Bydgoszcz 01.05.2010
Mityng Otwarcia Sezonu KPZLA
100 m K
1 e 1 12.82 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP -2.7 III MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
2 e 1 13.75 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -2.7 IV #
3 e 1 13.86 GRZEBIŃSKA Sabina KS Wda Świecie 93 U18 KP -2.7 --
4 e 1 14.11 GAWEŁ Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP -2.7 V
5 e 1 14.12 ŁAKOMY Kinga GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -2.7 V
6 e 1 14.33 WRÓBLEWSKA Paulina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP -2.7 --
7 e 1 14.47 JELINOWSKA Monika LKS Ostromecko 85 Sen KP -2.7 --
8 e 1 15.73 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -2.7 --
9 e 1 15.90 FURGAŁA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP -2.7 --
1 e 2 13.62 MURAWSKA Marta GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP -2.2 IV
2 e 2 13.71 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -2.2 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
3 e 2 13.85 RZEŹNIK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -2.2 --
4 e 2 13.93 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -2.2 V #
5 e 2 13.99 ROMEL Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -2.2 V
6 e 2 14.36 ŻUKOWSKA Karolina UKS Cyprianka 96 U16 KP -2.2 V
7 e 2 14.55 SZMERK Agnieszka GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -2.2 --
8 e 2 14.99 KOLAŃCZYK Malwina KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -2.2 --
1 e 3 13.36 PŁOSZYŃSKA Nikoletta GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -2.3 IV
2 e 3 13.71 SYNAKIEWICZ Monika KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM -2.3 IV #
3 e 3 14.02 MARCHLEWSKA Milena UKB Szubin 98 U14 KP -2.3 V
4 e 3 14.31 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM -2.3 V
5 e 3 14.92 BIAŁOWĄS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -2.3 --
6 e 3 16.71 EWERTOWSKA Kamila UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP -2.3 --
1 e 4 13.46 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 94 U18 KP -1.8 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2418/11 2018 3
2 e 4 13.50 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM -1.8 IV B.D. # Z/0909/12 2019 M
3 e 4 13.79 FRONTCZAK Monika UKB Szubin 95 U16 KP -1.8 IV WOCHNA Marek # Z/4394/11 2015 4
4 e 4 14.58 MASŁEK Patrycja UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP -1.8 --
5 e 4 14.67 NPOLOKAMBEZI Elodi BKS Bydgoszcz 97 U14 KP -1.8 --
6 e 4 15.25 URBANOWICZ Emilia KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -1.8 --
8 e 4 17.90 MIELCARZ Maja UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP -1.8 --
150 m K
1 e 1 19.04 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -- B.D. BEZ
2 e 1 19.99 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP -- B.D. 3
3 e 1 20.53 SZPEJANKOWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP --
4 e 1 20.85 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -- #
1 e 2 20.49 CIEŚLIŃSKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP --
2 e 2 20.60 ROMEL Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP --
3 e 2 20.94 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
4 e 2 21.26 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U16 PM --
5 e 2 21.37 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP --
6 e 2 21.45 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM --
7 e 2 23.00 JAWORSKA Karolina MKL Toruń # 96 U16 KP --
200 m K
1 f 1 26.65 KOBRYŚ Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP +0.8 III
2 f 1 28.01 BYLEWSKA Anna MUKL Brodnica 97 U14 KP +0.8 IV
3 f 1 28.59 PAWLAK Sandra UKB Szubin 94 U18 KP +0.8 --
4 f 1 29.45 DRĄŻCZYK Sara UKB Szubin 95 U16 KP +0.8 V
300 m K
1 e 1 42.82 SYNAKIEWICZ Monika KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM -- #
2 e 1 43.20 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice 88 U23 LB --
3 e 1 43.56 NOWICKA Amanda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -- #
4 e 1 43.79 ŁUKASIEWICZ Wioletta TS Olimpia Poznań 90 U23 WP -- SZUDROWICZ Stanisław # Z/5015/11 2011 BEZ
5 e 1 44.85 DYTMERSKA Natalia LKS Ostromecko 86 Sen KP --
6 e 1 46.60 GUZIAŁ Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 92 U20 WP --
7 e 1 47.98 SZPANKIEWICZ Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
8 e 1 48.31 JOACHIMIAK Martyna BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V
9 e 1 48.78 WARZECHA Daria KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM --
1 e 2 44.10 BUCHAJCZYK Anna KS Gwardia Piła 95 U16 WP III B.D. BEZ
2 e 2 44.88 WOJCIECHOWSKA Sara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP --
3 e 2 46.13 TEKLIŃSKA Ewa GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -- B.D. B.D. BEZ
4 e 2 46.54 KARNAS Kinga UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP --
5 e 2 46.71 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
6 e 2 48.62 ZIARNECKA Magdalena UKB Szubin 95 U16 KP -- WOCHNA Marek # Z/4401/11 2011 4
7 e 2 49.13 URBANOWICZ Emilia KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM --
1 e 3 43.17 ROGOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -- #
2 e 3 45.38 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1569/12 2019 1
3 e 3 46.66 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U16 PM V
4 e 3 48.26 JAWORSKA Karolina MKL Toruń # 96 U16 KP V
5 e 3 48.47 REINKE Martyna UKB Szubin 95 U16 KP V WOCHNA Marek # Z/4398/11 2014 BEZ
6 e 3 49.82 SZULC Monika UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP --
7 e 3 51.19 PANEK Patrycja UKB Szubin 95 U16 KP --
8 e 3 51.53 STĘPIEŃ Aleksandra LKS Prime Food Brda Przechlewo 98 U14 PM --
9 e 3 52.52 HABUŁYK Agnieszka LKS Prime Food Brda Przechlewo 98 U14 PM --
1 e 4 45.37 SZYMAŃSKA Sandra BKS Bydgoszcz 96 U16 KP IV
2 e 4 46.80 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U14 KP V ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
3 e 4 46.96 PIPCZYŃSKA Justyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP V
4 e 4 48.37 BANACH Angelika UKB Szubin 97 U14 KP V
5 e 4 48.83 ZIĘTARSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -- #
6 e 4 49.01 CZYŻAK Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP -- #
7 e 4 49.52 BARANOWSKA Agata UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP --
8 e 4 49.55 WALENCIUK Dorota BKS Bydgoszcz 96 U16 KP --
9 e 4 54.95 MŁODAWSKA Natalia LIUKS Kruszwica 99 U12 KP --
600 m K
1 e 1 1:36.77 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP -- #
2 e 1 1:37.26 GRZESIK Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -- B.D. B.D. BEZ
3 e 1 1:37.73 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
4 e 1 1:41.59 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
5 e 1 1:42.95 SZYLAKOWSKA Alina MUKL Brodnica 94 U18 KP --
6 e 1 1:45.56 FOJ Oliwia MUKL Brodnica 95 U16 KP IV
7 e 1 1:46.82 HANAS Anna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -- B.D.
8 e 1 1:49.21 KOPCZYŃSKA Justyna LUKS Inowrocław 93 U18 KP -- DRELISZAK Ryszard # Z/4840/11 2012 4
9 e 1 1:50.47 MAŚLANKA Monika LKS Prime Food Brda Przechlewo 95 U16 PM --
10 e 1 1:54.08 BRZYKCY Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP --
1 e 2 1:42.85 WIŚNIEWSKA Magdalena KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM III #
2 e 2 1:44.24 KOWALSKA Patrycja GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
3 e 2 1:45.09 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2019 M
4 e 2 1:46.03 CZARNOWSKA Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 84 Sen PM --
5 e 2 1:47.29 KABAT Andżelika MUKL Brodnica 95 U16 KP V #
6 e 2 1:49.19 PŁACHTA Weronika MUKL Brodnica 96 U16 KP V
7 e 2 1:48.67 PAWELLA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP V
8 e 2 1:48.77 PSZUK Beata MUKL Brodnica 94 U18 KP --
9 e 2 1:49.95 KURZAWSKA Ewelina UKB Szubin 95 U16 KP V
10 e 2 1:52.23 CZARNECKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
11 e 2 1:53.65 ZARZYCKA Natalia BKS Bydgoszcz 95 U16 KP --
1000 m K
1 f 1 2:56.02 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP --
2 f 1 2:57.03 SZENK Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 80 Sen KP --
3 f 1 3:06.19 TAS Adrianna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
4 f 1 3:06.82 JĘDRZEJCZYK Paulina BKS Bydgoszcz 91 U20 KP -- B.D. BEZ
5 f 1 3:07.73 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -- B.D. # BEZ
6 f 1 3:11.60 NOWACKA Daria GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -- #
7 f 1 3:12.23 GÓRNA Agata MUKL Brodnica 96 U16 KP III
8 f 1 3:12.81 KIJEWSKA Katarzyna MUKL Brodnica 91 U20 KP -- B.D. BEZ
9 f 1 3:20.66 BOJARSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP --
10 f 1 3:22.67 DUSZYŃSKA Amanda UKB Szubin 95 U16 KP V #
11 f 1 3:24.46 BOGDANOWICZ Anastazja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V
12 f 1 3:32.07 HOLKA Kinga MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V #
13 f 1 3:35.09 KILISZEK Paulina KKL Rodło Kwidzyn 91 U20 PM --
14 f 1 3:37.58 SYKURSKA Angelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP -- #
15 f 1 3:41.69 WĘDZIKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -- B.D. B.D. BEZ
16 f 1 3:42.21 DĄBROWSKA Paulina SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP --
100 m pł MŁ K
1 f 1 16.69 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -1.1 III #
2 f 1 16.86 SZPEJANKOWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP -1.1 IV
3 f 1 16.87 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -1.1 IV
4 f 1 17.04 CIEŚLIŃSKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -1.1 IV
5 f 1 17.84 ZAWADZKA Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.1 V #
6 f 1 22.43 PAWĘSKA Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo 98 U14 PM -1.1 --
100 m pł K
1 f 1 15.27 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM -1.1 II SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
2000 m prz K
1 f 1 6:49.23 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
2 f 1 6:59.02 SMAKOWSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD I KOTOWSKI Jan BEZ
3 f 1 7:29.30 LUBIEJEWSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD II
4 f 1 7:32.47 KULPA Paulina KS Wda Świecie 93 U18 KP III
Wzwyż K
1 f 1 1.71 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM I SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
2 f 1 1.53 MAĆKOWIAK Klaudia MKL Toruń 94 U18 KP IV
3 f 1 1.50 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV B.D. # BEZ
4 f 1 1.45 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP IV #
5 f 1 1.45 ALEKSANDER Alicja LIUKS Kruszwica 96 U16 KP IV B.D. # BEZ
5 f 1 1.45 WILKOS Izabela GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV SCHUBRING Zbigniew B.D. # Z/0769/11 2015 3
7 f 1 1.20 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP --
W dal K
1 f 1 4.84 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP +3.2 -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3
2 f 1 4.84 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +2.2 IV #
3 f 1 4.70 FRONTCZAK Monika UKB Szubin 95 U16 KP +0.3 V WOCHNA Marek # Z/4394/11 2015 4
4 f 1 4.65 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U14 KP +2.1 V KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
5 f 1 4.62 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +3.2 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
6 f 1 4.54 MICHALCZAK Alicja UKB Szubin 94 U18 KP +0.2 --
7 f 1 4.40 ŻUKOWSKA Karolina UKS Cyprianka 96 U16 KP +1.4 --
8 f 1 4.34 SZULC Monika UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP +2.3 --
9 f 1 4.26 STEGIENTA Kamila UKB Szubin 98 U14 KP +1.4 --
10 f 1 4.10 MASŁEK Patrycja UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP +2.0 --
11 f 1 4.04 LUSTIG Klaudia UKB Szubin 95 U16 KP +1.4 -- WOCHNA Marek # Z/4395/11 2012 4
12 f 1 3.70 MAZUREK Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 94 U18 KP +3.0 -- #
13 f 1 3.61 KRAWCZYŃSKA Magdalena UKS Cyprianka 96 U16 KP +0.2 -- MAŃKOWSKI Edward # Z/1477/12 2012 3
Trójskok K
1 f 1 11.69 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +1.8 II ZGLESZEWSKI Daniel B.D. Z/4904/11 2012 2
2 f 1 10.22 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +0.1 IV #
3 f 1 9.86 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ 0.0 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 12.20 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
2 f 1 9.59 DEMSKA Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
3 f 1 9.40 ZAPAŁA Natalia MKL Toruń 95 U16 KP V
4 f 1 8.45 SZOPIŃSKA Anna KS Wda Świecie 95 U16 KP --
5 f 1 8.02 JETTER Justyna UKS Cyprianka 96 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1475/12 2013 3
6 f 1 7.42 JUREK Zuzanna KS Wda Świecie 96 U16 KP --
Kula (4) K
1 f 1 13.38 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 f 1 11.20 MACIEJA Natalia UKS Cyprianka 91 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward 3
3 f 1 11.15 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
4 f 1 10.81 KMINIKOWSKA Agnieszka KS Wda Świecie 91 U20 KP III
5 f 1 9.87 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP IV #
6 f 1 9.15 KISIEL Martyna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV #
7 f 1 8.98 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3
8 f 1 8.92 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
9 f 1 8.69 MICHALCZAK Alicja UKB Szubin 94 U18 KP --
Dysk (0.75) K
1 f 1 38.55 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
2 f 1 29.54 ANTOSZEWSKA Andżelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
3 f 1 25.04 SZOPIŃSKA Anna KS Wda Świecie 95 U16 KP V
4 f 1 22.03 JUREK Zuzanna KS Wda Świecie 96 U16 KP --
5 f 1 19.76 GUZA Żaneta UKS Cyprianka 96 U16 KP --
Dysk (1) K
1 f 1 45.57 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U20 PM I B.D. 1
2 f 1 36.86 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL III KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
3 f 1 30.94 KISIEL Martyna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV #
4 f 1 26.08 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
5 f 1 21.80 TUL Marta KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -- #
Młot (3) K
1 f 1 19.91 GĄTARSKA Monika UKS Start Smólnik 95 U16 KP --
Młot (4) K
1 f 1 38.46 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U18 ZP III MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 44.54 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM I
2 f 1 41.15 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław # Z/3630/11 2017 2
3 f 1 40.22 STANKIEWICZ Anna UKS Cyprianka 90 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward 2
4 f 1 37.83 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 93 U18 WP III
5 f 1 36.44 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
6 f 1 33.43 OLIWKOWSKA Ewelina UKS Cyprianka 89 U23 KP -- MAŃKOWSKI Edward 3
7 f 1 33.04 WIECZORKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV
8 f 1 32.90 CZARNOWSKA Ewa KKL Rodło Kwidzyn 91 U20 PM IV
9 f 1 31.59 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3
10 f 1 29.75 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V B.D. # BEZ
11 f 1 27.85 FILIPIAK Aleksandra LUKS Inowrocław 96 U16 KP V DRELISZAK Ryszard # Z/1576/12 2012 3
12 f 1 27.27 KOWALSKA Marta MKL Toruń 92 U20 KP --
13 f 1 25.59 SZTAL Antonina MKL Toruń 95 U16 KP --
14 f 1 23.67 MILLER Klaudia GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP --
15 f 1 23.32 JETTER Justyna UKS Cyprianka 96 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1475/12 2013 3
16 f 1 19.41 POTERACKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM --
100 m M
1 e 1 11.23 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP -2.2 II B.D. # 1
2 e 1 11.24 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -2.2 II B.D. # 3
3 e 1 11.28 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP -2.2 II #
4 e 1 11.57 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP -2.2 III B.D. BEZ
5 e 1 11.95 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP -2.2 IV KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
6 e 1 11.98 HUSZCZA Martin UKS Orkan Środa Wlkp. 91 U20 WP -2.2 IV
7 e 1 12.06 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U23 KP -2.2 -- #
8 e 1 13.21 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -2.2 -- B.D. 3
9 e 1 17.29 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -2.2 -- ZGLESZEWSKI Daniel 2
1 e 2 11.70 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -2.7 III B.D. B.D. BEZ
2 e 2 11.82 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -2.7 IV
3 e 2 11.83 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 U20 KP -2.7 IV #
4 e 2 11.95 POLAK Piotr GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -2.7 --
5 e 2 11.95 KAŹMIERCZAK Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -2.7 IV B.D. BEZ
6 e 2 12.08 PAKULSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -2.7 IV
7 e 2 12.13 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U18 KP -2.7 IV
8 e 2 12.18 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -2.7 IV #
9 e 2 12.44 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U23 KP -2.7 -- #
1 e 3 11.17 SZCZECH Paweł MKS Juvenia Białystok # 91 U20 PD -0.4 II MYDLARZ Adrian B.D. Z/2818/11 2012 3
2 e 3 11.71 SKWIERAWSKI Cezary MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM -0.4 III
3 e 3 11.99 SZYMON Patryk GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -0.4 IV
4 e 3 12.10 SZCZYPKA Marcin BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -0.4 IV B.D. BEZ
5 e 3 12.33 STRZELECKI Filip SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.4 -- #
6 e 3 12.34 SZUFREIDA Karol BKS Bydgoszcz 95 U16 KP -0.4 V
7 e 3 13.62 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -0.4 --
1 e 4 11.50 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP -0.8 III B.D. B.D. # 3
2 e 4 11.86 OLSZEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD -0.8 IV #
3 e 4 11.89 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -0.8 IV
4 e 4 12.12 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -0.8 IV
5 e 4 13.04 LESNER Mariusz KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -0.8 --
6 e 4 13.16 CZARNIK Rafał KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM -0.8 --
1 e 5 12.13 GRUCKA Kacper BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -0.9 IV
2 e 5 12.37 KLONOWSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -0.9 --
3 e 5 12.59 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP -0.9 V
4 e 5 12.60 ANIŚKO Jakub MKL Toruń 94 U18 KP -0.9 -- #
5 e 5 12.77 GURZYŃSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -0.9 --
6 e 5 13.10 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -0.9 --
1 e 6 12.05 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -2.6 IV
2 e 6 12.13 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM -2.6 IV #
3 e 6 12.23 KOSTKOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP -2.6 V
4 e 6 12.59 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP -2.6 -- B.D. 1
5 e 6 12.75 MAKOWSKI Amadeusz GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -2.6 V
6 e 6 12.77 TAJS Maciej BKS Bydgoszcz 96 U16 KP -2.6 -- #
7 e 6 13.61 SYNAK Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM -2.6 -- #
1 e 7 12.33 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP -0.7 V #
2 e 7 12.37 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U14 KP -0.7 V #
3 e 7 12.56 LIGMAN Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -0.7 V #
4 e 7 12.67 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -0.7 V #
5 e 7 12.77 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U16 KP -0.7 --
6 e 7 13.17 JEŻEWSKI Janusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP -0.7 --
7 e 7 14.19 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U14 KP -0.7 -- LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
150 m M
1 e 1 16.85 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP -- #
2 e 1 17.54 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -- B.D. B.D. BEZ
3 e 1 17.90 POLAK Piotr GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP --
4 e 1 18.23 SKORCZ Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP -- B.D. 3
1 e 2 17.76 KAŹMIERCZAK Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -- B.D. BEZ
2 e 2 17.88 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP -- #
3 e 2 17.95 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP -- B.D. # 3
4 e 2 18.30 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP --
5 e 2 18.58 ANGOWSKI Tomasz MKL Toruń 91 U20 KP --
6 e 2 18.60 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 86 Sen KP --
7 e 2 18.72 TROJANOWSKI Igor BKS Bydgoszcz 93 U18 KP --
1 e 3 17.52 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
2 e 3 17.83 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP --
3 e 3 18.24 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP --
4 e 3 19.19 ANIŚKO Jakub MKL Toruń 94 U18 KP -- #
5 e 3 19.88 PIÓRKOWSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP --
1 e 4 18.93 BODNAR Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP --
2 e 4 19.00 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- #
3 e 4 19.90 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 95 U16 KP -- B.D. #
4 e 4 20.14 KOSTKOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP --
5 e 4 20.16 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- B.D. # BEZ
200 m M
1 f 1 22.92 SZCZECH Paweł MKS Juvenia Białystok # 91 U20 PD -2.3 III MYDLARZ Adrian B.D. Z/2818/11 2012 3
2 f 1 23.77 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -2.3 IV
3 f 1 24.30 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -2.3 IV B.D. 3
4 f 1 24.81 JAKUBIAK Mateusz LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM -2.3 --
5 f 1 25.42 ŚWIĄTKOWSKI Przemysław UKB Szubin 94 U18 KP -2.3 -- B.D. # BEZ
6 f 1 25.65 STRZELECKI Filip SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -2.3 -- #
300 m M
1 e 1 35.12 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP -- B.D. BEZ
2 e 1 35.64 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP -- B.D. B.D. # 3
3 e 1 35.81 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP --
4 e 1 35.96 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- #
5 e 1 37.45 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz 90 U23 KP -- #
6 e 1 38.37 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -- #
1 e 2 37.34 KIRYS Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP -- #
2 e 2 37.66 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III B.D. # BEZ
3 e 2 38.35 KLONOWSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
4 e 2 39.54 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV
5 e 2 40.52 CZARNIK Rafał KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM --
1 e 3 37.35 RINGWELSKI Maciej MKL Toruń 88 U23 KP -- B.D. BEZ
2 e 3 38.01 STRYSZYK Przemysław MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM --
3 e 3 38.25 KAMIŃSKI Jakub MUKL Brodnica 94 U18 KP --
4 e 3 38.90 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -- #
5 e 3 39.30 KRAWACZYŃSKI Sebastian MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
6 e 3 39.71 KRÓL Marek UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP --
7 e 3 39.79 KOBUS Paweł MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM --
8 e 3 41.76 KOZIKOWSKI Bartłomiej GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP --
1 e 4 38.88 PLESS Karol GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP --
2 e 4 40.10 WYZINA Damian UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP IV
3 e 4 40.70 BOLT Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
4 e 4 41.07 ŻYGOWSKI Michał BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V
5 e 4 41.28 ROGOŻYŃSKI Krystian MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP -- B.D.
6 e 4 42.91 LESNER Mariusz KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
7 e 4 42.97 POTURALSKI Marcin LIUKS Kruszwica 95 U16 KP --
8 e 4 43.25 POTURALSKI Robert LIUKS Kruszwica 95 U16 KP --
1 e 5 38.73 SZCZUDLIŃSKI Jakub LIUKS Kruszwica 96 U16 KP III
2 e 5 42.52 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- B.D. # BEZ
3 e 5 44.17 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U14 KP -- KASZEWSKI Tomasz # BEZ
4 e 5 45.37 TOMAS Marek MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP -- #
5 e 5 45.40 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- B.D. # BEZ
6 e 5 48.79 WILAND Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -- #
600 m M
1 e 1 1:21.57 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM --
2 e 1 1:23.20 WOJCIECHOWSKI Adam LUKS Inowrocław 88 U23 KP -- DRELISZAK Ryszard # Z/3556/11 2012 BEZ
3 e 1 1:23.64 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP --
4 e 1 1:24.07 BAŃKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP -- #
5 e 1 1:25.08 OLSZEWSKI Kamil MUKL Brodnica 92 U20 KP --
6 e 1 1:25.58 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- #
7 e 1 1:29.19 BUŚ Szymon LKS Ostromecko 92 U20 KP -- STANKIEWICZ Błażej STANISLAWSKI Krzysztof # Z/0180/11 2017 BEZ
8 e 1 1:30.57 KIEDROWSKI Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM --
9 e 1 1:32.50 GARUS Krzysztof LKS Prime Food Brda Przechlewo 91 U20 PM --
10 e 1 1:33.35 KLAYBOR Szymon KS Wda Świecie 94 U18 KP --
11 e 1 1:34.40 SKIBA Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM --
12 e 1 1:37.66 GARUS Marcin LKS Prime Food Brda Przechlewo 93 U18 PM --
1 e 2 1:27.74 KANIGOWSKI Marcin KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM II #
2 e 2 1:28.32 KRIESEL Karol LKS Ostromecko 88 U23 KP -- B.D. 3
3 e 2 1:37.97 LEWANDOWSKI Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
4 e 2 1:40.32 TOMAS Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP --
5 e 2 1:43.89 WOJCIECHOWSKI Jakub UKS Start Smólnik 95 U16 KP --
6 e 2 1:44.67 SMOLIŃSKI Kamil UKB Szubin 96 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0751/12 2019 4
7 e 2 1:51.41 SMOLIŃSKI Mateusz UKB Szubin 96 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0750/12 2017 3
8 e 2 1:51.79 POLCYN Maciej UKB Szubin 96 U16 KP -- #
9 e 2 1:54.76 LIBISZEWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP --
10 e 2 1:57.81 PAWIŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP --
1000 m M
1 e 1 2:26.09 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- B.D. 2
2 e 1 2:26.63 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola # 87 Sen KP -- WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
3 e 1 2:26.73 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -- #
4 e 1 2:28.74 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U20 KP -- B.D. # 2
5 e 1 2:28.92 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP --
6 e 1 2:31.70 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN --
7 e 1 2:36.63 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 U20 KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
8 e 1 2:37.28 OSSOWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP --
9 e 1 2:37.41 TEPPER Adam niest. Bydgoszcz # 90 U23 KP -- B.D. B.D. BEZ
10 e 1 2:37.46 LEŚNIEWSKI Daniel MUKL Brodnica 92 U20 KP --
11 e 1 2:41.36 PRZYBYLSKI Marcin KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP -- WEGWERTH Włodzimierz Z/5261/11 2012 BEZ
12 e 1 2:41.38 NASZKO Michał UKB Szubin 93 U18 KP -- WOCHNA Marek # Z/4396/11 2014 3
13 e 1 2:42.38 MILERT Krzysztof BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -- B.D. BEZ
1 e 2 2:42.46 GIL Waldemar UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP --
2 e 2 2:43.39 BYLICA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP -- #
3 e 2 2:43.49 TOMASZEWSKI Krzysztof LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 93 U18 KP --
4 e 2 2:44.10 BORKOWSKI Cezary MUKS Roszak Solec Kujawski 94 U18 KP -- B.D.
5 e 2 2:47.96 GLONEK Waldemar SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- B.D. 3
6 e 2 2:48.74 SZMEJTER Patryk LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP --
7 e 2 2:51.59 PIOTROWSKI Damian MUKL Brodnica 95 U16 KP V #
8 e 2 2:52.17 CHYLIŃSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -- #
9 e 2 2:52.23 ROGULSKI Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP --
10 e 2 3:04.27 KOSIEDOWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
1 e 3 2:50.43 SKOWROŃSKI Łukasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 94 U18 KP --
2 e 3 2:54.09 TUBISZEWSKI Mikołaj UKB Szubin 95 U16 KP V B.D. # Z/4400/11 2011 BEZ
3 e 3 2:58.95 OBOŃSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP V
4 e 3 2:59.26 AUGUSTYNIAK Mateusz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 94 U18 KP --
5 e 3 3:01.11 JANKOWSKI Sławomir LIUKS Kruszwica 97 U14 KP --
6 e 3 3:01.67 LEWANDOWSKI Miłosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP --
7 e 3 3:02.11 WROTNIAK Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP --
8 e 3 3:03.52 BARANOWSKI Adrian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP --
9 e 3 3:04.21 JÓŹWIAK Dawid BKS Bydgoszcz 96 U16 KP --
10 e 3 3:05.37 JANKOWSKI Adam LIUKS Kruszwica 97 U14 KP --
11 e 3 3:09.80 PAWLAK Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP -- #
12 e 3 3:09.85 RUCIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP -- #
13 e 3 3:16.33 WOJEWÓDKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP --
14 e 3 3:32.14 BUCZKOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP --
2000 m M
1 f 1 5:30.47 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U23 PM --
2 f 1 5:52.88 KNIACHNICKI Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM --
3 f 1 5:57.82 KOWALSKI Mariusz LKS Zantyr Sztum # 89 U23 PM -- B.D. # 3
4 f 1 6:04.12 PODGÓRSKI Jerzy LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 92 U20 KP --
5 f 1 6:06.99 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
6 f 1 6:23.99 CHMIELARZ Krzysztof LIUKS Kruszwica 92 U20 KP -- B.D. BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.86 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP III B.D. # 3
2 f 1 1.73 PIGIEL Sebastian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V
3 f 1 1.70 LIWOCH Juliusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP --
4 f 1 1.65 BODNAR Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP V
5 f 1 1.60 GBURCZYK Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
6 f 1 1.55 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP --
7 f 1 1.40 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP --
W dal M
1 f 1 6.88 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +0.8 II #
2 f 1 6.77 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +1.2 III MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
3 f 1 6.76 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U23 KP +2.0 III #
4 f 1 6.70 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +0.1 III
5 f 1 6.62 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP +1.0 III #
6 f 1 6.54 ŻOŁDOWICZ Marcin LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM +2.5 III #
7 f 1 6.33 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.8 III B.D. 3
8 f 1 6.16 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 86 Sen KP +0.3 --
9 f 1 5.68 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U14 KP +0.2 V #
10 f 1 5.36 TAJS Maciej BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +0.3 -- #
11 f 1 5.13 LIGMAN Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP +0.4 -- #
12 f 1 5.03 GBURCZYK Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP +0.3 --
13 f 1 4.91 SZUFREIDA Karol BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +0.7 --
14 f 1 4.74 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U14 KP +1.2 -- KASZEWSKI Tomasz # BEZ
15 f 1 4.67 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +2.8 -- B.D. #
16 f 1 4.56 OLSZEWSKI Radosław BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +0.5 --
17 f 1 4.30 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U14 KP +0.7 -- LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
Trójskok M
1 f 1 15.00 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +1.2 I #
2 f 1 14.04 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.2 III #
3 f 1 13.95 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +1.6 III
4 f 1 13.78 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.4 III MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
5 f 1 13.67 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +1.6 III B.D. # 3
Kula (4) M
1 f 1 13.67 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV #
2 f 1 12.59 SZATKOWSKI Amadeusz KS Wda Świecie 96 U16 KP V
3 f 1 10.62 WASILEWSKI Mateusz LIUKS Kruszwica 95 U16 KP --
4 f 1 10.13 KIJEWSKI Patryk KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
5 f 1 8.21 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U16 KP -- #
Kula (5) M
1 f 1 13.46 ROSIŃSKI Marcin KS Wda Świecie 93 U18 KP IV B.D. # 3
2 f 1 12.50 ROMANOWSKI Marek KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV
3 f 1 12.38 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
4 f 1 10.55 ŚLEDŹ Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM --
Kula (7.26) M
1 f 1 18.32 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U23 KP M LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
2 f 1 14.73 WOJTCZAK Szymon MUKS Płock # 90 U23 MZ I RÓJ Eugeniusz Z/2459/18 2019
3 f 1 13.00 RASSMUS Przemysław LKS Ostromecko 88 U23 KP III
4 f 1 12.25 ŚLIWOWSKI Sebastian LKS Ostromecko 87 Sen KP III B.D. 2
Dysk (1) M
1 f 1 45.51 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U16 KP III #
2 f 1 33.19 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP V #
3 f 1 32.44 CZARNOTTA Dawid KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM V #
4 f 1 28.18 JĘDRZEJEWSKI Przemysław KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
5 f 1 28.08 KOWALSKI Karol KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
6 f 1 24.83 KOWALSKI Bartosz KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
Dysk (1.5) M
1 f 1 48.91 ROSIŃSKI Marcin KS Wda Świecie 93 U18 KP II B.D. # 3
2 f 1 48.52 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP II HULISZ Robert # Z/4291/11 2018 M
3 f 1 48.50 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U18 PD II B.D. # Z/2831/11 2013 1
4 f 1 32.39 LEHR Leszek MUKS Bydgoszcz 93 U18 KP --
5 f 1 30.57 MARCZAK Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
6 f 1 31.74 ROMANOWSKI Marek KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
Dysk (1.75) M
1 f 1 43.84 KIRYS Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 91 U20 KP III
2 f 1 37.78 JOPPEK Stanisław MUKS Bydgoszcz 92 U20 KP IV
Dysk (2) M
1 f 1 43.13 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U23 KP II LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
2 f 1 42.13 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM II #
Młot (4) M
1 f 1 32.31 LASZCZYK Maciej KS Żak Wałcz 96 U16 ZP V
2 f 1 24.54 KOWALSKI Bartłomiej UKS Start Smólnik 95 U16 KP --
3 f 1 22.97 RUCZEWSKI Kamil UKS Start Smólnik 95 U16 KP --
Młot (5) M
1 f 1 72.93 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U18 PD I B.D. # Z/2831/11 2013 1
2 f 1 31.09 LEHR Leszek MUKS Bydgoszcz 93 U18 KP --
Młot (6) M
1 f 1 51.83 TRZESZCZKOWSKI Stanisław KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
Młot (7.26) M
1 f 1 65.13 MILKIEWICZ Arkadiusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 Sen ZP I B.D. Z/2206/11 2017 1
Oszczep (600) M
1 f 1 43.78 PAWŁOWSKI Maciej MKL Toruń 96 U16 KP IV
2 f 1 41.49 BOLT Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
3 f 1 40.12 BAŃKOWSKI Mateusz UKS Cyprianka 95 U16 KP V MAŃKOWSKI Edward # Z/4379/11 2012 4
4 f 1 35.75 WALKOWIAK Jędrzej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP --
5 f 1 32.64 CIEŚLAK Łukasz KS Żak Wałcz 96 U16 ZP --
6 f 1 29.19 NAGÓRNY Kamil SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP --
7 f 1 22.45 KIJEWSKI Patryk KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
Oszczep (700) M
1 f 1 45.95 JETTER Łukasz UKS Cyprianka 94 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/4380/11 2012 3
2 f 1 40.32 CHLEBOWSKI Mikołaj UKS Cyprianka 94 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward 5
3 f 1 39.78 WRÓBEL Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
4 f 1 36.00 CYRANOWSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP --
5 f 1 35.68 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 64.96 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna 89 U23 SL I #
2 f 1 64.88 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 88 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2019 1
3 f 1 64.61 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 90 U23 ZP I #
4 f 1 63.86 PIWOŃSKI Norbert KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP I
5 f 1 52.60 WEDER Krzysztof SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP III
6 f 1 46.03 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP IV B.D. # 3
7 f 1 45.95 TRZASKA Piotr MKL Toruń 92 U20 KP IV #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.9998090267181 sekund