Pasłęk 15.10.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych (MAZ-WMZ)
Przełaj K
1 1 b 1 :05:02 r BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
2 2 b 1 :05:12 r SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2022
3 3 b 1 :05:24 r BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2022 LDK!
4 4 b 1 :05:26 r SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2022 LDK!
5 5 b 1 :05:30 r BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
6 6 b 1 :05:38 r OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
7 7 b 1 :06:08 r RUDAK Zofia MLKS Ostróda 2008 U16 WN -- B.D. Z/6249/22 2022
8 8 b 1 :06:45 r WOŁKOWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/6194/22 2022
9 9 b 1 :07:32 r KUBIAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1936/22 2022
1 1 b 2 :08:33 r KAROLAK Amelia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2022 LDK!
2 2 b 2 :08:34 r RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2022 LDK!
3 3 b 2 :09:22 r KACA Emilia CSiR Susz 2008 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2022 BEZ LDK!
4 4 b 2 :09:42 r TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN -- NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
5 5 b 2 :09:43 r ROLA Marcjanna RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6300/21 2022 LDK!
6 6 b 2 :09:44 r KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2022
7 7 b 2 :09:58 r ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3870/20 2022
8 8 b 2 :10:45 r JAKUBCZAK Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/5473/22 2022
9 9 b 2 :11:28 r ROMANOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3287/22 2022
Przełaj M
1 1 b 1 :06:26 r OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz Z/0393/19 2022 LDK!
2 2 b 1 :06:48 r URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
3 3 b 1 :06:51 r KNOWSKI Krystian Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4268/19 , 2022 LDK!
4 4 b 1 :06:59 r SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
5 5 b 1 :07:01 r LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK!
6 6 b 1 :07:04 r SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2022 LDK!
7 7 b 1 :07:12 r ŻYCZYŃSKI Bartosz UKS Młodzik Warszawa 2008 U16 MZ -- RADKE Karol Z/5828/22 2022 LDK!
8 8 b 1 :07:15 r KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/2942/22 2022
9 9 b 1 :07:21 r BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
10 10 b 1 :07:33 r RADKE Alan MLKS Ostróda 2008 U16 WN -- B.D. Z/6250/22 2022
11 11 b 1 :07:40 r SOKOŁOWSKI Antoni MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0819/22 2022
12 12 b 1 :07:52 r CHROSTEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/6193/22 2022
13 13 b 1 :08:07 r KLACH Oskar Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/6158/22 2022 LDK!
1 1 b 2 :09:28 r NIEDBAŁA Julian AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/14764/21 2022
2 2 b 2 :09:29 r GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2022
3 3 b 2 :09:32 r PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
4 4 b 2 :09:52 r MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2022
5 5 b 2 :09:59 r SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3803/20 , 2022 LDK!
6 6 b 2 :10:11 r SZYMANOWICZ Brajan RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6232/22 2022 LDK!
7 7 b 2 :10:18 r MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
8 8 b 2 :10:26 r HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2022
9 9 b 2 :10:31 r KOŁNIERZAK Szymon GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/2702/20 2022
10 10 b 2 :10:40 r ZAWIŚLIŃSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/14618/21 2022
11 11 b 2 :10:44 r BANY Seweryn UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2618/22 2022 LDK!
12 12 b 2 :10:46 r GROT Karol UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11528/21 2022 LDK!
13 13 b 2 :10:48 r CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/10779/21 2022
14 14 b 2 :11:08 r KOSZELA Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3802/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.46546316146851 sekund