Zielona Góra 08 - 09.10.2022
Jesienne Wieloboje
800 m K
1 w 1 2:47.81 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 487
2 w 1 3:00.45 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 361
3 w 1 3:24.50 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 171
W dal K
1 w 1 5.15 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +9.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 601
2 w 1 4.23 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 362
3 w 1 3.99 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +9.9 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 306
Oszczep (500) K
1 w 1 34.17 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 556
2 w 1 18.51 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 261
3 w 1 15.70 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 209
7-bój J MŁ K
1 f 1 3502 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +9.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
2 f 1 2719 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +9.9 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
3 f 1 2514 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK!
1500 m M
1 w 1 5:04.73 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 533
2 w 1 5:09.14 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 508
3 w 1 5:17.01 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK! 466
4 w 1 5:24.37 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 428
5 w 1 5:01.67 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 LDK! 550
6 w 1 5:15.90 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 LDK! 472
7 w 1 5:19.10 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 455
8 w 1 5:31.92 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK! 390
9 w 1 5:35.39 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 373
10 w 1 5:35.62 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 372
11 w 1 5:38.61 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 358
12 w 1 6:27.18 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 164
13 w 1 6:31.75 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 149
14 w 1 6:41.69 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 120
  w 1 DNF ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 LDK! 0
1 w 2 5:04.00 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 537
2 w 2 5:04.61 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 LDK! 533
1 w 3 5:29.36 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 402
110 m pł J MŁ M
1 w 1 17.79 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 544
2 w 1 19.37 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 401
3 w 1 19.98 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek LDK! 351
4 w 1 20.62 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 LDK! 302
5 w 1 22.22 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 195
  w 1 DNS KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB 0.0 -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK! 0
1 w 2 16.07 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB +9.9 IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK! 725
2 w 2 16.90 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP +9.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 635
3 w 2 17.50 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 573
4 w 2 17.65 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 LDK! 558
5 w 2 20.29 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 327
1 w 3 16.29 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +9.9 IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 700
2 w 3 18.17 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 LDK! 508
3 w 3 18.47 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 480
4 w 3 18.90 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 441
5 w 3 19.72 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 372
110 m pł M (99.1) M
1 w 1 16.44 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +9.9 III HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 684
2 w 1 17.76 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 547
3 w 1 18.49 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 LDK! 478
  w 1 DNS ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS +9.9 -- WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ 0
110 m pł M
1 w 1 16.45 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +9.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 683
Tyczka M
1 w 1 3.60 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP III FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 509
2 w 1 3.10 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 381
3 w 1 3.00 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 357
4 w 1 2.80 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK! 309
5 w 1 2.80 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 309
6 w 1 2.80 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 LDK! 309
7 w 1 2.60 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 264
8 w 1 2.40 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 LDK! 220
8 w 1 2.40 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 LDK! 220
10 w 1 2.30 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 199
11 w 1 2.30 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK! 199
12 w 1 2.20 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 179
13 w 1 2.10 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 159
  w 1 NM KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 0
  w 1 NM KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 0
1 w 2 3.30 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 431
2 w 2 3.10 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 381
3 w 2 2.40 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 LDK! 220
1 w 3 3.40 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 457
Dysk (1.5) M
1 w 1 49.51 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK! 860
2 w 1 31.04 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 485
3 w 1 30.79 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 LDK! 480
4 w 1 25.17 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 370
5 w 1 24.39 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 355
6 w 1 20.30 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 278
7 w 1 20.24 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK! 277
8 w 1 20.23 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 LDK! 276
9 w 1 20.22 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 276
10 w 1 20.12 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 274
11 w 1 19.60 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 LDK! 265
12 w 1 19.10 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 255
13 w 1 18.57 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 245
14 w 1 16.71 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 211
15 w 1 13.68 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 156
Dysk (1.75) M
1 w 1 26.64 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 399
2 w 1 26.19 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 390
3 w 1 19.96 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 LDK! 271
Dysk (2) M
1 w 1 28.32 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 432
Oszczep (700) M
1 w 1 48.59 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK! 568
2 w 1 47.87 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB IV HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 557
3 w 1 39.96 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 LDK! 442
4 w 1 37.38 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 LDK! 404
5 w 1 34.44 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK! 362
6 w 1 30.65 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 308
7 w 1 29.36 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 290
8 w 1 29.21 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 LDK! 288
9 w 1 27.12 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 259
10 w 1 26.71 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 253
11 w 1 26.40 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 249
12 w 1 24.70 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 225
13 w 1 23.12 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 204
14 w 1 21.61 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 183
15 w 1 18.43 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 140
Oszczep (800) M
1 w 1 34.58 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 364
2 w 1 22.70 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 LDK! 198
  w 1 DNS AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 0
1 w 2 35.18 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 373
10-bój J MŁ M
1 f 1 6119 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB +9.9 III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 4837 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +9.9 IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
3 f 1 4542 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
4 f 1 4536 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP +9.9 IV RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 4439 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
6 f 1 4336 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 LDK!
7 f 1 4298 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
8 f 1 4265 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 LDK!
9 f 1 4191 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 LDK!
10 f 1 3871 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek LDK!
11 f 1 3635 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022
12 f 1 3519 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
13 f 1 3426 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
14 f 1 3035 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
15 f 1 2460 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 V CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022
  f 1 DNF JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 V WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
  f 1 DNF KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
10-bój JUN M
1 f 1 4794 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +9.9 IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
2 f 1 4569 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 LDK!
  f 1 DNF ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS +9.9 -- WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
  f 1 DNF AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK!
10-bój M
1 f 1 5273 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +9.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.908940076828 sekund