Stalowa Wola 17.09.2022
4. Mityng Kwalifikacyjny POZLA [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.93 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -1.8 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.28 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -1.8 IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
3 3 s 1 13.37 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -1.8 IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 97
4 6 s 1 13.53 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -1.8 IV BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
5 7 s 1 13.78 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -1.8 IV FUTYMA Zygmunt Z/5255/18 2022 BEZ LDK!
6 8 s 1 13.92 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -1.8 -- WRÓBEL Marcin Z/5574/19 2022 LDK!
1 4 s 2 13.42 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK -1.5 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2022
2 5 s 2 13.48 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -1.5 IV BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2022 LDK!
3 9 s 2 14.11 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -1.5 V BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2022 LDK!
4 10 s 2 14.14 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -1.5 V BARSZCZ Mirosław Z/0060/21 2022 LDK!
5 12 s 2 14.20 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -1.5 V WRÓBEL Marcin Z/0048/21 2022 LDK!
6 13 s 2 14.30 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -1.5 -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
1 11 s 3 14.16 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -1.0 -- MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2022
2 14 s 3 14.76 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -1.0 -- ANIOŁ Stanisław Z/4926/22 2022 LDK!
3 15 s 3 14.82 TOKARCZYK Klaudia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -1.0 -- ANIOŁ Stanisław Z/5098/22 2022 LDK!
4 16 s 3 14.87 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -1.0 -- STEC Karolina Z/4594/19 2022 LDK!
5 17 s 3 14.89 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK -1.0 -- B.D. Z/6560/21 2022
6 18 s 3 15.07 ZIĘBA Marcelina KS Harpagan Tarnobrzeg 2005 U18 PK -1.0 -- STEC Karolina Z/1132/22 2022
  s 3 DQ ŻYŁKA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -1.0 -- ŁYP Jacek Z/11753/21 2022 LDK!
1 19 s 4 14.65 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK -2.0 -- ZATORSKI Witold Z/1460/18 2022 BEZ
2 20 s 4 14.97 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -2.0 -- WRÓBEL Marcin # Z/4286/22 2022 LDK!
3 21 s 4 15.15 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -2.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0213/22 2022 LDK!
4 22 s 4 15.29 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -2.0 -- B.D. Z/6561/21 2022
5 23 s 4 15.90 WOJTAS Aleksandra ULKS Technik Trzcinica 2010 U14 PK -2.0 -- WOJTAS Tomasz Z/13208/21 2022
6 24 s 4 16.06 SUDOŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U12 PK -2.0 -- ZIĘBA Julian Z/8364/21 2022 LDK!
7 25 s 4 16.38 SLOMINSKA Lena LKB Rudnik 2010 U14 SK -2.0 -- B.D. Z/11756/21 2022
8 26 s 4 16.40 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK -2.0 -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
200 m K
1 1 s 1 26.51 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -1.8 III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 26.88 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -1.8 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
3 3 s 1 27.07 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK -1.8 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2022
4 4 s 1 28.12 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -1.8 IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
5 5 s 1 28.73 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -1.8 -- BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
6 6 s 1 29.07 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -1.8 V SUGIER Maria Z/5607/19 2022 LDK!
7 10 s 1 32.79 ZIĘBA Marcelina KS Harpagan Tarnobrzeg 2005 U18 PK -1.8 -- STEC Karolina Z/1132/22 2022
1 7 s 2 29.58 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -2.3 -- WRÓBEL Marcin Z/5574/19 2022 LDK!
2 8 s 2 30.49 ŻYŁKA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -2.3 -- ŁYP Jacek Z/11753/21 2022 LDK!
3 9 s 2 31.09 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK -2.3 -- B.D. Z/6560/21 2022
4 11 s 2 33.25 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -2.3 -- B.D. Z/6561/21 2022
5 12 s 2 34.19 SUDOŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U12 PK -2.3 -- ZIĘBA Julian Z/8364/21 2022 LDK!
6 13 s 2 35.94 ANDRUSIEWICZ Maria MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -2.3 -- ŻAK Dariusz Z/8365/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.06 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2022 LDK!
2 2 s 1 44.56 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 44.90 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK III ŻAK Dariusz Z/3712/19 2022 LDK!
4 4 s 1 45.00 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Maria Z/5607/19 2022 LDK!
1 5 s 2 47.19 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK -- ZATORSKI Witold Z/1460/18 2022 BEZ
2 6 s 2 49.60 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/4926/22 2022 LDK!
3 7 s 2 49.73 TRZEŚNIOWSKA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/13520/21 2022 LDK!
4 8 s 2 49.96 TOKARCZYK Klaudia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/5098/22 2022 LDK!
5 9 s 2 50.22 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/4286/22 2022 LDK!
6 10 s 2 52.86 BABULA Natalia MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz # Z/0881/22 2022 LDK!
7 11 s 2 54.55 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:34.57 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP -- B.D. B.D. Z/0799/13 2022 2
2 2 s 1 1:41.77 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK III SOCHA Tomasz Z/12908/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:44.59 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK IV ZATORSKI Witold Z/1459/18 2022 BEZ
4 4 s 1 1:48.48 LIS Maria KB Witar Tarnobrzeg 2008 U16 PK V MAŚLANKA Adam Z/3496/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:49.41 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2022 LDK!
6 6 s 1 1:51.83 SOBKÓW Aleksandra KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3393/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:54.43 TRYGAR Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0223/22 2022 LDK!
8 8 s 1 1:54.63 ZAJĄC Weronika UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/4855/22 2022 LDK!
9 9 s 1 1:56.84 ZABŁOCKA Gabriela LA WIR Czarna 2009 U14 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1893/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:01.78 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:02.73 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 3:22.94 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
4 4 s 1 3:24.10 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:33.55 CHMIEL Alicja LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/13773/21 2022
6 6 s 1 3:45.90 MIERZWA Emilia KB Witar Tarnobrzeg 2007 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5007/21 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 15.10 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -0.6 -- SUGIER Maria Z/2572/20 2022 LDK!
2 2 s 1 17.39 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -0.6 -- STEC Karolina Z/4594/19 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 50.59 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2022 LDK!
2 3 s 1 53.17 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 54.47 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V SUGIER Maria Z/2572/20 2022 LDK!
1 2 s 2 52.31 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2022
2 5 s 2 58.42 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/2839/21 2022 LDK!
1000 m prz K
1 2 s 1 3:25.78 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK III ZIĘBA Julian Z/1194/18 2022 BEZ LDK!
2 1 s 1 3:26.54 ROCKA Natalia MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK IV B.D. Z/3106/20 2022
3 3 s 1 3:29.94 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV WRÓBEL Marcin Z/4611/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 Sen PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2022
4x100 m K
1 1 s 1 51.57 ZAWÓŁ Paulina
WÓJTOWICZ Gabriela
CZARNY Julia
MACHAJ Blanka
KKL Stal Stalowa Wola 2007
2008
2008
2007
U16 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/0054/21
Z/0061/21
Z/0058/21
Z/2462/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 52.90 ŁOBOŚ Emilia
BATKO Jagoda
WISZ Milena
TITTINGER Maja
CWKS Resovia Rzeszów 2007
2007
2007
2007
U16 PDK -- WIERZBICKI Mirosław
WRÓBEL Marcin
KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin
KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin
Z/0590/22
Z/0048/21
, Z/4604/18
, Z/4605/18
2022
2022
, 2022
, 2022


BEZ
BEZ
3 3 s 1 53.36 KRZANOWSKA Julia
MRUGAŁA Łucja
OSTROWSKA Martyna
SAWICKA Izabela
KS Komunalni Sanok 2008
2008
2008
2007
U16 PDK -- FUTYMA Zygmunt
FUTYMA Zygmunt
FUTYMA Zygmunt
FUTYMA Zygmunt
Z/5551/18
Z/2578/20
Z/5255/18
Z/2226/20
2022
2022
2022
2022
BEZ

BEZ

Wzwyż K
1 1 f 1 1.57 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2022 LDK! 107
2 2 f 1 1.50 FILIPIUK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/4925/22 2022
3 3 f 1 1.45 BILA-HROSENKO Sofia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3050/22 2022 LDK!
4 4 f 1 1.40 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/2217/20 2022 LDK!
4 4 f 1 1.40 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.40 JASKOWIAK Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/2423/20 2022 LDK!
7 7 f 1 1.30 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/2839/21 2022 LDK!
8 8 f 1 1.20 BEDNARZ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/4452/22 2022
W dal K
  f 1 5.14 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +1.4 III WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2022
1 1 f 1 5.55 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +3.2 II WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2022
2 2 f 1 5.04 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +2.0 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
3 3 f 1 4.89 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +2.7 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
4 4 f 1 4.63 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.9 V WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2022
5 5 f 1 4.58 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +2.0 V FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
6 6 f 1 4.16 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +2.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0213/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.01 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.8 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
8 8 f 1 3.53 KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.4 -- SIWEK Andrzej Z/0211/22 2022 LDK!
9 9 f 1 3.26 SZOZDRA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.7 -- SIWEK Andrzej SIWEK Andrzej Z/12773/21, Z/0218/22 2021, 2022 LDK!
Wieloskok K
  f 1 9.31 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.7 -- FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
  f 1 9.66 BILA-HROSENKO Sofia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +1.2 V FUTYMA Zygmunt Z/3050/22 2022 LDK!
  f 1 9.99 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK 0.0 V FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
1 f 1 10.06 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +2.2 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
2 f 1 9.79 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.2 V WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2022
3 f 1 9.70 BILA-HROSENKO Sofia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +2.5 V FUTYMA Zygmunt Z/3050/22 2022 LDK!
4 f 1 9.60 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +2.2 V FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
5 f 1 9.59 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.6 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.81 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 f 1 9.67 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
3 f 1 8.42 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 7.03 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2022 LDK!
5 f 1 6.63 KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/0211/22 2022 LDK!
6 f 1 6.24 SZOZDRA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SIWEK Andrzej SIWEK Andrzej Z/12773/21, Z/0218/22 2021, 2022 LDK!
7 f 1 6.14 SAŁDAN Milena MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/13679/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 30.79 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
2 2 f 1 30.71 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
3 3 f 1 28.95 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2022 LDK!
4 4 f 1 21.29 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 41.27 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 2 f 1 34.06 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK III DMP U20 TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK! 114
Młot (3) K
1 f 1 45.86 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
2 f 1 39.53 GUŁA Adrianna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2121/22 2022
3 f 1 29.22 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
4 f 1 22.46 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/4211/22 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 37.78 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK III FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 28.99 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK! 71
100 m M
1 1 s 1 11.42 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -2.1 III SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
2 2 s 1 11.71 WALCZAK Grzegorz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -2.1 III DMP U20 MAZUR Janusz Z/12415/21 2022 LDK! 100
3 3 s 1 11.83 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -2.1 IV BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
4 4 s 1 11.99 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -2.1 IV WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2022
5 5 s 1 12.29 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -2.1 V BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
6 6 s 1 12.31 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -2.1 V DMP U20 WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK! 78
1 7 s 2 12.33 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -0.6 V WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
2 8 s 2 12.53 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -0.6 V ŻĄDŁO Jacek Z/2591/20 2022 LDK!
3 9 s 2 12.99 ŁAKOMSKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.6 -- WRÓBEL Marcin Z/0641/22 2022 LDK!
4 10 s 2 13.04 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.6 -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
5 11 s 2 13.53 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.6 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2022
6 12 s 2 14.01 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.6 -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2022 LDK!
7 13 s 2 18.41 CYBRUCH Bartosz KS Harpagan Tarnobrzeg 2012 U12 PK -0.6 -- STEC Karolina Z/13364/21 2022
200 m M
1 1 s 1 24.91 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -0.8 -- WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2022
2 2 s 1 25.75 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -0.8 -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
3 3 s 1 25.95 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -0.8 -- ŻĄDŁO Jacek Z/2591/20 2022 LDK!
4 4 s 1 33.00 KRZĄSTEK Kamil KS Harpagan Tarnobrzeg 2011 U12 PK -0.8 -- STEC Karolina Z/0704/22 2022
300 m M
1 1 s 1 39.16 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
2 2 s 1 39.96 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2022 LDK!
3 3 s 1 43.69 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
4 4 s 1 46.12 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -- STEC Karolina Z/4593/19 2022 LDK!
5 5 s 1 53.89 KRZĄSTEK Kamil KS Harpagan Tarnobrzeg 2011 U12 PK -- STEC Karolina Z/0704/22 2022
6 6 s 1 61.25 CYBRUCH Bartosz KS Harpagan Tarnobrzeg 2012 U12 PK -- STEC Karolina Z/13364/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:23.79 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:24.20 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:28.74 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK III DUDA Bogusław Z/13615/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:31.28 KNUREK Karol KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0347/20 2022
5 5 s 1 1:31.30 WIĘCEK Michał ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK III WOJTAS Tomasz Z/13206/21 2022
6 6 s 1 1:35.02 BOSAK Mateusz KML Lubaczów 2007 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/2918/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:35.48 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U16 PK V TORBA Agnieszka Z/1969/22 2022 LDK!
8 8 s 1 1:37.26 KUŁAK Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14457/21 2022
9 9 s 1 1:42.90 LIWEŃ Tymoteusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- SUGIER Maria Z/2982/22 2022 LDK!
10 10 s 1 1:44.64 IRZYK Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/5309/22 2022
11 11 s 1 1:47.77 WRONOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0318/22 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:34.70 KISZKA Bartłomiej LKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- DUDA Bogusław Z/2198/18 2022 BEZ
2 2 s 1 2:49.24 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia DUDA Bogusław , Z/4602/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:50.65 LESZCZYŃSKI Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/5512/22 2022
4 4 s 1 2:50.65 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/6110/21 2022 BEZ
5 5 s 1 2:59.28 MĄKA Kamil LKB Rudnik 2007 U16 SK V DUDEK Sylwester Z/13815/21 2022
6 6 s 1 2:59.44 SLOMINSKI Jakub LKB Rudnik 2009 U14 SK V B.D. Z/11757/21 2022
7 7 s 1 3:11.82 LIPSKI Filip KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/5608/22 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 14.97 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.8 II WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 4 s 1 18.95 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +0.8 -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 20.24 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.8 -- WRÓBEL Marcin Z/0044/21 2022 LDK!
4 2 s 1 22.19 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK +0.8 -- STEC Karolina Z/4593/19 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 43.19 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 48.22 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 53.46 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0044/21 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:57.53 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK IV ZIĘBA Julian # Z/2933/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:03.94 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/1462/18 2022 BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 46.16 ŁAKOMSKI Bartosz
BIEGAJ Filip
HAEHNE Damian
WALCZAK Grzegorz
CWKS Resovia Rzeszów 2007
2007
2007
2007
U16 PDK -- WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
MAZUR Janusz
Z/0641/22
Z/0066/21
Z/0051/21
Z/12415/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 53.29 IRZYK Oskar
KAWALEC Igor
MAJKA Dominik
KULIŃSKI Igor
CWKS Resovia Rzeszów 2008
2007
2008
2006
U18 PDK -- KOWAL Piotr
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
WIERZBICKI Mirosław
Z/5309/22
Z/0044/21
Z/4610/18
Z/14456/21
2022
2022
2022
2022


BEZ

Wzwyż M
1 1 f 1 2.01 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
2 2 f 1 1.90 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.90 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2022 LDK!
4 4 f 1 1.70 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
5 5 f 1 1.70 IGNATOWSKI Wiktor UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek Z/13356/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.60 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2022 LDK!
W dal M
  f 1 4.69 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +2.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2022
1 1 f 1 6.54 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +1.8 III MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
2 2 f 1 5.70 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.6 V WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK!
3 3 f 1 4.89 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +1.3 -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
4 4 f 1 4.89 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +3.3 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2022
5 5 f 1 4.70 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +0.5 -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2022 LDK!
6 6 f 1 4.34 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U14 PK +0.8 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 9.03 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2022 LDK!
2 2 f 1 8.57 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2022 LDK!
3 3 f 1 8.56 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2022 LDK!
4 4 f 1 7.69 KOPEĆ Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/5040/22 2022 LDK!
5 5 f 1 7.55 GRZYB Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/5583/22 2022
Dysk (1) M
1 f 1 38.53 GAWROŃSKI Natan CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/4612/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 37.47 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
3 f 1 36.16 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2022 LDK!
4 f 1 31.94 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 50.12 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/5180/19 2022
2 f 1 35.48 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 44.88 GROCHOWALSKI Paweł WKS Wawel Kraków 1981 Masters MA III B.D. Z/3295/22 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 34.77 GRZYB Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/5583/22 2022
2 2 f 1 29.11 KOPEĆ Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/5040/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 36.01 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.2882180213928 sekund