Zduńska Wola 17.09.2010
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Zduńskowolskiego
100 m K
1 e 1 13.20 FLIS Katarzyna AZS £ód¼ # 96 U16 LD -0.7 III BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
2 e 1 13.59 DZIEWI”TAK Arletta RKS £ód¼ 95 U16 LD -0.7 IV #
3 e 1 13.67 KŹPA Karolina MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -0.7 IV
4 e 1 14.63 KALINOWSKA Olga RKS £ód¼ 97 U14 LD -0.7 -- #
1 e 2 13.77 GRABARCZYK Martyna MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -0.9 IV
2 e 2 13.81 STUSIO Monika RKS £ód¼ 95 U16 LD -0.9 V #
3 e 2 14.81 POSIO£ Karolina niest. £ód¼ # 96 U16 LD -0.9 --
4 e 2 14.92 NIKODEMSKA Roksana MKS Aleksandrów £ódzki 97 U14 LD -0.9 --
1 e 3 13.99 GO£”B Weronika KS Æeglina Sieradz 97 U14 LD -0.7 V #
2 e 3 14.88 MIODUSZEWSKA Izabela RKS £ód¼ 96 U16 LD -0.7 --
3 e 3 15.08 SA£ATA Kinga MULKS MOS Sieradz 97 U14 LD -0.7 --
1 e 4 14.84 HESE Karolina MUKS Park Zduńska Wola # 96 U16 LD -0.3 --
2 e 4 14.90 KWIATKOWSKA Ja¶mina MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -0.3 --
3 e 4 15.23 BASIŃSKA Ma³gorzata MKLA £źczyca 96 U16 LD -0.3 -- #
1 e 5 12.67 WIERUSZEWSKA Marta RKS £ód¼ 94 U18 LD -1.4 II B.D.
2 e 5 13.63 MOJSIEJ Zuzanna RKS £ód¼ 93 U18 LD -1.4 IV GOWORSKI Tomasz 2
3 e 5 13.64 KOWALCZYK Karolina RKS £ód¼ 92 U20 LD -1.4 IV
4 e 5 13.69 WRÓBEL Agnieszka KS Æeglina Sieradz 92 U20 LD -1.4 IV
1 e 6 13.72 RZEPECKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD -0.8 IV
2 e 6 14.70 JANKOWSKA Marta KS Æeglina Sieradz 94 U18 LD -0.8 --
3 e 6 14.76 CZARKOWSKA Milena RKS £ód¼ 94 U18 LD -0.8 --
1 e 7 14.23 KRASNOPOLSKA Anna LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -1.5 --
2 e 7 15.26 ROSIAK Adrianna niest. £ód¼ # 94 U18 LD -1.5 --
3 e 7 15.97 WAWRZYNIAK Patrycja niest. £ód¼ # 94 U18 LD -1.5 --
1 e 8 13.91 SZYMAŃSKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD -2.3 -- #
2 e 8 14.90 NYKS Malwina LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -2.3 --
3 e 8 15.23 MAJKOWSKA Paulina niest. £ód¼ # 92 U20 LD -2.3 --
1 f 1 13.41 DZIEWI”TAK Arletta RKS £ód¼ 95 U16 LD -0.9 IV #
2 f 1 13.46 FLIS Katarzyna AZS £ód¼ # 96 U16 LD -0.9 IV BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
3 f 1 13.68 KŹPA Karolina MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -0.9 IV
4 f 1 13.72 GRABARCZYK Martyna MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -0.9 IV
5 f 1 13.76 STUSIO Monika RKS £ód¼ 95 U16 LD -0.9 IV #
6 f 1 14.09 GO£”B Weronika KS Æeglina Sieradz 97 U14 LD -0.9 V #
1 f 2 12.67 WIERUSZEWSKA Marta RKS £ód¼ 94 U18 LD -2.7 II B.D.
2 f 2 13.57 MOJSIEJ Zuzanna RKS £ód¼ 93 U18 LD -2.7 IV GOWORSKI Tomasz 2
3 f 2 13.58 KOWALCZYK Karolina RKS £ód¼ 92 U20 LD -2.7 IV
4 f 2 13.60 RZEPECKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD -2.7 IV
5 f 2 13.63 WRÓBEL Agnieszka KS Æeglina Sieradz 92 U20 LD -2.7 IV
6 f 2 13.64 SZYMAŃSKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD -2.7 IV #
300 m K
1 s 1 43.30 FLIS Katarzyna AZS £ód¼ # 96 U16 LD III BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
2 s 1 45.19 WITKOWSKA Patrycja MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD IV FIRLIT Roman # Z/4512/11 2012 3
3 s 1 52.61 WOJTASIK Agnieszka niest. £ód¼ # 95 U16 LD --
1 s 2 45.72 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
2 s 2 45.89 DZIEWI”TAK Arletta RKS £ód¼ 95 U16 LD IV #
3 s 2 53.38 WOJTYSIAK Magdalena niest. £ód¼ # 96 U16 LD --
1 s 3 46.86 GO£”B Weronika KS Æeglina Sieradz 97 U14 LD V #
2 s 3 51.84 MIODUSZEWSKA Izabela RKS £ód¼ 96 U16 LD --
3 s 3 57.99 B£ASZCZYŃSKA Amanda niest. £ód¼ # 96 U16 LD --
1 s 4 47.89 STUSIO Monika RKS £ód¼ 95 U16 LD V #
2 s 4 53.33 HEBDA Patrycja RKS £ód¼ 96 U16 LD -- #
3 s 4 59.26 JÓZEFIAK Paulina niest. £ód¼ # 97 U14 LD --
1 s 5 50.77 PILARSKA Izabela MMLUKS Sprint Zduńska Wola 95 U16 LD --
2 s 5 53.69 RACHWIALAK Oliwia niest. £ód¼ # 96 U16 LD --
3 s 5 59.26 PIONTEK Maria MUKS Park Zduńska Wola # 97 U14 LD --
1 s 6 41.66 WIERUSZEWSKA Marta RKS £ód¼ 94 U18 LD -- B.D.
2 s 6 45.23 RZEPECKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD --
3 s 6 49.54 CZARKOWSKA Milena RKS £ód¼ 94 U18 LD --
1 s 7 43.11 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK --
2 s 7 44.09 DRYJA Ewelina KKL Kielce 93 U18 SK --
3 s 7 46.86 WRÓBEL Agnieszka KS Æeglina Sieradz 92 U20 LD --
4 s 7 48.10 JANKOWSKA Marta KS Æeglina Sieradz 94 U18 LD --
1 s 8 44.97 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM --
2 s 8 57.48 POPRAWKA Anna niest. £ód¼ # 92 U20 LD --
600 m K
1 1:48.33 SIENKOWICZ Ma³gorzata MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD V
2 1:48.38 DRYJA Ewelina KKL Kielce 93 U18 SK --
3 1:58.87 BASIŃSKA Ma³gorzata MKLA £źczyca 96 U16 LD -- #
W dal K
1 4.56 WO¬NICKA Zuzanna RKS £ód¼ 96 U16 LD +0.3 V #
2 4.31 TOMCZYK Joanna RKS £ód¼ 96 U16 LD +0.5 -- #
3 4.13 WO£YNKIEWICZ Anna KS Resursa Zduńska Wola 95 U16 LD +0.2 --
5 4.08 NIKODEMSKA Roksana MKS Aleksandrów £ódzki 97 U14 LD +0.6 --
6 3.90 SÓJKA Marta MKS Aleksandrów £ódzki 97 U14 LD +0.7 --
7 3.80 KOSTOWSKA Karolina MKS Aleksandrów £ódzki 97 U14 LD +0.3 -- #
10 3.58 B£ASZCZYŃSKA Amanda niest. £ód¼ # 96 U16 LD +0.3 --
1 2 4.90 KOWALCZYK Karolina RKS £ód¼ 92 U20 LD +0.7 IV
2 2 4.75 STRZELCZYK Izabela MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD +0.6 --
3 2 4.62 SZYMAŃSKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD +1.1 -- #
4 2 4.43 ROSIAK Adrianna niest. £ód¼ # 94 U18 LD +0.8 --
Kula (3) K
1 11.14 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM III KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
2 9.79 ZAJMA Marta MKLA £źczyca 95 U16 LD V
3 9.42 MRÓWKA Ma³gorzata RKS £ód¼ 96 U16 LD V #
4 8.30 RÓÆAŃSKA Paulina MKLA £źczyca 96 U16 LD -- #
5 8.19 KARWOWSKA Katarzyna MKLA £źczyca 95 U16 LD -- B.D. # BEZ
6 8.06 JAKUBOWSKA Martyna MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD -- #
Kula (4) K
1 12.40 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD II
2 10.18 GAWROŃSKA Helena RKS £ód¼ 92 U20 LD III
3 10.13 GAWROŃSKA Emilia RKS £ód¼ 92 U20 LD III B.D. B.D. BEZ
4 9.62 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
5 9.49 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM IV
6 8.88 WAWSZKO Ma³gorzata RKS £ód¼ 94 U18 LD --
7 8.49 PUZIO Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- B.D. BEZ
8 8.29 KOWALCZYK Paulina MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- KU¦ Tomasz B.D. Z/4516/11 2011 BEZ
Dysk (1) K
1 45.30 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
2 31.00 GAWROŃSKA Emilia RKS £ód¼ 92 U20 LD IV B.D. B.D. BEZ
3 28.62 WAWSZKO Ma³gorzata RKS £ód¼ 94 U18 LD IV
4 27.20 GAWROŃSKA Helena RKS £ód¼ 92 U20 LD IV
5 18.78 PUZIO Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- B.D. BEZ
M³ot (3) K
1 31.76 GÓRAK Justyna MKS Zduńska Wola # 96 U16 LD V B.D. BEZ
2 31.20 CHWIA£KOWSKA Iga MUKS Park Zduńska Wola 96 U16 LD V
3 25.50 TOMCZYK Joanna RKS £ód¼ 96 U16 LD -- #
4 23.52 ZAJMA Marta MKLA £źczyca 95 U16 LD --
5 22.40 KARWOWSKA Katarzyna MKLA £źczyca 95 U16 LD -- B.D. # BEZ
6 20.61 MRÓWKA Ma³gorzata RKS £ód¼ 96 U16 LD -- #
M³ot (4) K
1 46.20 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD II
2 42.61 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD III B.D. 3
3 34.05 SZYJKOWSKA Daria MUKS Park Zduńska Wola 93 U18 LD IV
4 33.92 PRZESMYCKA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD IV
5 25.50 GAWROŃSKA Helena RKS £ód¼ 92 U20 LD --
6 23.17 WAWSZKO Ma³gorzata RKS £ód¼ 94 U18 LD --
7 18.81 GAWROŃSKA Emilia RKS £ód¼ 92 U20 LD -- B.D. B.D. BEZ
100 m M
1 e 1 12.22 B”K Borys MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -0.6 V
2 e 1 12.29 OSIEWALSKI Szymon MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -0.6 V ROSIAK Zbigniew # Z/4511/11 2012 BEZ
3 e 1 12.36 KWIATKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -0.6 V #
4 e 1 12.45 SOBIŃSKI Adam MKLA £źczyca 95 U16 LD -0.6 V
5 e 1 13.74 SIUDA Kacper RKS £ód¼ 96 U16 LD -0.6 --
1 e 2 12.42 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wroc³aw # 95 U16 DS -1.7 V ROSTEK William B.D. # Z/4507/11 2019
2 e 2 12.44 GÓRALSKI Konrad MKLA £źczyca 95 U16 LD -1.7 V
3 e 2 12.50 KOWALCZYK Oskar RKS £ód¼ 95 U16 LD -1.7 V
4 e 2 14.58 GLIGOROW Aleksander MKS Aleksandrów £ódzki 97 U14 LD -1.7 --
1 e 3 12.84 BEDNAREK Piotr MKLA £źczyca 95 U16 LD -0.9 --
2 e 3 12.95 £UKASIAK Jakub MKLA £źczyca 95 U16 LD -0.9 --
3 e 3 13.87 TOMASZEWSKI Patryk MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -0.9 --
4 e 3 15.14 MYSIALA Mateusz MKS Aleksandrów £ódzki 98 U14 LD -0.9 -- #
1 e 4 13.19 PIŹTA Eryk MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -1.5 --
2 e 4 13.22 KACPRZAK Micha³ MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD -1.5 -- #
3 e 4 14.03 AUGUSTYNIAK Jakub MKLA £źczyca 96 U16 LD -1.5 -- #
1 e 5 13.25 WASIAK Sebastian MKLA £źczyca 95 U16 LD -1.7 --
2 e 5 13.34 P£UCIENNIK Patryk MKLA £źczyca 96 U16 LD -1.7 -- #
3 e 5 13.40 £UKASIAK Adam MKLA £źczyca 95 U16 LD -1.7 -- #
4 e 5 13.57 KRAKOWIAK Patryk MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -1.7 --
1 e 6 11.26 ANDRYSIAK Tomasz RKS £ód¼ 93 U18 LD -0.6 II
2 e 6 11.47 DROÆDÆ Patryk RKS £ód¼ 94 U18 LD -0.6 III #
3 e 6 12.19 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U18 LD -0.6 IV
4 e 6 12.44 BUGA£A Przemys³aw MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD -0.6 --
5 e 6 12.77 PIETRASIAK Arkadiusz LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -0.6 --
1 e 7 11.54 WI¦NIEWSKI Bartosz RKS £ód¼ # 93 U18 LD -0.9 III
2 e 7 11.93 GLAPIŃSKI S³awomir AZS £ód¼ # 94 U18 LD -0.9 IV SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
3 e 7 12.43 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD -0.9 -- #
4 e 7 12.47 SADZA Sylwester niest. £ód¼ # 92 U20 LD -0.9 --
1 e 8 11.93 S£OMCZYŃSKI Damian RKS £ód¼ 92 U20 LD -0.5 IV
2 e 8 12.02 SKUPIŃSKI Micha³ RKS £ód¼ 94 U18 LD -0.5 IV
3 e 8 12.51 OR£OWSKI Damian niest. £ód¼ # 93 U18 LD -0.5 --
1 e 9 12.19 KIETLA Robert RKS £ód¼ 94 U18 LD -0.5 IV
2 e 9 12.54 W£ODARCZYK Miko³aj RKS £ód¼ 94 U18 LD -0.5 --
3 e 9 12.98 FRYDRYCH Damian RKS £ód¼ 94 U18 LD -0.5 --
1 e 10 12.77 BORKOWSKI Kamil MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD -1.2 --
2 e 10 13.75 MARSZA£EK Mateusz MUKS Park Zduńska Wola 93 U18 LD -1.2 --
3 e 10 13.98 JAROS Micha³ MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD -1.2 --
1 e 11 13.09 BIELECKI Micha³ niest. £ód¼ # 94 U18 LD -1.4 --
2 e 11 13.44 OBIEDZIŃSKI Kamil niest. £ód¼ # 92 U20 LD -1.4 --
3 e 11 13.51 STŹPIŃSKI Pawe³ niest. £ód¼ # 92 U20 LD -1.4 --
5 e 11 14.29 JONCZYK Damian LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -1.4 -- FRYZE Aleksander Z/5077/11 2011 BEZ
1 e 12 12.83 ÆURAWSKI Filip KS Resursa Zduńska Wola 93 U18 LD -1.4 --
2 e 12 12.97 BANASIAK Patryk KS Resursa Zduńska Wola 93 U18 LD -1.4 --
3 e 12 13.42 ROJEK Tomasz niest. £ód¼ # 94 U18 LD -1.4 --
1 f 1 12.07 OSIEWALSKI Szymon MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -0.7 IV ROSIAK Zbigniew # Z/4511/11 2012 BEZ
2 f 1 12.11 KWIATKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -0.7 IV #
3 f 1 12.30 GÓRALSKI Konrad MKLA £źczyca 95 U16 LD -0.7 V
4 f 1 12.35 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wroc³aw # 95 U16 DS -0.7 V ROSTEK William B.D. # Z/4507/11 2019
5 f 1 12.61 SOBIŃSKI Adam MKLA £źczyca 95 U16 LD -0.7 V
6 f 1 13.15 B”K Borys MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -0.7 --
1 f 2 11.28 ANDRYSIAK Tomasz RKS £ód¼ 93 U18 LD -1.3 II
2 f 2 11.50 DROÆDÆ Patryk RKS £ód¼ 94 U18 LD -1.3 III #
3 f 2 11.57 WI¦NIEWSKI Bartosz RKS £ód¼ # 93 U18 LD -1.3 III
4 f 2 11.87 S£OMCZYŃSKI Damian RKS £ód¼ 92 U20 LD -1.3 IV
5 f 2 12.04 GLAPIŃSKI S³awomir AZS £ód¼ # 94 U18 LD -1.3 IV SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
6 f 2 12.21 SKUPIŃSKI Micha³ RKS £ód¼ 94 U18 LD -1.3 --
300 m M
1 s 1 39.76 SOBIŃSKI Adam MKLA £źczyca 95 U16 LD IV
2 s 1 39.92 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wroc³aw # 95 U16 DS IV ROSTEK William B.D. # Z/4507/11 2019
3 s 1 45.14 KUBI¦ Cezary niest. £ód¼ # 95 U16 LD --
1 s 2 40.58 KOWALCZYK Oskar RKS £ód¼ 95 U16 LD V
2 s 2 43.40 P£UCIENNIK Patryk MKLA £źczyca 96 U16 LD -- #
3 s 2 44.21 LORENC Sebastian niest. £ód¼ # 95 U16 LD --
1 s 3 44.79 KUSZAKIEWICZ Karol LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD -- FRYZE Aleksander # 4
2 s 3 46.25 BEDNAREK Tomasz niest. £ód¼ # 95 U16 LD --
3 s 3 47.78 FENDOR £ukasz niest. £ód¼ # 97 U14 LD --
4 s 3 48.32 GLIGOROW Aleksander MKS Aleksandrów £ódzki 97 U14 LD --
1 s 4 35.83 ANDRYSIAK Tomasz RKS £ód¼ 93 U18 LD --
2 s 4 37.41 WI¦NIEWSKI Bartosz RKS £ód¼ # 93 U18 LD --
3 s 4 38.08 SKUPIŃSKI Micha³ RKS £ód¼ 94 U18 LD --
4 s 4 40.45 PIETRASIAK Arkadiusz LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD --
5 s 4 41.34 SZYMCZAK Mariusz LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -- FRYZE Aleksander 3
6 s 4 42.21 NEZGODZKI Mateusz LUKS PMOS Zduńska Wola 93 U18 LD --
1 s 5 37.72 SZCZEPANEK Konrad RKS £ód¼ 94 U18 LD --
2 s 5 42.82 BORKOWSKI Kamil MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD --
3 s 5 44.80 KOMZA Oktawian LUKS PMOS Zduńska Wola 93 U18 LD -- B.D.
1000 m M
1 s 1 2:52.92 MI£EK Kamil MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD V ROSIAK Zbigniew # Z/4515/11 2012 4
2 s 1 2:53.68 JAREK Mateusz MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD V ROSIAK Zbigniew # Z/4508/11 2013 4
3 s 1 2:54.48 BALCERZAK Przemys³aw KS Rajsport Sieradz Active Team # 95 U16 LD V B.D. # Z/4503/11 2018 BEZ
4 s 1 3:03.44 MIKO£AJCZYK Dawid KS Resursa Zduńska Wola 95 U16 LD --
5 s 1 3:04.04 RAJSKI Bart³omiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD -- #
6 s 1 3:17.84 £UKASIAK Adam MKLA £źczyca 95 U16 LD -- #
1 s 2 2:34.56 KIKOWSKI Mariusz MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- ROSIAK Zbigniew # Z/4263/11 2012 3
2 s 2 2:35.12 NITKA Maciej RKS £ód¼ # 93 U18 LD --
3 s 2 2:38.78 CHLEBICZ Dominik MULKS MOS Sieradz 90 U23 LD -- B.D. # 3
4 s 2 2:39.89 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD --
5 s 2 2:41.58 PU£AWSKI Rafa³ KS Æeglina Sieradz 90 U23 LD --
6 s 2 2:48.92 URBANOWICZ Micha³ LUKS PMOS Zduńska Wola 87 Sen LD -- B.D. FRYZE Aleksander BEZ
W dal M
1 5.82 SYGU£A Konrad MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -0.3 V B.D. # BEZ
2 5.51 GÓRALSKI Konrad MKLA £źczyca 95 U16 LD -0.7 --
3 5.18 RZEPECKI Mariusz RKS £ód¼ 96 U16 LD -1.4 -- #
4 5.17 WASIAK Sebastian MKLA £źczyca 95 U16 LD -0.5 --
5 4.99 MYSIALA Mateusz MKS Aleksandrów £ódzki 98 U14 LD 0.0 -- #
6 4.96 KACPRZAK Micha³ MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD -0.8 -- #
8 4.86 £UKASIAK Jakub MKLA £źczyca 95 U16 LD -0.6 --
9 4.76 KUBI¦ Cezary niest. £ód¼ # 95 U16 LD 0.0 --
13 4.53 BEDNAREK Tomasz niest. £ód¼ # 95 U16 LD -0.4 --
14 4.47 MIROWSKI Dominik MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD -0.8 --
17 4.31 BEDNAREK Piotr MKLA £źczyca 95 U16 LD -1.6 --
18 4.29 RYDZYŃSKI Igor MUKS Park Zduńska Wola 95 U16 LD -0.7 --
1 2 6.76 GLAPIŃSKI S³awomir AZS £ód¼ # 94 U18 LD +0.3 III SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
2 2 6.47 GÓRNIAK Rafa³ MKS Aleksandrów £ódzki 92 U20 LD 0.0 III
3 2 6.46 WIECZOREK Piotr AZS £ód¼ 88 U23 LD +0.2 III B.D. BEZ
4 2 6.23 MICHALAK Jakub MULKS MOS Sieradz # 86 Sen LD -0.3 -- KU¦ Tomasz B.D. Z/4513/11 2011 3
5 2 6.22 JA¦CZAK Artur AZS £ód¼ 91 U20 LD -0.2 IV B.D. 3
6 2 5.97 BRYL Kacper KS Resursa Zduńska Wola 88 U23 LD +0.6 -- B.D. JANOWSKI Stanislaw BEZ
7 2 5.74 S£OMCZYŃSKI Damian RKS £ód¼ 92 U20 LD -0.5 --
8 2 5.61 KIETLA Robert RKS £ód¼ 94 U18 LD +0.1 --
10 2 5.26 DROÆDÆ Patryk RKS £ód¼ 94 U18 LD 0.0 -- #
11 2 5.11 W£ODARCZYK Miko³aj RKS £ód¼ 94 U18 LD -0.8 --
Kula (5) M
1 13.19 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD IV
2 12.80 ZDUŃCZYK £ukasz MKLA £źczyca 95 U16 LD IV
3 12.08 GO¬DZIEWICZ Micha³ MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD V
4 11.17 WASILEWSKI Konrad MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD V
5 10.48 JÓ¬WIAK Damian MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD --
6 9.39 MICHA£OWSKI Kamil MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD --
7 9.32 DUDZIAK Sebastian RKS £ód¼ 95 U16 LD --
8 9.27 MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD --
9 9.11 STAŃCZYK Rafa³ RKS £ód¼ 96 U16 LD --
13 7.71 KOWALSKI Krystian MKLA £źczyca 96 U16 LD --
Kula (6) M
1 15.59 ZA£OGA Robert MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD II
2 15.17 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów £ódzki 93 U18 LD II
3 14.16 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II
4 13.53 MELA Przemys³aw MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD III
5 13.01 WAC£AWIAK Micha³ MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD III
6 12.90 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD IV ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
7 12.32 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów £ódzki 93 U18 LD IV
8 11.99 PACZKOWSKI Adrian MKS Zduńska Wola # 91 U20 LD IV
9 11.44 WOJCIECHOWSKI Emil MMLUKS Sprint Zduńska Wola 91 U20 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/4754/11 2011 3
Dysk (1) M
1 49.87 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD II
2 43.19 GO¬DZIEWICZ Micha³ MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD III
3 42.90 WASILEWSKI Karol MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD III
4 38.68 JÓ¬WIAK Damian MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD IV
5 36.90 ZDUŃCZYK £ukasz MKLA £źczyca 95 U16 LD IV
6 35.17 MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD V
7 34.94 WITCZAK Bart³omiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD V
8 34.78 £OPATA Adrian MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD V
9 33.78 STAŃCZYK Rafa³ RKS £ód¼ 96 U16 LD V
10 32.12 MICHA£OWSKI Kamil MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD V
11 31.96 KOWALSKI Krystian MKLA £źczyca 96 U16 LD V
12 28.97 DUDZIAK Sebastian RKS £ód¼ 95 U16 LD --
14 23.70 PRZYBYSZ Daniel MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD -- #
M³ot (5) M
1 43.22 KU¬NIAREK Marcin MKS Zduńska Wola # 96 U16 LD IV SULIŃSKI Andrzej B.D. Z/1609/12 2019
2 41.55 SITEK Pawe³ MUKS Park Zduńska Wola 95 U16 LD IV #
3 39.33 RACHUCKI Kamil MUKS Park Zduńska Wola 95 U16 LD V #
4 26.42 DUDZIAK Sebastian RKS £ód¼ 95 U16 LD --
5 25.04 STAŃCZYK Rafa³ RKS £ód¼ 96 U16 LD --
M³ot (6) M
1 57.02 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U18 LD II
2 54.27 PACZKOWSKI Adrian MKS Zduńska Wola # 91 U20 LD II
3 42.38 WOJCIECHOWSKI Emil MMLUKS Sprint Zduńska Wola 91 U20 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/4754/11 2011 3
4 33.39 PŹCINA Sebastian MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD IV
5 32.85 KU¦WIK Artur MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD --
6 29.15 SZEWCZYK Mateusz MKS Zduńska Wola # 94 U18 LD --
7 28.50 KACZMAREK Janusz MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8439159393311 sekund