Biała Podlaska 08.10.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych (LUB-PDL)
Przełaj K
1 1 b 1 :06:26 r GLINIECKA Nikola UKS Technik Augustów 2007 U16 PD -- SOWÓL Bogusław # Z/5562/22 2022
2 2 b 1 :06:30 r GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2022 LDK!
3 3 b 1 :06:33 r MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2022
4 4 b 1 :06:34 r WYNIMKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- B.D. MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # , Z/3872/21 , 2022 LDK!
5 5 b 1 :06:45 r KARCZEWSKA Oliwia UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- OLSZEWSKI Ryszard OLSZEWSKI Ryszard , Z/5280/21 , 2022 LDK!
6 6 b 1 :06:46 r RADZISZEWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/14378/21 2022
7 7 b 1 :06:46 r SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3571/21 2022 LDK!
8 8 b 1 :06:53 r FRANKOWSKA Gabriela MKS Juvenia Białystok 2007 U16 PD -- B.D. Z/4468/22 2022
9 9 b 1 :07:04 r HASIAK Bianka LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3567/21 2022 LDK!
10 10 b 1 :07:05 r KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/14247/21 2022
11 11 b 1 :07:10 r NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2022
12 12 b 1 :07:13 r MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
13 13 b 1 :07:15 r GĘBA Julia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0922/21 , 2022 LDK!
14 14 b 1 :07:22 r WYROSTEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0694/21 , 2022 LDK!
15 15 b 1 :07:39 r SOKOŁOWSKA Vanessa KS Agros Zamość 2008 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/4752/22 2022
16 16 b 1 :07:51 r KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8357/21 2022
17 17 b 1 :07:54 r CHUDYGA Fabiana TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8356/21 2022
18 18 b 1 :07:55 r JAKUBIAK Kamila UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SKOWROŃSKA Justyna SOWÓL Bogusław , Z/5274/21 , 2022 LDK!
19 19 b 1 :07:55 r MILEWSKA Patrycja MKS Juvenia Białystok 2008 U16 PD -- B.D. Z/5255/22 2022
20 20 b 1 :08:55 r BOROWIAK Milena MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/0811/22 2022 LDK!
1 1 b 2 :11:18 r CICH Kinga LKS Znicz Biłgoraj 2007 U16 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/5804/22 2022
2 2 b 2 :11:23 r JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2022 LDK!
3 3 b 2 :11:28 r BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0675/22 2022 LDK!
4 4 b 2 :11:38 r LACHAWIEC Roksana KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/4996/22 2022
5 5 b 2 :11:58 r NIEMIEC Gabriela MKS Juvenia Białystok 2007 U16 PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/2532/20 2022
6 6 b 2 :12:02 r KOWALIK Zuzanna AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/5188/22 2022
7 7 b 2 :12:09 r RAPA Agnieszka LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3647/21 2022 LDK!
8 8 b 2 :12:18 r CZARNIECKA Wiktoria KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- BAJKO Andrzej # Z/4218/21 2022 LDK!
9 9 b 2 :12:24 r CZULEWICZ Kamila UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/2412/21 2022 LDK!
10 10 b 2 :12:25 r CHYL Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3565/21 2022 LDK!
11 11 b 2 :12:29 r PIETRUSZKIEWICZ Urszula KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej SACHARCZUK Roman , Z/1312/20 , 2022 LDK!
12 12 b 2 :13:22 r CHIRKO Oliwia KS Parkiet Hajnówka 2008 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0596/21 2022 LDK!
13 13 b 2 :14:19 r SADO Julia MKS Unia Hrubieszów 2008 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6079/22 2022
14 14 b 2 :14:39 r PUCHALSKA Milena MKS Unia Hrubieszów 2008 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/4979/19 2022
15 15 b 2 :14:39 r GŁAZ Oliwia MKS Unia Hrubieszów 2008 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6074/22 2022
16 16 b 2 :17:01 r BAZYLEWICZ Jagoda MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/12919/21 2022
17 17 b 2 :17:02 r WOJCIECHOWSKA Julia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/4110/21 2022
18 18 b 2 :17:03 r KACZYŃSKA Laura MKS Unia Hrubieszów 2008 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0998/22 2022
Przełaj M
1 1 b 1 :07:32 r WOJTASZEK Piotr AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/4313/21 2022
2 2 b 1 :07:38 r ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2022 LDK!
3 3 b 1 :08:03 r ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2022 LDK!
4 4 b 1 :08:09 r NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/14471/21 2022
5 5 b 1 :08:10 r MAZUR Jacek AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/6173/22 2022
6 6 b 1 :08:16 r LACHOWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- BAJKO Andrzej Z/3869/21 2022 LDK!
7 7 b 1 :08:23 r ZAWADZKI Kamil UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2418/21 , 2022 LDK!
8 8 b 1 :08:26 r NIERWIŃSKI Tomasz KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/12834/21 2022 LDK!
9 9 b 1 :08:28 r KULESZA Maciej KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3444/22 2022 LDK!
10 10 b 1 :08:33 r MAMEŁKA Bartosz KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/4783/21 2022
11 11 b 1 :08:34 r ZIEŃCINA Karol UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/2419/21 2022 LDK!
12 12 b 1 :08:45 r CZĘŚCIK Przemysław KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/13528/21 2022
13 13 b 1 :08:53 r GMITRZUK Marcel KS Agros Zamość 2008 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/13054/21 2022
14 14 b 1 :09:20 r IŁENDO Jakub KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- BAJKO Andrzej BAJKO Andrzej , Z/4292/21 , 2022 LDK!
15 15 b 1 :09:39 r GROMADZKI Dawid MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/12748/21 2022 LDK!
16 16 b 1 :10:34 r ĆWIKŁA Karol LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/1127/22 2022 LDK!
  b 1 DQ TEREBUN Szymon KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/1937/22 2022
1 1 b 2 :11:47 r DZIEMIAŃCZYK Aleksander KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0595/21 2022
2 2 b 2 :12:09 r FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2420/21 , 2022 LDK!
3 3 b 2 :12:38 r CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2022
4 4 b 2 :12:50 r TOMASZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- BAJKO Andrzej BAJKO Andrzej , Z/4205/21 , 2022 LDK!
5 5 b 2 :13:24 r JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1533/22 2022 LDK!
6 6 b 2 :13:28 r TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/1446/20 2022 LDK!
7 7 b 2 :13:48 r ABRAMOWICZ Franciszek MKS Juvenia Białystok 2007 U16 PD -- B.D. Z/5665/22 2022
8 8 b 2 :14:26 r PATALAN Alex KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4943/22 2022
9 9 b 2 :14:56 r NAJUCH Wiktor MKS Unia Hrubieszów 2008 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6075/22 2022
10 10 b 2 :14:58 r GAWEŁ Kacper MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/7224/21 2022
11 11 b 2 :15:18 r POCHYLCZUK Krzysztof MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/7221/21 2022
12 12 b 2 :16:48 r KASAK Adam MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/4488/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.5069751739502 sekund