Zgorzelec 25.09.2010
50-lecie MKS Osa Zgorzelec . III Mem.Michała Kordy
60 m K
1 s 1 8.60 MADEJA Kornelia MKL 12 Jelenia Góra # 97 U14 DS 0.0 -- #
2 s 1 8.88 SIENKIEWICZ Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 98 U14 DS 0.0 --
3 s 1 9.10 DUSZYŃSKA Aneta SL GKS Olsza Olszyna 97 U14 DS 0.0 --
4 s 1 9.47 KOKOSZYŃSKA Magdalena UKS Olimpia Węgliniec 98 U14 DS 0.0 --
5 s 1 9.74 KRÓL Nicole MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS 0.0 --
6 s 1 9.80 PAKUŁA Magdalena MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS 0.0 --
1 s 2 9.20 ZARĘBSKA Maria MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS 0.0 --
2 s 2 9.27 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS 0.0 -- #
3 s 2 9.67 NIECKOŃ Monika MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS 0.0 --
4 s 2 9.81 KULAS Natalia MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS 0.0 --
5 s 2 9.96 TRANTKAN Ewelina MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS 0.0 --
6 s 2 10.32 BUZA Izabella MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS 0.0 --
1 s 3 9.23 KMIEĆ Marika MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS 0.0 --
2 s 3 9.42 SZTULBERG Oliwia MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS 0.0 --
3 s 3 9.58 KARSKA Julia MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS 0.0 --
4 s 3 9.68 WOJNAROWICZ Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS 0.0 --
5 s 3 9.73 BARCZYK Małgorzata MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS 0.0 --
6 s 3 10.30 KLIMCZAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS 0.0 --
100 m K
1 13.69 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.1 IV
300 m K
1 48.40 KALINOWSKA Paulina MULKS Olimpia ¦widnica # 98 U14 DS V
2 49.03 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- B.D. # 3
3 49.38 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/0767/13 2019
4 55.13 KORCZYŃSKA Daria UKS Olimpia Węgliniec 98 U14 DS --
1000 m K
1 3:28.90 JANKOWSKA Joanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 96 U16 DS V
2 3:31.80 WÓJCIAK Magdalena UKS Piast Bolków 96 U16 DS V
100 m pł MŁ K
3 16.85 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.2 IV
4 16.90 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.2 IV
100 m pł J MŁ K
2 16.70 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +0.2 III
100 m pł K
1 16.59 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS +0.2 III CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
5 19.92 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS +0.2 --
Wzwyż K
1 1.75 SZKOLNICKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS I
2 1.60 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 97 U14 DS III
3 1.40 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
4 1.40 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
5 1.35 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
6 1.30 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
7 1.30 KUREK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
W dal K
1 4.73 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
2 4.68 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS -0.1 --
3 4.43 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.2 --
1 2 4.35 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS 0.0 -- #
2 2 4.33 SIENKIEWICZ Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 98 U14 DS 0.0 --
3 2 4.27 DUSZYŃSKA Aneta SL GKS Olsza Olszyna 97 U14 DS +0.2 --
4 2 4.10 KORCZYŃSKA Daria UKS Olimpia Węgliniec 98 U14 DS -0.1 --
5 2 3.80 KMIEĆ Marika MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS -0.3 --
6 2 3.79 BARCZYK Małgorzata MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS +0.2 --
7 2 3.71 SZTULBERG Oliwia MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS 0.0 --
8 2 3.70 KARSKA Julia MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS +0.3 --
9 2 3.66 PAKUŁA Magdalena MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS 0.0 --
10 2 3.62 ZARĘBSKA Maria MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS +0.2 --
11 2 3.60 KULAS Natalia MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS +0.1 --
12 2 3.60 BUZA Izabella MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS +0.1 --
13 2 3.59 NIECKOŃ Monika MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS 0.0 --
14 2 3.58 KRÓL Nicole MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS +0.1 --
15 2 3.57 WOJNAROWICZ Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 99 U12 DS +0.1 --
16 2 3.53 TRANTKAN Ewelina MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS -0.1 --
17 2 3.18 KLIMCZAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U14 DS -0.2 --
Młot (4) K
1 56.44 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP I #
2 37.52 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
3 37.39 DˇBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
Oszczep (600) K
1 41.81 SZWEC Małgorzata MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS II MARCINÓW Józef B.D. Z/4896/11 2013 3
2 39.51 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 94 U18 DS II
3 32.71 MATKOWSKA Aleksandra MLKS Rakowice 95 U16 DS IV #
4 31.38 WANAT Sandra MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS IV
5 27.84 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
60 m M
1 7.71 GAŁANDZIEJ Jakub O¦ AZS Poznań # 97 U14 WP 0.0 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
2 8.53 PASIAK Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 97 U14 DS 0.0 --
3 8.71 PRZEPIERCZYŃSKI Adrian MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 -- #
4 8.75 BORYSIAK Mateusz MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 -- #
5 8.89 GAJBOWICZ Damian MKS Osa Zgorzelec # 98 U14 DS 0.0 --
6 9.00 KOSS Dominik MKS Osa Zgorzelec # 98 U14 DS 0.0 --
100 m M
1 s 1 11.02 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +0.2 II #
2 s 1 11.12 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.2 II
3 s 1 11.15 KOŁODZIEJ Mateusz O¦ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.2 II #
4 s 1 11.21 BIELA Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.2 II #
5 s 1 11.55 JUSZKIEWICZ Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +0.2 III #
6 s 1 12.27 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +0.2 V B.D. # 3
1 s 2 11.91 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB 0.0 IV #
2 s 2 11.99 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS 0.0 IV SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
3 s 2 12.32 BIAZIK Michał MLKS Agros Żary 95 U16 LB 0.0 V
4 s 2 12.40 HAJDUKIEWICZ Patryk SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS 0.0 V
5 s 2 12.66 MOLENDA Adrian MULKS Olimpia ¦widnica # 95 U16 DS 0.0 V TEODOSIADIS Micios #
6 s 2 13.03 KWIATKOWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 96 U16 DS 0.0 -- TEODOSIADIS Micios # 4
1 s 3 11.96 DUB Marek MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +0.2 IV #
2 s 3 12.00 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +0.2 IV
3 s 3 12.09 GAŁANDZIEJ Jakub O¦ AZS Poznań # 97 U14 WP +0.2 IV OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
4 s 3 12.44 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS +0.2 V
300 m M
1 s 1 35.41 HRYNIUK Łukasz MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS --
2 s 1 36.95 JUSZKIEWICZ Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP -- #
3 s 1 38.89 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB -- #
4 s 1 40.98 BIAZIK Michał MLKS Agros Żary 95 U16 LB V
5 s 1 41.40 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U16 LB V B.D. 2
6 s 1 41.89 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS V
1 s 2 37.57 DUB Marek MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- #
2 s 2 39.03 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS IV B.D. # 3
3 s 2 47.21 PASIAK Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 97 U14 DS --
1 s 3 37.04 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS --
2 s 3 41.96 KWIATKOWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 96 U16 DS V TEODOSIADIS Micios # 4
3 s 3 45.64 OBERC Robert SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
4 s 3 45.65 PRZEPIERCZYŃSKI Adrian MLKS Agros Żary 97 U14 LB -- #
1000 m M
1 2:40.19 ROGALA Patryk MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS --
2 2:41.01 CHOIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
3 3:05.68 MALUNG Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
4 3:09.95 BEDNARSKI Przemysław MKS Szerszeń Bogatynia # 97 U14 DS --
5 3:16.16 LUDKIEWICZ Łukasz MKS Osa Zgorzelec # 96 U16 DS -- #
6 3:18.81 HADRY¦ Dawid MKS Osa Zgorzelec # 97 U14 DS -- #
110 m pł MŁ M
5 15.94 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP 0.0 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2
110 m pł J MŁ M
1 14.37 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS 0.0 II
2 15.37 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
3 15.50 WOJTU¦ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS 0.0 III
4 15.59 KUBALA Paweł MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS 0.0 III
6 16.99 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS 0.0 --
Wzwyż M
1 1.85 MATYJEWICZ Grzegorz MKS Olavia Oława # 94 U18 DS III #
2 1.80 TOROŃCZAK Kamil ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 93 U18 DS IV
3 1.75 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS IV
4 1.70 WOJTU¦ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS --
5 1.70 PENARSKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS V
6 1.55 SIWAK Grzegorz MLKS Agros Żary 96 U16 LB -- #
W dal M
1 6.80 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS +1.0 II
2 6.68 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS 0.0 III B.D. # BEZ
3 6.12 WOJTU¦ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +0.1 IV
4 5.90 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.2 IV #
5 5.73 DˇBROWSKI Patryk MLKS Rakowice 94 U18 DS -0.1 -- #
6 5.52 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS 0.0 --
7 5.40 ODZIOBA Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS +0.1 --
8 5.27 ŁOPUCH Konrad MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +0.1 --
9 5.17 SIWAK Grzegorz MLKS Agros Żary 96 U16 LB 0.0 -- #
10 4.86 SZAŁĘGA Bartłomiej MLKS Agros Żary 96 U16 LB -0.2 -- #
1 2 5.78 GAŁANDZIEJ Jakub O¦ AZS Poznań # 97 U14 WP +0.2 V OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
2 2 5.04 PRZEPIERCZYŃSKI Adrian MLKS Agros Żary 97 U14 LB +0.3 -- #
3 2 4.87 BORYSIAK Mateusz MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 -- #
4 2 4.61 PASIAK Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 97 U14 DS +0.1 --
Młot (5) M
2 35.97 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
3 32.84 KOŁOMYJSKI Arkadiusz MKS Piast Lwówek ¦l±ski 94 U18 DS --
Młot (7.26) M
1 47.31 MAZURKIEWICZ Kordian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II #
Oszczep (600) M
1 49.11 ODZIOBA Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III
2 41.54 MARKOWSKI Marek MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
Oszczep (700) M
1 52.96 ROMANOWSKI Paweł MLKS Agros Żary 94 U18 LB III #
2 48.88 WIECZOREK Sebastian MLKS Rakowice 94 U18 DS IV #
3 48.14 BLARASINI Krystian MLKS Rakowice 93 U18 DS IV
4 47.18 RAJCZYK Paweł MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
5 36.30 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
Oszczep (800) M
1 51.52 MARKOWSKI Jarosław MKS Osa Zgorzelec 83 Sen DS III
2 44.22 HŁADYSZEWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.27170586586 sekund