Bydgoszcz 04 - 05.10.2008
Mistrzostwa województwa w wielobojach + mityng
Wzwyż K
1 1.65 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP II #
2 1.50 ABRAMOWSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz # 94 U16 KP IV
3 1.50 MAĆKOWIAK Klaudia MKL Toruń 94 U16 KP IV #
3 1.50 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP IV
W dal K
1 w 5.16 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U16 KP +2.0 III B.D. BEZ
2 w 5.13 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U16 KP +1.2 III #
3 w 4.94 MICHALCZAK Alicja UKB Szubin 94 U16 KP +1.6 IV
Kula (4) K
1 10.50 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U16 SL III KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 9.97 BARANOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP IV
Dysk (0.75) K
1 36.11 FISCHER Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III
2 33.15 CHMIELEWSKA Angelika GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP III
3 30.63 BABIARZ Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP IV
Oszczep (600) K
1 34.05 KOPROWSKA Dorota MKL Toruń 91 U18 KP IV
5-bój K
1 28.73 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U16 KP -- B.D. BEZ
2 2683 MICHALCZAK Alicja UKB Szubin 94 U16 KP III
3 2499 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń 93 U16 KP IV #
4 2081 WYSOCKA Angelika MKL Toruń 94 U16 KP V
7-bój J MŁ K
1 3434 SZABLEWSKA Anna UKB Szubin 91 U18 KP IV
2 3189 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
3 2993 PIECHOWSKA Monika MKL Toruń 92 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił # 2
1000 m M
1 2:33.90 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2020 1
110 m pł MŁ M
1 w 15.77 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP -3.0 III
2 w 16.49 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U16 KP -3.0 III
3 w 17.35 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń # 93 U16 KP -3.0 IV MAŃKOWSKI Bogumił # Z/3913/11 2012 2
4 w 18.24 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U16 KP -3.0 V
5 w 18.34 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U16 KP -3.0 V B.D. # 3
110 m pł J MŁ M
1 s 1w 15.05 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U18 KP -2.2 III B.D. # 2
3 s 1w 15.80 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP -2.2 IV #
1 s 2w 15.58 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP -3.0 III B.D. # 3
110 m pł M (99.1) M
2 s 1w 15.06 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP -2.2 II #
Wzwyż M
2 1.70 FRANCZAK Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP V
3 1.70 GURBIN Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 93 U16 KP V
Tyczka M
1 w 4.40 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP II #
W dal M
1 5.95 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U16 KP +2.0 IV #
Trójskok M
1 14.20 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U20 KP +1.8 III #
2 14.17 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U20 KP +1.0 III #
3 14.17 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U18 KP +1.1 III KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2020 1
4 13.77 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz # 92 U18 KP -0.2 III #
Kula (4) M
1 16.66 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP II GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
2 14.81 SIERKO Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III
3 13.91 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U16 KP IV B.D. # M
Kula (6) M
1 18.72 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U20 KP I LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
2 15.38 WEJCHINAND Marcin MKL Toruń 90 U20 KP II #
Dysk (1.5) M
1 44.48 SIERKO Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III
2 43.76 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U16 KP III GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
Dysk (1.75) M
1 w 41.62 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP III #
Dysk (2) M
1 42.14 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U20 ZP II B.D. # Z/2180/11 2017 1
Oszczep (600) M
1 w 42.84 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP IV
Oszczep (700) M
1 w 51.68 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP III B.D. # 3
Oszczep (800) M
1 50.73 SZYMAŃSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP III
8-bój MŁ M
1 4712 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U16 KP III
2 4186 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U16 KP IV
3 4027 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U16 KP IV B.D. # 3
5 3868 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U16 KP IV
6 2771 FAC Krzysztof BKS Bydgoszcz 93 U16 KP --
7 2203 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U14 KP -- #
8-bój J MŁ M
1 5380 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U18 KP I B.D. # 2
2 5333 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP I B.D. # 3
3 4840 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U18 KP III #
4 4598 OSSOWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno # 92 U18 KP III #
5 4123 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U18 KP IV
6 3777 OSSOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U18 KP -- #
7 3548 JAGŁA Damian UKS Czapla Białe Błota 91 U18 KP --
8 3542 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U18 KP -- #
9 3353 MICHALCZAK Bartosz UKB Szubin 92 U18 KP --
10-bój JUN M
1 6847 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP I #
2 4606 LESZCZYŃSKI Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U20 KP IV
10-bój M
  000 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2190361022949 sekund