Opole 30.09.2022
Wieczorny Mityng Zakończenia Sezonu 2022 [DMP U20]
100 m K
1 3 s 1 13.36 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -0.3 IV MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK!
2 6 s 1 13.87 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U18 OP -0.3 -- GŁOWACKI Leszek Z/2534/20 2022 LDK!
3 8 s 1 14.19 GAWLIK Julia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -0.3 V LACH Magdalena Z/5864/22 2022 LDK!
4 12 s 1 15.12 BUCZNA Wiktoria UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -0.3 -- LACH Magdalena Z/1924/22 2022 LDK!
5 13 s 1 15.28 JASZCZYK Marcelina UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -0.3 -- JURCZYŃSKI Rafał # Z/1923/22 2022 LDK!
6 14 s 1 15.59 ADAMCZAK Jagna NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.3 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8962/21 2022 LDK!
7 15 s 1 17.12 SINICKA Emilia LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP -0.3 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12257/21 2022 LDK!
1 1 s 2 12.87 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +0.1 III OWCZAREK Konrad LACH Magdalena , Z/14305/21 , 2022 LDK!
2 2 s 2 13.04 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.1 III MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/7269/21 2022 LDK!
3 4 s 2 13.48 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.1 IV KACPRZAK Arkadiusz Z/7268/21 2022 LDK!
4 5 s 2 13.48 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +0.1 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
5 7 s 2 14.11 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP +0.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
6 9 s 2 14.20 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +0.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
7 10 s 2 14.34 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +0.1 V LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
8 11 s 2 14.58 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.1 -- KACPRZAK Arkadiusz Z/8327/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.72 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 46.41 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
3 3 s 1 46.76 BARTOSZ Paulina LUKS Podium Kup 2008 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/11760/21 2022 LDK!
4 4 s 1 51.92 ROSKOSZ Katarzyna LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11090/21 2022 LDK!
800 m K
1 s 1 2:57.14 WIELICHOWSKA Milena UKS-MOS Opole 2010 U14 OP -- LACH Magdalena Z/5304/22 2022 LDK!
2 s 1 2:57.22 KU¬NIAK Magdalena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/8964/21 2022 LDK!
3 s 1 2:59.16 KORCZYŃSKA Anastazja NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/9682/21 2022 LDK!
4 s 1 3:03.79 ZAWALIŃSKA Zuzanna UKS-MOS Opole 2010 U14 OP -- LACH Magdalena Z/2565/22 2022 LDK!
5 s 1 3:24.10 SZEWCZUK Laura NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/9684/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 3 s 1 51.60 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP IV LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
2 6 s 1 53.39 BABIS Aleksandra UKS-MOS Opole 2007 U16 OP V JURCZYŃSKI Rafał Z/5865/22 2022 LDK!
3 7 s 1 54.61 KO¦NIEWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole 2009 U14 OP V LACH Magdalena Z/1925/22 2022 LDK!
1 1 s 2 47.34 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP III JANAS-LUECKGEN Małgorzata Z/11745/21 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 49.75 GAWLIK Julia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP IV LACH Magdalena Z/5864/22 2022 LDK!
3 4 s 2 52.14 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP V LACH Magdalena Z/12422/21 2022 LDK!
4 5 s 2 52.58 KONDZIELA Julia UKS-MOS Opole 2007 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian Z/12585/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.40 PIETRUSIAK Marlena LUKS Namysłów 2009 U14 OP V GŁOWACKI Leszek Z/5901/22 2022 LDK!
2 f 1 1.40 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U16 OP V DZIUBA Jacek Z/5060/22 2022 LDK!
3 f 1 1.40 WERESZCZYŃSKA Aleksandra LUKS Namysłów 2010 U14 OP V GŁOWACKI Leszek Z/3000/22 2022 LDK!
4 f 1 1.30 WOLF Amelia LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/8708/21 2022 LDK!
5 f 1 1.30 NOWAK Nikola NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8963/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 4.66 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +0.2 V JANAS-LUECKGEN Małgorzata Z/11745/21 2022 BEZ LDK!
2 f 1 4.50 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U18 OP +0.9 -- GŁOWACKI Leszek Z/2534/20 2022 LDK!
3 f 1 4.33 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +0.2 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
4 f 1 4.18 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP 0.0 -- LACH Magdalena Z/12422/21 2022 LDK!
5 f 1 4.10 WERESZCZYŃSKA Aleksandra LUKS Namysłów 2010 U14 OP +0.4 -- GŁOWACKI Leszek Z/3000/22 2022 LDK!
6 f 1 3.68 KO¦NIEWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +0.2 -- LACH Magdalena Z/1925/22 2022 LDK!
7 f 1 3.49 BARTOSZ Paulina LUKS Podium Kup 2008 U16 OP +0.1 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11760/21 2022 LDK!
8 f 1 3.49 SINICKA Emilia LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP +0.7 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12257/21 2022 LDK!
9 f 1 3.41 ROSKOSZ Katarzyna LUKS Podium Kup 2009 U14 OP 0.0 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11090/21 2022 LDK!
10 f 1 3.30 ZAWALIŃSKA Zuzanna UKS-MOS Opole 2010 U14 OP +0.6 -- LACH Magdalena Z/2565/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 8.18 GIZA Antonia LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/13365/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 9.62 STASZCZYSZYN Hanna NKS Start Namysłów 2010 U14 OP +0.6 V MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/3598/22 2022 LDK!
2 f 1 8.98 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U16 OP +0.2 -- DZIUBA Jacek Z/5060/22 2022 LDK!
3 f 1 8.56 WOLF Amelia LUKS Namysłów 2007 U16 OP +0.9 -- GŁOWACKI Leszek Z/8708/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 6.15 ŻOŁNOWSKA Maja LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2563/22 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 f 1 23.93 GIZA Antonia LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/13365/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 33.89 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
2 f 1 31.69 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów 2006 U18 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8710/21 2022 LDK!
3 f 1 19.96 ŻOŁNOWSKA Maja LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2563/22 2022 LDK!
4 f 1 18.14 BUCZNA Wiktoria UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1924/22 2022 LDK!
5 f 1 17.05 JASZCZYK Marcelina UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- JURCZYŃSKI Rafał # Z/1923/22 2022 LDK!
1 f 2 31.20 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/7269/21 2022 LDK!
2 f 2 27.36 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12238/21 2022 LDK!
3 f 2 19.08 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7268/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.92 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.4 II B.D. Z/0984/20 2022
2 2 s 1 11.58 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -0.4 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
3 3 s 1 11.59 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.4 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
4 4 s 1 12.85 LISEK Michał NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.4 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/3601/22 2022 LDK!
5 5 s 1 13.44 KRAWCZYK Jakub LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -0.4 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11089/21 2022 LDK!
6 6 s 1 13.76 OLSZA Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP -0.4 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12309/21 2022 LDK!
7 7 s 1 14.79 ROSIŃSKI Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP -0.4 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12261/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.03 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA 0.0 II B.D. Z/0984/20 2022
2 2 s 1 23.35 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL 0.0 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
3 3 s 1 23.54 BASYSTYI Vladyslav AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP 0.0 III DZIUBA Jacek
4 4 s 1 24.51 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP 0.0 -- DMP U20 DZIUBA Jacek Z/2423/17 2022 3 86
300 m M
1 1 s 1 38.74 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/10859/21 2022 LDK!
2 2 s 1 42.06 PANEK Filip LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP V KADŁUCZKA Jan Z/2937/20 2022 LDK!
3 3 s 1 46.22 DZIDOWSKI Jakub LUKS Namysłów 2008 U16 OP -- POKORA Tomasz GŁOWACKI Leszek , Z/5900/22 , 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:14.76 MAŃKIEWICZ Kacper LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2097/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:18.07 BASYSTYI Vladyslav AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- DZIUBA Jacek
3 3 s 1 2:18.66 GŁOWACKI Michał NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/8328/21 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.71 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP III JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2022 LDK!
2 2 s 1 47.37 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2022 LDK!
3 3 s 1 49.50 DANKÓW Antoni UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- LACH Magdalena Z/8162/21 2022 LDK!
4 4 s 1 51.20 GIEC Paweł UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/4220/22 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.70 KOVALCHUK Oleg AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U16 OP V B.D.
2 f 1 1.60 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
3 f 1 1.55 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/10876/21 2022 LDK!
4 f 1 1.50 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U20 OP -- DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
5 f 1 1.40 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP -- DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 5.21 NOGA Kacper LUKS Namysłów 2005 U18 OP +0.4 -- GŁOWACKI Leszek Z/4991/19 2022 LDK!
2 f 1 5.15 PANEK Filip LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP 0.0 -- KADŁUCZKA Jan Z/2937/20 2022 LDK!
3 f 1 5.00 KRAWCZYK Jakub LUKS Podium Kup 2009 U14 OP +0.4 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11089/21 2022 LDK!
4 f 1 4.68 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -0.3 -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2022 LDK!
5 f 1 4.15 ROSIŃSKI Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP -0.2 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12261/21 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.52 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.3 II MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/7266/21 2022 LDK!
2 f 1 12.32 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.9 II KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
3 f 1 10.59 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.3 -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7267/21 2022 LDK!
4 f 1 10.57 SZROM Konrad LUKS Podium Kup 2007 U16 OP +0.1 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/5092/22 2022 LDK!
5 f 1 10.35 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +0.2 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10876/21 2022 LDK!
6 f 1 9.86 OLSZA Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP +0.1 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12309/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 10.00 KUNICKI Wiktor LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/4923/22 2022 LDK!
2 f 1 8.69 CZARNECKI Tomasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2010 U14 OP -- DOMIN Adam Z/3790/22 2022 LDK!
3 f 1 7.92 KLUCZNY Michał LUKS Podium Kup 2010 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/5911/22 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 16.58 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 10.56 KRAWULSKI Adam LKS Victoria Olesno 1974 Masters OP -- MI¦KIEWICZ Dorota Z/5887/21 2022
Oszczep (500) M
1 f 1 31.08 KUNICKI Wiktor LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/4923/22 2022 LDK!
2 f 1 27.23 DZIEMIDOWICZ Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad Z/9917/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 37.33 SZROM Konrad LUKS Podium Kup 2007 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/5092/22 2022 LDK!
2 f 1 36.06 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7267/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 36.96 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U20 OP -- DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.8140349388123 sekund