Gdańsk 17 - 18.01.2004 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 2 | 8.44 | NIKRANT Weronika | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 8.18 | GRONAU Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 8.29 | BAZYCHOWSKA Martyna | RKS Rumia | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 8.44 | ZĘBALA Monika | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 8.29 | ODRZYWOŁEK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 8.43 | KACPRZAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 8.45 | GÓRSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | 7.93 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 8.12 | STUDZIŃSKA Izabela | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 8.18 | ŁAWICKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.98 | JAŻDŻEWSKA Izabela | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 9.37 | BORKOWSKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 9.50 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 1.57 | CZAJKOWSKA Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.00 | BORKOWSKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | II | |||||||||||||
1 | 3.70 | SOWA Katarzyna | KKL Kielce # | 1985 | U20 | SK | I | |||||||||||||
2 | 2.00 | ROBAKOWSKA Magdalena | KL Gdynia | 1990 | U16 | PM | V | |||||||||||||
2 | 3.40 | DĘBSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 1985 | U20 | LU | I | # | ||||||||||||
3 | 3.30 | ZALEWSKA Emilia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
4 | 3.20 | PLEWA Marta | AZS UMCS Lublin # | 1983 | U23 | LU | II | # | ||||||||||||
5 | 2.80 | KACZMAREK Anna | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
6 | 2.80 | TOPCZYŃSKA Natalia | SKLA Sopot | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.00 | HEBDA Agnieszka | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
1 | 5.17 | BORKOWSKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 4.98 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
3 | 4.63 | ODRZYWOŁEK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
4 | 4.50 | GÓRSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U16 | PM | V | |||||||||||||
5 | 4.48 | KACPRZAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.43 | BŁASZKOWSKA Magdalena | KS Wda Lipusz # | 1989 | U16 | PM | V | |||||||||||||
2 | 9.25 | KLEINSHMIDT Natalia | KS Wda Lipusz # | 1990 | U16 | PM | V | |||||||||||||
3 | 8.14 | DOMAŃSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 7.60 | SOCHA Małgorzata | GKS Luzino | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.47 | GAJDA Dorota | UKS Jedynka Reda # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
1 | 12.68 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 10.37 | GRUBBA Izabela | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 11.94 | GORCZYCA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
3 | 10.68 | POGORZELSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U23 | PM | III | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | 2:49.64 | PATALAS Piotr | UKS Bliza Władysławowo # | 1989 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
3 | 2 | 2:54.60 | FUSIEK Łukasz | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | V | ||||||||||||
4 | 2 | 2:56.84 | WYSOCKI Karol | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U16 | PM | V | ||||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 9.07 | BORZYSZKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 9.23 | ŻMUDA Adam | KL Gdynia | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 9.21 | ŻMUDA Adam | KL Gdynia | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 9.26 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | 8.37 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 8.45 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 8.50 | BŁASZCZYK Adam | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 8.57 | BŁASZCZYK Adam | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 8.61 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.69 | WÓJCIK Mariusz | UKS Jedynka Reda # | 1990 | U16 | PM | V | |||||||||||||
2 | 1.69 | GOLICKI Kajetan | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 3.40 | STUCKI Adam | SKLA Sopot | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
1 | 4.00 | KOŁAKOWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 2.80 | LEWANDOWSKI Jacek | KL Gdynia | 1989 | U16 | PM | V | |||||||||||||
2 | 3.80 | RUTKOWSKI Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 3.60 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
2 | 13.02 | SIARA Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.60 | TRACZ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
1 | 14.51 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 13.96 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 13.00 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U18 | PM | IV | JASKUŁKA Teresa # | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.25 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
2 | 16.12 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 15.89 | SARGALSKI Jakub | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
4 | 14.52 | JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.49 | PALUCH Krystian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1981 | Sen | PM | II | |||||||||||||
2 | 13.34 | GRZENKOWICZ Grzegorz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1981 | Sen | PM | II | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3459/11 | 2021 | 1 | |||||||||
3 | 13.32 | KLIBER Artur | SKLA Słupsk | 1979 | Sen | PM | II | |||||||||||||
4 | 13.16 | KĄKOL Stanisław | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1962 | Masters | PM | III | |||||||||||||
5 | 12.77 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1963 | Masters | PM | III | B.D. # | ||||||||||||
6 | 12.70 | WIELGUS Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1977 | Sen | PM | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.0855269432068 sekund |