Chorzów 07 - 09.07.2023
29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 3 e 1 12.00 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław 2007 U18 DS -1.2 I KOBIAŁKA Kamil Z/3881/20 2023 LDK!
2 5 e 1 12.06 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -1.2 I GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2023 LDK!
3 6 e 1 12.10 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB -1.2 I PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2023 LDK!
4 11 e 1 12.34 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U18 LD -1.2 II GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
5 12 e 1 12.42 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -1.2 II HONDOWSKA Aneta ROSTEK William , Z/0268/19 , 2023 LDK!
6 14 e 1 12.49 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.2 II JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2023 LDK!
7 18 e 1 12.61 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -1.2 II DMP U20 GUJA Marta Z/13945/21 2023 LDK! 129
8 19 e 1 12.62 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -1.2 II BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
1 1 e 2 11.86 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -1.1 I DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK! 164
2 2 e 2 11.98 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL -1.1 I B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
3 7 e 2 12.13 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -1.1 I ZAJĄC Adam Z/4905/19 2023 LDK!
4 10 e 2 12.29 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -1.1 II DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK! 143
5 15 e 2 12.60 BACZYŃSKA Zuzanna KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -1.1 II DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4689/22 2023 93 130
6 16 e 2 12.61 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM -1.1 II CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2023 5 LDK!
7 17 e 2 12.61 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -1.1 II ŁUCZAK Bernadeta # Z/0814/22 2023
8 22 e 2 12.73 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -1.1 II DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2023 LDK! 124
1 4 e 3 12.04 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.5 I DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK! 155
2 8 e 3 12.16 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -0.5 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2023 LDK!
3 9 e 3 12.18 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -0.5 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2023 LDK!
4 12 e 3 12.42 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM -0.5 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK! 138
5 20 e 3 12.66 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -0.5 II OSTANEK Aneta Z/12559/21 2023 LDK!
6 21 e 3 12.72 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS -0.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2023 LDK!
7 23 e 3 12.77 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD -0.5 III BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2023
8 24 e 3 12.86 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -0.5 III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2023 LDK! 79 118
1 f 1 11.78 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +1.1 M B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
2 f 1 11.80 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP +1.1 M DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK! 167
3 f 1 11.83 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.1 M DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK! 165
4 f 1 11.87 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław 2007 U18 DS +1.1 I KOBIAŁKA Kamil Z/3881/20 2023 LDK!
5 f 1 12.02 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +1.1 I GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2023 LDK!
6 f 1 12.07 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL +1.1 I ZAJĄC Adam Z/4905/19 2023 LDK!
  f 1 DNF JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB +1.1 -- PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2023 LDK!
  f 1 DNF DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD +1.1 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2023 LDK!
1 f 2 11.89 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU 0.0 I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2023 LDK!
2 f 2 12.13 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL 0.0 I DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK! 150
3 f 2 12.29 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM 0.0 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK! 143
4 f 2 12.32 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U18 LD 0.0 II GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
5 f 2 12.39 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL 0.0 II JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2023 LDK!
6 f 2 12.49 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS 0.0 II HONDOWSKA Aneta ROSTEK William , Z/0268/19 , 2023 LDK!
7 f 2 12.55 BACZYŃSKA Zuzanna KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD 0.0 II DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4689/22 2023 96 132
8 f 2 12.58 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM 0.0 II CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2023 5 LDK!
400 m K
1 3 e 1 55.62 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD I STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2023 LDK!
2 5 e 1 56.57 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL II GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
3 8 e 1 57.72 WOŚ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL II DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/1527/19 2023 LDK! 99 132
4 9 e 1 57.83 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL II MARMUR Stanisław Z/3242/18 2023 LDK!
5 12 e 1 58.88 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2023 LDK!
6 15 e 1 59.01 ABSYL Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL III ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
7 21 e 1 60.51 WITKOWSKA Barbara BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0182/18 2023 LDK!
8 24 e 1 61.52 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL III DMP STAŚKIEWICZ Jakub Z/1178/20 2024 LDK! 61
1 2 e 2 55.57 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL I DMP DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0919/18 2023 5 LDK! 123 153
2 4 e 2 56.13 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU I CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2023 LDK!
3 6 e 2 57.21 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD II PIASECKI Marcin Z/2309/21 2023 LDK!
4 7 e 2 57.26 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ II CZYŻ Maciej Z/3227/21 2023 LDK!
5 16 e 2 59.11 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2023 LDK!
6 17 e 2 59.59 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U18 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4298/20 2023
7 20 e 2 60.07 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2023 LDK!
8 25 e 2 61.58 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2023 LDK!
1 1 e 3 53.92 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN M LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2023 LDK!
2 10 e 3 58.26 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2023 BEZ
3 11 e 3 58.52 KANAKANTI Jasmine WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA II CZYŻ Radosław Z/4916/22 2023
4 13 e 3 58.94 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2023 LDK!
5 14 e 3 58.94 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II DMP U20 KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2023 3 LDK! 122
6 18 e 3 59.73 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP III GOTÓWKA Monika Z/1031/20 2023
7 19 e 3 60.05 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2023 LDK!
8 22 e 3 60.85 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2023 BEZ
9 23 e 3 61.28 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III KĘDZIORA Robert Z/1150/20 2023 LDK!
800 m K
1 2 e 1 2:12.98 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/3133/19 2023 LDK! 137
2 4 e 1 2:14.02 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2023
3 9 e 1 2:17.86 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2023 LDK!
4 10 e 1 2:18.29 KACPRZYŃSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2007 U18 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14717/21 2023
5 18 e 1 2:20.63 MARTIN Gabriella GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL III DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1178/19 2023 LDK! 113
6 19 e 1 2:21.47 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U18 PK III SUGIER Maria Z/5607/19 2023 LDK!
7 21 e 1 2:22.93 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 2007 U18 ZP III MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2023 BEZ
8 23 e 1 2:24.70 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2023 LDK!
1 5 e 2 2:14.04 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2023 LDK! 133
2 6 e 2 2:14.89 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2023 LDK! 130
3 7 e 2 2:15.96 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2023 5 LDK!
4 8 e 2 2:16.75 BOROWSKA Kinga SMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS II GOLEC Dominik Z/0521/20 2023 LDK!
5 13 e 2 2:19.23 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U18 WP III OKONIEWSKI Zbigniew Z/1824/19 2023
6 15 e 2 2:19.47 SADLEJA Julia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/6270/22 2023 117
7 17 e 2 2:20.22 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL III MORKA Piotr Z/0679/22 2023
8 22 e 2 2:24.20 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK III BARSZCZ Mirosław # Z/4926/22 2023 LDK!
1 1 e 3 2:12.68 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2023 LDK!
2 3 e 3 2:13.49 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U18 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2023 LDK!
3 11 e 3 2:18.42 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U18 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz Z/3503/19 2023 LDK! 75
4 12 e 3 2:18.86 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL III DMP DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3321/20 2023 LDK! 73 118
5 14 e 3 2:19.28 RAK Izabela MKL Szczecin 2007 U18 ZP III BARAŃSKI Przemysław Z/4409/22 2023 LDK!
6 16 e 3 2:19.99 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2023
7 20 e 3 2:21.95 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL III DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2023 BEZ LDK! 110
8 24 e 3 2:28.89 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2023 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:31.75 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ I DMP DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2690/21 2023 104 140
2 2 s 1 4:32.23 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ II GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2023 LDK!
3 3 s 1 4:37.87 KOPEĆ Gabriela SMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS II B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0519/20 , 2023 LDK!
4 4 s 1 4:37.93 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ II DMP DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2853/19 2023 89 130
5 5 s 1 4:46.86 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA III MIREK Wacław Z/1888/18 2023 5 LDK!
6 6 s 1 4:48.45 ŚWIEGOT Julia WKS Śląsk Wrocław 2006 U18 DS III ADAMEK Marek Z/3734/20 2023 LDK!
7 7 s 1 4:49.29 HRYCIUK Marianna OKS Start Otwock 2006 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3493/20 2023 LDK!
8 8 s 1 4:52.69 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2023 LDK!
9 11 s 1 4:54.48 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2023 LDK!
10 12 s 1 4:54.85 PIASECKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/13997/21 2023 103
11 16 s 1 5:05.38 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2023
12 18 s 1 5:06.80 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2023 LDK!
1 9 s 2 4:53.17 CZUBKOWSKA Pola Ducla Academy Warszawa 2007 U18 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/6231/22 2023
2 10 s 2 4:54.33 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/12908/21 2023 LDK!
3 13 s 2 5:01.69 BĄBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP IV ZOK Roman Z/3028/19 2023 BEZ LDK!
4 14 s 2 5:04.02 ROZKRUT Łucja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/6485/22 2023
5 15 s 2 5:04.41 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2023 BEZ LDK!
6 17 s 2 5:05.45 DĘBSKA Natalia KS Limanowa Forrest 2006 U18 MA IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/3445/23 2023
7 19 s 2 5:11.44 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2023
8 20 s 2 5:13.11 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna # Z/0989/22 2023 LDK!
9 21 s 2 5:14.07 KARPIŃSKA Magda OSiR Wyspiarz Świnoujście 2006 U18 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14186/21 2023 LDK!
10 22 s 2 5:21.78 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2023 LDK!
11 23 s 2 5:25.65 CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek WĘGRZYN Monika # , Z/2386/18 , 2023 LDK!
12 24 s 2 5:28.74 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/2009/20 2023 LDK!
400 m pł K K
1 2 e 1 62.59 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL II ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
2 3 e 1 62.62 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U18 PM II DMP U20 DIAK Mateusz Z/2343/20 2023 LDK! 142
3 7 e 1 63.54 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP II DMP U20 KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2023 LDK! 136
4 13 e 1 65.58 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP II LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
5 14 e 1 66.22 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL III CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
6 15 e 1 66.74 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
7 17 e 1 66.89 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS III STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2023 BEZ
8 23 e 1 69.04 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U18 MZ IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
1 4 e 2 63.00 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
2 6 e 2 63.08 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2023 4 LDK!
3 8 e 2 64.09 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023 132
4 11 e 2 65.31 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS II WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/2898/20 , 2023 BEZ LDK!
5 12 e 2 65.55 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2023 LDK!
6 16 e 2 66.88 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL III KOS Kamil Z/1993/18 2023 LDK!
7 18 e 2 67.01 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2023
1 1 e 3 59.68 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK! 163
2 5 e 3 63.05 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP II DMP DMP U20 BUŚKO Przemysław Z/6140/21 2023 2 LDK! 106 139
3 9 e 3 64.10 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
4 10 e 3 65.11 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2023
5 19 e 3 67.27 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0036/20 2023 LDK!
6 20 e 3 67.34 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL III WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
7 21 e 3 67.69 STEFAŃSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/12538/21 2023 LDK!
8 22 e 3 68.84 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2023
1500 m prz K
1 1 s 1 4:55.76 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL I DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 4:57.18 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP I ZDONEK Filip Z/2007/20 2023 LDK!
3 3 s 1 5:04.69 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP II KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 5:08.89 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL II PASZTA Wiesław Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 5:11.21 KAROLAK Amelia RLTL Optima Radom 2007 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2023 LDK! 125
6 6 s 1 5:19.81 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/0866/20 2023 LDK!
7 7 s 1 5:20.08 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2023 LDK!
8 8 s 1 5:25.04 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2023 LDK! 108
9 9 s 1 5:27.63 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III KOWALSKI Robert Z/5166/18 2023 BEZ LDK!
10 11 s 1 5:33.58 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA III PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2023 LDK!
11 12 s 1 5:35.77 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV DMP U20 KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2023 4 LDK! 96
12 22 s 1 5:46.12 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ IV DMP U20 BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2023 LDK! 87
1 10 s 2 5:31.21 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL III LAMCH Czesław Z/3892/20 2023 LDK!
2 13 s 2 5:38.27 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2023
3 14 s 2 5:39.34 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2023 LDK!
4 15 s 2 5:40.43 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1376/18 2023
5 16 s 2 5:42.23 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK IV DMP U20 DUDA Bogusław Z/4611/18 2023 BEZ LDK! 90
6 17 s 2 5:43.61 HAŚKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0342/18 2023 BEZ LDK!
7 18 s 2 5:45.40 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2023 LDK!
8 19 s 2 5:45.95 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP IV GRENDA Jan Z/13050/21 2023 LDK!
8 19 s 2 5:45.95 DUBIEL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL IV PASZTA Wiesław Z/11744/21 2023
10 21 s 2 5:46.09 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/4328/20 2023
Tyczka K
1 2 e 1 3.00 POSŁUSZNY Martyna MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS II B.D. ŁOŚ Dariusz , Z/10692/21 , 2023 LDK!
1 2 e 1 3.00 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ II GĘBSKI Adam Z/12111/21 2023
1 2 e 1 3.00 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK II WRONA Agnieszka Z/2295/19 2023 LDK!
1 2 e 1 3.00 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U18 PM II KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz , Z/2694/20 , 2023 LDK!
1 2 e 1 3.00 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U18 PM II SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2023
1 2 e 1 3.00 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U18 SL II KUBALA Magdalena KUBALA Magdalena Z/2212/20 2023 LDK!
7 12 e 1 2.90 BORKOWSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz 2007 U18 KP III DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz DEJEWSKI Michał , Z/2400/19 , 2023 BEZ LDK!
8 13 e 1 2.70 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U18 LD III DMP U20 LISIAK Adam Z/0192/20 2023 110
9 17 e 1 2.50 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź 2007 U18 LD IV LISIAK Adam Z/1240/22 2023
10 18 e 1 2.50 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U18 ZP IV DMP U20 FERFET Marek Z/0075/22 2023 LDK! 98
1 1 e 2 3.10 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U18 PM II KASZUBA Tomasz # Z/3015/20 2023 LDK!
2 2 e 2 3.00 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź 2006 U18 LD II DMP DMP U20 ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2023 LDK! 87 130
2 2 e 2 3.00 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2023
4 10 e 2 3.00 WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U18 PM II JURGA Łukasz Z/12176/21 2023
5 11 e 2 3.00 BABIAK Joanna KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ II GĘBSKI Adam Z/0580/23 2023
6 13 e 2 2.70 KNIGAWKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/14513/21 2023
7 15 e 2 2.50 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0834/20 2023
7 15 e 2 2.50 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U18 KP IV DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz , Z/4855/19 , 2023 LDK!
9 18 e 2 2.50 ZAŁĘSKA Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz 2007 U18 KP IV BADULSKI Tomasz Z/0400/23 2023
W dal K
1 1 e 1 5.95 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.7 I WALCZAK Michał Z/1061/18 2023 5 LDK!
2 2 e 1 5.73 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +1.0 II WALCZAK Michał Z/1060/18 2023 BEZ LDK!
3 5 e 1 5.54 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.8 II GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2023 LDK!
4 8 e 1 5.48 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.3 II ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2023 LDK!
5 9 e 1 5.36 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.1 III WALCZAK Michał Z/1062/18 2023 BEZ LDK!
6 10 e 1 5.35 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.9 III ZIELIŃSKA Janina Z/4309/19 2023 LDK!
7 15 e 1 5.20 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS +0.7 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2023 LDK!
8 18 e 1 5.05 DYDZIŃSKA Nadia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD 0.0 IV ANESZKO Marta PIEKARSKA Monika # , Z/5612/19 , 2023 LDK!
9 20 e 1 5.01 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.1 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK! 61 82
10 21 e 1 4.99 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +0.3 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
  e 1 NM GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK 0.0 -- BIGUS Anna Z/4630/18 2023 BEZ LDK!
1 3 e 2 5.59 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +0.8 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2023 LDK!
2 4 e 2 5.56 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U18 DS +0.6 II KARPOWICZ Tadeusz SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4181/19 2023 LDK!
3 6 e 2 5.53 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2023 LDK!
4 7 e 2 5.52 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +0.3 II WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK!
5 11 e 2 5.34 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.8 III WALCZAK Michał Z/1069/18 2023 5 LDK!
6 12 e 2 5.34 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2023 LDK!
7 13 e 2 5.30 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK +0.3 III DŁUGOSZ Ryszard Z/2226/20 2023 LDK!
8 14 e 2 5.30 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +0.4 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2023 LDK!
9 16 e 2 5.09 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK +0.5 IV TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2023 LDK!
10 17 e 2 5.07 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U18 SL +0.1 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
11 19 e 2 5.05 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -0.3 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/2600/20 2023 LDK! 85
Kula (3) K
1 2 e 1 14.16 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 LDK!
2 3 e 1 14.04 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP I DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK! 140
3 9 e 1 13.19 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U18 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2023 LDK! 123
4 10 e 1 13.01 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU II B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
5 11 e 1 12.97 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2023
6 12 e 1 12.67 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2023
7 13 e 1 12.26 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2023
8 16 e 1 11.74 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2023
9 18 e 1 11.70 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2023 LDK!
10 21 e 1 11.10 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U18 PM III PAPROCKA Dorota Z/3545/20 2023 LDK!
11 23 e 1 10.79 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U18 WP IV ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2023 LDK!
12 24 e 1 10.41 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
1 1 e 2 14.40 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U18 WP I PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2023
2 4 e 2 13.90 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2023 LDK!
3 5 e 2 13.52 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM II DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK! 130
4 6 e 2 13.39 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2023
5 7 e 2 13.36 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP II LUZAK Andrzej Z/3925/18 2023 BEZ LDK!
6 8 e 2 13.21 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2023 BEZ LDK!
7 14 e 2 12.11 MIELECH Gabriela KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD III DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/3296/20 2023 LDK! 109
8 15 e 2 12.02 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2023 LDK!
9 17 e 2 11.73 TADDA Liliana LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM III KOWNATKE Rafał Z/1813/20 2023 LDK!
10 19 e 2 11.22 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023
11 20 e 2 11.16 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2023 BEZ
12 22 e 2 10.95 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP IV B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2023 LDK!
Młot (3) K
1 1 e 1 53.88 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2023 LDK! 141
2 2 e 1 53.34 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U18 WP I JUSIAK Bogusław # Z/3237/22 2023 LDK!
3 5 e 1 49.62 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP II GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2023 LDK!
4 7 e 1 47.98 PĘKALA Aleksandra TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U18 SL II DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/3055/22 2023 121
5 9 e 1 47.50 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2023 LDK!
6 10 e 1 47.27 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2023 BEZ LDK! 119
7 12 e 1 46.82 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2023
8 14 e 1 46.68 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2023 LDK!
9 16 e 1 41.87 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2023 BEZ LDK!
10 20 e 1 40.04 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2023
11 21 e 1 38.85 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz # Z/0533/18 2023 BEZ LDK!
1 3 e 2 53.00 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2023
2 4 e 2 51.04 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2023 LDK!
3 6 e 2 49.13 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK II ŁYP Jacek Z/0055/21 2023 LDK!
4 8 e 2 47.58 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU II DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2023 120
5 11 e 2 47.02 SZPOND Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III WOCHNA Robert Z/8257/21 2023 LDK!
6 13 e 2 46.80 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP III KSOBIECH Bartosz # Z/0530/20 2023 LDK!
7 15 e 2 43.62 BANAŚ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP III NALEPA Marek Z/1159/22 2023
8 17 e 2 41.26 GREGORCZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL III KURDZIEL Andrzej Z/2917/23 2023
9 18 e 2 41.20 MATJEJÓS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS III WOCHNA Robert Z/11767/21 2023 LDK!
10 19 e 2 40.90 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0406/22 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 2 e 1 41.85 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2023 LDK!
2 5 e 1 40.73 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
3 7 e 1 39.48 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2023 5 LDK! 107
4 8 e 1 38.44 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2023 LDK!
5 10 e 1 37.38 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2023 BEZ LDK!
6 15 e 1 34.34 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2023 LDK!
7 16 e 1 33.85 KUBICZ Marcelina TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA IV WÓJCIK Weronika Z/13277/21 2023
8 19 e 1 29.95 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM -- B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
9 20 e 1 28.36 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/11468/21 2023 LDK!
10 21 e 1 28.35 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/0817/20 2023 LDK!
11 23 e 1 25.74 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów 2006 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/8710/21 2023 LDK!
1 1 e 2 43.60 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA II DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2023 125
2 3 e 2 41.56 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 GRECKA Ewa Z/2514/20 2023 116
3 4 e 2 40.78 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U18 SL III B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
4 6 e 2 40.29 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2023
5 9 e 2 37.84 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2023 BEZ
6 11 e 2 36.22 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2023 BEZ LDK!
7 12 e 2 36.13 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
8 13 e 2 35.93 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2023 LDK!
9 14 e 2 35.69 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U18 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2023 BEZ LDK!
10 17 e 2 33.67 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ IV B.D. Z/3872/20 2023
11 18 e 2 30.05 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/2828/19 2023 LDK!
12 22 e 2 27.75 ROSZKOWSKA Olga UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1301/22 2023
100 m M
1 1 e 1 10.68 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM -0.1 I WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2023 LDK!
2 4 e 1 10.77 GRODEK Łukasz MKL Szczecin 2006 U18 ZP -0.1 I IWIŃSKA Anna Z/5600/19 2023 LDK!
3 9 e 1 11.03 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP -0.1 II CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2023 LDK!
4 11 e 1 11.10 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -0.1 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
5 12 e 1 11.11 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.1 II GUJA Marta Z/5747/22 2023 LDK!
6 17 e 1 11.23 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U18 LD -0.1 II SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr , Z/0835/21 , 2023 LDK!
7 21 e 1 11.51 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.1 III MAJCHROWICZ Rena Z/1619/23 2023 LDK!
1 3 e 2 10.75 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -0.7 I ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
2 5 e 2 10.80 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -0.7 I DMP U20 WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK! 150
3 7 e 2 10.88 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -0.7 I GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2023 LDK!
4 10 e 2 11.09 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -0.7 II LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek , Z/0892/20 , 2023 LDK!
5 14 e 2 11.14 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -0.7 II B.D. Z/3922/23 2023
6 15 e 2 11.21 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -0.7 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2023
7 16 e 2 11.22 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.7 II WALCZAK Michał Z/3103/19 2023 LDK!
8 18 e 2 11.27 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -0.7 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK! 82 123
1 2 e 3 10.68 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +0.3 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK! 158
2 6 e 3 10.85 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.3 I SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2023
3 8 e 3 10.98 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD +0.3 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
4 13 e 3 11.13 LATOSIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +0.3 II ROLAK Dorota # Z/1131/22 2023
5 19 e 3 11.27 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.3 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
6 20 e 3 11.43 NAWOTCZYŃSKI Kacper KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.3 III SUPROŃ Jarosław Z/12824/21 2023
7 22 e 3 11.52 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +0.3 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/5474/19 2023 LDK!
  e 3 DQ IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +0.3 -- MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2023 LDK!
1 f 1 10.65 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL 0.0 M ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
2 f 1 10.69 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP 0.0 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK! 158
3 f 1 10.70 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB 0.0 I DMP U20 WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK! 157
4 f 1 10.70 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM 0.0 I WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2023 LDK!
5 f 1 10.82 GRODEK Łukasz MKL Szczecin 2006 U18 ZP 0.0 I IWIŃSKA Anna Z/5600/19 2023 LDK!
6 f 1 10.90 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU 0.0 I GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2023 LDK!
7 f 1 10.90 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA 0.0 I SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2023
8 f 1 11.05 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD 0.0 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
1 f 2 10.88 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP -0.1 I CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2023 LDK!
2 f 2 11.07 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -0.1 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
3 f 2 11.08 LATOSIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -0.1 II ROLAK Dorota # Z/1131/22 2023
4 f 2 11.12 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -0.1 II LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek , Z/0892/20 , 2023 LDK!
5 f 2 11.14 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.1 II WALCZAK Michał Z/3103/19 2023 LDK!
6 f 2 11.14 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.1 II GUJA Marta Z/5747/22 2023 LDK!
7 f 2 11.17 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -0.1 II B.D. Z/3922/23 2023
8 f 2 11.24 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -0.1 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2023
1 1 w 1 11.07 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB +1.1 II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK! 845
2 2 w 1 11.31 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +1.1 III DMP U20 FERFET Marek Z/3179/23 2023 LDK! 793 120
3 3 w 1 11.36 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.1 III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2023 LDK! 782
4 4 w 1 11.44 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP +1.1 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK! 765
5 5 w 1 11.47 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD +1.1 III WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2023 759
6 6 w 1 11.60 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP +1.1 III KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2023 BEZ LDK! 732
7 8 w 1 11.68 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.1 III RZEPKA Marek Z/3268/20 2023 LDK! 715
8 9 w 1 11.78 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +1.1 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2023 LDK! 695
1 7 w 2 11.65 BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +0.1 III KORDASIEWICZ Damian Z/2795/20 2023 LDK! 721
2 10 w 2 11.88 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP +0.1 IV CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2023 LDK! 675
3 11 w 2 11.96 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.1 IV CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2023 LDK! 659
4 12 w 2 11.98 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.1 IV GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2023 LDK! 655
5 14 w 2 12.14 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +0.1 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2023 LDK! 624
6 15 w 2 12.16 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +0.1 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2023 LDK! 620
7 16 w 2 12.17 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.1 IV FERFET Marek Z/10634/21 2023 LDK! 618
8 17 w 2 12.28 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 597
1 13 w 3 12.02 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP -0.8 IV KECLER Szymon Z/1663/20 2023 LDK! 647
2 18 w 3 12.33 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -0.8 -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK! 588
3 19 w 3 12.36 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -0.8 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2023 582
4 20 w 3 12.59 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -0.8 -- ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz , Z/10930/21 , 2023 LDK! 540
5 21 w 3 12.70 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -0.8 -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2023 LDK! 520
6 22 w 3 12.74 HOZER-KOĆMIEL Anton STS Pomerania Szczecin 2007 U18 ZP -0.8 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2023 513
400 m M
1 1 e 1 48.85 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U18 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2023 BEZ LDK!
2 2 e 1 49.02 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2023 LDK! 141
3 8 e 1 50.60 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP III DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2023 LDK! 125
4 12 e 1 51.36 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2023 LDK!
5 14 e 1 51.62 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0214/16 2023 BEZ
6 18 e 1 51.93 MAJ Piotr AZS Łódź 2007 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/5641/22 2023
7 20 e 1 52.73 ZASADA Wiktor KL Lumel Zielona Góra 2006 U18 LB III FILIPOWSKI Krzysztof Z/5571/22 2023 LDK!
8 23 e 1 62.38 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2023 LDK!
1 5 e 2 49.79 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2023
2 6 e 2 49.87 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ II CZYŻ Maciej Z/1101/18 2023 5 LDK!
3 9 e 2 50.82 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD III DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/14521/21 2023 LDK! 77 122
4 15 e 2 51.64 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL III DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK! 113
5 16 e 2 51.68 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ III KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2023
6 17 e 2 51.92 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL III DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/14110/21 2024 LDK! 62 110
7 21 e 2 53.26 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL IV WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
  e 2 DNF CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/0089/21 2023 LDK!
1 3 e 3 49.11 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS II ŁOMAŃSKI Dariusz Z/13491/21 2023 LDK!
2 4 e 3 49.22 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU II DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej , Z/1538/21 , 2023 LDK! 139
3 7 e 3 50.07 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL II DMP U20 PRENCEL Piotr Z/13349/21 2023 LDK! 130
4 10 e 3 50.86 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/3004/21 2023
5 11 e 3 51.34 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/4953/19 2023
6 13 e 3 51.38 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/4988/19 2023 LDK!
7 19 e 3 52.20 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD III DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina , Z/3025/20 , 2023 LDK! 58 108
8 22 e 3 53.29 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2023
1 1 w 1 50.00 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK! 815
2 2 w 1 51.25 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2023 LDK! 758
3 3 w 1 52.11 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2023 BEZ LDK! 720
4 4 w 1 52.16 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2023 718
5 5 w 1 52.76 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK! 692
6 6 w 1 53.75 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2023 LDK! 650
7 7 w 1 53.81 BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2795/20 2023 LDK! 647
8 8 w 1 54.10 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2023 LDK! 635
1 9 w 2 54.21 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/1663/20 2023 LDK! 631
2 10 w 2 54.56 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2023 LDK! 617
3 11 w 2 54.63 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2023 LDK! 614
4 13 w 2 54.88 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 604
5 15 w 2 55.67 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz , Z/10930/21 , 2023 LDK! 572
6 16 w 2 55.74 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK! 569
7 18 w 2 56.90 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2023 LDK! 525
8 19 w 2 57.40 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2023 LDK! 506
1 12 w 3 54.75 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP IV FERFET Marek Z/3179/23 2023 LDK! 609
2 14 w 3 55.51 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2023 LDK! 578
3 17 w 3 56.08 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2023 LDK! 556
4 20 w 3 58.69 HOZER-KOĆMIEL Anton STS Pomerania Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2023 459
5 21 w 3 59.71 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2023 LDK! 423
6 22 w 3 60.15 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2023 408
800 m M
1 7 e 1 1:57.92 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/5421/19 2023 LDK!
2 9 e 1 1:58.40 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2023
3 10 e 1 1:58.42 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U18 DS III JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2023 LDK!
4 13 e 1 1:59.08 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III DMP U20 KOHUTEK Artur Z/2784/20 2023 LDK! 111
5 17 e 1 1:59.65 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2023 LDK! 109
6 20 e 1 2:01.66 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK! 98
7 21 e 1 2:01.89 SEJLER Patryk LKS Stal Mielec 2006 U18 PK III ZIOŁO Stanisław Z/1221/20 2023
8 22 e 1 2:02.43 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2023 BEZ LDK!
1 3 e 2 1:56.22 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP II GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2023 LDK!
2 5 e 2 1:56.88 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS II B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2023 LDK!
3 8 e 2 1:57.98 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III DMP U20 SUGIER Maria Z/0321/18 2023 BEZ LDK! 116
4 11 e 2 1:58.45 DANKÓW Franciszek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP III DMP U20 LACH Magdalena Z/10873/21 2023 LDK! 114
5 14 e 2 1:59.28 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2023 LDK! 111
6 19 e 2 2:00.37 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan Z/3906/19 2023
7 23 e 2 2:02.74 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia DUDA Bogusław , Z/4602/18 , 2023 BEZ LDK! 93
8 24 e 2 2:04.01 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2023 LDK!
1 1 e 3 1:55.56 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP II LACH Magdalena Z/1356/20 2023 LDK!
2 2 e 3 1:55.85 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP II MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2023
3 4 e 3 1:56.57 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2023 LDK! 123
4 6 e 3 1:57.42 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2023 LDK!
5 12 e 3 1:59.02 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U18 SL III DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2023 LDK!
6 15 e 3 1:59.58 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2023 LDK!
7 16 e 3 1:59.64 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/0800/20 2023 LDK!
8 18 e 3 2:00.35 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2023 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:00.81 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U18 MZ II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz Z/0393/19 2023 LDK! 122
2 2 s 1 4:02.52 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz Z/0513/20 2023 BEZ LDK!
3 4 s 1 4:03.84 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
4 5 s 1 4:04.25 REETZ Szymon KS Pro Athlete Grudziądz 2007 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2023 LDK!
5 6 s 1 4:05.95 JAROSZ Antoni WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1615/18 2023
6 7 s 1 4:06.84 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2023 LDK!
7 8 s 1 4:06.86 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD III SAWICKA Izabela Z/13110/21 2023
8 10 s 1 4:08.39 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2023 LDK!
9 12 s 1 4:09.46 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot 2007 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2023 LDK!
10 14 s 1 4:10.15 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan Z/0307/19 2023 BEZ
11 22 s 1 4:29.29 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U18 ZP -- B.D. Z/1770/20 2023
  s 1 DNF SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL -- DMP DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
1 3 s 2 4:03.13 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2023
2 9 s 2 4:07.69 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1326/19 2023 LDK!
3 11 s 2 4:08.81 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/10570/21 2023 45 106
4 13 s 2 4:10.12 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska 2007 U18 SL III B.D. Z/5347/22 2023
5 15 s 2 4:12.46 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 2007 U18 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0124/20 2023 LDK!
6 16 s 2 4:12.61 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2023
7 17 s 2 4:12.74 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2023
8 18 s 2 4:13.73 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2023 LDK!
9 19 s 2 4:15.83 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2023 LDK!
10 20 s 2 4:16.95 JANKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP IV BYTNIEWSKI Szymon # Z/2377/20 2023 LDK!
11 21 s 2 4:21.53 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2023 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:36.95 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2023 LDK! 130
2 2 s 1 8:46.63 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2023 LDK!
3 3 s 1 8:47.69 ŁABA Karol LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU III JAMROZ Mieczysław Z/6560/22 2023
4 4 s 1 8:56.00 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 8:57.41 ZAJĄC Radosław MKL Szczecin 2006 U18 ZP III BARAŃSKI Przemysław Z/0852/22 2023
6 6 s 1 8:58.94 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2006 U18 WP III B.D. Z/1505/20 2023
7 7 s 1 8:59.95 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU III BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2023 LDK!
8 8 s 1 9:00.18 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/3222/19 , 2023 LDK!
9 9 s 1 9:01.42 ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2023 LDK!
10 10 s 1 9:01.79 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK!
11 11 s 1 9:02.35 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2023 LDK!
12 12 s 1 9:03.40 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2023 BEZ LDK!
13 13 s 1 9:03.46 BONDARUK Paweł MKS Juvenia Białystok 2006 U18 PD III GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/13094/21 2023
14 14 s 1 9:09.41 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U18 PK III WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2023 LDK!
15 15 s 1 9:13.54 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2023 LDK!
16 16 s 1 9:13.84 PACZOSKA Jakub GKS Cartusia Kartuzy 2007 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/6525/22 2023 LDK!
17 17 s 1 9:19.66 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U18 SL IV GAWLINA Józef Z/3409/19 2023
18 18 s 1 9:25.11 CŁAPIŃSKI Bruno SSA Legia 1926 Warszawa # 2006 U18 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/5503/23 2023
19 19 s 1 9:26.43 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/3806/20 2023 LDK!
20 20 s 1 9:32.23 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2023
21 21 s 1 9:39.20 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2023
22 22 s 1 9:49.68 DZIEMIAŃCZYK Aleksander KS Parkiet Hajnówka 2007 U18 PD IV SACHARCZUK Roman Z/0595/21 2023
23 23 s 1 9:56.52 CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata Z/0756/21 2023 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 e 1 54.31 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2023
2 3 e 1 54.47 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM II B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2023 BEZ LDK!
3 5 e 1 54.72 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2023 LDK!
4 10 e 1 55.91 KLĘK Konrad STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP II NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2023 LDK!
5 11 e 1 56.45 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN III CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2023
6 12 e 1 56.81 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/14605/21 2023 LDK!
7 14 e 1 56.90 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2023 BEZ LDK!
8 17 e 1 57.22 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP III MEHLICH Ronald Z/1290/20 2023
1 6 e 2 54.88 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
2 7 e 2 55.16 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA II CZYŻ Radosław Z/4111/19 2023
3 8 e 2 55.19 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD II BARSKA Jolanta Z/0408/19 2023 LDK!
4 13 e 2 56.89 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK III WĘGRZYN Monika # Z/3339/18 2023 BEZ LDK!
5 16 e 2 57.00 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2023
6 19 e 2 57.51 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz , Z/0915/21 , 2023 LDK!
7 20 e 2 57.61 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
8 24 e 2 59.42 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS IV BIELAWA Przemysław # Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
1 2 e 3 54.41 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023
2 4 e 3 54.64 KOSMACZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS II STOLARCZYK Grzegorz Z/0511/22 2023 LDK!
3 9 e 3 55.81 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2023 LDK!
4 15 e 3 56.94 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP III BIERŁA Dawid Z/0094/20 2023
5 18 e 3 57.50 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U18 SL III BOJKO Bogdan Z/4175/19 2023 BEZ
6 21 e 3 57.66 WIECZOREK Borys AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP III DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/0208/19 2023 LDK! 109
7 22 e 3 59.07 ŻUKOWSKI Sebastian MKS Juvenia Białystok 2006 U18 PD IV GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/12537/21 2023
8 23 e 3 59.29 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U18 LU IV CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2023 LDK!
Wzwyż M
1 1 e 1 1.83 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2023 BEZ LDK! 61 104
1 1 e 1 1.83 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2023 LDK!
1 1 e 1 1.83 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź 2006 U18 LD III DMP DMP U20 B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK! 61 104
4 8 e 1 1.83 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0027/21 2023 LDK!
5 9 e 1 1.83 KUSZKO Jakub MKL Szczecin 2007 U18 ZP III BINDASZEWSKA Hanna Z/10523/21 2023
6 10 e 1 1.79 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK IV DMP U20 ŁYP Jacek Z/3389/20 2023 LDK! 97
7 13 e 1 1.79 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK IV SIWEK Andrzej Z/0221/22 2023
8 17 e 1 1.75 STEFANEK Kuba LUKS Namysłów 2006 U18 OP IV GŁOWACKI Leszek Z/8706/21 2023 LDK!
9 18 e 1 1.75 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2023 LDK!
10 21 e 1 1.70 ZUCHNIEWICZ Dorian MKLA Łęczyca 2007 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/7528/21 2023 LDK!
1 1 e 2 1.83 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III DMP U20 RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2023 LDK! 104
1 1 e 2 1.83 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III DMP DMP U20 B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta HOŁUB Beata , Z/1540/21 , 2023 LDK! 61 104
3 6 e 2 1.83 REBEJKO Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1895/21 2023 LDK!
4 7 e 2 1.83 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2023 LDK!
5 10 e 2 1.79 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/0368/21 2023 LDK!
5 10 e 2 1.79 STAŃCZYK Franciszek STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP IV NADARZYŃSKI Szymon Z/0015/23 2023 LDK!
7 13 e 2 1.79 DOŁGOPOŁ Axel MKL Szczecin 2006 U18 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna Z/3502/22 2023
8 15 e 2 1.75 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2023 LDK!
9 16 e 2 1.75 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2023 LDK! 90
10 19 e 2 1.70 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2023
10 19 e 2 1.70 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- DMP MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2023 37
12 22 e 2 1.70 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U18 LD -- B.D. Z/9742/21 2023 LDK!
1 1 w 1 1.89 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK! 705
2 2 w 1 1.89 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3268/20 2023 LDK! 705
3 3 w 1 1.83 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2023 LDK! 653
4 4 w 1 1.77 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK! 602
5 5 w 1 1.77 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2023 602
6 6 w 1 1.74 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK! 577
7 7 w 1 1.74 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2023 LDK! 577
8 8 w 1 1.74 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2023 BEZ LDK! 577
9 10 w 1 1.65 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 504 73
9 10 w 1 1.65 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2023 LDK! 504
11 14 w 1 1.62 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2023 LDK! 480
1 9 w 2 1.74 BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/2795/20 2023 LDK! 577
2 12 w 2 1.65 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2023 LDK! 504
3 13 w 2 1.62 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2023 LDK! 480
4 15 w 2 1.56 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/3179/23 2023 LDK! 434
5 16 w 2 1.53 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2023 LDK! 411
6 17 w 2 1.53 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2023 LDK! 411
7 18 w 2 1.53 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2023 LDK! 411
8 19 w 2 1.50 HOZER-KOĆMIEL Anton STS Pomerania Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2023 389
9 20 w 2 1.47 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2023 LDK! 367
10 21 w 2 1.44 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2023 345
11 22 w 2 1.32 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz , Z/10930/21 , 2023 LDK! 263
W dal M
1 1 e 1 7.02 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM +1.7 II DMP U20 DIAK Mateusz Z/0087/21 2023 LDK! 131
2 4 e 1 6.76 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +1.4 III CHOCHOROWSKI Jacek Z/7266/21 2023 LDK!
3 8 e 1 6.60 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -0.4 III FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2023 LDK!
4 7 e 1 6.60 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL +0.5 III FIJAK Krystyna Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
5 9 e 1 6.58 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U18 MZ +0.6 III BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2023 LDK!
6 10 e 1 6.52 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP +0.8 III KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2023 LDK!
7 11 e 1 6.50 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +0.2 III BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2023
8 15 e 1 6.40 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +0.5 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
9 18 e 1 6.31 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.4 III WALCZAK Michał Z/3106/19 2023 LDK!
10 19 e 1 6.29 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U18 SL +1.2 IV B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
11 21 e 1 6.09 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS +0.2 IV KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2023 LDK!
12 22 e 1 6.01 KIERZKOWSKI Tymoteusz MKS Juvenia Białystok 2007 U18 PD +0.6 IV GOŁĘBIOWSKI Jarosław GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/1392/22 2023
1 2 e 2 6.86 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.6 II DMP DMP U20 MERWA Janusz Z/0376/22 2023 LDK! 82 123
2 3 e 2 6.77 STAŃCZYK Franciszek STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +0.9 III NADARZYŃSKI Szymon Z/0015/23 2023 LDK!
3 5 e 2 6.69 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +1.5 III DMP DMP U20 KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2023 LDK! 71 114
4 6 e 2 6.60 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP +0.8 III SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2023 BEZ
5 12 e 2 6.48 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U18 MA +0.9 III ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2023 BEZ
6 13 e 2 6.48 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.9 III WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2023 BEZ LDK!
7 14 e 2 6.40 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.8 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2023 LDK! 55 99
8 16 e 2 6.40 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +1.0 III WALCZAK Michał Z/0262/20 2023 LDK!
9 17 e 2 6.37 BARTKOWIAK Stanisław MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -0.3 III ŁUCZAK Bernadeta Z/1027/23 2023
10 20 e 2 6.29 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -1.2 IV B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2023 LDK!
11 23 e 2 6.01 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.7 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2023
1 1 w 1 6.86 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD +0.6 II WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2023 781
2 2 w 1 6.80 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.3 II DMP U20 RZEPKA Marek Z/3268/20 2023 LDK! 767 120
3 3 w 1 6.63 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB +1.6 III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK! 727
4 4 w 1 6.42 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.6 III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2023 LDK! 679
5 5 w 1 5.98 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP +1.1 IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK! 582
6 6 w 1 5.92 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP +0.9 IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2023 BEZ LDK! 569
7 7 w 1 5.79 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP +0.6 -- KECLER Szymon Z/1663/20 2023 LDK! 542
8 8 w 1 5.72 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -0.3 -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2023 LDK! 527
9 9 w 1 5.66 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.2 -- FERFET Marek Z/10634/21 2023 LDK! 514
10 11 w 1 5.61 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -0.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2023 LDK! 504
  w 1 NM BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS 0.0 -- KORDASIEWICZ Damian Z/2795/20 2023 LDK! 0
1 10 w 2 5.63 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP +0.4 -- CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2023 LDK! 508
2 12 w 2 5.54 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.4 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2023 490
3 13 w 2 5.42 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.8 -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2023 LDK! 465
4 14 w 2 5.36 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.3 -- FERFET Marek Z/3179/23 2023 LDK! 453
5 15 w 2 5.34 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 -- DMP U20 RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK! 449 62
6 16 w 2 5.30 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 441
7 17 w 2 5.29 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2023 LDK! 439
8 18 w 2 5.08 HOZER-KOĆMIEL Anton STS Pomerania Szczecin 2007 U18 ZP +0.5 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2023 398
9 19 w 2 4.99 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +0.1 -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2023 LDK! 380
10 20 w 2 4.92 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +0.1 -- ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz , Z/10930/21 , 2023 LDK! 367
11 21 w 2 4.84 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2023 LDK! 352
Kula (5) M
1 1 e 1 16.81 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2023 LDK!
2 2 e 1 16.69 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD II DMP U20 ZABAWSKI Przemysław # Z/2806/20 2023 134
3 8 e 1 15.05 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń 2007 U18 KP II DMP U20 HULISZ Robert Z/3168/19 2023 117
4 9 e 1 14.95 GLINKA Jakub LUKS Orkan Września 2006 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/2607/20 2023 LDK!
5 10 e 1 14.92 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12140/21 2023
6 11 e 1 14.80 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2023 LDK!
7 15 e 1 14.46 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2023 LDK!
8 17 e 1 14.38 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK III MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2023
9 18 e 1 14.02 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2023
10 20 e 1 13.20 ŚWISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/1917/20 2023 LDK!
11 23 e 1 12.12 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2023
12 24 e 1 11.90 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2023 LDK!
1 3 e 2 16.50 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2023 LDK!
2 4 e 2 16.38 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 2007 U18 WP II PAWLAK Przemysław Z/2586/21 2023 LDK!
3 5 e 2 16.15 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2023 LDK!
4 6 e 2 15.57 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM II WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2023 LDK!
5 7 e 2 15.09 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
6 12 e 2 14.80 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U18 MZ III NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2023 LDK!
7 13 e 2 14.79 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2004/21 2023 LDK!
8 14 e 2 14.50 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2023
9 16 e 2 14.39 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
10 19 e 2 13.58 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2023 LDK!
11 21 e 2 13.19 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2023
12 22 e 2 12.85 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0867/20 2023 LDK!
1 1 w 1 13.73 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2023 712
2 2 w 1 13.51 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK! 698
3 3 w 1 13.48 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2023 LDK! 697
4 4 w 1 12.93 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK! 663
5 5 w 1 12.31 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2023 LDK! 625
6 6 w 1 11.07 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2023 LDK! 550
7 7 w 1 10.91 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2023 LDK! 540 74
8 8 w 1 10.64 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 FERFET Marek Z/10634/21 2023 LDK! 524 71
9 9 w 1 10.53 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2023 LDK! 518
10 10 w 1 10.51 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2023 LDK! 516
11 11 w 1 10.45 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2023 BEZ LDK! 513
1 12 w 2 10.09 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2023 LDK! 491
2 13 w 2 9.62 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK! 463
3 14 w 2 9.61 BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/2795/20 2023 LDK! 462
4 15 w 2 9.51 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2023 LDK! 456
5 16 w 2 9.13 HOZER-KOĆMIEL Anton STS Pomerania Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2023 434
6 17 w 2 8.72 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/3179/23 2023 LDK! 409
7 18 w 2 8.60 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2023 402
8 19 w 2 8.53 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK! 398
9 20 w 2 8.35 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz , Z/10930/21 , 2023 LDK! 387
10 21 w 2 7.90 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2023 LDK! 360
11 22 w 2 7.65 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2023 LDK! 346
Młot (5) M
1 1 e 1 63.45 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2023 LDK! 139
2 6 e 1 54.32 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2023 BEZ LDK!
3 7 e 1 53.58 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2023 LDK! 119
4 8 e 1 53.04 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2023 LDK!
5 9 e 1 52.56 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U18 SK III JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2023 LDK!
6 10 e 1 51.61 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2023 LDK! 115
7 11 e 1 51.51 KOŁAKOWSKI Karol KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/1888/20 2023 LDK! 115
8 12 e 1 50.84 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U18 SK III FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2023 LDK!
9 14 e 1 48.90 KOBIELSKI Maciej MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/13271/21 2023 LDK!
10 19 e 1 45.12 KACZYŃSKI Dawid LUKS Atletic Białystok 2006 U18 PD IV CHLEBIŃSKI Bogumił Z/3536/22 2023
  e 1 NM MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2023 LDK!
  e 1 NM DĄBROWSKI Kacper LUKS Atletic Białystok 2007 U18 PD -- CHLEBIŃSKI Bogumił Z/1672/23 2023
1 2 e 2 60.41 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2023
2 3 e 2 56.76 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U18 WP III JUSIAK Bogusław # Z/3238/22 2023 LDK!
3 4 e 2 55.16 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2023
4 5 e 2 54.84 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2023
5 13 e 2 50.71 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM III WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2023 LDK!
6 15 e 2 48.39 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2023
7 16 e 2 48.36 MICHALSKI Bartłomiej LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP IV DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0978/23 2023 LDK! 108
8 17 e 2 48.01 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2023
9 18 e 2 45.37 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U18 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2023 LDK!
10 20 e 2 44.46 JASIŃSKI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP IV MALINOWSKA Sandra Z/10861/21 2023
11 21 e 2 42.74 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2023 LDK!
12 22 e 2 42.45 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2023 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 e 1 62.58 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ II KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2023 BEZ
2 2 e 1 56.53 CYPRYAŃSKI Damian AML Słupsk 2007 U18 PM III DMP U20 GRECKA Ewa Z/2033/22 2023 115
3 4 e 1 55.59 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
4 9 e 1 52.84 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD III DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2023 LDK! 107
5 13 e 1 49.35 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2023 LDK!
6 15 e 1 49.00 BROŃCZYK Mateusz Akademia Biegowa Żary 2007 U18 LB IV BONIŚNIAK Dawid Z/0328/22 2023 LDK!
7 16 e 1 48.12 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U18 WP IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0293/20 2023 LDK!
8 17 e 1 47.41 PTASIŃSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM IV WALCZAK Leszek Z/2720/20 2023
9 19 e 1 46.04 ZDANOWICZ Franciszek KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD IV DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4286/21 , 2023 LDK! 94
10 20 e 1 45.55 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U18 KP IV JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2023 BEZ LDK!
11 21 e 1 45.53 HRYNIEWIECKI Wiktor MKS Juvenia Białystok 2007 U18 PD IV WOJNA Cezary Z/4704/22 2023
12 22 e 1 45.22 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 2007 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/4011/22 2023 LDK!
1 3 e 2 56.34 BOŻEK Jakub MKL Szczecinek 2006 U18 ZP III KNAJDROWSKI Tomasz Z/12875/21 2023
2 5 e 2 54.17 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB III HUDYMA Grzegorz Z/2928/20 2023
3 6 e 2 54.14 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/2634/20 2023 LDK!
4 7 e 2 53.00 PAPROCKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III WOCHNA Robert Z/8255/21 2023 LDK!
5 8 e 2 53.00 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2007 U18 DS III BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna , Z/2039/20 , 2023 LDK!
6 10 e 2 51.18 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5149/19 2023 LDK!
7 11 e 2 50.03 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/8628/21 2023 LDK!
8 12 e 2 49.61 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM IV B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
9 14 e 2 49.34 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3099/20 2023
10 18 e 2 46.81 WILCZYŃSKI Kajetan RLTL Optima Radom 2007 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/14371/21 2023 LDK! 96
11 23 e 2 43.69 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2023 LDK!
12 24 e 2 43.53 DUZIKOWSKI Maciej UKS Czwórka Białystok 2007 U18 PD -- WOJNA Cezary Z/5796/22 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.323240041733 sekund