Warszawa 27.09.2008
Liga juniorów
100 m K
2 13.02 PŁUGÓW Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD +2.3 III
200 m K
1 s 1 25.85 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +1.1 II
1 s 2 26.02 GRABARCZYK Joanna RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ +0.4 II
2 s 2 26.28 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ +0.4 III #
1 s 3 24.10 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U20 PM +0.7 I MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
400 m K
1 57.45 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD II #
2 58.94 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U18 MZ II B.D. B.D. # BEZ
3 59.50 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U18 MZ III B.D. # 3
800 m K
1 s 1 2:15.07 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 91 U18 MZ II B.D. B.D. # 2
2 s 1 2:15.26 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
5 s 1 2:19.56 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U18 MZ III B.D. # 3
8 s 1 2:23.31 BAGIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III B.D. BEZ
9 s 1 2:25.23 JABŁOŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD IV B.D. BEZ
1 s 2 2:24.73 ZAŁĘSKA Monika MUKS Płock 93 U16 MZ III
2 s 2 2:27.45 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U16 MZ IV
1500 m K
1 4:54.19 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III KOTOWSKI Jan BEZ
2 4:55.00 JAKUBIAK Wioletta WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ III B.D. # 2
3000 m K
1 10:15.27 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2020 M
2 10:45.61 BURSZTA Matylda MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ III
100 m pł J MŁ K
1 16.20 LENARCIK Dominika AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +0.1 III
3 16.56 DANIELAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ +0.1 III
100 m pł K
2 16.29 GUTOWSKA Anna WKS Gwardia Warszawa # 90 U20 MZ +0.1 III PUŁAWSKI Andrzej STANISLAWSKI Krzysztof Z/1228/12 2012 BEZ
4 17.41 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ +0.1 IV B.D. # 1
400 m pł K K
1 62.65 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U18 MZ II B.D. # 1 LDK!
2 68.83 ŻMUDZKA Magdalena UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ III
3 69.98 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ IV GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
4 71.35 JAWORSKA Kinga MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ IV #
Wzwyż K
1 1.70 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock 90 U20 MZ I B.D. # 3
2 1.60 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III #
3 1.60 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ III
4 1.55 PŁOŃSKA Maria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III B.D. #
Tyczka K
1 3.20 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ II
2 2.40 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U16 MZ IV #
W dal K
1 5.31 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U18 MZ +0.7 III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
Trójskok K
1 11.47 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U18 MZ +1.0 III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
2 10.53 KOPKA Katarzyna OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ +1.0 IV #
Kula (4) K
1 14.05 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
2 12.36 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II #
3 10.74 POPŁAWSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U20 PD III B.D. 3
Dysk (1) K
1 31.56 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU IV #
Młot (4) K
1 47.70 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ II #
2 45.80 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ II #
3 43.71 BIESIADECKA Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ II
4 41.54 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U18 MZ III
5 41.17 MIERZEJEWSKA Aleksandra RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III
6 36.91 JAROSZ Katarzyna RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ IV
Oszczep (600) K
1 38.98 LENCZEWSKA Żaneta RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III B.D. # 2
2 38.51 GOLIŃSKA Aleksandra MUKS Płock 91 U18 MZ III
100 m M
1 s 1 11.09 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +0.4 II
2 s 1 11.13 BACZEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD +0.4 II B.D. BEZ
1 s 3 11.04 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U18 PM +1.0 II
1 s 4 10.73 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ +1.7 I #
2 s 4 10.84 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa # 83 Sen MZ +1.7 I #
3 s 4 10.98 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 90 U20 MZ +1.7 II B.D. # 1
4 s 4 11.00 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +1.7 II #
200 m M
1 s 1 21.90 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD +0.6 I
2 s 1 22.00 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź # 90 U20 LD +0.6 II B.D. 2
8 s 1 24.80 GWIAZDA Mateusz UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ +0.6 --
5 s 2 25.89 WILCZYŃSKI Dawid MUKS Płock 93 U16 MZ +0.2 --
1 s 3 21.72 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ +0.5 I #
2 s 3 21.79 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa # 83 Sen MZ +0.5 I #
2 s 4 24.06 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U16 WN +2.1 IV #
4 s 4 24.77 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ +2.1 V #
400 m M
1 s 1 49.20 RAKOWSKI Łukasz MUKS Płock 87 U23 MZ II #
2 s 1 49.74 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
3 s 1 49.82 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II B.D. # 1
4 s 1 51.10 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U18 PD III B.D. 2
5 s 1 52.73 BRONAKOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD III
7 s 1 54.12 GUBA Adrian OKS Start Otwock 93 U16 MZ IV
2 s 2 51.59 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U18 PD III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
4 s 2 52.78 SOŁTYS Patryk UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ IV #
5 s 2 52.85 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ IV #
6 s 2 52.88 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ IV #
800 m M
7 s 1 1:58.97 AID Patryk MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ III #
9 s 1 1:59.57 JAMIOŁKOWSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD III
5 s 2 2:12.06 MATURZYŃSKI Tomasz KS Warszawianka W-wa # 94 U16 MZ --
2 1:56.89 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ II
3000 m M
6 9:56.01 REJMER Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD IV
8 10:06.17 FIGAT Marcin UKS Jedynka Bartoszyce # 93 U16 WN IV
9 11:45.51 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U16 MZ -- B.D. # Z/2902/11 2020
110 m pł J MŁ M
1 15.03 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U18 MZ +0.6 III #
2 15.36 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ +0.6 III
3 15.48 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ +0.6 III #
5 16.19 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ +0.6 IV RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
110 m pł M (99.1) M
4 15.63 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ +0.6 II #
400 m pł J MŁ M
4 57.17 WOJDA Bartosz UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ III #
5 60.80 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U16 WN IV #
400 m pł M
1 55.09 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ II RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
2 56.43 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ II #
3 56.61 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ III RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
2000 m prz M
1 6:43.90 NIEBRZYDOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ IV B.D. 3
2 6:59.48 BRYKCZYŃSKI Łukasz UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ --
Wzwyż M
1 1.95 PROKOPCZUK Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U20 MZ II B.D. # 2
2 1.90 WOŹNIAK Konrad WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ III #
Tyczka M
1 4.40 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
2 4.10 REWIŚ Jakub AZS-AWF Warszawa 92 U18 MZ II #
3 4.00 RYBICKI Paweł KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II
4 4.00 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ II #
5 3.80 ŚWIECZKA Jakub KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ III #
6 3.60 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ III B.D. BONTRUK Dariusz # , Z/3899/11 , 2020 1
7 3.60 TARNOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
8 3.60 DANILUK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ III
9 3.40 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ IV #
W dal M
1 7.08 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU +1.7 II ŁUKASIAK Michał ŁUKASIAK Michał # , Z/3512/11 , 2020
2 6.80 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ +1.4 II #
3 6.72 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U20 MZ +1.0 III GRABOLUS Marek BEZ
5 6.47 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa # 92 U18 MZ +0.8 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
8 6.02 CHMURA Łukasz MUKS Płock 93 U16 MZ +1.5 IV
12 5.82 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk # 93 U16 MZ +1.5 V
Trójskok M
1 14.23 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +1.7 III #
2 13.80 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa # 92 U18 MZ +0.1 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
3 13.01 SZOKA Mateusz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ +0.5 IV
Kula (5) M
1 16.34 KROPIDŁOWSKI Adam RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ II
2 14.05 ROSIK Karol AKL Ursynów Warszawa # 92 U18 MZ III #
3 13.82 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2020 2
Kula (6) M
1 16.86 RASIŃSKI Michał AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ I #
2 13.78 GRĄDZKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U20 PD III #
Kula (7.26) M
1 17.12 SŁOWIŃSKI Mirosław RKS Skra Warszawa # 87 U23 MZ I #
Dysk (1.5) M
1 51.92 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof # 2
Dysk (1.75) M
1 48.90 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II
Młot (5) M
1 60.00 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U18 MZ II B.D. # BEZ
2 56.90 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U16 PD III B.D. # Z/2831/11 2013 1
3 47.37 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U16 LU IV ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2020 M
4 44.34 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ IV
5 42.23 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof # 2
6 34.98 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 93 U16 MZ V #
Młot (6) M
1 47.02 MIKA Andrzej AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ III
Oszczep (700) M
1 64.56 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2020 MM
2 64.05 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II
3 59.37 SZYMCZAK Michał KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ II
4 49.71 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ IV
Oszczep (800) M
1 63.80 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ I KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2020 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5844099521637 sekund