Warszawa 01.10.2022
Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie - FINAŁ [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.94 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13667/21 2022 LDK!
2 3 s 1 9.08 PODRAZA Aleksandra KKL Kielce # 2011 U12 SK -0.8 -- B.D. Z/6515/22 2022 LDK!
3 7 s 1 9.80 BOGUSZEWSKA Emilia GOKSiT Suchowola 2011 U12 PD -0.8 -- BERNATOWICZ Jolanta
4 8 s 1 9.81 JABŁOŃSKA Laura PLKS Gwda Piła # 2011 U12 WP -0.8 -- WAWRUSZAK Andrzej
5 10 s 1 9.95 SKÓROWSKA Hanna LNO Pomorskie 2011 U12 PM -0.8 -- B.D.
6 11 s 1 10.00 SANKIEWICZ Iga LKS Znicz Biłgoraj 2011 U12 LU -0.8 -- JURAŁOWICZ Agnieszka
7 12 s 1 10.14 GŁUCHOWSKA Antonina KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -0.8 -- B.D. GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
8 14 s 1 10.17 ĆWIEK Klara MLKS Echo Twardogóra 2011 U12 DS -0.8 -- B.D.
1 2 s 2 9.08 RUGAŁA Hanna UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -0.6 -- MUSIAŁ Mirosław Z/10849/21 2021 LDK!
2 4 s 2 9.19 WASILEWSKA Oliwia OLA Łódzkie # 2011 U12 LD -0.6 -- B.D.
3 5 s 2 9.72 ADAMCZUK Izabela KS Agros Zamość 2011 U12 LU -0.6 -- BIKOWSKI Wojciech Z/5516/22 2022 LDK!
4 6 s 2 9.78 JASKÓŁA Patrycja LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.6 -- B.D.
5 9 s 2 9.94 GŁOWACKA Marika LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.6 -- B.D.
6 13 s 2 10.16 WERECKA Martyna AML Słupsk 2012 U12 PM -0.6 -- WITEK Mirosław Z/7413/21 2022
7 15 s 2 10.32 CYRSON Roksana LNO Pomorskie 2011 U12 PM -0.6 -- B.D.
8 16 s 2 10.55 PODDĘBSKA Maja OLA Łódzkie 2011 U12 LD -0.6 --
1 2 s 3 9.20 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB -0.3 -- HUDYMA Justyna Z/8532/21 2022 LDK!
2 4 s 3 9.29 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2022
3 10 s 3 9.60 MACIEJEWSKA Nikola LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -0.3 -- KSOBIECH Bartosz Z/2866/20 2022 LDK!
4 14 s 3 9.64 MARKOWICZ Natalia ULKS Lipinki 2011 U12 MA -0.3 -- WOJNA Anna Z/5951/21 2022 LDK!
5 18 s 3 9.69 WOJCIECHOWICZ Natalia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB -0.3 -- PAWELEC Marcin HUDYMA Justyna , Z/14446/21 , 2022
6 25 s 3 9.84 LUDWINIAK Nadia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB -0.3 -- HUDYMA Justyna Z/3408/21 2022
7 39 s 3 10.36 GDESZ Nadia MKS Osa Zgorzelec 2011 U12 DS -0.3 -- B.D. LDK!
1 6 s 4 9.46 BULMAN Aleksandra UKS LA Wałcz 2012 U12 ZP -0.1 -- PRENDECKA Agnieszka Z/11638/21 2022 LDK!
2 15 s 4 9.64 DEJNEK Lena OLA Lubelskie 2011 U12 LU -0.1 -- POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika
3 20 s 4 9.79 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2022
4 24 s 4 9.83 KANIOWSKA Amelia AML Słupsk 2011 U12 PM -0.1 -- KOPEĆ Bernadeta Z/6206/21 2022 LDK!
5 26 s 4 9.84 ADAMOWICZ Aleksandra UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -0.1 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/5552/21 2022 LDK!
6 32 s 4 10.03 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -0.1 -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
7 36 s 4 10.15 PRENDECKA Róża UKS LA Wałcz 2011 U12 ZP -0.1 -- PRENDECKA Agnieszka Z/8227/21 2022 LDK!
1 11 s 5 9.61 PERAK Alicja OLA Łódzkie 2011 U12 LD -1.5 -- B.D.
2 13 s 5 9.64 BORKOWSKA Maria UKS Dziewiątka Kutno 2011 U12 LD -1.5 -- LIPIEC Sebastian Z/0652/22 2022 LDK!
3 16 s 5 9.66 GĘBICZ Aleksandra LKS Omega Kleszczów 2011 U12 LD -1.5 -- URBANIAK Mateusz Z/3157/22 2022
4 17 s 5 9.67 KONDRACKA Lena LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -1.5 -- STACHURSKA Agnieszka # Z/6407/22 2022 LDK!
5 21 s 5 9.80 PORADA Hanna OLA Łódzkie 2011 U12 LD -1.5 -- B.D. B.D. Z/1700/21 2021
6 27 s 5 9.84 WOJTYLAK Barbara UKS Dziewiątka Kutno 2011 U12 LD -1.5 -- LIPIEC Sebastian Z/3177/22 2022 LDK!
7 35 s 5 10.08 PIETRZAK Zuzanna OLA Łódzkie # 2011 U12 LD -1.5 -- B.D.
1 9 s 6 9.57 KACA Alicja RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -1.2 -- BŁASIŃSKA Aneta
2 19 s 6 9.75 NOWICKA Hanna UKS Dziewiątka Kutno 2011 U12 LD -1.2 -- LIPIEC Sebastian Z/3168/22 2022 LDK!
3 23 s 6 9.82 SKINDZIER Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -1.2 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6394/22 2022 LDK!
4 28 s 6 9.90 WOŹNIAK Karolina ULKS Lipinki 2011 U12 MA -1.2 -- WOJNA Anna Z/4844/21 2022 LDK!
5 31 s 6 9.92 SKOWROŃSKA Alicja UKS Błyskawica Domaniewice # 2011 U12 LD -1.2 -- B.D. B.D. , Z/6664/22 , 2022
6 37 s 6 10.30 WOCH Nikola LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -1.2 -- B.D.
7 38 s 6 10.31 CIEŚLUKOWSKA Kaja LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -1.2 -- B.D.
1 1 s 7 9.19 STOKSIK Aleksandra UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -0.9 -- KOMAR Patryk LDK!
2 5 s 7 9.40 TROCHONOWICZ Ida KS Orzeł Warszawa 2011 U12 MZ -0.9 -- PODRAŻKO Marian Z/2533/22 2022 LDK!
3 7 s 7 9.47 ŁOPUCKA Weronika WLKS Nowe Iganie 2011 U12 MZ -0.9 -- B.D.
4 8 s 7 9.57 OBIELSKA Marta UKS Dziewiątka Kutno 2011 U12 LD -0.9 -- LIPIEC Sebastian Z/3169/22 2022 LDK!
5 12 s 7 9.63 SZYMAŃSKA Lena WLKS Nowe Iganie 2011 U12 MZ -0.9 -- ZIĘCINA Kazimierz
6 29 s 7 9.91 NOWOJSKA Natasza UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -0.9 -- JASIŃSKI Cyprian
7 34 s 7 10.07 KLEIN Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2011 U12 OP -0.9 -- ROSIŃSKI Stanisław LDK!
1 3 s 8 9.25 MARCISZ Wanessa LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2011 U12 WP -1.0 -- GRAŚ Jarosław
2 22 s 8 9.82 BAKUTA Urszula KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK -1.0 -- ZAPAŁ Marcin Z/2044/22 2022 LDK!
3 30 s 8 9.91 PUSZCZYK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.0 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta LDK!
4 33 s 8 10.06 STĘPIEŃ Kamila Lubelskie 2012 U12 LU -1.0 -- B.D.
5 40 s 8 10.92 FIGARSKA Magdalena RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -1.0 -- RYDZ Aneta Z/5013/22 2022
6 41 s 8 11.26 KLASSA Ewa LNO Pomorskie 2011 U12 PM -1.0 -- B.D.
1 1 s 9 8.50 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -1.1 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
2 2 s 9 8.57 POLEWIAK Malina UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -1.1 -- LACH Magdalena Z/1927/22 2022 LDK!
3 3 s 9 8.67 SKIBA Blanka MKS Piast Głogów 2011 U12 DS -1.1 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14227/21 2021 LDK!
4 4 s 9 8.68 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.1 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
5 7 s 9 8.85 GOLISOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -1.1 -- STEFAŃSKI Jacek # Z/2802/22 2022 LDK!
6 9 s 9 8.93 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ -1.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2022 LDK!
7 11 s 9 8.99 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -1.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
8 16 s 9 9.07 KRAWIEC Barbara UKS Vis Skierniewice 2011 U12 LD -1.1 -- MILCZAREK Ewa B.D.
1 6 s 10 8.82 CHYŁEK Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS -2.6 -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4515/22 2022 LDK!
2 8 s 10 8.92 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP -2.6 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2022
3 10 s 10 8.95 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP -2.6 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2022 LDK!
4 14 s 10 9.03 TYPA Blanka ULKS Talex Borzytuchom 2011 U12 PM -2.6 -- RADTKE Marek Z/5917/21 2022 LDK!
5 15 s 10 9.05 STANKIEWICZ Erika UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP -2.6 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4436/21 2022 LDK!
6 25 s 10 9.15 ZABAWA Lilianna OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -2.6 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/4498/21 2022 LDK!
7 27 s 10 9.16 MAŁY Alicja LŁKB Trucht Łobez 2011 U12 ZP -2.6 -- ORGANKA Bogusława ORGANKA Bogusława Z/3884/22 2022
8 31 s 10 9.20 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -2.6 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
1 12 s 11 9.00 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -1.6 -- B.D. Z/3094/20 2022
2 20 s 11 9.14 LESZCZYŃSKA Liliana AL Międzyzdroje 2011 U12 ZP -1.6 -- BŁOCIAN Rafał Z/0930/22 2022 LDK!
3 26 s 11 9.16 LUTECKA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U12 OP -1.6 -- WOLAK Magdalena Z/12289/21 2022 LDK!
4 33 s 11 9.21 JUŚCIŃSKA Alicja UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -1.6 -- B.D. KOMAR Patryk LDK!
5 41 s 11 9.25 KOLII Mirosława UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -1.6 -- SUGIER Krzysztof Z/13623/21 2022 LDK!
6 43 s 11 9.28 KWIATKOWSKA Anastazja UKB Szubin 2011 U12 KP -1.6 -- NOWAKOWSKA Ilona Z/1703/20 2022 LDK!
7 48 s 11 9.32 MOLAS Magdalena KS Agros Zamość 2011 U12 LU -1.6 -- BIKOWSKI Wojciech Z/13901/21 2022 LDK!
1 24 s 12 9.15 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +0.1 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2022 LDK!
2 30 s 12 9.18 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U12 MA +0.1 -- B.D. Z/1782/22 2022 LDK!
3 32 s 12 9.21 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +0.1 -- SKOCZEŃ Marcin Z/13809/21 2022 LDK!
4 34 s 12 9.21 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB +0.1 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
5 38 s 12 9.22 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK +0.1 -- TITTINGER Katarzyna # Z/6840/21 2022 LDK!
6 46 s 12 9.31 KLIMKOWSKA Lena AML Słupsk 2011 U12 PM +0.1 -- KOPEĆ Bernadeta Z/14581/21 2022
7 51 s 12 9.33 KIERNOZEK Martyna MKL Toruń 2011 U12 KP +0.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4981/22 2022
8 67 s 12 9.49 WITKOWSKA Nina MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP +0.1 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/6881/21 2022 LDK!
1 17 s 13 9.07 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -0.6 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2022
2 18 s 13 9.10 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -0.6 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2022
3 44 s 13 9.29 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -0.6 -- B.D. Z/6561/21 2022
4 56 s 13 9.39 TRĄMPCZYŃSKA Lena UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U12 WP -0.6 -- LDK!
5 59 s 13 9.43 GASPARYAN Nelli UKS Cyprianka 2011 U12 KP -0.6 -- JETTER Piotr Z/2686/20 2022 LDK!
6 70 s 13 9.52 BŁESZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -0.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/2288/22 2022
7 101 s 13 9.74 SOLARZ Helena MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.6 -- KNULL Elżbieta Z/4683/22 2022 LDK!
8 149 s 13 10.23 BURTAN Liliana ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2011 U12 DS -0.6 -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6143/21 2022 LDK!
1 23 s 14 9.15 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -1.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2022
2 50 s 14 9.32 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP -1.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2022 LDK!
3 57 s 14 9.41 ŚWIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -1.1 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13763/21 2022 LDK!
4 90 s 14 9.66 PAWLAK Kaja UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -1.1 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/1683/22 2022 LDK!
5 91 s 14 9.68 FRASZCZYK Iga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB -1.1 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4309/22 2022 LDK!
6 96 s 14 9.69 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ -1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2022 LDK!
7 109 s 14 9.79 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -1.1 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3412/22 2022 LDK!
8 117 s 14 9.84 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -1.1 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2022 LDK!
1 22 s 15 9.15 KOŻUSZKO Julia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN -1.2 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5242/22 2022 LDK!
2 64 s 15 9.47 MOHAMED Małlida KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -1.2 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2890/22 2022
3 81 s 15 9.60 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -1.2 -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2022
4 86 s 15 9.62 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL -1.2 -- PILAREK Sławomir Z/14033/21 2022 LDK!
5 97 s 15 9.72 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U12 WN -1.2 -- MORGAŚ Tomasz MORGAŚ Tomasz , Z/2373/21 , 2022 LDK!
6 122 s 15 9.90 ŁOPOTT Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U12 OP -1.2 -- WOLAK Magdalena Z/12288/21 2022 LDK!
7 135 s 15 10.06 RYDZEWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -1.2 -- FERFET Marek Z/4808/19 2022 LDK!
8 136 s 15 10.08 JACAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -1.2 -- KOTYNIA Hanna Z/14205/21 2022 LDK!
1 54 s 16 9.38 SZYMAŃSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -1.5 -- STEFAŃSKI Jacek Z/4901/22 2022 LDK!
2 99 s 16 9.73 CHMIELEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -1.5 -- STEFAŃSKI Jacek # Z/2805/22 2022 LDK!
3 103 s 16 9.75 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -1.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2022
4 115 s 16 9.83 SZAJDER Zuzanna Julia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ -1.5 -- CYNOWSKI Wojciech Z/4669/22 2022
5 119 s 16 9.88 PIÓRKOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP -1.5 -- OBERLAN Paulina Z/0148/22 2022 LDK!
6 126 s 16 9.98 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA -1.5 -- WÓJCIK Teodor Z/2883/22 2022
7 128 s 16 10.00 PUCYK Maja UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -1.5 -- PALUCH Krystian Z/3666/22 2022 LDK!
8 131 s 16 10.02 SKACZKOWSKA Iga MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -1.5 -- KACZMAREK Adam Z/4413/22 2022 LDK!
1 76 s 17 9.56 ZACHARCZUK Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -1.1 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7721/21 2022 LDK!
2 100 s 17 9.73 SKROBUK Pola MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U12 DS -1.1 -- BIALIC Katarzyna Z/5999/21 2022 LDK!
3 107 s 17 9.79 PALUCH Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2012 U12 WN -1.1 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/5542/21 2022 LDK!
4 114 s 17 9.82 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13670/21 2022
5 132 s 17 10.02 MORAWIEC Stefania GKS Start Długołęka 2011 U12 DS -1.1 -- BENKOWSKA Nina Z/4786/21 2022 LDK!
6 141 s 17 10.15 MOŁODECKA Nadia UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -1.1 -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata
7 146 s 17 10.20 WISZOWATA Julia KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -1.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/5908/21 2022 LDK!
8 151 s 17 10.58 SMOLIK Zofia UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP -1.1 -- OBERLAN Paulina Z/4940/22 2022 LDK!
1 78 s 18 9.57 DOBRZYŃSKA Natasza OLA Łódzkie 2011 U12 LD -1.3 -- B.D.
2 79 s 18 9.59 GNIECKA Emilia MKS Unia Hrubieszów 2012 U12 LU -1.3 -- BIELECKA Marzanna
3 83 s 18 9.61 BRZYSKA Laura AZS UMCS Lublin 2011 U12 LU -1.3 -- TUSTANOWSKI Roman JAROS Urszula LDK!
4 113 s 18 9.81 LEMAŃSKA Natalia LNO Pomorskie 2011 U12 PM -1.3 -- B.D.
5 130 s 18 10.02 DRĄGOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -1.3 -- ŚWIDERSKI Paweł ŚWIDERSKI Paweł
6 137 s 18 10.10 CIEĆKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU -1.3 -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa
7 138 s 18 10.10 ŁUKASIK Maria LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -1.3 -- B.D.
8 147 s 18 10.22 SZYMCZUK Olga KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -1.3 -- B.D. GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
1 39 s 19 9.23 MATUSIAK Antonina OLA Łódzkie 2011 U12 LD -1.9 -- B.D.
2 47 s 19 9.31 BADORA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2011 U12 OP -1.9 -- KOŁODZIEJ Tomasz LDK!
3 66 s 19 9.49 ROSOCHACZ Beata Lubelskie 2011 U12 LU -1.9 --
4 69 s 19 9.52 UŁANOWICZ Oliwia LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -1.9 -- ROGUCKA Magdalena Z/6399/22 2022 LDK!
5 72 s 19 9.54 KUŁACZ Lena KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -1.9 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1332/21 , 2022 LDK!
6 73 s 19 9.55 BYDŁOŃ Emilia niest. Kraków 2011 U12 MA -1.9 -- B.D.
7 110 s 19 9.80 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U12 SK -1.9 -- B.D. Z/0016/22 2022 LDK!
8 112 s 19 9.81 STĘPNIEWSKA Pola OLA Łódzkie 2012 U12 LD -1.9 --
1 42 s 20 9.27 NOWICKA Dorota UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -0.3 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6444/21 2022 LDK!
2 52 s 20 9.38 MATUSIAK Oliwia OLA Łódzkie 2012 U12 LD -0.3 -- B.D.
3 62 s 20 9.45 MAJ Milena LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.3 -- B.D.
4 87 s 20 9.62 GROCHOWSKA Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 2012 U12 LU -0.3 -- HODUN Rafał
5 98 s 20 9.72 POLAK Martyna UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -0.3 -- MARCINÓW Ryszard
6 111 s 20 9.80 MROZOWSKA Kornelia MKS Unia Hrubieszów 2011 U12 LU -0.3 -- B.D.
7 118 s 20 9.84 MACHNICKA Zuzanna LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.3 -- B.D. OZDOBA Elżbieta LDK!
8 123 s 20 9.90 DZIWOTA Klaudia LKS Znicz Biłgoraj 2011 U12 LU -0.3 -- JURAŁOWICZ Agnieszka
1 13 s 21 9.01 URYNOWICZ Maja KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -0.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/6367/22 2022 LDK!
2 21 s 21 9.14 PIOTROWSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP -0.5 -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
3 35 s 21 9.21 WAJER Natalia LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -0.5 -- KSOBIECH Bartosz Z/5185/22 2022 LDK!
4 75 s 21 9.56 SŁOTA Natasza OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -0.5 -- B.D. LDK!
5 127 s 21 9.98 ŚNIOS Natalia OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -0.5 -- B.D. LDK!
6 134 s 21 10.05 WĄDER Hanna KKL Kielce 2011 U12 SK -0.5 -- B.D. B.D. Z/14047/21 2022 LDK!
7 139 s 21 10.12 ADAMCZYK Weronika OLA Kujawsko-pomorskie 2012 U12 KP -0.5 -- B.D.
8 142 s 21 10.16 SZTEKLER Gabriela UKS Flop Wilkasy 2011 U12 WN -0.5 -- TWOREK Urszula Z/4913/22 2022
1 19 s 22 9.13 WÓJCIK Laura LNO Świętokrzyskie 2012 U12 SK -0.8 -- B.D.
2 36 s 22 9.21 GWÓŹDŹ Weronika LKS Głogovia Głogów Małopolski 2011 U12 PK -0.8 -- B.D. Z/4486/22 2022
3 63 s 22 9.45 PRZYTUŁA Maja LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.8 -- B.D.
4 65 s 22 9.47 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U12 SK -0.8 -- KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2022 LDK!
5 74 s 22 9.56 SZCZYTKO Zuzanna KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -0.8 -- B.D. GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
6 77 s 22 9.57 ŚLIWOŃ Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.8 --
7 102 s 22 9.74 BRZEZIŃSKA Faustyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U12 ZP -0.8 -- BARTA Franciszek Z/14839/21 2022
8 108 s 22 9.79 STUDEMANN Marika UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -0.8 -- FERFET Marek LDK!
1 5 s 23 8.76 KOŁDON Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.1 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/5468/22 2022
2 29 s 23 9.18 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U12 WN -1.1 -- B.D. Z/8192/21 2021 LDK!
3 55 s 23 9.39 MAJ Amelia RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -1.1 -- BŁASIŃSKA Aneta #
4 60 s 23 9.44 STENCEL Nadia LNO Pomorskie 2011 U12 PM -1.1 -- B.D.
5 68 s 23 9.49 SIENKIEWICZ Zuzanna KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -1.1 -- JURKOWICZ Stanisław Z/14541/21 2022 LDK!
6 80 s 23 9.59 DRABYK Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -1.1 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0799/22 2022 LDK!
7 94 s 23 9.69 GOLONKA Lena LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -1.1 -- B.D.
7 95 s 23 9.69 RAKOCY Klaudia UKS przy ZS Resko 2011 U12 ZP -1.1 -- B.D. KECLER Dorota
1 49 s 24 9.32 PARLAK Alicja LNO Pomorskie 2011 U12 PM -2.5 -- B.D.
2 61 s 24 9.45 GWÓŹDŹ Julia OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -2.5 -- B.D. ZŁOTEK Grzegorz LDK!
3 85 s 24 9.61 ANGIELCZYK Marta RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -2.5 -- BŁASIŃSKA Aneta
4 104 s 24 9.76 DOBROWOLSKA Aniela UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -2.5 -- B.D.
5 121 s 24 9.89 MAZURKIEWICZ Anna LNO Pomorskie # 2011 U12 PM -2.5 -- B.D.
6 144 s 24 10.17 NOWOCIEŃ Aleksandra RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -2.5 -- B.D.
7 150 s 24 10.35 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -2.5 -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2022 LDK!
1 53 s 25 9.38 BIELAŃSKA-BIAŁEK Hanna CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -1.7 -- TITTINGER Katarzyna Z/5782/22 2022 LDK!
2 92 s 25 9.68 GILEWSKA Joanna GOKSiT Suchowola 2011 U12 PD -1.7 -- BERNATOWICZ Jolanta
3 93 s 25 9.68 MAŚLACH Nadia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -1.7 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4461/22 2022 LDK!
4 106 s 25 9.78 GRANATOWSKA Julia CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -1.7 -- TITTINGER Katarzyna Z/6177/22 2022 LDK!
5 129 s 25 10.00 GLISZCZYŃSKA Roksana LNO Pomorskie 2011 U12 PM -1.7 -- B.D.
6 140 s 25 10.14 ŻUKOWSKA Emilia GOKSiT Suchowola 2011 U12 PD -1.7 -- BERNATOWICZ Jolanta
7 145 s 25 10.19 KOSZNIK Hanna LNO Pomorskie 2012 U12 PM -1.7 -- B.D.
1 45 s 26 9.31 TRUDZIŃSKA Maja Iskra Witkowo 2011 U12 WP -2.7 -- PINIARSKI Paweł
2 71 s 26 9.52 NADOLNA Julia Iskra Witkowo 2011 U12 WP -2.7 -- PINIARSKI Paweł
3 82 s 26 9.61 GORZELAŃCZYK Olga LUKS Orkan Września 2011 U12 WP -2.7 -- SZYMKOWIAK Tomasz
3 84 s 26 9.61 KONECZNA Alicja LKS Znicz Biłgoraj 2011 U12 LU -2.7 -- BERNAŚ Dorota
5 120 s 26 9.88 ŻYNDA Lena LNO Pomorskie 2011 U12 PM -2.7 -- B.D.
6 148 s 26 10.23 MALISZEWSKA Lena ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB -2.7 -- HUDYMA Grzegorz
7 152 s 26 10.61 OBORSKA Maja OLA Łódzkie 2011 U12 LD -2.7 -- B.D.
1 28 s 27 9.17 ZIELIŃSKA Ewa UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP -0.5 -- WEISS Elżbieta
2 37 s 27 9.22 ŚRUBA Zofia Iskra Witkowo 2011 U12 WP -0.5 -- PINIARSKI Paweł
3 40 s 27 9.24 BŁOSZYK Zofia UKS Krotowski Mosina 2011 U12 WP -0.5 -- KILIAN Marcin
4 58 s 27 9.42 OLEJNICZAK Bianka LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U12 WP -0.5 -- SIPURZYŃSKA Ewa
5 89 s 27 9.66 MISIAK Karolina GKS Start Długołęka 2012 U12 DS -0.5 -- BENKOWSKA Nina Z/4784/21 2022 LDK!
6 125 s 27 9.92 ROBAK Marcelina UKS Piątka Jarocin 2012 U12 WP -0.5 -- SZYMKOWIAK Marcin
7 143 s 27 10.16 BURCZYŃSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -0.5 -- STYŚ Janusz Z/4130/22 2022 LDK!
1 88 s 28 9.63 KLESZCZYŃSKA Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U12 KP -1.3 -- JEZIORSKA Magdalena Z/14342/21 2022 LDK!
2 105 s 28 9.76 TALAGA Natalia UKS Otrębusy 2011 U12 MZ -1.3 -- KOŃCZAK Sebastian
3 116 s 28 9.84 MARCINIAK Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS -1.3 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6043/22 2022
4 124 s 28 9.91 KICMAL Kalina MKS Osa Zgorzelec 2011 U12 DS -1.3 -- KUBALA Łukasz
5 133 s 28 10.04 SŁAWIŃSKA Celina OLA Lubuskie 2012 U12 LB -1.3 -- B.D.
6 153 s 28 10.87 ROMANIEC Klaudia KKL Kielce 2012 U12 SK -1.3 -- B.D. B.D. , Z/6541/22 , 2022 LDK!
7 154 s 28 11.11 ADAMUS Liliana UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP -1.3 -- OBERLAN Paulina LDK!
300 m K
1 s 1 49.19 GŁOWACZ Anita LUKS Podium Kup 2011 U12 OP -- SZYNDLAREWICZ Stanisława LDK!
2 s 1 52.38 ŁUKASZEWICZ Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/6053/21 2022
3 s 1 52.60 URBAŃSKA Antonna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2012 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0984/21 2022
4 s 1 52.68 WÓJCIKOWSKA Lena LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
5 s 1 53.24 OCHOTNA Sara MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -- KACZMAREK Adam Z/4420/22 2022 LDK!
6 s 1 55.10 KIELAR Kamila TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa
7 s 1 55.93 BURGS Maja WLKS Nowe Iganie 2011 U12 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota
1 s 2 49.31 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2022 LDK!
2 s 2 51.94 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2022
3 s 2 51.94 ZRADA Urszula LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr , Z/6908/21 , 2022 LDK!
4 s 2 52.89 ŚNIEGOWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/5338/21 , 2022 LDK!
5 s 2 53.89 CESARZ Aleksandra GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/14126/21 2022 LDK!
6 s 2 54.13 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2022 LDK!
7 s 2 56.84 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U12 MA -- PATER Agnieszka Z/9501/21 2022 LDK!
1 s 3 51.98 ZAŚKIEWICZ Kinga MKS Żak Biała Podlaska 2011 U12 LU -- WILCZEK Janusz
2 s 3 52.17 UZNAŃSKA Anna LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12241/21 2022 LDK!
3 s 3 53.57 WINIARSKA Agnieszka MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U12 OP -- WOLAK Magdalena Z/12291/21 2022 LDK!
4 s 3 53.73 WARAKOMSKA Joanna LUKS Hańcza Suwałki # 2011 U12 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6403/22 2022 LDK!
5 s 3 55.53 MROWIEC Wiktoria MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2176/22 2022 LDK!
6 s 3 57.11 DĄBROWSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6402/22 2022 LDK!
1 1 s 4 44.89 BIERNACKA Gabriela UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP III BIERŁA Dawid Z/3084/22 2022
2 3 s 4 46.63 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2022 LDK!
3 4 s 4 46.84 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
4 7 s 4 47.65 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2022 LDK!
5 11 s 4 48.27 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK V B.D. Z/6560/21 2022
6 14 s 4 49.10 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2022
7 15 s 4 49.36 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
8 17 s 4 49.77 WĄSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
1 9 s 5 47.77 BYTOWSKA Hanna UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP V GULCZYŃSKA Grażyna Z/1719/21 2022 LDK!
2 12 s 5 48.62 BORYŚ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2022 LDK!
3 13 s 5 49.00 KLINKOSZ Hanna MLKS Baszta Bytów 2011 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14666/21 2022
4 16 s 5 49.46 KAMIŃSKA Erika UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2022 LDK!
5 24 s 5 50.36 DEC Martyna KML Lubaczów 2011 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6562/21 2022 LDK!
6 26 s 5 50.88 WANOWSKA Barbara LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4998/22 2022 LDK!
7 33 s 5 51.53 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2022 LDK!
8 40 s 5 52.48 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2022 LDK!
1 5 s 6 47.43 CZYCZEWSKA Iga OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1620/22 2022 LDK!
2 6 s 6 47.46 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2022 LDK!
3 10 s 6 47.90 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2022 LDK!
4 20 s 6 50.08 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2011 U12 OP -- DOMIN Adam Z/2939/20 2022 LDK!
5 29 s 6 51.29 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
6 32 s 6 51.45 CHUB Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4457/22 2022
7 35 s 6 51.65 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/0600/22 2022 LDK!
8 51 s 6 54.83 GÓRALCZYK Małgorzata UKS Flop Wilkasy 2011 U12 WN -- TWOREK Urszula Z/2511/22 2022
1 8 s 7 47.76 PARADA Gabriela KS Słoneczko Busko Zdrój 2011 U12 SK V PEREPICZKO Zdzisław B.D. Z/2838/21 2022 LDK!
2 21 s 7 50.10 DUDZIK Zofia LKS Pszczyna 2011 U12 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/13262/21 2022 LDK!
3 30 s 7 51.36 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2022
4 38 s 7 52.15 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/2188/21 2022 LDK!
5 39 s 7 52.47 WICHROWSKA Anastazja UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2005/21 2021
6 42 s 7 52.83 KATA Katarzyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa
7 45 s 7 53.06 DRAHAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/2548/22 2022 LDK!
8 55 s 7 56.43 CAGARA Maja KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1975/22 2022 LDK!
1 19 s 8 50.07 STEFANOWSKA Emilia LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
2 25 s 8 50.67 ZDRADZISZ Katarzyna UMKS Nadir Jędrzejów 2011 U12 SK -- BARTOSZ Bartłomiej B.D. Z/1186/22 2022
3 36 s 8 51.79 JEDLIŃSKA Małgorzata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0801/22 2022 LDK!
4 37 s 8 51.86 TELEGA Lilianna LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
5 43 s 8 52.90 RADGOWSKA Maja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2011 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam
6 46 s 8 53.18 GAŻA Julia MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13458/21 2022 LDK!
7 47 s 8 53.21 SKORZYŃSKA Kalina RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -- B.D.
8 52 s 8 55.06 SŁOBODA Katarzyna KS Polesie Urszulin 2011 U12 LU -- B.D.
1 2 s 9 46.27 MOKŁOWICZ Eliza LNO Pomorskie 2011 U12 PM IV B.D.
2 27 s 9 50.96 MIKITA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2011 U12 KP -- MIRA Krzysztof Z/1213/22 2022 LDK!
3 28 s 9 51.19 DUNAJ Sandra MKL Tlen Mogilno 2011 U12 KP -- ULATOWSKI Roman Z/6876/21 2022 LDK!
4 31 s 9 51.36 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2022
5 34 s 9 51.58 TOBOROWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14140/21 2022 LDK!
6 41 s 9 52.55 TAJAK Emilia WLKS Nowe Iganie 2012 U12 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota
7 49 s 9 54.47 BATOR Alicja LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
8 50 s 9 54.64 KONDRUSIK Paulina KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -- B.D. KARWOWSKA Agnieszka
1 18 s 10 49.80 SZAWŁOWSKA Hanna MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek # Z/5997/21 2022 LDK!
2 22 s 10 50.12 BIAŁASZEWSKA Oliwia LUKS Hańcza Suwałki # 2011 U12 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/6393/22 2022 LDK!
3 23 s 10 50.20 GOCLIK Pola LUKS Orkan Września 2011 U12 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz
4 44 s 10 52.97 GRABOWSKA Maja UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -- LACH Magdalena
5 48 s 10 54.07 FIGURA Karina Lubelskie 2011 U12 LU -- JĘDRYS Andrzej
6 53 s 10 55.30 RANECKA Klaudia MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U12 DS -- BIALIC Katarzyna Z/2629/22 2022 LDK!
7 54 s 10 55.62 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 s 1 1.30 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1.25 WARAKOMSKA Joanna LUKS Hańcza Suwałki # 2011 U12 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6403/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1.20 DĄBROWSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6402/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1.20 CESARZ Aleksandra GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/14126/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1.15 ŚNIEGOWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/5338/21 , 2022 LDK!
6 6 s 1 1.15 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1.15 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U12 MA -- PATER Agnieszka Z/9501/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1.15 MROWIEC Wiktoria MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2176/22 2022 LDK!
9 9 s 1 1.10 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2022
10 10 s 1 1.10 WINIARSKA Agnieszka MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U12 OP -- WOLAK Magdalena Z/12291/21 2022 LDK!
11 11 s 1 1.10 ZRADA Urszula LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr , Z/6908/21 , 2022 LDK!
12 12 s 1 1.05 UZNAŃSKA Anna LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12241/21 2022 LDK!
13 13 s 1 1.00 ZAŚKIEWICZ Kinga MKS Żak Biała Podlaska 2011 U12 LU -- WILCZEK Janusz
1 3 s 2 1.30 SKOWROŃSKA Alicja UKS Błyskawica Domaniewice # 2011 U12 LD -- B.D. B.D. , Z/6664/22 , 2022
2 11 s 2 1.25 MACIEJEWSKA Nikola LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2866/20 2022 LDK!
3 8 s 2 1.25 FIGARSKA Magdalena RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -- RYDZ Aneta Z/5013/22 2022
4 6 s 2 1.25 TROCHONOWICZ Ida KS Orzeł Warszawa 2011 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/2533/22 2022 LDK!
4 10 s 2 1.25 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
4 7 s 2 1.25 BORKOWSKA Maria UKS Dziewiątka Kutno 2011 U12 LD -- LIPIEC Sebastian Z/0652/22 2022 LDK!
7 14 s 2 1.20 NOWICKA Hanna UKS Dziewiątka Kutno 2011 U12 LD -- LIPIEC Sebastian Z/3168/22 2022 LDK!
7 16 s 2 1.20 GĘBICZ Aleksandra LKS Omega Kleszczów 2011 U12 LD -- URBANIAK Mateusz Z/3157/22 2022
9 19 s 2 1.20 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2022
10 20 s 2 1.20 KLASSA Ewa LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
10 21 s 2 1.20 KONDRACKA Lena LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- STACHURSKA Agnieszka # Z/6407/22 2022 LDK!
12 25 s 2 1.15 PIETRZAK Zuzanna OLA Łódzkie # 2011 U12 LD -- B.D.
12 22 s 2 1.15 CIEŚLUKOWSKA Kaja LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- B.D.
12 24 s 2 1.15 PERAK Alicja OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- B.D.
14 23 s 2 1.15 SZYMAŃSKA Lena WLKS Nowe Iganie 2011 U12 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz
16 29 s 2 1.15 PRENDECKA Róża UKS LA Wałcz 2011 U12 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/8227/21 2022 LDK!
17 34 s 2 1.10 WOŹNIAK Karolina ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4844/21 2022 LDK!
17 36 s 2 1.10 MARKOWICZ Natalia ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5951/21 2022 LDK!
19 37 s 2 1.05 PORADA Hanna OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- B.D. B.D. Z/1700/21 2021
20 38 s 2 1.05 BULMAN Aleksandra UKS LA Wałcz 2012 U12 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/11638/21 2022 LDK!
21 39 s 2 1.00 KANIOWSKA Amelia AML Słupsk 2011 U12 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/6206/21 2022 LDK!
1 1 s 3 1.30 SKINDZIER Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/6394/22 2022 LDK!
1 2 s 3 1.30 MARCISZ Wanessa LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2011 U12 WP -- GRAŚ Jarosław
3 4 s 3 1.30 STOKSIK Aleksandra UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -- KOMAR Patryk LDK!
4 5 s 3 1.30 ŁOPUCKA Weronika WLKS Nowe Iganie 2011 U12 MZ -- B.D.
5 12 s 3 1.25 KACA Alicja RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta
6 9 s 3 1.25 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2022
7 18 s 3 1.20 ADAMOWICZ Aleksandra UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/5552/21 2022 LDK!
8 13 s 3 1.20 GDESZ Nadia MKS Osa Zgorzelec 2011 U12 DS -- B.D. LDK!
9 15 s 3 1.20 OBIELSKA Marta UKS Dziewiątka Kutno 2011 U12 LD -- LIPIEC Sebastian Z/3169/22 2022 LDK!
10 17 s 3 1.20 KLEIN Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2011 U12 OP -- ROSIŃSKI Stanisław LDK!
11 32 s 3 1.15 LUDWINIAK Nadia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB -- HUDYMA Justyna Z/3408/21 2022
11 31 s 3 1.15 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB -- HUDYMA Justyna Z/8532/21 2022 LDK!
13 30 s 3 1.15 NOWOJSKA Natasza UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -- JASIŃSKI Cyprian
14 26 s 3 1.15 DEJNEK Lena OLA Lubelskie 2011 U12 LU -- POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika
14 33 s 3 1.15 BAKUTA Urszula KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/2044/22 2022 LDK!
14 27 s 3 1.15 WOCH Nikola LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
17 28 s 3 1.15 STĘPIEŃ Kamila Lubelskie 2012 U12 LU -- B.D.
18 35 s 3 1.10 PUSZCZYK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta LDK!
  s 3 DNS WOJTYLAK Barbara UKS Dziewiątka Kutno 2011 U12 LD -- LIPIEC Sebastian Z/3177/22 2022 LDK!
  s 3 DNS WOJCIECHOWICZ Natalia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB -- PAWELEC Marcin HUDYMA Justyna , Z/14446/21 , 2022
W dal strefa K
1 1 s 1 4.77 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP 0.0 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2022
2 2 s 1 4.58 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
3 3 s 1 4.55 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
4 4 s 1 4.50 POLEWIAK Malina UKS-MOS Opole 2011 U12 OP 0.0 -- LACH Magdalena Z/1927/22 2022 LDK!
5 5 s 1 4.47 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/13809/21 2022 LDK!
6 6 s 1 4.40 KWIATKOWSKA Anastazja UKB Szubin 2011 U12 KP 0.0 -- NOWAKOWSKA Ilona Z/1703/20 2022 LDK!
7 7 s 1 4.36 CHYŁEK Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS 0.0 -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4515/22 2022 LDK!
8 8 s 1 4.35 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
9 9 s 1 4.31 MOLAS Magdalena KS Agros Zamość 2011 U12 LU 0.0 -- BIKOWSKI Wojciech Z/13901/21 2022 LDK!
10 11 s 1 4.27 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2022 LDK!
11 12 s 1 4.24 KRAWIEC Barbara UKS Vis Skierniewice 2011 U12 LD 0.0 -- MILCZAREK Ewa B.D.
12 14 s 1 4.24 KOLII Mirosława UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof Z/13623/21 2022 LDK!
13 13 s 1 4.24 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2022 LDK!
14 15 s 1 4.22 KIERNOZEK Martyna MKL Toruń 2011 U12 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4981/22 2022
15 16 s 1 4.21 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
16 18 s 1 4.18 KLIMKOWSKA Lena AML Słupsk 2011 U12 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta Z/14581/21 2022
17 19 s 1 4.17 GASPARYAN Nelli UKS Cyprianka 2011 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr Z/2686/20 2022 LDK!
18 20 s 1 4.14 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2022
19 27 s 1 4.07 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2022
20 29 s 1 4.04 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
21 31 s 1 4.03 JUŚCIŃSKA Alicja UKS-MOS Opole 2011 U12 OP 0.0 -- B.D. KOMAR Patryk LDK!
22 35 s 1 4.01 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/3094/20 2022
23 36 s 1 4.01 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/1782/22 2022 LDK!
24 37 s 1 4.00 LUTECKA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U12 OP 0.0 -- WOLAK Magdalena Z/12289/21 2022 LDK!
25 41 s 1 3.98 GOLISOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek # Z/2802/22 2022 LDK!
26 43 s 1 3.97 SKIBA Blanka MKS Piast Głogów 2011 U12 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14227/21 2021 LDK!
27 44 s 1 3.97 TYPA Blanka ULKS Talex Borzytuchom 2011 U12 PM 0.0 -- RADTKE Marek Z/5917/21 2022 LDK!
28 48 s 1 3.94 BŁESZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/2288/22 2022
29 60 s 1 3.82 MAŁY Alicja LŁKB Trucht Łobez 2011 U12 ZP 0.0 -- ORGANKA Bogusława ORGANKA Bogusława Z/3884/22 2022
30 63 s 1 3.80 TRĄMPCZYŃSKA Lena UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U12 WP 0.0 -- LDK!
31 66 s 1 3.80 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna # Z/6840/21 2022 LDK!
32 65 s 1 3.80 LESZCZYŃSKA Liliana AL Międzyzdroje 2011 U12 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/0930/22 2022 LDK!
33 67 s 1 3.79 ZABAWA Lilianna OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/4498/21 2022 LDK!
34 68 s 1 3.79 STANKIEWICZ Erika UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4436/21 2022 LDK!
35 79 s 1 3.71 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2022 LDK!
36 80 s 1 3.70 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. Z/6561/21 2022
37 113 s 1 3.48 WITKOWSKA Nina MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP 0.0 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/6881/21 2022 LDK!
38 134 s 1 3.33 SOLARZ Helena MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/4683/22 2022 LDK!
39 146 s 1 3.22 BURTAN Liliana ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2011 U12 DS 0.0 -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6143/21 2022 LDK!
1 22 s 2 4.11 KOŻUSZKO Julia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5242/22 2022 LDK!
2 26 s 2 4.10 ŚWIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB 0.0 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13763/21 2022 LDK!
3 30 s 2 4.03 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2022 LDK!
4 51 s 2 3.90 CHMIELEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek # Z/2805/22 2022 LDK!
5 54 s 2 3.87 SZYMAŃSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/4901/22 2022 LDK!
6 56 s 2 3.85 FRASZCZYK Iga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U12 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4309/22 2022 LDK!
7 58 s 2 3.85 MOHAMED Małlida KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP 0.0 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2890/22 2022
8 59 s 2 3.84 SKACZKOWSKA Iga MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/4413/22 2022 LDK!
9 70 s 2 3.77 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2883/22 2022
10 74 s 2 3.74 MORAWIEC Stefania GKS Start Długołęka 2011 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/4786/21 2022 LDK!
11 73 s 2 3.74 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U12 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz MORGAŚ Tomasz , Z/2373/21 , 2022 LDK!
12 75 s 2 3.73 DOBRZYŃSKA Natasza OLA Łódzkie 2011 U12 LD 0.0 -- B.D.
13 81 s 2 3.70 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2022 LDK!
14 86 s 2 3.67 PUCYK Maja UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN 0.0 -- PALUCH Krystian Z/3666/22 2022 LDK!
15 89 s 2 3.65 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2022
16 90 s 2 3.64 PALUCH Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2012 U12 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/5542/21 2022 LDK!
17 92 s 2 3.62 LEMAŃSKA Natalia LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
18 93 s 2 3.61 BRZYSKA Laura AZS UMCS Lublin 2011 U12 LU 0.0 -- TUSTANOWSKI Roman JAROS Urszula LDK!
19 94 s 2 3.61 DRĄGOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD 0.0 -- ŚWIDERSKI Paweł ŚWIDERSKI Paweł
20 95 s 2 3.60 PIÓRKOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/0148/22 2022 LDK!
21 98 s 2 3.57 ŁOPOTT Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U12 OP 0.0 -- WOLAK Magdalena Z/12288/21 2022 LDK!
22 99 s 2 3.57 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2022
23 100 s 2 3.56 WISZOWATA Julia KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/5908/21 2022 LDK!
24 107 s 2 3.51 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3412/22 2022 LDK!
25 109 s 2 3.50 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir Z/14033/21 2022 LDK!
26 111 s 2 3.49 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2022
27 116 s 2 3.46 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13670/21 2022
28 119 s 2 3.44 SZYMCZUK Olga KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD 0.0 -- B.D. GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
29 123 s 2 3.42 MOŁODECKA Nadia UKS-MOS Opole 2011 U12 OP 0.0 -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata
30 126 s 2 3.40 ZACHARCZUK Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7721/21 2022 LDK!
31 125 s 2 3.40 RYDZEWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4808/19 2022 LDK!
32 128 s 2 3.39 ŁUKASIK Maria LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK 0.0 -- B.D.
33 130 s 2 3.35 SKROBUK Pola MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U12 DS 0.0 -- BIALIC Katarzyna Z/5999/21 2022 LDK!
34 133 s 2 3.33 SZAJDER Zuzanna Julia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ 0.0 -- CYNOWSKI Wojciech Z/4669/22 2022
35 135 s 2 3.32 CIEĆKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU 0.0 -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa
36 139 s 2 3.29 JACAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/14205/21 2022 LDK!
37 143 s 2 3.25 GNIECKA Emilia MKS Unia Hrubieszów 2012 U12 LU 0.0 -- BIELECKA Marzanna
38 142 s 2 3.25 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2022 LDK!
39 145 s 2 3.24 PAWLAK Kaja UKS-MOS Opole 2011 U12 OP 0.0 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/1683/22 2022 LDK!
40 151 s 2 3.00 SMOLIK Zofia UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/4940/22 2022 LDK!
1 10 s 3 4.30 WÓJCIK Laura LNO Świętokrzyskie 2012 U12 SK 0.0 -- B.D.
2 17 s 3 4.18 PIOTROWSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
3 21 s 3 4.11 WAJER Natalia LUKS Start Nakło 2011 U12 KP 0.0 -- KSOBIECH Bartosz Z/5185/22 2022 LDK!
4 23 s 3 4.11 GWÓŹDŹ Weronika LKS Głogovia Głogów Małopolski 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. Z/4486/22 2022
5 24 s 3 4.10 BYDŁOŃ Emilia niest. Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- B.D.
6 33 s 3 4.02 KUŁACZ Lena KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP 0.0 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1332/21 , 2022 LDK!
7 32 s 3 4.02 MAJ Amelia RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKA Aneta #
8 34 s 3 4.02 ŚLIWOŃ Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 --
9 38 s 3 4.00 SŁOTA Natasza OLA Podkarpackie 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. LDK!
10 39 s 3 3.99 NOWICKA Dorota UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6444/21 2022 LDK!
11 40 s 3 3.98 URYNOWICZ Maja KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/6367/22 2022 LDK!
12 42 s 3 3.98 RAKOCY Klaudia UKS przy ZS Resko 2011 U12 ZP 0.0 -- B.D. KECLER Dorota
13 45 s 3 3.96 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0016/22 2022 LDK!
14 46 s 3 3.96 GOLONKA Lena LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK 0.0 -- B.D.
15 47 s 3 3.94 KOŁDON Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/5468/22 2022
16 49 s 3 3.93 UŁANOWICZ Oliwia LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD 0.0 -- ROGUCKA Magdalena Z/6399/22 2022 LDK!
17 53 s 3 3.87 MROZOWSKA Kornelia MKS Unia Hrubieszów 2011 U12 LU 0.0 -- B.D.
18 52 s 3 3.87 SZCZYTKO Zuzanna KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD 0.0 -- B.D. GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
19 55 s 3 3.86 MATUSIAK Antonina OLA Łódzkie 2011 U12 LD 0.0 -- B.D.
20 69 s 3 3.78 ROSOCHACZ Beata Lubelskie 2011 U12 LU 0.0 --
21 71 s 3 3.76 SZTEKLER Gabriela UKS Flop Wilkasy 2011 U12 WN 0.0 -- TWOREK Urszula Z/4913/22 2022
22 72 s 3 3.75 DRABYK Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0799/22 2022 LDK!
23 76 s 3 3.72 MAJ Milena LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK 0.0 -- B.D.
24 77 s 3 3.72 WĄDER Hanna KKL Kielce 2011 U12 SK 0.0 -- B.D. B.D. Z/14047/21 2022 LDK!
25 82 s 3 3.70 MACHNICKA Zuzanna LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK 0.0 -- B.D. OZDOBA Elżbieta LDK!
26 84 s 3 3.70 STENCEL Nadia LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
27 83 s 3 3.70 STUDEMANN Marika UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
28 87 s 3 3.66 BADORA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2011 U12 OP 0.0 -- KOŁODZIEJ Tomasz LDK!
29 88 s 3 3.65 PRZYTUŁA Maja LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK 0.0 -- B.D.
30 97 s 3 3.59 POLAK Martyna UKS-MOS Opole 2011 U12 OP 0.0 -- MARCINÓW Ryszard
31 96 s 3 3.59 MATUSIAK Oliwia OLA Łódzkie 2012 U12 LD 0.0 -- B.D.
32 110 s 3 3.50 DZIWOTA Klaudia LKS Znicz Biłgoraj 2011 U12 LU 0.0 -- JURAŁOWICZ Agnieszka
33 115 s 3 3.47 SIENKIEWICZ Zuzanna KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD 0.0 -- JURKOWICZ Stanisław Z/14541/21 2022 LDK!
34 117 s 3 3.45 STĘPNIEWSKA Pola OLA Łódzkie 2012 U12 LD 0.0 --
35 120 s 3 3.43 BRZEZIŃSKA Faustyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U12 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/14839/21 2022
36 124 s 3 3.40 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U12 WN 0.0 -- B.D. Z/8192/21 2021 LDK!
37 131 s 3 3.34 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U12 SK 0.0 -- KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2022 LDK!
38 137 s 3 3.30 GROCHOWSKA Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 2012 U12 LU 0.0 -- HODUN Rafał
39 140 s 3 3.29 ŚNIOS Natalia OLA Podkarpackie 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. LDK!
40 153 s 3 2.67 ADAMCZYK Weronika OLA Kujawsko-pomorskie 2012 U12 KP 0.0 -- B.D.
1 25 s 4 4.10 PARLAK Alicja LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
2 28 s 4 4.04 KLESZCZYŃSKA Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U12 KP 0.0 -- JEZIORSKA Magdalena Z/14342/21 2022 LDK!
3 50 s 4 3.91 MAŚLACH Nadia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4461/22 2022 LDK!
4 57 s 4 3.85 ROBAK Marcelina UKS Piątka Jarocin 2012 U12 WP 0.0 -- SZYMKOWIAK Marcin
5 61 s 4 3.81 DOBROWOLSKA Aniela UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D.
6 64 s 4 3.80 ZIELIŃSKA Ewa UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP 0.0 -- WEISS Elżbieta
7 62 s 4 3.80 NADOLNA Julia Iskra Witkowo 2011 U12 WP 0.0 -- PINIARSKI Paweł
8 78 s 4 3.72 GILEWSKA Joanna GOKSiT Suchowola 2011 U12 PD 0.0 -- BERNATOWICZ Jolanta
9 85 s 4 3.68 ŚRUBA Zofia Iskra Witkowo 2011 U12 WP 0.0 -- PINIARSKI Paweł
10 91 s 4 3.63 ŻUKOWSKA Emilia GOKSiT Suchowola 2011 U12 PD 0.0 -- BERNATOWICZ Jolanta
11 101 s 4 3.55 TRUDZIŃSKA Maja Iskra Witkowo 2011 U12 WP 0.0 -- PINIARSKI Paweł
12 102 s 4 3.53 BIELAŃSKA-BIAŁEK Hanna CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna Z/5782/22 2022 LDK!
13 104 s 4 3.52 BURCZYŃSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/4130/22 2022 LDK!
14 105 s 4 3.52 BŁOSZYK Zofia UKS Krotowski Mosina 2011 U12 WP 0.0 -- KILIAN Marcin
15 103 s 4 3.52 MISIAK Karolina GKS Start Długołęka 2012 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/4784/21 2022 LDK!
16 106 s 4 3.51 ANGIELCZYK Marta RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKA Aneta
17 108 s 4 3.50 OBORSKA Maja OLA Łódzkie 2011 U12 LD 0.0 -- B.D.
18 112 s 4 3.49 ŻYNDA Lena LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
19 114 s 4 3.47 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2022 LDK!
20 118 s 4 3.45 GRANATOWSKA Julia CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna Z/6177/22 2022 LDK!
21 122 s 4 3.43 TALAGA Natalia UKS Otrębusy 2011 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian
22 121 s 4 3.43 MALISZEWSKA Lena ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz
23 127 s 4 3.40 GWÓŹDŹ Julia OLA Podkarpackie 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. ZŁOTEK Grzegorz LDK!
24 129 s 4 3.38 NOWOCIEŃ Aleksandra RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D.
25 132 s 4 3.33 GLISZCZYŃSKA Roksana LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
26 136 s 4 3.31 GORZELAŃCZYK Olga LUKS Orkan Września 2011 U12 WP 0.0 -- SZYMKOWIAK Tomasz
27 138 s 4 3.30 MARCINIAK Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6043/22 2022
28 141 s 4 3.28 SŁAWIŃSKA Celina OLA Lubuskie 2012 U12 LB 0.0 -- B.D.
29 144 s 4 3.24 KOSZNIK Hanna LNO Pomorskie 2012 U12 PM 0.0 -- B.D.
30 147 s 4 3.20 MAZURKIEWICZ Anna LNO Pomorskie # 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
31 148 s 4 3.17 KICMAL Kalina MKS Osa Zgorzelec 2011 U12 DS 0.0 -- KUBALA Łukasz
32 149 s 4 3.10 OLEJNICZAK Bianka LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U12 WP 0.0 -- SIPURZYŃSKA Ewa
33 150 s 4 3.05 KONECZNA Alicja LKS Znicz Biłgoraj 2011 U12 LU 0.0 -- BERNAŚ Dorota
34 152 s 4 2.89 ROMANIEC Klaudia KKL Kielce 2012 U12 SK 0.0 -- B.D. B.D. , Z/6541/22 , 2022 LDK!
  s 4 DNS ADAMUS Liliana UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina LDK!
1 1 s 5 4.56 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2022 LDK!
2 4 s 5 4.28 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK 0.0 -- B.D. Z/6560/21 2022
3 6 s 5 4.26 WĄSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
4 8 s 5 4.20 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP 0.0 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2022 LDK!
5 9 s 5 4.19 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2022 LDK!
6 10 s 5 4.18 BYTOWSKA Hanna UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP 0.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1719/21 2022 LDK!
7 11 s 5 4.18 DUNAJ Sandra MKL Tlen Mogilno 2011 U12 KP 0.0 -- ULATOWSKI Roman Z/6876/21 2022 LDK!
8 12 s 5 4.14 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2022 LDK!
9 13 s 5 4.08 KATA Katarzyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU 0.0 -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa
10 15 s 5 4.03 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
11 21 s 5 3.97 KAMIŃSKA Erika UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP 0.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2022 LDK!
12 22 s 5 3.94 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/0600/22 2022 LDK!
13 26 s 5 3.88 CAGARA Maja KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1975/22 2022 LDK!
14 25 s 5 3.88 MIKITA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2011 U12 KP 0.0 -- MIRA Krzysztof Z/1213/22 2022 LDK!
15 28 s 5 3.85 TOBOROWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/14140/21 2022 LDK!
16 29 s 5 3.85 TAJAK Emilia WLKS Nowe Iganie 2012 U12 MZ 0.0 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota
17 32 s 5 3.82 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
18 35 s 5 3.79 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2011 U12 OP 0.0 -- DOMIN Adam Z/2939/20 2022 LDK!
19 38 s 5 3.76 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2022 LDK!
20 39 s 5 3.76 SKORZYŃSKA Kalina RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D.
21 40 s 5 3.75 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/2188/21 2022 LDK!
22 41 s 5 3.74 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD 0.0 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2022
23 47 s 5 3.67 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2022
24 49 s 5 3.66 GÓRALCZYK Małgorzata UKS Flop Wilkasy 2011 U12 WN 0.0 -- TWOREK Urszula Z/2511/22 2022
25 52 s 5 3.57 WICHROWSKA Anastazja UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2005/21 2021
26 53 s 5 3.56 WANOWSKA Barbara LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4998/22 2022 LDK!
  s 5 NM TELEGA Lilianna LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
1 2 s 6 4.49 MOKŁOWICZ Eliza LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
2 3 s 6 4.40 BIERNACKA Gabriela UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP 0.0 -- BIERŁA Dawid Z/3084/22 2022
3 5 s 6 4.26 STEFANOWSKA Emilia LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
4 7 s 6 4.25 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL 0.0 -- GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
5 14 s 6 4.05 SŁOBODA Katarzyna KS Polesie Urszulin 2011 U12 LU 0.0 -- B.D.
6 16 s 6 4.03 PARADA Gabriela KS Słoneczko Busko Zdrój 2011 U12 SK 0.0 -- PEREPICZKO Zdzisław B.D. Z/2838/21 2022 LDK!
7 17 s 6 4.02 SZAWŁOWSKA Hanna MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U12 DS 0.0 -- BIALIC Marek # Z/5997/21 2022 LDK!
8 20 s 6 4.00 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2022 LDK!
9 18 s 6 4.00 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2022
10 19 s 6 4.00 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2022 LDK!
11 23 s 6 3.90 BORYŚ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2022 LDK!
12 24 s 6 3.89 KLINKOSZ Hanna MLKS Baszta Bytów 2011 U12 PM 0.0 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14666/21 2022
13 27 s 6 3.86 ZDRADZISZ Katarzyna UMKS Nadir Jędrzejów 2011 U12 SK 0.0 -- BARTOSZ Bartłomiej B.D. Z/1186/22 2022
14 30 s 6 3.85 GOCLIK Pola LUKS Orkan Września 2011 U12 WP 0.0 -- SZYMKOWIAK Tomasz
15 31 s 6 3.84 CHUB Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4457/22 2022
16 33 s 6 3.80 BIAŁASZEWSKA Oliwia LUKS Hańcza Suwałki # 2011 U12 PD 0.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6393/22 2022 LDK!
17 34 s 6 3.80 KONDRUSIK Paulina KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD 0.0 -- B.D. KARWOWSKA Agnieszka
18 36 s 6 3.78 DRAHAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/2548/22 2022 LDK!
19 37 s 6 3.76 FIGURA Karina Lubelskie 2011 U12 LU 0.0 -- JĘDRYS Andrzej
20 42 s 6 3.72 BATOR Alicja LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK 0.0 -- B.D.
21 43 s 6 3.72 CZYCZEWSKA Iga OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1620/22 2022 LDK!
22 44 s 6 3.70 GAŻA Julia MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL 0.0 -- SZCZYRK Janusz Z/13458/21 2022 LDK!
23 45 s 6 3.70 GRABOWSKA Maja UKS-MOS Opole 2011 U12 OP 0.0 -- LACH Magdalena
24 46 s 6 3.68 DUDZIK Zofia LKS Pszczyna 2011 U12 SL 0.0 -- KŁÓSKA Karolina Z/13262/21 2022 LDK!
25 48 s 6 3.67 RANECKA Klaudia MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U12 DS 0.0 -- BIALIC Katarzyna Z/2629/22 2022 LDK!
26 50 s 6 3.62 DEC Martyna KML Lubaczów 2011 U12 PK 0.0 -- WAŻNY Stanisław Z/6562/21 2022 LDK!
27 51 s 6 3.60 RADGOWSKA Maja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2011 U12 MZ 0.0 -- NAPIÓRKOWSKI Adam
28 54 s 6 3.55 JEDLIŃSKA Małgorzata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0801/22 2022 LDK!
Ppal (80) K
1 1 s 1 35.00 BURGS Maja WLKS Nowe Iganie 2011 U12 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota
2 2 s 1 34.00 OCHOTNA Sara MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -- KACZMAREK Adam Z/4420/22 2022 LDK!
3 3 s 1 31.50 URBAŃSKA Antonna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2012 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0984/21 2022
4 4 s 1 30.00 ŁUKASZEWICZ Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/6053/21 2022
5 5 s 1 30.00 WÓJCIKOWSKA Lena LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
6 6 s 1 28.00 GŁOWACZ Anita LUKS Podium Kup 2011 U12 OP -- SZYNDLAREWICZ Stanisława LDK!
7 7 s 1 27.00 KIELAR Kamila TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa
1 3 s 2 37.00 WASILEWSKA Oliwia OLA Łódzkie # 2011 U12 LD -- B.D.
2 5 s 2 35.00 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13667/21 2022 LDK!
3 7 s 2 32.00 GŁOWACKA Marika LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
4 8 s 2 31.00 ADAMCZUK Izabela KS Agros Zamość 2011 U12 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/5516/22 2022 LDK!
5 9 s 2 30.00 BOGUSZEWSKA Emilia GOKSiT Suchowola 2011 U12 PD -- BERNATOWICZ Jolanta
6 11 s 2 27.00 WERECKA Martyna AML Słupsk 2012 U12 PM -- WITEK Mirosław Z/7413/21 2022
7 12 s 2 26.00 SKÓROWSKA Hanna LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
8 15 s 2 22.00 CYRSON Roksana LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
1 1 s 3 38.50 JABŁOŃSKA Laura PLKS Gwda Piła # 2011 U12 WP -- WAWRUSZAK Andrzej
2 2 s 3 37.50 PODRAZA Aleksandra KKL Kielce # 2011 U12 SK -- B.D. Z/6515/22 2022 LDK!
3 4 s 3 35.00 ĆWIEK Klara MLKS Echo Twardogóra 2011 U12 DS -- B.D.
4 6 s 3 35.00 PODDĘBSKA Maja OLA Łódzkie 2011 U12 LD --
5 10 s 3 27.00 SANKIEWICZ Iga LKS Znicz Biłgoraj 2011 U12 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka
6 13 s 3 25.00 GŁUCHOWSKA Antonina KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -- B.D. GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
7 14 s 3 22.50 JASKÓŁA Patrycja LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
8 16 s 3 20.00 RUGAŁA Hanna UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -- MUSIAŁ Mirosław Z/10849/21 2021 LDK!
60 m M
1 1 s 1 8.45 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -0.6 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2022 LDK!
2 2 s 1 8.51 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -0.6 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2022 LDK!
3 4 s 1 8.68 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP -0.6 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2022 LDK!
4 5 s 1 8.87 PRZĄDKA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -0.6 -- BIELA Monika Z/6090/22 2022 LDK!
5 13 s 1 8.98 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -0.6 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2022 LDK!
6 21 s 1 9.08 STRYJEWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -0.6 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14198/21 2022 LDK!
7 26 s 1 9.13 GOŁASZEWSKI Igor AML Słupsk 2011 U12 PM -0.6 -- TARGAŃSKI Marcin Z/9213/21 2022
8 28 s 1 9.16 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -0.6 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2022 LDK!
1 18 s 2 9.03 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U12 LD -0.8 -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2022
2 29 s 2 9.16 ŚWIERCZEK Wojciech UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -0.8 -- KOMAR Patryk LDK!
3 30 s 2 9.17 CZUBAK Aleksander AML Słupsk 2011 U12 PM -0.8 -- TARGAŃSKI Marcin Z/7309/21 2022 LDK!
4 32 s 2 9.19 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -0.8 -- CYNOWSKI Wojciech Z/1444/21 2022 LDK!
5 36 s 2 9.22 SKRZYPCZAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -0.8 -- CHMIELARZ Lucyna Z/1412/22 2022 LDK!
6 42 s 2 9.27 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.8 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2022 LDK!
7 60 s 2 9.39 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.8 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
8 67 s 2 9.44 RYŁ Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/8304/21 2022
1 11 s 3 8.96 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -1.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2022 LDK!
2 15 s 3 8.99 KOTFAS Oskar LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP -1.0 -- BARANOWSKA Katarzyna Z/7299/21 2022 LDK!
3 25 s 3 9.13 BUCZKOWSKI Łukasz LUKS MGOKSiR Korfantów 2011 U12 OP -1.0 -- ROSIŃSKI Stanisław LDK!
4 45 s 3 9.28 BURY Gabriel KS Komunalni Sanok 2012 U12 PK -1.0 -- ZAPAŁ Marcin Z/2046/22 2022 LDK!
5 52 s 3 9.32 KRZYŚCIAK Robert SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -1.0 -- GUJA Marta Z/13915/21 2022 LDK!
6 62 s 3 9.41 LIGĘZA Alan UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2012 U12 ZP -1.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2161/22 2022 LDK!
7 68 s 3 9.44 GOLEC Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 2011 U12 SL -1.0 -- SPISAK Barbara Z/9582/21 2022 LDK!
1 20 s 4 9.07 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -0.1 -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2022
2 54 s 4 9.34 SIKORSKI Oliwier AML Słupsk 2011 U12 PM -0.1 -- TARGAŃSKI Marcin Z/14606/21 2022
3 65 s 4 9.43 PYRA Kacper LUKS Start Nakło 2012 U12 KP -0.1 -- KSOBIECH Bartosz Z/6929/21 2022 LDK!
4 73 s 4 9.51 WCISŁO Karol UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -0.1 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11716/21 2022 LDK!
5 79 s 4 9.54 SKNADAJ Łukasz KS Orzeł Warszawa 2011 U12 MZ -0.1 -- PODRAŻKO Marian Z/2237/22 2022 LDK!
6 86 s 4 9.62 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -0.1 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2022 LDK!
7 87 s 4 9.63 PIOTROWSKI Miłosz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -0.1 -- KACZMAREK Adam Z/4419/22 2022 LDK!
8 90 s 4 9.65 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U12 WN -0.1 -- CYTLAŁ Jacek Z/3390/22 2022 LDK!
1 51 s 5 9.32 TOMCZAK Jakub Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -0.4 -- DRACZYŃSKI Adam Z/4326/22 2022 LDK!
2 80 s 5 9.54 KAMIŃSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -0.4 -- KOTYNIA Hanna Z/14234/21 2022 LDK!
3 89 s 5 9.64 MICHALIK Kryspin CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.4 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14039/21 2022 LDK!
4 91 s 5 9.65 RAKOWSKI Hubert MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP -0.4 -- ULATOWSKI Roman Z/7782/21 2022 LDK!
5 95 s 5 9.73 SAWICKI Szymon MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -0.4 -- KACZMAREK Adam Z/4438/22 2022 LDK!
6 102 s 5 9.84 BIS Nikodem UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/3415/19 2022 LDK!
7 103 s 5 9.87 CZUBKOWSKI Łukasz GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -0.4 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3416/22 2022 LDK!
8 104 s 5 9.89 SALAWA Kasjan UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -0.4 -- KAMIŃSKA Joanna Z/13813/21 2022 LDK!
1 6 s 6 8.89 PATEREK Artur OLA Małopolskie 2011 U12 MA +0.1 -- B.D.
2 19 s 6 9.04 ŚLADOWSKI Mateusz OLA Łódzkie 2011 U12 LD +0.1 -- B.D.
3 23 s 6 9.10 WALERYS Bartosz LNO Świętokrzyskie 2012 U12 SK +0.1 -- B.D.
4 40 s 6 9.25 KAŹMIERSKI Szymon UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ +0.1 -- B.D.
5 61 s 6 9.40 WOJTCZAK David OLA Łódzkie 2011 U12 LD +0.1 -- B.D.
6 81 s 6 9.56 GRĘDA Radosław UKS-MOS Opole 2011 U12 OP +0.1 -- LACH Aleksandra Z/12245/21 2022 LDK!
7 85 s 6 9.61 HOMONCIK Jan MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN +0.1 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1387/21 , 2022 LDK!
8 98 s 6 9.77 SŁABIŃSKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD +0.1 -- ROGUCKA Magdalena # Z/6406/22 2022 LDK!
1 12 s 7 8.97 JAWORSKI Aleksander OLA Łódzkie 2011 U12 LD -0.9 -- B.D.
2 34 s 7 9.21 ŚWIĄTKIEWICZ Mateusz OLA Łódzkie 2012 U12 LD -0.9 -- B.D.
3 39 s 7 9.25 ŁOPATNIUK Piotr Lubelskie 2011 U12 LU -0.9 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław LDK!
4 50 s 7 9.31 KACZMAREK Bartosz NKS Start Namysłów 2011 U12 OP -0.9 -- MIKUŚKIEWICZ Zygmunt LDK!
5 53 s 7 9.33 LICZEWSKI Dawid SKS Feniks Siedlce 2012 U12 MZ -0.9 -- WYSOCKI Rafał
6 77 s 7 9.53 GLIBOWSKI Tymoteusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2011 U12 SK -0.9 -- OZDOBA Elżbieta B.D. LDK!
7 94 s 7 9.73 KURTYKA Franciszek OLA Małopolskie 2011 U12 MA -0.9 -- B.D.
8 114 s 7 10.59 DORNOWSKI Maksymilian OLA Kujawsko-pomorskie 2011 U12 KP -0.9 --
1 9 s 8 8.95 KISIELEWSKI Maksymilian Lubelskie 2011 U12 LU -0.4 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław LDK!
2 49 s 8 9.31 SIWIŃSKI Wojciech MKS Olimp Łobez 2011 U12 ZP -0.4 -- MIKUL Kazimierz Z/10807/21 2022
3 55 s 8 9.34 KOZIEJ Błażej KS Polesie Urszulin 2011 U12 LU -0.4 -- B.D.
4 71 s 8 9.47 DEMBSKI Sebastian UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -0.4 -- KOMAR Patryk
5 74 s 8 9.51 ZAKRZEWSKI Jakub Lubelskie 2011 U12 LU -0.4 -- B.D.
6 82 s 8 9.57 DOMAGAŁA Michał LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.4 -- B.D.
7 84 s 8 9.58 GONTARZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 2011 U12 LU -0.4 -- BERNAŚ Dorota
8 106 s 8 9.98 DARDA Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU -0.4 -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa
1 8 s 9 8.91 FAŁTYNOWICZ Adam LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -1.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/0734/22 2022 LDK!
2 31 s 9 9.17 MATYKA Igor LNO Pomorskie 2011 U12 PM -1.0 --
3 41 s 9 9.25 KUKLIŃSKI Adam KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -1.0 -- PODLEŚNY Piotr Z/14520/21 2022 LDK!
4 56 s 9 9.36 CICHOSZ Franek LNO Pomorskie 2011 U12 PM -1.0 -- B.D.
5 58 s 9 9.39 ZABORSKI Jakub LKS Głogovia Głogów Małopolski 2011 U12 PK -1.0 -- B.D. Z/4450/22 2022
6 76 s 9 9.52 SIEMION Paweł KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -1.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/14388/21 2022 LDK!
7 83 s 9 9.58 RECA Wiktor LNO Pomorskie 2011 U12 PM -1.0 -- B.D.
8 110 s 9 10.13 WOŹNICKI Borys LNO Pomorskie 2011 U12 PM -1.0 -- B.D.
1 27 s 10 9.15 WIECZOREK Maciej OLA Łódzkie 2011 U12 LD -1.1 -- B.D.
2 38 s 10 9.24 PAWLAK Marcel OLA Łódzkie 2011 U12 LD -1.1 -- B.D.
3 47 s 10 9.29 JACH Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -1.1 -- SUGIER Krzysztof Z/5994/22 2022 LDK!
4 46 s 10 9.29 NOWAK Oskar RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -1.1 -- B.D.
5 48 s 10 9.31 WOJTYNA Michał OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -1.1 -- B.D. LDK!
6 64 s 10 9.43 WOJEWÓDZKI Jakub SKS Feniks Siedlce 2012 U12 MZ -1.1 -- WYSOCKI Rafał Z/3959/21 2021
7 99 s 10 9.78 WÓJCIK Jakub RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -1.1 -- B.D.
8 105 s 10 9.95 CHMURA Bartosz OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -1.1 -- B.D. LDK!
1 17 s 11 9.02 WILK Oliwier LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -1.4 -- B.D.
2 44 s 11 9.28 KOPERSKI Tymon MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP -1.4 -- ULATOWSKI Roman Z/1314/22 2022 LDK!
3 63 s 11 9.41 WOJCIECHOWSKI Rafał MUKS Szok Bojanowo 2011 U12 WP -1.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/5168/22 2022
4 69 s 11 9.45 SOŁTYS Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola # 2012 U12 PK -1.4 -- B.D. SUDOŁ Edward , Z/6315/22 , 2022 LDK!
5 72 s 11 9.48 SZCZEPEK Jakub OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -1.4 -- B.D. LDK!
6 88 s 11 9.63 WACHOWIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -1.4 -- B.D.
7 92 s 11 9.66 TRAWIŃSKI Igor OLA Kujawsko-pomorskie 2011 U12 KP -1.4 -- B.D.
8 109 s 11 10.10 CELMER Szymon OLA Kujawsko-pomorskie 2012 U12 KP -1.4 -- B.D.
1 14 s 12 8.99 MACIERZYŃSKI Michał OLA Lubuskie 2011 U12 LB -0.1 -- B.D.
2 22 s 12 9.09 SPYRKA Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2011 U12 OP -0.1 -- KOŁODZIEJ Tomasz LDK!
3 24 s 12 9.10 KOPEK Bartosz OLA Lubuskie 2011 U12 LB -0.1 -- B.D.
4 70 s 12 9.45 WARIAS Wojciech ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB -0.1 -- B.D. LDK!
5 75 s 12 9.51 KRYSZYŁOWICZ Kornel MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN -0.1 -- B.D.
6 101 s 12 9.80 MIKINA Piotr LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.1 -- B.D.
  s 12 DNS KACZMAREK Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB -0.1 -- MYDŁOWSKA Marta Z/6065/22 2022 LDK!
1 10 s 13 8.95 KILKOWSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -1.1 -- KILIAN Marcin
2 16 s 13 9.01 GREK Jan Jacek OLA Lubuskie 2011 U12 LB -1.1 -- B.D.
3 37 s 13 9.23 CIESIELSKI Igor PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP -1.1 -- WASILEWSKA Małgorzata Z/4501/21 2021 LDK!
4 57 s 13 9.39 RUTKOWSKI Piotr OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -1.1 -- CIEŚLICKA Elżbieta
5 93 s 13 9.71 PAWEŁCZYK Filip UKS Piątka Jarocin 2011 U12 WP -1.1 -- SZYMKOWIAK Marcin
6 96 s 13 9.75 ORZOŁEK Krzysztof UKS Flop Wilkasy 2012 U12 WN -1.1 -- B.D.
7 111 s 13 10.18 WIŚNIEWSKI Wiktor GKS Start Długołęka 2011 U12 DS -1.1 -- BENKOWSKA Nina Z/9349/21 2022 LDK!
1 3 s 14 8.60 GRACZYK Michał niest. Poznań 2011 U12 WP -0.4 -- PINIARSKI Paweł PINIARSKI Paweł
2 59 s 14 9.39 KUJAWA Tymoteusz MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.4 -- KNULL Elżbieta LDK!
3 100 s 14 9.79 ŻAK Antoni OLA Lubuskie 2011 U12 LB -0.4 -- B.D.
4 107 s 14 10.01 WAJER Maciej OLA Kujawsko-pomorskie 2012 U12 KP -0.4 -- B.D.
5 108 s 14 10.03 SZCZEPANIK Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2011 U12 SL -0.4 -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0973/22 2022
6 112 s 14 10.21 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U12 SK -0.4 -- B.D. Z/0485/21 2022 LDK!
7 113 s 14 10.45 ŻABICKI Maksymilian LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.4 -- B.D.
1 7 s 15 8.90 RAK-STAKUN Franciszek UKS Flop Wilkasy 2011 U12 WN -0.7 -- TWOREK Urszula Z/4274/22 2022
2 33 s 15 9.20 CIURZYŃSKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 2011 U12 ZP -0.7 -- MILEWICZ Renata # LDK!
3 35 s 15 9.22 ZAWADZKI Paweł UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -0.7 -- FERFET Marek LDK!
4 43 s 15 9.28 STUDEMANN Tim UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -0.7 -- FERFET Marek LDK!
5 66 s 15 9.44 CHUDALA Kamil LUKS Podium Kup 2011 U12 OP -0.7 -- OLSZEWSKI Mirosław LDK!
6 78 s 15 9.53 DRATNAL Aleksander MUKS Gim 2 Nysa 2011 U12 OP -0.7 -- KOŁODZIEJ Tomasz LDK!
7 97 s 15 9.75 WIZA Wojciech UKS przy ZS Resko 2012 U12 ZP -0.7 -- B.D.
1 1 s 16 9.08 LANGE Bartosz MKS Piast Głogów 2011 U12 DS -1.9 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14226/21 2021 LDK!
2 2 s 16 9.38 ZRAZEK Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2011 U12 LD -1.9 -- B.D. B.D. , Z/6663/22 , 2022
3 5 s 16 9.53 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -1.9 -- JANKOWSKI Marcin # Z/1396/19 2022 BEZ LDK!
4 8 s 16 9.74 TAŃSKI Konstanty KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -1.9 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/7450/21 2022
5 10 s 16 9.83 KUKUCZKA Grzegorz MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U12 OP -1.9 -- WOLAK Magdalena LDK!
6 13 s 16 9.89 KORONA Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA -1.9 -- WOJNA Anna Z/5956/21 2022 LDK!
7 18 s 16 10.03 TRĄBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -1.9 -- MICHALSKA Alicja Z/4600/19 2022 LDK!
1 4 s 17 9.48 ZŁOCHOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -1.2 -- MATUSZ Mirosława Z/8115/21 2022 LDK!
2 9 s 17 9.82 BOBRZYK Stanisław TS Start Lublin 2011 U12 LU -1.2 -- BOBRZYK Wojciech Z/0792/21 2022 LDK!
3 11 s 17 9.84 GRĘDA Sławomir UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -1.2 -- LACH Aleksandra Z/12246/21 2022 LDK!
4 15 s 17 9.94 PIETRZAK Kacper UKS LA Wałcz 2012 U12 ZP -1.2 -- PRENDECKA Agnieszka Z/2320/22 2022 LDK!
5 21 s 17 10.12 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -1.2 -- TITTINGER Katarzyna # Z/1021/21 2022 LDK!
6 32 s 17 10.67 KIRJAKA Paweł UKS Technik Augustów 2011 U12 PD -1.2 -- B.D. Z/3425/22 2022 LDK!
7 33 s 17 10.91 WIDURSKI Bartosz LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -1.2 -- B.D.
1 3 s 18 9.44 GĄSIOROWICZ Adam OLA Łódzkie 2011 U12 LD -2.0 -- B.D.
2 12 s 18 9.85 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -2.0 -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2022
3 14 s 18 9.93 BIERYŁO Dominik LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -2.0 -- B.D.
4 22 s 18 10.13 JANICKI Franciszek OLA Łódzkie 2011 U12 LD -2.0 -- B.D.
5 26 s 18 10.22 ZIELIŃSKI Filip OLA Kujawsko-pomorskie 2011 U12 KP -2.0 -- B.D.
6 31 s 18 10.30 ZAKRZEWSKI Wojciech LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -2.0 -- ROGUCKA Magdalena Z/6401/22 2022 LDK!
1 16 s 19 10.01 WOŁCZACKI Wojciech MKS Osa Zgorzelec 2011 U12 DS -0.7 -- B.D.
2 19 s 19 10.06 STEFANOWSKI Adrian LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -0.7 -- B.D.
3 20 s 19 10.07 WYKROTA Piotr UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2012 U12 SK -0.7 -- OZDOBA Elżbieta B.D. Z/4000/22 2022 LDK!
4 24 s 19 10.21 MADEJ Wojciech LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.7 -- B.D.
5 25 s 19 10.22 DURSZLAKOWSKI Ksawery ZLKL Zielona Góra # 2011 U12 LB -0.7 -- B.D.
6 30 s 19 10.28 BINDEK Miłosz PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP -0.7 -- WAWRUSZAK Andrzej
7 34 s 19 11.85 DERLATKA Filip PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP -0.7 -- WAWRUSZAK Andrzej B.D.
1 6 s 20 9.55 JUREK Wojciech OLA Lubuskie 2011 U12 LB -0.6 -- B.D.
2 7 s 20 9.60 KINAL Karol MULKS Juvenia Głuchołazy 2012 U12 OP -0.6 -- WOLAK Magdalena LDK!
3 17 s 20 10.03 NOWICKI Gabriel ZLKL Zielona Góra # 2011 U12 LB -0.6 -- B.D.
4 23 s 20 10.15 WIATROWSKI Dominik LUKS Podium Kup 2011 U12 OP -0.6 -- OLSZEWSKI Mirosław
5 27 s 20 10.23 BYŁEŃ Ksawery PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP -0.6 -- WAWRUSZAK Andrzej
6 28 s 20 10.25 BORSUKIEWICZ Piotr PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP -0.6 -- WAWRUSZAK Andrzej Z/3067/22 2022
7 29 s 20 10.27 KIRJAKA Antoni UKS Technik Augustów 2011 U12 PD -0.6 -- B.D. Z/3424/22 2022 LDK!
1 2 s 21 8.94 ŚLIWIŃSKI Maksymilian AZS UMCS Lublin 2011 U12 LU -0.6 -- JAROS Urszula LDK!
2 12 s 21 9.39 RZESZOT Maksymilian GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -0.6 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3414/22 2022 LDK!
3 14 s 21 9.40 JOŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.6 -- DŁUBAŁA Marek Z/5109/22 2022 LDK!
4 17 s 21 9.49 SZYNKAROWSKI Tomasz GKS Start Długołęka 2012 U12 DS -0.6 -- BENKOWSKA Nina Z/9347/21 2021 LDK!
5 18 s 21 9.51 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -0.6 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2022 LDK!
6 21 s 21 9.55 KNAPIK Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA -0.6 -- WOJNA Anna Z/5955/21 2022 LDK!
7 33 s 21 9.74 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.6 -- GUJA Marta Z/13835/21 2022 LDK!
8 34 s 21 9.75 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.6 -- GUJA Marta Z/13802/21 2022 LDK!
1 15 s 22 9.41 MARAS Julian UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP -0.7 -- MŁYNARCZYK Marta LDK!
2 22 s 22 9.56 SKRABURSKI Bartosz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/4809/19 2022 LDK!
3 31 s 22 9.71 DENISIUK Kacper Lubelskie 2011 U12 LU -0.7 -- WILCZEK Janusz
4 36 s 22 9.78 FIJAK Filip OLA Małopolskie 2011 U12 MA -0.7 -- B.D.
5 49 s 22 10.03 PRONIUK Fabian KS Polesie Urszulin 2011 U12 LU -0.7 -- B.D.
6 54 s 22 10.22 KOZŁOWSKI Tymon KKL Kielce 2011 U12 SK -0.7 -- B.D. B.D. Z/0489/21 2022 LDK!
7 60 s 22 10.61 MAKAROŃSKI Franciszek UKS LA Wałcz 2011 U12 ZP -0.7 -- PRENDECKA Agnieszka Z/3062/21 2022 LDK!
8 63 s 22 10.98 WINIARCZYK Tymoteusz KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -0.7 -- LUZAK Małgorzata Z/1311/22 2022 LDK!
1 3 s 23 9.08 WALENDZEWICZ Michał LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -0.5 -- B.D.
2 4 s 23 9.26 WSZOLAK Przemysław LKS Znicz Biłgoraj 2011 U12 LU -0.5 -- JURAŁOWICZ Agnieszka
3 9 s 23 9.31 ZABOROWSKI Karol Lubelskie 2012 U12 LU -0.5 -- B.D.
3 8 s 23 9.31 SOJCZYŃSKI Nikodem Śląskie 2011 U12 SL -0.5 -- B.D.
5 13 s 23 9.40 WITEK Patryk OLA Łódzkie 2011 U12 LD -0.5 -- B.D.
6 20 s 23 9.52 WIKTORUK Mikołaj KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -0.5 -- OSIPIUK Małgorzata OSIPIUK Małgorzata
7 29 s 23 9.69 HUBA Adam TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU -0.5 -- FUS Mirosław
8 48 s 23 9.99 ZARZYCKI Dawid LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.5 -- B.D.
1 6 s 24 9.30 NAWOJSKI Szymon OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -0.2 -- B.D. LDK!
2 24 s 24 9.57 TRĄBKA Marcel Lubelskie 2012 U12 LU -0.2 -- B.D.
3 26 s 24 9.60 PANASIUK Krzysztof KS Parkiet Hajnówka 2012 U12 PD -0.2 -- GRYGORUK Andrzej
4 27 s 24 9.63 MAJ Franciszek RLTL Optima Radom 2012 U12 MZ -0.2 -- B.D.
5 35 s 24 9.78 SILIVANOV Danylo LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.2 -- B.D.
6 38 s 24 9.84 BARTOSZ Bartłomiej LUKS Podium Kup 2011 U12 OP -0.2 -- OLSZEWSKI Mirosław LDK!
7 56 s 24 10.28 SZMAJDA Adam LNO Pomorskie 2011 U12 PM -0.2 -- B.D.
8 57 s 24 10.31 PRZERADZKI Igor UKS Cyprianka 2011 U12 KP -0.2 -- JETTER Piotr Z/2688/20 2022 LDK!
1 30 s 25 9.71 MILANIK Wiktor OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -0.4 -- B.D. LDK!
2 37 s 25 9.79 BUDZEŃ Sebastian LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -0.4 -- B.D.
3 42 s 25 9.91 GUT Szymon LNO Pomorskie 2011 U12 PM -0.4 -- B.D.
4 43 s 25 9.93 KULHAWIEC Jakub OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -0.4 -- B.D. LDK!
5 52 s 25 10.09 LIPIŃSKI Mateusz LNO Pomorskie 2011 U12 PM -0.4 -- B.D.
6 53 s 25 10.11 BUĆKO Benjamin AML Słupsk 2011 U12 PM -0.4 -- KOPEĆ Bernadeta Z/4843/22 2022
7 61 s 25 10.73 ZIEMAN Piotr LNO Pomorskie 2011 U12 PM -0.4 -- B.D.
8 62 s 25 10.90 STENCEL Maciej LNO Pomorskie 2011 U12 PM -0.4 -- B.D.
1 11 s 26 9.35 GREF Damian LUKS Hańcza Suwałki # 2011 U12 PD -0.4 -- B.D.
2 10 s 26 9.35 PIERZCHALSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U12 DS -0.4 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/12883/21 2022 LDK!
3 19 s 26 9.51 GRÓDECKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U12 DS -0.4 -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/14257/21 2021 LDK!
4 25 s 26 9.57 JANUCIK Jarosław OLA Podlaskie 2012 U12 PD -0.4 -- B.D.
5 28 s 26 9.67 SOJCZYŃSKI Alan Śląskie 2011 U12 SL -0.4 -- B.D.
6 46 s 26 9.97 MAZUR Darian OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -0.4 -- B.D.
7 50 s 26 10.06 IGNACZAK Maciej OLA Warmińsko-mazurskie 2012 U12 WN -0.4 -- B.D.
8 51 s 26 10.08 HRYNIEWIECKI Franciszek MKS Osa Zgorzelec 2011 U12 DS -0.4 -- KUBALA Łukasz
1 16 s 27 9.49 SIWIEC Maksymalian UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -0.5 -- RUSZNICA Rafał
2 32 s 27 9.73 MISIAK Hubert UKS Piątka Jarocin 2011 U12 WP -0.5 -- SZYMKOWIAK Marcin
3 41 s 27 9.87 KLIMEK Szymon MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.5 -- KNULL Elżbieta Z/4684/22 2022 LDK!
4 44 s 27 9.93 WOLDAŃSKI Krzysztof UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -0.5 -- KOMAR Patryk
5 47 s 27 9.97 STRÓŻYK Aleksander UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP -0.5 -- WEISS Elżbieta
6 55 s 27 10.23 SÓJKA Miłosz OLA Lubuskie 2011 U12 LB -0.5 -- B.D.
7 58 s 27 10.49 MILINKIEWICZ Jakub UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -0.5 -- B.D.
8 64 s 27 11.06 WESOŁOWSKI Wojciech OLA Lubuskie 2011 U12 LB -0.5 -- B.D.
1 1 s 28 8.89 MACHEL Michał KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U12 WN -0.9 -- B.D.
2 5 s 28 9.28 KRÓLIKOWSKI Tomasz MKS Kusy Szczecin 2012 U12 ZP -0.9 -- B.D. LDK!
3 7 s 28 9.30 FITAS Jan Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB -0.9 -- B.D. URSZULAK Marcin , Z/6051/22 , 2022 LDK!
4 23 s 28 9.57 PIETRYSZYK Mateusz OLA Warmińsko-mazurskie 2011 U12 WN -0.9 -- B.D.
5 39 s 28 9.84 WAŚNIEWSKI Oliwier OLA Warmińsko-mazurskie 2012 U12 WN -0.9 -- B.D.
6 40 s 28 9.85 MATEŃKO Adam MKS Kusy Szczecin 2011 U12 ZP -0.9 -- B.D. LDK!
7 45 s 28 9.96 ŻARNOCH Igor OLA Warmińsko-mazurskie 2012 U12 WN -0.9 -- B.D.
8 59 s 28 10.59 MARCICKIEWICZ Igor UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -0.9 -- KOMAR Patryk
300 m M
1 1 s 1 43.74 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U12 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5143/22 2022 LDK!
2 2 s 1 44.71 IWAŃSKI Kostek RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -- JADCZAK Bożena Z/4175/22 2022 LDK!
3 3 s 1 44.74 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
4 4 s 1 45.56 ŚWIDER Tymoteusz WLKS Nowe Iganie 2011 U12 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota LDK!
5 5 s 1 46.63 KOPRYNA Kornel MKS Olimp Łobez 2011 U12 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/1755/22 2022
6 9 s 1 47.59 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
7 10 s 1 47.63 KOŁODZIEJ Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2038/22 2022 LDK!
1 6 s 2 46.92 RYBSKI Wiktor MKL Toruń 2011 U12 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1172/22 2022
2 7 s 2 47.10 STASIEWICZ Tomasz UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/10318/21 2022 LDK!
3 11 s 2 47.64 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
4 19 s 2 49.19 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2022 LDK!
5 22 s 2 49.42 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2022
6 24 s 2 49.57 KOZYRSKI Kornel KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4828/22 2022 LDK!
7 27 s 2 50.03 ZANDER Filip MLKS Baszta Bytów 2012 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14727/21 2022
1 23 s 3 49.43 MRUGAŁA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/5690/22 2022
2 28 s 3 50.05 BUTRYN Maksymilian KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/8367/21 2022 LDK!
3 29 s 3 50.11 WRONA Bartłomiej MKS Agros Chełm # 2011 U12 LU -- SZKODA Piotr Z/6636/22 2022 LDK!
4 32 s 3 50.60 PYTEL Borys MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/14027/21 2022
5 33 s 3 50.72 SŁOMIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -- PODLEŚNY Piotr Z/14534/21 2022 LDK!
6 37 s 3 53.06 SAWICKI Ksawery LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- SAWICKA Izabela Z/0461/22 2022 LDK!
  s 3 DNF LEWANDOWSKI Szymon LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
1 8 s 4 47.39 KŁACZEK Aleksander OLA Łódzkie # 2011 U12 LD -- B.D.
2 20 s 4 49.25 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -- JURKOWICZ Stanisław Z/14551/21 2022 LDK!
3 21 s 4 49.28 GRZELAK Mateusz OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- GĘBARSKI Łukasz B.D. Z/10051/21 2021 LDK!
4 26 s 4 49.94 DĄBROWSKI Aleksander LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- ANESZKO Marta Z/3456/22 2022 LDK!
5 34 s 4 50.83 SZCZYGIEŁ Piotr OLA Podkarpackie 2012 U12 PK -- B.D. LDK!
6 38 s 4 53.59 SIDOROWICZ Ignacy MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP -- ULATOWSKI Roman Z/6886/21 2022 LDK!
7 39 s 4 55.07 WCISŁO Wojciech UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11715/21 2022 LDK!
1 13 s 5 48.09 ŻMUDZIŃSKI Karol LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/2381/22 2022 LDK!
2 16 s 5 48.85 DUDEK Jan LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
3 17 s 5 49.10 KRAJEWSKI Karol MKS Unia Hrubieszów 2011 U12 LU -- B.D.
4 25 s 5 49.82 PSZCZÓŁKOWSKI Igor OLA Warmińsko-mazurskie 2011 U12 WN -- B.D.
5 30 s 5 50.25 PAJOR Dorian Piotr MKS Baszta Szamotuły 2011 U12 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1373/21 2022 LDK!
6 31 s 5 50.44 JAROSZ Kamil Lubelskie 2012 U12 LU -- B.D.
7 36 s 5 52.05 FOJNA Dawid MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek Z/5759/22 2022 LDK!
1 12 s 6 47.88 CICHOŃ Mateusz OLA Śląskie 2011 U12 SL -- B.D.
2 14 s 6 48.10 KUNICKI Adam LUKS Podium Kup 2011 U12 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/5910/22 2022 LDK!
3 15 s 6 48.80 PASKUDA Ignacy MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/9534/21 2022 LDK!
4 18 s 6 49.11 STRZELCZYK Alan MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14142/21 2022 LDK!
5 35 s 6 51.72 WANIEK Rafał LUKS Podium Kup 2011 U12 OP -- OLSZEWSKI Mirosław LDK!
6 40 s 6 55.10 CHYBOWSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB -- FULARA Maciej Z/14419/21 2021
1 s 7 47.29 ZAWIEJA Dominik LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/14382/21 2022 LDK!
2 s 7 47.77 ŚWIĄTKOWIAK Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2011 U12 PM -- WRYCZA Jarosław Z/13471/21 2022 LDK!
3 s 7 49.55 ŁUKASZYK Mateusz ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4839/21 2022 LDK!
4 s 7 49.58 ŁOSIŃSKI Jan LNO Pomorskie 2012 U12 PM -- B.D.
5 s 7 53.56 BALCEREK Filip OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- B.D.
6 s 7 55.49 WITCZAK Wiktor OLA Kujawsko-pomorskie 2011 U12 KP -- B.D.
7 s 7 55.64 MUCHA Dawid GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7856/21 2022 LDK!
1 s 8 50.05 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/5649/22 2022
2 s 8 51.58 SZPILA Filip UKS Orlica Domaniów 2011 U12 DS -- MIKODA Lilla Z/6444/22 2022 LDK!
3 s 8 53.14 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
4 s 8 54.83 LEMAŃCZYK Maksymilian LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
5 s 8 55.55 GAWENDA Bartosz TL Pogoń Ruda Śląska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14018/21 2022
1 s 9 48.12 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2022 LDK!
2 s 9 48.23 JUNG Paweł KS Polesie Urszulin 2011 U12 LU -- B.D. B.D.
3 s 9 48.81 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2022
4 s 9 50.16 MIELCZAREK Franciszek KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12009/21 2022
5 s 9 52.98 BULSKI Filip RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -- B.D.
6 s 9 54.09 SKERDA Marcin GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa
1 s 10 45.68 WIERNICKI Bartosz OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- B.D.
2 s 10 50.38 SZYMAŃSKI Piotr OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- B.D.
3 s 10 50.58 CIELECKI Oliwer MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- B.D. Z/14135/21 2022 LDK!
4 s 10 51.12 SKWARKIŃSKI Filip LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
5 s 10 53.73 MŁYNARCZYK Aleksander KKL Kielce 2012 U12 SK -- B.D. B.D. Z/6191/22 2022 LDK!
6 s 10 54.19 NOWACKI Filip LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
Wzwyż M
1 1 s 1 1.42 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/1396/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1.35 BOBRZYK Stanisław TS Start Lublin 2011 U12 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0792/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1.35 ZRAZEK Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2011 U12 LD -- B.D. B.D. , Z/6663/22 , 2022
4 6 s 1 1.30 BORSUKIEWICZ Piotr PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/3067/22 2022
4 5 s 1 1.30 BIERYŁO Dominik LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- B.D.
4 7 s 1 1.30 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2022
7 4 s 1 1.30 LANGE Bartosz MKS Piast Głogów 2011 U12 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14226/21 2021 LDK!
8 10 s 1 1.25 KORONA Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5956/21 2022 LDK!
9 15 s 1 1.20 ZŁOCHOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/8115/21 2022 LDK!
10 12 s 1 1.20 JANICKI Franciszek OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- B.D.
11 16 s 1 1.20 GĄSIOROWICZ Adam OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- B.D.
12 13 s 1 1.20 TRĄBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4600/19 2022 LDK!
13 22 s 1 1.15 TAŃSKI Konstanty KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/7450/21 2022
14 27 s 1 1.10 KIRJAKA Paweł UKS Technik Augustów 2011 U12 PD -- B.D. Z/3425/22 2022 LDK!
15 32 s 1 1.00 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1021/21 2022 LDK!
16 31 s 1 1.00 ZIELIŃSKI Filip OLA Kujawsko-pomorskie 2011 U12 KP -- B.D.
  s 1 NM PIETRZAK Kacper UKS LA Wałcz 2012 U12 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/2320/22 2022 LDK!
1 8 s 2 1.30 JUREK Wojciech OLA Lubuskie 2011 U12 LB -- B.D.
1 9 s 2 1.30 NOWICKI Gabriel ZLKL Zielona Góra # 2011 U12 LB -- B.D.
3 11 s 2 1.25 BINDEK Miłosz PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP -- WAWRUSZAK Andrzej
4 19 s 2 1.20 WOŁCZACKI Wojciech MKS Osa Zgorzelec 2011 U12 DS -- B.D.
5 18 s 2 1.20 ZAKRZEWSKI Wojciech LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6401/22 2022 LDK!
5 14 s 2 1.20 DERLATKA Filip PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP -- WAWRUSZAK Andrzej B.D.
7 20 s 2 1.20 GRĘDA Sławomir UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -- LACH Aleksandra Z/12246/21 2022 LDK!
8 17 s 2 1.20 KINAL Karol MULKS Juvenia Głuchołazy 2012 U12 OP -- WOLAK Magdalena LDK!
9 21 s 2 1.15 DURSZLAKOWSKI Ksawery ZLKL Zielona Góra # 2011 U12 LB -- B.D.
10 23 s 2 1.10 STEFANOWSKI Adrian LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- B.D.
10 24 s 2 1.10 MADEJ Wojciech LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
12 25 s 2 1.10 WIDURSKI Bartosz LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
13 28 s 2 1.10 BYŁEŃ Ksawery PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP -- WAWRUSZAK Andrzej
14 26 s 2 1.10 WIATROWSKI Dominik LUKS Podium Kup 2011 U12 OP -- OLSZEWSKI Mirosław
15 30 s 2 1.05 KIRJAKA Antoni UKS Technik Augustów 2011 U12 PD -- B.D. Z/3424/22 2022 LDK!
16 29 s 2 1.05 WYKROTA Piotr UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2012 U12 SK -- OZDOBA Elżbieta B.D. Z/4000/22 2022 LDK!
  s 2 NM KUKUCZKA Grzegorz MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U12 OP -- WOLAK Magdalena LDK!
1 1 s 3 1.35 ŁUKASZYK Mateusz ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4839/21 2022 LDK!
2 2 s 3 1.35 ŚWIĄTKOWIAK Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2011 U12 PM -- WRYCZA Jarosław Z/13471/21 2022 LDK!
3 3 s 3 1.30 MUCHA Dawid GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7856/21 2022 LDK!
4 4 s 3 1.30 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
5 5 s 3 1.25 GAWENDA Bartosz TL Pogoń Ruda Śląska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14018/21 2022
6 6 s 3 1.25 BALCEREK Filip OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- B.D.
7 7 s 3 1.25 ŁOSIŃSKI Jan LNO Pomorskie 2012 U12 PM -- B.D.
8 8 s 3 1.25 WITCZAK Wiktor OLA Kujawsko-pomorskie 2011 U12 KP -- B.D.
9 9 s 3 1.25 SZPILA Filip UKS Orlica Domaniów 2011 U12 DS -- MIKODA Lilla Z/6444/22 2022 LDK!
10 10 s 3 1.20 ZAWIEJA Dominik LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/14382/21 2022 LDK!
11 11 s 3 1.10 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/5649/22 2022
12 12 s 3 1.05 LEMAŃCZYK Maksymilian LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
W dal strefa M
1 1 s 1 5.16 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 5.02 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2022 LDK!
3 9 s 1 4.63 SKRZYPCZAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP 0.0 -- CHMIELARZ Lucyna Z/1412/22 2022 LDK!
4 3 s 1 4.49 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2022 LDK!
5 5 s 1 4.41 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
6 10 s 1 4.31 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2022 LDK!
7 11 s 1 4.29 PRZĄDKA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/6090/22 2022 LDK!
8 12 s 1 4.29 GOŁASZEWSKI Igor AML Słupsk 2011 U12 PM 0.0 -- TARGAŃSKI Marcin Z/9213/21 2022
9 14 s 1 4.27 KOTFAS Oskar LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP 0.0 -- BARANOWSKA Katarzyna Z/7299/21 2022 LDK!
10 15 s 1 4.24 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2022
11 16 s 1 4.23 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2022 LDK!
12 18 s 1 4.19 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U12 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2022
13 29 s 1 4.07 ŚWIERCZEK Wojciech UKS-MOS Opole 2011 U12 OP 0.0 -- KOMAR Patryk LDK!
14 33 s 1 4.04 BUCZKOWSKI Łukasz LUKS MGOKSiR Korfantów 2011 U12 OP 0.0 -- ROSIŃSKI Stanisław LDK!
15 35 s 1 4.03 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2022 LDK!
16 37 s 1 4.02 LIGĘZA Alan UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2012 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2161/22 2022 LDK!
17 39 s 1 4.00 STRYJEWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14198/21 2022 LDK!
18 40 s 1 4.00 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2022 LDK!
19 46 s 1 3.98 RYŁ Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/8304/21 2022
20 43 s 1 3.98 KRZYŚCIAK Robert SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13915/21 2022 LDK!
21 45 s 1 3.98 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ 0.0 -- CYNOWSKI Wojciech Z/1444/21 2022 LDK!
22 47 s 1 3.96 SIKORSKI Oliwier AML Słupsk 2011 U12 PM 0.0 -- TARGAŃSKI Marcin Z/14606/21 2022
23 52 s 1 3.93 PIOTROWSKI Miłosz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/4419/22 2022 LDK!
24 53 s 1 3.91 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2022 LDK!
25 56 s 1 3.89 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U12 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3390/22 2022 LDK!
26 64 s 1 3.83 PYRA Kacper LUKS Start Nakło 2012 U12 KP 0.0 -- KSOBIECH Bartosz Z/6929/21 2022 LDK!
27 73 s 1 3.78 BURY Gabriel KS Komunalni Sanok 2012 U12 PK 0.0 -- ZAPAŁ Marcin Z/2046/22 2022 LDK!
28 85 s 1 3.70 CZUBAK Aleksander AML Słupsk 2011 U12 PM 0.0 -- TARGAŃSKI Marcin Z/7309/21 2022 LDK!
29 89 s 1 3.69 WCISŁO Karol UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11716/21 2022 LDK!
30 94 s 1 3.60 GOLEC Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 2011 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/9582/21 2022 LDK!
  s 1 NM SKNADAJ Łukasz KS Orzeł Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/2237/22 2022 LDK!
1 8 s 2 4.37 KURTYKA Franciszek OLA Małopolskie 2011 U12 MA 0.0 -- B.D.
2 20 s 2 4.15 KACZMAREK Bartosz NKS Start Namysłów 2011 U12 OP 0.0 -- MIKUŚKIEWICZ Zygmunt LDK!
3 22 s 2 4.13 GRĘDA Radosław UKS-MOS Opole 2011 U12 OP 0.0 -- LACH Aleksandra Z/12245/21 2022 LDK!
4 26 s 2 4.08 KAŹMIERSKI Szymon UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D.
5 27 s 2 4.08 PATEREK Artur OLA Małopolskie 2011 U12 MA 0.0 -- B.D.
6 28 s 2 4.07 ŚWIĄTKIEWICZ Mateusz OLA Łódzkie 2012 U12 LD 0.0 -- B.D.
7 31 s 2 4.05 JAWORSKI Aleksander OLA Łódzkie 2011 U12 LD 0.0 -- B.D.
8 34 s 2 4.04 WOJTCZAK David OLA Łódzkie 2011 U12 LD 0.0 -- B.D.
9 36 s 2 4.03 SIWIŃSKI Wojciech MKS Olimp Łobez 2011 U12 ZP 0.0 -- MIKUL Kazimierz Z/10807/21 2022
10 38 s 2 4.02 KAMIŃSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/14234/21 2022 LDK!
11 42 s 2 4.00 ŚLADOWSKI Mateusz OLA Łódzkie 2011 U12 LD 0.0 -- B.D.
12 48 s 2 3.96 ŁOPATNIUK Piotr Lubelskie 2011 U12 LU 0.0 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław LDK!
13 54 s 2 3.90 DEMBSKI Sebastian UKS-MOS Opole 2011 U12 OP 0.0 -- KOMAR Patryk
14 57 s 2 3.89 RAKOWSKI Hubert MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP 0.0 -- ULATOWSKI Roman Z/7782/21 2022 LDK!
15 59 s 2 3.88 HOMONCIK Jan MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN 0.0 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1387/21 , 2022 LDK!
16 62 s 2 3.84 GONTARZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 2011 U12 LU 0.0 -- BERNAŚ Dorota
17 63 s 2 3.83 TOMCZAK Jakub Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/4326/22 2022 LDK!
18 66 s 2 3.82 GLIBOWSKI Tymoteusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2011 U12 SK 0.0 -- OZDOBA Elżbieta B.D. LDK!
19 70 s 2 3.79 KOZIEJ Błażej KS Polesie Urszulin 2011 U12 LU 0.0 -- B.D.
20 71 s 2 3.79 SŁABIŃSKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD 0.0 -- ROGUCKA Magdalena # Z/6406/22 2022 LDK!
21 74 s 2 3.78 ZAKRZEWSKI Jakub Lubelskie 2011 U12 LU 0.0 -- B.D.
22 76 s 2 3.77 CZUBKOWSKI Łukasz GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3416/22 2022 LDK!
23 79 s 2 3.76 DOMAGAŁA Michał LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK 0.0 -- B.D.
24 83 s 2 3.72 LICZEWSKI Dawid SKS Feniks Siedlce 2012 U12 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał
25 86 s 2 3.70 KISIELEWSKI Maksymilian Lubelskie 2011 U12 LU 0.0 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław LDK!
26 91 s 2 3.66 SALAWA Kasjan UKS Lider Siercza 2012 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/13813/21 2022 LDK!
27 93 s 2 3.61 WALERYS Bartosz LNO Świętokrzyskie 2012 U12 SK 0.0 -- B.D.
28 97 s 2 3.58 DARDA Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU 0.0 -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa
29 96 s 2 3.58 MICHALIK Kryspin CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14039/21 2022 LDK!
30 98 s 2 3.56 SAWICKI Szymon MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/4438/22 2022 LDK!
31 112 s 2 3.23 BIS Nikodem UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/3415/19 2022 LDK!
32 113 s 2 3.21 DORNOWSKI Maksymilian OLA Kujawsko-pomorskie 2011 U12 KP 0.0 --
1 6 s 3 4.40 FAŁTYNOWICZ Adam LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD 0.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/0734/22 2022 LDK!
2 7 s 3 4.40 WIECZOREK Maciej OLA Łódzkie 2011 U12 LD 0.0 -- B.D.
3 17 s 3 4.20 MATYKA Igor LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 --
4 21 s 3 4.15 PAWLAK Marcel OLA Łódzkie 2011 U12 LD 0.0 -- B.D.
5 19 s 3 4.15 WOŹNICKI Borys LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
6 23 s 3 4.13 CICHOSZ Franek LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
7 41 s 3 4.00 WOJEWÓDZKI Jakub SKS Feniks Siedlce 2012 U12 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał Z/3959/21 2021
8 44 s 3 3.98 TRAWIŃSKI Igor OLA Kujawsko-pomorskie 2011 U12 KP 0.0 -- B.D.
9 50 s 3 3.95 NOWAK Oskar RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D.
10 55 s 3 3.90 SIEMION Paweł KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD 0.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/14388/21 2022 LDK!
11 61 s 3 3.85 ZABORSKI Jakub LKS Głogovia Głogów Małopolski 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. Z/4450/22 2022
12 65 s 3 3.83 RECA Wiktor LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
13 68 s 3 3.82 WACHOWIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D.
14 72 s 3 3.78 KUKLIŃSKI Adam KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD 0.0 -- PODLEŚNY Piotr Z/14520/21 2022 LDK!
15 75 s 3 3.78 SOŁTYS Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola # 2012 U12 PK 0.0 -- B.D. SUDOŁ Edward , Z/6315/22 , 2022 LDK!
16 78 s 3 3.76 KOPERSKI Tymon MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP 0.0 -- ULATOWSKI Roman Z/1314/22 2022 LDK!
17 81 s 3 3.74 WOJTYNA Michał OLA Podkarpackie 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. LDK!
18 84 s 3 3.72 CHMURA Bartosz OLA Podkarpackie 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. LDK!
19 99 s 3 3.54 WÓJCIK Jakub RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D.
20 106 s 3 3.47 JACH Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof Z/5994/22 2022 LDK!
21 107 s 3 3.46 SZCZEPEK Jakub OLA Podkarpackie 2011 U12 PK 0.0 -- B.D. LDK!
22 108 s 3 3.42 WOJCIECHOWSKI Rafał MUKS Szok Bojanowo 2011 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/5168/22 2022
23 109 s 3 3.40 CELMER Szymon OLA Kujawsko-pomorskie 2012 U12 KP 0.0 -- B.D.
24 110 s 3 3.35 WILK Oliwier LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK 0.0 -- B.D.
1 4 s 4 4.41 STUDEMANN Tim UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
2 13 s 4 4.28 GRACZYK Michał niest. Poznań 2011 U12 WP 0.0 -- PINIARSKI Paweł PINIARSKI Paweł
3 24 s 4 4.10 KILKOWSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP 0.0 -- KILIAN Marcin
4 25 s 4 4.09 SPYRKA Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2011 U12 OP 0.0 -- KOŁODZIEJ Tomasz LDK!
5 30 s 4 4.07 CIESIELSKI Igor PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP 0.0 -- WASILEWSKA Małgorzata Z/4501/21 2021 LDK!
6 32 s 4 4.04 GREK Jan Jacek OLA Lubuskie 2011 U12 LB 0.0 -- B.D.
7 49 s 4 3.95 KOPEK Bartosz OLA Lubuskie 2011 U12 LB 0.0 -- B.D.
8 51 s 4 3.94 RAK-STAKUN Franciszek UKS Flop Wilkasy 2011 U12 WN 0.0 -- TWOREK Urszula Z/4274/22 2022
9 58 s 4 3.89 CIURZYŃSKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MILEWICZ Renata # LDK!
10 60 s 4 3.86 KACZMAREK Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/6065/22 2022 LDK!
11 67 s 4 3.82 ORZOŁEK Krzysztof UKS Flop Wilkasy 2012 U12 WN 0.0 -- B.D.
12 69 s 4 3.81 MACIERZYŃSKI Michał OLA Lubuskie 2011 U12 LB 0.0 -- B.D.
13 77 s 4 3.77 ŻAK Antoni OLA Lubuskie 2011 U12 LB 0.0 -- B.D.
14 80 s 4 3.74 ZAWADZKI Paweł UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
15 82 s 4 3.73 WARIAS Wojciech ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- B.D. LDK!
16 88 s 4 3.70 KRYSZYŁOWICZ Kornel MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN 0.0 -- B.D.
17 87 s 4 3.70 DRATNAL Aleksander MUKS Gim 2 Nysa 2011 U12 OP 0.0 -- KOŁODZIEJ Tomasz LDK!
18 90 s 4 3.66 MIKINA Piotr LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK 0.0 -- B.D.
19 92 s 4 3.62 WIŚNIEWSKI Wiktor GKS Start Długołęka 2011 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/9349/21 2022 LDK!
20 95 s 4 3.59 SZCZEPANIK Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2011 U12 SL 0.0 -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0973/22 2022
21 101 s 4 3.52 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0485/21 2022 LDK!
22 100 s 4 3.52 PAWEŁCZYK Filip UKS Piątka Jarocin 2011 U12 WP 0.0 -- SZYMKOWIAK Marcin
23 102 s 4 3.52 RUTKOWSKI Piotr OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta
24 103 s 4 3.51 WIZA Wojciech UKS przy ZS Resko 2012 U12 ZP 0.0 -- B.D.
25 104 s 4 3.49 WAJER Maciej OLA Kujawsko-pomorskie 2012 U12 KP 0.0 -- B.D.
26 105 s 4 3.48 CHUDALA Kamil LUKS Podium Kup 2011 U12 OP 0.0 -- OLSZEWSKI Mirosław LDK!
27 111 s 4 3.34 KUJAWA Tymoteusz MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta LDK!
28 114 s 4 3.15 ŻABICKI Maksymilian LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK 0.0 -- B.D.
1 1 s 5 4.74 ŚWIDER Tymoteusz WLKS Nowe Iganie 2011 U12 MZ 0.0 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota LDK!
2 2 s 5 4.50 IWAŃSKI Kostek RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ 0.0 -- JADCZAK Bożena Z/4175/22 2022 LDK!
3 4 s 5 4.37 ŻMUDZIŃSKI Karol LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS 0.0 -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/2381/22 2022 LDK!
4 5 s 5 4.34 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
5 10 s 5 4.00 CICHOŃ Mateusz OLA Śląskie 2011 U12 SL 0.0 -- B.D.
6 12 s 5 3.99 PAJOR Dorian Piotr MKS Baszta Szamotuły 2011 U12 WP 0.0 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1373/21 2022 LDK!
7 13 s 5 3.97 DĄBROWSKI Aleksander LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD 0.0 -- ANESZKO Marta Z/3456/22 2022 LDK!
8 15 s 5 3.96 ZANDER Filip MLKS Baszta Bytów 2012 U12 PM 0.0 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14727/21 2022
9 16 s 5 3.96 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2022 LDK!
10 17 s 5 3.93 SIDOROWICZ Ignacy MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP 0.0 -- ULATOWSKI Roman Z/6886/21 2022 LDK!
11 19 s 5 3.91 LEWANDOWSKI Szymon LNO Pomorskie 2011 U12 PM 0.0 -- B.D.
12 18 s 5 3.91 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U12 WP 0.0 -- BERLIŃSKI Florian Z/5143/22 2022 LDK!
13 20 s 5 3.88 FOJNA Dawid MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U12 DS 0.0 -- BIALIC Marek Z/5759/22 2022 LDK!
14 21 s 5 3.84 PYTEL Borys MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2011 U12 SL 0.0 -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/14027/21 2022
15 22 s 5 3.83 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD 0.0 -- JURKOWICZ Stanisław Z/14551/21 2022 LDK!
16 29 s 5 3.73 WCISŁO Wojciech UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11715/21 2022 LDK!
17 28 s 5 3.73 STASIEWICZ Tomasz UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/10318/21 2022 LDK!
18 31 s 5 3.70 SŁOMIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD 0.0 -- PODLEŚNY Piotr Z/14534/21 2022 LDK!
19 34 s 5 3.66 RYBSKI Wiktor MKL Toruń 2011 U12 KP 0.0 -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1172/22 2022
20 37 s 5 3.57 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2022
21 40 s 5 3.46 SAWICKI Ksawery LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD 0.0 -- SAWICKA Izabela Z/0461/22 2022 LDK!
1 3 s 6 4.38 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
2 6 s 6 4.13 KUNICKI Adam LUKS Podium Kup 2011 U12 OP 0.0 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/5910/22 2022 LDK!
3 7 s 6 4.11 KRAJEWSKI Karol MKS Unia Hrubieszów 2011 U12 LU 0.0 -- B.D.
4 9 s 6 4.05 PASKUDA Ignacy MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL 0.0 -- SZYJKA Beata Z/9534/21 2022 LDK!
5 11 s 6 4.00 STRZELCZYK Alan MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/14142/21 2022 LDK!
6 14 s 6 3.96 KOPRYNA Kornel MKS Olimp Łobez 2011 U12 ZP 0.0 -- MIKUL Kazimierz Z/1755/22 2022
7 23 s 6 3.82 PSZCZÓŁKOWSKI Igor OLA Warmińsko-mazurskie 2011 U12 WN 0.0 -- B.D.
8 24 s 6 3.78 KOŁODZIEJ Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/2038/22 2022 LDK!
9 25 s 6 3.77 SZCZYGIEŁ Piotr OLA Podkarpackie 2012 U12 PK 0.0 -- B.D. LDK!
10 26 s 6 3.76 JAROSZ Kamil Lubelskie 2012 U12 LU 0.0 -- B.D.
11 27 s 6 3.75 KOZYRSKI Kornel KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4828/22 2022 LDK!
12 30 s 6 3.71 MRUGAŁA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK 0.0 -- ZAPAŁ Marcin Z/5690/22 2022
13 32 s 6 3.69 WANIEK Rafał LUKS Podium Kup 2011 U12 OP 0.0 -- OLSZEWSKI Mirosław LDK!
14 33 s 6 3.67 WRONA Bartłomiej MKS Agros Chełm # 2011 U12 LU 0.0 -- SZKODA Piotr Z/6636/22 2022 LDK!
15 35 s 6 3.64 DUDEK Jan LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK 0.0 -- B.D.
16 36 s 6 3.62 BUTRYN Maksymilian KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/8367/21 2022 LDK!
17 38 s 6 3.49 GRZELAK Mateusz OLA Łódzkie 2011 U12 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz B.D. Z/10051/21 2021 LDK!
18 39 s 6 3.48 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
19 41 s 6 3.44 CHYBOWSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- FULARA Maciej Z/14419/21 2021
20 8 s 6 4.10 KŁACZEK Aleksander OLA Łódzkie # 2011 U12 LD 0.0 -- B.D.
Ppal (80) M
1 1 s 1 46.00 WIERNICKI Bartosz OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- B.D.
2 2 s 1 44.50 BULSKI Filip RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -- B.D.
3 3 s 1 41.00 SZYMAŃSKI Piotr OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- B.D.
4 4 s 1 38.50 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2022 LDK!
5 5 s 1 37.50 MIELCZAREK Franciszek KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12009/21 2022
6 6 s 1 35.50 CIELECKI Oliwer MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- B.D. Z/14135/21 2022 LDK!
7 7 s 1 35.50 NOWACKI Filip LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
8 8 s 1 33.00 SKERDA Marcin GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa
9 9 s 1 31.00 JUNG Paweł KS Polesie Urszulin 2011 U12 LU -- B.D. B.D.
10 10 s 1 31.00 MŁYNARCZYK Aleksander KKL Kielce 2012 U12 SK -- B.D. B.D. Z/6191/22 2022 LDK!
11 11 s 1 30.50 SKWARKIŃSKI Filip LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
12 12 s 1 27.00 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2022
1 5 s 2 47.00 PRZERADZKI Igor UKS Cyprianka 2011 U12 KP -- JETTER Piotr Z/2688/20 2022 LDK!
2 4 s 2 47.00 PIERZCHALSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U12 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/12883/21 2022 LDK!
3 8 s 2 45.00 MAJ Franciszek RLTL Optima Radom 2012 U12 MZ -- B.D.
4 9 s 2 43.00 MILANIK Wiktor OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -- B.D. LDK!
5 12 s 2 41.00 KULHAWIEC Jakub OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -- B.D. LDK!
6 14 s 2 40.00 WITEK Patryk OLA Łódzkie 2011 U12 LD -- B.D.
7 15 s 2 40.00 STENCEL Maciej LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
8 18 s 2 39.00 WINIARCZYK Tymoteusz KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1311/22 2022 LDK!
9 17 s 2 39.00 ZARZYCKI Dawid LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
10 16 s 2 39.00 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13802/21 2022 LDK!
11 20 s 2 37.00 MAKAROŃSKI Franciszek UKS LA Wałcz 2011 U12 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/3062/21 2022 LDK!
12 24 s 2 36.50 BUĆKO Benjamin AML Słupsk 2011 U12 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/4843/22 2022
13 22 s 2 36.50 NAWOJSKI Szymon OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -- B.D. LDK!
14 26 s 2 36.00 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2022 LDK!
15 25 s 2 36.00 ZABOROWSKI Karol Lubelskie 2012 U12 LU -- B.D.
16 27 s 2 36.00 LIPIŃSKI Mateusz LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
17 32 s 2 35.00 SKRABURSKI Bartosz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4809/19 2022 LDK!
18 33 s 2 35.00 KNAPIK Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5955/21 2022 LDK!
19 30 s 2 35.00 ZIEMAN Piotr LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
20 36 s 2 34.50 HUBA Adam TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU -- FUS Mirosław
21 35 s 2 34.50 SZMAJDA Adam LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
22 37 s 2 34.00 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13835/21 2022 LDK!
23 39 s 2 34.00 WSZOLAK Przemysław LKS Znicz Biłgoraj 2011 U12 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka
24 42 s 2 33.00 BUDZEŃ Sebastian LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
25 41 s 2 33.00 WALENDZEWICZ Michał LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- B.D.
26 43 s 2 32.50 KOZŁOWSKI Tymon KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. B.D. Z/0489/21 2022 LDK!
27 46 s 2 31.00 RZESZOT Maksymilian GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3414/22 2022 LDK!
28 55 s 2 30.00 PANASIUK Krzysztof KS Parkiet Hajnówka 2012 U12 PD -- GRYGORUK Andrzej
29 56 s 2 29.50 KLIMEK Szymon MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- KNULL Elżbieta Z/4684/22 2022 LDK!
30 58 s 2 29.00 ŚLIWIŃSKI Maksymilian AZS UMCS Lublin 2011 U12 LU -- JAROS Urszula LDK!
31 60 s 2 28.50 WIKTORUK Mikołaj KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -- OSIPIUK Małgorzata OSIPIUK Małgorzata
  s 2 NM SILIVANOV Danylo LNO Świętokrzyskie 2011 U12 SK -- B.D.
1 1 s 3 55.50 SOJCZYŃSKI Nikodem Śląskie 2011 U12 SL -- B.D.
2 2 s 3 52.50 PIETRYSZYK Mateusz OLA Warmińsko-mazurskie 2011 U12 WN -- B.D.
3 3 s 3 48.00 MARCICKIEWICZ Igor UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -- KOMAR Patryk
4 6 s 3 45.50 WESOŁOWSKI Wojciech OLA Lubuskie 2011 U12 LB -- B.D.
5 7 s 3 45.00 GREF Damian LUKS Hańcza Suwałki # 2011 U12 PD -- B.D.
6 10 s 3 42.00 MACHEL Michał KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U12 WN -- B.D.
7 11 s 3 41.50 SOJCZYŃSKI Alan Śląskie 2011 U12 SL -- B.D.
8 13 s 3 40.00 WOLDAŃSKI Krzysztof UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -- KOMAR Patryk
9 19 s 3 37.50 GRÓDECKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U12 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/14257/21 2021 LDK!
10 23 s 3 36.50 BARTOSZ Bartłomiej LUKS Podium Kup 2011 U12 OP -- OLSZEWSKI Mirosław LDK!
11 21 s 3 36.50 FIJAK Filip OLA Małopolskie 2011 U12 MA -- B.D.
12 28 s 3 36.00 HRYNIEWIECKI Franciszek MKS Osa Zgorzelec 2011 U12 DS -- KUBALA Łukasz
13 29 s 3 36.00 MILINKIEWICZ Jakub UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- B.D.
14 31 s 3 35.00 ŻARNOCH Igor OLA Warmińsko-mazurskie 2012 U12 WN -- B.D.
15 34 s 3 34.50 SÓJKA Miłosz OLA Lubuskie 2011 U12 LB -- B.D.
16 38 s 3 34.00 STRÓŻYK Aleksander UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP -- WEISS Elżbieta
17 40 s 3 33.50 WAŚNIEWSKI Oliwier OLA Warmińsko-mazurskie 2012 U12 WN -- B.D.
18 44 s 3 32.50 MAZUR Darian OLA Podkarpackie 2011 U12 PK -- B.D.
19 45 s 3 31.50 PRONIUK Fabian KS Polesie Urszulin 2011 U12 LU -- B.D.
20 49 s 3 31.00 JOŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5109/22 2022 LDK!
21 48 s 3 31.00 GUT Szymon LNO Pomorskie 2011 U12 PM -- B.D.
22 47 s 3 31.00 MISIAK Hubert UKS Piątka Jarocin 2011 U12 WP -- SZYMKOWIAK Marcin
23 51 s 3 30.50 MARAS Julian UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP -- MŁYNARCZYK Marta LDK!
24 50 s 3 30.50 TRĄBKA Marcel Lubelskie 2012 U12 LU -- B.D.
25 54 s 3 30.00 MATEŃKO Adam MKS Kusy Szczecin 2011 U12 ZP -- B.D. LDK!
26 53 s 3 30.00 IGNACZAK Maciej OLA Warmińsko-mazurskie 2012 U12 WN -- B.D.
27 52 s 3 30.00 JANUCIK Jarosław OLA Podlaskie 2012 U12 PD -- B.D.
28 57 s 3 29.00 DENISIUK Kacper Lubelskie 2011 U12 LU -- WILCZEK Janusz
29 59 s 3 29.00 FITAS Jan Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB -- B.D. URSZULAK Marcin , Z/6051/22 , 2022 LDK!
30 61 s 3 28.00 KRÓLIKOWSKI Tomasz MKS Kusy Szczecin 2012 U12 ZP -- B.D. LDK!
31 62 s 3 27.50 SZYNKAROWSKI Tomasz GKS Start Długołęka 2012 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/9347/21 2021 LDK!
32 63 s 3 25.50 SIWIEC Maksymalian UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -- RUSZNICA Rafał

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 30.534757852554 sekund