Białe Błota 08.10.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych (KPO-POM)
Przełaj K
1 1 b 1 :06:16 r PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 b 1 :06:20 r ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2022
3 3 b 1 :06:29 r KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2022 BEZ LDK!
4 4 b 1 :06:36 r GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2022 LDK!
5 5 b 1 :06:39 r MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2022 LDK!
6 6 b 1 :06:41 r ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -- GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK!
6 6 b 1 :06:41 r KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
8 8 b 1 :07:06 r CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/0426/20 2022
9 9 b 1 :07:09 r SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2022
10 10 b 1 :07:11 r JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK!
10 10 b 1 :07:11 r PAŁKOWSKA Aleksandra MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0667/22 2022
12 12 b 1 :07:12 r PENKOWSKA Vanessa CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0059/20 2022 LDK!
13 13 b 1 :07:30 r ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0153/20 2022
14 14 b 1 :07:31 r WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0944/18 2022 BEZ LDK!
15 15 b 1 :07:36 r LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2022 LDK!
16 16 b 1 :07:48 r ŚWIĄDER Ewa MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- MATUS Marek Z/11205/21 2022 LDK!
17 17 b 1 :07:52 r KONOPACKA Agata Julia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0665/22 2022
18 18 b 1 :08:47 r JANUS Maja UKB Szubin 2008 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/3666/20 2022 LDK!
1 1 b 2 :10:23 r KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
1 1 b 2 :10:23 r ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2022 LDK!
3 3 b 2 :10:29 r MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3549/20 , 2022 LDK!
4 4 b 2 :10:39 r LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
5 5 b 2 :10:53 r SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2022 LDK!
6 6 b 2 :10:56 r WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. SOBOWIEC Bartosz , Z/0078/20 , 2022 LDK!
7 7 b 2 :12:21 r GORZEJEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/11041/21 2022 LDK!
8 8 b 2 :12:28 r ŁAZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0452/21 2022
Przełaj M
1 1 b 1 :07:43 r KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2022 LDK!
2 2 b 1 :07:48 r REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -- CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2022 LDK!
3 3 b 1 :07:56 r SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -- MIRA Krzysztof Z/12210/21 2022 LDK!
4 4 b 1 :08:05 r STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1566/20 2022 LDK!
5 5 b 1 :08:08 r TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/2784/20 2022 LDK!
6 6 b 1 :08:14 r KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2022 LDK!
7 7 b 1 :08:17 r WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2022 LDK!
8 8 b 1 :08:21 r FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2022
9 9 b 1 :08:31 r POLIWODZIŃSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4478/22 2022
10 10 b 1 :08:32 r LIC Oskar MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/13106/21 2022
11 11 b 1 :08:41 r ANDREARCZYK Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/6159/22 2022
12 12 b 1 :08:45 r GROTKOWSKI Daniel UKB Szubin 2008 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/12836/21 2022 LDK!
13 13 b 1 :09:04 r SZWEDOWSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0606/21 2022 LDK!
14 14 b 1 :09:41 r KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1575/20 2022 LDK!
1 1 b 2 :11:49 r OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM -- WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2022 LDK!
2 2 b 2 :11:53 r FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2022 LDK!
3 3 b 2 :11:53 r BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2022 LDK!
4 4 b 2 :11:55 r WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM -- RADTKE Marek Z/3806/20 2022 LDK!
5 5 b 2 :12:19 r SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
6 6 b 2 :12:26 r MIZIKOWSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4891/22 2022
7 7 b 2 :12:29 r ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -- GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK!
8 8 b 2 :12:40 r TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
9 9 b 2 :13:13 r DUTKIEWICZ Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5724/22 2022
10 10 b 2 :13:21 r JAKOBY Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/6160/22 2022
11 11 b 2 :13:24 r OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona Z/0549/18 2022 LDK!
12 12 b 2 :13:25 r KRYSKE Rafał UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/6170/22 2022 LDK!
13 13 b 2 :13:29 r CZERWIŃSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/6166/22 2022 LDK!
14 14 b 2 :13:48 r WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SYROCKA Agata Z/1820/21 2022
15 15 b 2 :14:11 r BURZYŃSKI Szymon UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/6168/22 2022 LDK!
16 16 b 2 :14:13 r PRACA Szymon UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/6167/22 2022 LDK!
17 17 b 2 :14:40 r PALUSZAK Adam KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/6171/22 2022
18 18 b 2 :15:15 r KOCH Mateusz KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/6172/22 2022
19 19 b 2 :15:22 r GŁACZYŃSKI Wiktor LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/1385/19 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.44596385955811 sekund