Zielona Góra 06.09.2022
60. Mityng Lekkoatletyczny - Winobranie
60 m K
1 s 1 8.50 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
2 s 1 9.25 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/8532/21 2022 LDK!
3 s 1 9.60 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
4 s 1 9.63 PISKORZ Karolina ZLKL Zielona Góra # 2011 U12 LB 0.0 --
5 s 1 11.33 ŚPIECH Adrianna niest. Z.Góra 2013 U12 LB 0.0 --
6 s 1 11.66 JANCZAK Amelia ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin
1 s 2 9.09 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2022 LDK!
2 s 2 9.31 KOZAKIEWICZ Nadia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/14112/21 2022 LDK!
3 s 2 9.34 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2022 LDK!
4 s 2 9.54 WOJCIECHOWICZ Natalia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin HUDYMA Justyna , Z/14446/21 , 2022
5 s 2 11.02 BUDNER Zofia niest. Z.Góra 2011 U12 LB 0.0 --
1 s 3 9.16 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2022 LDK!
2 s 3 9.19 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
3 s 3 9.46 MATUSZAK-STENCEL Zofia Anna ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/8434/21 2022 LDK!
4 s 3 9.58 MACHEL Antonina ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/14396/21 2022 LDK!
1 s 4 10.12 MALUDY Lena Janina ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/4343/22 2022 LDK!
2 s 4 10.24 ŻYDZIAK Lena ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/8533/21 2022
3 s 4 11.24 CHMIELEWSKA Natasza ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 --
100 m K
1 s 1 13.12 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +9.9 III WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
2 s 1 13.96 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +9.9 V BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
3 s 1 14.45 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +9.9 V WISZ Mateusz Z/3181/21 2022 LDK!
4 s 1 14.71 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2022
5 s 1 14.74 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB +9.9 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
6 s 1 15.32 RYTTER Paula ZLKL Zielona Góra # 2006 U18 LB +9.9 --
1 s 2 14.16 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U18 DS +9.9 -- BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2022 BEZ LDK!
2 s 2 14.49 BEJTLICH Hanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB +9.9 V HUDYMA Grzegorz Z/2342/21 2022 LDK!
3 s 2 15.08 NOWICKA Julia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +9.9 -- BISKUP Paweł Z/3937/21 2022 LDK!
4 s 2 15.31 MAJDA Anna ZLKL Zielona Góra # 2009 U14 LB +9.9 -- PAWELEC Marcin
5 s 2 15.70 KOZAKIEWICZ Nadia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB +9.9 -- PAWELEC Marcin Z/14112/21 2022 LDK!
6 s 2 15.73 MACHEL Antonina ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB +9.9 -- PAWELEC Marcin Z/14396/21 2022 LDK!
300 m K
1 s 1 46.21 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2022 LDK!
2 s 1 48.04 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2022 LDK!
3 s 1 51.99 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2022 LDK!
4 s 1 52.52 ŠEDOVÁ Anna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2361/22 2022 LDK!
5 s 1 54.89 POJNAR Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1715/21 2022 LDK!
1 s 2 52.98 SĄDEL Karolina ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/13417/21 2022 LDK!
2 s 2 57.05 PAWŁOWSKA Alicja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/13328/21 2022 LDK!
3 s 2 60.01 CHOJNIAK Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14335/21 2022 LDK!
4 s 2 60.91 RYCHLIK Gabriela Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14336/21 2022 LDK!
5 s 2 69.33 ZUTEREK Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/4329/22 2022 LDK!
1 s 3 55.49 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2022 LDK!
2 s 3 60.09 TONDEL Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/7492/21 2022 LDK!
3 s 3 64.49 TRASKOWSKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8140/21 2022 LDK!
1 s 4 51.91 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2022 LDK!
2 s 4 53.24 MACHEL Antonina ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/14396/21 2022 LDK!
3 s 4 55.71 MNIEDŁO Martyna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/7496/21 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 65.69 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2022 BEZ LDK!
2 s 1 74.88 MOUSTAID Selma ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- PAWELEC Marcin # Z/3665/20 2022
3 s 1 82.64 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2022
600 m K
1 s 1 1:51.31 ZJAWIN Natalia LLKS Osowa Sień 2006 U18 LB -- KONSUR Paweł ORŁOWSKI Andrzej , Z/2704/20 , 2022 LDK!
2 s 1 1:53.36 TRYNIECKA Daria ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -- HUDYMA Justyna Z/4469/22 2022
3 s 1 1:53.92 KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- B.D. Z/7158/21 2022 LDK!
4 s 1 1:57.18 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2022 LDK!
5 s 1 2:10.37 PIECH Iga ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- WALCZAK Jerzy Z/9157/21 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 2:56.50 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
2 s 1 3:07.85 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0061/20 2022 LDK!
80 pł K
1 s 1 12.91 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +9.9 III SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
2 s 1 13.94 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +9.9 V BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 s 1 60.07 ŻUREK Lidia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/0295/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.30 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
2 f 1 1.20 CIEŚLAK Matylda ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/2395/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 4.00 ZJAWIN Natalia LLKS Osowa Sień 2006 U18 LB +9.9 -- KONSUR Paweł ORŁOWSKI Andrzej , Z/2704/20 , 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.40 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2022 LDK!
2 f 1 4.35 BEJTLICH Hanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/2342/21 2022 LDK!
3 f 1 4.34 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2022 LDK!
4 f 1 4.32 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2022 LDK!
5 f 1 4.22 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
6 f 1 2.92 PISKORZ Karolina ZLKL Zielona Góra # 2011 U12 LB 0.0 --
7 f 1 2.91 BUDNER Zofia niest. Z.Góra 2011 U12 LB 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 11.13 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
2 f 1 9.90 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
3 f 1 8.65 JAWORSKA Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5331/22 2022
4 f 1 7.00 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2022
Kula (4) K
1 f 1 12.43 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
2 f 1 11.74 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3
3 f 1 11.58 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2022 1
4 f 1 9.68 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2022 5
Dysk (0.75) K
1 f 1 20.90 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2022
2 f 1 20.20 JAWORSKA Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5331/22 2022
Dysk (1) K
1 f 1 44.08 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2022 1
2 f 1 37.72 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
3 f 1 35.44 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
4 f 1 34.64 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3
5 f 1 21.74 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
6 f 1 18.73 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 25.85 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2022
2 f 1 25.78 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2022 LDK!
3 f 1 24.26 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
4 f 1 21.02 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
5 f 1 20.64 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
6 f 1 16.24 ZJAWIN Natalia LLKS Osowa Sień 2006 U18 LB -- KONSUR Paweł ORŁOWSKI Andrzej , Z/2704/20 , 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 30.92 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2022
60 m M
1 s 1 8.20 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- WISZ Mateusz Z/5460/22 2022
2 s 1 8.23 LEWANDOWSKI Jakub MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 --
3 s 1 8.75 GARDZIEJCZYK Krystian ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/2396/21 2021
4 s 1 9.92 JELEŃ Igor ZLKL Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/8435/21 2022 LDK!
5 s 1 10.15 CISAKOWSKI Kamil ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 --
6 s 1 10.48 DUDA Przemysław ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/4470/22 2022
1 s 2 8.41 BOGUSZEWSKI Bartosz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/4316/22 2022
2 s 2 8.44 BARSZCZYK Milan MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta Z/2748/21 2022 LDK!
3 s 2 8.74 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2022 LDK!
4 s 2 9.08 FLISOWSKI Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/4472/22 2022
5 s 2 10.52 BIEGALSKI Marcin ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1007/21 2022
6 s 2 10.80 OWSIŃSKI Alan ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/14360/21 2021
100 m M
1 s 1 11.31 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +9.9 III WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
2 s 1 11.72 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +9.9 III WISZ Dariusz # Z/5625/19 2022 LDK!
3 s 1 12.24 CHWASZCZ Oskar MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +9.9 -- BIELAWA Przemysław Z/0709/22 2022
4 s 1 13.23 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB +9.9 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
5 s 1 13.80 BOGUSZEWSKI Bartosz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +9.9 -- WISZ Dariusz Z/4316/22 2022
6 s 1 14.33 PECYNA Krystian MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +9.9 -- WISZ Mateusz Z/2553/22 2022
1 s 2 11.54 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +9.9 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
2 s 2 12.43 RADKIEWICZ Michał ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- WALCZAK Jerzy Z/5341/22 2022
3 s 2 12.93 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +9.9 -- BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
4 s 2 12.96 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +9.9 -- BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2022 LDK!
5 s 2 13.70 JAROSŁAWSKI Tomasz ZLKL Zielona Góra # 2006 U18 LB +9.9 --
6 s 2 13.99 RUSNAK Igor ULKS Sprinter Zielona Góra # 2008 U16 LB +9.9 -- HUDYMA Grzegorz Z/12633/21 2022 LDK!
1 s 3 12.73 WZOREK Marcel MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +9.9 V BIELAWA Przemysław Z/4320/22 2022 LDK!
2 s 3 12.99 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +9.9 -- WISZ Mateusz Z/5460/22 2022
3 s 3 13.17 KLUJ Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U16 LB +9.9 -- HUDYMA Grzegorz Z/6679/21 2022 LDK!
4 s 3 14.75 ZILIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra # 2008 U16 LB +9.9 -- PAWELEC Marcin Z/14411/21 2021
5 s 3 15.57 SZYMAŃSKI Wiktor ULKS Sprinter Zielona Góra # 2008 U16 LB +9.9 -- HUDYMA Grzegorz Z/2400/21 2022 LDK!
6 s 3 16.17 DUDA Andrzej ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB +9.9 -- HUDYMA Justyna Z/13907/21 2022 LDK!
200 m M
1 s 1 23.99 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +9.9 IV BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
2 s 1 26.01 WZOREK Marcel MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +9.9 -- BIELAWA Przemysław Z/4320/22 2022 LDK!
3 s 1 26.05 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +9.9 -- BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 37.98 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz # Z/5625/19 2022 LDK!
2 s 1 45.47 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz Z/5460/22 2022
3 s 1 46.56 ŻOK Adrian ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/8531/21 2022
4 s 1 48.30 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8593/21 2022 LDK!
5 s 1 49.56 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2022 LDK!
6 s 1 56.39 ZABAWSKI Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/7274/21 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 56.38 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2022 LDK!
2 s 1 58.48 CHWASZCZ Oskar MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0709/22 2022
3 s 1 59.38 RADKIEWICZ Michał ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5341/22 2022
4 s 1 63.09 ROJNA Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4606/22 2022 LDK!
600 m M
1 s 1 1:26.94 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
2 s 1 1:38.20 KOZIEŁ Kamil UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2997/22 2022 LDK!
3 s 1 1:46.75 NIEDOŚPIAŁ Jan MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -- BIELAWA Przemysław
4 s 1 1:56.85 RAJCZAK Dawid MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/11025/21 2022 LDK!
5 s 1 2:04.91 KNIEJA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2591/22 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:48.56 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Sen LB -- BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2022 3
2 s 1 2:49.30 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2022
3 s 1 2:54.80 KUBIAK Kacper MKST Astra Nowa Sól 2000 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/2272/20 2022
4 s 1 2:56.47 KIENDYŚ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2022 LDK!
5 s 1 3:06.99 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2022 LDK!
6 s 1 3:23.42 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2022 LDK!
7 s 1 3:35.25 SZYMLET Patryk ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U16 LB --
8 s 1 3:57.07 DUDZIAK Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8339/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.64 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +9.9 III BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.57 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +9.9 III HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
300 m pł M
1 s 1 43.74 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.88 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 1.65 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.55 JASEK Hubert ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- PAWELEC Marcin Z/2964/20 2022
Tyczka M
1 f 1 3.50 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
2 f 1 3.40 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/5728/18 2022 LDK!
3 f 1 2.50 DOWHAN Jakub ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/2720/22 2022
4 f 1 NM CZUPRYŃSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra # 2007 U16 LB --
W dal M
1 f 1 6.47 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +9.9 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 6.25 BĘBEN Oskar ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +9.9 IV ŻUROWSKI Mariusz # Z/2760/20 2022 LDK!
3 f 1 5.23 KLUJ Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U16 LB +9.9 -- HUDYMA Grzegorz Z/6679/21 2022 LDK!
4 f 1 5.06 DOWHAN Jakub ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +9.9 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/2720/22 2022
5 f 1 4.76 JASEK Hubert ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +9.9 -- PAWELEC Marcin Z/2964/20 2022
6 f 1 4.67 JAROSŁAWSKI Tomasz ZLKL Zielona Góra # 2006 U18 LB +9.9 --
7 f 1 4.61 PECYNA Krystian MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +9.9 -- WISZ Mateusz Z/2553/22 2022
8 f 1 4.23 SZYMAŃSKI Wiktor ULKS Sprinter Zielona Góra # 2008 U16 LB +9.9 -- HUDYMA Grzegorz Z/2400/21 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.33 LEWANDOWSKI Jakub MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 --
2 f 1 4.95 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
3 f 1 4.73 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2022 LDK!
4 f 1 4.57 ŻOK Adrian ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/8531/21 2022
5 f 1 4.42 FLISOWSKI Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/4472/22 2022
6 f 1 3.73 JELEŃ Igor ZLKL Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/8435/21 2022 LDK!
7 f 1 3.52 DUDA Andrzej ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/13907/21 2022 LDK!
8 f 1 3.34 BIEGALSKI Marcin ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1007/21 2022
9 f 1 3.20 DUDA Przemysław ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/4470/22 2022
Trójskok M
1 f 1 12.87 BĘBEN Oskar ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +9.9 IV ŻUROWSKI Mariusz # Z/2760/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.45 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 1 12.10 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
3 f 1 11.63 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022
4 f 1 10.92 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
5 f 1 9.63 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
6 f 1 9.60 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
7 f 1 9.20 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
8 f 1 8.71 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.90 DOMAŃSKI Kacper UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB II SZPIGUN Zenon Z/2935/22 2022 LDK!
2 f 1 14.83 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
3 f 1 11.00 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 44.69 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
2 f 1 43.23 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
3 f 1 41.83 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
4 f 1 38.98 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
5 f 1 37.14 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
6 f 1 34.91 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.87 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 46.62 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
3 f 1 39.75 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
4 f 1 35.57 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
5 f 1 27.12 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022
6 f 1 24.34 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
7 f 1 NM WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.54 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 32.07 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 28.84 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
2 f 1 20.92 PECYNA Krystian MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/2553/22 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 49.08 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB IV HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022
2 f 1 34.74 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 58.54 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB II SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
2 f 1 51.23 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 42.47 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
4 f 1 33.74 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB -- PAWELEC Marcin Z/3111/18 2022 5 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4068660736084 sekund