Olsztyn 16.09.2023 Mistrzostwa Województwa Warm.-Maz. U14 i U16 2023. Mityng LA |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 26 | s | 1 | 14.86 | SZYDZIK Gabriela | UKS Piorun Barczewo | 2011 | U14 | WN | +0.7 | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/6451/23 | 2024 | ||||||
2 | 28 | s | 1 | 14.89 | JERULANK Kinga | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1408/23 | 2024 | ||||||
3 | 41 | s | 1 | 15.25 | ZBYROWSKA Marlena | UKS Gimpas Pasłęk | 2011 | U14 | WN | +0.7 | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/2291/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 53 | s | 1 | 15.56 | KRĘTKOWSKA Lena | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | +0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4249/23 | 2023 | ||||||
5 | 67 | s | 1 | 15.85 | SZARAMA Zuzanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.7 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/2453/23 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 79 | s | 1 | 16.29 | KONIECZNA Agata | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | +0.7 | -- | PALUCH Krystian | Z/0846/22 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 90 | s | 1 | 16.76 | MALINOWSKA Zoja | KS Zamek Kurzętnik | 2010 | U14 | WN | +0.7 | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/6472/23 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 100 | s | 1 | 17.37 | MISIAK Aniela | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | +0.7 | -- | PALUCH Krystian | Z/0802/22 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 7 | s | 2 | 14.07 | DULSKA Paula | LUKS Orneta | 2011 | U14 | WN | 0.0 | V | MAKOWSKI Leszek # | Z/6565/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 58 | s | 2 | 15.66 | ZAKRZEWSKA Maria | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5269/23 | 2023 | ||||||
3 | 66 | s | 2 | 15.83 | ŁASTOWSKA Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/6943/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 74 | s | 2 | 16.16 | MOKAŃSKA Anna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4140/22 | 2024 | ||||||
5 | 84 | s | 2 | 16.49 | TRZECIAK Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/3004/23 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 88 | s | 2 | 16.67 | LICZNERSKA Victoria | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0277/22 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 105 | s | 2 | 17.66 | MARCZAK Michalina | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1415/23 | 2024 | ||||||
1 | 24 | s | 3 | 14.79 | RYDZ Magdalena | LUKS Orneta | 2010 | U14 | WN | +0.5 | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/6496/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 27 | s | 3 | 14.88 | RYNKUN Julia | LUKS Orneta | 2011 | U14 | WN | +0.5 | -- | NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek | , Z/6499/23 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 33 | s | 3 | 15.01 | BUŁA Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.5 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/5739/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 36 | s | 3 | 15.07 | PIETRZAK Zuzanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.5 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/4107/23 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 81 | s | 3 | 16.32 | RYBIŃSKA Maja | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | +0.5 | -- | TYKARSKI Marek | Z/6449/23 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 85 | s | 3 | 16.51 | KRAJEWSKA Lena | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | +0.5 | -- | TYKARSKI Marek | Z/6450/23 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 95 | s | 3 | 16.94 | YIASEMIS Sofija | LUKS Orneta | 2012 | U12 | WN | +0.5 | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/6500/23 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 102 | s | 3 | 17.59 | PIETKUN Kaja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.5 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1421/23 | 2024 | ||||||
1 | 15 | s | 4 | 14.59 | CEKAŁA Ida | LKS Masuria Jęcznik | 2012 | U12 | WN | +1.6 | -- | JESIEŃ Anna | Z/3693/23 | 2024 | ||||||
2 | 51 | s | 4 | 15.52 | MACHEL Marta | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +1.6 | -- | |||||||||
3 | 56 | s | 4 | 15.61 | KAMIŃSKA Milena | KS Polonia Pasłęk # | 2012 | U12 | WN | +1.6 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6491/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 60 | s | 4 | 15.79 | MIKOŁAJKA Julia | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | +1.6 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6495/23 | 2023 | LDK! | |||||
5 | 63 | s | 4 | 15.81 | GÓRSKA Lidia | LKS Masuria Jęcznik | 2012 | U12 | WN | +1.6 | -- | JESIEŃ Anna | Z/2769/23 | 2024 | ||||||
6 | 72 | s | 4 | 16.01 | SKIBOWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +1.6 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0408/24 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 86 | s | 4 | 16.58 | MATYSKIEL Martyna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | +1.6 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/12560/21 | 2024 | ||||||
8 | 101 | s | 4 | 17.41 | WALCZAK Kornelia | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +1.6 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/2456/23 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 9 | s | 5 | 14.15 | SZCZEPAŃSKA Olga | KS Zamek Kurzętnik | 2010 | U14 | WN | +0.1 | V | PAWŁOWSKA Dorota | Z/6423/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 18 | s | 5 | 14.67 | ONICHIMOWSKA Iga | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1420/23 | 2024 | ||||||
3 | 35 | s | 5 | 15.06 | KĘDZIERSKA Lena | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | +0.1 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/1899/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 62 | s | 5 | 15.80 | LIMINOWICZ Hanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.1 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0405/24 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 64 | s | 5 | 15.82 | NOWOMIEJSKA Ksenia | KS Polonia Pasłęk # | 2011 | U14 | WN | +0.1 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6492/23 | 2023 | LDK! | |||||
6 | 68 | s | 5 | 15.87 | KARWACKA Hanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1413/23 | 2024 | ||||||
7 | 77 | s | 5 | 16.26 | GŁOWACKA Alicja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.1 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/1406/23 | 2024 | ||||||
8 | 91 | s | 5 | 16.79 | SZYSZKOWSKA Debora | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1417/23 | 2024 | ||||||
1 | 44 | s | 6 | 15.34 | ZAMEJĆ Laura | LUKS Orneta | 2011 | U14 | WN | +0.7 | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/6497/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 48 | s | 6 | 15.47 | KARWOWSKA Maja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4251/23 | 2024 | ||||||
3 | 49 | s | 6 | 15.48 | RUTKOWSKA Amelia | LUKS Orneta | 2010 | U14 | WN | +0.7 | -- | NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek | , Z/6498/23 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 55 | s | 6 | 15.59 | GICZEWSKA Weronika | UKS Sokół Węgorzewo | 2012 | U12 | WN | +0.7 | -- | DUNIN-BORKOWSKI Hubert # | Z/1386/23 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 73 | s | 6 | 16.15 | KAZIMIERCZYK Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1412/23 | 2024 | ||||||
6 | 93 | s | 6 | 16.88 | KRZYSZTOŃ Zuzanna | UKS Piorun Barczewo | 2012 | U12 | WN | +0.7 | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/6452/23 | 2024 | ||||||
7 | 96 | s | 6 | 17.01 | TRUSIAK Maria | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.7 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/5229/23 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 106 | s | 6 | 18.07 | PRZYBYŁEK Nadia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | +0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7253/21 | 2024 | ||||||
1 | 1 | s | 7 | 13.25 | OLSZAK Kalina | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2010 | U14 | WN | +0.6 | IV | LENART Miłosz # | Z/0029/24 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 7 | 13.41 | SUCHODOLSKA Natalia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.6 | IV | NIESTATEK Szymon # | Z/0345/21 | 2024 | ||||||
3 | 3 | s | 7 | 13.55 | ŁUŻYŃSKA Clara | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | +0.6 | IV | TYKARSKI Marek | Z/8192/21 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 7 | 13.79 | WOJNO Maja | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | +0.6 | IV | NIESTATEK Szymon | Z/3409/22 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 6 | s | 7 | 13.86 | WOJCIECHOWSKA Aleksandra | LKS Korab Olecko | 2011 | U14 | WN | +0.6 | V | BRYNDA Marcin | Z/5673/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 8 | s | 7 | 14.11 | KORZENIEWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +0.6 | V | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/4563/23 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 14 | s | 7 | 14.46 | RADŁOWSKA Magdalena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.6 | V | NIESTATEK Szymon # | Z/0334/21 | 2024 | ||||||
8 | 40 | s | 7 | 15.23 | KRET Antonina | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +0.6 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/5675/24 | |||||||
1 | 5 | s | 8 | 13.81 | KOŻUSZKO Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +1.0 | V | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/5242/22 | 2023 | LDK! | |||||
2 | 10 | s | 8 | 14.17 | DĘBSKA Laura | MKS Truso Elbląg | 2010 | U14 | WN | +1.0 | V | SZCZEPAŃSKI Stanisław | Z/0808/22 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 11 | s | 8 | 14.17 | DASZKIEWICZ Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +1.0 | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/3372/22 | 2024 | ||||||
4 | 12 | s | 8 | 14.32 | BORKOWSKA Maja | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | +1.0 | V | NIESTATEK Szymon | Z/11302/21 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 13 | s | 8 | 14.36 | DESZCZKA Małgorzata | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | +1.0 | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/3147/23 | 2024 | ||||||
6 | 17 | s | 8 | 14.62 | TARADEJNA Oliwia | UKS Piorun Barczewo | 2010 | U14 | WN | +1.0 | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/4927/22 | 2024 | ||||||
7 | 25 | s | 8 | 14.82 | TAZUSZEL Oliwia | MKS Truso Elbląg | 2010 | U14 | WN | +1.0 | -- | SZCZEPAŃSKI Stanisław | Z/0818/22 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 30 | s | 8 | 14.90 | DOMARADZKA Katarzyna | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | +1.0 | -- | NIESTATEK Szymon | Z/5283/23 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 16 | s | 9 | 14.59 | KWIATKOWSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn # | 2011 | U14 | WN | +0.2 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/0407/24 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 19 | s | 9 | 14.68 | LABICKA Nadia | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | +0.2 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5758/22 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 22 | s | 9 | 14.78 | MARZĘCKA Maja | UKS Sokół Węgorzewo | 2010 | U14 | WN | +0.2 | -- | DUNIN-BORKOWSKI Hubert | Z/1385/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 23 | s | 9 | 14.78 | NARWOJSZ Natalia | UKS Atos Woźnice | 2011 | U14 | WN | +0.2 | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech | , Z/2373/21 | , 2024 | LDK! | |||||
5 | 29 | s | 9 | 14.90 | MÓWIŃSKA Michalina | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2010 | U14 | WN | +0.2 | -- | B.D. | Z/5654/23 | 2024 | ||||||
6 | 32 | s | 9 | 15.00 | ŁUKASZEWICZ Aniela | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +0.2 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/6053/21 | 2024 | ||||||
7 | 38 | s | 9 | 15.12 | OŁDAK Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2010 | U14 | WN | +0.2 | -- | OSTANEK Aneta | Z/4302/23 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 52 | s | 9 | 15.53 | CZAPLEJEWICZ Wiktoria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | +0.2 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/13700/21 | 2024 | ||||||
1 | 31 | s | 10 | 14.99 | KALISZ Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U14 | WN | +1.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7244/21 | 2024 | ||||||
2 | 34 | s | 10 | 15.02 | POKROPSKA Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +1.1 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/9562/21 | 2024 | ||||||
3 | 43 | s | 10 | 15.32 | KAMIŃSKA Amelia | KS Zamek Kurzętnik | 2010 | U14 | WN | +1.1 | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/5866/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 46 | s | 10 | 15.35 | ŚWITALSKA Maria | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +1.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3371/22 | 2024 | ||||||
5 | 45 | s | 10 | 15.35 | KLINIEWSKA Lena | KS Zamek Kurzętnik | 2010 | U14 | WN | +1.1 | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/0842/21 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 47 | s | 10 | 15.41 | POTORSKA Julia | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | +1.1 | -- | TYKARSKI Marek | Z/9552/21 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 57 | s | 10 | 15.66 | STORONIAŃSKA Pola | UKS Piorun Barczewo | 2012 | U12 | WN | +1.1 | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/3815/23 | 2024 | ||||||
8 | 61 | s | 10 | 15.79 | SZULC Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +1.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/6060/21 | 2024 | ||||||
1 | 21 | s | 11 | 14.75 | KRUSZEWSKA Agata | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | +0.3 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5273/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 20 | s | 11 | 14.75 | BECZAK Liliana | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +0.3 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7447/21 | 2024 | ||||||
3 | 37 | s | 11 | 15.09 | MEDERSKA Zuzanna | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | +0.3 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5296/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 39 | s | 11 | 15.23 | JEZIORSKA Maja | Orka Iława Athletics | 2011 | U14 | WN | +0.3 | -- | OSTANEK Aneta | Z/14519/21 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 42 | s | 11 | 15.28 | BUSKA Kaja | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | +0.3 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4224/23 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 70 | s | 11 | 15.94 | DUBILAS Barbara | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.3 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/1405/23 | 2024 | ||||||
7 | 71 | s | 11 | 15.94 | BURAS Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +0.3 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6046/21 | 2024 | ||||||
1 | 50 | s | 12 | 15.49 | KARCZEWSKA Nikola | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | +0.8 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5270/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 59 | s | 12 | 15.74 | PUCYK Maja | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | +0.8 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 65 | s | 12 | 15.83 | GRZYBOWSKA Kinga | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +0.8 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0340/21 | 2024 | ||||||
4 | 75 | s | 12 | 16.16 | BOROWSKA Wiktoria | UKS Piorun Barczewo | 2012 | U12 | WN | +0.8 | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/3816/23 | 2024 | ||||||
5 | 76 | s | 12 | 16.16 | KURCZYCKA Emilia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.8 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0342/21 | 2024 | ||||||
6 | 80 | s | 12 | 16.31 | MALINOWSKA Ola | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | +0.8 | -- | TYKARSKI Marek | Z/8195/21 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 83 | s | 12 | 16.49 | NAPIERSKA Michalina | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.8 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/6055/21 | 2024 | ||||||
8 | 92 | s | 12 | 16.82 | LITWINIONEK Antolina | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.8 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/5752/22 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 69 | s | 13 | 15.92 | JANICKA Antonina | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | -0.9 | -- | PALUCH Krystian | Z/0800/22 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 78 | s | 13 | 16.26 | WAWRZYN Milena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -0.9 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0326/21 | 2024 | ||||||
3 | 82 | s | 13 | 16.43 | WALUSIAK Zofia | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2012 | U12 | WN | -0.9 | -- | LENART Miłosz # | Z/0100/24 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 89 | s | 13 | 16.69 | KALINOWSKA Hanna | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -0.9 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4154/22 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 94 | s | 13 | 16.89 | WIERZBICKA Anna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | -0.9 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4116/23 | 2024 | ||||||
6 | 103 | s | 13 | 17.64 | MIKUĆ Daria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U14 | WN | -0.9 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7251/21 | 2024 | ||||||
1 | 54 | s | 14 | 15.59 | SOŁOWIEJ Lena | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -0.3 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/5279/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 87 | s | 14 | 16.62 | SATKIEWICZ Sara | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | -0.3 | -- | PALUCH Krystian | Z/0804/22 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 97 | s | 14 | 17.13 | KIERWEL Antonina | UKS Atos Woźnice | 2011 | U14 | WN | -0.3 | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/4149/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 98 | s | 14 | 17.23 | KIELAK Gabriela | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2011 | U14 | WN | -0.3 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/5221/23 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 99 | s | 14 | 17.32 | RZYP Weronika | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2012 | U12 | WN | -0.3 | -- | LENART Miłosz # | Z/0031/24 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 104 | s | 14 | 17.65 | MACIAS Aleksandra | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2011 | U14 | WN | -0.3 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/6438/23 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 107 | s | 14 | 18.15 | KACZOROWSKA Aleksandra | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | -0.3 | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/3872/22 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | s | 15 | 13.90 | WARSIEWICZ Karolina | MKS Juvenia Białystok # | 2007 | U18 | PD | +1.4 | -- | B.D. | Z/0225/21 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 15 | 14.88 | KONIECKO Weronika | LKS Korab Olecko | 2007 | U18 | WN | +1.4 | -- | |||||||||
3 | 3 | s | 15 | 17.55 | SUŁEK Jana | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2013 | U12 | WN | +1.4 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/5222/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 15 | 18.43 | WRONKOWSKA Hanna | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2014 | U12 | WN | +1.4 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/6554/23 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 15 | 22.00 | MAŁECKA Lena | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2014 | U12 | WN | +1.4 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/6439/23 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | e | 1 | 12.80 | BARICA Kinga | Orka Iława Athletics | 2008 | U16 | WN | +1.2 | III | OSTANEK Aneta | Z/0728/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 10 | e | 1 | 13.85 | SKORUPSKA Wiktoria | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | +1.2 | V | OSTANEK Aneta | Z/5352/22 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 12 | e | 1 | 13.92 | BARTKOWSKA Maja | LKS Lubawa | 2009 | U16 | WN | +1.2 | V | TYKARSKI Marek | Z/2377/21 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 14 | e | 1 | 14.34 | CHORZELEWSKA Zofia | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | +1.2 | V | OSTANEK Aneta # | Z/8209/21 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 15 | e | 1 | 14.36 | NARWOJSZ Magdalena | UKS Atos Woźnice | 2008 | U16 | WN | +1.2 | V | BRODOWSKI Wojciech | Z/1610/20 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 17 | e | 1 | 14.43 | MAKOŚ Katarzyna Anna | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2008 | U16 | WN | +1.2 | V | LENART Miłosz # | Z/4581/22 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 18 | e | 1 | 14.47 | KOŁODZIEJ Dominika | LKS Korab Olecko | 2008 | U16 | WN | +1.2 | V | NAGOLSKA Monika | LDK! | |||||||
1 | 3 | e | 2 | 12.90 | ZIĘBA Natalia | Orka Iława Athletics | 2008 | U16 | WN | +0.8 | III | OSTANEK Aneta B.D. | Z/4265/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 5 | e | 2 | 13.57 | SIECIŃSKA Zuzanna | CSiR Susz | 2009 | U16 | WN | +0.8 | IV | SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej | , Z/0590/21 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 11 | e | 2 | 13.88 | JAKUBOWSKA Jowita | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | +0.8 | V | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek | Z/2379/21 | 2023 | LDK! | |||||
4 | 16 | e | 2 | 14.41 | RADŁOWSKA Joanna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U16 | WN | +0.8 | V | NIESTATEK Szymon | Z/1384/21 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 2 | e | 3 | 12.89 | WOJEŃSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | +2.1 | III | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/1524/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
2 | 7 | e | 3 | 13.62 | MICHALSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U16 | WN | +2.1 | IV | NIESTATEK Szymon | Z/2671/21 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 9 | e | 3 | 13.79 | ŁOJEWSKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2009 | U16 | WN | +2.1 | IV | PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz | , Z/1569/21 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 19 | e | 3 | 14.47 | KOSTYRA Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U16 | WN | +2.1 | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/0651/21 | 2024 | ||||||
5 | 21 | e | 3 | 14.87 | MOZARCZYK Maja | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | +2.1 | -- | OSTANEK Aneta | Z/5355/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 22 | e | 3 | 15.13 | ROSZKOWSKA Oliwia | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2009 | U16 | WN | +2.1 | -- | B.D. | Z/5652/23 | 2023 | LDK! | |||||
7 | 24 | e | 3 | 15.30 | CHOJNOWSKA Helena | KS AZS UWM Olsztyn | 2009 | U16 | WN | +2.1 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0406/24 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 4 | e | 4 | 13.41 | TROKOWSKA Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U16 | WN | +0.8 | IV | PYTLARCZYK Paweł | Z/0653/21 | 2024 | ||||||
2 | 6 | e | 4 | 13.61 | BRZÓSKIEWICZ Julia | KS Zamek Kurzętnik | 2009 | U16 | WN | +0.8 | IV | PAWŁOWSKA Dorota | Z/3731/22 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 8 | e | 4 | 13.77 | SZUBA Magdalena | UKS Gimpas Pasłęk | 2009 | U16 | WN | +0.8 | IV | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/4064/22 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 13 | e | 4 | 13.96 | ZABŁOCKA Alicja | Orka Iława Athletics | 2008 | U16 | WN | +0.8 | V | OSTANEK Aneta | Z/3795/20 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 20 | e | 4 | 14.72 | KANICZ Aleksandra | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | +0.8 | -- | TYKARSKI Marek | Z/2382/21 | 2023 | LDK! | |||||
6 | 23 | e | 4 | 15.19 | IWANOW Alicja | CSiR Susz | 2009 | U16 | WN | +0.8 | -- | SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej | , Z/0591/21 | , 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | f | 1 | 12.73 | BARICA Kinga | Orka Iława Athletics | 2008 | U16 | WN | +1.3 | II | OSTANEK Aneta | Z/0728/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 12.87 | WOJEŃSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | +1.3 | III | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/1524/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
3 | 3 | f | 1 | 13.15 | ZIĘBA Natalia | Orka Iława Athletics | 2008 | U16 | WN | +1.3 | III | OSTANEK Aneta B.D. | Z/4265/19 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 13.61 | TROKOWSKA Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U16 | WN | +1.3 | IV | PYTLARCZYK Paweł | Z/0653/21 | 2024 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 13.69 | BRZÓSKIEWICZ Julia | KS Zamek Kurzętnik | 2009 | U16 | WN | +1.3 | IV | PAWŁOWSKA Dorota | Z/3731/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 6 | f | 1 | 13.69 | SIECIŃSKA Zuzanna | CSiR Susz | 2009 | U16 | WN | +1.3 | IV | SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej | , Z/0590/21 | , 2024 | LDK! | |||||
7 | 7 | f | 1 | 13.71 | MICHALSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U16 | WN | +1.3 | IV | NIESTATEK Szymon | Z/2671/21 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 8 | f | 1 | 13.88 | SZUBA Magdalena | UKS Gimpas Pasłęk | 2009 | U16 | WN | +1.3 | V | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/4064/22 | 2024 | LDK! | |||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 45.42 | WIŚNIEWSKA Emilia | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | IV | BORYSEWICZ Magdalena | Z/2024/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 45.93 | WOJNO Maja | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | IV | NIESTATEK Szymon | Z/3409/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 46.69 | OLSZAK Kalina | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2010 | U14 | WN | V | LENART Miłosz # | Z/0029/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 1 | 48.13 | TARADEJNA Oliwia | UKS Piorun Barczewo | 2010 | U14 | WN | V | BIAŁECKI Sebastian | Z/4927/22 | 2024 | |||||||
5 | 10 | s | 1 | 48.45 | GRABOWSKA Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | V | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3407/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 11 | s | 1 | 48.70 | MARKIEWICZ Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3412/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 13 | s | 1 | 49.40 | MARZĘCKA Maja | UKS Sokół Węgorzewo | 2010 | U14 | WN | -- | DUNIN-BORKOWSKI Hubert | Z/1385/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 26 | s | 1 | 51.66 | OBUCHOWICZ Hanna | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/0286/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 5 | s | 2 | 47.53 | DESZCZKA Małgorzata | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/3147/23 | 2024 | |||||||
2 | 6 | s | 2 | 47.75 | TRZCIŃSKA Aleksandra | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | V | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0325/21 | 2024 | |||||||
3 | 9 | s | 2 | 48.22 | ONICHIMOWSKA Iga | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/1420/23 | 2024 | |||||||
4 | 12 | s | 2 | 49.29 | LABICKA Nadia | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5758/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 15 | s | 2 | 49.93 | BECZAK Liliana | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7447/21 | 2024 | |||||||
6 | 25 | s | 2 | 51.58 | POKROPSKA Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/9562/21 | 2024 | |||||||
1 | 4 | s | 3 | 46.85 | SUCHODOLSKA Natalia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | V | NIESTATEK Szymon # | Z/0345/21 | 2024 | |||||||
2 | 14 | s | 3 | 49.88 | KAMIŃSKA Amelia | KS Zamek Kurzętnik | 2010 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/5866/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 17 | s | 3 | 50.20 | GUZOWSKA Agnieszka | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/1258/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 20 | s | 3 | 51.28 | JERULANK Kinga | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1408/23 | 2024 | |||||||
5 | 23 | s | 3 | 51.57 | OSOWIECKA Wiktoria | UKS MOSiR Działdowo | 2010 | U14 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/4562/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 27 | s | 3 | 51.86 | GRZYBOWSKA Kinga | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0340/21 | 2024 | |||||||
1 | 18 | s | 4 | 50.61 | KWIATKOWSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn # | 2011 | U14 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/0407/24 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 19 | s | 4 | 50.73 | DRZEWIECKA Alicja | Orka Iława Athletics | 2010 | U14 | WN | -- | B.D. | Z/5354/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 21 | s | 4 | 51.32 | ŁUKASZEWICZ Aniela | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/6053/21 | 2024 | |||||||
4 | 22 | s | 4 | 51.55 | OŁDAK Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2010 | U14 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/4302/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 24 | s | 4 | 51.58 | JEZIORSKA Maja | Orka Iława Athletics | 2011 | U14 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/14519/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 38 | s | 4 | 54.56 | FROST Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/4322/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 40 | s | 4 | 54.80 | BOROWSKA Wiktoria | UKS Piorun Barczewo | 2012 | U12 | WN | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/3816/23 | 2024 | |||||||
8 | 53 | s | 4 | 56.97 | LITWINIONEK Antolina | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/5752/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 28 | s | 5 | 52.35 | POTORSKA Julia | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/9552/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 29 | s | 5 | 52.63 | BUŁA Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/5739/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 31 | s | 5 | 53.06 | DUBILAS Barbara | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/1405/23 | 2024 | |||||||
4 | 32 | s | 5 | 53.68 | KARWACKA Hanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1413/23 | 2024 | |||||||
5 | 47 | s | 5 | 56.07 | MALINOWSKA Ola | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/8195/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 49 | s | 5 | 56.40 | BURAS Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6046/21 | 2024 | |||||||
7 | 50 | s | 5 | 56.41 | STORONIAŃSKA Pola | UKS Piorun Barczewo | 2012 | U12 | WN | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/3815/23 | 2024 | |||||||
1 | 30 | s | 6 | 52.83 | MACHEL Marta | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | ||||||||||
2 | 33 | s | 6 | 53.96 | KURCZYCKA Emilia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0342/21 | 2024 | |||||||
3 | 35 | s | 6 | 54.08 | PIETRZAK Zuzanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/4107/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 36 | s | 6 | 54.31 | MIKOŁAJKA Julia | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6495/23 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 41 | s | 6 | 54.95 | MALICKA Weronika | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6063/21 | 2024 | |||||||
6 | 43 | s | 6 | 55.31 | RUDZIS Amelia | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | -- | PALUCH Krystian | Z/0803/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 54 | s | 6 | 57.18 | NAPIERSKA Michalina | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/6055/21 | 2024 | |||||||
8 | 58 | s | 6 | 58.12 | ŻOŁNIERCZYK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/0178/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 37 | s | 7 | 54.46 | SOKOŁOWSKA Zuzanna | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0362/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 42 | s | 7 | 55.21 | ŚWITALSKA Maria | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3371/22 | 2024 | |||||||
3 | 45 | s | 7 | 55.69 | GICZEWSKA Weronika | UKS Sokół Węgorzewo | 2012 | U12 | WN | -- | DUNIN-BORKOWSKI Hubert # | Z/1386/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 51 | s | 7 | 56.54 | ADAMCZYK Lena | KS Polonia Pasłęk | 2012 | U12 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4158/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 57 | s | 7 | 57.73 | ŻOŁNIERCZYK Karolina | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/5736/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 59 | s | 7 | 58.40 | KAMIŃSKA Oliwia | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/2451/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 62 | s | 7 | 58.60 | BUDZISZ Barbara | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/6045/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 63 | s | 8 | 58.98 | WALUSIAK Zofia | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2012 | U12 | WN | -- | LENART Miłosz # | Z/0100/24 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 66 | s | 8 | 59.81 | MAJKOWSKA Julita | KS AZS UWM Olsztyn | 2014 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/0470/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 69 | s | 8 | 60.21 | KONIECZNA Agata | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | -- | PALUCH Krystian | Z/0846/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 71 | s | 8 | 62.36 | WALCZAK Kornelia | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/2456/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 73 | s | 8 | 63.57 | MIKUĆ Daria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7251/21 | 2024 | |||||||
6 | 75 | s | 8 | 65.58 | SZYSZKOWSKA Debora | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1417/23 | 2024 | |||||||
1 | 39 | s | 9 | 54.73 | DEMCZAK Anna | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4156/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 44 | s | 9 | 55.59 | BOROS Hanna | Orka Iława Athletics | 2011 | U14 | WN | -- | B.D. | Z/0487/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 60 | s | 9 | 58.48 | KRZYSZTOŃ Zuzanna | UKS Piorun Barczewo | 2012 | U12 | WN | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/6452/23 | 2024 | |||||||
4 | 67 | s | 9 | 59.96 | WIERZBICKA Anna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4116/23 | 2024 | |||||||
5 | 68 | s | 9 | 60.04 | RZYP Weronika | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2012 | U12 | WN | -- | LENART Miłosz # | Z/0031/24 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 72 | s | 9 | 63.36 | MĄKA Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2014 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/4154/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 7 | s | 10 | 48.04 | SZCZEPAŃSKA Olga | KS Zamek Kurzętnik | 2010 | U14 | WN | V | PAWŁOWSKA Dorota | Z/6423/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 16 | s | 10 | 50.13 | SZYDZIK Gabriela | UKS Piorun Barczewo | 2011 | U14 | WN | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/6451/23 | 2024 | |||||||
3 | 48 | s | 10 | 56.26 | JEŻEWSKA Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | B.D. | Z/5581/23 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 55 | s | 10 | 57.26 | ZBYROWSKA Marlena | UKS Gimpas Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/2291/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 56 | s | 10 | 57.66 | ZIELIŃSKA Nadia | MKS Truso Elbląg | 2010 | U14 | WN | -- | SZCZEPAŃSKI Stanisław | Z/0618/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 61 | s | 10 | 58.56 | KAZIMIERCZYK Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1412/23 | 2024 | |||||||
7 | 65 | s | 10 | 59.79 | GŁOWACKA Alicja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/1406/23 | 2024 | |||||||
1 | 34 | s | 11 | 54.01 | ZAMEJĆ Laura | LUKS Orneta | 2011 | U14 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/6497/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 46 | s | 11 | 55.91 | LIMINOWICZ Hanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0405/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 52 | s | 11 | 56.93 | SKIBOWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0408/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 64 | s | 11 | 59.03 | HOŁUB Maja | KS Polonia Pasłęk | 2012 | U12 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6493/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 70 | s | 11 | 60.47 | JAKUBOWSKA Weronika | KS Polonia Pasłęk | 2012 | U12 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6494/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 74 | s | 11 | 65.51 | SUŁEK Jana | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2013 | U12 | WN | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/5222/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 76 | s | 11 | 65.82 | PIETKUN Kaja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1421/23 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 12 | 41.72 | WOJEŃSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/1524/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | s | 12 | 43.57 | TOMCZYK Natalia | KS Podlasie Białystok # | 2008 | U16 | PD | III | NAZARKIEWICZ Robert | Z/3217/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | s | 12 | 47.26 | ŁOJEWSKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2009 | U16 | WN | V | PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz | , Z/1569/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 12 | 47.59 | KOSTYRA Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U16 | WN | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/0651/21 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 12 | 47.75 | MICHALSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U16 | WN | V | NIESTATEK Szymon | Z/2671/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 7 | s | 12 | 48.03 | SZUBA Magdalena | UKS Gimpas Pasłęk | 2009 | U16 | WN | V | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/4064/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 8 | s | 12 | 48.47 | BRZÓSKIEWICZ Julia | KS Zamek Kurzętnik | 2009 | U16 | WN | V | PAWŁOWSKA Dorota | Z/3731/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 6 | s | 13 | 47.83 | CHORZELEWSKA Zofia | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | V | OSTANEK Aneta # | Z/8209/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 9 | s | 13 | 49.57 | HISZPAŃSKA Elżbieta | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0329/21 | 2024 | |||||||
3 | 10 | s | 13 | 49.58 | MAKOŚ Katarzyna Anna | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2008 | U16 | WN | -- | LENART Miłosz # | Z/4581/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 13 | 49.66 | MOZARCZYK Maja | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/5355/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 12 | s | 13 | 53.09 | CHOJNOWSKA Helena | KS AZS UWM Olsztyn | 2009 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0406/24 | 2024 | LDK! | ||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 60.08 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U20 | WN | III | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 66.83 | OLSZEWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn # | 2007 | U18 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2345/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 68.67 | PODSIADŁOWICZ Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/7606/23 | 2023 | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:45.18 | ŚLIWIAK Hanna | MOS Zatoka Braniewo | 2010 | U14 | WN | IV | B.D. | Z/5266/23 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:51.93 | KRUSZEWSKA Milena | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5274/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:53.96 | WIRGOWSKA Maja | MOS Zatoka Braniewo | 2010 | U14 | WN | -- | B.D. | Z/5304/23 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:55.07 | KARBOWSKA Dżesika | KS Zamek Kurzętnik | 2011 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/5745/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:57.43 | JEDLIŃSKA Małgorzata | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | -- | PALUCH Krystian | Z/0801/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:57.87 | KARPINIAK Pola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0649/21 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:57.87 | DANELCZYK Weronika | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0339/21 | 2024 | |||||||
8 | 9 | s | 1 | 1:58.06 | MACIEJEWSKA Antonina | UKS Gimpas Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/4154/21 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 17 | s | 1 | 2:01.39 | KWATERKIEWICZ Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0757/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 8 | s | 2 | 1:57.90 | SKONIECKA Lena | UKS Jedyneczka Giżycko | 2011 | U14 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3105/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 10 | s | 2 | 1:58.16 | MAŁASZUK Hanna | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/0288/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 12 | s | 2 | 1:58.71 | KIROL Klaudia | UKS Gimpas Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/5853/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 15 | s | 2 | 2:00.74 | ORZECHOWSKA Zuzanna | MKS Truso Elbląg | 2010 | U14 | WN | -- | SZCZEPAŃSKI Stanisław | Z/0835/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 16 | s | 2 | 2:00.78 | WÓJTOWICZ Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4250/23 | 2024 | |||||||
6 | 18 | s | 2 | 2:03.42 | POTRAPELUK Aleksandra | UKS Gimpas Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/4065/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 20 | s | 2 | 2:07.47 | TANONA Lena | UKS Gimpas Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/2274/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 21 | s | 2 | 2:07.81 | MIRUŃSKA Oliwia | UKS Jedyneczka Giżycko | 2012 | U12 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3110/23 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 22 | s | 2 | 2:09.49 | ANDRUSZKIEWICZ Pola | UKS Gimpas Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/2275/23 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 25 | s | 2 | 2:24.00 | POŻARYCKA Kinga | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/0394/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 11 | s | 3 | 1:58.44 | SOSNOWSKA Aniela | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/0280/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 13 | s | 3 | 1:58.87 | ZAMORYN Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/5735/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 14 | s | 3 | 1:59.79 | WRÓBLEWSKA Anna | Orka Iława Athletics | 2011 | U14 | WN | -- | B.D. | Z/5737/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 19 | s | 3 | 2:03.73 | RZYP Julia | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2010 | U14 | WN | -- | LENART Miłosz # | Z/0030/24 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 23 | s | 3 | 2:10.67 | ZIELIŃSKA Agata | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/6446/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 24 | s | 3 | 2:17.13 | KASPERSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/0279/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 26 | s | 3 | 2:24.51 | PONIEWOZIK Anna | UKS Jedynka Bartoszyce | 2012 | U12 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/6454/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 27 | s | 3 | 2:25.01 | CHUDZIK Agnieszka | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2010 | U14 | WN | -- | LENART Miłosz # | Z/0099/24 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 28 | s | 3 | 2:25.32 | GĘBALA Liliana | UKS Jedyneczka Giżycko | 2012 | U12 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3115/23 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 29 | s | 3 | 2:41.91 | BAKALARZ Majka | UKS Jedynka Bartoszyce | 2012 | U12 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/6453/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 4 | 1:32.28 | KRAWCZYŃSKA Martyna | KS Prefbet-Sonarol | 2004 | U20 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4033/18 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||
2 | 2 | s | 4 | 1:46.04 | KACA Emilia | CSiR Susz | 2008 | U16 | WN | V | SZYSLER Andrzej | Z/0184/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 4 | 1:47.09 | LABICKA Oliwia | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | V | KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek | Z/2394/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | s | 4 | 1:47.22 | CHOJNOWSKA Adrianna | KS AZS UWM Olsztyn # | 2008 | U16 | WN | V | NIESTATEK Szymon | Z/2668/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 4 | 1:49.67 | SAFIEJKO Hanna | KS AZS UWM Olsztyn # | 2009 | U16 | WN | V | ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/6238/23 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | s | 4 | 1:53.39 | INGIELEWICZ Aleksandra | MOS Zatoka Braniewo | 2009 | U16 | WN | -- | B.D. | Z/4538/23 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 4 | 1:53.47 | GIEDROJĆ Maja | LKS Korab Olecko | 2009 | U16 | WN | -- | BRYNDA Marcin | Z/0285/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 4 | 1:53.76 | PŁOCHARCZYK Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2009 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/6149/23 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
9 | 9 | s | 4 | 1:59.19 | DUDKIEWICZ Maja | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2008 | U16 | WN | -- | LENART Miłosz # | Z/4582/22 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | s | 4 | 2:01.28 | KOCHALSKA Julia | CSiR Susz | 2009 | U16 | WN | -- | SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej | , Z/0844/21 | , 2023 | LDK! | ||||||
11 | 11 | s | 4 | 2:07.59 | DĄBROWSKA Joanna | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/5356/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:15.14 | RANDZIO Oliwia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U16 | WN | IV | NIESTATEK Szymon # | Z/8179/21 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:16.93 | WOJCIECHOWSKA Pola | KS AZS UWM Olsztyn | 2009 | U16 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0818/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 3:17.78 | CHEĆKO-ZAREMBA Jadwiga | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U14 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/4319/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:18.15 | PAWŁOWSKA Dorota | KS Zamek Kurzętnik | 1980 | Masters | WN | -- | B.D. | Z/5165/11 | 2024 | BEZ | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:30.45 | KANICZ Maja | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | V | TYKARSKI Marek | Z/2383/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:30.54 | CHORUŻY Karolina | MKS Juvenia Białystok # | 2008 | U16 | PD | V | B.D. | Z/10899/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:33.33 | PIETRZAK Elżbieta | UKS MOSiR Działdowo | 2010 | U14 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1827/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:40.99 | CHOJNOWSKA Lena | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/0261/22 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:41.94 | MILEWSKA Daria | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz | , Z/4486/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:44.97 | ZIELIŃSKA Aniela | Orka Iława Athletics | 2011 | U14 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/3867/22 | 2024 | LDK! | ||||||
11 | 11 | s | 1 | 3:47.54 | KACZEROWSKA Magdalena | Orka Iława Athletics | 2011 | U14 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/3978/21 | 2024 | LDK! | ||||||
12 | 12 | s | 1 | 3:48.44 | TOMASZEWSKA Lena | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | , Z/0652/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
13 | 13 | s | 1 | 4:10.19 | DĘBOWSKA Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/4515/24 | 2024 | LDK! | ||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.28 | CYTLAŁ Maria | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U16 | WN | +1.4 | IV | CYTLAŁ Jacek # | Z/3504/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 13.63 | GÓRNIK Martyna | CSiR Susz | 2009 | U16 | WN | +1.4 | IV | SZYSLER Andrzej | Z/0245/19 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 13.85 | LUBIENIECKA Gabriela | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | +1.4 | V | B.D. OSTANEK Aneta | , Z/4261/19 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 14.26 | RADŁOWSKA Joanna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U16 | WN | +1.4 | V | NIESTATEK Szymon | Z/1384/21 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 14.37 | WIŚNIEWSKA Zuzanna | UKS Sokół Węgorzewo | 2008 | U16 | WN | +1.4 | V | PALUCH Krystian | Z/0369/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 6 | s | 1 | 14.81 | KOŻUSZEK Dominika | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U16 | WN | +1.4 | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | , Z/0650/21 | , 2024 | LDK! | |||||
80 m pł ds K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.80 | SZYMAŃSKA Lena | UKS MOSiR Działdowo | 2010 | U14 | WN | +1.3 | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1829/22 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 14.11 | SZUNIEWICZ Lidia | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | +1.3 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/5302/22 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 14.17 | KUŚMIERCZYK Michalina | MKL Jurand Szczytno | 2010 | U14 | WN | +1.3 | -- | BUKOWIECKI Maciej # | Z/4144/22 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 16.53 | GARBECKA Zuzanna | MKL Jurand Szczytno | 2011 | U14 | WN | +1.3 | -- | BUKOWIECKA Danuta B.D. | Z/7352/23 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 16.77 | KLINIEWSKA Lena | KS Zamek Kurzętnik | 2010 | U14 | WN | +1.3 | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/0842/21 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 6 | s | 1 | 18.93 | OREL Lesia | MKL Jurand Szczytno | 2010 | U14 | WN | +1.3 | -- | B.D. BUKOWIECKA Danuta # | , Z/7355/23 | , 2023 | LDK! | |||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.35 | SIECIŃSKA Zuzanna | CSiR Susz | 2009 | U16 | WN | III | SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej | , Z/0590/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 52.76 | JOSZCZUK Michalina | MOS Zatoka Braniewo | 2009 | U16 | WN | V | B.D. | Z/5303/23 | 2024 | |||||||
3 | 4 | s | 1 | 53.47 | CHELIŃSKA Aleksandra | MOS Zatoka Braniewo | 2008 | U16 | WN | V | B.D. | Z/5265/23 | 2024 | |||||||
4 | 5 | s | 1 | 54.17 | LUBIENIECKA Gabriela | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | V | B.D. OSTANEK Aneta | , Z/4261/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 7 | s | 1 | 57.89 | NARWOJSZ Magdalena | UKS Atos Woźnice | 2008 | U16 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/1610/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 2 | 50.95 | TASARZ Michalina | Orka Iława Athletics | 2010 | U14 | WN | IV | OSTANEK Aneta | Z/3980/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 55.43 | KUŚMIERCZYK Michalina | MKL Jurand Szczytno | 2010 | U14 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej # | Z/4144/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 2 | 58.40 | GRZEBIŃSKA Alicja | KS Polonia Pasłęk # | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6548/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 2 | 59.93 | GROMALA Lena | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4155/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 2 | 65.05 | OREL Lesia | MKL Jurand Szczytno | 2010 | U14 | WN | -- | B.D. BUKOWIECKA Danuta # | , Z/7355/23 | , 2023 | LDK! | ||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 54.56 |
KRUSZEWSKA Agata LABICKA Nadia KANICZ Maja ŁUŻYŃSKA Clara |
LKS Lubawa | 2010 2011 2010 2012 |
U14 | WMZ | -- |
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek |
Z/5273/23 Z/5758/22 Z/2383/21 Z/8192/21 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
2 | 3 | s | 1 | 55.62 |
BORKOWSKA Maja GRABOWSKA Amelia MARKIEWICZ Amelia WOJNO Maja |
GUKS Asy Dywity | 2010 2011 2011 2010 |
U14 | WMZ | -- |
NIESTATEK Szymon LEWANDOWSKA Ewa LEWANDOWSKA Ewa NIESTATEK Szymon |
Z/11302/21 Z/3407/22 Z/3412/22 Z/3409/22 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
3 | 9 | s | 1 | 59.70 |
RYDZ Magdalena RYNKUN Julia ZAMEJĆ Laura DULSKA Paula |
LUKS Orneta | 2010 2011 2011 2011 |
U14 | WMZ | -- |
MAKOWSKI Leszek NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek MAKOWSKI Leszek MAKOWSKI Leszek |
Z/6496/23 , Z/6499/23 Z/6497/23 Z/6565/23 |
2024 , 2024 2024 2024 |
|||||||
4 | 10 | s | 1 | 60.53 |
SKIBOWSKA Zofia KWATERKIEWICZ Julia CHEĆKO-ZAREMBA Jadwiga KRET Antonina |
KS AZS UWM Olsztyn | 2010 2011 2011 2011 |
U14 | WMZ | -- |
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława |
Z/0408/24 Z/0757/23 Z/4319/23 Z/5675/24 |
2024 2024 2024 |
|||||||
5 | 14 | s | 1 | 61.18 |
JEDLIŃSKA Małgorzata PUCYK Maja STACHURA Natasza MARZĘCKA Maja |
UKS Sokół Węgorzewo | 2011 2011 2011 2010 |
U14 | WMZ | -- |
PALUCH Krystian PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert |
Z/0801/22 Z/0805/22 Z/1385/23 |
2024 2024 2024 |
|||||||
6 | 15 | s | 1 | 61.39 |
JEZIORSKA Maja ZIELIŃSKA Aniela KACZEROWSKA Magdalena WRÓBLEWSKA Anna |
Orka Iława Athletics | 2011 2011 2011 2011 |
U14 | WMZ | -- |
OSTANEK Aneta OSTANEK Aneta OSTANEK Aneta B.D. |
Z/14519/21 Z/3867/22 Z/3978/21 Z/5737/22 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
7 | 23 | s | 1 | 71.89 |
LICZNERSKA Victoria KIELAK Gabriela SUŁEK Jana MACIAS Aleksandra |
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2012 2011 2013 2011 |
U14 | WMZ | -- |
OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek GĘBSKI Mariusz OLSZEWSKI Marek |
Z/0277/22 Z/5221/23 Z/5222/23 Z/6438/23 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
1 | 2 | s | 2 | 55.50 |
RADŁOWSKA Magdalena TRZCIŃSKA Aleksandra KUCIEJEWSKA Jadwiga SUCHODOLSKA Natalia |
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 2010 2010 2010 |
U14 | WMZ | -- |
NIESTATEK Szymon ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata NIESTATEK Szymon |
Z/0334/21 Z/0325/21 Z/13696/21 Z/0345/21 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
2 | 4 | s | 2 | 57.40 |
KOŻUSZKO Julia KORZENIEWSKA Zofia MILEWSKA Daria ZAMORYN Aleksandra |
KS AZS UWM Olsztyn | 2011 2011 2010 2011 |
U14 | WMZ | -- |
PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz |
Z/5242/22 Z/4563/23 , Z/4486/21 Z/5735/22 |
2023 2024 , 2024 2024 |
|||||||
3 | 6 | s | 2 | 57.58 |
POKROPSKA Julia DASZKIEWICZ Zuzanna BECZAK Liliana RUSZCZYŃSKA Lena |
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 2011 2011 2011 |
U14 | WMZ | -- |
POLEWACZ Małgorzata PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł |
Z/9562/21 Z/3372/22 Z/7447/21 Z/3274/22 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
4 | 16 | s | 2 | 61.73 |
JERULANK Kinga ONICHIMOWSKA Iga DUBILAS Barbara KARWOWSKA Maja |
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 2012 2012 2012 |
U12 | WMZ | -- |
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł POLEWACZ Małgorzata PYTLARCZYK Paweł |
Z/1408/23 Z/1420/23 Z/1405/23 Z/4251/23 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
5 | 17 | s | 2 | 63.09 |
ZIELIŃSKA Agata MALINOWSKA Ola POTORSKA Julia GUZOWSKA Agnieszka |
LKS Lubawa | 2011 2011 2011 2011 |
U14 | WMZ | -- |
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek |
Z/6446/23 Z/8195/21 Z/9552/21 Z/1258/22 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
6 | 19 | s | 2 | 63.93 |
PIETRZAK Zuzanna POŻARYCKA Kinga ŻOŁNIERCZYK Karolina LITWINIONEK Antolina |
KS AZS UWM Olsztyn | 2012 2010 2012 2010 |
U14 | WMZ | -- |
PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz |
Z/4107/23 Z/0394/22 Z/5736/22 Z/5752/22 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
7 | 22 | s | 2 | 66.28 |
MORAWSKA Iga MIRUŃSKA Oliwia GĘBALA Liliana SKONIECKA Lena |
UKS Jedyneczka Giżycko | 2012 2012 2012 2011 |
U14 | WMZ | -- |
ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta |
Z/3108/23 Z/3110/23 Z/3115/23 Z/3105/23 |
2023 2024 2024 2024 |
|||||||
1 | 5 | s | 3 | 57.53 |
SZUNIEWICZ Lidia KULIG Paulina BUSKA Kaja WIŚNIEWSKA Emilia |
KS Polonia Pasłęk | 2011 2012 2010 2010 |
U14 | WMZ | -- |
BORYSEWICZ Magdalena BORYSEWICZ Magdalena BORYSEWICZ Magdalena BORYSEWICZ Magdalena |
Z/5302/22 Z/4153/22 Z/4224/23 Z/2024/23 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
2 | 7 | s | 3 | 58.09 |
KALISZ Julia CZAPLEJEWICZ Wiktoria KARPINIAK Pola DESZCZKA Małgorzata |
KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 2010 2011 2010 |
U14 | WMZ | -- |
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł |
Z/7244/21 Z/13700/21 Z/0649/21 Z/3147/23 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
3 | 11 | s | 3 | 60.73 |
TAZUSZEL Oliwia ZIELIŃSKA Nadia KOŁECKA Dominika DĘBSKA Laura |
MKS Truso Elbląg | 2010 2010 2012 2010 |
U14 | WMZ | -- |
SZCZEPAŃSKI Stanisław SZCZEPAŃSKI Stanisław WONDZIŃSKA Aleksandra SZCZEPAŃSKI Stanisław |
Z/0818/22 Z/0618/23 Z/5293/23 Z/0808/22 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
4 | 12 | s | 3 | 60.91 |
TARADEJNA Oliwia BOROWSKA Wiktoria STORONIAŃSKA Pola SZYDZIK Gabriela |
UKS Piorun Barczewo | 2010 2012 2012 2011 |
U14 | WMZ | -- |
BIAŁECKI Sebastian BIAŁECKI Sebastian BIAŁECKI Sebastian BIAŁECKI Sebastian |
Z/4927/22 Z/3816/23 Z/3815/23 Z/6451/23 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
5 | 13 | s | 3 | 61.14 |
BUŁA Natalia FROST Maja KASPERSKA Julia SOSNOWSKA Aniela |
KS AZS UWM Olsztyn | 2010 2012 2010 2010 |
U14 | WMZ | -- |
PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz |
Z/5739/23 Z/4322/23 Z/0279/23 Z/0280/23 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
1 | 8 | s | 4 | 59.51 |
OBUCHOWICZ Hanna CHOJNOWSKA Lena MAŁASZUK Hanna DOMARADZKA Katarzyna |
GUKS Asy Dywity | 2011 2011 2011 2010 |
U14 | WMZ | -- |
LEWANDOWSKA Ewa LEWANDOWSKA Ewa LEWANDOWSKA Ewa NIESTATEK Szymon |
Z/0286/23 Z/0261/22 Z/0288/23 Z/5283/23 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
2 | 18 | s | 4 | 63.53 |
KARCZEWSKA Nikola MEDERSKA Zuzanna RYBIŃSKA Maja KRAJEWSKA Lena |
LKS Lubawa | 2010 2010 2012 2012 |
U14 | WMZ | -- |
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek |
Z/5270/23 Z/5296/23 Z/6449/23 Z/6450/23 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
3 | 20 | s | 4 | 65.12 |
TRZECIAK Izabela SZARAMA Zuzanna ŁASTOWSKA Maja ŻOŁNIERCZYK Karolina |
KS AZS UWM Olsztyn | 2012 2012 2011 2012 |
U14 | WMZ | -- |
PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz |
Z/3004/23 Z/2453/23 Z/6943/23 Z/5736/22 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
4 | 21 | s | 4 | 65.25 |
NOWAKOWSKA Julia SOKOŁOWSKA Zuzanna KALINOWSKA Hanna DEMCZAK Anna |
KS Polonia Pasłęk | 2004 2011 2011 2011 |
U20 | WMZ | -- |
BORYSEWICZ Piotr BORYSEWICZ Magdalena BORYSEWICZ Magdalena BORYSEWICZ Magdalena |
Z/2523/19 Z/0362/23 Z/4154/22 Z/4156/22 |
2019 2024 2024 2024 |
|||||||
1 | 1 | s | 5 | 52.32 |
SKORUPSKA Wiktoria ZIĘBA Natalia ZABŁOCKA Alicja BARICA Kinga |
Orka Iława Athletics | 2009 2008 2008 2008 |
U16 | WMZ | -- |
OSTANEK Aneta OSTANEK Aneta B.D. OSTANEK Aneta OSTANEK Aneta |
Z/5352/22 Z/4265/19 Z/3795/20 Z/0728/23 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
2 | 5 | s | 5 | 55.18 |
KOŻUSZEK Dominika KOSTYRA Julia POLAK Zuzanna TROKOWSKA Amelia |
KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 2009 2008 2009 |
U16 | WMZ | -- |
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł |
, Z/0650/21 Z/0651/21 Z/0645/21 Z/0653/21 |
, 2024 2024 2024 2024 |
|||||||
3 | 6 | s | 5 | 55.80 |
GÓRNIK Martyna KOCHALSKA Julia KACA Emilia SIECIŃSKA Zuzanna |
CSiR Susz | 2009 2009 2008 2009 |
U16 | WMZ | -- |
SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej |
Z/0245/19 , Z/0844/21 Z/0184/19 , Z/0590/21 |
2024 , 2023 2024 , 2024 |
BEZ |
||||||
4 | 8 | s | 5 | 57.64 |
LUBIENIECKA Gabriela CHORZELEWSKA Zofia TASARZ Michalina MOZARCZYK Maja |
Orka Iława Athletics | 2009 2009 2010 2009 |
U16 | WMZ | -- |
B.D. OSTANEK Aneta OSTANEK Aneta OSTANEK Aneta OSTANEK Aneta |
, Z/4261/19 Z/8209/21 Z/3980/21 Z/5355/22 |
, 2024 2024 2024 2024 |
|||||||
5 | 9 | s | 5 | 57.68 |
BRZÓSKIEWICZ Julia KAMIŃSKA Amelia KLINIEWSKA Lena SZCZEPAŃSKA Olga |
KS Zamek Kurzętnik | 2009 2010 2010 2010 |
U16 | WMZ | -- |
PAWŁOWSKA Dorota PAWŁOWSKA Dorota PAWŁOWSKA Dorota PAWŁOWSKA Dorota |
Z/3731/22 Z/5866/23 Z/0842/21 Z/6423/23 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
6 | 10 | s | 5 | 59.00 |
MAKOŚ Katarzyna Anna DUDKIEWICZ Maja RZYP Julia OLSZAK Kalina |
KS Zamek Kurzętnik | 2008 2008 2010 2010 |
U16 | WMZ | -- |
LENART Miłosz LENART Miłosz LENART Miłosz LENART Miłosz |
Z/4581/22 Z/4582/22 Z/0030/24 Z/0029/24 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
1 | 2 | s | 6 | 53.51 |
RADŁOWSKA Joanna MICHALSKA Martyna WOJNO Maja MALESZKA Patrycja |
GUKS Asy Dywity | 2009 2009 2010 2008 |
U16 | WMZ | -- |
NIESTATEK Szymon NIESTATEK Szymon NIESTATEK Szymon NIESTATEK Szymon |
Z/1384/21 Z/2671/21 Z/3409/22 Z/2716/20 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
2 | 3 | s | 6 | 53.52 |
WOJCIECHOWSKA Pola PŁOCHARCZYK Julia SAFIEJKO Hanna WOJEŃSKA Aleksandra |
KS AZS UWM Olsztyn | 2009 2009 2009 2008 |
U16 | WMZ | -- |
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława |
Z/0818/21 Z/6149/23 , Z/6238/23 Z/1524/20 |
2024 2023 , 2024 2024 |
|||||||
3 | 4 | s | 6 | 54.64 |
BARTKOWSKA Maja LABICKA Oliwia KANICZ Aleksandra JAKUBOWSKA Jowita |
LKS Lubawa | 2009 2008 2008 2008 |
U16 | WMZ | -- |
TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek |
Z/2377/21 Z/2394/21 Z/2382/21 Z/2379/21 |
2024 2023 2023 2023 |
|||||||
4 | 7 | s | 6 | 56.82 |
PIETRZAK Elżbieta SZYMAŃSKA Lena OSOWIECKA Wiktoria CYTLAŁ Maria |
UKS MOSiR Działdowo | 2010 2010 2010 2009 |
U16 | WMZ | -- |
CYTLAŁ Jacek CYTLAŁ Jacek CYTLAŁ Jacek CYTLAŁ Jacek |
Z/1827/22 Z/1829/22 Z/4562/23 Z/3504/19 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.35 | MÓWIŃSKA Michalina | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2010 | U14 | WN | -- | B.D. | Z/5654/23 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.35 | ŁUŻYŃSKA Clara | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/8192/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.35 | KĘDZIERSKA Lena | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/1899/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.35 | RUSZCZYŃSKA Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3274/22 | 2024 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.30 | TRZCIŃSKA Aleksandra | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0325/21 | 2024 | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.30 | KASPROWICZ Marika | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/0034/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.30 | KULIG Paulina | KS Polonia Pasłęk | 2012 | U12 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4153/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.30 | KUCHNIK Agata | CSiR Susz | 2011 | U14 | WN | -- | SZYSLER Andrzej | Z/1227/23 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.25 | MARTYNIUK Oliwia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1418/23 | 2024 | |||||||
10 | 10 | f | 1 | 1.20 | DASZKIEWICZ Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3372/22 | 2024 | |||||||
11 | 11 | f | 1 | 1.15 | NADOBA Amelia | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | -- | PALUCH Krystian | Z/1383/23 | 2024 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 1.15 | STACHURA Natasza | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | -- | PALUCH Krystian | Z/0805/22 | 2024 | LDK! | ||||||
13 | 13 | f | 1 | 1.15 | SZCZEPKOWSKA Maja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6059/21 | 2024 | |||||||
14 | 14 | f | 1 | 1.15 | MOKAŃSKA Anna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4140/22 | 2024 | |||||||
15 | 16 | f | 1 | 1.10 | DEMCZAK Anna | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4156/22 | 2024 | LDK! | ||||||
16 | 17 | f | 1 | 1.10 | KRĘTKOWSKA Lena | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4249/23 | 2023 | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.35 | KOŻUSZEK Dominika | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | , Z/0650/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 1.30 | HISZPAŃSKA Elżbieta | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0329/21 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 1.20 | POLAK Zuzanna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0645/21 | 2024 | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.77 | GÓRNIK Martyna | CSiR Susz | 2009 | U16 | WN | +0.8 | V | SZYSLER Andrzej | Z/0245/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 4.66 | TROKOWSKA Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U16 | WN | +1.0 | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/0653/21 | 2024 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.45 | WIŚNIEWSKA Zuzanna | UKS Sokół Węgorzewo | 2008 | U16 | WN | +1.6 | -- | PALUCH Krystian | Z/0369/22 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 4.35 | KARABELA Blanka | MKL Jurand Szczytno | 2008 | U16 | WN | +0.9 | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej | , Z/0914/21 | , 2024 | LDK! | OSU | ||||
5 | 5 | f | 1 | 4.07 | BUKOWSKA Gabriela | MKS Truso Elbląg | 2009 | U16 | WN | +0.9 | -- | WONDZIŃSKA Aleksandra | Z/5679/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 6 | f | 1 | 3.87 | RADŁOWSKA Joanna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U16 | WN | +0.5 | -- | NIESTATEK Szymon | Z/1384/21 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 7 | f | 1 | 3.84 | MANKIEWICZ Aleksandra | KS Polonia Pasłęk | 2008 | U16 | WN | +0.7 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/5303/22 | 2024 | LDK! | |||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.84 | SZYMAŃSKA Lena | UKS MOSiR Działdowo | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1829/22 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 4.69 | DULSKA Paula | LUKS Orneta | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | MAKOWSKI Leszek # | Z/6565/23 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 4.49 | KUCHNIK Agata | CSiR Susz | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | SZYSLER Andrzej | Z/1227/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 4.49 | WOJCIECHOWSKA Aleksandra | LKS Korab Olecko | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | BRYNDA Marcin | Z/5673/22 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 5 | f | 1 | 4.43 | KORZENIEWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/4563/23 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 6 | f | 1 | 4.40 | WIŚNIEWSKA Emilia | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/2024/23 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 7 | f | 1 | 4.39 | KOŻUSZKO Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/5242/22 | 2023 | LDK! | |||||
8 | 8 | f | 1 | 4.36 | RADŁOWSKA Magdalena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0334/21 | 2024 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.28 | KULIG Paulina | KS Polonia Pasłęk | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4153/22 | 2024 | LDK! | |||||
10 | 10 | f | 1 | 4.25 | MARKIEWICZ Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3412/22 | 2024 | LDK! | |||||
11 | 11 | f | 1 | 4.20 | GRABOWSKA Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3407/22 | 2024 | LDK! | |||||
12 | 12 | f | 1 | 4.19 | RUSZCZYŃSKA Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3274/22 | 2024 | ||||||
13 | 13 | f | 1 | 4.16 | RYNKUN Julia | LUKS Orneta | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek | , Z/6499/23 | , 2024 | LDK! | |||||
14 | 14 | f | 1 | 4.14 | MIRUŃSKA Oliwia | UKS Jedyneczka Giżycko | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3110/23 | 2024 | LDK! | |||||
15 | 15 | f | 1 | 4.11 | KRUSZEWSKA Milena | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5274/23 | 2024 | LDK! | |||||
16 | 16 | f | 1 | 4.05 | ŚWITALSKA Zuzanna | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3405/22 | 2024 | LDK! | |||||
17 | 17 | f | 1 | 4.00 | CZAPLEJEWICZ Wiktoria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/13700/21 | 2024 | ||||||
18 | 18 | f | 1 | 3.92 | KOŁECKA Dominika | MKS Truso Elbląg | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | WONDZIŃSKA Aleksandra | Z/5293/23 | 2024 | LDK! | |||||
19 | 19 | f | 1 | 3.91 | GROMALA Lena | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4155/22 | 2024 | LDK! | |||||
20 | 20 | f | 1 | 3.90 | KARWOWSKA Maja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4251/23 | 2024 | ||||||
21 | 21 | f | 1 | 3.89 | PUCYK Maja | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
22 | 22 | f | 1 | 3.89 | GRZEBIŃSKA Alicja | KS Polonia Pasłęk # | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6548/23 | 2024 | LDK! | |||||
23 | 23 | f | 1 | 3.89 | NARWOJSZ Natalia | UKS Atos Woźnice | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech | , Z/2373/21 | , 2024 | LDK! | |||||
24 | 24 | f | 1 | 3.88 | KALISZ Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7244/21 | 2024 | ||||||
25 | 25 | f | 1 | 3.87 | FROST Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/4322/23 | 2024 | LDK! | |||||
26 | 26 | f | 1 | 3.83 | GARBECKA Zuzanna | MKL Jurand Szczytno | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | BUKOWIECKA Danuta B.D. | Z/7352/23 | 2024 | LDK! | |||||
27 | 27 | f | 1 | 3.83 | KARCZEWSKA Nikola | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5270/23 | 2024 | LDK! | |||||
28 | 28 | f | 1 | 3.83 | SATKIEWICZ Sara | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | PALUCH Krystian | Z/0804/22 | 2024 | LDK! | |||||
29 | 29 | f | 1 | 3.78 | MARTYNIUK Oliwia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1418/23 | 2024 | ||||||
30 | 30 | f | 1 | 3.77 | SKONIECKA Lena | UKS Jedyneczka Giżycko | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3105/23 | 2024 | LDK! | |||||
31 | 31 | f | 1 | 3.74 | GUZOWSKA Agnieszka | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/1258/22 | 2024 | LDK! | |||||
32 | 32 | f | 1 | 3.73 | MEDERSKA Zuzanna | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5296/23 | 2024 | LDK! | |||||
33 | 33 | f | 1 | 3.70 | KRAJEWSKA Lena | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/6450/23 | 2024 | LDK! | |||||
34 | 34 | f | 1 | 3.69 | SOŁOWIEJ Lena | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/5279/23 | 2024 | LDK! | |||||
35 | 35 | f | 1 | 3.68 | WAWRZYN Milena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0326/21 | 2024 | ||||||
36 | 36 | f | 1 | 3.64 | NOWOMIEJSKA Ksenia | KS Polonia Pasłęk # | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6492/23 | 2023 | LDK! | |||||
37 | 37 | f | 1 | 3.63 | GWARA Maja | UKS Atos Woźnice | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | BRODOWSKI Wojciech # | Z/4148/23 | 2024 | LDK! | |||||
38 | 38 | f | 1 | 3.63 | RUTKOWSKA Amelia | LUKS Orneta | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek | , Z/6498/23 | , 2024 | LDK! | |||||
39 | 39 | f | 1 | 3.58 | JANICKA Antonina | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | PALUCH Krystian | Z/0800/22 | 2024 | LDK! | |||||
40 | 40 | f | 1 | 3.56 | BUDZISZ Barbara | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/6045/21 | 2024 | LDK! | |||||
41 | 41 | f | 1 | 3.54 | YIASEMIS Sofija | LUKS Orneta | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/6500/23 | 2024 | LDK! | |||||
42 | 42 | f | 1 | 3.53 | GÓRSKA Lidia | LKS Masuria Jęcznik | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | JESIEŃ Anna | Z/2769/23 | 2024 | ||||||
43 | 43 | f | 1 | 3.53 | MATYSKIEL Martyna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/12560/21 | 2024 | ||||||
44 | 44 | f | 1 | 3.51 | GĘBALA Liliana | UKS Jedyneczka Giżycko | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3115/23 | 2024 | LDK! | |||||
45 | 45 | f | 1 | 3.47 | KRUSZEWSKA Agata | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5273/23 | 2024 | LDK! | |||||
46 | 46 | f | 1 | 3.45 | TRUSIAK Maria | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/5229/23 | 2024 | LDK! | |||||
47 | 47 | f | 1 | 3.45 | CEKAŁA Ida | LKS Masuria Jęcznik | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | JESIEŃ Anna | Z/3693/23 | 2024 | ||||||
48 | 48 | f | 1 | 3.43 | ADAMCZYK Lena | KS Polonia Pasłęk | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4158/22 | 2024 | LDK! | |||||
49 | 49 | f | 1 | 3.43 | RYBIŃSKA Maja | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/6449/23 | 2024 | LDK! | |||||
50 | 50 | f | 1 | 3.43 | SZCZEPKOWSKA Maja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6059/21 | 2024 | ||||||
51 | 51 | f | 1 | 3.42 | KAMIŃSKA Oliwia | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/2451/23 | 2024 | LDK! | |||||
52 | 52 | f | 1 | 3.37 | SOKOŁOWSKA Zuzanna | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0362/23 | 2024 | LDK! | |||||
53 | 53 | f | 1 | 3.35 | SZARAMA Zuzanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/2453/23 | 2024 | LDK! | |||||
54 | 54 | f | 1 | 3.34 | MORAWSKA Iga | UKS Jedyneczka Giżycko | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3108/23 | 2023 | ||||||
55 | 55 | f | 1 | 3.33 | KAMIŃSKA Milena | KS Polonia Pasłęk # | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6491/23 | 2024 | LDK! | |||||
56 | 56 | f | 1 | 3.31 | MACIAS Aleksandra | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/6438/23 | 2024 | LDK! | |||||
57 | 57 | f | 1 | 3.31 | JAKUBOWSKA Weronika | KS Polonia Pasłęk | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6494/23 | 2024 | LDK! | |||||
58 | 58 | f | 1 | 3.26 | MISIAK Aniela | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | PALUCH Krystian | Z/0802/22 | 2024 | LDK! | |||||
59 | 59 | f | 1 | 3.25 | HOŁUB Maja | KS Polonia Pasłęk | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6493/23 | 2024 | LDK! | |||||
60 | 60 | f | 1 | 3.25 | KIELAK Gabriela | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/5221/23 | 2024 | LDK! | |||||
61 | 61 | f | 1 | 3.15 | KIERWEL Antonina | UKS Atos Woźnice | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/4149/23 | 2024 | LDK! | |||||
62 | 62 | f | 1 | 3.12 | ZAKRZEWSKA Maria | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5269/23 | 2023 | ||||||
63 | 63 | f | 1 | 3.11 | LICZNERSKA Victoria | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0277/22 | 2024 | LDK! | |||||
64 | 64 | f | 1 | 2.97 | KACZOROWSKA Aleksandra | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/3872/22 | 2024 | LDK! | |||||
65 | 65 | f | 1 | 2.33 | PRZYBYŁEK Nadia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7253/21 | 2024 | ||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.98 | ANKOWSKA Inga | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/4094/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.56 | LIGMAN Natalia | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/0033/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.02 | GOŁĘBIEWSKA Wiktoria | UKS Sokół Węgorzewo | 2010 | U14 | WN | -- | PALUCH Krystian | Z/5544/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.26 | JANKOWSKA Aleksandra | MKL Jurand Szczytno | 2010 | U14 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej # | Z/4181/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.21 | NOWICKA Natalia | MKL Jurand Szczytno | 2010 | U14 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # | , Z/0918/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.13 | RANT Oliwia | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | -- | PALUCH Krystian | Z/1382/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 8.70 | ZIMNICKA Patrycja | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/8203/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 8.22 | MARSZELEWSKA Oliwia | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/2386/21 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 7.03 | BORKOWSKA Aniela | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0356/23 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 6.53 | KALINOWSKA Hanna | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4154/22 | 2024 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 5.90 | OLSZEWSKA Julia | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6547/23 | 2024 | LDK! | ||||||
Wieloskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.22 | CYTLAŁ Maria | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U16 | WN | +0.9 | II | CYTLAŁ Jacek # | Z/3504/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 10.07 | KARABELA Blanka | MKL Jurand Szczytno | 2008 | U16 | WN | +0.4 | IV | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej | , Z/0914/21 | , 2024 | LDK! | OSU | ||||
3 | 3 | f | 1 | 8.77 | MANKIEWICZ Aleksandra | KS Polonia Pasłęk | 2008 | U16 | WN | +1.6 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/5303/22 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 8.77 | POLAK Zuzanna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U16 | WN | +1.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0645/21 | 2024 | ||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.47 | WYSOCZAŃSKA Iga | MKL Jurand Szczytno # | 2007 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej | Z/13043/21 | 2024 | OSU KN B | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 14.18 | KUCIŃSKA Klaudia | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | I | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/0204/20 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||
3 | 3 | f | 1 | 12.19 | LIGMAN Patrycja | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3068/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | SKN OSU KN B | ||||
4 | 4 | f | 1 | 10.39 | KROTOWSKA Nikola | LKS Lubawa | 2007 | U18 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/2384/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
1 | 1 | f | 2 | 14.91 | JACKOWSKA Kinga | MKL Jurand Szczytno | 2009 | U16 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej | Z/6691/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | f | 2 | 10.41 | CAP Nikola | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U16 | WN | IV | BORYSEWICZ Magdalena | Z/13712/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 8.04 | JURGIEL Nikola | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/0392/22 | 2023 | |||||||
4 | 4 | f | 2 | 6.16 | HARBACZONEK Nina | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U16 | WN | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0272/22 | 2024 | LDK! | ||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 45.47 | JACKOWSKA Kinga | MKL Jurand Szczytno | 2009 | U16 | WN | II | BUKOWIECKI Maciej | Z/6691/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | f | 1 | 32.12 | LIGMAN Natalia | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/0033/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 26.25 | CAP Nikola | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U16 | WN | V | BORYSEWICZ Magdalena | Z/13712/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 25.14 | BANACKA Malwina | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | V | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3987/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 25.11 | JANKOWSKA Aleksandra | MKL Jurand Szczytno | 2010 | U14 | WN | V | BUKOWIECKI Maciej # | Z/4181/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 24.26 | ANKOWSKA Inga | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | V | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/4094/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 22.99 | NOWICKA Natalia | MKL Jurand Szczytno | 2010 | U14 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # | , Z/0918/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 17.45 | ZIMNICKA Patrycja | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/8203/21 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 15.16 | MARSZELEWSKA Oliwia | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/2386/21 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 14.27 | BORKOWSKA Aniela | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0356/23 | 2024 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 13.73 | KOPAŃSKA Anna | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/5729/22 | 2024 | |||||||
12 | 12 | f | 1 | 13.05 | GOŁĘBIEWSKA Wiktoria | UKS Sokół Węgorzewo | 2010 | U14 | WN | -- | PALUCH Krystian | Z/5544/21 | 2024 | LDK! | ||||||
13 | 13 | f | 1 | 12.80 | RANT Oliwia | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | -- | PALUCH Krystian | Z/1382/23 | 2024 | LDK! | ||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 46.75 | MARSZELEWSKA Joanna | MKL Jurand Szczytno | 2004 | U20 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej | Z/0131/19 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||
2 | 2 | f | 1 | 34.44 | LIGMAN Patrycja | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3068/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | SKN OSU KN B | ||||
3 | 3 | f | 1 | 34.24 | WYSOCZAŃSKA Iga | MKL Jurand Szczytno # | 2007 | U18 | WN | III | BUKOWIECKI Maciej | Z/13043/21 | 2024 | OSU KN B | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 33.37 | KUCIŃSKA Klaudia | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/0204/20 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||
5 | 5 | f | 1 | 28.92 | KROTOWSKA Nikola | LKS Lubawa | 2007 | U18 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/2384/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
Oszczep (400) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.89 | KASPROWICZ Marika | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/0034/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 22.62 | BIAŁCZAK Alicja | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2011 | U14 | WN | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0263/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 22.44 | BANACKA Malwina | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3987/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 20.85 | STACHURA Natasza | UKS Sokół Węgorzewo | 2011 | U14 | WN | -- | PALUCH Krystian | Z/0805/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 19.59 | SZUNIEWICZ Lidia | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/5302/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 16.32 | BUSKA Kaja | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4224/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 14.38 | OLSZEWSKA Julia | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6547/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 11.41 | KOPAŃSKA Anna | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/5729/22 | 2024 | |||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 37.46 | KOŁODZIEJSKA Patrycja | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3072/19 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | f | 1 | 34.78 | NIEDZIELA Julia | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3069/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
3 | 3 | f | 1 | 33.96 | ADAMCZYK Martyna | KS Polonia Pasłęk | 2006 | U18 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr | Z/2333/19 | 2024 | BEZ | KN B | |||||
1 | 1 | f | 2 | 31.14 | KOŁODZIEJSKA Karolina | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | V | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/2648/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | f | 2 | 27.33 | KUŁAKOWSKA Weronika | LKS Lubawa | 2009 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3986/22 | , 2023 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | f | 2 | 22.32 | ŁAPUCKA Zofia | LKS Korab Olecko | 2009 | U16 | WN | -- | BRYNDA Marcin | Z/4908/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 21.35 | MILEWSKA-SZWARC Maja | LKS Korab Olecko | 2009 | U16 | WN | -- | BRYNDA Marcin | Z/6471/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 19.76 | JURGIEL Nikola | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/0392/22 | 2023 | |||||||
6 | 9 | f | 2 | 14.29 | HARBACZONEK Nina | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U16 | WN | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0272/22 | 2024 | LDK! | ||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8 | s | 1 | 14.36 | PYTLARCZYK Jan | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | +1.6 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0647/21 | 2024 | ||||||
2 | 14 | s | 1 | 14.99 | KRAS Michał Gniewosz | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2012 | U12 | WN | +1.6 | -- | LENART Miłosz # | Z/0071/24 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 22 | s | 1 | 15.60 | MARSZELEWSKI Miłosz | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | +1.6 | -- | TYKARSKI Marek | Z/6447/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 28 | s | 1 | 16.34 | FURTAK Wiktor | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | +1.6 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4151/22 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 30 | s | 1 | 17.09 | GRUSZKA Tymon | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +1.6 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/1407/23 | 2024 | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 13.17 | SZTOMBERSKI Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +1.5 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0347/21 | 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 13.32 | RYBICKI Franciszek | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | U14 | WN | +1.5 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3107/23 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 2 | 13.36 | KACPRZYK Jakub | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | +1.5 | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/5287/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 6 | s | 2 | 13.61 | JANCEWICZ Witold | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +1.5 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0341/21 | 2024 | ||||||
5 | 7 | s | 2 | 13.67 | MACHEL Michał | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +1.5 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1409/23 | 2024 | ||||||
6 | 10 | s | 2 | 14.46 | WNUK Bartosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +1.5 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0346/21 | 2024 | ||||||
1 | 5 | s | 3 | 13.53 | LASZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 2011 | U14 | WN | +0.3 | -- | POLKOWSKA Martyna B.D. WONDZIŃSKA Aleksandra | , Z/1801/23 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 9 | s | 3 | 14.36 | CHOJECKI Lesław | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.3 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/2042/21 | 2024 | ||||||
3 | 11 | s | 3 | 14.79 | DRESZLER Marcel | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | +0.3 | -- | TYKARSKI Marek | Z/13396/21 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 12 | s | 3 | 14.82 | KOSTRZEWA Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +0.3 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1226/22 | 2024 | ||||||
5 | 13 | s | 3 | 14.96 | BUSKA Antoni | KS Polonia Pasłęk # | 2012 | U12 | WN | +0.3 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6549/23 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 15 | s | 3 | 15.06 | NEDZELSKYI Natan | Orka Iława Athletics | 2011 | U14 | WN | +0.3 | -- | OSTANEK Aneta | Z/1342/22 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 19 | s | 3 | 15.41 | DUDKOWSKI Kacper | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2011 | U14 | WN | +0.3 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/1649/23 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 16 | s | 4 | 15.26 | CIEŚLIKOWSKI Adam | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | +0.8 | -- | TYKARSKI Marek | Z/6448/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 18 | s | 4 | 15.30 | RAPA Igor | UKS Piorun Barczewo | 2010 | U14 | WN | +0.8 | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/5254/22 | 2023 | ||||||
3 | 20 | s | 4 | 15.56 | MIRZAŁEK Marcel | MKS Truso Elbląg | 2011 | U14 | WN | +0.8 | -- | SZCZEPAŃSKI Stanisław | Z/4202/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 21 | s | 4 | 15.58 | KAMIŃSKI Bruno | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.8 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1410/23 | 2024 | ||||||
5 | 23 | s | 4 | 15.76 | DUDA Max | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +0.8 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6048/21 | 2024 | ||||||
6 | 24 | s | 4 | 15.89 | SIEMIŃSKI Hubert | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | +0.8 | -- | TYKARSKI Marek # | Z/4337/23 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 25 | s | 4 | 15.98 | BUĆWIŁO Mikołaj | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +0.8 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4167/22 | 2024 | ||||||
1 | 4 | s | 5 | 13.46 | LITVINOV Dmytro | UKS Jedynka Bartoszyce | 2010 | U14 | WN | +0.7 | -- | FIGAT Kamil | Z/6442/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 17 | s | 5 | 15.28 | MIELCZARSKI Krzysztof | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1419/23 | 2024 | ||||||
3 | 26 | s | 5 | 16.13 | BLOCH Piotr | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +0.7 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/8167/21 | 2024 | ||||||
4 | 27 | s | 5 | 16.27 | WOJTEL Przemysław | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2010 | U14 | WN | +0.7 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0265/22 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 29 | s | 5 | 16.76 | WRONKOWSKI Bartosz | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2012 | U12 | WN | +0.7 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0278/22 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | s | 6 | 11.55 | BIRBACH Wiktor | KS Zamek Kurzętnik | 2007 | U18 | WN | +1.1 | III | PAWŁOWSKA Dorota | Z/0828/20 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 6 | 12.23 | ŁUTOWICZ Marcel | KS Jelonki Dobre Miasto | 2006 | U18 | WN | +1.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | Z/3152/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 3 | s | 6 | 17.36 | DUDKOWSKI Szymon | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2015 | U12 | WN | +1.1 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/1654/23 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 2 | e | 1 | 12.47 | MIŁOWICKI Dominik | LKS Korab Olecko | 2009 | U16 | WN | +0.8 | V | BRYNDA Marcin | Z/6309/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 4 | e | 1 | 12.57 | KOPAŃSKI Karol | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | +0.8 | V | LDK! | ||||||||
3 | 5 | e | 1 | 12.74 | NAZAROWICZ Hubert | UKS Sokół Węgorzewo | 2008 | U16 | WN | +0.8 | V | PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert | Z/0906/19 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 6 | e | 1 | 12.76 | MACHNIO Sebastian | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U16 | WN | +0.8 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6024/23 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 10 | e | 1 | 13.11 | GIERAK Jakub | LKS Korab Olecko | 2008 | U16 | WN | +0.8 | -- | BRYNDA Marcin | Z/5503/19 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 11 | e | 1 | 13.20 | GOJLIK Alan | LKS Korab Olecko | 2008 | U16 | WN | +0.8 | -- | BRYNDA Marcin | Z/4508/23 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 12 | e | 1 | 13.43 | SZELĄG Aleksander | LUKS Orneta | 2008 | U16 | WN | +0.8 | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/4258/23 | 2023 | LDK! | |||||
1 | 1 | e | 2 | 12.32 | FIERECK Jędrzej | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | +1.0 | V | OSTANEK Aneta | Z/3868/22 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 3 | e | 2 | 12.48 | JARZEMBOWSKI Sebastian | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2008 | U16 | WN | +1.0 | V | B.D. | Z/5730/22 | 2024 | ||||||
3 | 7 | e | 2 | 12.96 | SZKUTNIK Maksymilian | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2009 | U16 | WN | +1.0 | -- | B.D. | Z/5653/23 | 2023 | ||||||
4 | 8 | e | 2 | 13.03 | SZWEDKO Szymon | LUKS Orneta | 2008 | U16 | WN | +1.0 | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/2046/21 | 2023 | LDK! | |||||
5 | 9 | e | 2 | 13.11 | STEFANOWICZ Rafał | LUKS Orneta | 2008 | U16 | WN | +1.0 | -- | NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek | , Z/2393/20 | , 2023 | LDK! | |||||
6 | 13 | e | 2 | 13.88 | KOZŁOWSKI Krzysztof | LUKS Orneta | 2009 | U16 | WN | +1.0 | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/0273/23 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | f | 1 | 12.19 | NAZAROWICZ Hubert | UKS Sokół Węgorzewo | 2008 | U16 | WN | +0.3 | IV | PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert | Z/0906/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 12.31 | FIERECK Jędrzej | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | +0.3 | V | OSTANEK Aneta | Z/3868/22 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 12.43 | MIŁOWICKI Dominik | LKS Korab Olecko | 2009 | U16 | WN | +0.3 | V | BRYNDA Marcin | Z/6309/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 12.48 | JARZEMBOWSKI Sebastian | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2008 | U16 | WN | +0.3 | V | B.D. | Z/5730/22 | 2024 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 12.55 | KOPAŃSKI Karol | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | +0.3 | V | LDK! | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 12.97 | SZKUTNIK Maksymilian | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2009 | U16 | WN | +0.3 | -- | B.D. | Z/5653/23 | 2023 | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 12.98 | MACHNIO Sebastian | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U16 | WN | +0.3 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6024/23 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 8 | f | 1 | 13.14 | SZWEDKO Szymon | LUKS Orneta | 2008 | U16 | WN | +0.3 | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/2046/21 | 2023 | LDK! | |||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 43.82 | KUŹNIEWSKI Hubert | Orka Iława Athletics | 2010 | U14 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/3869/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 44.60 | MACHEL Michał | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1409/23 | 2024 | |||||||
3 | 4 | s | 1 | 46.22 | WNUK Bartosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0346/21 | 2024 | |||||||
4 | 6 | s | 1 | 47.17 | LITVINOV Dmytro | UKS Jedynka Bartoszyce | 2010 | U14 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/6442/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 5 | s | 2 | 46.78 | REUT Szymon | Orka Iława Athletics | 2010 | U14 | WN | -- | B.D. B.D. | , Z/5353/22 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 2 | 48.82 | SOKOŁOWSKI Antoni | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5757/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 2 | 49.23 | DRESZLER Marcel | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/13396/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 2 | 49.96 | KOSTRZEWA Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1226/22 | 2024 | |||||||
5 | 12 | s | 2 | 50.79 | ZIELIŃSKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/4321/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 14 | s | 2 | 51.23 | RAPA Igor | UKS Piorun Barczewo | 2010 | U14 | WN | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/5254/22 | 2023 | |||||||
7 | 22 | s | 2 | 55.72 | SKERDA Marcin | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/0287/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 11 | s | 3 | 50.51 | NEDZELSKYI Natan | Orka Iława Athletics | 2011 | U14 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/1342/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 13 | s | 3 | 50.90 | KRAS Michał Gniewosz | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2012 | U12 | WN | -- | LENART Miłosz # | Z/0071/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 15 | s | 3 | 51.55 | TAŃSKI Konstanty | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/7450/21 | 2024 | |||||||
4 | 16 | s | 3 | 52.14 | KAMIŃSKI Bruno | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1410/23 | 2024 | |||||||
5 | 17 | s | 3 | 52.29 | GRABOWSKI Maciej | GUKS Asy Dywity | 2012 | U12 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/5615/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 19 | s | 3 | 52.72 | PRZYBYLSKI Oliwier | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2012 | U12 | WN | -- | B.D. OLSZEWSKI Marek | , Z/6437/23 | , 2024 | LDK! | ||||||
7 | 24 | s | 3 | 56.86 | TEKIELI Jan | GUKS Asy Dywity | 2012 | U12 | WN | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
8 | 25 | s | 3 | 60.34 | GRUSZKA Tymon | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/1407/23 | 2024 | |||||||
1 | 20 | s | 4 | 54.27 | CIEŚLIKOWSKI Adam | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/6448/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 21 | s | 4 | 54.80 | DUDA Max | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6048/21 | 2024 | |||||||
3 | 23 | s | 4 | 56.12 | BLOCH Piotr | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/8167/21 | 2024 | |||||||
4 | 26 | s | 4 | 60.84 | BIEGAJSKI Fabian | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/1259/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 27 | s | 4 | 65.07 | SYMONOWICZ Aleks | UKS Jedynka Bartoszyce | 2012 | U12 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/6445/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 5 | 43.85 | SZTOMBERSKI Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0347/21 | 2024 | |||||||
2 | 7 | s | 5 | 47.22 | CHOJECKI Lesław | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/2042/21 | 2024 | |||||||
3 | 18 | s | 5 | 52.31 | LASZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 2011 | U14 | WN | -- | POLKOWSKA Martyna B.D. WONDZIŃSKA Aleksandra | , Z/1801/23 | , 2024 | LDK! | ||||||
s | 5 | DQ | YAKOVYSHYN Nazar | UKS Jedynka Bartoszyce # | 2012 | U12 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/1578/23 | 2024 | LDK! | ||||||||
s | 5 | DQ | DZIK Ksawery | MKS Truso Elbląg | 2010 | U14 | WN | -- | POLKOWSKA Martyna B.D. SZCZEPAŃSKI Stanisław | , Z/6402/23 | , 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 6 | 37.79 | BIRBACH Wiktor | KS Zamek Kurzętnik | 2007 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/0828/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 6 | 39.27 | SOKOŁOWSKI Antoni | MKS Truso Elbląg | 2008 | U16 | WN | IV | LDK! | |||||||||
3 | 3 | s | 6 | 40.79 | FIERECK Jędrzej | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | V | OSTANEK Aneta | Z/3868/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 5 | s | 6 | 41.39 | KOPER Dawid | MKS Truso Elbląg | 2009 | U16 | WN | V | LDK! | |||||||||
5 | 7 | s | 6 | 42.98 | KOPAŃSKI Karol | Orka Iława Athletics | 2009 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1 | 4 | s | 7 | 41.19 | JARZEMBOWSKI Sebastian | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2008 | U16 | WN | V | B.D. | Z/5730/22 | 2024 | |||||||
2 | 6 | s | 7 | 42.49 | MIŁOWICKI Dominik | LKS Korab Olecko | 2009 | U16 | WN | V | BRYNDA Marcin | Z/6309/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 7 | 43.38 | JAROSZEWSKI Jakub | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2009 | U16 | WN | -- | B.D. B.D. | , Z/12169/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 7 | 45.05 | SZELĄG Aleksander | LUKS Orneta | 2008 | U16 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/4258/23 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 7 | 46.95 | GOJLIK Alan | LKS Korab Olecko | 2008 | U16 | WN | -- | BRYNDA Marcin | Z/4508/23 | 2024 | LDK! | ||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 52.54 | JAROSZEWICZ Ernest | MKS Juvenia Białystok | 1999 | Sen | PD | III | B.D. DUDEK Bartosz | , Z/2454/20 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 54.13 | SKOCKI Piotr | KS Zamek Kurzętnik | 2007 | U18 | WN | IV | PAWŁOWSKA Dorota | Z/3076/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 59.73 | ŁUTOWICZ Marcel | KS Jelonki Dobre Miasto | 2006 | U18 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | Z/3152/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 64.22 | PROKOP Michał | UKS Jedynka Bartoszyce | 2007 | U18 | WN | -- | FIGAT Mirosław | Z/3181/23 | 2023 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 68.51 | OGULEWICZ Dominik | UKS Jedynka Bartoszyce | 2007 | U18 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/4535/21 | 2024 | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:38.39 | KURCEWICZ Patryk | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | U14 | WN | V | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3109/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:43.92 | KRUPSKI Szymon | Orka Iława Athletics | 2010 | U14 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/14518/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:45.10 | GASPEROWICZ Szymon | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2010 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:46.04 | RAWIŃSKI Dawid | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/2670/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:48.94 | WERKOWSKI Dawid | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | U14 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3102/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:53.38 | BAGIŃSKI Jakub | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | U14 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3113/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:01.15 | GUTOWSKI Tomasz | UKS Jedynka Bartoszyce | 2012 | U12 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/1583/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:01.83 | MUZYKA Miłosz | UKS Jedynka Bartoszyce | 2012 | U12 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/6443/23 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:01.87 | CZUBKOWSKI Łukasz | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3416/22 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:02.09 | LUŹNY Adam | UKS Jedynka Bartoszyce | 2011 | U14 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/1581/23 | 2024 | LDK! | ||||||
11 | 11 | s | 1 | 2:05.00 | CHODKIEWICZ Szymon | LUKS Orneta | 2011 | U14 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | |||||||||
12 | 12 | s | 1 | 2:05.30 | SKONECZNY Marcel | UKS Jedynka Bartoszyce | 2012 | U12 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/1577/23 | 2024 | LDK! | ||||||
13 | 13 | s | 1 | 2:20.34 | WĘGRZYN Gabriel | UKS Jedynka Bartoszyce | 2012 | U12 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/3182/23 | 2024 | LDK! | ||||||
14 | 14 | s | 1 | 2:20.72 | JANKOWSKI Adam | UKS Gimpas Pasłęk | 2012 | U12 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/2397/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:30.13 | KUMA Mikołaj | UKS Jedynka Bartoszyce | 2008 | U16 | WN | III | FIGAT Kamil # | Z/2942/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:33.03 | KOPEĆ Bartosz | Orka Iława Athletics | 2008 | U16 | WN | IV | OSTANEK Aneta B.D. | Z/4258/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 1:34.27 | LUBAŃSKI Wiktor | MKS Truso Elbląg | 2009 | U16 | WN | IV | SZCZEPAŃSKI Stanisław | Z/6229/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 2 | 1:34.81 | CZAJA Wojciech | MKS Truso Elbląg | 2009 | U16 | WN | IV | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 2 | 1:51.66 | PADUCH Konrad | MKS Truso Elbląg | 2009 | U16 | WN | -- | SZCZEPAŃSKI Stanisław | Z/0676/23 | 2024 | LDK! | ||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:02.56 | RUTKOWSKI Damian | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U20 | WN | IV | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1067/20 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:07.68 | SPLITT Dawid | NKS Nowe Miasto Lubawskie # | 2006 | U18 | WN | -- | B.D. | Z/3639/22 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:08.38 | GŁOWACKI Szymon | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/3048/23 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:09.40 | PIOTROWICZ Marcel | KS Zamek Kurzętnik | 2007 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/3075/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:09.54 | SPACHT Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał | , Z/3803/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:13.73 | PUZIO Oliwier | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2007 | U18 | WN | -- | LENART Miłosz # | Z/6460/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:56.19 | BEŃ Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 2009 | U16 | WN | V | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/5734/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:59.51 | HOLAK Przemysław | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | V | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3288/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 3:01.74 | RYBICKI Franciszek | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | U14 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3107/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:02.37 | FRESONKE Cezary | UKS Jedynka Bartoszyce | 2008 | U16 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/1584/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:04.82 | ANIEĆKO Miłosz | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2008 | U16 | WN | -- | GIERYSZEWSKI Andrzej | Z/4300/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:14.46 | SKOCKI Kamil | KS Zamek Kurzętnik | 2011 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2691/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:25.82 | BABSKI Jakub | LKS Lubawa | 2009 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5294/23 | 2024 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:37.69 | SOKOŁOWSKI Antoni | LKS Lubawa | 2011 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5757/22 | 2024 | LDK! | ||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 17.27 | NAZAROWICZ Hubert | UKS Sokół Węgorzewo | 2008 | U16 | WN | +2.5 | IV | PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert | Z/0906/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 19.12 | DUCHNA Grzegorz | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U16 | WN | +2.5 | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3574/19 | 2024 | LDK! | |||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 47.23 | ARTYCH Antoni | MKL Jurand Szczytno | 2008 | U16 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej | Z/6983/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 47.59 | DUCHNA Grzegorz | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U16 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3574/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 50.39 | PALIJ Dymitro | MKL Jurand Szczytno | 2009 | U16 | WN | -- | BUKOWIECKA Danuta # | Z/7356/23 | 2023 | LDK! | ||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 53.26 |
RYBICKI Franciszek BAGIŃSKI Jakub WERKOWSKI Dawid KURCEWICZ Patryk |
UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 2010 2010 2010 |
U14 | WMZ | -- |
ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta |
Z/3107/23 Z/3113/23 Z/3102/23 Z/3109/23 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
2 | 2 | s | 1 | 53.86 |
CHOJECKI Lesław SZTOMBERSKI Adam MACHEL Michał JANCEWICZ Witold |
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 2010 2012 2010 |
U14 | WMZ | -- |
ADAMOWICZ Małgorzata PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł POLEWACZ Małgorzata |
Z/2042/21 Z/0347/21 Z/1409/23 Z/0341/21 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
3 | 3 | s | 1 | 56.15 |
BOGDAN Michał NIETUPSKI Mateusz WILAN Maciej KACPRZYK Jakub |
UKS Atos Woźnice | 2010 2010 2010 2010 |
U14 | WMZ | -- |
BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech |
Z/3482/24 Z/3481/24 , Z/4361/21 Z/5287/23 |
2024 2024 , 2024 2024 |
|||||||
4 | 4 | s | 1 | 60.79 |
DUDKOWSKI Kacper WOJTEL Przemysław PRZYBYLSKI Oliwier GASPEROWICZ Szymon |
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2011 2010 2012 2010 |
U14 | WMZ | -- |
OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek B.D. OLSZEWSKI Marek |
Z/1649/23 Z/0265/22 , Z/6437/23 |
2024 2024 , 2024 |
|||||||
5 | 5 | s | 1 | 61.34 |
SKERDA Marcin CZUBKOWSKI Łukasz GRABOWSKI Maciej RAWIŃSKI Dawid |
GUKS Asy Dywity | 2011 2011 2012 2011 |
U14 | WMZ | -- |
LEWANDOWSKA Ewa LEWANDOWSKA Ewa LEWANDOWSKA Ewa LEWANDOWSKA Ewa |
Z/0287/23 Z/3416/22 Z/5615/23 Z/2670/21 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
1 | 1 | s | 2 | 53.41 |
KUŹNIEWSKI Hubert FIERECK Jędrzej KRUPSKI Szymon KOPAŃSKI Karol |
Orka Iława Athletics | 2010 2009 2010 2009 |
U16 | WMZ | -- |
OSTANEK Aneta OSTANEK Aneta OSTANEK Aneta |
Z/3869/22 Z/3868/22 Z/14518/21 |
2024 2024 2024 |
|||||||
s | 2 | DQ |
KOZŁOWSKI Krzysztof CRZEŚCIJAŃSKI Miłosz SZELĄG Aleksander SZWEDKO Szymon |
LUKS Orneta | 2009 2008 2008 2008 |
U16 | WMZ | -- |
MAKOWSKI Leszek MAKOWSKI Leszek MAKOWSKI Leszek MAKOWSKI Leszek |
Z/0273/23 Z/3740/22 Z/4258/23 Z/2046/21 |
2024 2023 2023 2023 |
|||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.56 | JANCEWICZ Witold | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0341/21 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.45 | WILAN Maciej | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech | , Z/4361/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.25 | WERKOWSKI Dawid | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | U14 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3102/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.15 | MARSZELEWSKI Miłosz | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/6447/23 | 2024 | LDK! | ||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.98 | HERMAN Adam | MKL Jurand Szczytno | 2009 | U16 | WN | +0.6 | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # | , Z/1389/21 | , 2023 | LDK! | OSU | ||||
2 | 2 | f | 1 | 4.69 | PALIJ Dymitro | MKL Jurand Szczytno | 2009 | U16 | WN | +1.2 | -- | BUKOWIECKA Danuta # | Z/7356/23 | 2023 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 4.26 | MACHNIO Sebastian | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U16 | WN | +0.1 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6024/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 3 | f | 1 | 3.85 | BABSKI Jakub | LKS Lubawa | 2009 | U16 | WN | +0.6 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5294/23 | 2024 | ||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.16 | KAMIŃSKI Filip | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/3333/22 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 5.08 | KACPRZYK Jakub | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/5287/23 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 5.03 | BAGIŃSKI Jakub | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3113/23 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 4.80 | WILAN Maciej | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech | , Z/4361/21 | , 2024 | LDK! | |||||
5 | 5 | f | 1 | 4.25 | PYTLARCZYK Jan | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0647/21 | 2024 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.20 | ZIELIŃSKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/4321/23 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 7 | f | 1 | 4.19 | CZUBKOWSKI Łukasz | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3416/22 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 8 | f | 1 | 4.19 | DUDKOWSKI Kacper | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/1649/23 | 2024 | LDK! | |||||
9 | 9 | f | 1 | 3.83 | BUSKA Antoni | KS Polonia Pasłęk # | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6549/23 | 2024 | LDK! | |||||
10 | 10 | f | 1 | 3.81 | PRZYBYLSKI Oliwier | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | B.D. OLSZEWSKI Marek | , Z/6437/23 | , 2024 | LDK! | |||||
11 | 11 | f | 1 | 3.72 | MIELCZARSKI Krzysztof | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1419/23 | 2024 | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 3.56 | BUĆWIŁO Mikołaj | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4167/22 | 2024 | ||||||
13 | 13 | f | 1 | 3.56 | CHODKIEWICZ Szymon | LUKS Orneta | 2011 | U14 | WN | 0.0 | -- | MAKOWSKI Leszek | ||||||||
14 | 14 | f | 1 | 3.40 | DUDKOWSKI Szymon | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2015 | U12 | WN | 0.0 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/1654/23 | 2024 | LDK! | |||||
15 | 15 | f | 1 | 3.26 | BIEGAJSKI Fabian | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/1259/22 | 2024 | LDK! | |||||
16 | 16 | f | 1 | 3.24 | WOJTEL Przemysław | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0265/22 | 2024 | LDK! | |||||
17 | 17 | f | 1 | 3.22 | WRONKOWSKI Bartosz | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0278/22 | 2024 | LDK! | |||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 8.98 | KUŹMICKI Szymon | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/7555/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 8.19 | NIETUPSKI Mateusz | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/3481/24 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 7.40 | AMSZTEJN Nikodem | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0397/22 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 6.76 | KOWALSKI Piotr | Orka Iława Athletics | 2010 | U14 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/5008/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 6.34 | BOGDAN Michał | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/3482/24 | 2024 | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 6.26 | SIEMIŃSKI Hubert | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/4337/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 6.21 | BORYSEWICZ Wiktor | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0399/22 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.05 | FURTAK Wiktor | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4151/22 | 2024 | LDK! | ||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.35 | KRYSZYŁOWICZ Eryk | MKL Jurand Szczytno | 2008 | U16 | WN | IV | BUKOWIECKI Maciej # | Z/1251/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | f | 1 | 11.40 | STRZEMIECZNY Antoni | MKL Jurand Szczytno | 2009 | U16 | WN | V | BUKOWIECKI Maciej | Z/2776/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | f | 1 | 9.20 | JAROSZEWSKI Jakub | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2009 | U16 | WN | -- | B.D. B.D. | , Z/12169/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.99 | EWERTOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2004 | U20 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3496/17 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 15.20 | RUCIŃSKI Kacper | MKL Jurand Szczytno | 2002 | U23 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej | Z/3674/16 | 2024 | LDK! | SKN KN B | |||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 34.90 | KRYSZYŁOWICZ Eryk | MKL Jurand Szczytno | 2008 | U16 | WN | V | BUKOWIECKI Maciej # | Z/1251/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | f | 1 | 32.85 | STRZEMIECZNY Antoni | MKL Jurand Szczytno | 2009 | U16 | WN | V | BUKOWIECKI Maciej | Z/2776/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 43.91 | EWERTOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2004 | U20 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3496/17 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
Oszczep (500) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 24.56 | KURCEWICZ Patryk | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | U14 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/3109/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 23.50 | BORYSEWICZ Wiktor | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0399/22 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 22.50 | NAPIERSKI Artur | UKS Piorun Barczewo | 2010 | U14 | WN | -- | BIAŁECKI Sebastian | Z/5964/23 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 19.84 | KOWALSKI Piotr | Orka Iława Athletics | 2010 | U14 | WN | -- | OSTANEK Aneta | Z/5008/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 19.82 | BOGDAN Michał | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/3482/24 | 2024 | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 18.94 | AMSZTEJN Nikodem | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0397/22 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 14.01 | KUŹMICKI Szymon | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/7555/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 12.44 | NIETUPSKI Mateusz | UKS Atos Woźnice | 2010 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/3481/24 | 2024 | |||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.35 | GIEDROJĆ Bartosz | LKS Korab Olecko | 2008 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 29.59 | GIERAK Jakub | LKS Korab Olecko | 2008 | U16 | WN | -- | BRYNDA Marcin | Z/5503/19 | 2024 | LDK! | ||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.1555459499359 sekund |