Białystok 17 - 18.09.2022
PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach [DMP U20]
4x400 m MIX
1 1 s 1 3:42.30 TYMIŃSKI Piotr
CIESIELSKA Anna
SOBIECH Jakub
JACKIEWICZ Patrycja
KS Sprinterzy.com Kraków 2000
1997
1990
2001
Sen MLP -- B.D. B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/1001/17
Z/1639/13
Z/11732/21
Z/5392/15
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 3:42.56 JURAK Bartosz
GRABOWSKA Wiktoria
DˇBROWSKI Piotr
KRAWCZYŃSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol 2003
2005
2003
2004
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4754/18
Z/4612/19
Z/0987/17
Z/4033/18
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 3:42.80 LIS Krzysztof
KLESZNO Maja
BRYLL Ignacy
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002
2006
2004
2004
U23 OPL -- LACH Magdalena B.D.
LACH Magdalena
LACH Magdalena
LACH Magdalena
Z/2244/19
Z/4183/19
Z/2804/18
Z/1145/20
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 4:04.77 TYLAK Łukasz
MAJCHRZAK Angelika
KACZMAREK Mikołaj
PRZYBYLSKA Aleksandra
UKS D±b Suchy Las 1990
2005
2007
2008
Sen WLP -- TYLAK Łukasz
TYLAK Łukasz
TYLAK Łukasz
GULCZYŃSKA Grażyna
Z/1668/12
Z/0395/21
Z/0533/22
Z/4143/22
2022
2022
2022
2022
II



5 5 s 1 4:09.46 SZEWCZYK Maciej
CZACHOROWSKA Antonina
GABRYSIAK Szymon
MAKÓWKA Natalia
MUKS Park Zduńska Wola 2004
2008
2003
2006
U20 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
, Z/0672/18
Z/0529/21
, Z/3875/17
Z/11280/21
, 2022
2022
, 2022
2022
BEZ

5

4x600 m MIX
1 1 s 1 6:24.89 LEWANDOWSKI Michał
GIEJBATOW Julia
OLEJNIK Mikołaj
BRUDNY Regina
UKS Filipides Teresin 2008
2008
2007
2007
U16 MAZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz
ANDRYSZCZYK Andrzej
Z/0965/20
Z/1569/19
Z/0393/19
Z/12996/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 6:39.46 PTASZEK Leon
ZAJˇC Kamila
GRABARZ Hubert
BRYDNIAK Iga
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007
2007
2007
2008
U16 MLP -- ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
Z/3873/19
Z/3062/18
Z/2628/20
Z/2629/20
2022
2022
2022
2022

BEZ


3 3 s 1 6:42.52 LACHOWICZ Jakub
WYNIMKO Aleksandra
TEREBUN Szymon
CZARNIECKA Wiktoria
KS Podlasie Białystok 2008
2008
2008
2007
U16 POD -- BAJKO Andrzej
B.D. MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
BAJKO Andrzej
Z/3869/21
, Z/3872/21
Z/1937/22
Z/4218/21
2022
, 2022
2022
2022




4 4 s 1 7:07.75 KLIKOWSKI Michał
FRANKOWSKA Gabriela
ABRAMOWICZ Franciszek
GOŁĘBIOWSKA Joanna
MKS Juvenia Białystok 2007
2007
2007
2007
U16 POD -- B.D.
B.D.
B.D.
GOŁĘBIOWSKI Jarosław
Z/4705/22
Z/4468/22
Z/5665/22
Z/2531/20
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 8:01.57 JELIŃSKI Oliwier
JAROS Paulina
MATUSIAK Hubert
CZACHOROWSKA Antonina
MUKS Park Zduńska Wola 2007
2007
2007
2008
U16 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
Z/5538/22
Z/0533/21
Z/5539/22
Z/0529/21
2022
2022
2022
2022




4x800 m MIX
1 1 s 1 8:43.30 DZIADCZYK Antoni
PIˇTKOWSKA Oliwia
BARTO¦ Krzysztof
STRZEŻYSZ Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa 2004
2006
2003
2004
U20 MAZ -- WRONA Grzegorz
WRONA Grzegorz
WRONA Grzegorz
WRONA Grzegorz
Z/2850/19
Z/2853/19
Z/0282/19
Z/5070/18
2022
2022
2022
2022



4
2 2 s 1 9:13.40 DˇBROWSKI Piotr
GRABOWSKA Wiktoria
JURAK Bartosz
KRAWCZYŃSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol 2003
2005
2003
2004
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/0987/17
Z/4612/19
Z/4754/18
Z/4033/18
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 9:21.84 BRODALA Maksym
ROZPĘDZIK Marzena
KARNAS Kacper
KULCZYK Paulina
UKS Czapla Białe Błota 2005
2003
2004
2006
U20 KPO -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
Z/1069/19
, Z/1324/17
Z/3127/18
Z/1044/19
2022
, 2022
2022
2022

3


  s 1 DNF SZEWCZYK Maciej
CZACHOROWSKA Antonina
GABRYSIAK Szymon
MAKÓWKA Natalia
MUKS Park Zduńska Wola 2004
2008
2003
2006
U20 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
, Z/0672/18
Z/0529/21
, Z/3875/17
Z/11280/21
, 2022
2022
, 2022
2022
BEZ

5

1 1 s 2 8:53.33 WALICKI Adam
BOGDANOWICZ Aneta
HRYNIEWICKI Łukasz
MARCISZEWSKA Klaudia
KS Podlasie Białystok 2006
2006
2005
2005
U18 POD -- B.D.
SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan
PO¦PIECH Anna ZALEWSKI Jan
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol
Z/10570/21
, Z/4892/19
, Z/4893/19
Z/2313/19
2022
, 2022
, 2022
2022




2 2 s 2 9:06.13 CICHOWSKI Kamil
LAMBERSKA Wiktoria
¦MIERTKA Mateusz
KORYTOWSKA Olga
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006
2006
2006
2006
U18 KPO -- NIEBUDEK Sylwester
NIEBUDEK Sylwester
NIEBUDEK Sylwester
NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina
Z/1013/19
Z/13435/21
Z/1014/19
Z/0193/18
2022
2022
2022
2022




3 3 s 2 9:16.48 ŁYSIAK Szymon
LACH Alicja
BACHŁAJ Maciej
WOJTAS Marta
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006
2006
2005
2005
U18 OPL -- LACH Magdalena
LACH Magdalena
LACH Magdalena
LACH Magdalena
Z/1356/20
Z/0206/19
Z/0209/19
Z/2803/18
2022
2022
2022
2022




1 1 s 3 8:34.08 PEC Adrian
PARADOWSKA Oliwia
KUCHARSKI Bartosz
PŁOCIŃSKA Aleksandra
SRS Kondycja Piaseczno 2003
2001
2000
1999
Sen MAZ -- PARADOWSKA Renata
PARADOWSKA Renata B.D.
PARADOWSKI Wiesław B.D.
PARADOWSKI Wiesław B.D.
Z/1876/18
Z/2079/15
Z/1215/16
Z/5219/15
2022
2022
2022
2022
3



2 2 s 3 8:51.52 JURAK Bartosz
GRABOWSKA Wiktoria
DˇBROWSKI Piotr
KRAWCZYŃSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol 2003
2005
2003
2004
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4754/18
Z/4612/19
Z/0987/17
Z/4033/18
2022
2022
2022
2022




3 3 s 3 8:52.48 SZCZEPAŃSKI Piotr
WIERZCHOWSKA Maja
MIKA Kilian
ZATORSKA Maia
SRS Kondycja Piaseczno 2000
2004
2007
2004
U23 MAZ -- PARADOWSKI Wiesław
PARADOWSKI Wiesław
PARADOWSKI Wiesław
PARADOWSKI Wiesław
Z/2078/15
Z/1878/18
Z/0800/20
Z/0647/20
2022
2022
2022
2022
BEZ
5


4 4 s 3 8:53.18 LIS Krzysztof
LACH Aleksandra
JURCZYŃSKI Rafał
WESOŁOWSKA Mirela
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002
2000
1997
1989
Sen OPL -- LACH Magdalena B.D.
ZIEMBA Krzysztof B.D.
ZIEMBA Krzysztof B.D.
JASIŃSKI Cyprian
Z/2244/19
Z/2655/15
Z/1090/14
Z/3357/11
2022
2022
2022
2022



M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.69812488555908 sekund