Lublin 24 - 25.09.2022
PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 12.44 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.9 II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 11 e 1 12.74 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -0.9 II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
3 17 e 1 12.85 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM -0.9 III MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
4 19 e 1 12.91 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -0.9 III BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
5 30 e 1 13.28 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -0.9 IV BRYNDA Marcin Z/3217/20 2022 LDK!
6 31 e 1 13.36 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.9 IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 97
7 38 e 1 13.58 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD -0.9 IV URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2022
1 6 e 2 12.57 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN 0.0 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 131
2 7 e 2 12.59 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD 0.0 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
3 15 e 2 12.80 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP 0.0 III DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 121
4 18 e 2 12.89 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA 0.0 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
5 21 e 2 12.92 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA 0.0 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 115
6 25 e 2 13.14 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB 0.0 III WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
7 27 e 2 13.16 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS 0.0 III ROSTEK William # Z/0442/20 2022 LDK!
8 32 e 2 13.37 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL 0.0 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
1 1 e 3 12.17 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.1 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 149
2 9 e 3 12.62 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +1.1 II DMP U20 PIASECKI Marcin Z/2309/21 2022 LDK! 129
3 12 e 3 12.76 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +1.1 III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
4 13 e 3 12.78 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.1 III DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0838/21 2022 122
5 14 e 3 12.80 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +1.1 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
6 29 e 3 13.25 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP +1.1 IV WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
7 33 e 3 13.37 OSTROWSKA Monika AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +1.1 IV B.D. Z/5027/22 2022
8 36 e 3 13.56 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +1.1 IV BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
1 2 e 4 12.44 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL +1.2 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
2 10 e 4 12.71 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +1.2 II GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
3 20 e 4 12.92 GĄSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD +1.2 III MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
4 23 e 4 13.06 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 III DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK! 109
5 28 e 4 13.19 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 III STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2022
6 34 e 4 13.42 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.2 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
7 35 e 4 13.47 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +1.2 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
8 37 e 4 13.58 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN +1.2 IV SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
1 4 e 5 12.53 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.5 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
2 5 e 5 12.56 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.5 II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
3 8 e 5 12.60 BACZYŃSKA Zuzanna KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +0.5 II SUPROŃ Jarosław Z/4689/22 2022
4 16 e 5 12.83 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +0.5 III LUZAK Andrzej Z/1171/21 2022 LDK!
5 22 e 5 12.99 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +0.5 III CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
6 24 e 5 13.10 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.5 III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
7 26 e 5 13.14 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +0.5 III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
8 39 e 5 13.62 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.5 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
1 f 1 12.12 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.9 I DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 151
2 f 1 12.22 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.9 II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
3 f 1 12.31 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL +0.9 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
4 f 1 12.38 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.9 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
5 f 1 12.42 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +0.9 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
6 f 1 12.44 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.9 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 137
7 f 1 12.52 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.9 II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
8 f 1 12.53 BACZYŃSKA Zuzanna KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +0.9 II SUPROŃ Jarosław Z/4689/22 2022
1 f 2 12.61 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -0.4 II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
2 f 2 12.66 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -0.4 II DMP U20 PIASECKI Marcin Z/2309/21 2022 LDK! 127
3 f 2 12.67 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.4 II GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
4 f 2 12.81 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.4 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
5 f 2 12.84 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -0.4 III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
6 f 2 12.84 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD -0.4 III DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0838/21 2022 119
7 f 2 12.85 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -0.4 III DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 118
8 f 2 12.86 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -0.4 III LUZAK Andrzej Z/1171/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:35.21 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:35.88 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM II DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK!
3 5 s 1 1:37.97 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U16 WP II OKONIEWSKI Zbigniew Z/1824/19 2022
4 6 s 1 1:38.20 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4298/20 2022 LDK!
5 9 s 1 1:38.54 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL II PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
6 11 s 1 1:38.66 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD II LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2022 LDK!
7 12 s 1 1:38.77 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL II WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2022 LDK!
8 14 s 1 1:38.94 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3321/20 2022 LDK!
9 15 s 1 1:39.92 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Maria Z/5607/19 2022 LDK!
10 17 s 1 1:41.96 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP III GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
1 3 s 2 1:37.11 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
2 4 s 2 1:37.40 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2022 LDK!
3 7 s 2 1:38.38 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP II PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2022 LDK!
4 8 s 2 1:38.49 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
5 10 s 2 1:38.61 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U16 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2022 BEZ LDK!
6 13 s 2 1:38.81 LIEBENTHAL Julia WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS II ADAMEK Marek Z/0988/22 2022 LDK!
7 16 s 2 1:41.89 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
8 18 s 2 1:42.21 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III KUKLA Rafał Z/1990/21 2022 LDK!
9 20 s 2 1:42.60 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2022 LDK!
10 21 s 2 1:42.61 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2022 LDK!
1 19 s 3 1:42.59 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2022 LDK!
2 22 s 3 1:42.84 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PROKSA Robert Z/2905/19 2022 LDK!
3 23 s 3 1:43.06 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL IV HARAT Beata Z/4562/19 2022 BEZ LDK!
4 24 s 3 1:44.09 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2022 LDK!
5 25 s 3 1:44.16 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK IV ZATORSKI Witold Z/1459/18 2022 BEZ
6 26 s 3 1:44.88 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2022 LDK!
7 30 s 3 1:46.65 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
8 31 s 3 1:46.89 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD V B.D. Z/0344/22 2022
9 36 s 3 1:48.35 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2022 LDK!
10 37 s 3 1:48.83 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU V TUSTANOWSKI Roman KITLIŃSKI Piotr , Z/3134/20 , 2022 LDK!
1 27 s 4 1:45.42 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3461/19 , 2022 BEZ LDK!
2 28 s 4 1:45.95 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
3 29 s 4 1:46.55 RACIĘDA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11464/21 2022 LDK!
4 32 s 4 1:46.95 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
5 33 s 4 1:47.21 KARNAŚ Anna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V GOLEC Dominik Z/5662/21 2022 LDK!
6 34 s 4 1:47.23 STOKOWSKA Urszula MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP V WALKOWIAK Krzysztof Z/2148/21 2022 LDK!
7 35 s 4 1:47.84 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN V NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
8 38 s 4 1:49.12 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2022 LDK!
  s 4 DQ ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:38.25 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U16 PM II URBANEK Ryszard Z/5763/18 2022 LDK!
2 2 s 1 6:42.28 KAROLAK Amelia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 6:44.40 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2022 LDK!
4 4 s 1 6:47.46 MARSZEWSKA Maja Akademia Biegowa Kartuzy 2008 U16 PM II NOWAKOWSKI Karol Z/3438/20 2022
5 5 s 1 6:48.49 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2022 LDK!
6 6 s 1 6:49.03 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD II URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2022
7 7 s 1 6:52.36 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL II RUSZEL Piotr TRĄBCZYŃSKA Żaneta , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 6:52.98 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD II JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2022
9 9 s 1 6:54.51 POPŁAWSKA Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS II SZYRWIEL Aleksandra Z/0793/22 2022 LDK!
10 10 s 1 6:56.15 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
11 12 s 1 7:02.72 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2022 BEZ LDK!
12 14 s 1 7:07.77 FALFURA Marta UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4252/20 2022 LDK!
13 15 s 1 7:07.88 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U16 LD III MAJCHER Elżbieta SUPEŁ Dorota , Z/0484/20 , 2022 LDK!
14 19 s 1 7:18.31 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2022 LDK!
15 25 s 1 7:25.30 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV RUŚNIAK Stefan Z/2783/19 2022 BEZ LDK!
16 27 s 1 7:30.39 BŁAŻEJEWSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5207/21 2022 LDK!
1 11 s 2 6:58.33 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2022
2 13 s 2 7:03.91 BUŁKOWSKA Sara SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS III GOLEC Dominik Z/1077/21 2022 LDK!
3 16 s 2 7:08.37 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2022 BEZ
4 17 s 2 7:09.14 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP III GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
5 18 s 2 7:11.81 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
6 20 s 2 7:18.36 ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/3870/20 2022
7 21 s 2 7:18.42 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/8008/21 2022 LDK!
8 22 s 2 7:18.72 SZYMAŃSKA Zuzanna MKS Inowrocław 2008 U16 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar Z/12091/21 2022
9 23 s 2 7:19.15 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS IV WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
10 24 s 2 7:23.85 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2022 LDK!
11 26 s 2 7:30.04 ZDOBYLAK Zofia SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0215/21 2022 LDK!
12 28 s 2 7:35.46 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2022 LDK!
13 29 s 2 7:37.95 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U16 SL V KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2022 LDK!
14 30 s 2 7:42.66 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2022
300 m pł K
1 25 s 1 49.23 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/2579/20 2022 LDK!
2 28 s 1 49.74 ROLBIECKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM IV B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3825/18 , 2022 5 LDK!
3 30 s 1 50.05 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
4 31 s 1 50.06 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
5 33 s 1 50.59 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP IV BIERŁA Dawid Z/0745/18 2022 BEZ
6 34 s 1 50.69 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
7 36 s 1 53.45 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
  s 1 DQ GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3917/19 2022 LDK!
1 16 s 2 47.16 KANAKANTI Jasmine WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/4916/22 2022
2 19 s 2 47.97 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
3 20 s 2 48.04 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2022 LDK!
4 24 s 2 48.96 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
5 26 s 2 49.26 MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM III KRASKOWSKI Tomasz Z/7819/21 2022 LDK!
6 27 s 2 49.74 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
7 29 s 2 49.78 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2022 LDK!
1 4 s 3 45.75 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP II LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5578/22 , 2022 LDK!
2 12 s 3 46.89 WILCZYŃSKA Lena UKS Technik Radom 2007 U16 MZ II BŁASIŃSKA Aneta Z/6162/21 2022 LDK!
3 14 s 3 47.05 TRĄBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
4 15 s 3 47.14 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
5 17 s 3 47.23 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
6 21 s 3 48.17 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK!
7 32 s 3 50.40 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2022 LDK!
8 35 s 3 53.28 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2022 BEZ LDK!
1 6 s 4 45.92 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
2 7 s 4 46.12 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS II STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
3 10 s 4 46.66 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U16 MA II SOBCZYK Grzegorz Z/3503/19 2022 LDK!
4 13 s 4 46.96 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
5 18 s 4 47.62 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP III LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
6 22 s 4 48.50 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA III FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
7 23 s 4 48.69 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK!
8 37 s 4 59.22 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
1 1 s 5 43.21 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
2 2 s 5 44.74 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
3 3 s 5 44.87 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM II DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
4 5 s 5 45.89 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
5 8 s 5 46.12 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL II CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
6 9 s 5 46.45 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
7 11 s 5 46.70 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2022 LDK!
  s 5 DQ KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:08.23 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:11.01 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP II ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:11.66 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP II KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:13.05 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP II GRENDA Jan Z/2279/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:13.08 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP II PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:14.60 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:20.65 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
8 9 s 1 3:22.03 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
9 10 s 1 3:22.34 ORZOŁEK Maria UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN III TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
10 11 s 1 3:23.57 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
11 19 s 1 3:32.70 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
11 19 s 1 3:32.70 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP IV GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK!
1 8 s 2 3:21.09 ZAWADA Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0204/21 , 2022 LDK!
2 12 s 2 3:26.27 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP III PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2022 LDK!
3 13 s 2 3:26.61 PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2022 LDK!
4 14 s 2 3:28.16 ROCKA Natalia MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK IV B.D. Z/3106/20 2022
5 15 s 2 3:28.22 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U16 SK IV WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2022 LDK!
6 16 s 2 3:31.19 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2022 BEZ LDK!
7 17 s 2 3:31.31 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV WRÓBEL Marcin Z/4611/18 2022 BEZ LDK!
8 18 s 2 3:32.40 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2022 BEZ LDK!
9 21 s 2 3:32.99 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ IV GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2022 LDK!
10 22 s 2 3:36.40 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2022 LDK!
11 23 s 2 3:43.11 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2022 LDK!
4x100 m K
1 11 s 1 51.43 SIEWIERA Amelia
KACZMAREK Julia
LOSY Zofia
KANICKA Lena
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2007
2007
2007
U16 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/0261/20
Z/3122/19
Z/1062/18
Z/1060/18
2022
2022
2022
2022


BEZ
BEZ
2 13 s 1 51.89 ŁOBOŚ Emilia
BATKO Jagoda
KOŁODZIEJ Anna
TITTINGER Maja
CWKS Resovia Rzeszów 2007
2007
2008
2007
U16 PDK -- WIERZBICKI Mirosław
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin
Z/0590/22
Z/0048/21
Z/0972/21
, Z/4605/18
2022
2022
2022
, 2022



BEZ
3 14 s 1 52.12 WROTEK Hanna
KUBALAK Karolina
WOŹNICKA Maria
KOPROWSKA Maja
OKS Skra Warszawa 2008
2008
2008
2008
U16 MAZ -- ZAWADZKI Jacek
GRĄBCZEWSKI Zenon
GRĄBCZEWSKI Zenon
GRĄBCZEWSKI Zenon
Z/0952/21
Z/13571/21
Z/14122/21
Z/0998/20
2022
2022
2022
2022




4 15 s 1 52.76 SOCHACKA Julia
GDYNIA Kinga
ROCZNIAK Zofia
MATYSIAK Oliwia
GKS Piast Gliwice 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- ŚNIEGÓRSKI Adam
ŚNIEGÓRSKI Adam
ŚNIEGÓRSKI Adam
ŚNIEGÓRSKI Adam
Z/1180/19
Z/4936/22
Z/1179/19
Z/0115/21
2022
2022
2022
2022
5



5 16 s 1 52.78 SOBCZYŃSKA Aleksandra
ZIĘBA Natalia
ZABŁOCKA Alicja
SZCZYPIŃSKA Kaja
Orka Iława Athletics 2007
2008
2008
2007
U16 WMZ -- OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta B.D.
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
Z/12559/21
Z/4265/19
Z/3795/20
Z/3796/20
2022
2022
2022
2022




6 18 s 1 53.34 ALBIŃSKA Jaśmina
KAZIUK Kinga
NOWAKOWSKA Karolina
JABŁOŃSKA Anna
KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007
2007
2008
2007
U16 ZPO -- BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
Z/2747/19
Z/0912/22
Z/3585/22
Z/2998/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DQ MIŻDAL Kinga
BURMAS Emilia
PSIUCH Eliza
MICHALUK Vanessa
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007
2007
2008
2008
U16 DOL -- GRUMAN Bartosz
WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz
MARKOWSKA Małgorzata
MARKOWSKA Małgorzata
Z/2899/20
, Z/2898/20
Z/0202/21
Z/0764/21
2022
, 2022
2022
2022

BEZ


1 3 s 2 50.46 KANAKANTI Jasmine
DRAGOW Patrycja
LALEWICZ Nina
GAWIN Karolina
WKS Wawel Kraków 2007
2008
2008
2007
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
KADUSZKIEWICZ Jerzy
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/4916/22
Z/0282/22
Z/3142/20
Z/1273/22
2022
2022
2022
2022




2 4 s 2 50.54 WIŚNIEWSKA Patrycja
FĄFARA Eliza
WITKOWSKA Barbara
URBAŃSKA Lea
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2007
2008
U16 KPO -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
ROJTEK Mikołaj
, Z/1053/20
Z/0036/20
Z/0182/18
Z/0183/18
, 2022
2022
2022
2022



BEZ
3 9 s 2 51.26 WÓJCIK Magdalena
KACZMAREK Gabriela
JARCZYK Milena
ABSYL Wiktoria
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/2316/18
Z/4508/19
Z/4666/19
Z/2319/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
4 10 s 2 51.41 BARYCKA Oliwia
BAŁAZY Karolina
BRZOZOWSKA Malwina
MOLENDA Zuzanna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2007
2007
2008
2008
U16 SLK -- SZYJKA Anna
SZYJKA Anna
SZYJKA Beata
MORKA Piotr
Z/2804/21
Z/2803/21
Z/2805/21
Z/2816/21
2022
2022
2022
2022




5 12 s 2 51.59 WÓJTOWICZ Gabriela
MACHAJ Blanka
CZARNY Julia
ZAWÓŁ Paulina
KKL Stal Stalowa Wola 2008
2007
2008
2007
U16 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/0061/21
Z/2462/20
Z/0058/21
Z/0054/21
2022
2022
2022
2022




6 17 s 2 53.00 ŁUCZAK Martyna
PIECZENIAK Amelia
JASZCZURA Emilia
TOBIAŃSKA Maria
MKS Sambor Tczew 2008
2008
2007
2008
U16 POM -- B.D.
B.D.
KRAWCZYKIEWICZ Józef
B.D.
Z/13481/21
Z/7420/21
Z/0478/19
Z/4951/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
  s 2 DQ SZLACHTA Hanna
ROJEK Zofia
HAJDUK Liwia
JEŻ Aleksandra
AZS-AWF Gorzów 2008
2007
2007
2007
U16 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian
Z/4330/20
Z/1018/20
Z/4074/19
Z/0747/20
2022
2022
2022
2022




1 1 s 3 49.54 ZAŁECZNA Roksana
DOMAGAŁA Małgorzata
ZOCHNIAK Amelia
OLCZYK Anna
UKS Czempion Bełchatów 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
, Z/1469/21
Z/3465/19
, Z/3464/19
, Z/3462/19
, 2022
2022
, 2022
, 2022


5
5
2 2 s 3 50.31 TOPCZEWSKA Leonia
RYBAK Amelia
EJSYMONT Jagoda
ZBIELSKA Maja
BKS Bydgoszcz 2008
2008
2007
2007
U16 KPO -- BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
Z/5764/18
Z/8621/21
Z/0188/22
Z/1011/19
2022
2022
2022
2022



BEZ
3 5 s 3 50.59 SZYMIEL Aleksandra
BACZYŃSKA Zuzanna
ZAREMBA Magdalena
PIASECKA Karolina
KS Podlasie Białystok 2008
2007
2007
2007
U16 POD -- SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
PIASECKI Marcin
PIASECKI Marcin
Z/1596/22
Z/4689/22
Z/0687/22
Z/2309/21
2022
2022
2022
2022




4 6 s 3 51.00 FALĘCKA Pola
BIAŁCZAK Maja
JELENIEWICZ Nikola
WOJEŃSKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2007
2007
2007
2008
U16 WMZ -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/5450/19
Z/3798/19
Z/5729/18
Z/1524/20
, 2022
2022
2022
2022




5 7 s 3 51.18 BIERNAT Karina
MUCHA Michalina
KOSICKA Zofia
PESTKA Oksana
AML Słupsk 2008
2007
2007
2008
U16 POM -- DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz DIAK Mateusz
DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech
Z/3543/22
Z/2343/20
Z/3784/19
, Z/0060/19
2022
2022
2022
, 2022


BEZ
BEZ
6 8 s 3 51.20 MADUZIA Justyna
FLORCZYK Zofia
PODGÓRSKA Magdalena
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda Śląska 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław
JONDA Czesław
PRENCEL Piotr
Z/3264/18
Z/4363/19
Z/1747/19
Z/5604/18
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ
5
  s 3 DNF SZATKOWSKA Aleksandra
WOŹNIAK Maja
CIUPAK Marta
GRANDA Kornelia
LKS Vectra Włocławek 2007
2007
2008
2007
U16 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna
DOBROSIELSKA Martyna
ZRADA Piotr ZRADA Piotr
DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr
Z/3335/21
Z/2342/20
Z/5195/18
Z/5196/18
2022
2022
2022
2022

BEZ

BEZ
W dal K
1 f 1 5.48 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS 0.0 II DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK! 120
2 f 1 5.47 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.2 II DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK!
3 f 1 5.45 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.1 II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
4 f 1 5.33 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM 0.0 III MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2022 LDK!
5 f 1 5.28 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.3 III WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 5.27 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +0.1 III DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/1867/21 2022 LDK! 102
7 f 1 5.26 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.3 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 5.21 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.7 III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK! 97
9 f 1 5.21 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.5 III MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/7269/21 2022 LDK!
10 f 1 5.15 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.5 III DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK! 92
11 f 1 5.15 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.3 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
12 f 1 5.06 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.6 IV B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
13 f 1 5.01 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.4 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
14 f 1 5.00 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP +0.3 IV DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK! 81
15 f 1 4.99 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -0.1 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
16 f 1 4.98 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 IV ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia Z/3415/21 2022
17 f 1 4.91 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +0.2 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
18 f 1 4.80 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.1 IV DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2022 LDK! 71
19 f 1 4.79 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -0.1 V KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
20 f 1 4.67 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.1 V OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 42.61 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 f 1 38.92 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS II KARPIŃSKI Franciszek Z/1255/21 2022 LDK!
3 f 1 37.49 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/2945/20 2022 LDK!
4 f 1 37.27 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
5 f 1 37.17 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/4056/20 2022 LDK!
6 f 1 37.06 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
7 f 1 35.94 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2022 LDK!
8 f 1 34.99 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2022
9 f 1 33.54 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD III BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2022 LDK!
10 f 1 32.29 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
11 f 1 31.65 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
12 f 1 30.57 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
13 f 1 29.80 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
14 f 1 29.51 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL IV BONK Stanisław Z/13889/21 2022
15 f 1 29.23 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
16 f 1 29.09 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
17 f 1 28.68 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U16 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2022 LDK!
18 f 1 28.35 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
19 f 1 26.12 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
20 f 1 21.36 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0378/19 2022 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 51.78 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP II B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
2 f 1 51.71 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK II ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
3 f 1 50.03 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB II KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2022 LDK!
4 f 1 48.79 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2022
5 f 1 45.90 WŁOCH Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/1766/20 2022 LDK!
6 f 1 45.80 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0542/21 2022
7 f 1 45.18 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
8 f 1 39.52 GUŁA Adrianna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2121/22 2022
9 f 1 39.19 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022 92
10 f 1 38.71 SZPOND Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/2872/22 2022 LDK!
11 f 1 38.40 GAJDA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV B.D. Z/12189/21 2022 LDK!
12 f 1 38.40 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
13 f 1 37.11 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2022 LDK!
14 f 1 36.51 CHMIELEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ IV ROSA Mikołaj Z/3760/22 2022
15 f 1 36.38 MATJEJÓS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/11767/21 2022 LDK!
16 f 1 36.00 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2022 LDK!
17 f 1 35.90 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK!
18 f 1 32.16 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
19 f 1 31.05 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
  f 1 NM ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2022
100 m M
1 13 e 1 11.60 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.3 III SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
2 16 e 1 11.61 SOWA Jan UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP -0.3 III MEHLICH Ronald Z/5056/22 2022
3 18 e 1 11.72 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -0.3 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2022 LDK! 100
4 23 e 1 11.82 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -0.3 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 95
5 27 e 1 11.88 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.3 IV KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
6 33 e 1 12.00 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.3 IV SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
7 35 e 1 12.03 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.3 IV BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
8 37 e 1 12.12 MENDEL Stefan KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU -0.3 IV B.D. Z/13334/21 2022
1 1 e 2 11.15 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.8 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
2 4 e 2 11.33 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP +0.8 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
3 10 e 2 11.49 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.8 III CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2022 LDK!
4 21 e 2 11.79 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.8 IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
5 28 e 2 11.90 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +0.8 IV BRÓDKA Daniel Z/1394/21 2022
6 29 e 2 11.90 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +0.8 IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
7 38 e 2 12.43 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +0.8 V PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
  e 2 DQ WALCZAK Grzegorz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.8 -- DMP U20 MAZUR Janusz Z/12415/21 2022 LDK!
1 11 e 3 11.54 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.5 III WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
2 12 e 3 11.58 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB +0.5 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
3 14 e 3 11.60 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.5 III DMP U20 GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK! 105
4 15 e 3 11.61 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.5 III WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
5 22 e 3 11.79 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.5 IV CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
6 30 e 3 11.91 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U16 SL +0.5 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2022 LDK!
7 36 e 3 12.09 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +0.5 IV ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2022 LDK!
  e 3 DQ BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +0.5 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2022 LDK!
1 3 e 4 11.31 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK +1.2 III SIDOWSKI Krzysztof Z/3292/22 2022 LDK!
2 6 e 4 11.37 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +1.2 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
3 7 e 4 11.42 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 III BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2022
4 17 e 4 11.70 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD +1.2 III LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
5 26 e 4 11.87 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +1.2 IV BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
6 31 e 4 11.92 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.2 IV DMP U20 WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK! 91
7 32 e 4 11.96 BOLKA Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +1.2 IV KŁOSOWSKA Monika Z/0070/21 2022 LDK!
8 34 e 4 12.02 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.2 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
1 2 e 5 11.29 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.2 II WALCZAK Michał Z/2370/20 2022 LDK!
2 4 e 5 11.33 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -0.2 III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
3 8 e 5 11.43 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -0.2 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
4 9 e 5 11.44 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -0.2 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 113
5 19 e 5 11.73 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.2 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2022
6 20 e 5 11.79 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.2 IV DMP U20 ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK! 96
7 24 e 5 11.83 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD -0.2 IV BRÓDKA Daniel Z/1391/21 2022
8 25 e 5 11.86 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.2 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2022 LDK!
1 f 1 11.18 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.1 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
2 f 1 11.19 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.1 II WALCZAK Michał Z/2370/20 2022 LDK!
3 f 1 11.33 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK +0.1 III SIDOWSKI Krzysztof Z/3292/22 2022 LDK!
4 f 1 11.34 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP +0.1 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
5 f 1 11.38 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.1 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
6 f 1 11.38 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS +0.1 III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
7 f 1 11.46 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.1 III SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
8 f 1 11.54 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.1 III WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
1 f 2 11.42 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 III BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2022
2 f 2 11.51 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -0.4 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 109
3 f 2 11.54 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
4 f 2 11.58 SOWA Jan UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP -0.4 III MEHLICH Ronald Z/5056/22 2022
5 f 2 11.62 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.4 III CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2022 LDK!
6 f 2 11.67 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -0.4 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
  f 2 DNF TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.4 -- DMP U20 GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
  f 2 DNF WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.4 -- WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:22.71 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:25.32 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/2784/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:25.33 GOWGIEL Kacper UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP II SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:25.41 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0800/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:25.79 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:26.61 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL II DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
7 8 s 1 1:27.41 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN II NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
8 9 s 1 1:27.61 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM II WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2022 LDK!
9 10 s 1 1:27.70 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM II RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2022 LDK!
10 15 s 1 1:28.38 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM III PILARSKA Klaudia Z/13649/21 2022 LDK!
1 7 s 2 1:27.34 KOSMACZ Filip SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS II GOLEC Dominik Z/0511/22 2022 LDK!
2 11 s 2 1:27.82 ADWENT Bartłomiej MLUKS Tarnów 2007 U16 MA II JASICZ Ryszard Z/4135/22 2022 LDK!
3 12 s 2 1:28.05 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ III BOGUCKI Michał Z/3556/22 2022 LDK!
4 14 s 2 1:28.33 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS III MAKUCH Beata Z/1011/20 2022
5 16 s 2 1:28.58 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/0546/20 2022 LDK!
6 17 s 2 1:28.66 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK III WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2022 LDK!
7 18 s 2 1:28.98 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2022 LDK!
8 23 s 2 1:30.62 LASECKI Kornel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS III JANECZEK Jarosław # Z/14318/21 2022 LDK!
9 28 s 2 1:31.70 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U16 KP III LUZAK Andrzej Z/3915/18 2022 BEZ LDK!
1 13 s 3 1:28.20 TEREBUN Szymon KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD III MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/1937/22 2022
2 19 s 3 1:29.88 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III RUDNIK Damian Z/9019/21 2022 LDK!
3 20 s 3 1:29.89 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP III B.D. Z/0298/20 2022 LDK!
4 22 s 3 1:30.52 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2022 LDK!
5 24 s 3 1:30.99 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
6 25 s 3 1:31.54 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU III WILCZEK Janusz Z/1533/22 2022 LDK!
7 27 s 3 1:31.65 KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2022 LDK!
8 31 s 3 1:33.63 BOCIAN Kuba MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP IV DZIĘCIOŁ Piotr Z/3621/21 2022 LDK!
  s 3 DQ ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
1 21 s 4 1:30.41 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL III PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
2 26 s 4 1:31.54 SZCZEPAŃSKI Adam KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA III GIZA Maciej Z/5138/22 2022 LDK!
3 29 s 4 1:33.20 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2022
4 30 s 4 1:33.58 KOSZOWSKI Mateusz LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/14563/21 2022 LDK!
5 32 s 4 1:34.45 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/0633/21 2022 LDK!
6 33 s 4 1:34.90 CERSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP IV PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/3884/18 2022 BEZ LDK!
7 34 s 4 1:36.46 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U16 PK V TORBA Agnieszka Z/1969/22 2022 LDK!
8 35 s 4 1:37.15 KOSZELA Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3802/20 2022 LDK!
9 36 s 4 1:38.92 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U16 KP V JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:50.95 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB II DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2022 LDK!
2 2 s 1 5:52.38 LISIECKI Maxymilian MKP Myślibórz 2007 U16 ZP II CIELECKI Zbigniew Z/1326/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 5:54.42 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2022 LDK!
4 4 s 1 5:56.32 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/1660/20 2022 LDK!
5 5 s 1 5:58.91 DZIEMIAŃCZYK Aleksander KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD II SACHARCZUK Roman Z/0595/21 2022
6 6 s 1 5:59.12 SIMLAT Szymon UKL Feniks Świdwin 2007 U16 ZP II PIOTROWSKI Kamil Z/12627/21 2022 LDK!
7 7 s 1 5:59.32 URBAŚ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL II RUŚNIAK Stefan Z/2126/20 2022
8 8 s 1 6:01.06 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U16 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3788/20 2022 LDK!
9 9 s 1 6:01.17 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2022 LDK!
10 10 s 1 6:02.12 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0124/20 2022 LDK!
11 11 s 1 6:03.94 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2022 LDK!
12 12 s 1 6:04.15 SERWIŃSKI Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III KOWAL Piotr Z/5114/21 2022 LDK!
13 13 s 1 6:04.82 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL III GAWLINA Józef Z/3409/19 2022
14 15 s 1 6:06.54 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/5529/19 2022 LDK!
15 18 s 1 6:14.52 FRAŃCZUK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL IV MORKA Piotr Z/1905/22 2022
  s 1 DNF MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2022
1 14 s 2 6:05.00 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM III RADTKE Marek Z/3806/20 2022 LDK!
2 16 s 2 6:07.47 STRZYGOCKI Bartłomiej MLKS Agros Żary 2008 U16 LB III WISZ Mateusz Z/14213/21 2022 LDK!
3 17 s 2 6:13.28 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
4 19 s 2 6:15.57 LESZCZYŃSKI Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/5512/22 2022
5 20 s 2 6:16.85 BOSAK Mateusz KML Lubaczów 2007 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/2918/20 2022 LDK!
6 21 s 2 6:18.01 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
7 22 s 2 6:22.36 JANIAK Tomasz UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V ZDONEK Filip Z/14484/21 2022 LDK!
8 23 s 2 6:23.88 WRZESIŃSKI Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS V GOLEC Dominik B.D. Z/1795/21 2022 BEZ LDK!
9 24 s 2 6:24.85 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1301/20 2022
10 25 s 2 6:26.45 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2022 LDK!
11 26 s 2 6:26.52 SURMA Igor TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2022 BEZ LDK!
12 27 s 2 6:30.15 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ V DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
13 28 s 2 6:39.64 PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej TOPOLEWSKI Maciej Z/4423/19 2022
14 29 s 2 6:40.39 KUŚ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/7652/21 2022
15 30 s 2 6:47.23 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/19 2022
  s 2 DNF KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6110/21 2022 BEZ
300 m pł M
1 8 s 1 40.97 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
2 22 s 1 42.43 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
3 26 s 1 42.84 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD III GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
4 29 s 1 43.14 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
5 32 s 1 43.52 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
6 34 s 1 43.64 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0031/20 2022 LDK!
7 36 s 1 45.55 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
8 37 s 1 47.15 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2022
1 18 s 2 41.96 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP III JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2022 LDK!
2 21 s 2 42.39 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ III PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2022
3 23 s 2 42.57 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz Z/12297/21 2022 LDK!
4 24 s 2 42.79 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ III STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2022
5 28 s 2 43.03 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV KOS Kamil Z/3292/20 2022 LDK!
6 30 s 2 43.38 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK IV WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
7 31 s 2 43.48 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL IV B.D. Z/4074/20 2022
8 35 s 2 44.16 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
1 9 s 3 41.07 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
2 13 s 3 41.40 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
3 15 s 3 41.52 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2022 LDK!
4 16 s 3 41.76 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ III KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
5 20 s 3 42.33 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD III MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
6 25 s 3 42.81 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ III WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2022
7 27 s 3 42.92 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
8 33 s 3 43.52 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
1 4 s 4 40.67 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U16 LD II BRÓDKA Daniel Z/1645/21 2022
2 6 s 4 40.86 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2022 LDK!
3 10 s 4 41.10 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP II BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
4 11 s 4 41.10 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP II LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
5 14 s 4 41.44 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP II WYDUBA Roman Z/0805/21 2022
6 17 s 4 41.89 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ III PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
7 19 s 4 42.13 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
1 1 s 5 39.41 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB II ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
2 2 s 5 39.61 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL II PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
3 3 s 5 39.70 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS II KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2022 BEZ LDK!
4 5 s 5 40.69 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
5 7 s 5 40.90 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP II KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
6 12 s 5 41.39 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
7 38 s 5 48.48 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
  s 5 DQ KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/4175/19 2022 BEZ
1000 m prz M
1 1 s 1 2:41.92 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM II DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:44.24 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM II POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:45.13 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP II BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:45.65 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:48.09 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3446/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:48.16 DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP II LACH Magdalena Z/10873/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:51.93 WIĘCEK Michał ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK III WOJTAS Tomasz Z/13206/21 2022
8 9 s 1 2:52.70 WOJTASZEK Piotr AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III JĘDRYS Andrzej Z/4313/21 2022
9 11 s 1 2:53.79 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA III WÓJCIK Teodor Z/5754/21 2022 LDK!
10 12 s 1 2:54.22 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
11 13 s 1 2:54.84 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
12 15 s 1 2:55.72 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
1 8 s 2 2:52.54 BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/0796/21 , 2022 LDK!
2 10 s 2 2:53.33 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
3 14 s 2 2:55.24 HOFFMAN Paskal PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1201/22 2022
4 16 s 2 2:56.13 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2022 LDK!
5 17 s 2 2:57.87 BORZECKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/11460/21 2022 LDK!
6 18 s 2 2:58.96 KAPICA Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 2007 U16 OP IV SACZKO Andrzej Z/4983/22 2022 LDK!
7 19 s 2 2:59.17 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/1462/18 2022 BEZ LDK!
8 20 s 2 2:59.17 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Kinga Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
9 21 s 2 2:59.53 KIELJAN Bartosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/5532/19 2022 LDK!
10 22 s 2 2:59.84 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV MIRA Krzysztof Z/12210/21 2022 LDK!
11 23 s 2 3:00.22 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/14212/21 2022 LDK!
4x100 m M
1 10 s 1 46.80 ZDEBSKI Karol
ROSSA Antoni
WITEK Igor
TEREMBUŁA Maciej
SKS Kusy Kraków 2008
2007
2007
2007
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/13841/21
Z/4716/18
Z/4722/18
Z/1894/22
2022
2022
2022
2022

BEZ
BEZ

2 13 s 1 47.70 NIJAKOWSKI Mateusz
KUŚMIEREK Damian
SZEWCZYŃSKI Mateusz
PŁAWIŃSKI Antoni
UKS Skoczek Władysławów 2007
2007
2008
2007
U16 WLP -- BERLIŃSKI Florian
WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian
WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian
BERLIŃSKI Florian
Z/0143/21
, Z/2316/20
, Z/4934/21
Z/3768/21
2022
, 2022
, 2022
2022




3 14 s 1 48.16 KOLMAN Dominik
KRASZEWSKI Karol
BORYKA Borys
KRĘBLEWSKI Mateusz
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007
2007
2007
2008
U16 SLK -- JAŹWIŃSKI Krzysztof
JAŹWIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
Z/1448/22
Z/5528/19
Z/0972/22
Z/1584/21
2022
2022
2022
2022




4 15 s 1 48.31 PODURGIEL Kazimierz
ROMANEK Adam
HENIKE Kamil
MARKOWSKI Mikołaj
GKS Start Długołęka 2008
2008
2008
2007
U16 DOL -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
, Z/4796/21
Z/13959/21
, Z/1078/20
Z/13518/21
, 2022
2022
, 2022
2022




5 16 s 1 48.45 CICHY Tymoteusz
WOJDA Kajetan
ZĄBCZYK Grzegorz
PŁASZEWSKI Bartosz
SAS AZS AWF Kraków 2008
2008
2008
2007
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/3998/20
Z/2036/22
Z/3984/20
Z/3996/20
2022
2022
2022
2022




6 17 s 1 49.07 SAWICKI Ignacy
ŁADA Marek
RYMARZ Adam
MAREK Przemysław
KS Czempion Warszawa 2007
2008
2007
2007
U16 MAZ -- TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
Z/3787/20
Z/4412/19
Z/12367/21
Z/4408/19
2022
2022
2022
2022




7 18 s 1 49.10 KAMIŃSKI Kacper
BIEDRZYCKI Mikołaj
SKONECZNY Mateusz
SYNAJEWSKI Michał
UKS Vis Skierniewice 2008
2007
2008
2007
U16 LDZ -- KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
Z/3155/20
Z/0409/19
Z/3156/20
Z/7588/21
2022
2022
2022
2022

BEZ


1 7 s 2 45.58 JORDAN Gabriel
ADAMCZYK Bartłomiej
FEDKOW Michał
OSTROWSKI Adrian
TL Pogoń Ruda Śląska 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
PRENCEL Piotr
JONDA Czesław
PRENCEL Piotr
Z/4366/19
Z/13349/21
Z/5151/21
Z/4306/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
2 8 s 2 46.04 SZCZĘŚNIAK Karol
PAKULSKI Jakub
BIERNACKI Michał
LATKOWSKI Kacper
KS AZS AWF Wrocław 2008
2007
2008
2008
U16 DOL -- SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
Z/9550/21
Z/4563/22
Z/7983/21
Z/1336/21
2022
2022
2022
2022




3 9 s 2 46.23 KACZMAREK Jakub
GARSTKA Bartłomiej
KŁOSOWSKI Filip
JAMUŁA Piotr
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/3776/22
Z/14337/21
Z/0075/20
Z/0065/20
2022
2022
2022
2022




4 11 s 2 47.09 SZYSZKO Piotr
DONDZIŁO Oliwier
DOMASZEWICZ Philip
SIEMASZKO Daniel
KS Podlasie Białystok 2007
2008
2008
2007
U16 POD -- KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol
GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary
PIASECKI Marcin
, Z/0478/21
Z/1599/22
, Z/4276/21
Z/14521/21
, 2022
2022
, 2022
2022




5 12 s 2 47.59 KRAMSKI Norbert
BECELA Piotr
SADZA Filip
JĄDER Wiktor
UMKS Iskra Wolsztyn 2007
2007
2008
2007
U16 WLP -- SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
WEISS Elżbieta
WEISS Elżbieta
Z/13125/21
Z/0025/21
Z/12441/21
Z/0027/21
2022
2022
2022
2022




  s 2 DNF KRUPA Rafał
JASKUŁKA Michał
KNYCH Kamil
STĘPKOWSKI Mateusz
KS AZS AWF Warszawa 2007
2007
2007
2008
U16 MAZ -- GOGOŁEK Marcin
GRALEWSKI Wojciech
GOGOŁEK Marcin
GOGOŁEK Marcin
Z/11747/21
Z/0693/22
Z/0905/21
Z/0686/22
2022
2022
2022
2022




  s 2 DQ STAWOWY Mateusz
MIKUŁA Mateusz
STĘPNIOWSKI Kamil
WIDŁAK Julian
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008
2008
2007
2007
U16 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Wiesław
Z/4166/19
Z/2144/20
Z/4165/19
Z/2148/20
2022
2022
2022
2022




1 1 s 3 44.16 ŁUCZAK Bartłomiej
ZIMNIAK Nikodem
WOJTASIK Aleksander
KRAKOWSKI Eryk
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2007
2007
2008
U16 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
Z/0262/20
Z/0477/21
Z/3103/19
Z/2370/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 3 44.80 TKACZYK Filip
SIUDA Mateusz
DUDA Tymon
PIEKARCZYK Bartosz
OŚ AZS Poznań 2007
2007
2007
2007
U16 WLP -- BIEDERMANN Roman
CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta
Z/1416/22
Z/0015/21
Z/2367/20
, Z/4533/19
2022
2022
2022
, 2022




3 3 s 3 45.02 BIEGAJ Filip
KLEIBA Maciej
HAEHNE Damian
WALCZAK Grzegorz
CWKS Resovia Rzeszów 2007
2008
2007
2007
U16 PDK -- WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
MAZUR Janusz
Z/0066/21
Z/1044/21
Z/0051/21
Z/12415/21
2022
2022
2022
2022




4 4 s 3 45.26 WILIŃSKI Piotr
DRACZYŃSKI Franek
MAJEWSKI Krzysztof
STALA Wiktor
AZS Łódź 2007
2007
2008
2007
U16 LDZ -- BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
SYGDZIAK Zofia BRÓDKA Daniel
Z/1391/21
Z/1394/21
Z/1645/21
, Z/0835/21
2022
2022
2022
, 2022




5 5 s 3 45.46 MISIASZEK Antoni
GRZEŚKOWIAK Aleksander
ZAKOPIEC Jakub
ROBACZEWSKI Nikodem
BOSiR Barcin 2007
2008
2007
2007
U16 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
Z/3754/22
Z/3915/18
Z/0893/20
, Z/0892/20
2022
2022
2022
, 2022

BEZ


6 6 s 3 45.51 ŁAKOMY Jan
MŁYNARCZYK Wojciech
KĘDZIOR Kacper
STAWIARZ Jan
WKS Wawel Kraków 2007
2007
2008
2007
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/3144/20
Z/1763/22
Z/5497/19
Z/3141/20
2022
2022
2022
2022




7 19 s 3 1:40.53 99.99 MIROWSKI Oskar
GARBICZ Alexander
PUCHALSKI Franciszek
ŁUCZYŃSKI Igor
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007
2008
2008
2007
U16 LDZ -- WASIAK Jarosław
WASIAK Jarosław
WASIAK Patryk
WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław
Z/1505/21
Z/1504/21
Z/0246/22
, Z/0495/20
2022
2022
2022
, 2022




Wzwyż M
1 f 1 1.91 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 118
2 f 1 1.84 OSIŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB III BISKUP Paweł Z/3752/21 2022 LDK!
3 f 1 1.81 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV DMP U20 B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK! 101
4 f 1 1.78 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
5 f 1 1.74 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
6 f 1 1.74 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
7 f 1 1.74 BARTOSZEWICZ Hubert MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP V ŚLIWKA Irena Z/5762/19 2022 LDK!
8 f 1 1.70 GRALAK Franciszek OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP V WIELECHOWSKI Adam Z/1281/19 2022 LDK!
8 f 1 1.70 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
8 f 1 1.70 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM V MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
11 f 1 1.70 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn Koźle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/0368/21 2022 LDK!
11 f 1 1.70 KUSZKO Jakub MKL Szczecin 2007 U16 ZP V DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/10523/21 2022 81
13 f 1 1.65 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
13 f 1 1.65 IGNATOWSKI Wiktor UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek Z/13356/21 2022 LDK!
15 f 1 1.65 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
16 f 1 1.65 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V B.D. Z/9742/21 2022 LDK!
16 f 1 1.65 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2022 BEZ LDK!
18 f 1 1.65 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/3389/20 2022 LDK!
19 f 1 1.60 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
  f 1 NM BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
Tyczka M
1 f 1 4.70 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP I CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2022 LDK!
2 f 1 4.05 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD II DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2022 124
3 f 1 4.00 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2022 BEZ
4 f 1 3.90 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2022 LDK! 118
5 f 1 3.70 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5728/18 2022 LDK!
6 f 1 3.60 JAROSZEWICZ Wiktor UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP III FERFET Marek Z/0082/22 2022 LDK!
7 f 1 3.45 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
8 f 1 3.45 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2022 LDK!
9 f 1 3.30 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
10 f 1 3.30 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK!
11 f 1 3.15 LACH Borys KKL Kielce 2008 U16 SK V B.D. Z/1934/20 2022 LDK!
12 f 1 3.00 KORALEWSKI Maksymilian SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/3899/19 2022
13 f 1 2.80 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD V KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
13 f 1 2.80 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U16 SK V DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2022 LDK! 75
13 f 1 2.80 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2022 LDK!
13 f 1 2.80 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3023/20 2022
17 f 1 2.80 KLINGER Borys RKS Łódź 2008 U16 LD V LISIAK Adam Z/1399/21 2022 LDK!
18 f 1 2.60 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0874/22 2022 LDK!
19 f 1 2.60 GRACZYK Paweł KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2710/20 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 13.23 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -0.3 II DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
2 f 1 12.91 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.8 II B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
3 f 1 12.74 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.7 II WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
4 f 1 12.65 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.5 II ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK!
5 f 1 12.49 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP -1.0 II KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
6 f 1 12.39 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +1.1 II ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 12.22 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.0 II FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 12.22 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL +0.5 II OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
9 f 1 12.22 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.6 II B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK!
10 f 1 12.11 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn Koźle 2007 U16 OP +1.0 III SACZKO Andrzej Z/0368/21 2022 LDK!
11 f 1 12.10 ZAWADZKI Piotr MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP 0.0 III MILEWICZ Renata # Z/2477/22 2022 LDK!
12 f 1 12.09 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.2 III STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK!
13 f 1 12.05 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS +0.5 III WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
14 f 1 11.95 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +0.6 III BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
15 f 1 11.95 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +0.7 III BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
16 f 1 11.70 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP +1.1 IV B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/4490/19 , 2022 LDK!
17 f 1 11.70 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP +0.6 IV KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
18 f 1 11.69 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK +1.2 IV NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
19 f 1 11.54 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.5 IV NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
20 f 1 11.39 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +1.2 V BIELA Marek Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.50 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM I B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
2 f 1 15.15 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
3 f 1 14.42 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM III WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK!
4 f 1 14.36 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
5 f 1 13.81 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD III DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary # , Z/4277/21 , 2022 LDK! 105
6 f 1 13.18 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
7 f 1 12.74 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL IV PILAREK Sławomir Z/1295/21 2022 LDK!
8 f 1 12.66 ZIMNY Antoni LUKS Orkan Września 2007 U16 WP IV PAWLAK Przemysław Z/9042/21 2022
9 f 1 12.59 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK IV MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
10 f 1 12.19 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
11 f 1 12.19 GURBIEL Michał MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/13535/21 2022
12 f 1 12.07 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
13 f 1 11.80 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn Koźle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/0366/21 2022 LDK!
14 f 1 11.79 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2022 LDK! 86
15 f 1 11.67 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
16 f 1 11.50 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 82
17 f 1 11.39 CHUDEREWICZ Jakub MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/8342/21 2022
18 f 1 11.31 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
19 f 1 11.01 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0168/21 2022 LDK!
20 f 1 10.90 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0315/22 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 75.80 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U16 MZ II KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2022 BEZ
2 f 1 55.60 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
3 f 1 53.50 BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/0328/22 2022 LDK!
4 f 1 51.65 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP III WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
5 f 1 51.34 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD III GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2022 LDK!
6 f 1 49.45 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM III GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
7 f 1 47.48 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/13313/21 2022
8 f 1 44.93 WALOSZ Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP IV B.D. Z/0474/21 2022
9 f 1 44.34 ZDANOWICZ Franciszek KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4286/21 , 2022 LDK!
10 f 1 43.93 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2022 LDK!
11 f 1 43.33 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2007 U16 DS IV BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna , Z/2039/20 , 2022 LDK!
12 f 1 42.81 ALEKSANDROWICZ Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/13242/21 2022 LDK!
13 f 1 42.06 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD IV KORWEK Joanna Z/3155/20 2022 LDK!
14 f 1 41.94 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP V WILK Robert Z/5149/19 2022 LDK!
15 f 1 41.89 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP V RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!
16 f 1 40.04 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
17 f 1 39.35 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2022 LDK!
18 f 1 39.15 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 2007 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/4011/22 2022 LDK!
19 f 1 37.77 SZCZUKO Emil MKL Szczecin 2008 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5016/21 2022
20 f 1 35.91 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3720/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.957334041595 sekund