Słubice 10.10.2008
Mistrzostwa Euroregionu Pro Europa Viadrina
300 m K
1 44.40 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB III #
Wzwyż K
1 1.70 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra # 91 U18 LB I B.D. # M
2 1.60 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin # 92 U18 ZP III #
3 1.60 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U16 ZP III FERFET Marek B.D. GRENDA Jan # Z/4448/11 2016 2
W dal K
1 5.17 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U18 WP +9.9 III JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
Kula (3) K
1 9.89 MIEŻEJOWSKA Agnieszka MKS Osa Zgorzelec # 94 U16 DS IV
Kula (4) K
1 11.75 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2020 2
2 9.84 ŁABIAK Małgorzata ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB IV
Dysk (0.75) K
1 31.65 ZARĘBSKA Joanna ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB IV #
2 28.53 LEWANDOWSKA Magdalena ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB IV
Dysk (1) K
1 42.24 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2020 2
2 34.50 DĄBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB III
Młot (3) K
1 25.30 HOŁOWNIA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB --
Młot (4) K
1 30.18 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U18 LB -- #
Oszczep (600) K
1 37.62 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U18 LB III #
2 33.41 BUDZIŁŁO Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV #
3 32.86 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U18 LB IV #
100 m M
1 s 1 11.57 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP 0.0 III #
2 s 1 11.76 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB 0.0 IV WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
3 s 1 11.82 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ 0.0 IV RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
1 f 11.50 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP +0.2 III #
2 f 11.71 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB +0.2 III WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
3 f 11.80 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U16 MZ +0.2 IV RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
300 m M
1 s 1 37.09 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP II #
2 s 1 38.87 GAWEŁ Bartosz LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP III
3 s 1 39.66 SADOWSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice # 93 U16 LB IV
1 s 5 38.06 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB III WALCZAK Zygmunt B.D. # Z/4076/11 2012
1000 m M
4 2:47.47 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U16 MZ IV #
300 m pł M
1 43.79 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP IV B.D. 3
2 45.25 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U16 LB V
Wzwyż M
1 1.85 KOWALONEK Łukasz AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III #
2 1.85 WILK Mateusz UKL Ósemka Police # 91 U18 ZP III #
3 1.85 ŻYŁA Tobiasz LKS Lubusz Słubice # 92 U18 LB III
4 1.75 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin # 93 U16 ZP IV
5 1.70 RĄCZKOWSKI Radosław LKS Lubusz Słubice # 93 U16 LB V
Tyczka M
1 4.60 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP I #
2 3.40 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV
3 3.30 CERBIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV
4 3.30 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB IV B.D. # BEZ
5 2.40 PIOTROWSKI Sebastian ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB --
Kula (4) M
1 13.72 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS IV #
2 13.71 SARKIS Konrad ULKS Uczniak Szprotawa # 93 U16 LB IV #
3 13.68 LUBIENIECKI Maciej ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV
4 13.27 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U16 LB IV B.D. # 3
5 13.06 GANCEWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS IV #
Dysk (1) M
1 48.90 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U16 LB II #
2 48.77 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS II #
3 39.80 GANCEWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS IV #
4 38.78 RAJCZYK Paweł MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS IV
Dysk (1.5) M
1 46.19 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS II SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 45.34 KRAMARCZYK Adam AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB II #
Dysk (1.75) M
1 39.33 RODAK Krzysztof ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U20 LB III
Młot (4) M
1 32.78 LUBIENIECKI Maciej ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB V
Młot (7.26) M
1 39.98 KOWAL Dawid AZS-AWF Gorzów 83 Sen LB III
Oszczep (600) M
1 53.02 RAJCZYK Paweł MKS Osa Zgorzelec # 93 U16 DS III
2 45.96 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U16 LB IV #
3 44.94 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U16 LB IV B.D. # 3
Oszczep (700) M
1 51.93 SAŁABOŃ Wojciech AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.71017408370972 sekund