Poznań 10.09.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (WLP-ZPM) [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 13.06 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.8 III JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2022 LDK!
2 8 e 1 13.62 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.8 IV JUNIEWICZ Dorota Z/5053/22 2022 LDK!
3 11 e 1 13.78 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -0.8 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
4 23 e 1 14.42 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -0.8 V ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
5 26 e 1 14.66 GÓRNIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.8 -- BIEDERMANN Roman Z/5604/22 2022
6 27 e 1 14.72 RYCHŁA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -0.8 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0721/21 2022 LDK!
1 2 e 2 13.20 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.0 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 104
2 9 e 2 13.66 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -1.0 IV WIERZBICKA Sylwia Z/1661/20 2022 LDK!
3 20 e 2 14.18 MRÓZ Zofia UKS LA Wałcz 2007 U16 ZP -1.0 V PRENDECKA Agnieszka Z/1521/22 2022 LDK!
4 31 e 2 15.10 PERZYŃSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.0 -- OBERLAN Paulina Z/0147/22 2022 LDK!
1 4 e 3 13.27 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -0.5 IV WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
2 17 e 3 13.96 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -0.5 V OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
3 18 e 3 13.96 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -0.5 V OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
4 30 e 3 14.87 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.5 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0250/20 2022 LDK!
5 32 e 3 15.10 KASICA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -0.5 -- SZOSTAK Janusz Z/3279/22 2022 LDK!
6 35 e 3 15.21 PIETRUSZKA Paulina MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.5 -- MILEWICZ Renata Z/5749/19 2022 LDK!
1 5 e 4 13.32 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.5 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
2 6 e 4 13.47 RUA Adriana MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.5 IV ŚLIWKA Irena # Z/1309/21 2022 LDK!
3 14 e 4 13.81 GRABOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2008 U16 WP -0.5 V CHWAŁEK Jarosław Z/4857/22 2022
4 15 e 4 13.94 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -0.5 V KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
5 29 e 4 14.84 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -0.5 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2373/20 2022 LDK!
6 33 e 4 15.19 NOWAK Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -0.5 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0722/21 2022 LDK!
1 12 e 5 13.79 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -0.6 IV GÓRSKA Hanna Z/14485/21 2022 LDK!
2 19 e 5 14.17 KAŹMIERCZAK Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.6 V WALCZAK Katarzyna Z/0181/22 2022
3 34 e 5 15.20 KONDRATOWICZ Sara STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -0.6 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/6353/21 2022 LDK!
4 41 e 5 16.12 GRZEGORZ Emiilia UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -0.6 -- GÓRSKI Dariusz Z/2284/22 2022
4 41 e 5 16.12 GRZEGORZ Emiilia UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP 0.0 -- GÓRSKI Dariusz Z/2284/22 2022
1 3 e 6 13.27 JAKUBOWSKA Matylda MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.5 IV MILEWICZ Renata # Z/3656/20 2022 LDK!
2 10 e 6 13.73 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -0.5 IV BARTA Franciszek Z/3585/22 2022
3 16 e 6 13.95 SÓWKA Lena PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -0.5 V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2597/21 2022 LDK!
4 21 e 6 14.19 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -0.5 V BARTA Franciszek Z/2747/19 2022
5 24 e 6 14.55 SZMYT Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.5 -- WALCZAK Michał Z/5383/22 2022
6 25 e 6 14.64 CHRYPO Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -0.5 -- KOROL Andrzej Z/1610/18 2022 BEZ
7 36 e 6 15.28 ZAWLIK Magdalena MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.5 -- ŚLIWKA Irena # Z/5752/19 2022 LDK!
8 37 e 6 15.35 PASTUSZAK Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.5 -- WALCZAK Marek Z/5397/22 2022
1 7 e 7 13.50 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -1.2 IV WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
2 13 e 7 13.80 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -1.2 IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2022
3 22 e 7 14.35 ZMIŃCZUK Agata MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -1.2 V ŚLIWKA Irena Z/1310/21 2022 LDK!
4 28 e 7 14.80 KAZIUK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -1.2 -- BARTA Franciszek Z/0912/22 2022
5 39 e 7 15.79 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.2 -- OBERLAN Paulina Z/1123/20 2022 LDK!
6 38 e 7 15.79 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.2 -- OBERLAN Paulina Z/12405/21 2022 LDK!
7 40 e 7 15.92 MAGDZIŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.2 -- OBERLAN Paulina Z/0143/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.81 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.1 III JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2022 LDK!
2 2 f 1 12.85 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP +0.1 III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
3 3 f 1 12.87 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.1 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 118
4 4 f 1 13.23 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.1 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
5 6 f 1 13.34 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP +0.1 IV WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
6 5 f 1 13.34 RUA Adriana MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.1 IV ŚLIWKA Irena # Z/1309/21 2022 LDK!
7 7 f 1 13.39 JAKUBOWSKA Matylda MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.1 IV MILEWICZ Renata # Z/3656/20 2022 LDK!
8 8 f 1 13.63 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.1 IV JUNIEWICZ Dorota Z/5053/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.64 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2022 LDK!
2 2 s 1 43.20 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP III GULCZYŃSKA Grażyna Z/4143/22 2022
3 3 s 1 43.44 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP III WIADEREK Piotr Z/9442/21 2022
4 4 s 1 44.05 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 44.89 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP III WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
6 6 s 1 45.37 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP IV GRENDA Jan Z/1365/21 2022 LDK!
1 7 s 2 45.54 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP IV GRENDA Jan Z/0171/19 2022 LDK!
2 8 s 2 45.58 GRABOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2008 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/4857/22 2022
3 9 s 2 45.71 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
4 11 s 2 46.16 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
5 13 s 2 46.46 SKUPIN Amelia AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP IV BŁOCIAN Rafał B.D. Z/4970/19 2022 LDK!
6 15 s 2 47.06 GUZENDA Justyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP V WIELECHOWSKI Adam Z/2811/19 2022 LDK!
7 18 s 2 47.97 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
1 10 s 3 45.80 TOMASZEWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/4993/22 2022 LDK!
2 12 s 3 46.28 MAJCHRZAK Nadia MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP IV ŚLIWKA Irena Z/5751/19 2022 LDK!
3 14 s 3 46.77 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2022
4 19 s 3 48.23 CHRYPO Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/1610/18 2022 BEZ
5 20 s 3 48.58 WILANT Hanna PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12059/21 2022
1 17 s 4 47.93 KLEPUSZEWSKA Weronika KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz Z/3155/22 2022
2 21 s 4 49.13 DOŁHAN Alicja PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/3069/22 2022 LDK!
3 23 s 4 50.10 KLISZEWSKA Milena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3280/22 2022 LDK!
4 24 s 4 51.16 GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/1632/20 2022
5 26 s 4 52.83 PERZYŃSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -- OBERLAN Paulina Z/0147/22 2022 LDK!
1 16 s 5 47.25 GÓRNIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V BIEDERMANN Roman Z/5604/22 2022
2 22 s 5 49.31 SZYMKOWIAK Nikola LUKS Orkan Września 2008 U16 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12155/21 2022 LDK!
3 25 s 5 52.21 WOŹNIAK Antonina LUKS Orkan Września 2008 U16 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12156/21 2022 LDK!
4 27 s 5 54.98 OLEJNICZAK Amelia LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/2963/21 2022 LDK!
5 28 s 5 57.30 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -- OBERLAN Paulina Z/12405/21 2022 LDK!
5 28 s 5 57.30 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -- OBERLAN Paulina Z/12405/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:34.85 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:36.83 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U16 WP II OKONIEWSKI Zbigniew Z/1824/19 2022
3 3 s 1 1:39.29 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:39.69 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP III PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:42.14 RAK Izabela MKS Kusy Szczecin # 2007 U16 ZP III ŚLIWKA Irena # Z/4409/22 2022 LDK!
6 7 s 1 1:46.71 ŚWIERCZYŃSKA Alicja WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V WIERZBICKA Sylwia Z/5331/19 2022 LDK!
7 8 s 1 1:46.81 KAŹMIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP V B.D. Z/0297/20 2022 LDK!
8 9 s 1 1:47.32 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2022 LDK!
9 10 s 1 1:48.02 ANTKOWIAK Nikola UKS 20 Poznań 2008 U16 WP V WIADEREK Piotr Z/9439/21 2022
1 6 s 2 1:46.30 STOKOWSKA Urszula MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP V WALKOWIAK Krzysztof Z/2148/21 2022 LDK!
2 11 s 2 1:49.81 SOCZEWSKA Adela LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V PIECYK Józef Z/2651/21 2022
3 12 s 2 1:57.03 PARCHIMOWICZ Wiktoria MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2169/21 2022 LDK!
4 13 s 2 1:57.83 DEMSKA Wiktoria UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0409/22 2022 LDK!
5 14 s 2 2:02.34 SKRZYPCZAK Zuzanna UKS Jedynka Gostyń 2008 U16 WP -- B.D. Z/8271/21 2022
6 15 s 2 2:14.83 OLEJNICZAK Martyna LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/2964/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:00.98 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:02.39 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP II MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2022 BEZ
3 3 s 1 3:16.62 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0606/22 2022 LDK!
4 4 s 1 3:26.65 ZARZECKA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4258/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:26.67 DERDA Antonina UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP V BERLIŃSKI Florian Z/0018/21 2022 LDK!
6 8 s 1 3:32.33 KARPIŃSKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0410/22 2022 LDK!
7 9 s 1 3:33.88 SZLANDERBACH Dominika WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/5334/19 2022 BEZ LDK!
8 11 s 1 3:34.21 MŁODOŻENIEC Agata OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3248/22 2022
9 13 s 1 3:39.87 GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2594/21 2022 LDK!
  s 1 DNF PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/2009/20 2022 LDK!
1 6 s 2 3:30.43 SZEWC Oliwia UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0407/22 2022 LDK!
2 7 s 2 3:30.94 WIELGOCKA Amelia UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP V B.D. Z/0299/20 2022 LDK!
3 10 s 2 3:34.10 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
4 12 s 2 3:35.55 KOZŁOWSKA Maja LUKS Orkan Września 2008 U16 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12158/21 2022 LDK!
5 14 s 2 3:46.78 BUTRYN Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/13263/21 2022 LDK!
6 15 s 2 3:51.43 OKONIEWSKA-MILICZ Kinga MKL Jarocin 2008 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/0133/21 2022
7 16 s 2 3:52.11 KAROLAK Martyna KS Stal Pleszew 2008 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5569/22 2022 LDK!
8 17 s 2 3:55.86 MRUGALSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0033/21 2022 LDK!
9 18 s 2 4:03.92 SIERŻANT Milena KS Stal Pleszew 2007 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/0118/22 2022 LDK!
10 19 s 2 5:04.85 JASKUŁA Wiktoria KS Stal Pleszew 2008 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5287/22 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:46.61 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2022 LDK!
2 2 s 1 6:49.40 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
3 3 s 1 6:55.66 FALFURA Marta UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP II GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4252/20 2022 LDK!
4 4 s 1 6:56.87 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP II WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 7:01.22 BŁAŻEJEWSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5207/21 2022 LDK!
6 6 s 1 7:32.71 MAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/5152/22 2022
7 7 s 1 7:38.50 MIKUŁA Natalia LMKS Żak Pyrzyce 2007 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5222/21 2022 LDK!
8 8 s 1 7:41.51 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP V CHMIELARZ Lucyna Z/0989/22 2022 LDK!
9 9 s 1 7:46.22 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP V B.D. Z/2136/21 2022 LDK!
10 10 s 1 7:49.04 KASPEROWICZ Julia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3134/22 2022
11 11 s 1 7:54.15 KARAKICZ Judyta MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/14426/21 2022 LDK!
12 12 s 1 8:00.16 KLEIBER Blanka MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/12063/21 2022 LDK!
13 13 s 1 8:00.33 GRUBERSKA Hanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4254/20 2022 LDK!
14 14 s 1 9:22.35 FIJAŁKOWSKA Hanna MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata Z/2656/21 2022 LDK!
15 15 s 1 9:57.98 RAUHUT Matylda MKL Jarocin 2008 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/0131/21 2022
80 pł K
1 2 e 1 12.61 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.8 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
2 4 e 1 12.94 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.8 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
3 5 e 1 13.13 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -0.8 IV CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
4 6 e 1 13.19 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.8 IV FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
5 7 e 1 13.46 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.8 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
6 8 e 1 13.51 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.8 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK!
7 11 e 1 13.79 BIADAŁA Julia LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -0.8 IV PAWLAK Przemysław Z/13285/21 2022
1 1 e 2 12.31 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -1.0 II OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
2 3 e 2 12.80 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -1.0 III JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK!
3 9 e 2 13.51 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -1.0 IV NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
4 10 e 2 13.66 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -1.0 IV BIERŁA Dawid Z/0745/18 2022 BEZ
5 12 e 2 14.06 ŻAKOWSKA Wiktoria UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP -1.0 V BIERŁA Dawid Z/1646/19 2022
6 13 e 2 14.80 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -1.0 V GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
7 14 e 2 15.08 MENCH Paulina LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -1.0 -- PAWLAK Przemysław Z/12066/21 2022
8 15 e 2 15.19 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -1.0 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.30 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -0.9 II OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.45 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.9 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 12.75 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.9 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
4 4 f 1 12.76 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -0.9 III JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 13.08 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.9 IV FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
6 6 f 1 13.08 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.9 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK!
7 7 f 1 13.09 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -0.9 IV CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
8 8 f 1 13.48 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.54 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 47.97 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 49.01 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK!
4 5 s 1 49.76 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/1810/21 2022 LDK!
5 6 s 1 50.31 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP IV BIERŁA Dawid Z/0745/18 2022 BEZ
6 7 s 1 50.47 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK!
1 4 s 2 49.19 BARANOWSKA Lena LUKS Orkan Września 2008 U16 WP III PUJDAK Andrzej Z/12065/21 2022
2 8 s 2 50.87 STECZKO Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2007 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Roman Z/4797/19 2022 LDK!
3 9 s 2 51.02 ŁUKASZCZYK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0306/20 2022 LDK!
4 10 s 2 52.11 KIELAR Natalia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11999/21 2022 LDK!
5 11 s 2 52.48 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
6 12 s 2 52.74 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
1 13 s 3 54.87 WIECZOREK Hanna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek Z/9286/21 2022 LDK!
2 14 s 3 55.18 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
3 15 s 3 56.38 KASPRZAK Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0723/21 2022 LDK!
4 16 s 3 56.55 MUREK Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3418/20 2022
1000 m prz K
1 1 s 1 3:10.90 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP II ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:10.91 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP II GRENDA Jan Z/2279/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:11.84 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:18.72 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP III GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:23.19 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP III PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:43.59 ŚLEDŹ Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub Z/5509/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:44.03 URBANIAK Nikola LUKS Orkan Września 2007 U16 WP V PUJDAK Andrzej Z/13265/21 2022
8 8 s 1 3:50.26 GRZESZCZUK Maja STS Pomerania Szczecinek # 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5069/22 2022 LDK!
9 9 s 1 3:56.92 MISZCZAK Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5629/21 2022 LDK!
10 10 s 1 3:57.47 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/11895/21 2022 LDK!
11 11 s 1 4:01.95 KRYŚ Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5071/22 2022
12 12 s 1 4:19.36 MOSKWA Otylia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5632/21 2022 LDK!
  s 1 DNF RACIĘDA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11464/21 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 53.75 BASTEK Weronika
SIUDOWSKA Zuzanna
KIELAR Natalia
SUSKA Natalia
KL Bałtyk Koszalin 2007
2008
2008
2007
U16 ZPO -- CZEPIEL Mateusz
CZEPIEL Mateusz
CZEPIEL Mateusz
CZEPIEL Mateusz
Z/12801/21
Z/11471/21
Z/11999/21
Z/12802/21
2022
2022
2022
2022




2 3 s 1 54.02 PISARCZYK Vanessa
PRUCHNIEWICZ Amelia
ŁUKASZCZYK Julia
JAŃCZAK Jadwiga
UKS Orkan Środa Wlkp. 2007
2008
2008
2008
U16 WLP -- ZAWORSKI Marek
CICHOWLAS Agnieszka
CICHOWLAS Agnieszka
CICHOWLAS Agnieszka
Z/13506/21
Z/2390/20
Z/0306/20
Z/0302/20
2022
2022
2022
2022




3 7 s 1 56.31 HOROWSKA Iga
MUREK Maria
GREFLING Wiktoria
KUBALA Maria
WMLKS Nadodrze Powodowo 2008
2008
2007
2007
U16 WLP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
Z/12418/21
Z/3418/20
Z/3558/22
Z/3085/22
2022
2022
2022
2022




4 8 s 1 56.86 WOŁKOW Hanna
WOŁKOW Marta
SKUPIN Amelia
OWCZARUK Hanna
AL Międzyzdroje 2008
2007
2007
2007
U16 ZPO -- BŁOCIAN Rafał
BŁOCIAN Rafał
BŁOCIAN Rafał B.D.
BŁOCIAN Rafał
Z/4975/19
Z/4976/19
Z/4970/19
Z/13134/21
2022
2022
2022
2022

BEZ


5 9 s 1 57.07 RYCHŁA Aleksandra
KASPRZAK Maria
NOWAK Gabriela
KUCNER Maja
MKS Baszta Szamotuły 2008
2008
2008
2008
U16 WLP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
Z/0721/21
Z/0723/21
Z/0722/21
Z/0717/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF CZUBAK Natalia
JAKUBOWSKA Matylda
STĘŻAŁA Jadwiga
RUA Adriana
MKS Kusy Szczecin 2007
2007
2008
2007
U16 ZPO -- MILEWICZ Renata
MILEWICZ Renata
MILEWICZ Renata
ŚLIWKA Irena
Z/5761/19
Z/3656/20
Z/4246/20
Z/1309/21
2022
2022
2022
2022




1 2 s 2 53.82 JABŁOŃSKA Anna
ALBIŃSKA Jaśmina
NOWAKOWSKA Karolina
KAZIUK Kinga
KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007
2007
2008
2007
U16 ZPO -- BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
Z/2998/21
Z/2747/19
Z/3585/22
Z/0912/22
2022
2022
2022
2022




2 4 s 2 55.27 ANDRZEJAK Zuzanna
PAJZERT Maja
GŁOWACKA Hanna
MALCZYK Maria
UKS Achilles Leszno 2008
2007
2008
2008
U16 WLP -- ZDONEK Filip
GÓRSKA Hanna
GÓRSKI Dariusz
GÓRSKA Hanna
Z/2285/22
Z/3089/21
Z/5263/22
Z/14485/21
2022
2022
2022
2022




3 5 s 2 55.39 SZMYT Zuzanna
KUBERA Natalia
KAŹMIERCZAK Maja
GÓRSKA Oliwia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2007
2008
2008
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/5383/22
Z/3124/19
Z/0181/22
Z/0250/20
2022
2022
2022
2022




4 6 s 2 55.82 BIADAŁA Julia
BARANOWSKA Lena
OLEJNICZAK Julia
MENCH Paulina
LUKS Orkan Września 2007
2008
2008
2007
U16 WLP -- PAWLAK Przemysław
PUJDAK Andrzej
PUJDAK Andrzej
PAWLAK Przemysław
Z/13285/21
Z/12065/21
Z/11894/21
Z/12066/21
2022
2022
2022
2022




5 10 s 2 58.39 DUDEK Zuzanna
KASICA Monika
KOZIELSKA Amelia
KWIETNIEWSKA Elena
UKS Orkan Środa Wlkp. 2008
2007
2008
2008
U16 WLP -- CICHOWLAS Agnieszka
SZOSTAK Janusz
CICHOWLAS Agnieszka
ZAWORSKI Marek
Z/13505/21
Z/3279/22
Z/3086/21
Z/12646/21
2022
2022
2022
2022




6 11 s 2 59.56 BRONKA Paulina
KOKOCIŃSKA Wiktoria
KRYSTIANS Roksana
SZMATUŁA Beata
WMLKS Nadodrze Powodowo 2008
2007
2007
2007
U16 WLP -- ZWIRN Krystyna
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
ZWIRN Krystyna
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
Z/13160/21
Z/5599/22
Z/13157/21
Z/5600/22
2022
2022
2022
2022




7 12 s 2 61.18 ŚWIĄDER Lena
GACA Zofia
MROZIK Alicja
KWIATKOWSKA Zuzanna
STS Pomerania Szczecinek 2007
2008
2008
2008
U16 ZPO -- JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Dorota
JUNIEWICZ Dorota
JUNIEWICZ Dorota
Z/4909/18
Z/4867/19
Z/4138/19
Z/5053/22
2022
2022
2022
2022
BEZ



Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 KOZIURA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP III GIZA Zdzisław Z/1522/22 2022
2 2 f 1 1.55 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP III KARLIŃSKA Monika ŚLIWKA Irena , Z/1308/21 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.55 SZEPKE Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/1284/19 2022 LDK!
4 4 f 1 1.45 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP IV BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.45 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.45 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 1.40 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
7 7 f 1 1.40 OLEJNICZAK Julia LUKS Orkan Września 2008 U16 WP V PUJDAK Andrzej Z/11894/21 2022
9 9 f 1 1.40 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek Z/10951/21 2022 LDK!
10 10 f 1 1.35 ZIÓŁKOWSKA Zuzanna KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/4858/22 2022
10 10 f 1 1.35 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/2659/19 2022 LDK!
10 10 f 1 1.35 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2022
13 13 f 1 1.35 DUDEK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13505/21 2022
13 13 f 1 1.35 PERUGA Amelia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata Z/2655/21 2022 LDK!
15 15 f 1 1.35 KOZIELSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3086/21 2022 LDK!
16 16 f 1 1.30 POPOWICZ Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena Z/4453/21 2022 LDK!
16 16 f 1 1.30 KONDRATOWICZ Sara STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/6353/21 2022 LDK! 55
16 16 f 1 1.30 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
19 19 f 1 1.25 BOROWIAK Hanna STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/10012/21 2022 LDK! 49
19 19 f 1 1.25 BYSZUK Monika STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/2967/20 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.10 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 2.80 BURDA Patrycja SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1693/20 2022 LDK!
2 2 f 1 2.80 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2022 LDK!
4 4 f 1 2.70 SOBCZAK Julia SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/4801/19 2022 LDK!
5 5 f 1 2.50 JANKOWSKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1694/20 2022 LDK!
6 6 f 1 2.20 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP V FERFET Marek Z/0075/22 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.18 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.2 III WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.13 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.8 III OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 5.12 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +1.4 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 4.89 JABŁOŃSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.4 IV BARTA Franciszek Z/2998/21 2022
5 5 f 1 4.82 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.9 IV MILEWICZ Renata Z/5761/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.77 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +0.6 V STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.73 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP +0.7 V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.66 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.2 V KARLIŃSKA Monika ŚLIWKA Irena , Z/1308/21 , 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.64 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +0.4 V JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
10 10 f 1 4.62 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP 0.0 V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
11 11 f 1 4.61 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -0.2 V KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
12 12 f 1 4.48 SYPNIEWSKA Amelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +1.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5396/22 2022
13 13 f 1 4.46 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.6 -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/2469/18 2022 4 LDK!
14 14 f 1 4.45 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.7 -- WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
15 15 f 1 4.41 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP +0.6 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2022 LDK!
16 16 f 1 4.37 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.6 -- WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
17 17 f 1 4.35 CHMIELEWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +0.4 -- STEFAŃSKI Jacek Z/1153/20 2022 LDK!
18 18 f 1 4.32 GRZEŚKOWIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +0.8 -- JAGACIAK Jarosław Z/5606/22 2022
19 19 f 1 4.19 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
20 20 f 1 4.15 SZMATUŁA Beata WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5600/22 2022
21 21 f 1 4.13 PASTUSZAK Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.4 -- WALCZAK Marek Z/5397/22 2022
22 22 f 1 4.10 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.8 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2022 LDK!
23 23 f 1 4.07 GŁOWACKA Hanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +0.4 -- GÓRSKI Dariusz Z/5263/22 2022
24 24 f 1 3.97 MLECZAK Julia PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +0.1 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11315/21 2022 LDK!
25 25 f 1 3.94 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.9 -- OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
26 26 f 1 3.79 SZYMCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP +0.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4462/22 2022
27 27 f 1 3.73 SZYMCZAK Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2008 U16 WP -0.5 -- PTAK Krzysztof Z/5257/22 2022 LDK!
28 28 f 1 3.58 MAGDZIŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.8 -- OBERLAN Paulina Z/0143/22 2022 LDK!
29 29 f 1 3.40 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.3 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
  f 1 NM WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 11.29 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.3 II WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 10.76 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -1.0 III JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
3 3 f 1 10.76 LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +1.0 III ŚLIWKA Irena # Z/5750/19 2022 LDK!
4 4 f 1 10.50 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +2.0 III CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2022 LDK!
5 5 f 1 10.42 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +1.4 III NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
6 6 f 1 10.12 ANDRZEJASZEK Zuzanna LUKS Orkan Września 2008 U16 WP +1.5 IV PUJDAK Andrzej Z/3061/22 2022
7 7 f 1 10.10 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.6 IV WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
8 8 f 1 9.98 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP 0.0 V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
9 9 f 1 9.85 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.1 V WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 9.82 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +1.4 V STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2022 LDK!
11 11 f 1 9.62 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.2 V WALCZAK Katarzyna Z/3124/19 2022 LDK!
12 12 f 1 9.60 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.1 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
13 13 f 1 9.53 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP +0.7 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
14 14 f 1 9.46 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP +0.6 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2373/20 2022 LDK!
15 15 f 1 9.38 CHMIELEWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +0.6 -- STEFAŃSKI Jacek Z/1153/20 2022 LDK!
16 16 f 1 9.37 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +1.2 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
17 17 f 1 9.32 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +0.6 -- CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2022 LDK!
18 18 f 1 9.28 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +0.4 -- BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
19 19 f 1 9.15 SIUDOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP +1.2 -- CZEPIEL Mateusz Z/11471/21 2022 LDK!
20 20 f 1 9.10 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP +0.3 -- CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
21 21 f 1 8.99 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.4 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4867/19 2022 LDK!
22 22 f 1 8.80 PIETRUSZKA Paulina MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.3 -- MILEWICZ Renata Z/5749/19 2022 LDK!
23 23 f 1 8.75 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.6 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
24 24 f 1 8.17 SZYMCZAK Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2008 U16 WP +0.5 -- PTAK Krzysztof Z/5257/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.30 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
2 2 f 1 10.42 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.38 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP IV ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2022 LDK!
4 4 f 1 10.16 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP IV TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2022 LDK!
5 5 f 1 10.02 SUCHY Julia MKL Szczecin 2007 U16 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4900/22 2022
6 6 f 1 9.96 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/1414/22 2022 LDK!
7 7 f 1 9.94 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022
8 8 f 1 8.94 FRANC Antonina UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/4051/22 2022 LDK!
9 9 f 1 8.65 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11468/21 2022 LDK!
10 10 f 1 8.36 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
11 11 f 1 8.32 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2022
12 12 f 1 8.20 ŚWITAŁA Martyna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12907/21 2022 LDK!
13 13 f 1 7.94 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/0473/21 2022 LDK!
14 14 f 1 7.90 JASIEK Julia STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5557/22 2022
15 15 f 1 7.72 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
16 16 f 1 7.68 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
17 17 f 1 7.57 WIERTEL Olimpia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/3082/22 2022
18 18 f 1 7.27 DUDZIAK Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/3786/22 2022 LDK!
19 19 f 1 7.17 KOKOCIŃSKA Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5599/22 2022
20 20 f 1 5.62 KOT Sandra MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1876/22 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 31.28 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
2 2 f 1 28.76 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
3 3 f 1 28.75 WÓJCIK Wiktoria PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4864/22 2022
4 4 f 1 27.86 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP V B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
5 5 f 1 26.36 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
6 6 f 1 26.35 SUCHY Julia MKL Szczecin 2007 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4900/22 2022
7 7 f 1 24.57 OCHĘDZAN Zuzanna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/3059/22 2022
8 8 f 1 23.07 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2022 LDK!
9 9 f 1 21.35 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
10 10 f 1 21.13 JASIEK Julia STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5557/22 2022
11 11 f 1 20.14 KAMIŃSKA Roksana PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5156/19 2022 LDK!
12 12 f 1 18.92 MAMCZAK Emilia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3056/22 2022
13 13 f 1 17.73 ŚWITAŁA Martyna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12907/21 2022 LDK!
14 14 f 1 17.56 BAJSERT Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3136/22 2022
15 15 f 1 14.63 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2022 LDK!
16 16 f 1 14.48 SZYMCZAK Daria LKLA Krokus Astromal Leszno 2008 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/5258/22 2022 LDK!
17 17 f 1 12.18 DUDZIAK Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/3786/22 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 52.81 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP II B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
2 2 f 1 44.80 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
3 3 f 1 32.82 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
4 4 f 1 31.53 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
5 5 f 1 29.25 MAZUR Martyna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V BORATYŃSKA Dorota Z/2856/21 2022 LDK!
6 6 f 1 26.71 BAJSERT Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3136/22 2022
7 7 f 1 26.48 CZARNECKA Marianna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/12419/21 2022 LDK!
8 8 f 1 24.75 ŁUKSZA Anna LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- B.D. Z/5485/22 2022
9 9 f 1 24.05 CZELADZKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0282/20 2022 LDK!
10 10 f 1 23.32 KAMIŃSKA Roksana PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5156/19 2022 LDK!
11 11 f 1 23.05 FRANC Antonina UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/4051/22 2022 LDK!
12 12 f 1 23.00 REIMANN Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/12133/21 2022
13 13 f 1 20.19 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
14 14 f 1 18.50 MARTYNOWICZ Karolina MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- B.D. Z/12874/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.02 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022
2 2 f 1 29.24 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 25.20 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
4 4 f 1 24.70 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/1414/22 2022 LDK!
5 5 f 1 22.70 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11468/21 2022 LDK!
6 6 f 1 22.38 KOPACZ Natalia UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/5032/19 2022 LDK!
7 7 f 1 21.97 BYSZUK Monika STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/2967/20 2022 LDK! 48
8 8 f 1 21.70 KOT Sandra MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1876/22 2022
9 9 f 1 20.79 OCHĘDZAN Zuzanna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3059/22 2022
10 10 f 1 20.60 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/10951/21 2022 LDK!
11 11 f 1 19.36 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
12 12 f 1 19.19 KACZMAREK Emilia MKL Jarocin 2008 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/0137/21 2022
13 13 f 1 18.73 KRYSTIANS Roksana WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/13157/21 2022
14 14 f 1 18.27 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2022
15 15 f 1 17.46 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/2659/19 2022 LDK!
16 16 f 1 16.48 BRONKA Paulina WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/13160/21 2022
17 17 f 1 14.47 WIERTEL Olimpia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/3082/22 2022
18 18 f 1 14.20 REIMANN Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/12133/21 2022
19 19 f 1 12.86 SZYMCZAK Daria LKLA Krokus Astromal Leszno 2008 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/5258/22 2022 LDK!
20 20 f 1 12.27 MAMCZAK Emilia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3056/22 2022
  f 1 NM WÓJCIK Wiktoria PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4864/22 2022
Chód 3 km K
1 1 s 1 17:03.80 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP III BIERŁA Dawid Z/0747/18 2022 BEZ
2 2 s 1 17:40.10 IWAN Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan # Z/0108/20 2022 LDK!
3 3 s 1 17:47.55 KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP IV ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2022 LDK!
4 4 s 1 18:04.98 WOLDAŃSKA Nadia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV KISIEL Krzysztof # Z/11317/21 2022
5 5 s 1 19:02.65 MAKOWIECKA Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP V BIERŁA Władysław # Z/0158/20 2022
6 6 s 1 19:15.35 ZIENTALAK Natalia UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/5073/22 2022
7 7 s 1 20:59.59 BARTA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5123/22 2022 LDK!
100 m M
1 3 e 1 11.83 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.4 IV WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
2 5 e 1 11.99 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.4 IV WALCZAK Katarzyna Z/0248/20 2022
3 14 e 1 12.63 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.4 V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
4 15 e 1 12.65 LATOS Marcel MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -0.4 V KECLER Szymon Z/5081/22 2022 LDK!
5 23 e 1 14.01 MIKOŁAJCZYK Jakub PZS Gontyniec Chodzież 2008 U16 WP -0.4 -- CHWAŁEK Jarosław Z/2087/21 2022 LDK!
1 2 e 2 11.81 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.5 IV WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
2 7 e 2 12.00 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.5 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2022 LDK!
3 9 e 2 12.42 JASIŃSKI Eryk LUKS Orkan Września 2008 U16 WP -0.5 V PUJDAK Andrzej Z/5534/22 2022
4 10 e 2 12.45 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -0.5 V ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
5 11 e 2 12.47 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.5 V FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK!
6 16 e 2 12.73 WOLSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -0.5 V JUNIEWICZ Andrzej Z/5049/22 2022 LDK!
7 22 e 2 13.36 KAŹMIERCZAK Maciej OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.5 -- BIEDERMANN Roman Z/5605/22 2022
1 1 e 3 11.79 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.1 IV CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2022 LDK!
2 8 e 3 12.35 ZBORALSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -0.1 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5601/22 2022
3 12 e 3 12.60 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -0.1 V ŚLIWKA Irena Z/5753/19 2022 LDK!
4 17 e 3 12.87 FALIGOWSKI Hubert MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -0.1 -- ZIELIŃSKA Janina Z/3014/22 2022
5 19 e 3 13.08 BŹDZIEL Aleksander LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2008 U16 WP -0.1 -- GRAŚ Jarosław Z/1883/22 2022
6 20 e 3 13.19 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -0.1 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
1 4 e 4 11.90 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.1 IV WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
2 6 e 4 12.00 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.1 IV BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
3 13 e 4 12.62 PRACZYK Szymon OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -1.1 V BIEDERMANN Roman Z/5603/22 2022
4 18 e 4 13.04 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -1.1 -- FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK!
5 21 e 4 13.23 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -1.1 -- GÓRSKA Hanna # Z/0697/22 2022 LDK!
1 1 f 1 11.65 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -1.2 III WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11.81 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.2 IV CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2022 LDK!
3 3 f 1 11.83 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.2 IV WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
4 4 f 1 11.99 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.2 IV WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
5 5 f 1 12.03 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.2 IV WALCZAK Katarzyna Z/0248/20 2022
6 6 f 1 12.15 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.2 IV BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
7 7 f 1 12.31 ZBORALSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -1.2 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5601/22 2022
  f 1 DNF SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.2 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.96 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP II WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
2 2 s 1 37.08 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP II WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
3 3 s 1 38.12 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP III SZYMANIAK Wojciech Z/3620/21 2022 LDK!
4 4 s 1 38.47 RYBICKI Dominik WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/5965/21 2022 LDK!
5 5 s 1 38.87 MALINOWSKI David MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP III ŚLIWKA Irena Z/12486/21 2022 LDK!
6 7 s 1 39.69 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV KACZOR Mieczysław Z/4150/22 2022 LDK!
7 12 s 1 41.47 KASZYŃSKI Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP V BERLIŃSKI Florian Z/0291/20 2022 LDK!
1 6 s 2 39.33 JANUSZEWSKI Sebastian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/4922/22 2022
2 8 s 2 40.15 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK!
3 9 s 2 40.56 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
4 10 s 2 40.96 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
5 11 s 2 41.12 GOGOLEWSKI Mikołaj MKS-MOS Śrem 2008 U16 WP V OKONIEWSKI Zbigniew Z/9328/21 2022
6 14 s 2 41.90 DZIĘGIELEWSKI Wojciech MKL Szczecin 2008 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna Z/0908/22 2022
7 19 s 2 43.64 NOWAK Witold PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4860/22 2022
1 13 s 3 41.66 RUTKOWSKI Dawid STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP V JUNIEWICZ Andrzej Z/5062/22 2022 LDK!
2 15 s 3 42.58 KAŹMIERCZAK Maciej OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- BIEDERMANN Roman Z/5605/22 2022
3 16 s 3 43.14 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
4 17 s 3 43.36 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Marek Z/1196/22 2022 LDK!
5 18 s 3 43.44 GRUDZIEŃ Adam OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/2812/19 2022 LDK!
6 20 s 3 44.99 MIKOŁAJCZYK Jakub PZS Gontyniec Chodzież 2008 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2087/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:25.94 GOWGIEL Kacper UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP II SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:29.32 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP III B.D. Z/0298/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:30.82 DARAŻ Mikołaj LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP III PIECYK Józef Z/2653/21 2022
4 4 s 1 1:31.27 KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:32.29 BOCIAN Kuba MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP IV DZIĘCIOŁ Piotr Z/3621/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:35.16 PIASZCZYŃSKI Filip UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP V GÓRSKA Hanna Z/5649/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:35.28 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP V FERFET Marek Z/2946/20 2022 LDK!
8 8 s 1 1:36.03 SIKORSKI Cyprian PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5585/22 2022
9 9 s 1 1:36.41 WOJTKOWIAK Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/4831/22 2022
10 10 s 1 1:42.86 GÓRCZYŃSKI Adam MKS-MOS Śrem 2007 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/3683/22 2022
11 11 s 1 1:51.74 GOWGIEL Jakub UKS Piątka Jarocin 2008 U16 WP -- SZYMKOWIAK Marcin Z/2585/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:45.08 LISIECKI Maxymilian MKP Myślibórz 2007 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1326/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:45.57 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:53.66 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:58.90 KRZYŻANOWSKI Cyprian MKS Baszta Szamotuły 2007 U16 WP V UNGER Krzysztof Z/5506/22 2022
5 5 s 1 2:59.76 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:02.98 KARPOWICZ Wiktor PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4865/22 2022
7 7 s 1 3:04.33 DUBIAŁ Szymon UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5642/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:10.26 WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14483/21 2022 LDK!
9 9 s 1 3:19.05 ZAWADZKI Maksymilian STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4492/22 2022
10 10 s 1 3:20.40 SZYMCZAK Wojciech OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0017/21 2022 LDK!
11 11 s 1 3:34.51 KRAWCZYK Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- WILK Robert Z/2095/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:04.12 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/1660/20 2022 LDK!
2 2 s 1 6:05.29 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2022 LDK!
3 3 s 1 6:07.67 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0124/20 2022 LDK!
4 4 s 1 6:24.34 BORZECKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11460/21 2022 LDK!
5 5 s 1 6:27.84 JANIAK Tomasz UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V ZDONEK Filip Z/14484/21 2022 LDK!
6 6 s 1 6:37.07 KULPA Jakub PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4863/22 2022
7 7 s 1 6:49.17 KADECKI Konrad PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12062/21 2022 LDK!
8 8 s 1 6:54.38 ZIELNIEWSKI Konrad LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/14564/21 2022 LDK!
9 9 s 1 7:51.63 LANGNER Jan PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/4862/22 2022
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.33 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP 0.0 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 4 e 1 16.78 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP 0.0 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
3 6 e 1 16.92 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP 0.0 III KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
4 8 e 1 18.72 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
5 9 e 1 19.37 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
1 2 e 2 16.59 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.5 III WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
2 3 e 2 16.62 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.5 III CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
3 5 e 2 16.92 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -0.5 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
4 7 e 2 18.63 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -0.5 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5124/22 2022 LDK!
5 10 e 2 19.61 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.5 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5050/22 2022 LDK!
1 1 f 1 15.30 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.2 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 16.20 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +0.2 III WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
3 3 f 1 16.22 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.2 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
4 4 f 1 16.55 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.2 III CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
5 5 f 1 16.67 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP +0.2 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 16.87 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +0.2 III KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
7 7 f 1 18.80 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
  f 1 DNF HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +0.2 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5124/22 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 40.51 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP II ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 41.19 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 41.24 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP II WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 41.58 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP III WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
5 5 s 1 42.21 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
6 6 s 1 42.54 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 43.62 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
8 10 s 1 44.33 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP IV KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
1 8 s 2 43.65 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
2 9 s 2 44.12 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK!
3 11 s 2 44.35 SMARDZ Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/0126/22 2022
4 12 s 2 45.16 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
5 13 s 2 45.16 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
6 14 s 2 45.63 HRYNIEWICZ Przemysław MKL Szczecin 2007 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna Z/0909/22 2022
7 15 s 2 45.96 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
8 16 s 2 48.59 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:46.93 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP II BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
2 2 s 1 2:49.20 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3446/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:56.66 HOFFMAN Paskal PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1201/22 2022
4 4 s 1 3:02.73 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:04.54 KOŁODZIEJEWSKI Gracjan PZS Gontyniec Chodzież 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2470/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:04.60 KRZYKAWSKI Nikodem PZS Gontyniec Chodzież 2008 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/5066/19 2022 LDK!
7 7 s 1 3:13.82 KOSZOWSKI Mateusz LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/14563/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:44.68 KOZŁOWSKI Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/4871/22 2022
4x100 m M
1 1 s 1 45.91 PIEKARCZYK Bartosz
DUDA Tymon
SIUDA Mateusz
TKACZYK Filip
OŚ AZS Poznań 2007
2007
2007
2007
U16 WLP -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
BIEDERMANN Roman
, Z/4533/19
Z/2367/20
Z/0015/21
Z/1416/22
, 2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 47.63 ADAMEK Jakub
JANUSZEWSKI Sebastian
MARKOWSKI Igor
RATAJCZYK Bartosz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2007
2007
2007
U16 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
WALCZAK Marek
WALCZAK Katarzyna
Z/0475/21
Z/4922/22
Z/13314/21
Z/0248/20
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 49.50 HUBAR Jan
WOLSKI Igor
RUTKOWSKI Dawid
RUMIŃSKI Michał
STS Pomerania Szczecinek 2007
2007
2007
2007
U16 ZPO -- JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Andrzej
Z/5124/22
Z/5049/22
Z/5062/22
Z/5061/22
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 50.61 KRAMSKI Norbert
JAZDON Beniamin
SADZA Filip
KUBACZYK Maksymilian
UMKS Iskra Wolsztyn 2007
2007
2008
2007
U16 WLP -- SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
WEISS Elżbieta
CZARNECKI Mateusz
Z/13125/21
Z/2238/22
Z/12441/21
Z/3135/22
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 55.48 HRYNIEWICZ Przemysław
LIS Michał
KUSZKO Jakub
DZIĘGIELEWSKI Wojciech
MKL Szczecin 2007
2007
2007
2008
U16 ZPO -- BINDASZEWSKA Hanna
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna
CHMIELEWSKI Krzysztof
BINDASZEWSKA Hanna
Z/0909/22
, Z/10520/21
Z/10523/21
Z/0908/22
2022
, 2022
2022
2022




  s 1 DNF ŁOCHNICKI Jakub
MALINOWSKI David
NIEMCEWICZ Piotr
ZAWADZKI Piotr
MKS Kusy Szczecin 2007
2008
2008
2007
U16 ZPO -- MILEWICZ Renata
ŚLIWKA Irena
ŚLIWKA Irena
MILEWICZ Renata
Z/5760/19
Z/12486/21
Z/5753/19
Z/2477/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.75 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.70 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.65 KUSZKO Jakub MKL Szczecin 2007 U16 ZP V DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/10523/21 2022 73
4 4 f 1 1.60 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- KACZOR Mieczysław Z/4150/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.55 DOBBER Gabriel PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8630/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.55 WYGODA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5763/21 2022 LDK!
7 7 f 1 1.55 JAROSZEWICZ Wiktor UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- DMP U20 FERFET Marek Z/0082/22 2022 LDK! 63
8 8 f 1 1.50 MAŚLAK Kewin PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8632/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.45 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
10 10 f 1 1.45 RYDZEWSKI Kacper UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0074/22 2022 LDK!
11 11 f 1 1.40 METELSKIY Maxim UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- B.D. Z/4867/22 2022
12 12 f 1 1.40 DOKOWICZ Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- WILK Robert Z/2098/21 2022 LDK!
13 13 f 1 1.40 JAZDON Beniamin UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2238/22 2022
13 13 f 1 1.40 ZYDORKIEWICZ Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/1957/19 2022 LDK!
15 15 f 1 1.40 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5050/22 2022 LDK!
16 16 f 1 1.35 BIMKIEWICZ Mikołaj WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- WILK Robert Z/5602/22 2022
17 17 f 1 1.30 DERESZ Jacek PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5311/22 2022
Tyczka M
1 1 f 1 4.61 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP I CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2022 LDK!
2 2 f 1 3.30 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
2 2 f 1 3.30 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK!
4 4 f 1 3.20 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2022 LDK!
5 5 f 1 3.00 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2022 LDK!
6 6 f 1 2.00 TARCZEWSKI Filip UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0085/22 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.23 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.1 IV WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
2 2 f 1 5.91 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.5 IV WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
3 3 f 1 5.74 ŁOCHNICKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.1 V MILEWICZ Renata Z/5760/19 2022 LDK!
4 4 f 1 5.57 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.9 -- WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
5 5 f 1 5.55 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.5 -- WILK Robert Z/5149/19 2022 LDK!
6 6 f 1 5.42 LATOS Marcel MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +0.7 -- KECLER Szymon Z/5081/22 2022 LDK!
7 7 f 1 5.39 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +1.3 -- GÓRSKA Hanna # Z/0697/22 2022 LDK!
8 8 f 1 5.38 MĘTLAK Tomasz PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -0.5 -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1204/22 2022
9 9 f 1 5.29 SUDOŁ Jan MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.8 -- MILEWICZ Renata # Z/4454/21 2022 LDK!
10 10 f 1 5.23 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
11 11 f 1 5.18 ZBORALSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.4 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5601/22 2022
12 12 f 1 5.14 KASPRZAK Kajetan PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -0.4 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12056/21 2022 BEZ LDK!
13 13 f 1 5.08 SCHAB Aleksander LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2007 U16 WP +0.8 -- GRAŚ Jarosław Z/1884/22 2022
14 14 f 1 5.07 MARKOWSKI Igor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP 0.0 -- WALCZAK Marek Z/13314/21 2022 LDK!
15 15 f 1 5.03 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP +0.8 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2022 LDK!
16 16 f 1 5.03 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.4 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2022 LDK!
17 17 f 1 4.93 RUMIŃSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +1.1 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5061/22 2022 LDK!
18 18 f 1 4.77 WARZEWSKI Adam PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +0.6 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5310/22 2022
19 19 f 1 4.77 ZBOROWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +0.3 -- ŚLIWKA Irena Z/4456/21 2022 LDK!
20 20 f 1 4.01 MIKOŁAJCZYK Kacper UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP +1.2 -- BERLIŃSKI Florian Z/5576/22 2022 LDK!
21 21 f 1 3.15 SMARDZ Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.3 -- NALEPA Marek Z/0126/22 2022
Wieloskok M
1 1 f 1 12.33 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.0 II WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
2 2 f 1 11.99 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -0.5 III ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 11.71 ZAWADZKI Piotr MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.7 IV MILEWICZ Renata # Z/2477/22 2022 LDK!
4 4 f 1 11.53 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -1.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
5 5 f 1 11.34 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -1.0 V KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
6 6 f 1 10.85 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -1.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
7 7 f 1 10.69 KASPRZAK Kajetan PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -0.7 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12056/21 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 10.45 WYGODA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.4 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5763/21 2022 LDK!
9 9 f 1 10.41 MĘTLAK Tomasz PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -0.1 -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1204/22 2022
10 10 f 1 10.25 SUDOŁ Jan MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.1 -- MILEWICZ Renata # Z/4454/21 2022 LDK!
11 11 f 1 9.91 DOBBER Gabriel PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -0.9 -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8630/21 2022 LDK!
12 12 f 1 9.87 BIMKIEWICZ Mikołaj WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -0.1 -- WILK Robert Z/5602/22 2022
  f 1 NM MIKOŁAJCZYK Kacper UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP 0.0 -- BERLIŃSKI Florian Z/5576/22 2022 LDK!
  f 1 NM CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 15.04 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 1 12.24 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP V KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
3 3 f 1 12.24 ZIMNY Antoni LUKS Orkan Września 2007 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/9042/21 2022
4 4 f 1 11.93 CHUDEREWICZ Jakub MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/8342/21 2022
5 5 f 1 11.09 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
6 6 f 1 10.88 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP V WILK Robert Z/12140/21 2022
7 7 f 1 10.52 SROCZYŃSKI Adam PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3074/22 2022
8 8 f 1 10.35 ŚWIĄTCZAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/3058/22 2022 LDK!
9 9 f 1 10.20 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0127/22 2022
10 10 f 1 9.77 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
11 11 f 1 9.28 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/3765/21 2022
12 12 f 1 9.13 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
13 13 f 1 9.00 HAŁUSZKO Mikołaj STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5055/22 2022 LDK!
14 14 f 1 8.74 STASZAK Konrad KS Stal Pleszew 2007 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5285/22 2022 LDK!
15 15 f 1 8.35 MAŚLAK Kewin PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8632/21 2022 LDK!
16 16 f 1 8.32 SENKO Wojciech MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata # Z/13456/21 2022 LDK!
17 17 f 1 7.99 AUGUSTYNIAK Michał MKS Junior Złocieniec 2008 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1868/22 2022
18 18 f 1 6.82 MACH Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5145/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 58.22 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 1 47.90 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP II MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
3 3 f 1 46.31 CHUDEREWICZ Jakub MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP II KOROL Andrzej Z/8342/21 2022
4 4 f 1 45.95 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP III NALEPA Marek Z/0127/22 2022
5 5 f 1 44.41 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP III WILK Robert Z/12140/21 2022
6 6 f 1 42.51 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP III WANGE Adrianna Z/3765/21 2022
7 7 f 1 37.05 ZIMNY Antoni LUKS Orkan Września 2007 U16 WP IV PAWLAK Przemysław Z/9042/21 2022
8 8 f 1 36.66 KASZUBOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/5151/22 2022
9 9 f 1 35.54 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP IV NALEPA Marek Z/13315/21 2022
10 10 f 1 35.37 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
11 11 f 1 32.78 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
12 12 f 1 26.22 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP -- B.D. Z/3238/22 2022 LDK!
13 13 f 1 23.53 HAŁUSZKO Mikołaj STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5055/22 2022 LDK!
14 14 f 1 22.24 AUGUSTYNIAK Michał MKS Junior Złocieniec 2008 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1868/22 2022
15 15 f 1 21.94 STOLAREK Marcel UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/0144/21 , 2022 LDK!
16 16 f 1 19.57 MACH Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5145/22 2022 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 49.92 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP IV B.D. Z/3238/22 2022 LDK!
2 2 f 1 48.73 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
3 3 f 1 34.19 SROCZYŃSKI Adam PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3074/22 2022
4 4 f 1 32.10 ZAREMBA Cyryl UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/5344/22 2022 LDK!
5 5 f 1 29.27 LEWANDOWSKI Gabriel LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/5239/22 2022
6 6 f 1 28.93 JAGIEŁŁO Łukasz LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/5102/22 2022
7 7 f 1 28.89 SUMERA Karol LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -- GOŁDYN Bartosz Z/12267/21 2022
8 8 f 1 25.63 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
9 9 f 1 25.23 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022
10 10 f 1 23.88 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
11 11 f 1 23.78 STOLAREK Marcel UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/0144/21 , 2022 LDK!
12 12 f 1 23.64 ŚWIĄTCZAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/3058/22 2022 LDK!
13 13 f 1 20.59 SENKO Wojciech MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata # Z/13456/21 2022 LDK!
14 14 f 1 17.09 ŁOŚ Igor UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5343/22 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 54.68 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
2 2 f 1 49.88 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP III WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
3 3 f 1 44.94 WALOSZ Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP IV B.D. Z/0474/21 2022
4 4 f 1 42.75 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP IV WILK Robert Z/5149/19 2022 LDK!
5 5 f 1 39.93 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
6 6 f 1 39.86 KARBARCZYK Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław Z/5238/22 2022
7 7 f 1 38.88 KASZUBOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/5151/22 2022
8 8 f 1 37.70 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/13315/21 2022
9 9 f 1 37.13 SZCZUKO Emil MKL Szczecin 2008 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5016/21 2022
10 10 f 1 35.06 WARZEWSKI Adam PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5310/22 2022
11 11 f 1 34.32 WSZELAKI Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/5149/22 2022
12 12 f 1 31.40 STASZAK Konrad KS Stal Pleszew 2007 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5285/22 2022 LDK!
13 13 f 1 30.08 KUNICKI Maciej MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4948/22 2022 LDK!
14 14 f 1 26.90 ZAREMBA Cyryl UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5344/22 2022 LDK!
15 15 f 1 18.48 DERESZ Jacek PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5311/22 2022
Chód 5 km M
1 1 s 1 29:50.84 PAWŁOWSKI Franciszek KS Stal Pleszew 2007 U16 WP V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3063/20 2022 LDK!
2 2 s 1 35:53.56 KUBICKI Konrad UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- B.D. Z/4783/22 2022
3 3 s 1 36:44.40 ŚLIWA Igor KS Stal Pleszew 2008 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5290/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.532056093216 sekund