Bielsko-Biała 16.09.2022
Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne Beskidy 2022
60 m K
1 s 1 8.55 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2022 LDK!
2 s 1 8.69 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2022 LDK!
4 s 1 9.12 SIKORA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL +2.2 -- KWAŚNIAK Oliwia Z/12391/21 2022 LDK!
3 s 2 8.69 KUBICA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +3.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/4617/22 2022 LDK!
5 s 2 8.96 MIKOŁAJCZYK Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +3.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2017/22 2022 LDK!
1 s 3 8.26 SŁOWIŃSKA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL +2.6 -- KWAŚNIAK Oliwia Z/13999/21 2022 LDK!
3 s 3 9.01 KUBICA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/4618/22 2022 LDK!
5 s 3 9.81 RADWAN Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała # 2009 U14 SL +2.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/2016/22 2022 LDK!
100 m K
1 s 1 13.25 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +2.9 IV DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
2 s 1 13.49 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.9 IV DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 s 2 13.54 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +0.3 IV KWAŚNIAK Oliwia Z/3315/20 2022 LDK!
3 s 2 13.70 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.3 IV DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2022 LDK!
4 s 2 14.07 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +0.3 V KWAŚNIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK!
5 s 2 14.10 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.3 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2022 4 LDK!
7 s 2 14.23 JAWORSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.3 V DOBIJA Katarzyna Z/5014/22 2022 LDK!
300 m K
1 s 1 43.33 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 s 1 44.39 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL III HARAT Beata Z/4562/19 2022 BEZ LDK!
4 s 1 50.15 KUBICA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/4618/22 2022 LDK!
1 s 2 46.84 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2022 LDK!
3 s 2 50.82 PIETRASZKO Marta MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3890/22 2022 LDK!
4 s 2 56.69 BALCAREK Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWAŚNIAK Oliwia # Z/3894/22 2022 LDK!
2 s 3 51.26 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWAŚNIAK Oliwia Z/3318/20 2022 LDK!
3 s 3 52.06 KONIECZNA Liliana KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9244/21 2022 LDK!
4 s 3 52.52 TREBEL Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWAŚNIAK Oliwia Z/13998/21 2022 LDK!
5 s 3 53.05 BAKALARSKA Nikola Gimnazjum 2 Gryfice 2000 U23 ZP --
800 m K
1 s 1 2:33.67 TARĘDŹ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL V LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2022
2 s 1 2:47.17 GAIK Zuzanna LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL -- HARAT Beata Z/1569/22 2022 LDK!
3 s 2 3:01.65 RYGIEL Amelia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWAŚNIAK Oliwia Z/4062/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.30 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2022
W dal K
  f 1 3.80 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -0.1 -- KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2022
  f 1 3.91 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +1.4 -- KWAŚNIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK!
  f 1 3.98 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2022 LDK!
  f 1 4.86 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL +0.6 IV HARAT Beata Z/4562/19 2022 BEZ LDK!
1 f 1 5.03 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +6.3 IV DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
3 f 1 4.90 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL +3.7 IV HARAT Beata Z/4562/19 2022 BEZ LDK!
7 f 1 4.30 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +4.9 -- KWAŚNIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK!
8 f 1 4.28 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL +2.5 -- KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2022
9 f 1 4.15 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +3.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2022 LDK!
14 f 1 3.47 RADWAN Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała # 2009 U14 SL +3.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/2016/22 2022 LDK!
Ppal (150) K
2 f 1 37.50 MARDAUS Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13928/21 2022 LDK!
3 f 1 35.50 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 28.00 RYGIEL Amelia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWAŚNIAK Oliwia Z/4062/20 2022 LDK!
60 m M
1 s 1 8.20 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2022 LDK!
2 s 1 8.24 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL +1.9 -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2022 LDK!
5 s 1 9.17 SZKOTAK Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL +1.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/13930/21 2022 LDK!
1 s 2 8.42 TOBIAS Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.9 --
2 s 2 8.85 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL +1.9 -- KWAŚNIAK Oliwia Z/4057/20 2022 LDK!
3 s 2 9.18 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2022 LDK!
4 s 2 9.89 DOPIERAŁA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL +1.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/4055/20 2022 LDK!
100 m M
1 s 1 11.71 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +2.7 III DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
2 s 1 11.95 JONKISZ Michał MKS Czechowice-Dziedzice # 2006 U18 SL +2.7 IV JARCZOK Miłosz Z/1686/20 2022 BEZ LDK!
3 s 1 12.07 SACHA Paweł LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL +2.7 IV HARAT Beata DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2022 LDK!
1 s 2 12.17 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +2.6 IV DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2022 LDK!
2 s 2 12.53 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL +2.6 V JARCZOK Miłosz Z/1906/21 2022 LDK!
1 s 3 11.45 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +3.8 III KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK!
2 s 3 11.82 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +3.8 IV HOMA Wioleta Z/5506/19 2022 BEZ LDK!
3 s 3 12.16 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +3.8 IV KWAŚNIAK Oliwia Z/3316/20 2022 LDK!
4 s 3 13.24 WIĄCEK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała # 2008 U16 SL +3.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/0438/21 2022 LDK!
300 m M
3 s 1 43.20 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2022 LDK!
4 s 1 44.46 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- HOMA Wioleta # Z/3891/22 2022 LDK!
5 s 1 48.95 BUZDEREWICZ Filip KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/5936/22 2022
1 s 2 42.19 NAWRAT Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V
2 s 2 43.10 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2022 LDK!
800 m M
1 s 1 2:29.53 KOWALA Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/5186/22 2022
2 s 1 2:32.72 MIREK Kacper KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL --
3 s 1 2:34.86 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2022 BEZ LDK!
4 s 1 2:37.43 LONDZIN Patryk MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5476/22 2022 LDK!
5 s 1 2:40.80 WĄTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
8 s 1 2:55.22 FABIAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
Wzwyż M
1 f 1 1.50 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWAŚNIAK Oliwia Z/4057/20 2022 LDK!
2 f 1 1.48 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2022 LDK!
W dal M
  f 1 4.00 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2022 LDK!
  f 1 4.89 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +0.8 -- HOMA Wioleta # Z/3891/22 2022 LDK!
  f 1 4.94 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL +1.9 -- JARCZOK Miłosz Z/1906/21 2022 LDK!
  f 1 5.17 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +1.2 -- KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 5.19 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +2.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
1 f 1 5.64 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +4.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2022 LDK!
2 f 1 5.54 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +2.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
3 f 1 5.43 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +2.2 -- KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 5.14 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL +2.4 -- JARCZOK Miłosz Z/1906/21 2022 LDK!
5 f 1 5.06 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +3.4 -- KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 5.04 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +3.0 -- HOMA Wioleta # Z/3891/22 2022 LDK!
8 f 1 4.96 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2022 LDK!
11 f 1 3.95 DOPIERAŁA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL +2.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/4055/20 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 47.00 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2022 LDK!
2 f 1 47.00 TOBIAS Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL --
3 f 1 44.00 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2022 LDK!
5 f 1 38.50 SOBOTA Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/2067/22 2022 LDK!
6 f 1 34.00 FABIAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.63943314552307 sekund