Bydgoszcz 17.09.2022
Liga U16 - Drużynowe Mistrzostwa Woj. Kuj.-Pom. (FINAŁ) [DMP U20]
100 m K
1 1 s 2 12.52 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -1.0 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 133
2 2 s 2 13.35 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -1.0 IV DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 98
3 3 s 2 13.38 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.0 IV ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
4 7 s 2 13.81 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U16 KP -1.0 V DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna Z/4495/19 2022 LDK! 81
5 8 s 2 13.94 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -1.0 V DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2022 BEZ LDK!
1 6 s 3 13.75 DEMBEK Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -1.0 IV PRZYBYŁ Janusz # Z/0969/22 2022 LDK!
2 9 s 3 14.05 JELIŃSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -1.0 V PRZYBYŁ Janusz Z/11040/21 2022 LDK!
3 10 s 3 14.06 ŚLIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP -1.0 V #
4 11 s 3 14.16 WIELGOS Laura UKB Szubin 2009 U14 KP -1.0 V STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra , Z/4175/20 , 2022 LDK!
5 12 s 3 14.30 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.0 V ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2022
6 13 s 3 14.31 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -1.0 V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0579/18 2022 LDK!
7 15 s 3 14.54 IWAŃSKA Nicola MKL Toruń 2009 U14 KP -1.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2403/22 2022
1 14 s 4 14.45 MURAWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -0.6 V PRZYBYŁ Janusz Z/12705/21 2022 LDK!
2 17 s 4 14.56 TOMALA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -0.6 -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/5767/18 2022 LDK!
3 18 s 4 14.88 NIEĆKO Lena GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -0.6 -- PRZYBYŁ Janusz Z/1061/20 2022 LDK!
4 19 s 4 14.93 STUCZYŃSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -0.6 -- PRZYBYŁ Janusz Z/0065/22 2022 LDK!
5 20 s 4 15.06 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -0.6 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2022 BEZ LDK!
6 23 s 4 15.63 SZYPURA Martyna UKB Szubin 2009 U14 KP -0.6 -- PAWLAK Sandra Z/0157/20 2022 LDK!
1 4 s 5 13.64 SZEFERSKA Alicja GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -0.9 IV PRZYBYŁ Janusz Z/3858/22 2022
2 16 s 5 14.55 MACIEJEWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -0.9 -- PRZYBYŁ Janusz Z/5045/22 2022 LDK!
3 21 s 5 15.32 MOŻEJKO Zofia BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP -0.9 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0990/20 2022
4 22 s 5 15.40 APPELT Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -0.9 -- ROJTEK Mikołaj Z/3775/22 2022
5 24 s 5 15.83 KOJRO Eliza BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP -0.9 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/2028/22 2022
6 25 s 5 16.11 ANHALT Dobrosława UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -0.9 -- KARNAS Kinga Z/3113/18 2022 BEZ LDK!
1 1 s 6 13.22 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -1.5 IV B.D. KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2022 LDK!
2 2 s 6 13.32 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -1.5 IV PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2022 LDK!
3 3 s 6 14.16 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP -1.5 -- DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/2305/18 2022 5 LDK! 72
4 4 s 6 14.57 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -1.5 -- PRZYBYŁ Janusz Z/0384/20 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 2 41.57 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
2 2 s 2 42.61 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
3 3 s 2 43.78 RYBAK Amelia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP III BAUMGART Iwona # Z/8621/21 2022
4 3 s 2 43.78 ŁADOŃ Julia MKS Inowrocław 2007 U16 KP III #
5 6 s 2 44.29 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2022 LDK!
6 7 s 2 44.40 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP III DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2022 LDK!
7 8 s 2 45.20 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0188/22 2022
8 11 s 2 48.51 PENKOWSKA Vanessa CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0059/20 2022 LDK!
1 9 s 3 47.32 DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP V ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/2470/21 2022 BEZ LDK!
2 15 s 3 49.70 GRUSZCZYŃSKA Urszula MKL Toruń 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2250/21 2022 LDK!
3 16 s 3 50.29 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0933/20 , 2022 LDK!
4 17 s 3 51.04 BALINA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/14331/21 2022 LDK!
5 19 s 3 51.69 HALICKA Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0179/21 2022
6 20 s 3 53.14 KRAJEWSKA Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/0066/22 2022 LDK!
7 21 s 3 55.12 LEWANDOWSKA Blanka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/2601/22 2022
1 10 s 4 47.33 MYCEK Weronika LUKS Start Nakło 2010 U14 KP V KSOBIECH Bartosz Z/5184/22 2022 LDK!
2 12 s 4 49.28 RYCZAK Antonia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5480/22 2022
3 13 s 4 49.33 KŁOSOWSKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/5702/22 2022 LDK!
4 14 s 4 49.48 LEMAŃSKA Maria GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- B.D. PRZYBYŁ Janusz , Z/5044/22 , 2022 LDK!
5 18 s 4 51.23 KUBIAK Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0183/21 2022
6 22 s 4 55.20 JAKUBCZYK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/12805/21 2022 LDK!
7 23 s 4 55.95 MICHALAK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2142/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:38.25 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP II KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:43.68 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:46.12 SOBIERAJSKA Emilia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/5781/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:46.77 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2022 LDK!
5 5 s 1 1:47.52 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń 2007 U16 KP V OSTANEK Aneta WOŹNIAK Jacek , Z/0729/22 , 2022 LDK!
6 7 s 1 1:51.05 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2022 LDK!
7 8 s 1 1:51.39 GRABOWSKI Laura LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- B.D. ZRADA Piotr ZRADA Piotr , Z/2471/21 , 2022 LDK!
8 9 s 1 1:52.34 SZYMAŃSKA Zuzanna MKS Inowrocław 2008 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/12091/21 2022
1 6 s 2 1:50.93 PAWLIKOWSKA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP -- MATUS Marek Z/1591/20 2022 LDK!
2 10 s 2 1:54.90 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0919/19 2022 LDK!
3 11 s 2 1:55.09 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 2009 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/1579/19 2022 BEZ LDK!
4 12 s 2 1:55.55 PYSZKOWSKA Magdalena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/12703/21 2022 LDK!
5 13 s 2 1:57.82 ZYCH Julia LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZRADA Piotr Z/6909/21 2022 BEZ LDK!
6 14 s 2 2:04.28 PLISZKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof B.D. , Z/2418/22 , 2022 LDK!
7 15 s 2 2:12.45 GRZELCZAK Kaja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0042/20 2022
8 16 s 2 2:20.25 FUDZIŃSKA Zofia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0177/21 2022
800 m K
1 1 s 1 2:21.45 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK!
2 2 s 1 2:22.63 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP III WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:32.32 KEMPA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/4542/19 2022
4 4 s 1 2:33.34 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:39.09 HAŚKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0342/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:57.30 WIŚNIEWSKA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/14175/21 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:19.20 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:32.14 KASPRZYKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V MIRA Krzysztof Z/0967/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:45.97 JASIŃSKA Nadia LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZRADA Piotr Z/6913/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 2 s 2 48.62 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK!
2 3 s 2 51.30 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
3 4 s 2 54.56 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP V KSOBIECH Bartosz Z/2274/20 2022 LDK!
4 5 s 2 67.64 MUREK Zuzanna LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/2141/21 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:46.74 WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. SOBOWIEC Bartosz , Z/0078/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:48.23 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0944/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF ŁAZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0452/21 2022
4x100 m K
1 1 s 1 50.38 SZATKOWSKA Aleksandra
WOŹNIAK Maja
CIUPAK Marta
GRANDA Kornelia
LKS Vectra Włocławek 2007
2007
2008
2007
U16 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna
DOBROSIELSKA Martyna
ZRADA Piotr ZRADA Piotr
DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr
Z/3335/21
Z/2342/20
Z/5195/18
Z/5196/18
2022
2022
2022
2022

BEZ

BEZ
2 2 s 1 50.53 TOPCZEWSKA Leonia
RYBAK Amelia
EJSYMONT Jagoda
ZBIELSKA Maja
BKS Bydgoszcz 2008
2008
2007
2007
U16 KPO -- BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
Z/5764/18
Z/8621/21
Z/0188/22
Z/1011/19
2022
2022
2022
2022



BEZ
3 4 s 1 52.64 JELIŃSKA Martyna
DEMBEK Zuzanna
BATURO Nina
SZEFERSKA Alicja
GKS Olimpia Grudziądz 2008
2007
2010
2009
U16 KPO -- PRZYBYŁ Janusz
PRZYBYŁ Janusz
DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał
PRZYBYŁ Janusz
Z/11040/21
Z/0969/22
, Z/1597/20
Z/3858/22
2022
2022
, 2022
2022




4 5 s 1 54.59 WALKOWIAK Urszula
KUNICKA Weronika
MUZOLF Agata
PENSKO Zuzanna
LUKS Start Nakło 2009
2007
2007
2007
U16 KPO -- JANKOWSKI Marcin
KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna
Z/6933/21
, Z/1198/18
Z/1391/19
Z/1285/20
2022
, 2022
2022
2022

BEZ
BEZ

  s 1 DQ GRUSZCZYŃSKA Urszula
ŁAPKIEWICZ Amelia
IWAŃSKA Nicola
LIMONT Anna
MKL Toruń 2009
2008
2009
2007
U16 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel
WLEKLIŃSKA Dagna
MAŃKOWSKI Gabriel
BUTKIEWICZ Jacek
Z/2250/21
Z/4495/19
Z/2403/22
Z/1177/21
2022
2022
2022
2022




1 6 s 2 56.13 PARADOWSKA Milena
KŁOSOWSKA Aleksandra
ANHALT Dobrosława
SOBIERAJSKA Emilia
UKS Czapla Białe Błota 2008
2009
2010
2007
U16 KPO -- KARNAS Zbigniew
KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
Z/1037/20
Z/5702/22
Z/3113/18
Z/5781/22
2022
2022
2022
2022


BEZ

2 7 s 2 56.18 ZIÓŁKOWSKA Hanna
WOJCIECHOWSKA Lena
SŁOMKA Gabriela
DALASIŃSKA Kaja
LKS Vectra Włocławek 2010
2010
2009
2010
U14 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
ZRADA Piotr ZRADA Piotr
Z/0593/19
, Z/0933/20
Z/0579/18
Z/2470/21
2022
, 2022
2022
2022
BEZ


BEZ
3 8 s 2 56.94 MURAWSKA Julia
NIEĆKO Lena
STUCZYŃSKA Maja
LEMAŃSKA Maria
GKS Olimpia Grudziądz 2010
2009
2009
2008
U16 KPO -- PRZYBYŁ Janusz
PRZYBYŁ Janusz
PRZYBYŁ Janusz
B.D. PRZYBYŁ Janusz
Z/12705/21
Z/1061/20
Z/0065/22
, Z/5044/22
2022
2022
2022
, 2022




4 9 s 2 57.45 JAKUBCZYK Amelia
MAŃKOWSKA Olga
KUCHARSKA Zofia
MYCEK Weronika
LUKS Start Nakło 2010
2009
2010
2010
U14 KPO -- JANKOWSKI Marcin
KSOBIECH Bartosz
KSOBIECH Bartosz
KSOBIECH Bartosz
Z/12805/21
Z/2274/20
Z/2139/21
Z/5184/22
2022
2022
2022
2022




5 10 s 2 60.26 SZYPURA Martyna
WIELGOS Laura
KRZYWDZIŃSKA Zofia
WINKOWSKA Anna
UKB Szubin 2009
2009
2009
2007
U16 KPO -- PAWLAK Sandra
STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra
PAWLAK Sandra
KARNAS Zbigniew
Z/0157/20
, Z/4175/20
Z/1579/19
Z/0944/18
2022
, 2022
2022
2022


BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 PŁUSA Alicja GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III DEJEWSKI Michał Z/0490/19 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 POPIIAKOWA Sofiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV KACZOCHA Alina Z/4979/22 2022
3 3 f 1 1.30 KENSIK Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1333/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.25 KUCHARSKA Zofia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2139/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.25 FUDZIŃSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0176/21 2022
Tyczka K
1 1 f 1 2.75 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2022
2 2 f 1 2.45 JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP IV BADULSKI Tomasz Z/0380/20 2022 LDK!
2 2 f 1 2.45 MICHNIEWSKA Lukrecja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/1066/22 2022
4 4 f 1 2.35 ZABOROWSKA Iga GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP V BADULSKI Tomasz Z/2850/22 2022
  f 1 NM ŁUGIEWICZ Julia GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- BADULSKI Tomasz Z/1058/20 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.13 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -0.1 III DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK! 90
2 2 f 1 4.98 PIECHNIK Julita MKL Tlen Mogilno 2007 U16 KP -0.1 IV DOBRZYŃSKI Piotr Z/2312/21 2022 LDK!
3 3 f 1 4.83 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -0.6 IV WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK!
4 4 f 1 4.64 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.4 V DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2022 LDK! 66
5 5 f 1 4.63 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +0.4 V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
6 6 f 1 4.48 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -0.5 -- JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.42 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP -2.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
8 8 f 1 4.24 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -0.5 -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.17 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -0.7 -- DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz , Z/4855/19 , 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 9.99 PIOTROWSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP IV KENSIK Jan Z/11203/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.85 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2022
3 3 f 1 9.60 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/2922/20 2022 LDK!
4 4 f 1 8.93 PIOTROWSKA Laura MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP V KENSIK Jan Z/11204/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 34.82 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2022
2 4 f 1 25.29 KRAŚNIEWSKA Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP V B.D. Z/5385/22 2022
3 6 f 1 21.42 ZAKRZEWSKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- B.D. Z/5046/22 2022
Dysk (1) K
1 2 f 1 33.40 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/0520/19 2022 111
2 3 f 1 31.92 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
3 5 f 1 21.53 USOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0519/19 2022 LDK! 64
4 7 f 1 21.22 KUBACKA Anika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/9905/21 2022 63
Młot (3) K
1 1 f 0 44.95 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
2 2 f 0 40.34 POCHOWSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/4101/22 2022
3 3 f 0 38.39 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2022 LDK!
4 4 f 0 32.12 WŁOCH Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V JUSZCZAK Stanisław Z/1766/20 2022 LDK!
5 5 f 0 29.30 CEGIELSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/6910/21 2022 LDK!
6 6 f 0 25.96 ROSZKIEWICZ Alicja UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -- ZDONEK Filip Z/5648/21 2022 LDK!
7 7 f 0 21.59 MOŚ Antonina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- KENSIK Jan Z/2719/22 2022 LDK!
8 8 f 0 21.41 MICHALSKA Aurelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP -- KENSIK Jan Z/5350/22 2022 LDK!
9 9 f 0 20.87 WOJTALIK Julia LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/6266/22 2022 LDK!
10 10 f 0 20.22 MAĆKOWSKA Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina ROJTEK Mikołaj , Z/0328/19 , 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 23.74 SPRYSZYŃSKA Paulina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1002/20 2022 LDK!
2 2 f 1 21.01 SPRYSZYŃSKA Karolina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1001/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.04 TRZECIAK Igor LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +0.2 IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5740/22 2022 LDK!
2 2 s 1 12.51 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP +0.2 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2022
3 3 s 1 12.96 ZALEWSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +0.2 -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5741/22 2022 LDK!
1 2 s 2 11.97 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -0.3 IV DMP U20 KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK! 89
2 5 s 2 12.64 GAŁĄZKA Mikołaj BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -0.3 V BAUMGART Iwona Z/1984/22 2022 LDK!
3 6 s 2 12.67 RECZKOWSKI Szymon MKL Toruń 2007 U16 KP -0.3 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/4980/22 2022
4 7 s 2 13.06 WIŚNIEWSKI Filip MKS Inowrocław 2007 U16 KP -0.3 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5449/22 2022
5 8 s 2 13.81 GAPSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -0.3 -- SYROCKA Agata Z/0022/20 2022 LDK!
6 9 s 2 13.91 SKORUPA Franciszek GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -0.3 -- PRZYBYŁ Janusz Z/9033/21 2022 LDK!
7 11 s 2 15.20 CIEŚLIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -0.3 -- ROJTEK Mikołaj Z/4905/22 2022
1 3 s 3 12.58 GRABOWSKI Ksawery MKL Toruń 2007 U16 KP -0.1 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/5783/22 2022
2 4 s 3 12.60 GRZEMSKI Adam MKL Toruń 2007 U16 KP -0.1 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/5698/22 2022
3 10 s 3 14.01 JĘDRZEJEWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -0.1 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/1155/22 2022 LDK!
4 12 s 3 15.34 BĄCZYŃSKI Wojciech CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -0.1 -- KACZOCHA Alina Z/3312/21 2022
300 m M
1 1 s 2 38.05 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/2784/20 2022 LDK!
2 3 s 2 38.41 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0040/19 2022 LDK!
3 6 s 2 40.31 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP IV JEZIORSKA Magdalena Z/1575/20 2022 LDK!
4 8 s 2 41.42 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2022 BEZ LDK!
5 9 s 2 43.63 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # Z/0808/19 2022 LDK!
6 10 s 2 43.95 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2473/21 2022 LDK!
7 11 s 2 45.75 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2022 BEZ LDK!
1 7 s 3 40.66 LISHCHENKO Valentyn GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V PRZYBYŁ Janusz Z/5252/22 2022 LDK!
2 12 s 3 46.49 GOŹDZIECKI Hubert LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- BARANOWSKA Katarzyna Z/0804/19 2022 LDK!
3 13 s 3 48.55 BADZIŃSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0171/21 2022
4 14 s 3 56.73 WIELGOS Aleks UKB Szubin 2010 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/4121/20 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:29.21 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:29.35 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:30.64 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III RUDNIK Damian Z/9019/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:32.84 POLIWODZIŃSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/4478/22 2022
5 5 s 1 1:35.83 CERSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/3884/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:37.31 GIERACH Wojciech BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP V MYSZKIEWICZ Maciej Z/0569/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:40.61 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2022 LDK!
8 8 s 1 1:41.18 KLEIST Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- MATUS Marek Z/1559/20 2022 LDK!
9 9 s 1 1:45.48 KRZYŻAŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5772/18 2022 LDK!
10 10 s 1 1:49.75 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2022 LDK!
11 11 s 1 2:06.09 KRASNODĘBSKI Wojtek GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- MIRA Krzysztof Z/13211/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.75 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP III DMP U20 WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK! 117
2 2 s 1 2:01.26 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022
3 3 s 1 2:07.67 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2022 LDK!
4 4 s 1 2:09.22 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2022
5 5 s 1 2:10.62 BEDNARCZYK Igor GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -- MIRA Krzysztof Z/3885/18 2022 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:39.06 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:52.69 MIZIKOWSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/4891/22 2022
3 3 s 1 2:52.70 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V JEZIORSKA Magdalena Z/1566/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:02.46 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -- MIRA Krzysztof Z/12210/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:20.86 PYTYŃSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- MIRA Krzysztof Z/4893/22 2022
6 6 s 1 3:21.97 ŁĘGOSZ Stanisław LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5684/22 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 19.11 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U16 KP -1.2 -- WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2022 LDK!
2 2 s 1 20.02 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -1.2 -- KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 52.98 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2277/20 2022 LDK!
2 2 s 1 60.95 KORACH Kajetan UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/0375/20 2022 LDK!
1000 m prz M
1 2 s 2 3:21.18 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SYROCKA Agata Z/1820/21 2022
2 3 s 2 3:31.25 MAZUR Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0047/20 2022
3 4 s 2 3:37.49 WEYNERT Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/1773/22 2022
4x100 m M
1 1 s 1 46.52 GAŁĄZKA Mikołaj
KRYSIAK Tymoteusz
WITKOWSKI Nicolas
ZIELIŃSKI Sambor
BKS Bydgoszcz 2009
2007
2007
2007
U16 KPO -- BAUMGART Iwona
RUDNIK Damian
BAUMGART Iwona
SZCZERKOWSKI Eugeniusz
Z/1984/22
Z/9019/21
Z/0040/19
Z/1055/19
2022
2022
2022
2022



BEZ
2 3 s 1 47.67 SKORUPSKI Mateusz
SŁOMSKI Kacper
KRAWCZYK Michał
FRĄCKIEWICZ Jakub
MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- KENSIK Jan
KENSIK Jan
JEZIORSKA Magdalena
KENSIK Jan
Z/0149/20
Z/14383/21
Z/1575/20
Z/0768/22
2022
2022
2022
2022
BEZ



3 4 s 1 48.28 GRABOWSKI Ksawery
GRZEMSKI Adam
RECZKOWSKI Szymon
ŻYWICA Krystian
MKL Toruń 2007
2007
2007
2008
U16 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel
B.D. BUTKIEWICZ Jacek
Z/5783/22
Z/5698/22
Z/4980/22
, Z/4490/19
2022
2022
2022
, 2022




4 6 s 1 50.45 NIŻEWSKI Oktawian
SKONIECZNY Krystian
ŁYZIŃSKI Marcel
KOZIŃSKI Bartosz
LKS Vectra Włocławek 2007
2007
2008
2007
U16 KPO -- NOWAKOWSKA Agnieszka
DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
B.D.
Z/0558/20
Z/0574/18
Z/2473/21
Z/3960/22
2022
2022
2022
2022

BEZ


5 7 s 1 52.72 STACHOWSKI Jonatan
OKONIEWSKI Franciszek
NOWAK Mateusz
STAŃCZYK Hubert
LUKS Start Nakło 2009
2008
2007
2009
U16 KPO -- KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona
KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin
Z/2277/20
Z/0549/18
Z/2917/22
Z/2273/20
2022
2022
2022
2022




6 8 s 1 54.60 KRUSINOWSKI Mateusz
BAJRASZEWSKI Wojciech
KORPOWSKI Sebastian
JĘDRZEJEWSKI Adam
LKS Vectra Włocławek 2010
2009
2010
2010
U14 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna
ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
Z/0808/19
Z/0884/20
Z/9020/21
Z/1155/22
2022
2022
2022
2022

BEZ


Wzwyż M
1 1 f 1 1.45 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.40 POZNAŃ Wojtek BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1986/22 2022
3 3 f 1 1.25 KACZOCHA Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0181/21 2022
Tyczka M
1 1 f 1 3.80 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP III KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.36 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -0.1 III SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2022 BEZ
2 2 f 1 5.69 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP +0.1 V DMP U20 B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2022 LDK! 70
3 3 f 1 5.16 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -1.1 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1987/22 2022
4 4 f 1 4.98 STRUJ Oskar BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -0.1 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1990/22 2022
5 5 f 1 4.93 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -0.8 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/2297/18 2022 LDK!
6 6 f 1 4.73 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP -0.6 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.45 KOWALSKI Aleksander BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.0 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1985/22 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 11.24 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V DMP U20 KENSIK Jan Z/1593/20 2022 LDK! 78
2 2 f 1 9.53 SCHULZ Mateusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1989/22 2022
3 3 f 1 8.79 KLUSKA Antoni MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/6273/22 2022 LDK!
4 4 f 1 8.33 MERTKA Filip UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward MAŃKOWSKI Edward , Z/1215/22 , 2022 LDK!
Dysk (0.75) M
1 6 f 1 21.46 JASIŃSKI Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0180/21 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 40.46 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP IV KENSIK Jan Z/1592/20 2022 LDK!
2 2 f 1 40.17 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2022 LDK!
3 4 f 1 34.73 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 34.86 OSTAŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/4964/18 2022 4 96
2 2 f 1 31.41 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0590/18 2022 BEZ 84
Młot (5) M
1 2 f 1 55.84 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2022 123
2 6 f 1 44.26 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2022 LDK!
2 5 f 1 44.50 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2022 LDK!
3 7 f 1 43.53 FEDEJKO Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/10868/21 2022
4 10 f 1 34.71 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2022 LDK!
5 11 f 1 33.02 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 2007 U16 KP V KSOBIECH Bartosz Z/2917/22 2022 LDK!
6 12 f 1 24.35 KOŃCZAL Hubert LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0545/18 2022 LDK!
7 f 1 NM DORNOWSKI Mateusz LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2916/22 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 57.28 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP II KENSIK Jan Z/5137/18 2022 BEZ LDK!
2 3 f 1 55.23 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/4965/18 2022 5 135
3 4 f 1 49.57 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2022 LDK!
4 8 f 1 43.39 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III DMP U20 JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/0049/15 2022 5 LDK! 107
5 9 f 1 40.79 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 45.49 BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/0328/22 2022 LDK!
2 2 f 1 40.30 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
3 3 f 1 34.95 COCH Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4452/19 2022 LDK!
4 4 f 1 31.88 KOZIŃSKI Bartosz LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- B.D. Z/3960/22 2022 LDK!
5 5 f 1 20.35 KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- B.D. Z/5366/22 2022 LDK!
6 6 f 1 17.21 GRZEGOREK Michał LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/2251/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 s 2 55.53 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 2 51.79 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U18 KP III JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 2 43.07 KRÓL Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/11374/21 2022 87

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.5028860569 sekund