Stalowa Wola 01.10.2022
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego w Wielobojach Specjalnych [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.97 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.2 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.22 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -0.2 IV KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
3 3 s 1 13.50 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.2 IV BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2022 LDK!
4 4 s 1 13.65 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -0.2 IV WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
5 5 s 1 14.03 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.2 V BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2022 LDK!
6 9 s 1 14.55 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -0.2 -- ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022
1 6 s 2 14.17 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.4 V ANIOŁ Stanisław Z/4926/22 2022 LDK!
2 7 s 2 14.47 BEDNARCZYK Martyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.4 V KŁOSOWSKA Monika Z/4287/22 2022 LDK!
3 8 s 2 14.53 TOKARCZYK Klaudia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.4 -- ANIOŁ Stanisław Z/5098/22 2022 LDK!
4 10 s 2 14.73 KRÓL Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -0.4 -- WRÓBEL Marcin Z/5988/22 2022 LDK!
5 11 s 2 14.76 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.4 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3159/21 2022 LDK!
6 12 s 2 14.80 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -0.4 -- WRÓBEL Marcin # Z/4286/22 2022 LDK!
7 13 s 2 15.04 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.4 -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2022 LDK!
8 14 s 2 15.42 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.4 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3155/21 2022 LDK!
9 15 s 2 16.53 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -0.4 -- KŁOSOWSKA Monika Z/0319/22 2022 LDK!
1 1 s 3 12.90 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -0.2 III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 3 13.11 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -0.2 III BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.70 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +0.1 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
2 3 s 1 27.34 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +0.1 IV KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
3 4 s 1 28.54 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +0.1 V WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
1 2 s 2 27.08 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK 0.0 III BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2022 LDK!
2 5 s 2 29.41 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK 0.0 V ANIOŁ Stanisław Z/4926/22 2022 LDK!
3 6 s 2 30.53 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3159/21 2022 LDK!
4 8 s 2 30.96 TOKARCZYK Klaudia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK 0.0 -- ANIOŁ Stanisław Z/5098/22 2022 LDK!
5 11 s 2 32.22 KRÓL Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK 0.0 -- WRÓBEL Marcin Z/5988/22 2022 LDK!
6 12 s 2 32.24 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3155/21 2022 LDK!
1 7 s 3 30.54 BEDNARCZYK Martyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +0.3 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4287/22 2022 LDK!
2 9 s 3 31.26 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +0.3 -- WRÓBEL Marcin # Z/4286/22 2022 LDK!
3 10 s 3 31.35 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +0.3 -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2022 LDK!
4 13 s 3 35.49 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK +0.3 -- KŁOSOWSKA Monika Z/0319/22 2022 LDK!
1 1 s 4 27.28 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +0.1 III BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.77 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 45.96 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2022
3 3 s 1 46.56 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
4 4 s 1 47.09 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK -- ZATORSKI Witold Z/1460/18 2022 BEZ
1 1 s 2 45.68 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK IV ZATORSKI Witold Z/1459/18 2022 BEZ
2 2 s 2 47.15 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/0048/21 2022 LDK!
3 3 s 2 47.21 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK V ZIĘBA Julian Z/1194/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 2 48.88 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3160/21 2022 LDK!
5 5 s 2 52.51 BUKSA Inga KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2159/21 2022 LDK!
1 6 s 3 56.16 PYTLAK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/13674/21 2022 LDK!
2 7 s 3 57.87 RODZIEWICZ Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/13675/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.15 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 1:45.12 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK -- ZATORSKI Witold Z/1460/18 2022 BEZ
3 3 s 1 1:48.78 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
4 4 s 1 1:49.17 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2022
1 1 s 2 1:43.98 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK IV ZATORSKI Witold Z/1459/18 2022 BEZ
2 2 s 2 1:46.11 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK V ZIĘBA Julian Z/1194/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 2 1:52.11 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0048/21 2022 LDK!
4 4 s 2 1:54.43 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3160/21 2022 LDK!
5 5 s 2 1:55.69 KAPUŚCIŃSKA Alicja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/5687/22 2022 LDK!
6 6 s 2 2:04.69 PYTLAK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/13674/21 2022 LDK!
7 7 s 2 2:06.01 RODZIEWICZ Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/13675/21 2022 LDK!
8 8 s 2 2:06.31 BUKSA Inga KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2159/21 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.61 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -0.9 IV WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2022 LDK!
2 2 s 1 14.37 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.9 V KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 17.53 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -0.8 IV KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 18.09 ŻYŁKA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -0.8 -- ŁYP Jacek Z/11753/21 2022 LDK!
3 3 s 1 19.53 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -0.8 -- BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 52.09 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 52.58 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
3 3 s 1 63.68 ŻYŁKA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/11753/21 2022 LDK!
1 1 s 2 52.06 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 53.31 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK V WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 FILIPIUK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V ŁYP Jacek Z/4925/22 2022
1 1 f 1 1.40 KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK V SIWEK Andrzej Z/0211/22 2022 LDK!
1 1 f 1 1.40 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
4 4 f 1 1.35 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/4211/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.15 BEDNARZ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/4452/22 2022
1 1 f 2 1.35 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2022
W dal K
1 1 f 1 4.93 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +0.3 -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2022
1 1 f 2 4.61 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK 0.0 V MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
2 2 f 2 4.18 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU 0.0 -- DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022 51
3 3 f 2 4.13 FILIPIUK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.4 -- ŁYP Jacek Z/4925/22 2022
4 4 f 2 3.71 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -0.5 -- ŁYP Jacek Z/4211/22 2022 LDK!
5 5 f 2 3.65 KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +0.4 -- SIWEK Andrzej Z/0211/22 2022 LDK!
6 6 f 2 3.53 BEDNARZ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.9 -- ŁYP Jacek Z/4452/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 10.49 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
2 2 f 1 9.19 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 8.99 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
4 4 f 1 8.72 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022
5 5 f 1 8.54 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4
6 6 f 1 7.85 MIĄSIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10960/21 2022
1 1 f 2 10.65 BOROWIEC Wiktoria MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0882/22 2022 LDK!
2 2 f 2 10.16 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
3 3 f 2 8.61 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0879/22 2022
4 4 f 2 7.42 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
5 5 f 2 7.39 RACHFALSKA Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4635/21 2022 LDK!
6 6 f 2 6.13 MAZIARZ Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/2157/21 2022 LDK!
7 7 f 2 5.04 KLESZCZYŃSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5141/22 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 21.83 RACHFALSKA Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4635/21 2022 LDK!
2 2 f 1 21.66 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 34.01 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK III DMP U20 TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK! 114
2 2 f 1 30.75 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
3 3 f 1 28.28 MIĄSIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/10960/21 2022
4 4 f 1 26.73 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022 86
Młot (3) K
1 1 f 1 46.09 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 115
2 2 f 1 31.69 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
1 1 f 2 42.29 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
2 2 f 2 38.25 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
3 3 f 2 27.86 MAZIARZ Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/2157/21 2022 LDK!
4 4 f 2 19.24 KLESZCZYŃSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5141/22 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 21.68 BOROWIEC Wiktoria MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/0882/22 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 27.18 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
100 m M
1 1 s 1 11.81 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -0.1 IV BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
1 1 s 2 12.17 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.1 IV BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
2 2 s 2 12.68 ŁAKOMSKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.1 V WRÓBEL Marcin Z/0641/22 2022 LDK!
3 3 s 2 12.85 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.1 -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
4 4 s 2 13.94 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.1 -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.08 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -0.5 III BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
1 1 s 2 24.75 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.5 V BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
2 2 s 2 25.87 ŁAKOMSKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.5 -- WRÓBEL Marcin Z/0641/22 2022 LDK!
3 3 s 2 27.46 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.5 -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
4 4 s 2 28.38 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.5 -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.64 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2022 LDK!
2 2 s 1 36.69 LESICZKA Karol KKL Stal Stalowa Wola # 2001 U23 PK -- ANIOŁ Stanisław B.D. B.D. Z/3803/16 2020
3 3 s 1 38.30 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022
1 1 s 2 41.18 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/2933/19 2022 LDK!
2 2 s 2 44.30 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2022
3 4 s 2 47.25 LIPSKI Filip KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/5608/22 2022
4 6 s 2 51.49 CHYŁA Sebastian KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4288/22 2022 LDK!
1 3 s 3 47.01 TOMCZAK Łukasz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/13676/21 2022 LDK!
2 8 s 3 49.77 WOŁOSZ Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/4458/22 2022
3 7 s 3 55.25 BEDNAROWICZ Dominik KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0200/22 2022 LDK!
4 8 s 3 56.25 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0317/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:24.77 LESICZKA Karol KKL Stal Stalowa Wola # 2001 U23 PK -- ANIOŁ Stanisław B.D. B.D. Z/3803/16 2020
2 2 s 1 1:25.06 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:26.08 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022
1 1 s 2 1:33.27 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/2933/19 2022 LDK!
2 2 s 2 1:40.45 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2022
3 3 s 2 1:43.50 LIPSKI Filip KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/5608/22 2022
4 4 s 2 1:43.90 TOMCZAK Łukasz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/13676/21 2022 LDK!
5 5 s 2 1:49.17 WOŁOSZ Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/4458/22 2022
6 6 s 2 1:54.85 CHYŁA Sebastian KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4288/22 2022 LDK!
7 7 s 2 2:06.16 BEDNAROWICZ Dominik KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0200/22 2022 LDK!
8 8 s 2 2:11.15 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0317/22 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 19.27 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -0.7 -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 19.66 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.7 -- WRÓBEL Marcin Z/0044/21 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 50.04 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 56.69 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0044/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.02 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
1 1 f 2 1.70 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/3389/20 2022 LDK!
2 2 f 2 1.65 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
3 3 f 2 1.50 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK!
4 4 f 2 1.30 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.14 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -0.6 IV MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
1 1 f 2 5.76 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.6 V WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK!
2 2 f 2 5.04 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.2 -- ŁYP Jacek Z/3389/20 2022 LDK!
3 3 f 2 4.91 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.3 -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
4 4 f 2 4.55 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +0.5 -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.97 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2022
2 2 f 1 11.62 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022
3 3 f 1 10.70 TUROŃ Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/13509/21 2022
4 4 f 1 10.40 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2022
1 1 f 2 12.86 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK IV MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
2 2 f 2 10.87 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
3 3 f 2 9.14 POCIASK Bartosz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5230/22 2022
4 4 f 2 9.11 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
5 5 f 2 8.13 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2022
6 6 f 2 7.83 KOPEĆ Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/5040/22 2022 LDK!
7 7 f 2 7.67 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 38.54 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK IV MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
2 2 f 1 37.54 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
3 3 f 1 27.78 POCIASK Bartosz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5230/22 2022
4 4 f 1 22.26 PIOTROWSKI Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/4226/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 48.86 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2022
2 2 f 1 40.34 TUROŃ Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK III DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/13509/21 2022 111
Młot (5) M
1 1 f 1 49.27 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022 110
1 1 f 2 40.29 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
2 2 f 2 31.95 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U14 LU V ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 37.72 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
2 2 f 1 29.88 KOPEĆ Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/5040/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 39.88 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4804580211639 sekund