Gryfino 08.10.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych (WLP-ZPM)
Przełaj K
1 1 b 1 :05:09 r WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP -- GRENDA Jan Z/2279/21 2022 LDK!
2 2 b 1 :05:15 r NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP -- GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
3 3 b 1 :05:15 r KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP -- GRENDA Jan Z/1365/21 2022 LDK!
4 4 b 1 :05:17 r BŁAŻEJEWSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5207/21 2022 LDK!
5 5 b 1 :05:19 r SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2022 LDK!
6 6 b 1 :05:23 r KRZYSIEK Marcela WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/5332/19 2022 BEZ LDK!
7 7 b 1 :05:25 r MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2022 LDK!
8 8 b 1 :05:25 r RAK Izabela MKS Kusy Szczecin # 2007 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # Z/4409/22 2022 LDK!
9 9 b 1 :05:28 r BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- GRENDA Jan # Z/0606/22 2022 LDK!
10 10 b 1 :05:34 r TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP -- GRENDA Jan Z/0171/19 2022 LDK!
11 11 b 1 :05:36 r PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK!
12 12 b 1 :05:36 r GRUBERSKA Hanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4254/20 2022 LDK!
13 13 b 1 :05:37 r MŁODOŻENIEC Agata OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3248/22 2022
14 14 b 1 :05:38 r GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2022 LDK!
15 15 b 1 :05:39 r SOCZEWSKA Adela LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- PIECYK Józef Z/2651/21 2022
16 16 b 1 :05:40 r SZEWC Oliwia UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0407/22 2022 LDK!
17 17 b 1 :05:41 r KARPIŃSKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0410/22 2022 LDK!
18 18 b 1 :05:43 r KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
19 19 b 1 :05:43 r TOMASZEWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/4993/22 2022 LDK!
20 20 b 1 :05:44 r ŚWIERCZYŃSKA Alicja WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/5331/19 2022 LDK!
21 21 b 1 :05:45 r ZARZECKA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4258/20 2022 LDK!
22 22 b 1 :05:54 r ZARZECZNA Anna WMLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/2486/22 2022
23 23 b 1 :06:06 r BUTRYN Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/13263/21 2022 LDK!
24 24 b 1 :06:23 r WIECZOREK Hanna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/9286/21 2022 LDK!
1 1 b 2 :08:08 r TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
2 2 b 2 :08:09 r DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2022 LDK!
3 3 b 2 :08:10 r KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
4 4 b 2 :08:25 r FALFURA Marta UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4252/20 2022 LDK!
5 5 b 2 :08:53 r CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2022 LDK!
6 6 b 2 :08:59 r GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP -- GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK!
7 7 b 2 :09:08 r WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0747/18 2022 BEZ
8 8 b 2 :09:09 r PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/2009/20 2022 LDK!
9 9 b 2 :09:14 r IWAN Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0108/20 2022 LDK!
10 10 b 2 :09:18 r SZLANDERBACH Dominika WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/5334/19 2022 BEZ LDK!
11 11 b 2 :09:38 r ŚLEDŹ Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5509/18 2022 BEZ LDK!
12 12 b 2 :09:39 r LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # Z/5750/19 2022 LDK!
13 13 b 2 :09:40 r GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2594/21 2022 LDK!
14 14 b 2 :09:57 r KAROLAK Martyna KS Stal Pleszew 2008 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5569/22 2022 LDK!
15 15 b 2 :10:03 r GRZESZCZUK Maja STS Pomerania Szczecinek # 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5069/22 2022 LDK!
16 16 b 2 :10:16 r KARAKICZ Judyta MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/14426/21 2022 LDK!
17 17 b 2 :11:09 r SIERŻANT Milena KS Stal Pleszew 2007 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/0118/22 2022 LDK!
Przełaj M
1 1 b 1 :05:27 r JAROSZ Antoni MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1615/18 2022 4
2 2 b 1 :05:29 r KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2022 LDK!
3 3 b 1 :05:34 r DARAŻ Mikołaj LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -- PIECYK Józef Z/2653/21 2022
4 4 b 1 :05:39 r MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3446/20 2022 LDK!
5 5 b 1 :05:43 r KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2022 LDK!
6 6 b 1 :05:45 r MAJKA Łukasz MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11930/21 2022 LDK!
7 7 b 1 :05:46 r RYBICKI Dominik WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/5965/21 2022 LDK!
8 8 b 1 :05:52 r BOCIAN Kuba MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3621/21 2022 LDK!
9 9 b 1 :05:52 r RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
10 10 b 1 :05:57 r GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2022 LDK!
11 11 b 1 :06:03 r KRZYKAWSKI Nikodem PZS Gontyniec Chodzież 2008 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/5066/19 2022 LDK!
12 12 b 1 :06:07 r MAĆKOWIAK Bartosz MKL Jarocin 2007 U16 WP -- B.D. Z/6108/22 2022
13 13 b 1 :06:08 r SIKORSKI Cyprian PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5585/22 2022
14 14 b 1 :06:10 r KOSZOWSKI Mateusz LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/14563/21 2022 LDK!
15 15 b 1 :06:12 r DUBIAŁ Szymon UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5642/21 2022 LDK!
16 16 b 1 :06:14 r ROSZYK Mikołaj UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0408/22 2022 LDK!
17 17 b 1 :06:18 r KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
18 18 b 1 :06:22 r WOJTKOWIAK Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/4831/22 2022
19 19 b 1 :06:25 r KOŁODZIEJSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4866/22 2022
1 1 b 2 :08:16 r KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1660/20 2022 LDK!
2 2 b 2 :08:19 r GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0124/20 2022 LDK!
3 3 b 2 :08:19 r NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
4 4 b 2 :08:27 r KULPA Jakub PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4863/22 2022
5 5 b 2 :08:42 r JANIAK Tomasz UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/14484/21 2022 LDK!
6 6 b 2 :08:53 r KADECKI Konrad PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12062/21 2022 LDK!
7 7 b 2 :08:54 r KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!
8 8 b 2 :09:14 r WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14483/21 2022 LDK!
9 9 b 2 :09:26 r KARPOWICZ Wiktor PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4865/22 2022
10 10 b 2 :09:29 r ZIELNIEWSKI Konrad LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/14564/21 2022 LDK!
11 11 b 2 :09:41 r VOGT Igor MKL Jarocin 2007 U16 WP -- B.D. Z/6107/22 2022
12 12 b 2 :09:41 r SZOSTAK Aleksander MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/6106/22 2022 LDK!
13 13 b 2 :10:32 r LANGNER Jan PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/4862/22 2022
14 14 b 2 :11:01 r NOWAK Witold PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4860/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.53594398498535 sekund