Zgorzelec 27.04.2013 Mityng Inauguracji sezonu 2013-Memoriał Wilhelma Nowickiego (brak fotofiniszu) |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.12 | IMIOŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 1 | 8.27 | KURYŁO Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
3 | s | 1 | 8.38 | HENNIG Marta | ZLKL Zielona Góra | 1993 | U23 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
4 | s | 1 | 8.65 | SZTUCKA Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
5 | s | 1 | 8.66 | JAWORSKA Aleksandra | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 8.95 | KOŁODZIEJ Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 8.32 | CHMIELIK Monika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 8.64 | SZCZEGIELNIAK-REKIEL Aleksandra | MKS Siechnice # | 1997 | U18 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
3 | s | 2 | 9.10 | GOSKA Oliwia | MKS MOS Wrocław | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 9.17 | BALICKA Karina | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 9.20 | RYCHERT Paulina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 9.29 | TKACZUK Weronika | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 8.04 | ZAREMBA Martyna | MLKS Sokół Lubin | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 8.45 | AMBROŻY Ada | WLKS Wrocław # | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 8.93 | KANECKA Patrycja | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 8.98 | STACHOWIAK Marta | MKL 12 Jelenia Góra | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 9.05 | PASTUSZCZAK Anna | MKS MOS Wrocław | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 9.40 | MAJCHROWSKA Nikola | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 8.83 | ZAJˇC Aleksandra | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 4 | 8.90 | MURJAS Daniela | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 9.33 | BALICKA Ilona | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 9.57 | SMOLEŃ Sylwia | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 9.83 | MOCZARSKA Justyna | SL GKS Olsza Olszyna | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 9.88 | EMERT Aleksandra | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 8.61 | RAJEWSKA Alicja | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
2 | s | 5 | 8.84 | PACHULSKA Martyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 5 | 9.21 | MIERZYŃSKA Jagoda | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ROSTEK William B.D. # | Z/0925/14 | 2024 | |||||||
4 | s | 5 | 9.33 | WOJCIECHOWSKA Anna | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 9.50 | BURYŁO Wiktoria | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 9.80 | MIELNIK Karolina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
150 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 18.63 | LINKIEWICZ Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 19.13 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 19.25 | KNULL Marta | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 19.27 | IMIOŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 19.96 | SZTUCKA Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 20.03 | DZIKOWSKA Adrianna | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0012/12 | 2015 | 3 | |||||||
2 | s | 2 | 20.09 | HENNIG Marta | ZLKL Zielona Góra | 1993 | U23 | LB | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 20.73 | OLSZAŃSKA Joanna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 21.09 | KUBERA Agata | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 22.45 | TKACZUK Weronika | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 19.37 | SZCZEPAŃSKA Katarzyna | LKS Polkowice | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 20.03 | CHMIELIK Monika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 20.47 | GÓRKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 20.54 | JAWORSKA Aleksandra | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 20.66 | SZCZEPANIAK Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 20.82 | KRUPIŃSKA Paulina | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 20.10 | SKÓRZEWSKA Patrycja | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 20.14 | MATUSZAK Justyna | MKS MOS Wrocław | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 20.54 | PAPIÓR Jolanta | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0560/12 | 2015 | 3 | |||||||
4 | s | 4 | 20.85 | OLECHOWSKA Joanna | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 21.50 | BERKOWSKA Karolina | MLKS Echo Twardogóra | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 22.48 | SZKODNA Małgorzata | MKS MOS Wrocław | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 21.79 | ZDANOWICZ Paulina | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 22.11 | BARAN Eryka | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 22.19 | WALCZAK Marta | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 22.55 | WOCHNA Daria | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 22.77 | KIELAR Natalia | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 21.23 | KMIEĆ Marika | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 21.31 | STACHOWIAK Marta | MKL 12 Jelenia Góra | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 22.35 | SZPEJEWSKA Joanna | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.5 r | LINKIEWICZ Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 41.3 r | KNULL Marta | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 42.0 r | OLSZAŃSKA Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1987 | Sen | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 42.5 r | DZIKOWSKA Adrianna | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0012/12 | 2015 | 3 | |||||||
5 | s | 1 | 44.2 r | POBUDEJSKA Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 44.4 r | KURYŁO Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 41.6 r | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 43.2 r | KWASZCZ Dominika | niest. Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -- | B.D. # | Z/0719/15 | 2017 | 2 | |||||||
3 | s | 2 | 44.3 r | MATUSZAK Justyna | MKS MOS Wrocław | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 44.6 r | OLSZAŃSKA Joanna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 45.0 r | JAWORSKA Aleksandra | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 45.8 r | KUBERA Agata | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 45.63 | GÓRKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 45.65 | SZCZEPANIAK Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 46.57 | BERKOWSKA Karolina | MLKS Echo Twardogóra | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 46.59 | DOLIŃSKA Wiktoria | MKS MOS Wrocław | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 50.98 | SZKODNA Małgorzata | MKS MOS Wrocław | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 42.38 | SZCZEPAŃSKA Katarzyna | LKS Polkowice | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 43.35 | PAPIÓR Jolanta | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0560/12 | 2015 | 3 | |||||||
3 | s | 4 | 44.36 | WRZESIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 46.10 | AMBROŻY Ada | WLKS Wrocław # | 1998 | U16 | DS | IV | |||||||||||
5 | s | 4 | 48.85 | TKACZUK Weronika | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 51.17 | KIELAR Natalia | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 47.10 | KULAS Natalia | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U16 | DS | V | |||||||||||
2 | s | 5 | 47.60 | BARANOWSKA Aleksandra | MKS MOS Wrocław | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 49.10 | GOSKA Oliwia | MKS MOS Wrocław | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 49.71 | BALICKA Ilona | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 46.60 | STACHOWIAK Marta | MKL 12 Jelenia Góra | 1998 | U16 | DS | V | |||||||||||
2 | s | 6 | 47.28 | BOBROWSKA Agata | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | V | |||||||||||
3 | s | 6 | 48.55 | SARAPATA Zuzanna | MKS MOS Wrocław | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 6 | 49.92 | PASTUSZCZAK Anna | MKS MOS Wrocław | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 6 | 51.43 | MIERZYŃSKA Jagoda | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | -- | ROSTEK William B.D. # | Z/0925/14 | 2024 | ||||||||
1 | s | 7 | 47.31 | RAJEWSKA Alicja | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
2 | s | 7 | 49.33 | MURJAS Daniela | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 53.44 | BOBER Monika | MKS Aurum Kobud Złotoryja | 2000 | U14 | DS | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 7 | 54.12 | KANECKA Patrycja | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 7 | 56.15 | EMERT Aleksandra | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 49.08 | PACHULSKA Martyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 8 | 49.87 | SMOLEŃ Sylwia | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 8 | 51.42 | MARKOWSKA Natalia | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2001 | U14 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 8 | 53.14 | WOJCIECHOWSKA Anna | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 8 | 53.20 | MAŃKIEWICZ Julia | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2001 | U14 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 8 | 55.58 | MIELNIK Karolina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 9 | 48.93 | KÖNIGSMAN Karolina | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2000 | U14 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 9 | 50.41 | MALEC Evelyn | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 9 | 50.45 | RYCHERT Paulina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 9 | 53.36 | KATA Żaneta | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2000 | U14 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 9 | 56.54 | ZIEMNIAK Natalia | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2001 | U14 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7.61 | WIESZCZEK Wojciech | LKS Polkowice | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 1 | 7.75 | CZERWIEC Paweł | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 7.80 | MˇCZKA Krystian | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 9.02 | BURZYŃSKI Tobiasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 7.56 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
2 | s | 2 | 7.79 | MARCINIAK Dawid | MKS MOS Wrocław | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 8.27 | KA¬MIERCZAK Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
4 | s | 2 | 8.40 | RESZCZYŃSKI Michał | UKS Orlica Domaniów | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 8.52 | TAŁOCHA Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 9.32 | CICHY Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 8.02 | KOŁODZIEJ Adrian | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 8.11 | KUSICIEL Joel | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 8.18 | WUJDA Konrad | SL GKS Olsza Olszyna | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0359/15 | 2019 | 2 | ||||||
4 | s | 3 | 8.53 | ¦MIGIELSKI Adrian | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 8.79 | TOFIL Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
6 | s | 3 | 9.12 | PLATA Bartosz | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 7.91 | GRYNIENKO Maciej | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
2 | s | 4 | 8.04 | PRZYGODA Michał | LKS Polkowice | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 8.09 | GIERYNG Patryk | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 8.15 | FOCH Jakub | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 8.33 | LITKOWSKI Jakub | MKS MOS Wrocław | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 8.68 | KA¬MIERCZAK Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
150 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.34 | KOŁODZIEJSKI Tomasz | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 16.83 | BACHAR Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 17.16 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | ||||||||
4 | s | 1 | 17.44 | NOWACKI Maciej | MKS MOS Wrocław | 1994 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 18.16 | SŁUGOCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 16.63 | WIĘCŁAW Kacper | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 17.60 | GUL Bartosz | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 17.87 | KOSIOREK Piotr | MKS Szerszeń Bogatynia | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 18.08 | MI¦KIEWICZ Michał | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 18.59 | ORZOŁ Jarosław | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 17.59 | KANABROCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 17.86 | BIALIC Bartłomiej | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 17.98 | POLAŃSKI Artur | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U20 | DS | -- | B.D. | ||||||||||
4 | s | 3 | 18.33 | DRZYMONT Łukasz | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 18.36 | CZERWIEC Paweł | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 18.71 | WŁODARCZYK Filip | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | -- | B.D. | 3 | |||||||||
1 | s | 4 | 16.94 | SILWANOWICZ Adrian | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1992 | U23 | OP | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 17.44 | PYTLIK Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 4 | 17.80 | WOJTU¦ Krzysztof | MKS Osa Zgorzelec | 1993 | U23 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 18.44 | POLAŃSKI Robert | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 17.88 | ŁONIEWSKI Tomasz | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 18.88 | PRZYGODA Michał | LKS Polkowice | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 18.96 | MODRAS Patryk | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | -- | B.D. # | ||||||||||
4 | s | 5 | 19.41 | JAKUĆ Damian | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 18.20 | WIESZCZEK Wojciech | LKS Polkowice | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 19.20 | MIKISZEWSKI Dawid | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 19.40 | WO¬NIAK Radosław | MLKS Echo Twardogóra | 1998 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | s | 6 | 19.62 | ROGOWSKI Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 7 | 18.74 | TRELA Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 7 | 18.92 | KWIATKOWSKI Jakub | MKS Szerszeń Bogatynia | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 19.59 | BRZOZOWSKI Szymon | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 7 | 21.24 | ¦MIGIELSKI Adrian | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 7 | 21.85 | PLATA Bartosz | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 17.74 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 8 | 19.01 | BADORA Kacper | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 8 | 19.53 | KOŁODZIEJ Adrian | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 8 | 20.14 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
5 | s | 8 | 20.47 | KACZOROWSKI Wacław | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 8 | 22.93 | CICHY Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 34.98 | TOMCZAK Patryk | LKS Polkowice | 1993 | U23 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 35.31 | KOŁODZIEJSKI Tomasz | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 36.88 | ZARAZA Dawid | LKS Polkowice | 1993 | U23 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 37.05 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | ||||||||
5 | s | 1 | 37.54 | BACHAR Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 41.42 | ORZOŁ Jarosław | MKS Osa Zgorzelec | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 35.28 | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 35.57 | PODSIADŁO Kamil | KS AZS AWF Wrocław | 1991 | U23 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 35.81 | SALMONOWICZ Wojciech | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 36.69 | MAJEWSKI Michał | KS AZS AWF Wrocław | 1991 | U23 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 36.94 | WOJCIECHÓW Damian | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 36.76 | WALCZAK Artur | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 36.88 | BIALIC Bartłomiej | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 37.71 | NOWACKI Maciej | MKS MOS Wrocław | 1994 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 38.41 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | ||||||||
5 | s | 3 | 38.44 | GUL Bartosz | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 40.21 | SŁUGOCKI Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 35.99 | AMBROŻY Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 37.11 | NAPIERAŁA Bartosz | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 37.45 | SKALENIUS Michał | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 4 | 38.49 | SHULGIN Evgeniy | niest. Wrocław # | 1991 | U23 | DS | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
5 | s | 4 | 38.63 | KRASOWSKI Adam | MLKS Agros Żary | 1993 | U23 | LB | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 38.91 | POLAŃSKI Artur | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U20 | DS | -- | B.D. | ||||||||||
1 | s | 5 | 38.07 | MI¦KIEWICZ Michał | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 38.18 | PŁAWIAK Marek | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1994 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 38.41 | POLAŃSKI Robert | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 38.76 | DRZYMONT Łukasz | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 40.14 | GRADZIK Damian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 40.13 | KONOFAŁ Jakub | LKS Polkowice | 1998 | U16 | DS | IV | |||||||||||
2 | s | 6 | 40.39 | MODRAS Patryk | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | -- | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 6 | 41.22 | WŁODARCZYK Filip | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | -- | B.D. | 3 | |||||||||
1 | s | 7 | 37.49 | POBLOCKI Jan | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 7 | 38.85 | ŁONIEWSKI Tomasz | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 44.01 | KURDZIEL Marcel | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 38.29 | PYTLIK Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 8 | 38.44 | RDZANEK Norbert | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 8 | 40.19 | PISZCZ Kasjan | MKS MOS Wrocław | 1996 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 8 | 40.25 | PIOTROWSKI Tomasz | LKS Polkowice | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 8 | 47.99 | ¦MIGIELSKI Adrian | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 9 | 42.57 | MIKISZEWSKI Dawid | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 9 | 51.10 | KÖNIGSMAN Paweł | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2000 | U14 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 10 | 41.01 | POPŁAWSKI Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | V | |||||||||||
2 | s | 10 | 41.41 | WO¬NIAK Radosław | MLKS Echo Twardogóra | 1998 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
3 | s | 10 | 44.48 | KUSICIEL Joel | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 10 | 44.59 | LITKOWSKI Jakub | MKS MOS Wrocław | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 11 | 42.54 | FERENC Łukasz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 11 | 43.83 | KWIECIŃSKI Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 11 | 44.75 | TAŁOCHA Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 11 | 53.89 | BIALIC Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U14 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 11 | 54.79 | ZAWADA Mateusz | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2001 | U14 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 11 | 61.13 | DZIEŻYC Wojciech | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2001 | U14 | DS | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.7633130550385 sekund |