Kielce 26.04.2008
Otwarcie sezonu 2008. Dzień Miotacza
100 m K
1 12.59 GÓRECKA Agnieszka KKL Kielce 90 U20 SK 0.0 II #
2 12.65 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U20 MA 0.0 II #
300 m K
1 42.84 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U16 SK II #
600 m K
1 1:34.84 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U20 MA -- #
2 1:40.67 SODEL Kamila STS Skarżysko-Kamienna 92 U18 SK -- #
3 1:41.97 MIGUS Daria KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 94 U16 SK III
1000 m K
1 3:03.34 KOSTKA Kornelia RKS Łódź # 92 U18 LD -- #
2 3:07.53 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U18 PD -- #
Wzwyż K
1 1.65 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM II
W dal K
3 4.84 WALEROWICZ Karolina STS Skarżysko-Kamienna 93 U16 SK +0.3 IV
Kula (4) K
1 11.40 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD III #
Dysk (0.75) K
1 28.09 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U14 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2020 M
Dysk (1) K
1 47.87 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD I #
2 42.15 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U20 LD II B.D. B.D. # 2
Młot (3) K
1 34.94 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U14 SK V FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2020 M
2 32.49 KOWALSKA Mariola KKL Kielce 93 U16 SK V
3 24.84 PRUS Justyna KKL Kielce 94 U16 SK --
Młot (4) K
1 62.62 KITA Katarzyna KS Agros Zamość # 84 Sen LU M
2 45.46 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce 88 U23 SK II #
3 30.22 BANAK Iga KKL Kielce 91 U18 SK -- #
Oszczep (600) K
1 35.55 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD III B.D. # 3
100 m M
1 s 2 11.46 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA 0.0 III #
1 s 3 11.76 WOŚ Piotr ULKS Gryf Rytwiany 93 U16 SK 0.0 IV
300 m M
1 s 1 36.26 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA II #
2 s 1 37.25 GIBAŁA Bartłomiej UKS WiR Łopuszno 91 U18 SK --
4 s 1 38.98 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U16 SK III #
1 s 2 40.52 BUK Michał KKL Kielce 93 U16 SK V
600 m M
1 1:20.95 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U20 SK -- JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
2 1:25.32 WRONISZEWSKI Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM -- B.D. # BEZ
1000 m M
1 2:34.74 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS -- #
2 2:35.17 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U20 SK -- #
4 2:40.12 KONDRAT Mariusz UKS Trójka Sandomierz # 91 U18 SK -- #
2000 m M
1 5:45.75 BEDNARSKI Łukasz KKL Kielce 88 U23 SK -- #
2 5:59.45 WOŹNIAK Łukasz KKL Kielce # 90 U20 SK -- B.D. # BEZ
3 6:09.49 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U18 SK --
4 6:14.30 STACHURSKI Paweł BKB Busko Zdrój 92 U18 SK --
5 6:14.57 PARKITA Mateusz KKL Kielce 92 U18 SK -- #
Wzwyż M
1 2.00 KRÓL Tomasz KKL Kielce 87 U23 SK II B.D. # 1
2 1.70 ZARYCHTA Michał KKL Kielce 93 U16 SK V
W dal M
1 6.39 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U18 SK +0.1 III #
5 5.74 ZARYCHTA Michał KKL Kielce 93 U16 SK +1.0 V
Kula (4) M
1 15.77 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD III #
2 13.56 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U16 LD IV
Kula (5) M
1 16.16 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD II #
2 14.02 KARBOWNIK Radosław KKL Kielce 91 U18 SK III
Kula (6) M
1 13.97 PICHETA Kamil KKL Kielce 89 U20 SK III
Kula (7.26) M
1 14.93 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce 84 Sen SK I #
Dysk (1) M
1 44.10 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD III #
2 42.87 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U16 LD III
3 41.65 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD III #
Dysk (1.5) M
1 52.89 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U18 LD II #
2 41.57 RYBIŃSKI Emil MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD III
Dysk (1.75) M
1 44.54 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U20 LD II B.D. B.D. # 1
Młot (5) M
1 67.45 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U18 SK II #
2 48.38 PICHETA Szymon KKL Kielce 91 U18 SK IV
3 46.59 KARBOWNIK Radosław KKL Kielce 91 U18 SK IV
4 42.92 NYGA Marian KKL Kielce 91 U18 SK IV
Młot (6) M
1 50.83 JAS Paweł KKL Kielce 89 U20 SK III
Młot (7.26) M
1 61.97 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce 86 U23 SK I #
2 53.42 ZIĘBA Rafał KKL Kielce 88 U23 SK II #
3 41.88 FURMANEK Grzegorz KKL Kielce 66 Masters SK III #
Oszczep (600) M
1 42.38 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U16 LD IV #
Oszczep (700) M
1 49.06 MELA Przemysław MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U18 LD IV #
Oszczep (800) M
1 59.08 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica # 78 Sen PK II
2 57.18 DUDZIC Piotr KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U20 SK II
3 53.52 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce 90 U20 SK III B.D. # 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4357011318207 sekund