Konopiska 15.10.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych (OPO-¦L)
Przełaj K
1 b 1 :05:01 r JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK!
2 b 1 :05:01 r GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1583/21 2022 LDK!
3 b 1 :05:02 r GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2022 LDK!
4 b 1 :05:10 r SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
5 b 1 :05:13 r SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/4170/19 2022
6 b 1 :05:20 r BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL -- PROKSA Robert Z/2905/19 2022 LDK!
7 b 1 :05:24 r GAWLIK Julia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5864/22 2022 LDK!
8 b 1 :05:25 r SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- HELBIK Marzanna Z/0054/22 2022 LDK!
9 b 1 :05:25 r FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/12803/21 2022 LDK!
10 b 1 :05:32 r SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2022 LDK!
11 b 1 :05:33 r POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
12 b 1 :05:37 r WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2022 LDK!
13 b 1 :05:37 r CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK!
14 b 1 :05:39 r SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1403/20 2022 LDK!
15 b 1 :05:54 r CUBER Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- SZYJKA Anna Z/2806/21 2022 LDK!
16 b 1 :06:04 r SUCHANEK Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Anna Z/1904/22 2022
17 b 1 :06:12 r JASZCZYK Marcelina UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- JURCZYŃSKI Rafał # Z/1923/22 2022 LDK!
1 b 2 :09:19 r JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
2 b 2 :09:23 r JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2022 LDK!
3 b 2 :09:24 r MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/3892/20 2022 LDK!
4 b 2 :09:24 r CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
5 b 2 :09:57 r JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
6 b 2 :10:09 r KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2813/21 2022 LDK!
7 b 2 :10:12 r MUSIOŁ Aleksandra UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2022 LDK!
8 b 2 :10:15 r BARTOSZ Paulina LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11760/21 2022 LDK!
9 b 2 :10:26 r ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/3929/20 2022 LDK!
10 b 2 :11:15 r BUHL Paulina LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/3678/22 2022 LDK!
11 b 2 :11:45 r BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PROKSA Robert Z/2021/20 2022
12 b 2 :11:58 r MAZUR Blanka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1959/22 2022 LDK!
13 b 2 :12:46 r SITEK Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/6228/22 2022 LDK!
14 b 2 :12:48 r SKÓRKA Renata CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7918/21 2022 LDK!
Przełaj M
1 b 1 :06:09 r ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
2 b 1 :06:11 r DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- LACH Magdalena Z/10873/21 2022 LDK!
3 b 1 :06:14 r KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2022 LDK!
4 b 1 :06:20 r ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
5 b 1 :06:21 r PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2022 LDK!
6 b 1 :06:25 r BANASIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/5469/22 2022
7 b 1 :06:26 r POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
8 b 1 :06:26 r SERAFIN Samuel MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1402/20 2022 LDK!
9 b 1 :06:29 r BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4650/19 2022 LDK!
10 b 1 :06:33 r KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/4174/19 2022
11 b 1 :06:35 r FRACH Jakub LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/6199/22 2022 LDK!
12 b 1 :06:38 r KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/9197/21 2022
13 b 1 :06:39 r DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4567/18 , 2022 BEZ LDK!
14 b 1 :06:49 r OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
15 b 1 :07:00 r LONDZIN Patryk MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5476/22 2022 LDK!
16 b 1 :07:09 r LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- CIUK Marek Z/13989/21 2022 LDK!
17 b 1 :07:30 r GˇTARSKI Filip MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1410/20 2022 LDK!
18 b 1 :07:30 r PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4550/19 2022 LDK!
19 b 1 :08:27 r KUSZEK Zbigniew UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/6185/22 2022
1 b 2 :09:14 r SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2022 LDK!
2 b 2 :09:20 r BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska # 2007 U16 SL -- B.D. Z/5347/22 2022
3 b 2 :09:36 r WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/3922/20 2022 LDK!
4 b 2 :09:48 r TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
5 b 2 :09:54 r DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
6 b 2 :10:05 r MAŃKIEWICZ Kacper LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2097/20 2022 LDK!
7 b 2 :10:09 r CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2022 LDK!
8 b 2 :10:19 r KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2022 LDK!
9 b 2 :10:21 r WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2022
10 b 2 :10:21 r GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
11 b 2 :10:28 r WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2022 LDK!
12 b 2 :10:29 r BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2830/21 2022
13 b 2 :10:39 r JAROCKI Maciej LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/6200/22 2022 LDK!
14 b 2 :11:03 r SOPPA Roland LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/6202/22 2022 LDK!
15 b 2 :11:23 r GAWRON Oskar CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/6254/22 2022 LDK!
16 b 2 :11:41 r DOSZAK Bruno LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11091/21 2022 LDK!
17 b 2 :12:03 r ZIĘTAL Adrian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/2740/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.56927299499512 sekund