Lublin 24 - 25.09.2022
PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego [DMP U20]
300 m K
1 13 s 1 41.88 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM II MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
2 24 s 1 42.78 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN II NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
3 27 s 1 43.08 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
4 31 s 1 43.48 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2022 LDK!
5 32 s 1 43.54 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL III B.D. Z/4224/21 2022
6 36 s 1 44.14 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA III TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
7 38 s 1 44.87 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
1 17 s 2 42.20 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
2 19 s 2 42.40 ANTOSZ Martyna KML Lubaczów 2008 U16 PK II WAŻNY Stanisław Z/9984/21 2022 LDK!
3 22 s 2 42.76 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA II TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
4 23 s 2 42.77 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD II BRÓDKA Daniel Z/0830/21 2022
5 29 s 2 43.29 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK III OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2022 LDK!
6 34 s 2 43.74 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
7 35 s 2 43.92 ŁADOŃ Julia MKS Inowrocław 2007 U16 KP III #
8 37 s 2 44.55 BAZYLAK Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL III JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0921/18 2022 BEZ LDK!
1 6 s 3 41.47 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD II PIASECKI Marcin Z/2309/21 2022 LDK!
2 15 s 3 41.91 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
3 16 s 3 42.00 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
4 21 s 3 42.57 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 2007 U16 PM II URBANEK Ryszard Z/2412/19 2022 LDK!
5 28 s 3 43.13 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
6 30 s 3 43.47 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
7 33 s 3 43.65 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
8 39 s 3 46.89 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
1 7 s 4 41.54 KANAKANTI Jasmine WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/4916/22 2022
2 10 s 4 41.77 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
3 11 s 4 41.80 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
4 12 s 4 41.83 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ II CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
5 18 s 4 42.37 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN II OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
6 20 s 4 42.44 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL II WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
7 25 s 4 42.88 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN II BRYNDA Marcin Z/3217/20 2022 LDK!
8 26 s 4 43.05 WITKOWSKA Barbara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0182/18 2022 LDK!
1 1 s 5 39.11 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD II GRABOLUS Marek Z/2525/20 2022 LDK!
2 2 s 5 39.40 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
3 3 s 5 39.71 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
4 4 s 5 40.25 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
5 5 s 5 41.41 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
6 8 s 5 41.66 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
7 9 s 5 41.67 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ II ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia Z/3415/21 2022
8 14 s 5 41.89 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL II MORKA Piotr Z/2816/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:01.39 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 3:02.02 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ II GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2022
3 4 s 1 3:03.48 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
4 5 s 1 3:05.67 ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U16 PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2022 LDK!
5 6 s 1 3:05.72 LOCKER Chelsie MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/1255/22 2022 LDK!
6 7 s 1 3:05.86 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL III GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
7 8 s 1 3:07.17 KACPRZYŃSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2007 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14717/21 2022
8 9 s 1 3:08.05 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
9 10 s 1 3:08.18 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK III SOCHA Tomasz Z/12908/21 2022 LDK!
10 11 s 1 3:08.35 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP III MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2022 BEZ
11 14 s 1 3:09.72 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM III B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3549/20 , 2022 LDK!
12 15 s 1 3:15.54 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U16 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2022
1 3 s 2 3:02.33 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
2 12 s 2 3:08.76 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U16 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1927/20 2022 LDK!
3 13 s 2 3:09.44 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/3392/19 2022 LDK!
4 16 s 2 3:16.48 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV ZIĘBA Jakub Z/6454/21 2022 LDK!
5 17 s 2 3:17.59 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
6 18 s 2 3:18.16 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2022
7 19 s 2 3:20.28 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
8 20 s 2 3:20.62 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2022 LDK!
9 21 s 2 3:21.22 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD IV LISIECKI Paweł Z/0224/20 2022 LDK!
10 26 s 2 3:29.30 WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U16 SL V GAWLINA Józef Z/13161/21 2022
1 22 s 3 3:22.00 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/4170/19 2022
2 23 s 3 3:25.42 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
3 24 s 3 3:28.28 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU V MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2022
4 25 s 3 3:29.03 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech Z/0675/22 2022 LDK!
5 27 s 3 3:29.51 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU V STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2022 LDK!
6 28 s 3 3:29.55 STRĄG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/1386/22 2022 LDK!
7 29 s 3 3:29.86 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2022
8 30 s 3 3:31.37 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
9 31 s 3 3:32.82 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/12803/21 2022 LDK!
10 32 s 3 4:05.36 CHORUŻY Karolina LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10899/21 , 2022 LDK!
80 pł K
1 4 e 1 11.99 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.6 II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
2 5 e 1 12.09 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -0.6 II SZYJKA Anna Z/2803/21 2022 LDK!
3 7 e 1 12.19 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.6 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
4 23 e 1 12.69 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP -0.6 III LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
5 24 e 1 12.74 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.6 III BIERŁA Dawid Z/0745/18 2022 BEZ
6 31 e 1 13.04 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -0.6 IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
7 34 e 1 13.12 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.6 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
8 38 e 1 15.42 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -0.6 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
1 6 e 2 12.12 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS 0.0 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
2 12 e 2 12.34 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS 0.0 II ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
3 13 e 2 12.34 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB 0.0 II SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
4 14 e 2 12.35 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ 0.0 II WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
5 15 e 2 12.44 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA 0.0 III FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
6 18 e 2 12.53 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ 0.0 III ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
7 27 e 2 12.88 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP 0.0 III PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
8 33 e 2 13.05 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA 0.0 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022
1 1 e 3 11.75 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -1.8 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
2 9 e 3 12.23 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -1.8 II OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
3 21 e 3 12.57 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -1.8 III KUDŁA Jacek Z/5219/18 2022 BEZ LDK!
4 32 e 3 13.05 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -1.8 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
5 35 e 3 13.18 GĄSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD -1.8 IV MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
6 36 e 3 13.28 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -1.8 IV BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
7 39 e 3 15.77 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -1.8 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
1 3 e 4 11.99 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.2 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
2 16 e 4 12.45 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +0.2 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
3 17 e 4 12.49 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +0.2 III ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
4 19 e 4 12.55 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +0.2 III LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
5 20 e 4 12.56 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +0.2 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
6 28 e 4 12.94 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA +0.2 III KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2022
7 29 e 4 12.97 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.2 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
8 30 e 4 13.03 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +0.2 IV BOGUCKI Michał Z/2791/20 2022 LDK!
1 2 e 5 11.77 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -1.4 II KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
2 8 e 5 12.21 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -1.4 II DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
3 10 e 5 12.30 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.4 II MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/7269/21 2022 LDK!
4 11 e 5 12.33 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.4 II STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
5 22 e 5 12.67 WILCZYŃSKA Lena UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -1.4 III BŁASIŃSKA Aneta Z/6162/21 2022 LDK!
6 25 e 5 12.76 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -1.4 III CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
7 26 e 5 12.83 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -1.4 III WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
8 37 e 5 13.72 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -1.4 IV KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
1 f 1 11.52 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.7 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
2 f 1 11.74 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -0.7 II KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 11.81 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -0.7 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 12.03 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.7 II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
5 f 1 12.06 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -0.7 II DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
6 f 1 12.13 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -0.7 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
7 f 1 12.18 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.7 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
  f 1 DQ BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -0.7 -- SZYJKA Anna Z/2803/21 2022 LDK!
1 f 2 12.14 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -1.0 II SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
2 f 2 12.25 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -1.0 II OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
3 f 2 12.38 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.0 II MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/7269/21 2022 LDK!
4 f 2 12.42 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ -1.0 III WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
5 f 2 12.43 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -1.0 III ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
6 f 2 12.82 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -1.0 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
  f 2 DQ OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
  f 2 DQ KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.64 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 f 1 1.61 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022 118
3 f 1 1.58 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ III RODOWALD Olaf Z/0687/20 2022 LDK!
4 f 1 1.58 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2022 LDK!
5 f 1 1.54 PŁUSA Alicja GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV DEJEWSKI Michał Z/0490/19 2022 LDK!
5 f 1 1.54 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2022 LDK! 101
5 f 1 1.54 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2022 LDK!
5 f 1 1.54 KOZIURA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP IV GIZA Zdzisław Z/1522/22 2022
9 f 1 1.54 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP IV BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK!
10 f 1 1.54 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP IV KARLIŃSKA Monika ŚLIWKA Irena , Z/1308/21 , 2022 BEZ LDK!
10 f 1 1.54 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
12 f 1 1.50 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV SASKA Tomasz Z/0610/21 2022 LDK!
12 f 1 1.50 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/1457/18 , 2022 BEZ LDK!
14 f 1 1.50 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
15 f 1 1.50 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
15 f 1 1.50 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK!
17 f 1 1.50 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
18 f 1 1.45 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
19 f 1 1.45 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
19 f 1 1.45 SZEPKE Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/1284/19 2022 LDK!
21 f 1 1.45 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.86 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
2 f 1 3.60 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek Z/0610/19 2022 LDK!
3 f 1 3.30 MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/3782/20 2022 LDK!
4 f 1 3.20 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL II KUBALA Magdalena Z/2212/20 2022 LDK!
5 f 1 3.10 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2022 LDK!
6 f 1 3.00 BURDA Patrycja SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1693/20 2022 LDK!
7 f 1 2.90 WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U16 PM III JURGA Łukasz Z/12176/21 2022
7 f 1 2.90 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/6570/21 2022
7 f 1 2.90 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2022
7 f 1 2.90 BARTOSIEWICZ Łucja MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ŁOŚ Dariusz Z/10700/21 2022
11 f 1 2.90 SOBCZAK Julia SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/4801/19 2022 LDK!
12 f 1 2.90 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM III KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata , Z/2694/20 , 2022 LDK!
13 f 1 2.75 JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP III BADULSKI Tomasz Z/0380/20 2022 LDK!
14 f 1 2.60 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2022 LDK!
15 f 1 2.60 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/10693/21 2022
16 f 1 2.60 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2709/20 2022 LDK!
16 f 1 2.60 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław , Z/2368/20 , 2022 LDK!
18 f 1 2.40 GRELEWICZ Agnieszka WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0528/22 2022
18 f 1 2.40 JANKOWSKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1694/20 2022 LDK!
  f 1 NM KNIGAWKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM -- SZYMCZAK Edward Z/14513/21 2022
Wieloskok K
1 f 1 11.91 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS 0.0 II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK!
2 f 1 11.46 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +2.6 II WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 11.36 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +1.0 II ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
4 f 1 11.14 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP +0.2 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK!
5 f 1 11.04 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +0.8 II KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
6 f 1 11.03 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU 0.0 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
7 f 1 11.00 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD -0.2 II SYGDZIAK Zofia Z/1867/21 2022 LDK!
8 f 1 10.86 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.2 II NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022
9 f 1 10.81 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U16 PM -0.8 II KOPEĆ Bernadeta Z/4295/20 2022 LDK!
10 f 1 10.74 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -0.5 III JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
11 f 1 10.69 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK -1.2 III TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2022 LDK!
12 f 1 10.66 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA 0.0 III GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
13 f 1 10.62 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL -0.3 III CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
14 f 1 10.48 LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.8 III ŚLIWKA Irena # Z/5750/19 2022 LDK!
15 f 1 10.26 DĄBROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ +0.2 IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5479/21 2022 LDK!
16 f 1 10.22 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +0.6 IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
17 f 1 10.19 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +0.3 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
18 f 1 10.14 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM -0.9 IV DIAK Mateusz Z/0782/21 2022 LDK!
19 f 1 10.10 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.3 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
20 f 1 9.97 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS 0.0 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.92 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
2 f 1 11.93 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK!
3 f 1 11.73 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
4 f 1 11.62 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2022 LDK!
5 f 1 11.62 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
6 f 1 10.95 MIELECH Gabriela KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD IV DMP U20 SIENKIEWICZ Karol Z/3296/20 2022 LDK! 96
7 f 1 10.83 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
8 f 1 10.71 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/9744/21 2022 LDK!
9 f 1 10.70 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK! 93
10 f 1 10.68 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK! 92
11 f 1 10.63 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV PAPROCKA Dorota Z/3545/20 2022 LDK!
12 f 1 10.54 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
13 f 1 10.36 SZYBIAK Aleksandra KML Lubaczów 2007 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/1345/21 2022 LDK!
14 f 1 10.27 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM IV ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
15 f 1 10.22 BOROWIEC Wiktoria MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0882/22 2022 LDK!
16 f 1 10.22 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK!
17 f 1 9.71 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/1414/22 2022 LDK!
18 f 1 9.53 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP V SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2022
19 f 1 9.52 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
20 f 1 9.47 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2022 LDK! 77
Oszczep (500) K
1 f 1 44.72 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA II BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
2 f 1 41.55 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
3 f 1 40.63 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
4 f 1 39.70 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK III FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 39.01 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 37.32 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III FALIŃSKI Jacek Z/2054/20 2022 LDK!
7 f 1 36.62 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK! 95
8 f 1 36.20 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
9 f 1 35.17 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
10 f 1 33.87 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
11 f 1 33.09 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ IV B.D. Z/3872/20 2022
12 f 1 33.04 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL IV DMP U20 B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK! 84
13 f 1 32.36 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
14 f 1 32.12 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2648/20 2022 LDK!
15 f 1 31.15 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022
16 f 1 30.64 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM V ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
17 f 1 30.01 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL V KWAŚNIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK!
18 f 1 29.06 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA V B.D. Z/13277/21 2022
19 f 1 28.54 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
20 f 1 26.15 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2022
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:48.04 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL II KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2022 LDK!
2 2 s 1 15:52.68 DZIEPAK Agata LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK II DUDA Bogusław Z/2726/20 2022
3 3 s 1 15:57.78 ŻELAZNA Joanna AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB II WOŹNIAK Agnieszka Z/4390/20 2022 LDK!
4 4 s 1 16:33.36 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP III BIERŁA Dawid Z/0747/18 2022 BEZ
5 5 s 1 16:33.64 SYCZ Juliana RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ III STELMASZCZYK Joanna Z/3250/21 2022
6 6 s 1 16:56.54 LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK III KULIG Marzena Z/3697/21 2022 LDK!
7 7 s 1 17:11.96 HARĘŻA Milena UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2008 U16 SL III ŚLEZIONA Katarzyna Z/1494/22 2022
8 8 s 1 17:14.92 KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK III KULIG Marzena Z/4608/21 2022 LDK!
9 9 s 1 17:20.09 IWAN Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0108/20 2022 LDK!
10 10 s 1 17:31.34 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV KULIG Marzena Z/3536/19 2022 LDK!
11 11 s 1 17:45.42 WOLDAŃSKA Nadia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV KISIEL Krzysztof Z/11317/21 2022
12 12 s 1 18:23.43 PIOTROWSKA Laura MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV KOZERA Piotr Z/0516/21 2022 LDK!
13 13 s 1 18:26.44 KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP IV ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2022 LDK!
14 14 s 1 18:26.94 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/5534/19 2022 LDK!
15 15 s 1 18:34.78 SMOLNA Olivia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/7892/21 2022 LDK!
16 16 s 1 18:38.71 MACIEJEWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0549/20 2022 LDK!
17 17 s 1 18:45.51 GORZEJEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Kinga Z/11041/21 2022 LDK!
18 18 s 1 18:47.53 JASIK Laura CMKL Człuchów 2008 U16 PM IV BODZIAK Igor Z/0506/21 2022 LDK!
  s 1 DQ ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- BODZIAK Igor BODZIAK Igor , Z/4582/19 , 2022 LDK!
  s 1 DQ SIWIŃSKA Danuta RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14706/21 2022
300 m M
1 16 s 1 37.49 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2022 LDK!
2 19 s 1 37.79 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
3 23 s 1 37.94 RYBICKI Dominik WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/5965/21 2022 LDK!
4 27 s 1 38.35 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0040/19 2022 LDK!
5 28 s 1 38.39 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ III KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
6 29 s 1 38.42 SZROM Konrad LUKS Podium Kup 2007 U16 OP III OLSZEWSKI Mirosław Z/5092/22 2022 LDK!
7 34 s 1 38.85 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ III STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2022
8 35 s 1 39.16 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2022 LDK!
1 22 s 2 37.87 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0075/20 2022 LDK!
2 25 s 2 38.00 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP III SZYMANIAK Wojciech Z/3620/21 2022 LDK!
3 26 s 2 38.04 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Krzysztof Z/2175/19 2022 BEZ LDK!
4 30 s 2 38.43 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK!
5 31 s 2 38.47 LIS Szymon RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ III MRÓZ Katarzyna Z/3974/22 2022
6 32 s 2 38.71 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra 2008 U16 LB III FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2022 LDK!
7 33 s 2 38.77 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
1 4 s 3 36.55 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK II SIDOWSKI Krzysztof Z/3292/22 2022 LDK!
2 13 s 3 37.18 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS II B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
3 15 s 3 37.47 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD II LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
4 20 s 3 37.81 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL III STAŚKIEWICZ Jakub Z/14110/21 2022 LDK!
5 21 s 3 37.86 MENDEL Stefan KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU III B.D. Z/13334/21 2022
6 24 s 3 37.97 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL III PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
1 8 s 4 36.82 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP II WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
2 9 s 4 37.00 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL II PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
3 10 s 4 37.02 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN II BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
4 11 s 4 37.08 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN II OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
5 12 s 4 37.13 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS II BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK!
6 14 s 4 37.34 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP II WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
7 18 s 4 37.72 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD III LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
1 1 s 5 35.61 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB II WISZ Mateusz Z/13793/21 2022 LDK!
2 2 s 5 36.04 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS II KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
3 3 s 5 36.18 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD II PIASECKI Marcin Z/14521/21 2022 LDK!
4 5 s 5 36.61 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA II GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
5 6 s 5 36.64 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
6 7 s 5 36.78 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD II SYGDZIAK Zofia BRÓDKA Daniel , Z/0835/21 , 2022 LDK!
7 17 s 5 37.56 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
  s 5 DNF STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/13491/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:37.81 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz Z/0393/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:38.05 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ III KOSIERADZKI Łukasz Z/0780/20 2022
3 3 s 1 2:38.34 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS III JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2022 LDK!
4 4 s 1 2:39.27 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:41.16 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM III WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:42.50 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U16 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2022 LDK!
7 7 s 1 2:43.66 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV DUDA Bogusław Z/13615/21 2022 LDK!
8 8 s 1 2:44.18 PITUCHA Tymon MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV SZOMBURG Tomasz Z/0150/22 2022 LDK!
9 9 s 1 2:44.49 GÓRALCZYK Marcel SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/6761/21 2022 LDK!
10 10 s 1 2:44.52 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK IV ZIĘBA Julian # Z/2933/19 2022 LDK!
11 11 s 1 2:50.06 JAROSZ Antoni MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/1615/18 2022 4
12 26 s 1 2:56.41 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2022 LDK!
1 12 s 2 2:51.76 CHOIŃSKI Konrad LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/3678/21 2022 LDK!
2 13 s 2 2:52.09 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2022
3 14 s 2 2:53.23 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3803/20 , 2022 LDK!
4 15 s 2 2:53.32 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL V JONDA Czesław Z/3125/20 2022
5 16 s 2 2:53.36 WIŚNIEWSKI Bartłomiej MKL Myszyniec 2008 U16 MZ V MICHAJŁOW Robert Z/5272/22 2022
6 17 s 2 2:53.47 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
7 19 s 2 2:54.83 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U16 LU V KUCHARSKI Marek Z/14471/21 2022
8 20 s 2 2:54.96 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3440/19 2022 LDK!
9 21 s 2 2:54.98 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD V NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2022 LDK!
10 22 s 2 2:55.85 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/3407/20 2022 LDK!
11 24 s 2 2:56.31 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!
12 28 s 2 2:56.72 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/3194/19 2022 LDK!
1 18 s 3 2:53.93 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2022 LDK!
2 23 s 3 2:56.15 OSIKA Dawid MLUKS Tarnów 2008 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/1471/22 2022
3 25 s 3 2:56.35 KANTYKA Kacper LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/8554/21 2022
4 27 s 3 2:56.69 BANDOS Leonard BKL Bełchatów 2007 U16 LD V MANTYK Łukasz Z/0885/22 2022 LDK!
5 29 s 3 3:00.89 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2022 LDK!
6 30 s 3 3:02.10 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2022 LDK!
7 31 s 3 3:02.64 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
8 32 s 3 3:04.47 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2022 LDK!
9 33 s 3 3:06.72 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/10779/21 2022
10 34 s 3 3:09.30 PAPIS Gabriel KS Agros Zamość 2008 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/4982/22 2022
11 35 s 3 3:21.26 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2022
110 m pł MŁ M
1 4 e 1 15.32 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.6 II MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/7266/21 2022 LDK!
2 6 e 1 15.40 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.6 II BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
3 10 e 1 15.92 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.6 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
4 11 e 1 16.04 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.6 III KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
5 14 e 1 16.54 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +0.6 III BOJKO Bogdan Z/4175/19 2022 BEZ
6 22 e 1 17.16 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +0.6 IV JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2022 LDK!
7 24 e 1 17.50 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.6 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
1 1 e 2 14.72 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.5 II ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
2 9 e 2 15.78 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +1.5 III CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
3 12 e 2 16.15 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +1.5 III KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol , Z/0478/21 , 2022 LDK!
4 13 e 2 16.17 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP +1.5 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
5 17 e 2 16.89 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +1.5 III GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
6 26 e 2 18.42 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP +1.5 V RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
  e 2 DQ WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +1.5 -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
1 2 e 3 14.90 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -0.3 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 5 e 3 15.39 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -0.3 II LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
3 7 e 3 15.69 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.3 II WYDUBA Roman Z/0805/21 2022
4 8 e 3 15.77 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -0.3 III OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
5 16 e 3 16.62 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM -0.3 III DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
6 21 e 3 17.13 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -0.3 IV PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
7 23 e 3 17.20 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL -0.3 IV OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
8 25 e 3 18.09 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.3 V WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
1 3 e 4 14.91 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK 0.0 II WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 15 e 4 16.57 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM 0.0 III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
3 18 e 4 16.90 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS 0.0 III KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK!
4 19 e 4 16.96 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL 0.0 III JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK!
5 20 e 4 17.00 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA 0.0 III CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
  e 4 DQ LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
1 f 1 14.81 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.8 II WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 f 1 14.88 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.8 II ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
3 f 1 14.92 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.8 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
4 f 1 15.08 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +0.8 II LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
5 f 1 15.34 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.8 II MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/7266/21 2022 LDK!
6 f 1 15.50 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.8 II BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
7 f 1 15.66 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +0.8 II WYDUBA Roman Z/0805/21 2022
8 f 1 15.80 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +0.8 III OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
1 f 2 15.65 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.5 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
2 f 2 15.71 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.5 II CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
3 f 2 16.12 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP +0.5 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
4 f 2 16.34 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +0.5 III KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol , Z/0478/21 , 2022 LDK!
5 f 2 16.49 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +0.5 III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
6 f 2 17.30 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM +0.5 IV DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
  f 2 DNS KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +0.5 -- BOJKO Bogdan Z/4175/19 2022 BEZ
  f 2 DQ KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.5 -- KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.73 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 III DMP U20 MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK! 116
2 f 1 6.56 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -1.4 III ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
3 f 1 6.48 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL 0.0 III B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
4 f 1 6.41 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.0 III MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/7266/21 2022 LDK!
5 f 1 6.32 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP +1.4 III LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
6 f 1 6.22 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.0 IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2022 BEZ
7 f 1 6.01 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -0.4 IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 6.01 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.1 IV DMP U20 STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK! 81
9 f 1 5.93 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -0.7 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
10 f 1 5.92 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP -0.7 IV DMP U20 B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/4490/19 , 2022 LDK! 77
11 f 1 5.90 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU -1.2 IV BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
12 f 1 5.89 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.3 V FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
13 f 1 5.84 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.5 V WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
14 f 1 5.68 GÓRALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN 0.0 V MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
15 f 1 5.59 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP +0.3 -- KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
16 f 1 5.55 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -0.5 -- KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar Z/1428/21 2022 LDK!
17 f 1 5.55 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -1.1 -- OZDOBA Janusz Z/3355/20 2022 BEZ LDK!
18 f 1 5.53 ŁOCHNICKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.9 -- MILEWICZ Renata Z/5760/19 2022 LDK!
19 f 1 5.47 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK -0.5 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
20 f 1 5.35 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.7 -- WOŚ Michał Z/1892/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 57.69 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 f 1 54.63 PODOLSKI Jerzy UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM II JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3530/20 2022 LDK!
3 f 1 52.59 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
4 f 1 49.18 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP II WILK Robert Z/12140/21 2022
5 f 1 46.78 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP II MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
6 f 1 46.64 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU II KOZŁOWSKI Robert Z/1541/21 2022 LDK!
7 f 1 45.48 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD III B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
8 f 1 43.55 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
9 f 1 43.39 CHUDEREWICZ Jakub MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP III KOROL Andrzej Z/8342/21 2022
10 f 1 43.14 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
11 f 1 42.60 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
12 f 1 42.57 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
13 f 1 42.17 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn Koźle 2007 U16 OP III SACZKO Andrzej Z/0366/21 2022 LDK!
14 f 1 41.83 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2022 LDK!
15 f 1 41.37 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
16 f 1 37.66 JABŁOŃSKI Juliusz KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD IV NIWIŃSKI Andrzej Z/12821/21 2022
17 f 1 35.67 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP IV WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
  f 1 NM GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2022
  f 1 NM FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary # , Z/4277/21 , 2022 LDK!
  f 1 NM ZAJĄC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2022
Młot (5) M
1 f 1 52.34 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/5180/19 2022
2 f 1 49.11 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP IV B.D. Z/3238/22 2022 LDK!
3 f 1 47.98 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
4 f 1 47.92 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2022 LDK!
5 f 1 47.89 FEDEJKO Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/10868/21 2022
6 f 1 47.25 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2022 LDK!
7 f 1 44.37 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM IV B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
8 f 1 44.10 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
9 f 1 41.15 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
10 f 1 40.55 BONK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/11586/21 2022 LDK!
11 f 1 39.75 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
12 f 1 39.72 GURBIEL Michał MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/13535/21 2022
13 f 1 38.97 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022 91
14 f 1 38.64 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U16 PM V MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2022 LDK!
15 f 1 38.13 JABŁOŃSKI Juliusz KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/12821/21 2022
16 f 1 33.67 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
17 f 1 32.21 KOŁAKOWSKI Karol UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ V SZADKOWSKI Witold Z/1888/20 2022 LDK!
18 f 1 29.94 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- WOCHNA Robert B.D. Z/11768/21 2022 LDK!
19 f 1 26.36 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
  f 1 NM DZIEMIANKO Igor TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3342/22 2022
  f 1 NM DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 24:43.38 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP II KENSIK Jan Z/0147/20 2022 LDK!
2 2 s 1 27:15.30 PAWŁOWSKI Franciszek KS Stal Pleszew 2007 U16 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3063/20 2022 LDK!
3 3 s 1 27:24.14 SOBALA Maksymilian RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ III KORZENIOWSKI Robert Z/2060/20 2022
4 4 s 1 27:44.56 ZMARLAK Oktawian AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/1760/22 2022
5 5 s 1 28:16.71 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP IV MEHLICH Ronald Z/1289/20 2022
6 6 s 1 29:24.99 JASIŃSKI Przemysław WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3703/22 2022
7 7 s 1 29:50.75 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/5916/21 2022 LDK!
8 8 s 1 30:04.16 USOWSKI Nikodem MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V KENSIK Jan Z/1852/21 2022 LDK!
9 9 s 1 30:36.57 WIKTORSKI Michał SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V GOLEC Dominik Z/2502/22 2022 LDK!
10 10 s 1 33:08.25 PRZYGODZKI Bartosz WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/9223/21 2022
11 11 s 1 34:46.16 JAGŁA Igor WLKS Nowe Iganie 2008 U16 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/5095/22 2022
12 12 s 1 37:01.76 DZIEWULSKI Dawid WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/9224/21 2022
  s 1 DQ ŚLIWA Igor KS Stal Pleszew 2008 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5290/22 2022 LDK!
  s 1 DQ FLIS Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.234779834747 sekund