Wrocław 01 - 02.05.2010
Mityng Otwarcia Sezonu - Wieloboje nad Odrą
200 m K
1 s 1 24.87 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.7 I
2 s 1 25.35 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.7 II
3 s 1 25.37 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.7 II
4 s 1 25.47 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.7 II
5 s 1 25.51 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.7 II #
6 s 1 25.79 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.7 II
1 s 2 25.62 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.1 II #
2 s 2 26.38 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.1 III
3 s 2 26.42 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS +0.1 III
4 s 2 26.64 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.1 III #
5 s 2 27.42 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U20 DS +0.1 IV SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2019
1 s 3 27.43 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -1.1 IV
2 s 3 27.67 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS -1.1 IV
3 s 3 27.69 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS -1.1 IV
4 s 3 27.77 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -1.1 IV #
1 s 4 27.78 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.2 IV B.D. # BEZ
2 s 4 27.86 CHOJNIAK Sandra MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS -0.2 IV SZCZUREK Leszek SZCZUREK Leszek # BEZ
3 s 4 28.14 JARTYŚ Aleksandra MUKS Legnica 94 U18 DS -0.2 IV
4 s 4 28.20 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.2 IV B.D. # 3
1 s 5 29.07 FRĄCZEK Roksana MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -1.5 V
2 s 5 29.15 GRZYWCZAK Emilia MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -1.5 V
3 s 5 30.07 MUSZYŃKSKA Klaudia SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS -1.5 V
4 s 5 30.13 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -1.5 V
1 s 6 26.48 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP +0.3 III KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 s 6 29.26 GOGOL Klaudia SSMKS Parasol Wrocław # 97 U14 DS +0.3 V
3 s 6 29.30 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.3 V
4 s 6 30.02 ZAMOŻNA Kaja MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.3 V
5 s 6 30.46 BOLINGER Daria MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.3 --
6 s 6 30.64 KRUSZELNICKA Elżbieta MUKS Legnica 95 U16 DS +0.3 --
1 s 7 28.00 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.1 IV
2 s 7 28.02 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U16 DS +0.1 IV B.D. # 2
3 s 7 28.24 SERAFIN Ewa MLKS Sokół Lubin # 95 U16 DS +0.1 IV SZCZUPAK Andrzej 4
4 s 7 29.46 SZLOSEK Kinga MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.1 V
800 m K
1 s 1 2:15.67 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS II #
2 s 1 2:16.33 SKÓRA Agnieszka LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/4586/11 2016 1
3 s 1 2:16.89 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS II
4 s 1 2:18.45 ZALEWSKA Małgorzata SSMKS Parasol Wrocław # 92 U20 DS III
5 s 1 2:25.11 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS IV BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
6 s 1 2:26.79 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. # 3
1 s 2 2:29.96 FELISZEK Weronika MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
2 s 2 2:32.52 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
3 s 2 2:34.14 SOCHA Jadwiga MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
4 s 2 2:34.52 CIEŚLA Beata MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS V
5 s 2 2:34.98 KAMIŃSKA Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS V
6 s 2 2:41.33 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
7 s 2 2:44.19 SZYPUŁA Paulina MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS --
1 s 3 2:37.46 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -- #
2 s 3 2:46.42 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
3 s 3 2:48.54 FUSS Marta MLKS Echo Twardogóra 96 U16 DS -- #
1 w 2:26.48 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -- # 738
2 w 2:27.32 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB IV # 727
3 w 2:31.22 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS IV 678
4 w 2:32.12 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # Z/3660/11 2019 M 667
5 w 2:32.84 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -- 658
6 w 2:37.70 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 600
7 w 2:39.72 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 576
8 w 2:40.46 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 568
9 w 2:40.84 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- 563
10 w 2:47.85 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 486
11 w 2:49.24 BOHDAN Magdalena STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP -- 472
12 w 2:50.87 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 455
13 w 2:52.77 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- # 435
14 w 2:54.59 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 417
15 w 2:55.23 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- 411
16 w 3:17.57 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ 219
17 w 3:20.24 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS -- 200
1500 m K
1 s 1 4:43.11 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
2 s 1 4:45.47 PIOTRKOWSKA Agnieszka UKS-MOS Opole 93 U18 OP III B.D. 4
3 s 1 4:57.27 GURTOWSKA Izabela LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS III
4 s 1 4:58.11 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U23 DS -- #
5 s 1 5:07.97 HOŁUBOWICZ Anita LUKS Żórawina # 93 U18 DS IV #
6 s 1 5:09.33 GAWLIKOWSKA Beata WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV #
7 s 1 5:57.68 MARCINKIEWICZ Anna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
300 m pł K
1 s 1 49.92 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
2 s 1 57.26 WOJTCZAK Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
400 m pł K K
1 s 1 62.80 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
2 s 1 64.84 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
3 s 1 68.88 MARTYNIEC Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS III
W dal K
1 w 4.99 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS +1.8 IV # 557
1 w 5.90 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.1 I # 819
2 w 4.89 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.2 IV # 530
2 w 5.40 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS +0.5 II 671
3 w 4.88 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS +1.0 IV # 527
3 w 5.32 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.5 III B.D. # Z/3660/11 2019 M 648
4 w 4.83 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.5 IV 514
4 w 5.19 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS +0.1 III 612
5 w 4.81 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +0.7 IV 508
5 w 5.02 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 IV # 565
6 w 4.76 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA 0.0 -- B.D. # 3 495
6 w 5.00 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS +0.7 IV 559
7 w 4.52 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +1.2 V 433
7 w 4.83 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB +0.1 IV # 514
8 w 4.46 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.5 -- B.D. # BEZ 418
8 w 4.52 BOHDAN Magdalena STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP +0.3 -- 433
9 w 4.38 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS +0.2 -- 398
9 w 4.40 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.5 -- 403
10 w 4.12 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.1 -- 336
Trójskok K
1 f 1 10.95 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP +0.5 III B.D. 3
2 f 1 10.69 MAJ Agnieszka UKS-MOS Opole 92 U20 OP 0.0 IV
Oszczep (600) K
1 w 35.95 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS III # 590
2 w 33.36 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB IV # 540
3 w 30.63 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS IV # 489
4 w 30.33 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS IV 483
5 w 29.78 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # Z/3660/11 2019 M 472
6 w 29.49 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -- 467
7 w 27.29 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -- # 425
8 w 26.94 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS -- 419
9 w 24.91 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -- 381
10 w 24.32 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 370
11 w 23.08 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 346
12 w 22.61 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- 338
13 w 22.54 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 336
14 w 21.35 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 314
15 w 20.29 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- 294
16 w 20.18 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ 292
17 w 18.44 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 260
18 w 17.96 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 251
7-bój K MŁ K
1 3529 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- #
2 3202 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
3 3176 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS --
4 2635 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
7-bój J MŁ K
1 3981 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS III
2 3471 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # 3
3 3227 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS IV #
4 3064 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
5 3014 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ
6 2910 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- #
7-bój K
1 4830 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP I B.D. # Z/3660/11 2019 M
1 5246 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS M #
2 4184 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS III
2 4258 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS II
3 3842 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS III
3 4095 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
4 3418 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
5 2866 BOHDAN Magdalena STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP --
6 2761 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
200 m M
1 s 1 22.85 CICHOŃ Radosław KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -2.0 III
2 s 1 22.95 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -2.0 III
3 s 1 23.19 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -2.0 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
4 s 1 23.21 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -2.0 III
5 s 1 23.31 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -2.0 III B.D. 3
1 s 2 22.49 FIJAŁKOWSKI Igor LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP 0.0 II
2 s 2 22.63 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
3 s 2 22.85 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 III B.D. # BEZ
4 s 2 22.95 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
5 s 2 23.35 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS 0.0 III #
6 s 2 24.25 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP 0.0 IV B.D. BEZ
7 s 2 24.38 TURZYŃSKI Damian LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP 0.0 IV
1 s 3 23.64 BROŻYNA Miłosz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.2 IV
2 s 3 23.68 WOŁOSZYK Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.2 IV
3 s 3 23.70 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS -0.2 IV
4 s 3 23.72 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.2 IV B.D. 3
5 s 3 24.44 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.2 --
6 s 3 24.82 JANAS Paweł MLKS Sokół Lubin 92 U20 DS -0.2 --
7 s 3 25.14 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.2 --
1 s 4 24.41 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 V #
2 s 4 25.05 SOSIŃSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 -- B.D. BEZ
3 s 4 25.55 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS 0.0 -- SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
4 s 4 26.11 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS 0.0 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
1 s 5 25.29 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS +0.4 V
2 s 5 25.41 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS +0.4 V #
3 s 5 25.95 GÓRSKI Artur LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +0.4 -- B.D. BEZ
4 s 5 26.35 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.4 --
1 s 6 24.30 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -1.0 IV #
2 s 6 24.82 JENDRZEJCZUK Damian WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS -1.0 -- #
3 s 6 25.84 BABIARZ Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS -1.0 -- #
300 m M
1 s 1 33.40 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS --
2 s 1 33.44 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław 83 Sen DS --
3 s 1 34.28 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -- WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
4 s 1 34.36 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD --
5 s 1 35.08 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS --
6 s 1 35.72 PIĄTKOWSKI Marcin MKS MOS Wrocław # 90 U23 DS -- #
7 s 1 37.12 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- #
1 s 2 35.38 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -- #
2 s 2 35.74 KOCHANEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS --
3 s 2 36.08 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -- #
4 s 2 36.36 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -- B.D. BEZ
5 s 2 36.52 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin 90 U23 DS --
6 s 2 37.48 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS --
7 s 2 38.51 MICHALIK Kamil KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -- #
1 s 3 36.03 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
2 s 3 36.17 MISA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP --
3 s 3 36.36 MACIASZEK Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS --
4 s 3 37.69 ŚLEDŹ Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP --
5 s 3 37.81 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -- #
6 s 3 38.73 KOZŁOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS --
7 s 3 39.21 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1 s 4 36.77 SZCZEPIŃSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław # 91 U20 DS --
2 s 4 39.04 KACZKOWSKI Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -- #
3 s 4 39.28 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
4 s 4 39.59 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
5 s 4 40.24 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
1 s 5 36.99 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
2 s 5 37.71 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS --
2 s 5 40.13 PFLEGEL Maksymilian MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
3 s 5 38.39 JANAS Paweł MLKS Sokół Lubin 92 U20 DS --
4 s 5 38.41 BŁAŻEJEWSKI Dawid LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS -- #
5 s 5 40.37 MIERZEJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -- B.D. # BEZ
1 s 6 42.74 KURCZEWSKI Sebastian SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS -- #
2 s 6 43.15 PUSZKAR Radosław LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS --
3 s 6 49.82 MIKOŁAJCZYK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
1 s 7 39.38 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS IV
2 s 7 40.42 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
3 s 7 40.76 OCZKO Bartłomiej SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS V
4 s 7 40.82 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS V
5 s 7 41.08 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS V
6 s 7 41.18 LESMAN Dorian LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V
7 s 7 41.78 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS V
1 s 8 41.06 HAJDUKIEWICZ Patryk SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS V
2 s 8 41.62 FRANKOWSKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS V B.D. B.D. #
3 s 8 46.40 TERTEL Szymon SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
4 s 8 47.72 KSOBIECH Marcin SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
1000 m M
1 w 2:55.77 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -- # 706
2 w 2:57.35 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 690
3 w 2:58.85 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -- 676
4 w 3:02.55 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- 639
5 w 3:02.75 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -- 638
6 w 3:03.49 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 630
7 w 3:08.89 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS -- B.D. # BEZ 580
8 w 3:09.69 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 572
9 w 3:10.39 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 566
10 w 3:10.73 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 563
11 w 3:11.77 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- 554
12 w 3:13.36 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 539
13 w 3:13.92 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 534
14 w 3:13.98 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 534
15 w 3:19.08 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 489
1500 m M
1 s 1 4:01.90 ALEKSANDROWICZ Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 92 U20 DS II B.D. 2
2 s 1 4:02.78 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP III DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2019 3
3 s 1 4:04.48 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP III #
4 s 1 4:06.58 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS III #
5 s 1 4:07.74 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III
6 s 1 4:14.66 KLIMCZAK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. 2
7 s 1 4:16.24 JURCZAK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS IV #
8 s 1 4:17.58 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 88 U23 WP -- B.D. # Z/3364/11 2019 BEZ LDK!
9 s 1 4:18.16 BACZEWSKI Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych 90 U23 DS --
10 s 1 4:18.30 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV #
11 s 1 4:21.34 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS IV #
12 s 1 4:28.30 KARPIEWSKI Mirosław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1 s 2 4:16.93 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV ANTOSIAK Tomasz # Z/4771/11 2019
2 s 2 4:17.27 BARAN Jacek LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS IV
3 s 2 4:29.21 RYNIA Karol LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS --
4 s 2 4:30.11 JARYSZ Bartosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS -- #
5 s 2 4:31.29 SUCHECKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS -- #
6 s 2 4:31.41 WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM V #
7 s 2 4:38.17 NOWIŃSKI Radosław MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -- #
8 s 2 4:39.79 MACIEJCZYK Przemysław MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP --
9 s 2 4:45.01 RZĄDCZYK Marek MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
10 s 2 4:55.33 HOFFMAN Dariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS -- #
11 s 2 5:05.63 NIEZGÓDKA Patryk MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
12 s 2 5:41.20 LASKOWSKI Jakub MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
1 w 4:27.03 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 764
2 w 4:41.67 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -- 670
3 w 4:49.07 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS -- # 624
4 w 4:57.17 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ 576
5 w 5:03.37 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 540
6 w 5:12.36 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 491
7 w 5:15.28 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- 475
8 w 5:16.04 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -- # 471
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.22 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -0.2 III #
1 w 16.10 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.2 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 722
2 w 16.62 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -0.2 III ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 665
3 w 18.68 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -0.2 -- 461
4 w 18.92 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -0.2 -- # 439
5 w 20.00 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -0.2 -- # 349
110 m pł J MŁ M
1 w 1 15.64 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III # 774
2 w 1 15.86 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS 0.0 IV 749
3 w 1 15.88 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS 0.0 IV 746
4 w 1 16.78 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS 0.0 -- B.D. # BEZ 647
5 w 1 17.12 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 -- ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 612
6 w 1 17.78 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS 0.0 -- # 545
1 w 2 16.78 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS 0.0 -- 647
2 w 2 17.48 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS 0.0 -- 575
3 w 2 18.80 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS 0.0 -- 450
4 w 2 18.96 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS 0.0 -- # 436
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.82 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS -0.2 III #
1 w 14.38 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP 0.0 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1 926
2 w 14.42 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 921
3 w 15.00 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP 0.0 II 850
4 w 16.70 ŚLEDŹ Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP 0.0 IV 656
5 w 17.44 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB 0.0 IV 579
6 w 17.86 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS 0.0 -- # 538
110 m pł M
1 s 1 15.58 NAWROT Sławomir MLKS Echo Twardogóra 90 U23 DS -0.2 II
1 w 1 15.15 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS 0.0 II 831
2 w 1 15.65 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS 0.0 II B.D. # BEZ 773
3 w 1 15.69 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP 0.0 II 768
4 w 1 15.87 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP 0.0 III 747
5 w 1 16.57 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS 0.0 III 670
6 w 1 19.95 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS 0.0 -- # 353
300 m pł M
1 s 1 42.02 NIŹNIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP III BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
2 s 1 43.78 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
400 m pł J MŁ M
1 s 1 54.20 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS II
2 s 1 62.94 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
3 s 1 63.48 MARECKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U18 DS --
400 m pł M
1 s 1 55.28 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II
2 s 1 60.44 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV
Wzwyż M
1 w 1.79 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS IV # 619
2 w 1.76 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV 593
3 w 1.70 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -- 544
4 w 1.70 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 544
5 w 1.61 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- 472
6 w 1.58 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS -- B.D. # BEZ 449
7 w 1.58 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 449
8 w 1.55 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 426
9 w 1.55 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 426
10 w 1.55 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 426
11 w 1.52 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 404
12 w 1.52 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- 404
13 w 1.49 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 381
14 w 1.43 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 338
15 w 1.37 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 297
Tyczka M
1 w 2.90 KUŹNIEWSKI Jakub MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- 333
1 w 4.40 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II 731
2 w 2.00 KOŁACZ Łukasz MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- 140
2 w 4.20 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS II 673
3 w 3.60 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP III 509
4 w 3.20 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 406
5 w 3.10 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 381
6 w 3.10 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -- 381
7 w 3.10 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ 381
8 w 3.00 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- 357
9 w 2.80 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS -- # 309
Trójskok M
1 f 1 16.02 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS 0.0 I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
Dysk (1.75) M
1 w 29.68 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 458
2 w 29.26 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -- 450
3 w 27.98 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- 425
4 w 27.73 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS -- # 420
5 w 26.28 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 392
Dysk (2) M
1 w 38.77 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS III 640
2 w 36.28 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III 589
3 w 33.02 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 524
4 w 32.69 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ 518
5 w 32.60 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 516
6 w 32.29 KINAL Grzegorz WKS Śląsk Wrocław 81 Sen DS -- 510
7 w 31.68 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -- 498
8 w 30.90 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- 482
9 w 20.95 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -- # 290
Oszczep (600) M
1 w 41.25 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V 0
2 w 37.35 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V # 0
3 w 30.27 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 0
4 w 26.44 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 0
5 w 25.83 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 0
Oszczep (700) M
1 w 47.17 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS IV 547
2 w 44.28 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -- 504
3 w 42.27 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 475
4 w 41.53 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 464
5 w 31.74 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- 324
6 w 31.32 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 318
7 w 31.16 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 316
8 w 30.86 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS -- B.D. # BEZ 311
9 w 30.82 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 311
10 w 29.84 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -- # 297
Oszczep (800) M
1 w 52.90 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III 632
2 w 45.05 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -- 516
3 w 43.17 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ 488
4 w 42.71 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 482
5 w 42.58 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV 480
6 w 42.20 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS IV # 474
7 w 43.70 KINAL Grzegorz WKS Śląsk Wrocław 81 Sen DS -- 496
8 w 40.92 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 455
9 w 36.25 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 388
10 w 35.69 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 380
11 w 34.45 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- 362
12 w 27.74 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -- # 268
8-bój MŁ M
1 4037 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 3714 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
3 3473 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS V ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
4 3149 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- #
5 2816 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- #
8-bój J MŁ M
1 5182 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS II
2 5118 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS II #
3 4749 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS III
4 4702 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS III B.D. # BEZ
5 4619 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS III
6 4462 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS IV
7 4232 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
8 4110 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV #
9 3795 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- #
10 3534 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
10-bój JUN M
1 5829 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 5655 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
3 5543 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III
4 5188 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS III #
10-bój M
1 6197 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II B.D. # BEZ
2 6191 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP II
3 5755 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.0453281402588 sekund