Lubawka 17.09.2022
Mityng Olszy w Lubawce [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.85 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP 0.0 -- ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
2 2 s 1 8.96 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
100 m K
1 1 s 1 13.54 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +0.7 IV GÓRSKA Hanna Z/14485/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.65 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS +0.7 IV GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 14.21 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +0.7 V MAKUCH Beata Z/0821/19 2022
4 5 s 1 14.29 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.7 -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2022 LDK!
1 3 s 2 14.07 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -1.1 -- GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
2 7 s 2 14.73 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -1.1 -- ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
3 8 s 2 15.27 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -1.1 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
1 s 3 14.42 GŁOWACKA Hanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP 0.0 V GÓRSKI Dariusz Z/5263/22 2022
  s 3 DNF SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS 0.0 -- WOŚ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
200 m K
1 s 1 27.30 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +2.4 III KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
2 s 1 28.54 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +2.4 V GÓRSKA Hanna Z/14485/21 2022 LDK!
3 s 1 30.74 KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +2.4 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2022
1 s 2 28.95 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP +0.8 -- GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
2 s 2 29.65 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +0.8 V ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
3 s 2 30.28 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB +0.8 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.47 ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS III STYŚ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
2 3 s 1 45.46 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS -- GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 46.75 KARNAŚ Anna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V GOLEC Dominik Z/5662/21 2022 LDK!
4 6 s 1 48.65 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
1 5 s 2 48.31 DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V STYŚ Janusz Z/1244/21 2022 LDK!
2 8 s 2 50.96 KULIKOWSKA Eliza WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/5587/21 2022 LDK!
3 9 s 2 51.28 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2022 LDK!
1 2 s 3 44.83 BOROWSKA Kinga SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0521/20 2022 LDK!
2 7 s 3 49.75 KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2022
3 10 s 3 54.58 MNIEDŁO Martyna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/7496/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 70.59 CIECIERSKA Amelia UKS Orlica Domaniów 2008 U16 DS -- MIKODA Lilla Z/9473/21 2022 LDK!
2 2 s 1 71.67 CIECIERSKA Emilia UKS Orlica Domaniów 2008 U16 DS -- MIKODA Lilla Z/9474/21 2022 LDK!
3 3 s 1 75.76 KSIĘŻUK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0832/19 2022
600 m K
2 s 1 1:50.52 mx WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS +9.9 -- WOŚ Michał Z/1785/19 2022 LDK!
3 s 1 1:51.31 mx ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +9.9 -- WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
4 s 1 1:55.96 mx SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS +9.9 -- WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
6 s 1 2:03.89 mx GRABOWIECKA Kamila KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +9.9 -- WOŚ Michał Z/1893/21 2022 BEZ LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:40.22 SOBIERAŃSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/6634/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:43.83 HARASYM Michalina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6760/21 2022 LDK!
4x100 m K
1 s 1 55.15 FITAS Oliwia
KOWALSKA Natalia
GRAJ Martyna
HRYNCZYSZYN Zuzanna
MUKS Gim 2 Nysa 2010
2009
2009
2009
U14 OPL -- KOŁODZIEJ Tomasz
RYSZEWSKI Jacek
RYSZEWSKI Jacek
RYSZEWSKI Jacek
Z/5307/21
Z/5298/21
Z/5288/21
Z/5289/21
2022
2022
2022
2022




2 s 1 58.39 SOROKA Zuzanna
RATAJCZAK Natalia
BRZEZIŃSKA Natalia
MIGAWA Wiktoria
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009
2009
2010
2010
U14 DOL -- MAKUCH Beata
MAKUCH Beata
MAKUCH Beata
STOLARCZYK Grzegorz
Z/0825/19
Z/2701/22
Z/3798/21
Z/8715/21
2022
2022
2022
2022




3 s 1 58.53 KULTYS Ewa
KULTYS Marta
TRZECIAK Kinga
PITYŃSKA Amelia
WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007
2010
2010
2006
U18 LBU -- SIEŃKO Krzysztof
SIEŃKO Krzysztof
SIEŃKO Krzysztof
SIEŃKO Krzysztof
Z/2975/20
Z/3718/21
Z/4307/22
Z/13017/21
2022
2022
2022
2022




W dal K
1 f 1 5.24 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -0.4 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
2 f 1 5.22 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS -0.3 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
3 f 1 4.82 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -0.7 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
4 f 1 4.48 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -0.2 -- ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
5 f 1 4.41 GŁOWACKA Hanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -0.1 -- GÓRSKI Dariusz Z/5263/22 2022
6 f 1 4.39 DZIURZYŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -1.1 -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz # , Z/1245/21 , 2022 LDK!
7 f 1 3.91 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +0.1 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.68 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +0.8 IV BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.88 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +0.9 II KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
2 f 1 9.31 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.6 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
Kula (3) K
1 f 1 10.43 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
2 f 1 9.82 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/1414/22 2022 LDK!
4 f 1 9.18 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS V WOŚ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
5 f 1 8.73 KOTWIŃSKA Zuzanna ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS V BOGDAŁ Roman Z/14653/21 2022 LDK!
6 f 1 8.26 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
7 f 1 7.19 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
8 f 1 6.52 KSIĘŻUK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0832/19 2022
Kula (4) K
3 f 1 9.63 NOWACZYK Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/3698/22 2022 LDK!
60 m M
1 s 1 8.16 HEIN Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1987 Masters DS -0.6 -- PRZEORSKI Marek Z/5346/22 2022
2 s 1 8.38 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -0.6 -- KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
3 s 1 8.96 GABRYSZAK Wiktor UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -0.6 -- ZDONEK Filip Z/0698/22 2022 LDK!
4 s 1 9.79 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.6 -- WOŚ Michał Z/5083/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.62 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -1.2 III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
2 3 s 1 12.16 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS -1.2 IV WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
3 11 s 1 13.03 HEIN Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1987 Masters DS -1.2 -- PRZEORSKI Marek Z/5346/22 2022
1 2 s 2 12.06 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U18 DS +0.7 IV KUBERSKI Mirosław # Z/2674/21 2022
2 4 s 2 12.23 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP +0.7 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
3 5 s 2 12.25 TELEGA Antoni MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS +0.7 V PRZEORSKI Marek Z/5349/22 2022
4 6 s 2 12.62 SŁOWIK Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +0.7 V GOLEC Dominik Z/4667/22 2022 LDK!
5 9 s 2 12.85 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +0.7 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
1 7 s 3 12.71 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U16 DS +1.2 V PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2022
2 8 s 3 12.76 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.2 -- WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!
3 10 s 3 12.96 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS +1.2 -- B.D. Z/0626/16 2022
4 13 s 3 13.34 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +1.2 -- BANASZEK Grzegorz # Z/0642/22 2022 LDK!
5 14 s 3 13.73 KNAP Marcel KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS +1.2 -- B.D. WOŚ Michał , Z/3787/21 , 2022 LDK!
1 12 s 4 13.12 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP 0.0 -- GÓRSKA Hanna # Z/0697/22 2022 LDK!
2 15 s 4 14.71 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP 0.0 -- B.D. Z/1841/20 2022
200 m M
1 s 1 25.39 TELEGA Antoni MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS +1.7 V PRZEORSKI Marek Z/5349/22 2022
2 s 1 27.56 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB +1.7 -- URSZULAK Marcin Z/13733/21 2022 LDK!
3 s 1 28.07 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.7 -- WOŚ Michał Z/5083/21 2022 LDK!
4 s 1 28.56 LITWIN Jakub MLKS Sokół Lubin 2006 U18 DS +1.7 -- KNULL Mariusz Z/2765/22 2022
1 s 2 23.61 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +0.5 IV KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
2 s 2 24.95 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP +0.5 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
3 s 2 25.01 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U23 DS +0.5 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK!
4 s 2 29.56 MAZURKIEWICZ Mateusz Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB +0.5 -- BONIŚNIAK Dawid # Z/13758/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 56.06 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V MAKUCH Beata Z/1011/20 2022
2 2 s 1 60.79 POJMAN Franciszek MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U18 DS -- WYROBA Piotr Z/0641/20 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:40.18 mx KOSZOWSKI Mateusz LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP +9.9 -- PTAK Krzysztof Z/14563/21 2022 LDK!
5 2 s 1 2:00.96 mx GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +9.9 -- STYŚ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:56.49 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- STYŚ Janusz Z/1698/22 2022
2 s 1 2:59.57 SŁODKOWSKI Piotr ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS V B.D. B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14651/21 , 2022 LDK!
3 s 1 3:01.62 DĄBROWSKI Wiktor LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1243/21 2022 LDK!
4 s 1 3:02.06 CZUCZWARA Rafał KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/5082/21 2022 LDK!
5 s 1 3:21.47 WILMAN Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5311/21 2022 BEZ LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.53 KOSMACZ Filip SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS III GOLEC Dominik Z/0511/22 2022 LDK!
2 2 s 1 47.58 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
4x100 m M
1 s 1 58.29 MĄCZKOWIAK Adam
MAŁECKI Bruno
MIKOŁAJCZAK Leon
PRZYMUS Wojciech
UKS Sprint Przeźmierowo 2010
2010
2010
2009
U14 WLP -- BEBEJEWSKI Michał
BEBEJEWSKI Michał
BEBEJEWSKI Michał
BEBEJEWSKI Michał
Z/0715/20
Z/0168/22
Z/0164/22
Z/0705/20
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF LEŃSKI Kacper
BETKA Bruno
HYPKI Mikołaj
KOGUT Kamil
LKS Górnik Wałbrzych 2010
2009
2010
2009
U14 DOL -- KOTYNIA Hanna
KOTYNIA Hanna
KOTYNIA Hanna
STYŚ Janusz
Z/1258/21
Z/0447/22
Z/1249/21
Z/1253/21
2022
2022
2022
2022




W dal M
1 f 1 6.05 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS -0.2 IV WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
2 f 1 6.05 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +2.0 IV KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
3 f 1 5.87 BRZYSKI Borys MLKS Sokół Lubin 2006 U18 DS +1.0 -- KNULL Marta KNULL Mariusz , Z/2926/20 , 2022 LDK!
4 f 1 5.83 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.1 V WOŚ Michał Z/1892/21 2022 LDK!
5 f 1 5.73 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +0.4 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
6 f 1 5.72 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS +0.7 V KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2022 LDK!
7 f 1 5.72 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +0.2 -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
8 f 1 5.29 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +2.2 -- GÓRSKA Hanna # Z/0697/22 2022 LDK!
9 f 1 4.84 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB +0.5 -- URSZULAK Marcin Z/13733/21 2022 LDK!
10 f 1 4.78 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -0.3 -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2022
Trójskok M
1 f 1 13.42 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +1.1 III KARPOWICZ Tadeusz Z/4847/19 2022 2
Wieloskok M
1 f 1 11.81 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.2 III WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
2 f 1 11.02 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +0.7 V ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
3 f 1 10.75 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +0.1 -- WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!
4 f 1 10.72 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.3 -- WOŚ Michał Z/1892/21 2022 LDK!
5 f 1 10.29 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -0.5 -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2022
6 f 1 9.85 SŁOWIK Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -0.1 -- GOLEC Dominik Z/4667/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.95 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
2 f 1 10.78 STANIO Kacper UKS Sprint Legnica 2006 U18 DS -- KUBERSKI Mirosław # Z/6685/21 2022
3 f 1 10.23 WESOŁOWSKI Sergiusz MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5348/22 2022
4 f 1 10.18 SZUBA Michał MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5633/22 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 43.81 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP IV RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5371131896973 sekund