Sosnowiec 01.05.2010
Mityng Otwarcia Sezonu
100 m K
1 s 1 12.58 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL +0.1 II B.D. # BEZ
2 s 1 12.73 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL +0.1 II B.D. B.D. BEZ
3 s 1 13.01 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.1 III OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
4 s 1 13.31 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL +0.1 IV #
5 s 1 13.63 WOLSZCZAK Maria LKS Pszczyna 94 U18 SL +0.1 IV #
6 s 1 13.81 KURKIEWICZ Anna KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.1 --
1 s 2 13.03 MULARZ Monika LKS Pszczyna 96 U16 SL +0.5 III
2 s 2 13.23 LIBERKA Daria niest. Katowice # 90 U23 SL +0.5 --
3 s 2 13.30 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL +0.5 IV B.D. BEZ
4 s 2 13.48 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.5 IV
5 s 2 13.57 PURGAT Monika niest. Katowice # 90 U23 SL +0.5 -- B.D. BEZ
6 s 2 13.92 ŻUREK Ewelina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL +0.5 V
1 s 3 13.52 MYSZOR Karolina MOSM Tychy 94 U18 SL 0.0 IV #
2 s 3 13.69 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL 0.0 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
3 s 3 13.78 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 IV #
4 s 3 13.92 MSTOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 -- #
5 s 3 14.28 WO¬NIAK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V
6 s 3 14.74 SALIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL 0.0 --
1 s 4 14.06 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL 0.0 V #
2 s 4 14.13 MUSZYŃSKA Katarzyna KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 --
3 s 4 14.60 OGIERMAN Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL 0.0 --
4 s 4 14.74 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir
5 s 4 14.91 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
1 s 5 13.78 PASTUSZKA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 IV
2 s 5 14.35 KOMOROWSKA Janina KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V
3 s 5 14.54 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL 0.0 -- #
4 s 5 14.55 PLE¦NIAK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 --
5 s 5 14.95 NOWAK Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 --
6 s 5 15.00 ZIĘBA Patrycja MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 --
1 s 6 14.37 PROCHOWNIK Patrycja MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 V B.D. 5
2 s 6 15.17 WO¬NIAK Magdalena MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 --
3 s 6 15.23 JUZASZEK Anna LKS Kłos Olkusz 97 U14 MA 0.0 --
5 s 6 17.00 DELA Karolina LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA 0.0 --
150 m K
1 s 1 18.79 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL -- B.D. # BEZ
2 s 1 19.38 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -- #
3 s 1 19.48 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL -- B.D. B.D. BEZ
4 s 1 19.66 HETMAŃCZYK Beata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
5 s 1 20.35 BARANIK Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 92 U20 SL --
6 s 1 22.00 PO¬NIAK Aleksandra GTS Bojszowy 95 U16 SL -- #
1 s 2 19.59 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
2 s 2 19.76 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
3 s 2 19.86 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -- B.D. BEZ
4 s 2 19.94 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
5 s 2 20.29 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- B.D. B.D. 1
6 s 2 20.74 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -- B.D. BEZ
1 s 3 20.02 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
2 s 3 20.80 MAZURKIEWICZ Ewa MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
3 s 3 20.88 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
4 s 3 21.04 NAGENGAST Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL --
5 s 3 21.82 FILA Anna MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
1 s 4 18.92 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL --
2 s 4 21.25 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- ZIEMBA Dariusz # Z/3238/11 2019 3
3 s 4 21.45 PODHAJNY Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --
4 s 4 21.86 CHOJNOWSKA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL --
5 s 4 22.24 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
300 m K
1 s 1 41.55 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL --
2 s 1 42.23 HETMAŃCZYK Beata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
3 s 1 42.46 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -- #
4 s 1 42.53 GŁOWACZ Marta KS Energetyk Jaworzno # 87 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4088/11 2016 3
5 s 1 42.84 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -- #
6 s 1 42.90 GRUSZKA Izabela UKS Czwórka Żory 95 U16 SL II #
1 s 2 41.49 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 93 U18 SL --
2 s 2 42.75 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -- B.D. B.D. # BEZ
3 s 2 42.76 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
4 s 2 43.62 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
5 s 2 43.83 WIERA Natalia LKS Pszczyna 95 U16 SL III #
6 s 2 47.31 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
1 s 3 43.63 CIE¦LAR Marta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
2 s 3 44.16 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D.
3 s 3 44.36 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U16 SL III HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
4 s 3 44.47 KOSMAN Magdalena MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL --
5 s 3 45.74 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
1 s 4 44.67 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III #
2 s 4 45.52 GÓRKIEWICZ Barbara LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA IV #
3 s 4 46.54 GÓRA Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL --
4 s 4 49.52 PLICH Jolanta MUKS Brenna 96 U16 SL --
5 s 4 52.41 HOLEKSA Magdalena MUKS Brenna 97 U14 SL --
6 s 4 54.30 SŁOWIAK Grażyna MUKS Brenna 96 U16 SL --
1 s 5 45.27 KURPAS Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. B.D.
2 s 5 45.44 POLNIK Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL --
3 s 5 45.55 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV
4 s 5 45.67 KURKIEWICZ Anna KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL --
5 s 5 55.31 KOTORC Patrycja MUKS Brenna 96 U16 SL --
1 s 6 45.54 ¦WITAŁA Justyna MOSiR Mysłowice # 95 U16 SL IV
2 s 6 46.39 MIZIA Aleksandra UKS Sprint ZSME Żywiec # 94 U18 SL -- #
3 s 6 46.57 PAŻOCH Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL --
4 s 6 51.01 TYTKO Sylwia MKS-MOS Katowice 92 U20 SL -- B.D. BEZ
5 s 6 51.24 ŁASZCZAK Monika KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL --
1 s 7 45.84 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL IV #
2 s 7 47.55 CHIBOWSKA Natalia GKS Piast Gliwice 97 U14 SL V
3 s 7 49.20 KRÓL Samanta MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
4 s 7 51.85 SZAJBEL Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
5 s 7 53.23 WYCI¦LIK Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
600 m K
1 s 1 1:36.36 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -- B.D. PASZTA Wiesław 1
2 s 1 1:37.35 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -- MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
3 s 1 1:37.89 KACPRZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
4 s 1 1:38.99 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3209/11 2013 2
5 s 1 1:39.32 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -- B.D. # 2
6 s 1 1:39.49 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL --
7 s 1 1:39.87 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 Sen MA --
8 s 1 1:40.85 PIEKORZ Aleksandra GTS Bojszowy 94 U18 SL -- #
9 s 1 1:41.42 PRĘDY¦ Daria GTS Bojszowy 94 U18 SL -- #
10 s 1 1:41.43 DYRCZ Justyna niest. Kraków # 93 U18 MA -- #
11 s 1 1:46.61 STAŃKOWSKA Emilia KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef KOLODZIEJ Roman B.D. B.D. # Z/1000/11 2011 BEZ
12 s 1 1:49.44 KONIECZNA Ewelina TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3208/11 2012 4
1 s 2 1:44.07 DEPCZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL IV
2 s 2 1:46.94 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- #
3 s 2 1:47.52 MALINOWSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -- #
4 s 2 1:49.10 SMOŁKA Krystyna RMKS Rybnik 94 U18 SL --
5 s 2 1:49.32 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL V MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
6 s 2 1:50.17 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD -- #
7 s 2 1:50.48 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
8 s 2 1:51.19 BARTOCHA Ewelina WKB Meta Lubliniec 94 U18 SL -- B.D. BEZ
9 s 2 1:51.84 PERUCKA Kamila MKS Rabka-Zdrój # 90 U23 MA -- B.D. Z/1916/12 2019
10 s 2 1:52.01 ADAMIK Sylwia LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
11 s 2 1:53.72 BRAUN Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
12 s 2 1:54.43 PAWLAK Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
1 s 3 1:42.33 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesi±tka Radomsko 94 U18 LD --
2 s 3 1:44.67 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
3 s 3 1:48.09 JAKUBCZYK Marlena MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
4 s 3 1:48.21 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. 3
5 s 3 1:48.96 MATUSZKA Anna LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL --
6 s 3 1:49.62 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
7 s 3 1:49.75 HANDZLIK Dorota KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL --
8 s 3 1:49.77 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
9 s 3 1:51.14 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U18 SL -- B.D. 1
10 s 3 1:56.05 WEJMAN Nicola UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
1 s 4 1:45.86 ŻUKOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL IV
2 s 4 1:50.93 JANIK Marcela UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
3 s 4 1:53.11 ROSIKOŃ Katarzyna UKS Chromik Mysłowice # 95 U16 SL -- #
4 s 4 1:56.44 DĘBIEC Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL --
5 s 4 1:58.74 JASKÓŁKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
6 s 4 1:58.99 PRÓCHNO Paulina GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
7 s 4 1:59.07 WOJTYNEK Dominika LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
8 s 4 1:59.82 SZCZEPAŃSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
9 s 4 2:00.40 KRASOŃ Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
10 s 4 2:01.78 BARANOWSKA Monika UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
11 s 4 2:01.81 IŁCZYK Paulina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
12 s 4 2:04.52 OGIEWA Monika KB MOSiR Jastrzębie 96 U16 SL --
13 s 4 2:06.27 DUDA Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
14 s 4 2:09.28 SURLAS Karolina GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL --
1000 m K
1 s 1 2:48.56 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL -- MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
2 s 1 2:58.19 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL -- B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
3 s 1 2:59.53 BACZYŃSKA Karolina LKS Pszczyna 92 U20 SL -- #
4 s 1 3:07.19 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA III #
5 s 1 3:12.36 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne # 92 U20 SL -- BONK Anna B.D. # Z/1549/11 2019 1
6 s 1 3:13.66 KARA¦ Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL --
7 s 1 3:13.80 MATACZYŃSKA Anna UKS Olimpia Zabrze # 87 Sen SL -- B.D. 3
8 s 1 3:15.56 WITOSZYŃSKA Ewa UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL --
9 s 1 3:18.30 ZUGA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL --
10 s 1 3:20.92 CIEMPKA Agata LKS Kłos Olkusz 92 U20 MA -- B.D. BEZ
11 s 1 3:33.92 KRAWCZYK Weronika UKS Kusy Bukowno 96 U16 MA --
1 s 2 3:10.43 SZCZYPKA Hanna UKS Czwórka Żory 96 U16 SL III #
2 s 2 3:14.01 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
3 s 2 3:14.20 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U18 SL -- #
4 s 2 3:17.19 ŻURAWSKA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL --
6 s 2 3:18.33 KOTYRBA Paulina GKS Piast Gliwice 94 U18 SL --
7 s 2 3:25.17 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL V MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
8 s 2 3:26.14 NOWAK Daria UKS Czwórka Żory 95 U16 SL V
9 s 2 3:29.29 SZYMURA Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
10 s 2 3:29.57 SZAFARCZYK Kinga LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL -- B.D. BEZ
2000 m K
1 6:11.94 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 84 Sen SL --
2 6:31.47 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL --
3 6:34.74 LAMPART Anna MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
4 6:48.94 BARKA Martyna TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- B.D. 3
5 6:52.35 LUBSZCZYK Izabela UKS Czwórka Żory 91 U20 SL -- #
6 6:56.85 MÓJ Amelia MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL --
7 6:57.07 BAJOR Roksana MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -- #
8 7:00.26 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -- #
9 7:25.77 GAMBUSZ Agata MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
10 7:43.09 KI¦LUK Elżbieta UKS Czwórka Żory 92 U20 SL --
11 7:48.99 WILK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 93 U18 MA --
12 7:53.81 FLASZKA Anita UKS Dziesi±tka Radomsko 93 U18 LD --
100 m pł MŁ K
1 16.29 GÓRKIEWICZ Barbara LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA +0.5 III #
4 19.88 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL +0.5 --
100 m pł K
2 16.69 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL +0.5 III #
3 18.25 MORAWIEC Weronika MKS-MOS Katowice 94 U18 SL +0.5 --
Wzwyż K
1 1.55 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 2
2 1.45 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
3 1.40 CHWIERUT Monika MKS Tempo Kęty 96 U16 MA V
4 1.35 PO¬NIAK Aleksandra GTS Bojszowy 95 U16 SL -- #
5 1.25 BLI¬NIAK Kamila LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
6 1.25 WALCZYK Patrycja LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
Tyczka K
1 3.40 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U18 SL I
W dal K
1 5.38 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL +0.7 III #
2 5.21 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL +1.1 III #
3 5.03 LAPCZYK Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL +1.1 IV B.D. # 3
4 4.91 WOLSZCZAK Maria LKS Pszczyna 94 U18 SL +0.4 IV #
5 4.85 WÓJCIK Paulina MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL +0.3 IV
6 4.78 SZOPA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 92 U20 SL +1.4 -- B.D. BEZ
7 4.67 SZURAJ Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL +1.5 -- #
7 5.69 MAGIERA Małgorzata RMKS Rybnik 93 U18 SL -0.8 II
8 4.67 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.1 V B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 2
9 4.51 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.9 V ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
10 4.43 SZCZUREK Angelika MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA +1.5 --
11 4.32 KOMOROWSKA Janina KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +0.6 --
12 4.29 PLE¦NIAK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL +0.5 --
13 4.24 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL 0.0 --
14 4.23 ZAGRODNIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL +1.6 -- B.D. # BEZ
15 4.19 PROCHOWNIK Patrycja MKS Żywiec 97 U14 SL +2.0 -- B.D. 5
16 3.84 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +1.6 -- #
17 3.60 IWANOWICZ Patrycja niest. Kraków # 96 U16 MA +0.5 --
18 3.57 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.3 --
19 3.26 ZACZKOWSKA Dorota MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +1.6 --
20 3.25 CHOJNOWSKA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -0.6 --
Kula (3) K
1 10.93 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
2 10.91 MO¦ Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
3 10.00 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
4 9.28 RICHTER Miriam GKS Piast Gliwice 95 U16 SL V
5 9.20 SOCZYŃSKA Mariola GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V
6 9.06 CICHECKA Justyna RMKS Rybnik 95 U16 SL V
7 8.90 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
8 8.17 TUTAJ Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL --
9 7.86 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir
10 7.85 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
11 7.19 GAWEŁ Anna UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL --
12 6.63 ZWIERZYŃSKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -- #
Kula (4) K
1 15.57 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL I
2 10.04 ¦WIĘCZYK Natalia LKS Pogórze Skoczów 93 U18 SL III #
3 9.78 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
4 9.35 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL IV
5 9.22 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL IV B.D. BEZ
6 9.08 SOKOŁOWSKA Sonia TL ROW Rybnik # 94 U18 SL IV #
7 8.42 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL -- B.D. 4
Dysk (0.75) K
1 25.73 LACH Angelika UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL V B.D. BEZ
2 24.94 MISIARZ Joanna UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL V B.D. BEZ
3 24.48 MYDLARZ Karolina LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA V
4 23.04 PLATA Katarzyna UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL -- KAMIŃSKI Krzysztof # BEZ
5 21.05 ORKISZ Natalia LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
Dysk (1) K
1 35.62 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
2 32.14 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
3 27.71 DURAŃSKA Sabina MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA IV BORAWSKI Krzysztof BEZ
4 25.58 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
5 25.13 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V BONK Stanisław 3
6 22.31 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL -- B.D. 4
Młot (3) K
1 26.66 CICHECKA Justyna RMKS Rybnik 95 U16 SL --
2 25.80 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -- #
3 24.25 ORKISZ Natalia LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
4 22.12 KU¦ Daria RMKS Rybnik 95 U16 SL --
5 21.58 KIERSKA Joanna MOSM Tychy 97 U14 SL --
Młot (4) K
1 57.67 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
2 55.48 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL I
3 48.07 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD I
4 45.65 PIETRZAK Ewa MUKS Park Zduńska Wola 89 U23 LD II B.D. B.D. BEZ
5 44.01 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD II B.D. 3
6 41.11 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
Oszczep (600) K
1 34.15 KADUK Sandra TS AKS Chorzów 88 U23 SL -- GRZESIK Zygmunt Z/3233/11 2011 BEZ
100 m M
1 s 1 11.11 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 II #
2 s 1 11.29 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 II B.D. # 1
3 s 1 11.29 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL 0.0 II #
4 s 1 11.89 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL 0.0 --
5 s 1 12.04 WOREK Jarosław MKS Żywiec 93 U18 SL 0.0 IV
6 s 1 12.08 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
1 s 2 11.49 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL 0.0 III
2 s 2 11.71 WRÓBEL Michał GKS Piast Gliwice 91 U20 SL 0.0 III #
3 s 2 11.96 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 IV
4 s 2 12.20 BRYŁA Piotr LKS Pszczyna 94 U18 SL 0.0 IV #
5 s 2 12.29 NIE¦WIEC Artur TS AKS Chorzów 87 Sen SL 0.0 -- B.D. Z/1344/12 2012 BEZ
1 s 3 11.98 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL -0.1 IV
2 s 3 12.23 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA -0.1 --
3 s 3 12.59 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U18 SL -0.1 -- PĘKALA Łukasz B.D. # Z/2612/11 2019 M
4 s 3 12.76 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA -0.1 --
5 s 3 12.77 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL -0.1 --
6 s 3 12.91 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.1 -- CUCH Tadeusz B.D. # Z/0193/12 2019 2
1 s 4 12.24 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -1.4 -- #
2 s 4 12.26 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -1.4 V B.D. 3
3 s 4 12.34 GERLICH Grzegorz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -1.4 V
4 s 4 12.62 KUCEK Roman MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL -1.4 --
5 s 4 12.70 LISOŃ Patryk MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -1.4 --
6 s 4 12.97 MATIEJÓS Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -1.4 --
1 s 5 12.17 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA 0.0 IV MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
2 s 5 12.57 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL 0.0 V #
3 s 5 12.62 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL 0.0 V B.D. # BEZ
4 s 5 12.79 KONDRAT Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL 0.0 --
5 s 5 13.00 KLUSZCZYŃSKI Michał UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL 0.0 --
1 s 6 12.60 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL -0.1 V
2 s 6 12.82 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -0.1 --
3 s 6 12.95 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.1 -- B.D. # BEZ
4 s 6 12.96 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -0.1 --
5 s 6 13.10 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -0.1 --
5 s 6 13.10 PTAK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.1 --
1 s 7 11.85 WIˇCEK Paweł MOSM Tychy 93 U18 SL 0.0 IV
2 s 7 12.55 SĘDZIAK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V #
3 s 7 13.24 KEMPNY Błażej KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 --
4 s 7 13.33 MACIEJEWSKI Dawid MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL 0.0 --
5 s 7 13.44 ŁACH Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 --
6 s 7 14.72 TURKOWSKI Andrzej KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 --
150 m M
1 s 1 16.09 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 Sen SL --
2 s 1 16.63 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -- B.D. B.D. # 3
3 s 1 16.69 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- #
4 s 1 17.08 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -- #
5 s 1 17.19 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -- RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
6 s 1 17.93 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
1 s 2 16.76 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
2 s 2 17.02 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U23 SL --
3 s 2 17.03 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -- B.D. B.D. 2
4 s 2 17.74 GARCZARCZYK Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 87 Sen SL -- B.D. BEZ
5 s 2 18.80 KUCEK Roman MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
6 s 2 19.25 DROZD Szymon GTS Bojszowy 96 U16 SL --
1 s 3 17.78 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -- #
2 s 3 17.84 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -- #
3 s 3 17.99 KONIECZNY Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL --
4 s 3 18.94 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL --
5 s 3 18.95 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL --
6 s 3 19.84 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
1 s 4 18.01 BUBEL Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL -- #
2 s 4 18.82 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL --
3 s 4 19.29 RADZIWOLSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL --
4 s 4 20.28 FURTOK Dominik MKS Iskra Pszczyna 98 U14 SL -- #
5 s 4 22.11 ŁUCZAK Dominik MOSM Tychy 97 U14 SL --
6 s 4 22.49 TURKOWSKI Andrzej KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL --
300 m M
1 s 1 34.71 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL --
2 s 1 36.37 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -- B.D. B.D. 2
3 s 1 36.59 KAMIŃSKI Szymon MKS Iskra Pszczyna 88 U23 SL -- B.D. # 3
4 s 1 37.15 LENARTOWICZ Sławomir KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL --
5 s 1 37.62 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 90 U23 SL -- B.D. BEZ
1 s 2 36.00 RZEWNICKI Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL --
2 s 2 36.24 ¦LED¬ Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL --
3 s 2 36.32 WRÓBEL Michał GKS Piast Gliwice 91 U20 SL -- #
4 s 2 36.45 MILEWSKI Marek TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3237/11 2014 BEZ
5 s 2 38.29 GARCZARCZYK Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 87 Sen SL -- B.D. BEZ
6 s 2 38.60 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL --
1 s 3 37.41 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -- #
2 s 3 37.42 NISZCZUK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
3 s 3 37.62 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA --
4 s 3 37.63 JARONI Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL --
5 s 3 37.72 KONIECZNY Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL --
6 s 3 38.16 ZAJˇC Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL -- #
1 s 4 38.23 RADKO Mateusz KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL -- B.D. Z/1001/11 2011 BEZ
2 s 4 38.34 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U16 SL III #
3 s 4 39.54 WĘGLER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. BEZ
4 s 4 40.86 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA --
5 s 4 41.91 GAWEŁCZYK Jakub KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL --
1 s 5 38.98 CIE¦LA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA -- #
2 s 5 39.89 MARCZUK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV #
3 s 5 40.13 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV B.D. # BEZ
4 s 5 40.13 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
5 s 5 41.78 HANCZARUK Robert GKS Piast Gliwice 92 U20 SL --
6 s 5 52.50 SZOSTOK Max MUKS Brenna 96 U16 SL --
1 s 6 41.44 MOŻDŻONEK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
2 s 6 41.90 KURASZ Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
3 s 6 42.33 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U16 SL V ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
4 s 6 43.09 ROŻEK Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
5 s 6 45.49 GREŃ Jan MUKS Brenna 96 U16 SL --
1 s 7 42.28 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
2 s 7 42.29 KOWALIK Damian UKS Chromik Mysłowice # 94 U18 SL -- #
3 s 7 43.06 MOŻDŻONEK Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
4 s 7 43.86 JASIŃSKI Wojciech LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA -- B.D. # BEZ
5 s 7 45.25 JUSSAK Sebastian KS Energetyk Jaworzno # 95 U16 SL --
600 m M
1 s 1 1:22.06 MUSIOLIK Martin MKS-SMS Victoria Racibórz 91 U20 SL --
2 s 1 1:22.84 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA -- KOLODZIEJ Roman 2
3 s 1 1:25.79 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL --
4 s 1 1:25.95 SIEKIERA Sebastian UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL --
5 s 1 1:26.87 WOJTAL Tomasz GKS Piast Gliwice 93 U18 SL --
6 s 1 1:27.49 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 U23 SL -- B.D. B.D. BEZ
7 s 1 1:29.22 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów # 91 U20 SL -- CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
8 s 1 1:29.32 COPIK Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL III
9 s 1 1:29.60 FLIEGERT Mateusz RMKS Rybnik 94 U18 SL --
10 s 1 1:30.03 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U18 SL -- WDOWIAK Szymon # Z/0395/11 2017 BEZ
11 s 1 1:32.77 STASZEK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL --
1 s 2 1:29.45 STASZUK Krystian MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
2 s 2 1:29.54 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
3 s 2 1:31.05 FRYCZ Radosław LKS Kłos Olkusz 92 U20 MA --
4 s 2 1:31.15 HAJOK Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III
5 s 2 1:32.44 KAJSTURA Krzysztof LUKS Zabrzeg 95 U16 SL IV
6 s 2 1:33.11 ZEMBROŃ Mariusz WKB Meta Lubliniec 74 Masters SL --
7 s 2 1:33.94 STRZˇDAŁA Przemysław LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL IV
8 s 2 1:34.62 GRABOWSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
9 s 2 1:34.92 BOREK Mateusz UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
10 s 2 1:37.25 MECH Arkadiusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL -- BONK Stanisław BEZ
11 s 2 1:40.70 CIOCH Paweł LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz # Z/5178/11 2014 BEZ
1 s 3 1:33.35 RAJCA Kamil KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
2 s 3 1:38.85 PIECZKO Jakub MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
3 s 3 1:39.97 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V #
4 s 3 1:40.39 ROWIŃSKI Wojciech MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA -- #
5 s 3 1:40.54 MUSIAŁ Grzegorz LKS Kłos Olkusz # 96 U16 MA -- #
6 s 3 1:41.91 FALIŃSKI Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
7 s 3 1:42.36 SANDOMIERSKI Patryk MOSiR Mysłowice # 94 U18 SL --
8 s 3 1:44.29 PARADOWSKI Wiktor MOSiR Mysłowice # 97 U14 SL -- B.D. # BEZ
9 s 3 1:48.71 SIKORSKI Dawid LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
10 s 3 1:52.58 SZOT Andrzej MOSiR Mysłowice # 96 U16 SL --
1000 m M
1 s 1 2:31.02 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL --
2 s 1 2:31.43 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL -- B.D. 2
3 s 1 2:31.66 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL --
4 s 1 2:32.89 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL -- B.D. 2
5 s 1 2:33.80 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL -- CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
6 s 1 2:35.14 KRÓL Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL --
7 s 1 2:35.27 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
8 s 1 2:39.30 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL -- KRUPA Iwona # Z/3778/11 2019 2
9 s 1 2:40.19 RDZANEK Jakub LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -- #
10 s 1 2:40.24 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL --
11 s 1 2:42.35 SZEWCZYK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL --
12 s 1 2:43.99 DURKALEC Marcin LUKS Zabrzeg 93 U18 SL --
13 s 1 2:47.71 PRIMUS Paweł TS AKS Chorzów # 93 U18 SL -- CZECH Klaus Z/3948/11 2013 3
1 s 2 2:37.21 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice 94 U18 SL --
2 s 2 2:38.12 DUDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 93 U18 MA -- #
3 s 2 2:40.03 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL -- B.D. B.D. 2
4 s 2 2:40.77 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U18 SL -- B.D. # 3
5 s 2 2:41.14 PRZYBYCIEŃ Radosław UKS Olimpia Zabrze # 89 U23 SL -- B.D. BEZ
6 s 2 2:41.24 DURKALEC Paweł LUKS Zabrzeg 91 U20 SL --
7 s 2 2:42.60 KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL III #
8 s 2 2:43.21 POPCZYK Jakub UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
9 s 2 2:45.02 BUCZEK Paweł MOSM Tychy 92 U20 SL --
10 s 2 2:45.55 OBLIZAJEK Kacper GKS Piast Gliwice 93 U18 SL --
11 s 2 2:46.11 MAJ Kamil UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV #
12 s 2 2:52.60 TŁU¦CIK Damian UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
13 s 2 2:57.90 WO¬NICA Daniel GKS Piast Gliwice 93 U18 SL --
1 s 3 2:45.91 KULIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
2 s 3 2:46.31 JANUSZEK Artur LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
3 s 3 2:47.27 MIODOŃSKI Wojciech MKS Żywiec 94 U18 SL --
4 s 3 2:51.26 RACZKOWSKI Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
5 s 3 2:51.70 FIGURA Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -- #
6 s 3 2:51.97 SWAT Nataniel GKS Piast Gliwice 94 U18 SL --
7 s 3 2:52.20 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. # 2
8 s 3 2:55.15 DUDKIEWICZ Przemysław MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V
9 s 3 2:58.68 BARTECKI Marek KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL --
10 s 3 3:00.82 WOJTEK Paweł UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. # BEZ
11 s 3 3:02.75 ¦MIAŁEK Sebastian GKS Piast Gliwice 92 U20 SL --
12 s 3 3:10.89 ZARZYCKI Michał KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL --
1 s 4 2:51.65 BRYJA Michał MOSiR Mysłowice # 94 U18 SL --
2 s 4 2:53.11 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
3 s 4 2:57.62 BARTECKI Adam KB MOSiR Jastrzębie 91 U20 SL --
4 s 4 3:01.27 MYSTEK Kamil LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA --
5 s 4 3:07.54 ¦WIDEREK Kacper UKS Kusy Bukowno 96 U16 MA -- #
6 s 4 3:08.26 KUCHARCZYK Mateusz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
7 s 4 3:13.49 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -- B.D. BEZ
8 s 4 3:19.18 FILIPOWSKI Alan UKS Kusy Bukowno 96 U16 MA --
9 s 4 3:19.73 MARZEC Dawid UKS Kusy Bukowno 94 U18 MA --
10 s 4 3:24.13 KORNAS Marek KB MOSiR Jastrzębie 94 U18 SL --
11 s 4 3:37.14 STENCEL Krzysztof KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
12 s 4 3:52.72 GAWLAS Bernard MUKS Brenna 96 U16 SL --
2000 m M
1 5:34.77 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 84 Sen SL -- PAŁKA Piotr # Z/1643/11 2019 2
2 5:40.77 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
3 5:47.40 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- B.D. B.D. # BEZ
4 5:56.43 KRAWCZYK Dominik UKS Kusy Bukowno 91 U20 MA -- #
5 6:00.06 STELMAŃSKI Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
6 6:08.88 PAPIERZAŃSKI Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL --
7 6:15.08 GOŁOMBEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
8 6:16.79 WÓJCIK Bartłomiej MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
9 6:23.11 KUCHARCZYK Tomasz WKB Meta Lubliniec 89 U23 SL -- B.D. Z/0270/12 2018 BEZ
10 6:25.35 GROCHALA Szymon LKS Pogórze Skoczów 91 U20 SL --
11 6:29.96 SUCHANEK Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
12 6:32.55 KRUPPA Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
13 6:32.87 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
14 6:36.54 GAWENDA Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL --
15 7:10.54 KUPIŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL --
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.86 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 III
2 s 1 17.67 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 IV
3 s 1 18.24 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 V
4 s 1 18.36 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 V
5 s 1 20.07 JASIŃSKI Wojciech LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA 0.0 -- B.D. # BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 2 15.56 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 III RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
2 s 2 17.00 CIE¦LA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA 0.0 -- #
Wzwyż M
1 1.95 KONIECZNY Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL II
2 1.90 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL III B.D. # 2
3 1.75 DOMAGAŁA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL IV
4 1.65 RODAK Hubert MKS Żywiec 93 U18 SL -- KUBIK Stanisław Z/3994/11 2011 4
5 1.60 WROZA Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --
6 1.60 ADAMUS Sebastian ULKS Bielgim Bielany # 94 U18 MA -- DRABEK Krzysztof # Z/5040/11 2013 3
Tyczka M
1 4.40 KŁODA Michał MKS Ustroń 93 U18 SL II
W dal M
1 6.11 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -0.1 IV
2 6.09 KAŃCZOK Mateusz RMKS Rybnik 93 U18 SL +0.4 IV B.D. # 3
3 6.06 BRYŁA Piotr LKS Pszczyna 94 U18 SL -0.6 IV #
4 5.88 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL -1.0 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
5 5.80 WOREK Sebastian KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL -0.8 -- #
6 5.79 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik # 94 U18 SL -0.7 -- B.D. B.D. # 2
8 5.69 BUBEL Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL -1.1 -- #
9 5.62 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL -0.4 -- B.D. # 2
10 5.62 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -0.4 --
11 5.51 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.3 -- B.D. 3
12 5.46 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 --
13 5.42 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL +0.4 --
14 5.21 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL +0.3 --
15 5.15 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -0.2 --
16 5.14 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -1.2 --
17 5.09 RADZIWOLSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +0.2 --
18 5.08 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.5 --
19 5.08 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 -- B.D. # BEZ
20 4.96 TOMCZAK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -0.9 --
21 4.90 PTAK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 --
22 4.83 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -0.4 --
23 4.79 ŁACH Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.4 --
24 4.67 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +0.1 --
25 4.45 CICHOŃ Łukasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -0.3 --
Kula (5) M
1 13.58 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
2 13.14 WENDEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL IV
3 12.84 KACZMAREK Remigiusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL IV
4 12.41 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL --
5 12.18 WOREK Jarosław MKS Żywiec 93 U18 SL --
6 12.10 SOBIERAJ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
7 11.01 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
8 10.65 SAMUEL Kacper UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
9 10.43 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL -- B.D. 2
10 9.89 NOWACKI Mirosław LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
11 9.38 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -- RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
12 6.45 ŁUCZAK Dominik MOSM Tychy 97 U14 SL --
Kula (6) M
1 16.91 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U20 OP I
Kula (7.26) M
1 15.11 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I B.D. # Z/3386/11 2019 1
2 14.21 KOT Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 86 Sen SL II
3 14.14 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL II B.D. # Z/3241/11 2019 BEZ
4 10.86 ZIEMCZYK Dawid TS AKS Chorzów 89 U23 SL --
Dysk (1) M
1 39.85 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
2 37.59 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
3 30.33 FRˇCZEK Kamil LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA --
4 28.44 ŁUCZAK Dominik MOSM Tychy 97 U14 SL --
5 23.32 NIEMIEC Dominik LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA --
Dysk (1.5) M
1 42.58 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
2 40.50 KONIECZNY Grzegorz MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL III
3 35.37 WENDEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL IV
4 31.11 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL --
Dysk (1.75) M
1 47.00 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U20 OP II
2 45.42 CIE¦LOK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS II #
3 37.57 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL IV
4 28.08 HALACZEK Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL --
Dysk (2) M
1 45.13 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP II B.D. # Z/3386/11 2019 1
2 41.38 JENDRYSKO Jarosław niest. Katowice # 90 U23 SL II BONK Stanisław # 3
Młot (5) M
1 55.95 SKORUPA Dawid RMKS Rybnik 93 U18 SL III #
2 50.78 RURAŃSKI Marcin TS AKS Chorzów 94 U18 SL III #
3 50.29 NITNER Mateusz TL ROW Rybnik # 94 U18 SL III #
4 41.80 KONIECZNY Grzegorz MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL IV
5 36.88 PYSZNY Artur RMKS Rybnik 93 U18 SL -- #
6 34.13 GÓRNIAK Wojciech MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
7 32.98 KOLASA Mateusz LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA V #
8 29.79 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --
9 26.64 NIEMIEC Dominik LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA --
Młot (6) M
1 55.29 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II
2 48.15 CIESIELSKI Marcin RMKS Rybnik 92 U20 SL III
3 44.59 SPICYN Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL III
Młot (7.26) M
1 53.42 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP II #
2 52.82 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt # Z/3204/11 2019 1
3 43.75 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL III
4 38.99 CICHUTA Adam RMKS Rybnik 88 U23 SL III
5 37.59 KOT Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 86 Sen SL --
Oszczep (600) M
1 40.67 CZYŻ Fabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V #
2 33.25 KASPEREK Sebastian LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
3 25.49 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --
4 23.26 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --
Oszczep (700) M
1 50.51 KULASZEWSKI Mateusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL III #
2 40.44 KIERSKI Jan UKS Olimp Mazańcowice 94 U18 SL -- B.D. # BEZ
3 32.82 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
Oszczep (800) M
1 50.85 PRZYBYŁKA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL III
2 48.30 CZAJA Remigiusz TL ROW Rybnik # 90 U23 SL III #
3 44.10 SKRZYPCZYK Arkadiusz MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL IV B.D. BEZ
4 43.33 LASOTA Mariusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL --
5 42.96 MACHNIK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.7722959518433 sekund