Szczecin 15.10.2022
Jesienne Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego LDK!
60 m K
1 1 s 1 9.36 FRITZSCHE Klara UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10099/21 2022 LDK!
2 2 s 1 9.42 PASZKIEWICZ Izabela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5989/21 2022 LDK!
3 3 s 1 9.93 MELNYK Tetiana UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4628/22 2022 LDK!
4 4 s 1 9.99 ŚWISTOŃ Amelia UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0411/22 2022 22 LDK!
5 5 s 1 10.05 RUTKOWSKA Marta UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0154/22 2022 LDK!
6 6 s 1 10.38 KUCZA Pola UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1606/21 2022 LDK!
7 8 s 1 10.44 KŁOSOWSKA Gabriela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1598/21 2022 LDK!
8 9 s 1 10.54 ŚWISTOŃ Nela UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0412/22 2022 LDK!
1 7 s 2 10.43 MERECKA Zuzanna UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
2 10 s 2 11.54 LEWANDOWSKA Gabriela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
3 11 s 2 11.70 MAJEWSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2748/22 2022 LDK!
4 12 s 2 11.74 ŁABUZ Maja UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2744/22 2022 LDK!
5 13 s 2 12.38 LEWICKA Dorota UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0423/22 2022 LDK!
6 14 s 2 13.33 FIJAŁKOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
7 15 s 2 14.31 PODLEŚNA Nina MKS Hermes Gryfino 2015 U12 ZP 0.0 --
100 m K
1 1 s 1 13.14 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -0.7 III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.46 MELNYK Mariia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -0.7 IV FERFET Marek Z/4629/22 2022 LDK!
3 3 s 1 13.84 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP -0.7 V OBERLAN Paulina Z/1121/20 2022 LDK!
4 4 s 1 14.17 URBAŃSKA Adrianna MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -0.7 V STEFAŃSKI Jacek Z/11944/21 2022 LDK!
5 5 s 1 14.21 DZIUBA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -0.7 V CZEPIEL Mateusz Z/11461/21 2022 LDK!
6 6 s 1 14.25 DOMACHOWSKA Nadia MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP -0.7 V MŁYNARCZYK Marta Z/4406/22 2022 LDK!
7 8 s 1 14.34 SMULSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP -0.7 V STEFAŃSKI Jacek Z/2273/22 2022 LDK!
8 9 s 1 14.48 KAWICKA Maja MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP -0.7 V STEFAŃSKI Jacek Z/11938/21 2022 LDK!
1 10 s 2 14.48 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -1.5 V CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2022 LDK!
2 12 s 2 14.63 ZAKRZEWSKA Julia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -1.5 -- JUNIEWICZ Dorota Z/6378/22 2022 LDK!
3 13 s 2 14.67 MAZUR Nina MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP -1.5 -- ŚLIWKA Irena Z/2664/21 2022 LDK!
4 14 s 2 14.70 BRUNDO Lena KL Iskra Białogard 2011 U12 ZP -1.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/12465/21 2022 LDK!
5 16 s 2 14.94 BANDKOWSKA Nina OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP -1.5 -- WIELECHOWSKI Adam Z/3851/22 2022 LDK!
6 23 s 2 15.39 RACZYŃSKA Hanna MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP -1.5 -- MILEWICZ Renata Z/3082/21 2022 LDK!
7 27 s 2 15.73 SERAFIN Karolina MKS Kusy Szczecin 2010 U14 ZP -1.5 -- ŚLIWKA Irena Z/1694/22 2022 LDK!
1 7 s 3 14.29 GOLISOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -1.0 V STEFAŃSKI Jacek Z/2802/22 2022 LDK!
2 15 s 3 14.80 FRANCKIEWICZ Oliwia UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -1.0 -- MILEWICZ Renata Z/4379/21 2022 LDK!
3 18 s 3 15.03 ROMANOWSKA Martyna KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP -1.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/0073/22 2022 LDK!
4 20 s 3 15.27 PSUJ Maja UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP -1.0 -- OBERLAN Paulina Z/12406/21 2022 LDK!
5 28 s 3 15.76 BAŁTYKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/1597/21 2022 LDK!
6 34 s 3 15.88 KUŚ Liliana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -1.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6442/21 2022 LDK!
7 43 s 3 16.29 ZIELIŃSKA Wiktoria UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/3632/20 2022 LDK!
1 25 s 4 15.65 PADZIŃSKA Lena UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -1.7 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6445/21 2022 LDK!
2 31 s 4 15.80 SOROKOVA Karyna UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -1.7 -- FERFET Marek Z/6294/22 2022 LDK!
3 33 s 4 15.86 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -1.7 -- FERFET Marek Z/1599/21 2022 LDK!
4 35 s 4 16.06 DĘBOWSKA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2009 U14 ZP -1.7 -- CZEPIEL Mateusz Z/1885/22 2022 LDK!
5 36 s 4 16.10 STUDEMANN Marika UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -1.7 -- FERFET Marek LDK!
6 40 s 4 16.24 PIÓRKOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP -1.7 -- OBERLAN Paulina Z/0148/22 2022 LDK!
7 47 s 4 16.50 PASTERNAK Julia MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP -1.7 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11942/21 2022 LDK!
1 30 s 5 15.79 RYDZEWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -1.7 -- FERFET Marek Z/4808/19 2022 LDK!
2 37 s 5 16.11 GAWROŃSKA Maria KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -1.7 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12001/21 2022
3 46 s 5 16.48 CHORUŻY Julia KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -1.7 -- CZEPIEL Mateusz Z/11467/21 2022 LDK!
4 53 s 5 16.80 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -1.7 -- KECLER Aleksandra Z/9966/21 2022 LDK!
5 55 s 5 16.86 ZIELIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -1.7 -- FERFET Marek Z/3631/20 2022 LDK!
6 60 s 5 17.33 WITKOWSKA Nadia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -1.7 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6448/21 2022 LDK!
7 61 s 5 17.38 SZTYLKE Hanna MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP -1.7 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11943/21 2022 LDK!
8 65 s 5 17.93 PSUJ Natalia UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP -1.7 -- OBERLAN Paulina Z/12407/21 2022 LDK!
1 29 s 6 15.77 CHMIELEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -1.6 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2805/22 2022 LDK!
2 38 s 6 16.13 KULAWCZUK Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP -1.6 --
3 44 s 6 16.35 ANDRZEJCZAK Aleksandra UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -1.6 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6435/21 2022 LDK!
4 13 s 6 13.62 KRAMARENKO Illia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -0.8 IV
4 49 s 6 16.60 ŁOŚ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -1.6 -- WIELECHOWSKI Adam Z/0335/22 2022 LDK!
5 51 s 6 16.64 REZLER Karolina UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP -1.6 -- OBERLAN Paulina Z/4939/22 2022 LDK!
6 52 s 6 16.71 JEDNITZKI Nicole MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -1.6 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2281/22 2022 LDK!
1 22 s 7 15.32 MOHAMED Małlida KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -1.3 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2890/22 2022
2 26 s 7 15.66 KAŹMIERCZAK Maja KL Bałtyk Koszalin 2012 U12 ZP -1.3 -- CZEPIEL Mateusz Z/6213/22 2022
3 45 s 7 16.44 GOCAŁEK Martyna STS Pomerania Szczecinek 2011 U12 ZP -1.3 -- WEŁK Beata Z/4624/22 2022 LDK!
4 56 s 7 16.97 ŁOKUCJEWSKA Jagoda UKL Ósemka Police 2012 U12 ZP -1.3 -- OBERLAN Paulina Z/2905/22 2022 LDK!
5 57 s 7 17.04 GAWROŃSKA Gabrysia KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -1.3 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/6206/22 2022
6 58 s 7 17.29 KUŚMIERCZYK Paulina KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -1.3 -- CZEPIEL Mateusz Z/6214/22 2022
7 66 s 7 18.21 OLECH Julia KL Bałtyk Koszalin 2009 U14 ZP -1.3 -- CZEPIEL Mateusz Z/6210/22 2022
1 11 s 8 14.58 STANKIEWICZ Erika UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP -1.2 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4436/21 2022 LDK!
2 17 s 8 15.02 POKORSKA Matylda UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -1.2 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4425/21 2022 LDK!
3 19 s 8 15.17 SZYMAŃSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -1.2 -- STEFAŃSKI Jacek Z/4901/22 2022 LDK!
4 42 s 8 16.29 ADAMUS Liliana UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP -1.2 -- OBERLAN Paulina LDK!
5 62 s 8 17.66 LEWICKA Kaja UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -1.2 -- FERFET Marek LDK!
6 63 s 8 17.71 BINKOWSKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -1.2 --
1 21 s 9 15.30 MARKIEWICZ Lena MKS Kusy Szczecin # 2010 U14 ZP -1.9 -- MŁYNARCZYK Marta LDK!
2 41 s 9 16.25 HORBACZ Lena MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP -1.9 --
3 48 s 9 16.58 SOSNOWSKA Sylwia UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP -1.9 -- OBERLAN Paulina LDK!
4 54 s 9 16.80 PAVLISHYNA Maryna MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -1.9 --
5 64 s 9 17.81 CHODAŃ Jagna UKL Ósemka Police 2012 U12 ZP -1.9 -- OBERLAN Paulina LDK!
1 24 s 10 15.61 PAZERA Izabela STS Pomerania Szczecinek 2011 U12 ZP -1.2 -- WEŁK Beata Z/4555/22 2022 LDK!
2 32 s 10 15.81 WICHER Julia KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -1.2 -- CZEPIEL Mateusz Z/6218/22 2022
3 39 s 10 16.23 CZERWIŃSKA Amelia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP -1.2 -- WIELECHOWSKI Adam Z/0332/22 2022 LDK!
4 50 s 10 16.63 PIESZAK Martyna STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP -1.2 --
5 59 s 10 17.31 BEHEROVA Tatiana MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -1.2 --
6 67 s 10 18.39 WITKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -1.2 -- FERFET Marek LDK!
1 1 s 11 12.75 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -1.6 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
2 2 s 11 13.34 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -1.6 IV CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2022 LDK!
3 3 s 11 13.38 RUA Adriana MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -1.6 IV ŚLIWKA Irena # Z/1309/21 2022 LDK!
4 5 s 11 13.47 JAKUBOWSKA Matylda MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -1.6 IV MILEWICZ Renata # Z/3656/20 2022 LDK!
5 6 s 11 13.52 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -1.6 IV OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
6 7 s 11 13.69 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -1.6 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
7 8 s 11 13.85 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -1.6 V MILEWICZ Renata Z/5761/19 2022 LDK!
8 13 s 11 14.33 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP -1.6 V FERFET Marek Z/0075/22 2022 LDK!
1 4 s 12 13.39 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -0.7 IV OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
2 9 s 12 13.91 ZMIŃCZUK Agata MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -0.7 V ŚLIWKA Irena Z/1310/21 2022 LDK!
3 10 s 12 14.11 SIUDOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -0.7 V CZEPIEL Mateusz Z/11471/21 2022 LDK!
4 11 s 12 14.15 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -0.7 V CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2022 LDK!
5 12 s 12 14.23 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -0.7 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
6 14 s 12 14.39 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -0.7 V STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2022 LDK!
7 15 s 12 14.77 ZAWLIK Magdalena MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.7 -- ŚLIWKA Irena # Z/5752/19 2022 LDK!
8 21 s 12 15.98 MAJCHRZAK Nadia MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -0.7 -- ŚLIWKA Irena Z/5751/19 2022 LDK!
1 16 s 13 14.77 KLIMCZYK Oliwia MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -1.1 -- ŚLIWKA Irena LDK!
2 17 s 13 14.82 PIETRUSZKA Paulina MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -1.1 -- MILEWICZ Renata Z/5749/19 2022 LDK!
3 18 s 13 15.14 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.1 -- OBERLAN Paulina Z/12405/21 2022 LDK!
4 19 s 13 15.45 FLIS Sara KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -1.1 -- CZEPIEL Mateusz Z/6219/22 2022
5 20 s 13 15.56 PERZYŃSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.1 -- OBERLAN Paulina Z/0147/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.48 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK!
2 2 s 1 44.77 MAJOR Maja OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/0336/22 2022 LDK!
3 3 s 1 46.14 CHATŁAS Jagoda MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/11928/21 2022 LDK!
4 4 s 1 47.24 MADAJ Nadia UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP V MILEWICZ Renata Z/4386/21 2022 LDK!
5 7 s 1 48.37 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2022 LDK!
6 8 s 1 48.48 RZESZOWSKA Hanna STS Pomerania Szczecin 2010 U14 ZP V NADARZYŃSKI Szymon Z/6356/21 2022 LDK!
1 5 s 2 47.56 JAGUSZ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP V WIELECHOWSKI Adam Z/0077/21 2022 LDK!
2 6 s 2 48.35 KITA Marta MKS Kusy Szczecin 2010 U14 ZP V MŁYNARCZYK Marta Z/4407/22 2022 LDK!
3 9 s 2 49.26 KORMYSH Anastasiia MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/2980/22 2022 LDK!
4 10 s 2 49.34 PSUJ Maja UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP -- OBERLAN Paulina Z/12406/21 2022 LDK!
5 17 s 2 52.02 WIECHOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2009 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3151/20 2022 LDK!
6 21 s 2 52.54 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1668/20 2022 LDK!
1 16 s 3 51.73 JAKUBCZYK Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1738/22 2022 LDK!
2 18 s 3 52.06 SIKORSKA Alicja OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4284/22 2022 LDK!
3 20 s 3 52.51 KUBALA Julia UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP -- OBERLAN Paulina Z/4938/22 2022 LDK!
4 22 s 3 52.97 PAPLICKA Dominika LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5226/21 2022 LDK!
5 25 s 3 54.79 SOBCZAK Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/2542/20 2022 LDK!
6 26 s 3 55.07 NEBESNY Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4285/22 2022 LDK!
7 34 s 3 59.47 KRAWCZYK Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Aleksandra Z/8229/21 2022 LDK!
1 12 s 4 49.95 ŻABICKA Maja MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP -- STEFAŃSKI Jacek # Z/12540/21 2022 LDK!
2 15 s 4 51.42 TELUS Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6217/22 2022
3 24 s 4 53.93 TOŁŁOCZKO Martyna KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2894/22 2022
4 28 s 4 55.52 REWAJ Michalina OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14195/21 2022 LDK!
5 30 s 4 56.29 GRZEGORSKA Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -- PAWŁOWSKA Anna Z/2276/22 2022 LDK!
6 33 s 4 59.35 POLAK Apolonia KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6207/22 2022
1 14 s 5 50.95 MAZUR Kinga KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6215/22 2022
2 29 s 5 55.67 LARWIŃSKA Milena KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/6205/22 2022
3 31 s 5 56.80 PASIK Anna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Aleksandra Z/4613/22 2022 LDK!
4 32 s 5 59.20 CHORĄGIEWICZ Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2010 U14 ZP --
5 35 s 5 61.11 SROKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2893/22 2022
1 11 s 6 49.64 CENDROWSKA Lena UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -- MILEWICZ Renata Z/4376/21 2022 LDK!
2 13 s 6 50.56 JANUSZEWSKA Lukrecja MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP -- ŚLIWKA Irena LDK!
3 19 s 6 52.49 KOZŁOWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP --
4 23 s 6 53.15 ŁABĘDZKA Zuzanna WMLKS Pomorze Stargard 2011 U12 ZP -- B.D.
5 27 s 6 55.42 SUBOCZ Hanna WMLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1728/22 2022 LDK!
1 1 s 7 44.80 TOMASZEWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP III PODLEŚNY Jan Z/4993/22 2022 LDK!
2 2 s 7 44.98 STĘŻAŁA Jadwiga MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP III MILEWICZ Renata Z/4246/20 2022 LDK!
3 3 s 7 45.43 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
4 4 s 7 45.69 WIECZOREK Hanna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/9286/21 2022 LDK!
5 5 s 7 46.01 GUZENDA Justyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/2811/19 2022 LDK!
6 7 s 7 46.51 RACIĘDA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11464/21 2022 LDK!
7 9 s 7 47.97 BUTRYN Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/13263/21 2022 LDK!
8 10 s 7 49.36 SALOMONIK Gabriela OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1273/19 2022 LDK!
1 6 s 8 46.38 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2022 LDK!
2 8 s 8 47.58 SZEPKE Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP V WIELECHOWSKI Adam Z/1284/19 2022 LDK!
3 11 s 8 49.85 STALKA Emilka OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1285/19 2022 LDK!
4 12 s 8 51.03 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -- OBERLAN Paulina Z/12405/21 2022 LDK!
5 13 s 8 51.29 KUCZYŃSKA Natalia MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP --
6 14 s 8 51.35 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:49.35 RAK Izabela MKS Kusy Szczecin # 2007 U16 ZP V ŚLIWKA Irena # Z/4409/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:51.46 LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # Z/5750/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:51.52 GUT Zuzanna WMLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1716/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:56.56 ZIEMIŃSKA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11864/21 2022 LDK!
5 7 s 1 1:58.36 KOSZYKOWSKA Natalia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1282/19 2022 LDK!
6 9 s 1 1:58.58 OTTO Alicja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10739/21 2022 LDK!
7 10 s 1 1:58.98 ZABIELSKA Wiktoria UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta Z/4441/21 2022 LDK!
8 11 s 1 2:00.52 GUŹNICZAK Julia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2010 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6438/21 2022 LDK!
9 16 s 1 2:07.80 BARTOCHA Nikola MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10736/21 2022 LDK!
10 17 s 1 2:10.05 KRZYŻANOWSKA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U12 ZP -- KECLER Aleksandra Z/1607/22 2022 LDK!
11 20 s 1 2:13.95 WIRSKA Oliwia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2009 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6447/21 2022 LDK!
12 21 s 1 2:15.42 ANDRYCH Martyna MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2272/22 2022 LDK!
1 5 s 2 1:57.94 FURMAŃSKA Zuzanna MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3643/21 2022 LDK!
2 6 s 2 1:58.26 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty # 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/5465/22 2022 LDK!
3 8 s 2 1:58.50 MARTAU Julia niest. Szczecin 2009 U14 ZP -- MATUSZEWSKI Karol
4 12 s 2 2:05.57 MOTTRAM Malwina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U12 ZP --
5 13 s 2 2:06.15 MELNYK Mariia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/4629/22 2022 LDK!
6 14 s 2 2:06.32 IHNOFELD Aleksandra UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -- MILEWICZ Renata Z/4382/21 2022 LDK!
7 15 s 2 2:07.45 JAKUBIAK Łucja WMLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1717/22 2022 LDK!
8 18 s 2 2:11.73 KRZYŻANOWSKA Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Aleksandra Z/1608/22 2022 LDK!
9 19 s 2 2:13.94 SOMINKA Pola KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11876/21 2022 LDK!
10 22 s 2 2:37.59 STASIOREK Gabriela KL Iskra Białogard 2010 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/6223/22 2022 LDK!
11 23 s 2 2:40.27 SOROKOVA Karyna UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/6294/22 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:17.99 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:23.02 OSSOWSKA Malwina UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11861/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:23.31 MAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz Z/5152/22 2022
4 4 s 1 3:23.39 FAŁEK Amelia UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11856/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:24.75 KARPIŃSKA Magda OSiR Wyspiarz Świnoujście 2006 U18 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14186/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:26.44 POŹDZIK Urszula MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP V DZIĘCIOŁ Piotr Z/3630/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:40.41 NOWICKA Dorota UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6444/21 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.11 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -0.4 II OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 13.24 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.4 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK!
3 3 s 1 13.45 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.4 IV FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
4 4 s 1 14.25 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.4 V JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2022 LDK!
5 5 s 1 14.36 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.4 V JUNIEWICZ Dorota Z/4867/19 2022 LDK!
6 6 s 1 16.51 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -0.4 -- KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 2 s 1 14.83 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2022 LDK!
2 3 s 1 15.44 MISZCZAK Magdalena KL Iskra Białogard 2010 U14 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/8350/21 2022 LDK!
3 4 s 1 15.85 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP +0.4 -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2022 LDK!
4 5 s 1 16.39 ARSOBA Maja STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP +0.4 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5877/21 2022 LDK!
5 7 s 1 17.29 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP +0.4 -- KECLER Dorota Z/1668/20 2022 LDK!
6 8 s 1 17.50 SOBCZAK Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP +0.4 -- KECLER Dorota Z/2542/20 2022 LDK!
7 10 s 1 17.66 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
1 1 s 2 14.81 KORMYSH Anastasiia MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -0.6 -- KECLER Dorota Z/2980/22 2022 LDK!
2 6 s 2 16.42 ARSOBA Maria STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP -0.6 -- JUNIEWICZ Dorota Z/10746/21 2022 LDK!
3 9 s 2 17.57 REDZKO Martyna STS Pomerania Szczecinek 2011 U12 ZP -0.6 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/0426/22 2022 LDK!
4 11 s 2 18.66 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -0.6 -- KECLER Aleksandra Z/9966/21 2022 LDK!
5 12 s 2 18.77 KUBALA Julia UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP -0.6 -- OBERLAN Paulina Z/4938/22 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.97 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -0.4 III JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.40 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP V DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2022 LDK!
2 f 1 1.30 STRADOMSKA Tola MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3622/21 2022 LDK!
3 f 1 1.25 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/1599/21 2022 LDK!
4 f 1 1.20 ADAMOWICZ Patrycja MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP -- MILEWICZ Renata Z/1696/22 2022 LDK!
5 f 1 1.20 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
1 f 2 1.50 SZEPKE Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/1284/19 2022 LDK!
1 f 2 1.50 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
3 f 2 1.40 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek Z/2659/19 2022 LDK!
3 f 2 1.40 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek Z/10951/21 2022 LDK!
5 f 2 1.30 STALKA Emilka OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1285/19 2022 LDK!
  f 2 NM BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty # 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/4534/18 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.37 NESTERENKO Mariia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP 0.0 III ŻUROMSKI Kazimierz Z/3217/22 2022
2 f 1 5.16 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP 0.0 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
3 f 1 5.13 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -0.3 III OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
4 f 1 5.12 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP 0.0 III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2022 LDK!
5 f 1 4.88 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -1.5 IV STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2022 LDK!
6 f 1 4.59 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP +0.5 V KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
7 f 1 4.47 LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Irena # Z/5750/19 2022 LDK!
8 f 1 4.42 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +0.9 -- CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2022 LDK!
9 f 1 4.39 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -0.2 -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
10 f 1 4.32 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
11 f 1 4.27 SIUDOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -0.7 -- CZEPIEL Mateusz Z/11471/21 2022 LDK!
12 f 1 4.26 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -0.5 -- CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2022 LDK!
13 f 1 4.04 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -0.5 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
14 f 1 3.94 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -0.6 -- OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
15 f 1 3.93 SALOMONIK Gabriela OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -0.8 -- WIELECHOWSKI Adam Z/1273/19 2022 LDK!
16 f 1 2.74 PERZYŃSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -0.4 -- OBERLAN Paulina Z/0147/22 2022 LDK!
  f 1 NM MAGDZIŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/0143/22 2022 LDK!
  f 1 NM KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP 0.0 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
  f 1 NM ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP 0.0 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
10 f 2 4.85 KRAMARENKO Illia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP +0.6 IV
W dal strefa K
1 f 1 5.21 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 f 1 4.71 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/1121/20 2022 LDK!
3 f 1 4.64 KORMYSH Anastasiia MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota Z/2980/22 2022 LDK!
4 f 1 4.62 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty # 2009 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota Z/5465/22 2022 LDK!
5 f 1 4.54 URBAŃSKA Adrianna MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11944/21 2022 LDK!
6 f 1 4.44 KAWICKA Maja MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11938/21 2022 LDK!
7 f 1 4.42 DZIUBA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/11461/21 2022 LDK!
8 f 1 4.42 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2022 LDK!
9 f 1 4.24 SMULSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2273/22 2022 LDK!
10 f 1 4.23 MISZCZAK Magdalena KL Iskra Białogard 2010 U14 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/8350/21 2022 LDK!
11 f 1 4.11 BANDKOWSKA Nina OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/3851/22 2022 LDK!
12 f 1 4.11 PAPLICKA Dominika LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5226/21 2022 LDK!
13 f 1 4.05 CHMIELEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2805/22 2022 LDK!
14 f 1 4.03 MOHAMED Małlida KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP 0.0 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2890/22 2022
15 f 1 3.94 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota Z/1668/20 2022 LDK!
16 f 1 3.89 GAWROŃSKA Maria KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP 0.0 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12001/21 2022
17 f 1 3.88 GOLISOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2802/22 2022 LDK!
18 f 1 3.86 STANKIEWICZ Erika UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4436/21 2022 LDK!
19 f 1 3.79 KUŚ Liliana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6442/21 2022 LDK!
20 f 1 3.78 KRAWCZYK Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/8229/21 2022 LDK!
21 f 1 3.74 ROMANOWSKA Martyna KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/0073/22 2022 LDK!
22 f 1 3.72 PADZIŃSKA Lena UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6445/21 2022 LDK!
23 f 1 3.62 PIÓRKOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/0148/22 2022 LDK!
24 f 1 3.56 CHORUŻY Julia KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/11467/21 2022 LDK!
25 f 1 3.44 DĘBOWSKA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2009 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/1885/22 2022 LDK!
26 f 1 3.41 ZIELIŃSKA Wiktoria UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/3632/20 2022 LDK!
27 f 1 3.27 BAŁTYKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1597/21 2022 LDK!
28 f 1 3.20 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/9966/21 2022 LDK!
1 f 2 4.08 PASIK Anna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/4613/22 2022 LDK!
2 f 2 4.08 ROGOWSKA Maja UKS MKL Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- MILEWICZ Magda Z/4390/21 2022 LDK!
3 f 2 4.01 SZYMAŃSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/4901/22 2022 LDK!
4 f 2 3.91 KAŹMIERCZAK Maja KL Bałtyk Koszalin 2012 U12 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/6213/22 2022
5 f 2 3.91 KRZYŻANOWSKA Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/1608/22 2022 LDK!
6 f 2 3.90 KRZYŻANOWSKA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/1607/22 2022 LDK!
7 f 2 3.78 JEDNITZKI Nicole MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2281/22 2022 LDK!
8 f 2 3.69 BRUNDO Lena KL Iskra Białogard 2011 U12 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/12465/21 2022 LDK!
9 f 2 3.69 MARTAU Julia niest. Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- MATUSZEWSKI Karol
10 f 2 3.66 MAZUR Kinga KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/6215/22 2022
11 f 2 3.61 SOBCZAK Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota Z/2542/20 2022 LDK!
12 f 2 3.61 WICHER Julia KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/6218/22 2022
13 f 2 3.61 TOŁŁOCZKO Martyna KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP 0.0 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2894/22 2022
14 f 2 3.60 LARWIŃSKA Milena KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP 0.0 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/6205/22 2022
15 f 2 3.58 PAVLISHYNA Maryna MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 --
16 f 2 3.54 BEHEROVA Tatiana MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 --
17 f 2 3.52 HORBACZ Lena MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP 0.0 --
18 f 2 3.48 PASTERNAK Julia MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11942/21 2022 LDK!
19 f 2 3.47 STUDEMANN Marika UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
20 f 2 3.44 GAWROŃSKA Gabrysia KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP 0.0 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/6206/22 2022
21 f 2 3.36 SZTYLKE Hanna MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11943/21 2022 LDK!
22 f 2 3.34 REZLER Karolina UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/4939/22 2022 LDK!
23 f 2 3.26 KUŚMIERCZYK Paulina KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/6214/22 2022
24 f 2 3.20 STASIOREK Gabriela KL Iskra Białogard 2010 U14 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/6223/22 2022 LDK!
25 f 2 3.15 ANDRZEJCZAK Aleksandra UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6435/21 2022 LDK!
26 f 2 3.10 CHODAŃ Jagna UKL Ósemka Police 2012 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina LDK!
27 f 2 3.01 RYDZEWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4808/19 2022 LDK!
28 f 2 3.00 WITKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
29 f 2 2.76 BINKOWSKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 --
30 f 2 2.71 LEWICKA Kaja UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.58 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11468/21 2022 LDK!
2 f 1 8.86 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1447/18 2022 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 8.52 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U20 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1443/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 35.50 GUŹNICZAK Julia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2010 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6438/21 2022 LDK!
2 f 1 35.50 KOZKO Daria KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/1808/22 2022
3 f 1 34.00 CHATŁAS Jagoda MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/11928/21 2022 LDK!
4 f 1 32.00 PASIK Anna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Aleksandra Z/4613/22 2022 LDK!
5 f 1 31.50 WIECHOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2009 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3151/20 2022 LDK!
6 f 1 31.50 NOWICKA Dorota UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6444/21 2022 LDK!
7 f 1 28.00 ŁOŚ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0335/22 2022 LDK!
8 f 1 27.50 NEBESNY Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4285/22 2022 LDK!
9 f 1 26.00 ZIELIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3631/20 2022 LDK!
10 f 1 23.50 TELUS Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6217/22 2022
11 f 1 23.00 WIRSKA Oliwia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2009 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6447/21 2022 LDK!
12 f 1 20.00 SROKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2893/22 2022
13 f 1 18.00 POLAK Apolonia KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6207/22 2022
Chód 3 km K
1 1 s 1 17:22.41 CZAJKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP III PODLEŚNY Jan Z/11937/21 2022 LDK!
2 2 s 1 17:33.44 GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2022 LDK!
3 3 s 1 17:56.95 SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0110/20 2022 LDK!
4 4 s 1 18:07.52 KALICIAK Sylwia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/10737/21 2022 LDK!
5 5 s 1 18:34.97 KLIMASZEWSKA Róża STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP IV JUNIEWICZ Dorota Z/0244/20 2022 LDK!
6 6 s 1 18:54.24 BABIŃSKA Liwia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/10735/21 2022 LDK!
7 7 s 1 20:01.45 GIERASIK Zosia MMKS Gdańsk 2010 U14 PM V SKALSKI Krzysztof Z/2289/21 2022 LDK!
8 8 s 1 22:34.21 BARTA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5123/22 2022 LDK!
9 9 s 1 23:14.12 GRALIŃSKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 28:53.16 KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/4160/20 2022 LDK!
2 2 s 1 30:17.98 IWAN Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0108/20 2022 LDK!
Chód 10 km K
1 1 s 1 58:02.65 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/5155/18 2022 LDK!
60 m M
1 1 s 1 9.36 ZAWADZKI Paweł UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
2 2 s 1 9.71 BALDI Fabio OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/4401/22 2022 LDK!
3 3 s 1 10.33 STRÓŻYK Wojciech UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/6431/22 2022 LDK!
4 4 s 1 10.38 WAJER Jan UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
5 5 s 1 10.65 NOWICKI Julian UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1801/22 2022 LDK!
6 6 s 1 11.11 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0080/22 2022 LDK!
7 7 s 1 12.03 NOWOSAD Mateusz UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
8 8 s 1 12.42 SMOTRZYK Franciszek UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.79 SUDNIK Filip OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP -0.4 -- WIELECHOWSKI Adam Z/4552/22 2022 LDK!
2 2 s 1 13.32 MRÓZ Dominik MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -0.4 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11941/21 2022 LDK!
3 5 s 1 13.75 KOPEĆ Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP -0.4 -- GIZA Zdzisław # Z/8424/21 2022
4 6 s 1 13.80 JAŚKIEWICZ Marcin UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -0.4 -- MILEWICZ Renata Z/4447/21 2022 LDK!
5 7 s 1 13.84 TARNOWSKI Jan UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/2960/20 2022 BEZ LDK!
6 9 s 1 14.48 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/4955/22 2022 LDK!
1 10 s 2 14.51 MAZUROWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/1600/21 2022 LDK!
2 11 s 2 14.63 STUDEMANN Tim UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP +0.4 -- FERFET Marek LDK!
3 12 s 2 15.00 BIS Nikodem UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/3415/19 2022 LDK!
4 13 s 2 15.06 RZESZOWSKI Tymoteusz STS Pomerania Szczecin 2013 U12 ZP +0.4 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/6357/21 2022 LDK!
5 15 s 2 15.31 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/12515/21 2022 LDK!
6 17 s 2 16.08 GAJ Wojciech UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/10104/21 2022 LDK!
7 18 s 2 16.13 ŁABĘDZKI Antoni WMLKS Pomorze Stargard 2010 U14 ZP +0.4 -- TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1724/22 2022
8 20 s 2 16.22 ELWART Stanisław UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP +0.4 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2241/22 2022 LDK!
1 3 s 3 13.33 KRAIŃSKI Klaudiusz UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP +0.4 -- KAMIŃSKI Ryszard LDK!
2 4 s 3 13.56 STASZCZYK Eryk MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP +0.4 -- KECLER Dorota LDK!
3 14 s 3 15.27 MROZIŃSKI Tomasz WMLKS Pomorze Stargard 2010 U14 ZP +0.4 --
4 19 s 3 16.17 ANDRUCZYK Adam MKS Kusy Szczecin 2010 U14 ZP +0.4 -- MILEWICZ Renata LDK!
5 21 s 3 16.45 JEDYNAK Oskar UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP +0.4 --
6 22 s 3 17.12 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/0078/22 2022 LDK!
1 8 s 4 13.85 SZREDZIŃSKI Krzysztof MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -1.0 -- KECLER Dorota LDK!
2 16 s 4 15.39 NOWAKOWSKI Michał KL Bałtyk Koszalin 2009 U14 ZP -1.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/6209/22 2022
3 23 s 4 17.88 ŁABUZ Miłosz UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/2745/22 2022 LDK!
1 1 s 5 11.81 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -0.8 IV FERFET Marek LDK!
2 2 s 5 12.52 ZAWADZKI Piotr MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.8 V MILEWICZ Renata # Z/2477/22 2022 LDK!
3 3 s 5 12.56 ŁOCHNICKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.8 V MILEWICZ Renata Z/5760/19 2022 LDK!
4 4 s 5 12.60 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -0.8 V ŚLIWKA Irena Z/5753/19 2022 LDK!
5 9 s 5 12.88 LATOS Marcel MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -0.8 -- KECLER Szymon Z/5081/22 2022 LDK!
6 11 s 5 13.11 GRUDZIEŃ Adam OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -0.8 -- WIELECHOWSKI Adam Z/2812/19 2022 LDK!
1 6 s 6 12.66 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -0.8 V KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
2 8 s 6 12.85 ZBOROWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -0.8 -- ŚLIWKA Irena Z/4456/21 2022 LDK!
3 10 s 6 13.01 JAKUBÓW Konrad MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP -0.8 -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3626/21 2022 LDK!
5 15 s 6 13.66 RYDZEWSKI Kacper UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.8 -- FERFET Marek Z/0074/22 2022 LDK!
6 18 s 6 14.63 KUCZYŃSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.8 -- FERFET Marek Z/5978/21 2022 LDK!
1 5 s 7 12.62 MALINOWSKI David MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -1.1 V ŚLIWKA Irena Z/12486/21 2022 LDK!
2 7 s 7 12.82 SOBIERAJSKI Antoni KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -1.1 -- CZEPIEL Mateusz Z/6253/22 2022
3 12 s 7 13.37 ZARZYCKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -1.1 -- MILEWICZ Renata Z/4244/20 2022 LDK!
4 14 s 7 13.64 MAJEWSKI Szymon MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -1.1 -- ŚLIWKA Irena LDK!
5 16 s 7 14.06 SOLOMIJ Oleksandr MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -1.1 --
6 17 s 7 14.44 CHERNYSHOV Oleksandr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -1.1 -- KECLER Szymon Z/6377/22 2022
300 m M
1 4 s 1 45.03 PACHOLSKI Mateusz UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11862/21 2022 LDK!
2 6 s 1 45.88 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
3 8 s 1 47.55 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/4955/22 2022 LDK!
4 9 s 1 48.68 KRAIŃSKI Klaudiusz UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard LDK!
5 10 s 1 49.86 MIELCZAREK Franciszek KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12009/21 2022
6 12 s 1 57.15 ALECHNOWICZ Ksawery KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2958/22 2022
1 1 s 2 42.26 SZREDZIŃSKI Krzysztof MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP V KECLER Dorota LDK!
2 2 s 2 43.67 STASZCZYK Eryk MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota LDK!
3 3 s 2 43.78 STROMIDŁO Kacper MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/2278/22 2022 LDK!
4 5 s 2 45.05 SUDNIK Filip OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4552/22 2022 LDK!
5 7 s 2 46.31 PASTUSZKA Szymon OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP --
6 11 s 2 51.32 BIS Nikodem UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3415/19 2022 LDK!
1 1 s 3 39.68 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2006 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2022
2 2 s 3 40.78 BORZECKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11460/21 2022 LDK!
3 3 s 3 40.97 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
4 4 s 3 41.12 JAKUBÓW Konrad MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP V DZIĘCIOŁ Piotr Z/3626/21 2022 LDK!
5 5 s 3 41.62 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
6 7 s 3 42.92 GRUDZIEŃ Adam OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/2812/19 2022 LDK!
1 6 s 4 41.75 LATOS Marcel MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP V KECLER Szymon Z/5081/22 2022 LDK!
2 8 s 4 43.56 GRALAK Franciszek OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1281/19 2022 LDK!
3 9 s 4 48.11 CHERNYSHOV Oleksandr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/6377/22 2022
4 10 s 4 49.93 GAJEWSKI Kamil OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1280/19 2022 LDK!
5 11 s 4 63.12 MAŃKOWSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP --
600 m M
1 1 s 1 1:48.46 SMUTEK Filip MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3633/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:49.75 SZCZEPANIAK Marcel MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3623/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:56.60 KORZYSTKO Filip UKL Feniks Świdwin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2897/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:58.81 LARWIŃSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/12004/21 2022
5 5 s 1 2:06.43 KLOF Miłosz WMLKS Pomorze Stargard 2011 U12 ZP --
1000 m M
1 1 s 1 2:44.16 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:44.46 SIMLAT Szymon UKL Feniks Świdwin 2007 U16 ZP IV PIOTROWSKI Kamil Z/12627/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:44.58 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0124/20 2022 LDK!
4 4 s 1 2:57.79 MAJKA Łukasz MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/11930/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:06.59 KOWALCZYK Rafał OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1262/19 2022 LDK!
6 6 s 1 3:07.45 GĄGOLIŃSKI Przemysław MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0773/22 2022 LDK!
7 7 s 1 3:09.33 SZOSTAK Aleksander MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/6106/22 2022 LDK!
8 8 s 1 3:12.18 SADŁO Franciszek KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/6165/22 2022 LDK!
9 9 s 1 3:17.08 WASILEWSKI Karol MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10740/21 2022 LDK!
10 10 s 1 3:22.20 SIMLAT Krzysztof UKL Feniks Świdwin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/11236/21 2022 LDK!
11 11 s 1 3:25.40 KUJAWA Błażej MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11939/21 2022 LDK!
12 12 s 1 3:27.22 OCALEWSKI Maciej WMLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- B.D.
13 13 s 1 3:31.16 ZIELIŃSKI Krzysztof MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11934/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.37 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -0.6 III KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
2 2 s 1 19.89 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -0.6 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
100 m pł M
1 1 s 1 16.94 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -0.6 -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
2 2 s 1 19.67 JANIAK Marcel STS Pomerania Szczecinek 2010 U14 ZP -0.6 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5771/19 2022 LDK!
3 3 s 1 20.64 OLESZKIEWICZ Miłosz STS Pomerania Szczecinek 2010 U14 ZP -0.6 -- JUNIEWICZ Dorota Z/1217/20 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.65 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP V FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
2 f 1 1.35 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12515/21 2022 LDK!
3 f 1 1.30 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0083/22 2022 LDK!
1 f 2 1.75 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP IV FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
2 f 2 1.50 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
3 f 2 1.45 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
1 f 3 1.75 GRALAK Franciszek OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/1281/19 2022 LDK!
2 f 3 1.55 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
3 f 3 1.50 RYDZEWSKI Kacper UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0074/22 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 5.78 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
2 f 1 5.59 ŚWIŚ Bartosz UKL Feniks Świdwin 2005 U18 ZP 0.0 -- PIOTROWSKI Kamil Z/3337/22 2022 LDK!
3 f 1 5.58 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
4 f 1 5.30 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.3 -- FERFET Marek LDK!
5 f 1 5.20 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP 0.0 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
1 f 2 5.65 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +0.4 V FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK!
2 f 2 5.63 ŁOCHNICKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +1.1 V MILEWICZ Renata Z/5760/19 2022 LDK!
3 f 2 5.48 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -0.8 -- KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
4 f 2 5.41 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +0.7 -- FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
5 f 2 5.37 ZAWADZKI Piotr MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP 0.0 -- MILEWICZ Renata # Z/2477/22 2022 LDK!
6 f 2 5.10 SOBIERAJSKI Antoni KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -0.5 -- CZEPIEL Mateusz Z/6253/22 2022
7 f 2 5.04 ZARZYCKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +0.4 -- MILEWICZ Renata Z/4244/20 2022 LDK!
8 f 2 5.03 ZBOROWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Irena Z/4456/21 2022 LDK!
9 f 2 5.01 LATOS Marcel MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +0.4 -- KECLER Szymon Z/5081/22 2022 LDK!
11 f 2 4.46 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Irena Z/5753/19 2022 LDK!
12 f 2 4.05 KUCZYŃSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -1.9 -- FERFET Marek Z/5978/21 2022 LDK!
13 f 2 3.27 GAJEWSKI Kamil OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP +0.5 -- WIELECHOWSKI Adam Z/1280/19 2022 LDK!
  f 2 NM CHERNYSHOV Oleksandr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP 0.0 -- KECLER Szymon Z/6377/22 2022
  f 2 NM MALINOWSKI David MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Irena Z/12486/21 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.11 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
2 f 1 5.07 MRÓZ Dominik MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11941/21 2022 LDK!
3 f 1 4.73 SZREDZIŃSKI Krzysztof MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota LDK!
4 f 1 4.66 JAŚKIEWICZ Marcin UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- MILEWICZ Renata Z/4447/21 2022 LDK!
5 f 1 4.58 STASZCZYK Eryk MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota LDK!
6 f 1 4.38 TARNOWSKI Jan UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2960/20 2022 BEZ LDK!
7 f 1 4.30 STUDEMANN Tim UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
8 f 1 4.08 JEDYNAK Oskar UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 --
9 f 1 3.86 OKOWICKI Nikodem KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP 0.0 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2887/22 2022
10 f 1 3.64 GAJ Wojciech UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10104/21 2022 LDK!
11 f 1 3.60 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0083/22 2022 LDK!
12 f 1 3.41 ELWART Stanisław UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2241/22 2022 LDK!
13 f 1 3.26 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.27 SENKO Wojciech MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP V MILEWICZ Renata # Z/13456/21 2022 LDK!
2 f 1 10.09 KASZUBOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/5151/22 2022
3 f 1 9.25 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK!
4 f 1 8.47 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
5 f 1 6.76 MAŃKOWSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP --
6 f 1 6.50 ROGUSKI Jan UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/4627/22 2022 LDK!
7 f 1 6.14 ZWOLIŃSKI Antoni UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/5799/22 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 55.00 OKOWICKI Nikodem KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2887/22 2022
2 f 1 42.00 BALDI Fabio OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4401/22 2022 LDK!
3 f 1 37.00 SZCZEPANIAK Marcel MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3623/21 2022 LDK!
4 f 1 36.50 NOWAKOWSKI Michał KL Bałtyk Koszalin 2009 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6209/22 2022
5 f 1 33.00 PASTUSZKA Szymon OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP --
6 f 1 33.00 ALECHNOWICZ Ksawery KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2958/22 2022
7 f 1 24.50 ROGUSKI Jan UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/4627/22 2022 LDK!
8 f 1 24.50 ŚWIĘTLICKI Szymon KL Iskra Białogard 2010 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/6222/22 2022 LDK!
9 f 1 21.50 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0078/22 2022 LDK!
10 f 1 21.50 DETKA Ignacy UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4625/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.9881250858307 sekund