Kraków 19.09.2010
Mistrzostwa Województwa Młodzików i Dzieci Starszych
100 m K
1 e 1 13.20 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA -0.7 III DZIEDZIAK Jerzy 4
1 e 1 15.08 TARAŃ Sylwia SKS Kusy Kraków 97 U14 MA +0.4 -- #
2 e 1 13.21 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.7 IV B.D. #
2 e 1 15.10 PTASZNIK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 98 U14 MA +0.4 --
3 e 1 13.46 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U16 MA -0.7 IV #
3 e 1 15.37 LISOWSKA Julita SKS Kusy Kraków 97 U14 MA +0.4 --
4 e 1 13.76 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U16 MA -0.7 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
4 e 1 15.43 KOWALSKA Natalia UKS Kobylanka 99 U12 MA +0.4 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
5 e 1 13.88 TRZMIEL Katarzyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA -0.7 V
5 e 1 15.75 JUREC Agnieszka SKS Kusy Kraków 98 U14 MA +0.4 --
6 e 1 14.75 MATYSZKOWICZ Magdalena MKS Tempo Kęty 95 U16 MA -0.7 --
6 e 1 15.93 KRZEMIŃSKA Iga SKS Kusy Kraków # 99 U12 MA +0.4 --
7 e 1 16.17 BARTUŚ Justyna LKS Brzezina Osiek # 97 U14 MA +0.4 --
8 e 1 17.12 JĘDRZEJCZYK Edyta LKS Kłos Olkusz 97 U14 MA +0.4 --
1 e 2 14.01 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków # 98 U14 MA -1.0 V ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
1 e 2 14.38 DUDZIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.1 V
2 e 2 14.39 OLEK Kamila SKS Kusy Kraków 98 U14 MA -1.0 V #
2 e 2 14.66 JURCZYK Kinga LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA +1.1 --
3 e 2 14.41 OCIEPA Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA -1.0 V
3 e 2 14.71 KRATA Natalia MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA +1.1 -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
4 e 2 14.74 GALAS Ewelina UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA +1.1 --
4 e 2 15.34 PAŁKA Justyna LKS Kłos Olkusz 97 U14 MA -1.0 -- MENTLEWICZ Janusz # Z/0177/13 2016 4
5 e 2 15.36 KUWIK Ilona LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA +1.1 --
5 e 2 16.08 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U12 MA -1.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2019
6 e 2 15.49 BERNAŚ Monika LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA +1.1 --
6 e 2 16.18 KUŹMA Justyna LKS Kłos Olkusz 97 U14 MA -1.0 --
7 e 2 16.82 MIERZWA Justyna WKS Wawel Kraków # 99 U12 MA -1.0 -- #
8 e 2 17.00 WÓJCIK Gabriela SKS Kusy Kraków 99 U12 MA -1.0 --
1 e 3 14.85 CZABAN Magdalena SKS Kusy Kraków 99 U12 MA +1.4 -- #
2 e 3 15.08 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 99 U12 SL +1.4 -- #
3 e 3 15.61 DĘBSKA Justyna KS Cracovia 1906 Kraków # 97 U14 MA +1.4 --
4 e 3 15.74 BIEŃ Julia SKS Kusy Kraków 99 U12 MA +1.4 -- #
5 e 3 15.87 WYSOGLĄD Klementyna LKS Kłos Olkusz 97 U14 MA +1.4 --
6 e 3 15.89 WÓJCIK Sabina MKS Tempo Kęty 98 U14 MA +1.4 --
7 e 3 16.15 KOŁACZ Patrycja SKS Kusy Kraków 99 U12 MA +1.4 -- #
1 f 12.20 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +1.6 II
1 f 13.98 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków # 98 U14 MA +2.0 V ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 f 13.08 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.6 III B.D. #
2 f 14.43 OLEK Kamila SKS Kusy Kraków 98 U14 MA +2.0 V #
3 f 13.26 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +1.6 IV DZIEDZIAK Jerzy 4
3 f 14.47 OCIEPA Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +2.0 V
4 f 13.83 TRZMIEL Katarzyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA +1.6 V
5 f 14.25 KRATA Natalia MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA +1.6 V BORAWSKI Krzysztof BEZ
5 f 14.93 TARAŃ Sylwia SKS Kusy Kraków 97 U14 MA +2.0 -- #
6 f 14.31 DUDZIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.6 V
6 f 14.95 PTASZNIK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 98 U14 MA +2.0 --
7 f 14.64 JURCZYK Kinga LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA +1.6 --
8 f 15.11 LISOWSKA Julita SKS Kusy Kraków 97 U14 MA +2.0 --
9 f 15.21 PAŁKA Justyna LKS Kłos Olkusz 97 U14 MA +2.0 -- MENTLEWICZ Janusz # Z/0177/13 2016 4
10 f 15.33 KOWALSKA Natalia UKS Kobylanka 99 U12 MA +2.0 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
300 m K
1 s 1 42.59 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA II #
2 s 1 43.30 WĘGRZYN Magdalena MLUKS Tarnów 95 U16 MA III SŁUPSKA Agnieszka 3
3 s 1 43.88 LATAWSKA Mariola MLUKS Tarnów 95 U16 MA III B.D. BEZ
4 s 1 45.34 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA IV
5 s 1 46.03 KALEMBA Marcelina LKS Grodzisko Raciechowice 95 U16 MA IV
6 s 1 48.17 KUDŁATY Paulina UKS Kobylanka 96 U16 MA V #
7 s 1 48.56 MARZEC Justyna MKS Tempo Kęty 96 U16 MA --
8 s 1 48.87 KRÓL Natalia ZKS Unia Tarnów 95 U16 MA -- JASICZ Ryszard BEZ
1 s 2 47.56 TRZMIEL Katarzyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA V
2 s 2 48.33 WIERTEL Iwona UKS Polfin Oświęcim 94 U18 MA -- KRZYZAK Stanislaw # Z/5239/11 2013 BEZ
3 s 2 50.20 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- B.D. # BEZ
4 s 2 51.32 KRATA Natalia MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
5 s 2 54.40 MYSŁAJEK Judyta MKS Tempo Kęty 97 U14 MA -- #
6 s 2 55.38 KOZYRA Iwona KS Cracovia 1906 Kraków 95 U16 MA -- #
7 s 2 56.36 GAŁKA Anita LKS Kłos Olkusz # 96 U16 MA --
600 m K
1 s 1 1:43.72 HABIERSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV #
1 s 1 1:52.77 LUDWINEK Paulina UKS Polfin Oświęcim 98 U14 MA -- KRZYZAK Stanislaw 5
2 s 1 1:43.96 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA IV #
2 s 1 1:53.66 JUZASZEK Anna LKS Kłos Olkusz 97 U14 MA --
3 s 1 1:46.45 BURY Angelika WKS Wawel Kraków 95 U16 MA V
3 s 1 2:00.24 MYSŁAJEK Pamela MKS Tempo Kęty 97 U14 MA --
4 s 1 1:47.82 RURKA Monika UKS Kobylanka 96 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy # BEZ
4 s 1 2:07.48 KOZAK Wioleta UKS Maraton Sękowa 97 U14 MA --
5 s 1 1:48.59 SKRĘT Patrycja MUKS ILKUS Olkusz # 95 U16 MA V #
5 s 1 2:08.51 ZUB Marta LKS Kłos Olkusz 99 U12 MA --
6 s 1 1:49.78 KUCHARCZYK Karolina UKS Jedynka Skawina 96 U16 MA V B.D. 4
6 s 1 2:11.27 MIKURDA Weronika SKS Kusy Kraków 97 U14 MA --
7 s 1 1:52.49 NATONIK Joanna UKS Gminy Brzeszcze # 96 U16 MA --
7 s 1 2:12.13 MLECZKO Aleksandra MKS Tempo Kęty 98 U14 MA --
8 s 1 1:53.31 PACEK Andżelika ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
8 s 1 2:14.19 BERNAT Gabriela SKS Kusy Kraków 97 U14 MA --
9 s 1 1:55.68 WOLCZYŃSKA Jaśmina MUKS ILKUS Olkusz # 96 U16 MA -- B.D. BEZ
9 s 1 2:18.04 HACZEK Klaudia ULKS Bielgim Bielany # 98 U14 MA --
10 s 1 2:00.63 PASZKOT Adrianna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA --
10 s 1 2:18.65 POPIELAK Paulina LKS Grodzisko Raciechowice 00 U12 MA --
11 s 1 2:01.97 JURAS Klaudia LKS Kłos Olkusz 96 U16 MA --
11 s 1 2:20.89 MERTA Karolina MKS Tempo Kęty 98 U14 MA --
12 s 1 2:11.05 KUCHARCZYK Martyna IKS Olkusz 95 U16 MA --
12 s 1 2:26.50 PIGAN Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 99 U12 MA --
13 s 1 2:27.35 WĄSIK Maryla UKS Polfin Oświęcim 99 U12 MA -- KRZYZAK Stanislaw 5
1000 m K
1 s 1 3:07.57 KALIWODA Monika MUKS ILKUS Olkusz # 96 U16 MA III BORAWSKI Krzysztof # Z/0839/12 2014 4
2 s 1 3:08.01 BULDA Aleksandra UKS Jedynka Skawina 92 U20 MA -- #
3 s 1 3:17.04 JACEWICZ Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA IV
4 s 1 3:22.84 BURY Żaneta WKS Wawel Kraków 96 U16 MA V
5 s 1 3:31.79 ŁACIAK Marta IKS Olkusz 96 U16 MA V #
6 s 1 3:43.58 BYCZEK Kinga IKS Olkusz 95 U16 MA -- #
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.56 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -1.0 III B.D. B.D. # M
2 s 1 16.77 GÓRKIEWICZ Barbara LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA -1.0 IV #
3 s 1 18.20 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 95 U16 MA -1.0 V DZIEDZIAK Jerzy BEZ
4 s 1 18.24 TEKIELA Julita KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -1.0 V
5 s 1 18.59 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -1.0 --
6 s 1 18.65 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków # 98 U14 MA -1.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
7 s 1 19.36 JEWUŁA Klaudia SKS Kusy Kraków 96 U16 MA -1.0 --
8 s 1 19.48 CIĘŻKOWSKA Katarzyna SKS Kusy Kraków 96 U16 MA -1.0 --
300 m pł K
1 s 1 47.45 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III B.D. B.D. # M
2 s 1 48.58 WOLNICKA Izabela SKS Kusy Kraków 95 U16 MA III B.D. BEZ
3 s 1 49.31 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U16 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
4 s 1 49.38 GÓRKIEWICZ Barbara LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA III #
5 s 1 49.65 KLIMEK Iwona MLUKS Tarnów 95 U16 MA IV
6 s 1 52.35 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA V
7 s 1 54.01 TEKIELA Julita KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA V
8 s 1 55.20 JEWUŁA Klaudia SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
4x100 m K
1 s 1 51.67 TARAŃ Kinga
WOLNICKA Izabela
MORTON Marlena
PĘDZIWIATR Klaudia
SKS Kusy Kraków 95
95
95
96
U16 MLP -- B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz
B.D.
B.D. B.D.
B.D.

BEZ
M

2 s 1 52.73 KRÓL S
LATAWSKA Mariola
WĘGRZYN Magdalena
KLIMEK Iwona
MLUKS Tarnów 95
95
95
95
U16 MLP --
B.D.
SŁUPSKA Agnieszka
BEZ
3
3 s 1 55.06 KUDŁATY Paulina
RURKA Monika
ŚLIWA Aleksandra
DOBEK Dagmara
UKS Kobylanka 96
96
95
95
U16 MLP --
DZIEDZIAK Jerzy
DZIEDZIAK Jerzy
DZIEDZIAK Jerzy
BEZ
BEZ
4
4 s 1 57.76 KUWIK Ilona
JURCZYK Kinga
BERNAŚ Monika
GÓRKIEWICZ Barbara
LKS Kłos Olkusz 96
96
95
95
U16 MLP --


5 s 1 58.76 PACEK Andżelika
JACEWICZ Paulina
TRZMIEL Katarzyna
PASZKOT Adrianna
ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95
96
95
96
U16 MLP --


Wzwyż K
1 1.64 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław # Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
2 1.55 ZAJĄC Zuzanna WKS Wawel Kraków 95 U16 MA III
3 1.40 KRAWCZYK Karolina SKS Kusy Kraków 96 U16 MA V
4 1.35 KUDŁATY Paulina UKS Kobylanka 96 U16 MA -- #
5 1.30 POŁEĆ Karolina UKS Maraton Sękowa 97 U14 MA --
5 1.30 CETNAROWICZ Anna UKS Kobylanka 96 U16 MA -- B.D. DZIEDZIAK Jerzy # 4
7 1.30 WÓJTOWICZ Kamila SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
8 1.25 KOWALIK Magda KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- B.D. #
9 1.20 GAWROŃSKA Magdalena SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
W dal K
1 4.23 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków # 98 U14 MA +0.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 4.19 OLEK Kamila SKS Kusy Kraków 98 U14 MA -0.9 -- #
3 4.11 OCIEPA Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +1.2 --
4 4.09 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U12 MA +1.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2019
5 3.94 SZCZUREK Aneta MKS Tempo Kęty 98 U14 MA -1.5 --
6 3.92 JOPEK Agnieszka SKS Kusy Kraków 98 U14 MA -0.9 --
7 3.86 POŁEĆ Karolina UKS Maraton Sękowa 97 U14 MA -0.7 --
8 3.83 LISOWSKA Julita SKS Kusy Kraków 97 U14 MA -0.3 --
9 3.83 PTASZNIK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 98 U14 MA +0.5 --
10 3.74 TARAŃ Sylwia SKS Kusy Kraków 97 U14 MA -0.8 -- #
11 3.69 SAWICKA Olga SKS Kusy Kraków 97 U14 MA 0.0 --
12 3.53 PŁONKA Weronika ULKS Bielgim Bielany # 98 U14 MA -0.6 --
13 3.42 CZABAN Magdalena SKS Kusy Kraków 99 U12 MA +0.4 -- #
14 3.26 KRZEMIŃSKA Iga SKS Kusy Kraków # 99 U12 MA +1.8 --
15 3.20 KOŁACZ Patrycja SKS Kusy Kraków 99 U12 MA -0.5 -- #
16 3.17 MIERZWA Justyna WKS Wawel Kraków # 99 U12 MA 0.0 -- #
17 3.07 WÓJCIK Gabriela SKS Kusy Kraków 99 U12 MA +1.6 --
1 2 5.18 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U16 MA +0.9 III #
2 2 4.99 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +1.0 IV B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
3 2 4.84 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +0.7 IV DZIEDZIAK Jerzy 4
4 2 4.57 WOLNICKA Izabela SKS Kusy Kraków 95 U16 MA +1.1 V B.D. BEZ
5 2 4.36 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 95 U16 MA +0.7 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
6 2 4.18 DUDZIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.5 --
7 2 4.06 KOWALIK Magda KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.4 -- B.D. #
8 2 4.03 WALENISTA Wiktoria SKS Kusy Kraków 96 U16 MA +1.1 --
9 2 3.75 CIĘŻKOWSKA Katarzyna SKS Kusy Kraków 96 U16 MA +1.6 --
Kula (3) K
1 9.09 CHOWANIAK Beata UKS Maraton Sękowa 97 U14 MA V
2 7.80 SAWICKA Olga SKS Kusy Kraków 97 U14 MA --
3 7.69 KOZAK Wioleta UKS Maraton Sękowa 97 U14 MA --
4 6.46 GAJ Karolina SKS Kusy Kraków 97 U14 MA -- #
5 5.72 CZECH Sylwia UKS Maraton Sękowa 97 U14 MA --
6 5.53 CHYNAŁ Klaudia SKS Kusy Kraków 97 U14 MA --
7 5.34 GAZDA Weronika SKS Kusy Kraków 97 U14 MA --
1 2 13.04 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 2 9.36 OLSZAŃSKA Patrycja UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA V
3 2 9.10 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA V ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław # Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
4 2 8.69 MATYSZKOWICZ Magdalena MKS Tempo Kęty 95 U16 MA --
5 2 8.62 DURAJ Agnieszka MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
6 2 8.51 SIKORA Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
7 2 8.21 KOZAK Edyta UKS Maraton Sękowa 96 U16 MA --
8 2 7.89 JANUSZYK Anna MKS Tempo Kęty 96 U16 MA --
9 2 7.75 PIECHNIK Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
10 2 7.52 KOWALEWSKA Anna WKS Wawel Kraków 96 U16 MA --
11 2 7.22 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- #
12 2 7.04 ZIOMEK Monika SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
13 2 7.00 TYLIBA Dominika MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA --
14 2 6.77 ZELECH Aleksandra SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
15 2 6.38 KUKULAK Katarzyna SKS Kusy Kraków 95 U16 MA --
Dysk (0.75) K
1 44.90 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 28.75 KOWALEWSKA Anna WKS Wawel Kraków 96 U16 MA IV
3 24.38 MYDLARZ Karolina LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA V
4 21.01 KOZAK Edyta UKS Maraton Sękowa 96 U16 MA --
5 20.98 ORKISZ Natalia LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
6 19.55 TYLIBA Dominika MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA --
Młot (3) K
1 27.31 PIECHNIK Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA V
2 23.90 ORKISZ Natalia LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
3 21.36 PIJANOWSKA Katarzyna UKS Kobylanka 95 U16 MA --
Oszczep (600) K
1 32.75 NOWAK Gabriela WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA IV
2 30.32 NIECKULA Emilia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA IV
3 27.60 SIKORA Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA V
4 22.73 MYDLARZ Karolina LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
5 20.81 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- #
6 20.27 OLSZAŃSKA Patrycja UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
7 19.20 JEZIORSKA Aleksandra MKS Tempo Kęty 96 U16 MA --
8 17.83 WSZOŁEK Katarzyna UKS Kobylanka 95 U16 MA --
9 15.85 DURAJ Agnieszka MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
10 14.51 ZIOMEK Monika SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
11 14.50 CHOWANIAK Beata UKS Maraton Sękowa 97 U14 MA --
12 11.69 KUKULAK Katarzyna SKS Kusy Kraków 95 U16 MA --
100 m M
1 e 1 12.22 JĘDRAS Dominik WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.5 V
1 e 1 13.69 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U14 MA +0.2 -- B.D. # 3
2 e 1 12.22 KANIOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +0.5 V
2 e 1 14.16 PRAŻUCH Wiktor SKS Kusy Kraków 98 U14 MA +0.2 --
3 e 1 12.34 PRZYBYLSKI Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.5 V #
3 e 1 14.28 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.2 --
4 e 1 12.36 ROWIŃSKI Wojciech MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA +0.5 V #
4 e 1 14.88 MALIK Przemysław MKS Tempo Kęty 98 U14 MA +0.2 --
5 e 1 13.11 WOREK Dawid WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.5 --
5 e 1 15.07 SAPEK Szymon KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.2 --
6 e 1 13.25 HOŁUJ Bernard WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.5 --
6 e 1 15.37 TARABAŃSKI Rafał LKS Kłos Olkusz 98 U14 MA +0.2 --
7 e 1 13.54 HOŁUJ Bartłomiej WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.5 --
7 e 1 15.54 SMOLNIK Krzysztof SKS Kusy Kraków 98 U14 MA +0.2 --
8 e 1 15.83 RURKA Tomasz UKS Kobylanka 99 U12 MA +0.2 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
1 e 2 12.64 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.6 V
1 e 2 13.95 SEROCZYŃSKI Michał SKS Kusy Kraków 97 U14 MA +0.1 --
2 e 2 12.90 OSTROMĘCKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.6 --
2 e 2 14.29 PODOBIŃSKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.1 -- ZAPART Stanisław # Z/0945/13 2018 3
3 e 2 13.04 KOLOMPAR Aleksander WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +0.6 --
3 e 2 15.69 JAKUBIAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.1 -- #
4 e 2 13.06 KLUSKA Grzegorz UKS Kobylanka 95 U16 MA +0.6 --
5 e 2 13.20 FIGURA Michał KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.6 -- #
6 e 2 13.36 DUDZIAK Marcin MKS Tempo Kęty 96 U16 MA +0.6 --
7 e 2 13.63 HOŁUJ Bartłomiej WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.6 --
1 e 3 12.27 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +0.5 V
1 e 3 13.58 ŻELAZNY Patryk MUKS ILKUS Olkusz 97 U14 MA -0.5 --
2 e 3 12.57 POCIĘGIEL Dariusz UKS Jedynka Skawina 96 U16 MA +0.5 V B.D. 4
2 e 3 14.74 CZEKAJ Marcin SKS Kusy Kraków 97 U14 MA -0.5 --
3 e 3 12.94 PRZYBYŁOWICZ Hubert UKS Kobylanka 95 U16 MA +0.5 --
3 e 3 16.03 JANIGA Bartłomiej ULKS Bielgim Bielany # 98 U14 MA -0.5 --
4 e 3 13.52 PABIAN Kamil WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.5 --
4 e 3 16.14 WALASZEK Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 98 U14 MA -0.5 --
5 e 3 13.68 SOBOLEWSKI Arkadiusz UKS Kobylanka 96 U16 MA +0.5 --
5 e 3 16.29 JASKIERNIK Sebastian SKS Kusy Kraków 97 U14 MA -0.5 --
6 e 3 14.27 BUCZEK Wojciech ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U14 MA +0.5 --
1 f 12.05 KANIOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +1.3 IV
1 f 13.21 ŻELAZNY Patryk MUKS ILKUS Olkusz 97 U14 MA +2.0 --
2 f 12.10 JĘDRAS Dominik WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +1.3 IV
2 f 13.29 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U14 MA +2.0 -- B.D. # 3
3 f 12.11 ROWIŃSKI Wojciech MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA +1.3 IV #
3 f 13.66 SEROCZYŃSKI Michał SKS Kusy Kraków 97 U14 MA +2.0 --
4 f 12.29 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +1.3 V
4 f 13.99 PODOBIŃSKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +2.0 -- ZAPART Stanisław # Z/0945/13 2018 3
5 f 12.38 PRZYBYLSKI Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.3 V #
5 f 14.09 PRAŻUCH Wiktor SKS Kusy Kraków 98 U14 MA +2.0 --
6 f 12.49 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.3 V
6 f 14.49 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +2.0 --
7 f 12.60 POCIĘGIEL Dariusz UKS Jedynka Skawina 96 U16 MA +1.3 V B.D. 4
7 f 14.76 CZEKAJ Marcin SKS Kusy Kraków 97 U14 MA +2.0 --
8 f 12.68 OSTROMĘCKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.3 V
8 f 15.19 MALIK Przemysław MKS Tempo Kęty 98 U14 MA +2.0 --
300 m M
1 s 1 38.73 ROWIŃSKI Wojciech MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA III #
2 s 1 39.47 PRZYBYLSKI Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV #
3 s 1 40.21 LEPAK Korneliusz UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA IV
4 s 1 43.75 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -- B.D. 2
5 s 1 45.66 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2019 BEZ
600 m M
1 s 1 1:33.72 BIEDROŃ Beniamin MLUKS Tarnów 96 U16 MA IV B.D.
2 s 1 1:34.39 LELEK Arkadiusz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV
3 s 1 1:39.79 ŁUSZCZ Kamil KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA V
1000 m M
1 s 1 2:38.62 TABOR Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA III
1 s 1 3:00.11 KOWALIK Konrad MLUKS Tarnów # 97 U14 MA --
2 s 1 2:45.61 HEKŁOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 95 U16 MA IV
2 s 1 3:01.76 CZAPLA Nikolas IKS Olkusz 97 U14 MA --
3 s 1 2:46.79 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV
3 s 1 3:06.01 POPIELAK Adrian LKS Grodzisko Raciechowice 97 U14 MA --
4 s 1 2:50.09 KACZOROWSKI Maciej WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
4 s 1 3:22.03 KOZIK Krzysztof WKS Wawel Kraków 97 U14 MA --
5 s 1 2:57.02 KLICH Mateusz IKS Olkusz 95 U16 MA V JAŁOWIEC Ryszard # Z/3427/11 2014 BEZ
5 s 1 3:24.53 BUCZEK Wojciech ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U14 MA --
6 s 1 2:59.22 PINDELSKI Daniel UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA V
6 s 1 3:25.26 SYCHTA Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U14 MA -- B.D. #
7 s 1 3:00.56 URBAŃCZYK Wojciech LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
7 s 1 3:26.40 MAKOŚ Michał MKS Tempo Kęty 97 U14 MA --
8 s 1 3:01.71 POCHOPIEŃ Adam KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA --
8 s 1 3:30.27 ŚLASKI Ignacy WKS Wawel Kraków # 97 U14 MA --
9 s 1 3:04.17 DUMAN Arkadiusz UKS bieganie.pl Stryszawa # 96 U16 MA --
9 s 1 3:33.73 MUCHA Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U14 MA --
10 s 1 3:13.01 CZARNOTA Patryk IKS Olkusz 95 U16 MA -- #
10 s 1 3:35.07 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U12 MA -- MENTLEWICZ Janusz # Z/2131/15 2019 2
11 s 1 3:13.45 ZDEBSKI Hubert ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA --
11 s 1 3:36.27 KUKLA Dawid UKS bieganie.pl Stryszawa # 98 U14 MA --
12 s 1 3:45.38 KOS Przemysław ULKS Bielgim Bielany # 98 U14 MA --
13 s 1 4:13.54 HARAT Jakub MKS Tempo Kęty 01 U12 MA --
2000 m M
1 s 1 6:20.60 CZAPLA Krystian IKS Olkusz 95 U16 MA V
2 s 1 6:33.61 KLAUZNER Jakub WKS Wawel Kraków 95 U16 MA V #
3 s 1 6:38.05 CIOCH Paweł LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA V MENTLEWICZ Janusz # Z/5178/11 2014 BEZ
4 s 1 7:27.04 DUDZIC Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA --
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.89 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.4 III
2 s 1 16.39 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.4 III
3 s 1 16.81 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.4 III
4 s 1 17.96 SKROBOT Maciej UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA -0.4 V
5 s 1 23.54 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA -0.4 -- #
300 m pł M
1 s 1 42.51 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III
2 s 1 43.29 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV #
3 s 1 44.50 LEPAK Adam UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA IV
4 s 1 44.87 SKROBOT Maciej UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA V
5 s 1 48.53 FIGURA Michał KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -- #
6 s 2 53.25 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA -- #
4x100 m M
1 s 1 47.90 ZIAJA Piotr
PRZYBYLSKI Wojciech
ARCZYŃSKI Grzegorz
NOWAK Tomasz
SKS Kusy Kraków 95
95
95
95
U16 MLP --


2 s 1 49.40 LEPAK Adam
CHWAŁYK Damian
SKROBOT Maciej
LEPAK Korneliusz
UKS Maraton Sękowa 95
95
95
95
U16 MLP --


3 s 1 51.06 WOREK Dawid
HOŁUJ Bartłomiej
HOŁUJ Bernard
KANIOWSKI Bartosz
WKS Wawel Kraków 96
96
96
95
U16 MLP --


Wzwyż M
1 1.70 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki # 95 U16 MA V #
2 1.70 CZAJA Tomasz UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA V
3 1.50 KOTOWICZ Marcin UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
W dal M
1 4.78 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U14 MA +0.1 -- B.D. # 3
2 4.75 PRAŻUCH Wiktor SKS Kusy Kraków 98 U14 MA +1.0 --
3 4.48 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.8 -- #
4 4.29 PODOBIŃSKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.6 -- ZAPART Stanisław # Z/0945/13 2018 3
5 4.17 MALIK Przemysław MKS Tempo Kęty 98 U14 MA -0.4 --
6 4.01 RAJTAR Kamil SKS Kusy Kraków 97 U14 MA +0.6 --
7 3.98 WALASZEK Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 98 U14 MA +0.2 --
8 3.87 DUDZIK Jakub SKS Kusy Kraków 97 U14 MA +0.7 --
9 3.79 SMOLNIK Krzysztof SKS Kusy Kraków 98 U14 MA +1.2 --
10 3.75 RURKA Tomasz UKS Kobylanka 99 U12 MA +0.5 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
11 3.60 JANIGA Bartłomiej ULKS Bielgim Bielany # 98 U14 MA -0.2 --
1 2 5.73 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.2 V
2 2 5.41 GANCARZ Piotr UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA -0.5 --
3 2 5.32 OSTROMĘCKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.7 --
4 2 4.97 DUDZIAK Marcin MKS Tempo Kęty 96 U16 MA -0.5 --
5 2 4.58 KAWCZAK Dariusz MKS Tempo Kęty 96 U16 MA -0.3 --
Kula (4) M
1 8.95 JUSZCZYK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U14 MA --
2 8.61 KORZENIAK Jakub WKS Wawel Kraków 97 U14 MA --
3 6.86 CZEKAJ Maciej KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA --
4 6.25 PIĄTKOWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 98 U14 MA --
Kula (5) M
1 13.00 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV #
2 11.05 JANIK Łukasz UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA V
3 10.84 GANCARZ Piotr UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA V
4 10.32 RYGORCZUK Mariusz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA --
5 10.02 GŁUSZEK Karol UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA --
6 10.00 WÓJTOWIEC Artur WKS Wawel Kraków 95 U16 MA --
7 9.71 ORLICKI Piotr UKS Źródełko Katowice 95 U16 SL --
8 9.58 NIEMIEC Dominik LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA --
9 8.75 BOGUTYN Jakub WKS Wawel Kraków 95 U16 MA --
10 8.26 ROSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 95 U16 MA --
11 7.66 PIĄTKOWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 96 U16 MA --
12 7.62 TRZOP Jarosław UKS bieganie.pl Stryszawa # 96 U16 MA --
13 6.96 LEŚNIEWSKI Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa # 96 U16 MA --
Dysk (1) M
1 43.87 KURZDYM Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III #
2 42.69 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA III #
3 40.11 BOGUTYN Jakub WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV
4 39.02 ROSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV
5 38.14 RYGORCZUK Mariusz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV
6 36.12 GŁUSZEK Karol UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA IV
7 33.45 PIĄTKOWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 96 U16 MA V
8 30.84 KONIECZNY Dominik WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA --
9 28.42 MALINKIEWICZ Maciej LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
10 28.25 STĘPIEŃ Kamil SKS Kusy Kraków 95 U16 MA --
11 24.09 MRÓZ Kamil WKS Wawel Kraków 96 U16 MA --
12 21.49 PIĄTKOWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 98 U14 MA --
13 19.57 KORZENIAK Jakub WKS Wawel Kraków 97 U14 MA --
Młot (5) M
1 36.42 KOLASA Mateusz LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA V #
2 28.39 NIEMIEC Dominik LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA --
3 25.25 WRONECKI Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
4 24.65 JÓZKOWICZ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
Oszczep (600) M
1 44.61 KURZDYM Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV #
2 42.28 LEPAK Adam UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA IV
3 41.67 KONIECZNY Dominik WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA V
4 41.61 GALON Adam KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA V #
5 37.51 KASPEREK Sebastian LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA V
6 35.41 STOKŁOSA Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
7 34.67 PASTERNAK Krystian KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA --
8 34.07 LEPAK Korneliusz UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
9 33.94 PRZYBYŁOWICZ Hubert UKS Kobylanka 95 U16 MA --
10 33.18 ŚWIĄTEK Dominik SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
11 32.64 HORBAL Damian UKS Maraton Sękowa 96 U16 MA --
12 31.09 BUJAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA --
13 30.94 WRONECKI Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
14 30.10 CZAJA Tomasz UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
15 29.60 SŁOWIK Maciej WKS Wawel Kraków 97 U14 MA -- #
16 27.45 MRÓZ Kamil WKS Wawel Kraków 96 U16 MA --
17 26.79 RACHEL Szymon UKS Maraton Sękowa 96 U16 MA --
18 25.51 KĘPA Grzegorz WKS Wawel Kraków 96 U16 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.8043570518494 sekund