Białystok 04.10.2008
Memoriał im. Aleksandra Wojny
100 m K
1 12.16 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD +9.9 II #
2 12.50 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD +9.9 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
400 m K
1 58.38 ROGOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II B.D. # 3
800 m K
1 2:20.75 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz # Z/3113/11 2020 M
4 2:26.96 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD IV B.D. # 3
100 m pł K
1 16.23 PASZKIEWICZ Ewa KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD +9.9 III
2 17.35 ŻERNACZUK Aneta KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD +9.9 IV
Wzwyż K
1 1.74 NIEDZIELKO Paulina KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD I #
2 1.64 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź # 90 U20 LD II #
3 1.60 JURCZUK Małgorzata KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD III
W dal K
1 5.83 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź # 90 U20 LD +9.9 I #
Kula (4) K
1 12.40 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA II B.D. # M
2 10.08 RACIBORSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III B.D. B.D. # 3
Dysk (1) K
1 32.70 CZAJKOWSKA Urszula KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD III B.D. # 3
2 31.16 CZUPRYŃSKA Urszula UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD IV SUTYNIEC Hanna # Z/0901/11 2011 3
3 30.60 MRÓZ Magdalena KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD IV B.D. 4
Młot (4) K
1 53.84 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP I WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2020 MM
2 41.26 KŁOSOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD III #
Oszczep (600) K
1 48.40 MOR Karolina KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD I #
2 37.06 BOROWSKA Agnieszka UKS przy LO Sejny # 90 U20 PD III
3 35.71 LENCZEWSKA Żaneta RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III B.D. # 2
4 34.12 WIELOGÓRSKA Monika KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD IV B.D. #
100 m M
1 s 1 10.93 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD +9.9 II
4 s 1 11.38 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD +9.9 III B.D. # 2
5 s 1 11.41 BACZEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD +9.9 III B.D. BEZ
1 s 2 11.42 RADECKI Dawid UKS Czwórka Białystok # 91 U18 PD +9.9 III
2 s 2 11.69 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ +9.9 III ZGLESZEWSKI Daniel # 2
400 m M
1 s 1 49.20 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź # 90 U20 LD II B.D. 2
2 s 1 49.95 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II B.D. # 1
3 s 1 50.41 NOWAK Wojciech UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD II SUTYNIEC Mieczysław B.D. Z/0913/11 2011 BEZ
4 s 1 50.90 KORZENIECKI Michał UKS 19 Bojary Białystok # 91 U18 PD III SUTYNIEC Mieczysław # Z/0911/11 2011 BEZ
5 s 1 51.25 SAWICKI Bogdan KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD III
6 s 1 52.44 BRONAKOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U18 PD III
2 s 2 52.55 RĘBACZ Damian UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD III
3 s 2 52.70 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U18 PD III B.D. 2
800 m M
1 1:59.25 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD III CHYLIŃSKI Romuald Z/0363/11 2019 2
5 2:11.53 BIELAWIEC Maciej KS Podlasie Białystok # 94 U16 PD V B.D. # 2
110 m pł J MŁ M
1 w 14.88 BOROWIK Rafał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ +0.3 II
110 m pł M (99.1) M
1 15.39 JABŁOŃSKI Wojciech KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD +9.9 II B.D. # BEZ
2 15.42 JUCHNICKI Rafał UKS 19 Bojary Białystok # 91 U18 PD +9.9 II B.D. BEZ
3 16.41 WOJTACH Łukasz UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD +9.9 III
Wzwyż M
3 1.90 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD III B.D. # 1
W dal M
1 6.63 BANDOCH Krzysztof KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD +9.9 III
3 6.49 SZCZESIUL Kamil MKS Juvenia Białystok # 91 U18 PD +9.9 III MYDLARZ Adrian B.D. Z/2828/11 2012 2
Trójskok M
1 14.85 BANDOCH Krzysztof KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD +9.9 I
Kula (6) M
1 15.14 SYGIT Tomasz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II #
2 14.96 ZADROŻNY Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 92 U18 MZ II ZGLESZEWSKI Daniel # Z/4903/11 2011 1
3 14.59 KOZŁOWSKI Wojciech KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II
4 14.51 RACIBORSKI Andrzej KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II
Kula (7.26) M
1 17.43 RADZIWON Piotr KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD I #
Młot (6) M
1 60.66 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3138/11 2020 MM
2 60.12 WESOŁOWSKI Damian KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD I #
3 50.45 DOBKOWSKI Sebastian niest. Białystok # 93 U16 PD III B.D. # Z/2831/11 2013 1
4 46.83 RADZISZEWSKI Paweł KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD III #
5 43.71 WOJSZKO Karol KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD III
Oszczep (800) M
1 60.66 RUSCHEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II #
2 60.44 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok # 91 U18 PD II #
3 52.65 TOKARSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U20 LU III B.D. 3
4 52.10 KOMOSA Jarosław KS Podlasie Białystok # 92 U18 PD III
5 51.38 DOBROGOWSKI Konrad KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD III
6 50.42 MALINOWSKI Piotr niest. Białystok # 92 U18 PD III
8-bój J MŁ M
  000 DĄBROWSKI Tomasz KS Podlasie Białystok # 78 Sen PD --
  000 BOGDAN Patryk UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD --
1 5065 BOROWIK Rafał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ II
2 3814 BOŻKO Arkadiusz KS Podlasie Białystok # 93 U16 PD V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.81844305992126 sekund