Kraków 17.09.2022
Mistrzostwa Woj. Małopolskiego U16 [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.12 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -3.0 I KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2022
2 2 s 1 13.25 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -3.0 IV CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
3 3 s 1 13.29 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -3.0 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
4 4 s 1 13.46 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -3.0 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 13.63 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -3.0 IV DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2022 87
6 6 s 1 13.69 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL -3.0 IV KUZAK Piotr Z/0927/18 2022 4
7 7 s 1 13.72 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL -3.0 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
8 8 s 1 13.79 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -3.0 IV GUJA Marta Z/3502/20 2022 LDK!
1 9 s 2 13.85 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -1.1 V GIZA Karolina Z/3448/21 2022
2 10 s 2 13.95 PUZIO Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA -1.1 -- B.D. Z/5118/22 2022
3 12 s 2 14.11 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.1 V FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
4 13 s 2 14.12 KISIAŁA Agata LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA -1.1 V B.D. Z/1287/21 2022
5 15 s 2 14.24 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -1.1 V GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
6 17 s 2 14.29 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
7 19 s 2 14.34 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -1.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1423/16 2022
1 14 s 3 14.21 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -1.2 V ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
2 18 s 3 14.32 KLIMAKOVA Alisa WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -1.2 V GAJ Paulina Z/4937/22 2022
3 20 s 3 14.42 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -1.2 V WÓJCIK Teodor # Z/0822/21 2022 LDK!
4 21 s 3 14.49 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -1.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2022 LDK!
5 22 s 3 14.61 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -1.2 -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
6 23 s 3 15.07 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA -1.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2022 LDK!
1 11 s 4 14.04 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.2 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
2 16 s 4 14.27 SENDEREK Zofia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.2 V MICHNIAK Jan Z/5650/22 2022
3 24 s 4 15.17 GORCZYCA Klaudia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/5756/22 2022
4 25 s 4 15.18 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U14 SL +0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2022
5 26 s 4 15.34 KURA Lena LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA +0.2 -- MENTLEWICZ Janusz Z/13512/21 2022
6 27 s 4 15.92 CIERNIAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2505/21 2022
1 1 e 1 12.90 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.1 III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
2 5 e 1 13.31 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA -0.1 IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
3 10 e 1 14.27 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.1 V FRĄCZYK Bogusława Z/3680/19 2022 LDK!
4 11 e 1 14.41 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.1 V GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
5 14 e 1 14.87 CHMIELEWSKA Lena UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.1 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5402/22 2022
  e 1 DQ GALAS Martyna UKS Maraton Sękowa 2008 U16 MA -0.1 -- B.D. Z/5541/19 2022
1 2 e 2 12.94 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -1.2 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
2 3 e 2 13.13 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.2 III DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022 106
3 7 e 2 13.94 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.2 V DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022 77
4 8 e 2 14.16 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.2 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
5 15 e 2 15.69 ZAGÓRSKA Anastazja MOSM Tychy 2008 U16 SL -1.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0754/22 2022
1 4 e 3 13.23 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.8 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 102
2 6 e 3 13.61 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -1.8 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
3 9 e 3 14.18 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -1.8 V NALEPA Marek Z/1810/21 2022 LDK!
4 12 e 3 14.61 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U16 MA -1.8 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2022 LDK!
5 13 e 3 14.86 KUKLA Dominika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -1.8 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2010/21 2022 LDK!
6 16 e 3 16.01 RECZEK Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -1.8 -- SZELĄG Marzena Z/10081/21 2022 LDK!
1 f 1 12.76 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.1 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
2 f 1 12.81 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.1 III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
3 f 1 12.94 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.1 III DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022 114
4 f 1 13.02 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.1 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 111
5 f 1 13.33 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA +0.1 IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
6 f 1 13.61 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.1 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
7 f 1 13.81 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.1 V DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022 81
8 f 1 13.92 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.1 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
200 m K
1 1 s 1 26.67 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +0.9 III ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
2 2 s 1 27.01 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.9 III CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
3 3 s 1 27.37 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.9 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK! 101
4 4 s 1 28.01 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.9 IV CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
5 5 s 1 28.16 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA +0.9 IV SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2022
6 8 s 1 28.59 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +0.9 V GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
1 6 s 2 28.17 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.4 IV GUJA Marta Z/3502/20 2022 LDK!
2 9 s 2 28.96 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -0.4 V SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
3 10 s 2 29.25 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.4 V ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
4 11 s 2 29.99 JUREK Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -0.4 -- WITKOWSKI Marek Z/1112/22 2022
5 12 s 2 30.32 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.4 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
6 14 s 2 30.42 KLIMAKOVA Alisa WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.4 -- GAJ Paulina Z/4937/22 2022
1 15 s 3 30.62 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
2 16 s 3 31.15 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -0.1 -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
3 17 s 3 31.36 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.1 -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
4 19 s 3 32.46 GRZEGORCZYK Natalia Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/5271/22 2022
5 20 s 3 33.12 JAKUBIAK Natalia SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA -0.1 -- WITKOWSKI Marek Z/9466/21 2022
6 22 s 3 34.66 LEŚNIOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.1 -- GAJ Paulina Z/3031/22 2022
1 7 s 4 28.38 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA +1.1 IV DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
2 13 s 4 30.39 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA +1.1 -- GIZA Karolina Z/13811/21 2022
3 18 s 4 31.75 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2022 LDK!
4 21 s 4 33.41 SOBCZYK Nikola SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2510/21 2022
5 23 s 4 35.67 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2022
6 24 s 4 37.26 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA +1.1 -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2022 LDK!
7 25 s 4 41.37 RYSZKOWSKA Izabela UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA +1.1 -- KRUPA Zdzisław Z/2900/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.09 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
2 2 s 1 43.71 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA III TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
3 3 s 1 44.02 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
4 4 s 1 44.60 SIUZDAK Emilia UKS Lider Siercza 2008 U16 MA III KAMIŃSKA Joanna Z/3033/22 2022 LDK!
5 5 s 1 46.94 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
6 6 s 1 48.15 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
7 7 s 1 49.04 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2022 LDK!
8 8 s 1 49.49 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 59.03 HERÓD Magdalena KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA III SUDOŁ Grzegorz Z/1590/14 2022
2 s 1 61.32 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
3 s 1 65.92 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/9388/21 2022 LDK!
4 s 1 68.05 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2022 67
5 s 1 71.33 ANTOLAK Kinga UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1662/18 2022 LDK! 57
1 s 2 63.08 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA IV GIZA Karolina Z/3448/21 2022
2 s 2 64.57 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
3 s 2 64.62 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA V GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
4 s 2 67.60 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
5 s 2 68.58 WOJCIECHOWSKA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/14743/21 2022
6 s 2 74.84 GUMULSKA Magdalena Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/13860/21 2022 46
600 m K
1 1 s 1 1:44.57 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:45.29 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA IV KUKLA Rafał Z/1990/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:47.33 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:48.28 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V GAJ Paulina Z/4998/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:49.17 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2022
6 6 s 1 1:50.59 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:52.86 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/9935/21 2022 LDK!
8 8 s 1 2:00.39 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:16.07 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV ZIĘBA Jakub Z/6454/21 2022 LDK!
2 s 1 3:22.74 OPIELA Katarzyna KS Limanowa Forrest 2007 U16 MA V TROJANOWSKI Krzysztof Z/1974/20 2022 LDK!
3 s 1 3:30.58 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
4 s 1 3:38.95 MACIĄŻKA Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- GIZA Karolina Z/2662/20 2022
5 s 1 3:48.48 STECZEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2007 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8223/21 2022
80 pł K
1 2 s 1 12.29 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.9 II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
2 3 s 1 12.81 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.9 III GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
3 4 s 1 12.89 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.9 III FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
  s 1 DQ ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.9 -- JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
1 1 s 2 11.95 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -0.8 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
2 5 s 2 13.23 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -0.8 IV KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2022
3 6 s 2 14.65 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.8 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022
4 8 s 2 15.03 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -0.8 -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2022 LDK!
4 7 s 2 15.03 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9167/21 2022 LDK!
  s 2 DNF LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.8 -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
300 m pł K
1 1 s 1 46.62 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U16 MA II SOBCZYK Grzegorz Z/3503/19 2022 LDK!
2 2 s 1 47.59 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA III FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 49.67 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/1810/21 2022 LDK!
4 4 s 1 50.76 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA IV KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2022
5 5 s 1 52.05 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
6 6 s 1 55.42 KOŁODZIEJCZYK Dorota TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4070/22 2022 LDK!
7 7 s 1 58.56 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9167/21 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:39.59 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:43.22 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/5002/21 2022 LDK!
3 3 s 1 4:12.81 SMOLARSKA Eliza WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/10923/21 2022
4x100 m K
1 1 s 1 52.86 BUŁAT Agata
KOPCZYŃSKA Lidia
SADKIEWICZ Julia
KUREK Hanna
KS AZS AWF Kraków 2008
2008
2007
2008
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
CHRYCZYK Katarzyna
Z/4232/19
Z/5500/19
Z/2698/18
Z/3994/20
2022
2022
2022
2022


BEZ

2 2 s 1 53.92 GRZYWA Magdalena
KLĘK Julia
DIAKUN Kateryna
PYTEL Joanna
SKS Kusy Kraków 2008
2008
2008
2008
U16 MLP -- FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
Z/3680/19
Z/0876/19
Z/5494/19
Z/2997/19
2022
2022
2022
2022

BEZ


3 3 s 1 53.94 SKÓRZAK Natalia
ROMANIAK Izabela
KUKLA Dominika
POLAK Anna
UKS bieganie.pl Stryszawa 2008
2008
2008
2008
U16 MLP -- TRZOP-KUKLA Katarzyna
TRZOP-KUKLA Katarzyna
TRZOP-KUKLA Katarzyna
TRZOP-KUKLA Katarzyna
Z/0313/22
Z/5543/22
Z/2010/21
Z/0314/22
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 54.52 FLUDER Zofia
ZĘBALA Laura
FLUDER Julia
DĄBROWSKA Łucja
WKS Wawel Kraków 2008
2008
2008
2007
U16 MLP -- GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
Z/2749/20
Z/7475/21
Z/2750/20
Z/4998/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.45 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV NALEPA Marek # Z/1812/21 2022 LDK!
1 f 2 1.40 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
2 f 2 1.35 GONDOR Emilia UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/1732/21 2022 LDK!
3 f 2 1.35 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- GAJ Paulina Z/4998/21 2022 LDK!
4 f 2 1.30 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
4 f 2 1.30 GALAS Martyna UKS Maraton Sękowa 2008 U16 MA -- B.D. Z/5541/19 2022
4 f 2 1.30 MORAWSKA Matylda Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3959/20 2022
W dal K
1 f 1 5.31 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +1.0 III GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022
2 f 1 4.42 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
1 f 2 5.37 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +1.9 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
2 f 2 4.95 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +1.0 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
3 f 2 4.65 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA +0.2 V DMP U20 PERUCKA Kamila Z/9381/21 2022 LDK! 66
4 f 2 4.55 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.2 V SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
5 f 2 4.52 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.7 V DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022 62
6 f 2 4.51 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.9 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022
7 f 2 4.36 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022
Wieloskok K
1 f 1 11.14 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.3 II ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
2 f 1 10.12 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.5 IV GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
3 f 1 9.53 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.7 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
4 f 1 8.95 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +0.7 -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2022 LDK!
5 f 1 8.83 GALAS Wiktoria UKS Maraton Sękowa 2008 U16 MA +0.1 -- B.D. Z/5542/19 2022
Kula (3) K
1 f 1 10.25 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
2 f 1 8.63 GALAS Wiktoria UKS Maraton Sękowa 2008 U16 MA -- B.D. Z/5542/19 2022
3 f 1 8.57 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
4 f 1 8.40 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
5 f 1 8.15 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
6 f 1 7.39 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
7 f 1 5.74 SZOSTAK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -- B.D. Z/3196/22 2022
Kula (4) K
1 f 1 10.71 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.96 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
2 f 1 26.30 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0125/22 2022
3 f 1 23.01 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
4 f 1 20.78 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
Dysk (1) K
1 f 1 25.14 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MUNIAK Michał Z/1270/15 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 45.80 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA II DMP U20 MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022 134
2 f 1 35.73 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022 92
3 f 1 33.18 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2524/18 2022 LDK! 84
4 f 1 28.86 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2022 LDK!
1 f 2 38.16 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
2 f 2 36.67 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
3 f 2 27.06 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
4 f 2 22.38 SZOSTAK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -- B.D. Z/3196/22 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 43.01 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2022 2
1 f 2 38.61 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.97 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK +2.6 II TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
2 2 s 1 11.37 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +2.6 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
3 3 s 1 11.76 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +2.6 IV DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK! 98
4 4 s 1 11.82 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +2.6 IV WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 11.86 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +2.6 IV GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
6 6 s 1 11.99 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL +2.6 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2022
  s 1 DQ CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL +2.6 -- MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
1 2 e 1 12.04 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.7 IV CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 3 e 1 12.05 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.7 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2022
3 9 e 1 13.18 MALINOWSKI Antoni SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.7 -- GUJA Marta Z/1941/22 2022 LDK!
4 10 e 1 13.24 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA +0.7 -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
5 11 e 1 13.28 OKAEVICH Andrii KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.7 -- ZAPART Stanisław Z/4839/22 2022
6 13 e 1 13.57 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.7 -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
7 15 e 1 15.78 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +0.7 -- SZELĄG Marzena Z/1948/22 2022 LDK!
1 1 e 2 11.87 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.1 IV KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
2 4 e 2 12.11 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.1 IV WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
3 5 e 2 12.62 KRAK Olivier MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -0.1 V JASICZ Ryszard Z/5683/22 2022
4 6 e 2 12.67 ŚWIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.1 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/2404/22 2022
5 7 e 2 12.82 ZDEBSKI Karol SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13841/21 2022
6 8 e 2 13.11 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.1 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
7 12 e 2 13.28 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA -0.1 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2008/21 2022 LDK!
8 14 e 2 13.93 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -0.1 -- SZELĄG Marzena Z/10092/21 2022 LDK!
1 f 1 11.51 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.4 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 f 1 11.70 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -1.4 III KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
3 f 1 12.03 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -1.4 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2022
4 f 1 12.08 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -1.4 IV WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
5 f 1 12.76 KRAK Olivier MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -1.4 -- JASICZ Ryszard Z/5683/22 2022
6 f 1 12.79 ŚWIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2404/22 2022
7 f 1 12.90 ZDEBSKI Karol SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/13841/21 2022
8 f 1 13.09 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.4 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
200 m M
1 2 s 1 24.19 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.1 IV GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
2 4 s 1 26.67 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +1.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
3 5 s 1 30.87 ANDRZEJAK Sebastian TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +1.1 -- GIZA Karolina Z/4241/22 2022
4 8 s 1 31.83 WNĘK Dawid UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA +1.1 -- KRUPA Zdzisław Z/12609/21 2022 LDK!
1 1 s 2 24.08 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.5 IV GUJA Marta Z/5747/22 2022
2 3 s 2 26.23 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.5 -- GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
3 6 s 2 31.20 SZYMCZYK Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +0.5 -- GAJ Paulina Z/4067/22 2022
4 7 s 2 31.35 ZEMLA Mateusz WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +0.5 -- GAJ Paulina Z/3030/22 2022
5 9 s 2 34.98 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA +0.5 -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2022 LDK!
6 10 s 2 36.35 LEŚNIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA +0.5 -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.39 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA II KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
2 2 s 1 39.12 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
3 3 s 1 39.91 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
4 4 s 1 40.01 SZCZEPAŃSKI Adam KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA IV GIZA Maciej Z/5138/22 2022 LDK!
5 5 s 1 41.63 WOJDA Kajetan SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V GUJA Marta Z/2036/22 2022 LDK!
6 7 s 1 43.44 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2008/21 2022 LDK!
1 6 s 2 43.41 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
2 8 s 2 43.49 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4838/19 2022 LDK!
3 9 s 2 46.09 RUSEK Filip WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5761/22 2022
4 10 s 2 46.89 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
5 11 s 2 48.31 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.90 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/2229/19 2022 BEZ
2 2 s 1 51.92 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK!
3 3 s 1 54.88 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK!
4 4 s 1 55.40 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2022
5 5 s 1 57.71 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
6 6 s 1 65.19 MŁOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13962/21 2022
7 7 s 1 67.14 SZCZUREK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2877/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:28.34 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA III WÓJCIK Teodor Z/5754/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:29.64 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
3 3 s 1 1:29.85 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:33.84 SZCZEPAŃSKI Adam KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA IV GIZA Maciej Z/5138/22 2022 LDK!
5 5 s 1 1:37.76 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/3873/19 2022 LDK!
6 6 s 1 1:49.63 FILICIAK Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2682/22 2022
7 7 s 1 1:52.54 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:57.72 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/3407/20 2022 LDK!
2 s 1 2:58.58 OSIKA Dawid MLUKS Tarnów 2008 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/1471/22 2022
3 s 1 2:58.76 KANTYKA Kacper LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/8554/21 2022
4 s 1 3:10.35 KUBLA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2880/22 2022
5 s 1 3:25.73 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9171/21 2022 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 3:50.19 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL II KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:52.27 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2022
3 3 s 1 3:56.82 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0201/15 2022
4 4 s 1 4:37.18 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3245/22 2022
  s 1 DNF MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.28 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.3 III CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
2 2 s 1 17.17 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.3 IV CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
3 3 s 1 17.41 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.3 IV GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 41.54 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
2 2 s 1 42.66 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
3 3 s 1 44.04 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
4 4 s 1 45.52 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA V GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
5 5 s 1 47.22 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 46.15 ŁAKOMY Jan
MŁYNARCZYK Wojciech
KĘDZIOR Kacper
STAWIARZ Jan
WKS Wawel Kraków 2007
2007
2008
2007
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/3144/20
Z/1763/22
Z/5497/19
Z/3141/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 47.98 ZDEBSKI Karol
ROSSA Antoni
WITEK Igor
TEREMBUŁA Maciej
SKS Kusy Kraków 2008
2007
2007
2007
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/13841/21
Z/4716/18
Z/4722/18
Z/1894/22
2022
2022
2022
2022

BEZ
BEZ

3 3 s 1 49.52 MALINOWSKI Antoni
WOJDA Kajetan
ZĄBCZYK Grzegorz
CICHY Tymoteusz
SAS AZS AWF Kraków 2008
2008
2008
2008
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/1941/22
Z/2036/22
Z/3984/20
Z/3998/20
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.65 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 1.60 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2022 68
1 f 2 1.55 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
2 f 2 1.50 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13339/21 2022
3 f 2 1.30 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4838/19 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 5.97 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.1 IV DMP U20 WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2022 BEZ LDK! 80
2 f 1 5.47 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
  f 2 4.94 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA +0.5 -- B.D. Z/13339/21 2022
1 f 2 5.98 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +0.7 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
2 f 2 5.38 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2022
3 f 2 5.13 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA +2.2 -- B.D. Z/13339/21 2022
4 f 2 4.31 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.5 -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
5 f 2 3.72 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA +0.7 -- SZELĄG Marzena Z/10092/21 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 10.82 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.1 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
2 f 1 10.36 ŚWIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2404/22 2022
3 f 1 10.35 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.90 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA IV KUKLA Rafał Z/2004/21 2022 LDK!
2 f 1 11.52 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2022 LDK! 82
3 f 1 10.48 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2747/20 2022 69
1 f 2 12.08 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0315/22 2022 LDK!
2 f 2 10.69 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0127/22 2022
3 f 2 10.52 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V B.D. Z/2763/20 2022
4 f 2 9.97 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4707/18 2022 BEZ LDK!
5 f 2 9.33 AUGUSTYN Bartosz UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13613/21 2022
6 f 2 9.21 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
7 f 2 8.25 MARCINKOWSKI Filip Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- DMP U20 MĘDRECKA Małgorzata Z/2056/21 2022 47
Kula (7.26) M
1 f 1 13.35 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL II B.D. Z/3241/11 2022 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 47.92 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP II NALEPA Marek Z/0127/22 2022
2 f 1 41.07 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III B.D. Z/2763/20 2022
3 f 1 31.32 AUGUSTYN Bartosz UKS Kobylanka 2007 U16 MA V B.D. Z/13613/21 2022
4 f 1 26.48 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3706/22 2022
5 f 1 25.96 FUNEK Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/0751/22 2022 LDK!
6 f 1 25.63 HANUSIAK Jakub UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5684/18 2022 LDK!
7 f 1 24.33 JĄTYKA Mateusz UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2759/22 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 40.25 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 NIERODA Renata Z/4052/17 2022 114
2 f 1 30.46 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -- DMP U20 B.D. Z/4366/18 2022 5 LDK! 81
Oszczep (600) M
1 f 1 38.69 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA V B.D. Z/3519/20 2022
2 f 1 32.99 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
3 f 1 31.56 GĄDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13279/21 2022
4 f 1 24.17 MARCINKOWSKI Filip Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2056/21 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 23.08 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/2747/20 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 56.10 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA II MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2022
1 f 2 41.33 GOŁYŹNIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA IV DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9181/21 2022 94

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.064780950546 sekund