Żagań 11.09.2022
Memoriał im. Ludwika Zaj±ca i Adama Szulca
60 m K
1 s 1 8.08 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +2.0 -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
2 s 1 8.92 FICYGOWSKA Aleksandra Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB +2.0 -- SKORUPA Krzysztof # Z/13673/21 2022 LDK!
3 s 1 9.00 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB +2.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
4 s 1 9.32 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB +2.0 -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2022 LDK!
1 s 2 9.42 ¦WIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +1.3 -- URSZULAK Marcin # Z/13763/21 2022 LDK!
2 s 2 9.53 FRASZCZYK Iga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB +1.3 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4309/22 2022 LDK!
3 s 2 9.66 WĘGŁOWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +1.3 -- URSZULAK Marcin Z/2340/22 2022 LDK!
4 s 2 9.83 JASIŃSKA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +1.3 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2179/21 2022 LDK!
5 s 2 10.49 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +1.3 -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2022 LDK!
6 s 2 10.79 DWORNICKA Nadia Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB +1.3 -- URSZULAK Marcin Z/5065/22 2022 LDK!
1 s 3 10.45 GRETKIEREWICZ Blanka Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +1.6 -- URSZULAK Marcin Z/5067/22 2022 LDK!
2 s 3 10.82 WOJDAN Bianka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +1.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3004/22 2022 LDK!
3 s 3 11.07 CUPRYCH Julia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB +1.6 -- KLAYBOR Dawid Z/4315/22 2022 LDK!
4 s 3 11.33 FRˇCKOWIAK Kaja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +1.6 -- SZNAJDER Marcin Z/14385/21 2022 LDK!
5 s 3 11.66 STACHOWIAK Nina ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB +1.6 -- HUDYMA Justyna Z/1009/21 2022 LDK!
1 s 4 10.29 URBANOWICZ Julianna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB +2.0 -- KLAYBOR Dawid Z/7498/21 2022 LDK!
2 s 4 10.64 NOWAK Milena MLKS Agros Żary 2012 U12 LB +2.0 --
3 s 4 11.58 MUS Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB +2.0 -- SZNAJDER Marcin Z/8141/21 2022 LDK!
4 s 4 11.65 FIRKA Liliana WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB +2.0 -- KLAYBOR Dawid Z/4314/22 2022 LDK!
5 s 4 11.72 KORCZAK Laura Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB +2.0 -- SZNAJDER Marcin Z/14363/21 2022 LDK!
1 s 5 9.31 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB +1.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
2 s 5 9.88 BLINOW Lena WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB +1.3 --
3 s 5 10.14 SZYDEŁKO Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +1.3 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4263/22 2022 LDK!
4 s 5 10.43 ZAREMBA Natalia MLKS Agros Żary 2011 U12 LB +1.3 -- ŁABUL Wioletta
5 s 5 10.48 PIOTEREK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +1.3 -- MYDŁOWSKA Marta Z/7899/21 2022 LDK!
6 s 5 11.21 MARCINKOWSKA Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +1.3 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3519/21 2022 LDK!
1 s 6 8.33 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +1.6 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 s 6 8.46 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +1.6 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2022 LDK!
3 s 6 8.65 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +1.6 -- SKORUPA Krzysztof # Z/13754/21 2022 LDK!
4 s 6 8.70 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.6 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
5 s 6 8.78 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.6 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2022 LDK!
6 s 6 8.90 ANDRZEJEWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +1.6 -- URSZULAK Marcin Z/13753/21 2022 LDK!
7 s 6 8.95 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.6 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12078/21 2022 LDK!
1 s 7 8.66 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2022 LDK!
2 s 7 9.05 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB +1.7 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2022 LDK!
3 s 7 9.10 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB +1.7 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2022 LDK!
4 s 7 9.11 MALINOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB +1.7 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1640/22 2022
5 s 7 9.20 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +1.7 -- WALCZAK Piotr Z/7483/21 2022 LDK!
1 s 8 9.19 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB +1.6 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2022 LDK!
2 s 8 9.41 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +1.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4397/20 2022 LDK!
3 s 8 9.46 WˇGROWSKA Maja Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +1.6 -- URSZULAK Marcin # Z/13768/21 2022 LDK!
4 s 8 9.57 KUCHARZ Gabriela Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +1.6 -- URSZULAK Marcin # Z/13769/21 2022 LDK!
5 s 8 9.65 KU¬MIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB +1.6 -- ŁABUL Wioletta Z/3177/21 2022 LDK!
6 s 8 10.07 STĘPIEŃ Marta Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +1.6 -- URSZULAK Marcin Z/14333/21 2022 LDK!
7 s 8 10.84 SEREDYŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +1.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2183/21 2022 LDK!
1 s 9 9.09 ZIELIŃSKA Lidia Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB +2.5 -- URSZULAK Marcin Z/5064/22 2022 LDK!
2 s 9 9.40 BULANOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB +2.5 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4349/22 2022
3 s 9 9.72 BARAN Wiktoria WKS Sobieski Omega Systems Żagań # 2010 U14 LB +2.5 --
4 s 9 9.91 RYGLOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +2.5 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1639/22 2022
5 s 9 10.01 KUNYSZ Sonia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB +2.5 -- ŁABUL Wioletta Z/2759/21 2022 LDK!
6 s 9 10.41 BOGDANOWICZ Wiktoria Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +2.5 -- URSZULAK Marcin Z/13756/21 2022 LDK!
300 m K
1 s 1 45.49 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB IV SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2022 LDK!
2 s 1 47.20 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB V ŁABUL Wioletta Z/2758/21 2022 LDK!
3 s 1 48.88 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12078/21 2022 LDK!
4 s 1 52.64 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2022 LDK!
1 s 2 51.23 KOZŁOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/7489/21 2022 LDK!
2 s 2 51.84 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13755/21 2022 LDK!
3 s 2 51.95 POJNAR Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1715/21 2022 LDK!
4 s 2 52.67 WˇGROWSKA Maja Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13768/21 2022 LDK!
5 s 2 54.19 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4397/20 2022 LDK!
1 s 3 45.77 KSIˇG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U14 LB IV ŁABUL Wioletta Z/3176/21 2022 LDK!
2 s 3 53.05 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2022 LDK!
3 s 3 55.36 WALKOWIAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/7778/21 2022 LDK!
4 s 3 56.08 MNIEDŁO Martyna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/7496/21 2022 LDK!
1 s 4 53.40 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2022 LDK!
2 s 4 56.53 TALKOWSKA Maria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8336/21 2022 LDK!
3 s 4 56.84 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2022 LDK!
4 s 4 57.02 WĘGŁOWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/2340/22 2022 LDK!
1 s 5 52.55 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
2 s 5 60.81 WYSPIAŃSKA Weronika WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2013 U12 LB -- B.D. LDK!
3 s 5 62.27 ADAMCZYK Emilia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2013 U12 LB --
4 s 5 68.30 FIRKA Liliana WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/4314/22 2022 LDK!
5 s 5 74.82 CUPRYCH Julia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/4315/22 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:39.86 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
2 s 1 1:46.55 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0061/20 2022 LDK!
3 s 1 1:58.48 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2022 LDK!
4 s 1 2:00.42 MAJ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3716/21 2022 LDK!
5 s 1 2:09.76 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2022 LDK!
1 s 2 1:46.54 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2022 LDK!
2 s 2 1:47.78 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2022 BEZ LDK!
3 s 2 1:51.24 TOKARSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6490/21 2022 LDK!
4 s 2 1:55.47 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2022 LDK!
5 s 2 1:59.40 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2022 LDK!
6 s 2 2:01.71 LATUSEK Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12117/21 2022 LDK!
7 s 2 2:04.18 CIPIŃSKA Nadia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2924/21 2022 LDK!
8 s 2 2:06.90 SZOMBIERSKA Gabriela Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- LDK!
9 s 2 2:07.50 KULIKOWSKA Eliza WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/5587/21 2022 LDK!
10 s 2 2:08.74 BUCHOLTZ Dominika AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1611/22 2022
11 s 2 2:09.36 STOLARZ Kornelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3521/21 2022 LDK!
12 s 2 2:25.12 MUSIAŁ Helena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0289/21 2022 LDK!
13 s 2 2:45.08 WˇSOWICZ Laura MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/14386/21 2022 LDK!
1 s 3 1:54.81 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2022 LDK!
2 s 3 1:55.35 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2022 LDK!
3 s 3 1:57.43 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2022 LDK!
4 s 3 1:59.05 URBAŃSKA Antonna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2012 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0984/21 2022
5 s 3 2:00.78 ©EDOVÁ Anna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2361/22 2022 LDK!
6 s 3 2:03.08 HA¦CIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2022 LDK!
7 s 3 2:04.32 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2022 LDK!
8 s 3 2:09.10 GAJDA Alicja LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/13646/21 2022 LDK!
9 s 3 2:16.31 PAWŁOWSKA Alicja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/13328/21 2022 LDK!
10 s 3 2:25.95 IRSKA Ewelina WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/4312/22 2022 LDK!
1 s 4 2:09.68 MRÓZ Karolina LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3034/22 2022 LDK!
2 s 4 2:12.12 CHOJNIAK Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14335/21 2022 LDK!
3 s 4 2:16.67 WALKÓW Maja WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila KLAYBOR Dawid , Z/7502/21 , 2022 LDK!
4 s 4 2:20.08 RYCHLIK Gabriela Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14336/21 2022 LDK!
5 s 4 2:23.68 TONDEL Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/7492/21 2022 LDK!
6 s 4 2:27.75 TRASKOWSKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8140/21 2022 LDK!
7 s 4 2:43.03 ZUTEREK Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/4329/22 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.59 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
2 f 1 4.46 ¦WIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13763/21 2022 LDK!
3 f 1 4.02 FRASZCZYK Iga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4309/22 2022 LDK!
4 f 1 3.83 SZYDEŁKO Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4263/22 2022 LDK!
5 f 1 3.76 JASIŃSKA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2179/21 2022 LDK!
6 f 1 3.67 URBANOWICZ Julianna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB 0.0 -- KLAYBOR Dawid Z/7498/21 2022 LDK!
7 f 1 3.52 STACHOWIAK Nina ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1009/21 2022 LDK!
8 f 1 3.45 MARCINKOWSKA Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3519/21 2022 LDK!
9 f 1 3.35 PIOTEREK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/7899/21 2022 LDK!
10 f 1 3.29 IRSKA Ewelina WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB 0.0 -- KLAYBOR Dawid Z/4312/22 2022 LDK!
11 f 1 3.08 FRˇCKOWIAK Kaja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/14385/21 2022 LDK!
12 f 1 3.06 KORCZAK Laura Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/14363/21 2022 LDK!
13 f 1 2.87 WYSPIAŃSKA Weronika WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2013 U12 LB 0.0 -- B.D. LDK!
14 f 1 2.62 MUS Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/8141/21 2022 LDK!
1 f 2 5.12 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 f 2 4.86 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2022 LDK!
3 f 2 4.86 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
4 f 2 4.50 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2022 LDK!
5 f 2 4.50 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2022 LDK!
6 f 2 4.43 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2022 LDK!
7 f 2 4.42 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2022 LDK!
8 f 2 4.18 KU¬MIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta Z/3177/21 2022 LDK!
9 f 2 4.07 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7483/21 2022 LDK!
10 f 2 4.06 WALKOWIAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7778/21 2022 LDK!
11 f 2 3.97 BULANOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4349/22 2022
12 f 2 3.96 MALINOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1640/22 2022
13 f 2 3.95 RYGLOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1639/22 2022
14 f 2 3.62 KUNYSZ Sonia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta Z/2759/21 2022 LDK!
Ppal (80) K
1 f 1 22.00 FRASZCZYK Iga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/4309/22 2022 LDK!
2 f 1 18.50 WOJDAN Bianka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/3004/22 2022 LDK!
3 f 1 18.00 WALKÓW Maja WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila KLAYBOR Dawid , Z/7502/21 , 2022 LDK!
4 f 1 14.00 STACHOWIAK Nina ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB -- HUDYMA Justyna Z/1009/21 2022 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 37.50 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2022 LDK!
2 f 1 35.00 WALKÓW Zuzanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- CZˇSTKA Karol Z/7501/21 2022 LDK!
3 f 1 27.50 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2022 LDK!
4 f 1 26.00 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
5 f 1 22.00 MALINOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1640/22 2022
6 f 1 21.50 RYGLOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1639/22 2022
7 f 1 18.50 SEREDYŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2183/21 2022 LDK!
60 m M
1 s 1 7.20 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.9 -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
2 s 1 7.24 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.9 -- WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
3 s 1 7.28 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.9 -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
4 s 1 7.30 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +0.9 -- WISZ Dariusz Z/5625/19 2022 LDK!
1 s 2 10.11 ŁACH Bartosz Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB +1.8 -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
2 s 2 10.25 JURDZIŃSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +1.8 -- SZNAJDER Marcin Z/3943/21 2022 LDK!
3 s 2 10.35 PILARSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +1.8 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4271/22 2022 LDK!
4 s 2 10.36 SKAŁACKI Szymon Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +1.8 -- URSZULAK Marcin Z/13759/21 2022 LDK!
1 s 3 10.42 GRĘBOWIEC Antoni Akademia Biegowa Żary 2014 U12 LB +1.4 -- URSZULAK Marcin Z/2415/22 2022 LDK!
2 s 3 10.86 KONOPSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +1.4 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2186/21 2022 LDK!
3 s 3 10.93 TALKOWSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB +1.4 -- SZNAJDER Marcin Z/8337/21 2022 LDK!
4 s 3 11.44 BUBEK Ignacy Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB +1.4 -- SZNAJDER Marcin Z/4323/22 2022 LDK!
5 s 3 11.48 FRASZCZYK Przemysław WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2014 U12 LB +1.4 -- KLAYBOR Dawid Z/4313/22 2022 LDK!
1 s 4 10.71 BYLINA Alan WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB +1.1 -- KLAYBOR Dawid Z/4296/22 2022 LDK!
2 s 4 11.73 GEWERT Ignacy ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +1.1 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4265/22 2022 LDK!
3 s 4 12.19 WOĆKO Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +1.1 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4260/22 2022 LDK!
4 s 4 13.64 KORCZAK Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB +1.1 -- SZNAJDER Marcin Z/4324/22 2022 LDK!
5 s 4 14.82 GEMBARA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB +1.1 -- SZNAJDER Marcin Z/5362/21 2022 LDK!
1 s 5 10.29 DROZDEK Alan WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB +1.6 -- KLAYBOR Dawid Z/4338/22 2022
2 s 5 10.34 BRECHUN Patryk WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB +1.6 -- KLAYBOR Dawid LDK!
3 s 5 10.48 MAZUREK Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +1.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4257/22 2022 LDK!
4 s 5 10.56 KOZAKIEWICZ Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +1.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4267/22 2022 LDK!
5 s 5 11.63 CHWIAŁKOWSKI Julian Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB +1.6 -- SZNAJDER Marcin Z/5166/22 2022 LDK!
1 s 6 8.02 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +1.1 -- WISZ Dariusz # Z/4874/22 2022
2 s 6 8.09 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB +1.1 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
3 s 6 8.60 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +1.1 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
4 s 6 9.08 ŁYSKAWA Marcel AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.1 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12120/21 2022 LDK!
5 s 6 9.33 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB +1.1 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2022 LDK!
6 s 6 9.53 URSZYC Oskar Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +1.1 -- LDK!
300 m M
1 s 1 42.38 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U14 LB V WISZ Mateusz Z/5460/22 2022
2 s 1 44.64 BARSZCZYK Milan MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2748/21 2022 LDK!
3 s 1 46.04 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
1 s 2 49.43 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8593/21 2022 LDK!
2 s 2 52.83 KNIEJA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2591/22 2022 LDK!
3 s 2 71.09 PASZKIEWICZ Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/12088/21 2022 LDK!
1 s 3 54.13 ŻMUDA Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2185/21 2022 LDK!
2 s 3 55.51 ZABAWSKI Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/7274/21 2022 LDK!
3 s 3 56.99 BRECHUN Patryk WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KLAYBOR Dawid LDK!
4 s 3 59.15 PILARSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4271/22 2022 LDK!
5 s 3 63.80 BYLINA Alan WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/4296/22 2022 LDK!
600 m M
1 s 1 1:45.56 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/3950/20 2022 LDK!
2 s 1 2:03.41 DUDZIAK Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8339/21 2022 LDK!
3 s 1 2:03.86 WITKOWSKI Tomasz MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3464/21 2022 LDK!
4 s 1 2:04.83 UGOREK Kornel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2184/21 2022 LDK!
1 s 2 2:21.01 TRACZYK Adrian LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5830/22 2022 LDK!
2 s 2 2:29.06 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:34.88 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
2 s 1 2:38.58 KLAYBOR Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 1990 Sen LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/2377/11 2021
3 s 1 2:38.76 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U23 ZP -- B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1911/15 , 2022 LDK!
4 s 1 2:39.58 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2022
5 s 1 2:43.72 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2022 LDK!
6 s 1 2:53.08 KONSUR Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/1366/19 2022
7 s 1 3:12.73 ROJNA Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4606/22 2022 LDK!
8 s 1 3:13.46 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB -- URSZULAK Marcin Z/13733/21 2022 LDK!
9 s 1 3:18.08 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.85 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2022 LDK!
2 f 1 4.12 ŻMUDA Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2185/21 2022 LDK!
3 f 1 3.46 MAZUREK Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4257/22 2022 LDK!
4 f 1 3.43 DROZDEK Alan WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB 0.0 -- KLAYBOR Dawid Z/4338/22 2022
5 f 1 3.42 KOZAKIEWICZ Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4267/22 2022 LDK!
6 f 1 3.42 TALKOWSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/8337/21 2022 LDK!
7 f 1 3.42 JURDZIŃSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/3943/21 2022 LDK!
8 f 1 3.29 BUBEK Ignacy Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/4323/22 2022 LDK!
9 f 1 3.12 MROK Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/3003/22 2022 LDK!
10 f 1 2.84 KONOPSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2186/21 2022 LDK!
11 f 1 2.84 CHWIAŁKOWSKI Julian Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/5166/22 2022 LDK!
12 f 1 2.74 WOĆKO Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4260/22 2022 LDK!
13 f 1 2.35 KORCZAK Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/4324/22 2022 LDK!
14 f 1 1.50 GEMBARA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/5362/21 2022 LDK!
1 f 2 5.49 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz # Z/4874/22 2022
2 f 2 5.47 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
3 f 2 3.92 MACIEJEWICZ Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/14365/21 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 17.00 FRASZCZYK Przemysław WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2014 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/4313/22 2022 LDK!
2 f 1 17.00 GEWERT Ignacy ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4265/22 2022 LDK!
3 f 1 14.00 MROK Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/3003/22 2022 LDK!
1 f 2 42.50 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2022 LDK!
2 f 2 41.00 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
3 f 2 37.00 MACIEJEWICZ Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/14365/21 2022 LDK!
4 f 2 32.00 UGOREK Kornel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2184/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4790978431702 sekund