4.96 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +1.6 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/2297/18 2022 LDK!
13 13 f 1 4.74 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -0.8 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1988/22 2022
14 14 f 1 4.54 KOWALSKI Aleksander BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.0 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1985/22 2022
Wieloskok M
1 1 f 1 12.27 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -0.7 II DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 11.76 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.5 IV NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
3 3 f 1 11.55 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.3 IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2022 BEZ
4 4 f 1 11.55 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP -0.2 IV B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2022 LDK!
5 5 f 1 10.67 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.1 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1988/22 2022
6 6 f 1 10.52 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM +0.4 -- DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
7 7 f 1 10.37 STRUJ Oskar BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -1.9 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1990/22 2022
8 8 f 1 10.36 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +0.1 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/2297/18 2022 LDK!
9 9 f 1 10.26 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -0.2 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1987/22 2022
10 10 f 1 10.23 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +0.4 -- KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK!
11 11 f 1 10.21 ŁABICH Fabian LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +0.4 -- JANKOWSKI Marcin Z/2452/21 2022 LDK!
12 12 f 1 9.76 KOWALSKI Aleksander BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.9 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1985/22 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 16.55 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM II B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 12.46 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK!
3 3 f 1 11.93 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0168/21 2022 LDK!
4 4 f 1 11.53 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
5 5 f 1 11.00 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V DMP U20 KENSIK Jan Z/1592/20 2022 LDK! 75
6 6 f 1 10.89 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM V GRECKA Ewa Z/11890/21 2022
7 7 f 1 10.71 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. PAPROCKA Dorota , Z/3547/20 , 2022 LDK!
8 8 f 1 10.23 PRZYBOROWSKI Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1082/22 2022 LDK!
9 9 f 1 10.14 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/1593/20 2022 LDK! 66
10 10 f 1 10.08 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/4190/20 2022 LDK!
11 11 f 1 9.95 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/4011/22 2022 LDK!
12 12 f 1 9.80 CIBA Radosław KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- B.D. Z/0326/22 2022 LDK!
13 13 f 1 9.58 SCHULZ Mateusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1989/22 2022
14 14 f 1 9.06 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
15 15 f 1 8.77 BALD Hubert ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0849/21 2022 LDK!
16 16 f 1 8.21 KLAJBOR Kornel ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1135/20 2022 LDK!
17 17 f 1 8.10 MILEWSKI Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/9589/21 2022 LDK!
18 18 f 1 7.71 TOJEK Kamil KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/4801/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 49.11 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2022 LDK!
2 2 f 1 47.92 PODOLSKI Jerzy UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM II JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3530/20 2022 LDK!
3 3 f 1 42.49 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
4 4 f 1 41.48 BALD Hubert ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0849/21 2022 LDK!
5 5 f 1 40.01 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2022 LDK!
6 6 f 1 39.45 CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/6773/21 2022 LDK!
7 7 f 1 39.23 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP IV KENSIK Jan Z/1592/20 2022 LDK!
8 8 f 1 36.88 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
9 9 f 1 34.55 CIBA Radosław KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP V B.D. Z/0326/22 2022 LDK!
10 10 f 1 33.55 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0168/21 2022 LDK!
11 11 f 1 32.40 COCH Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V KENSIK Jan Z/4452/19 2022 LDK!
12 12 f 1 31.64 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V KENSIK Jan Z/1593/20 2022 LDK!
13 13 f 1 31.30 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/4190/20 2022 LDK!
14 14 f 1 30.67 KLAJBOR Kornel ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1135/20 2022 LDK!
15 15 f 1 29.97 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2022 LDK!
16 16 f 1 24.80 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2022 LDK!
17 17 f 1 24.50 TOJEK Kamil KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/4801/21 2022 LDK!
18 18 f 1 19.80 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1519/22 2022
19 19 f 1 19.35 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2022 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 50.63 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2022 LDK!
2 2 f 1 46.98 FEDEJKO Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/10868/21 2022
3 3 f 1 46.85 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM IV B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 41.69 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2022 LDK!
5 5 f 1 38.47 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U16 PM V MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2022 LDK!
6 6 f 1 38.36 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM V KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
7 7 f 1 38.29 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK!
8 8 f 1 37.87 DORNOWSKI Mateusz LUKS Start Nakło 2008 U16 KP V KSOBIECH Bartosz Z/2916/22 2022 LDK!
9 9 f 1 34.11 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2022 LDK!
10 10 f 1 32.86 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2022 LDK!
11 11 f 1 32.30 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 2007 U16 KP V KSOBIECH Bartosz Z/2917/22 2022 LDK!
12 12 f 1 23.00 KOŃCZAL Hubert LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0545/18 2022 LDK!
13 13 f 1 19.81 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1519/22 2022
14 14 f 1 19.78 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 51.20 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM III GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
2 2 f 1 44.61 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 2007 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/4011/22 2022 LDK!
3 3 f 1 38.39 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. PAPROCKA Dorota , Z/3547/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 36.89 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
5 5 f 1 35.91 COCH Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4452/19 2022 LDK!
6 6 f 1 35.39 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/11890/21 2022
7 7 f 1 30.37 KOZIŃSKI Bartosz LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- B.D. Z/3960/22 2022 LDK!
8 8 f 1 25.26 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/1052/19 2022 LDK!
9 9 f 1 23.95 BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0328/22 2022 LDK!
10 10 f 1 22.50 DORNOWSKI Mateusz LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2916/22 2022 LDK!
11 11 f 1 21.54 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2022 LDK!
12 12 f 1 15.58 KOŃCZAL Hubert LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0545/18 2022 LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 25:37.19 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP II KENSIK Jan Z/0147/20 2022 LDK!
2 2 s 1 30:20.67 FLIS Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2022 LDK!
3 3 s 1 30:25.05 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/5916/21 2022 LDK!
4 4 s 1 31:01.44 USOWSKI Nikodem MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V KENSIK Jan Z/1852/21 2022 LDK!
5 5 s 1 33:12.67 MARCZAK Michał CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/0995/21 2022 LDK!
6 6 s 1 33:28.80 BASA Mateusz KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5386/22 , 2022 LDK!
7 7 s 1 34:02.70 GAŁGAŃSKI Damian BOSiR Barcin 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/8602/21 2022 LDK!
8 8 s 1 39:31.51 GRZEGOREK Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1849/21 2022 LDK!
9 9 s 1 42:48.88 MACIAK Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/3431/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.1211810112 sekund