Szczecin 21 - 26.08.2023 European Deaf Athletics Championships |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 2 | e | 1 | 12.77 | BOGUSZEWICZ Martyna | SKSG Korona Szczecin | 2005 | U20 | ZP | +0.9 | III | ŚLIWKA Rafał | Z/1659/19 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 8 | e | 1 | 12.97 | BOGUSZEWICZ Martyna | SKSG Korona Szczecin | 2005 | U20 | ZP | -1.4 | III | ŚLIWKA Rafał | Z/1659/19 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 10 | e | 1 | 13.41 | BIEDNA Alicja | SKSG Korona Szczecin # | 2001 | U23 | ZP | -1.4 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/2103/20 | 2024 | ||||||
4 | 7 | e | 2 | 14.16 | KORTAS Aniela | SKSG Korona Szczecin | 2007 | U18 | ZP | +1.5 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/1545/21 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 11 | e | 2 | 13.58 | NOWACZYK Natalia | SKSG Korona Szczecin | 1999 | Sen | ZP | -0.3 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/1570/16 | 2024 | ||||||
5 | 9 | e | 2 | 14.94 | CHADYKOW Sonia | SRS Kondycja Piaseczno | 2009 | U16 | MZ | +1.5 | -- | |||||||||
6 | 12 | e | 2 | 13.65 | JĘDRZEJCZYK Karolina | SKSG Korona Szczecin | 2000 | Sen | ZP | -0.3 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/8731/21 | 2024 | ||||||
3 | f | 1 | 12.78 | BOGUSZEWICZ Martyna | SKSG Korona Szczecin | 2005 | U20 | ZP | +0.8 | III | ŚLIWKA Rafał | Z/1659/19 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 12.75 | BOGUSZEWICZ Martyna | SKSG Korona Szczecin | 2005 | U20 | ZP | -0.3 | II | ŚLIWKA Rafał | Z/1659/19 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 14.30 | KORTAS Aniela | SKSG Korona Szczecin | 2007 | U18 | ZP | +0.8 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/1545/21 | 2024 | LDK! | ||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
3 | 7 | e | 1 | 30.25 | GOLIŃSKA Paulina | MKS Syrena Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +0.3 | -- | LEWANDOWSKA Dorota | Z/1160/22 | 2023 | LDK! | |||||
4 | 9 | e | 1 | 31.71 | CHADYKOW Sonia | SRS Kondycja Piaseczno | 2009 | U16 | MZ | +0.3 | -- | |||||||||
7 | 10 | e | 1 | 27.47 | BIEDNA Alicja | SKSG Korona Szczecin # | 2001 | U23 | ZP | +0.1 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/2103/20 | 2024 | ||||||
2 | 5 | e | 2 | 26.31 | BOGUSZEWICZ Martyna | SKSG Korona Szczecin | 2005 | U20 | ZP | +0.3 | III | ŚLIWKA Rafał | Z/1659/19 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 11 | e | 2 | 27.61 | PLEWCZYŃSKA Sara | SKSG Korona Szczecin | 2001 | U23 | ZP | +0.3 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/3640/22 | 2024 | ||||||
6 | f | 1 | 26.31 | BOGUSZEWICZ Martyna | SKSG Korona Szczecin | 2005 | U20 | ZP | +0.2 | III | ŚLIWKA Rafał | Z/1659/19 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 34.85 | GOLIŃSKA Paulina | MKS Syrena Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -0.2 | -- | LEWANDOWSKA Dorota | Z/1160/22 | 2023 | LDK! | ||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 70.87 | GOLIŃSKA Paulina | MKS Syrena Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | LEWANDOWSKA Dorota | Z/1160/22 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 74.63 | CHADYKOW Sonia | SRS Kondycja Piaseczno | 2009 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 63.15 | PLEWCZYŃSKA Sara | SKSG Korona Szczecin | 2001 | U23 | ZP | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/3640/22 | 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 64.20 | BIGAJ Dominika | MKS MOS Wrocław | 1998 | Sen | DS | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 5:16.92 | NOWAK Monika | SKSG Korona Szczecin | 1981 | Masters | ZP | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/8903/21 | 2024 | ||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 19:32.68 | MEJKA Małgorzata | SKSG Korona Szczecin | 1986 | Masters | ZP | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/3940/23 | 2024 | ||||||||
5 | s | 1 | 19:55.79 | NOWAK Monika | SKSG Korona Szczecin | 1981 | Masters | ZP | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/8903/21 | 2024 | ||||||||
7 | s | 1 | 21:10.55 | KOSZTOWNY Agata | SKSG Korona Szczecin | 1987 | Masters | ZP | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/1788/22 | 2024 | ||||||||
10000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40:58.49 | MEJKA Małgorzata | SKSG Korona Szczecin | 1986 | Masters | ZP | III | ŚLIWKA Rafał | Z/3940/23 | 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 42:53.93 | KOSZTOWNY Agata | SKSG Korona Szczecin | 1987 | Masters | ZP | III | ŚLIWKA Rafał | Z/1788/22 | 2024 | ||||||||
s | 1 | DNF | NOWAK Monika | SKSG Korona Szczecin | 1981 | Masters | ZP | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/8903/21 | 2024 | |||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
s | 1 | DNF |
BIEDNA Alicja NOWACZYK Natalia PLEWCZYŃSKA Sara BOGUSZEWICZ Martyna |
2001 1999 2001 2005 |
Sen | -- |
ŚLIWKA Rafał ŚLIWKA Rafał ŚLIWKA Rafał ŚLIWKA Rafał |
Z/2103/20 Z/1570/16 Z/3640/22 Z/1659/19 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 4:14.08 |
BOGUSZEWICZ Martyna PLEWCZYŃSKA Sara BIEDNA Alicja BIGAJ Dominika |
2005 2001 2001 1998 |
Sen | -- |
ŚLIWKA Rafał ŚLIWKA Rafał ŚLIWKA Rafał |
Z/1659/19 Z/3640/22 Z/2103/20 |
2024 2024 2024 |
||||||||||
4x400 m MIX | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 3:49.51 |
KOTOWSKI Grzegorz BIEDNA Alicja BOROWSKI Mateusz BOGUSZEWICZ Martyna |
1987 2001 1995 2005 |
Masters | -- |
B.D. JAROS Marek B.D. ŚLIWKA Rafał MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał ŚLIWKA Rafał |
, Z/3947/11 Z/2103/20 , Z/0023/16 Z/1659/19 |
, 2024 2024 , 2024 2024 |
3 |
|||||||||
4 | s | 1 | 4:26.72 |
BONDARUK Paweł CHADYKOW Sonia ANDERS Damian GOLIŃSKA Paulina |
2006 2009 2006 2005 |
U20 | -- |
GOŁĘBIOWSKI Jarosław PARADOWSKI Wiesław LEWANDOWSKA Dorota |
Z/13094/21 Z/1596/19 Z/1160/22 |
2024 2024 2023 |
||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
6 | f | 1 | 5.02 | NOWACZYK Natalia | SKSG Korona Szczecin | 1999 | Sen | ZP | +0.7 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/1570/16 | 2024 | |||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
7 | f | 1 | 9.31 | KAMIŃSKA Monika | AKL Ursynów Warszawa # | 1984 | Masters | MZ | -- | LEMIESZEWSKA Marta | Z/5129/22 | 2024 | ||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 37.09 | KAMIŃSKA Monika | AKL Ursynów Warszawa # | 1984 | Masters | MZ | III | LEMIESZEWSKA Marta | Z/5129/22 | 2024 | ||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 11.87 | CHARDYKOW Nikolas | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U20 | MZ | +1.1 | IV | DZICZEK Szymon | Z/5058/24 | 2024 | |||||||
2 | 4 | e | 1 | 10.92 | GOŁĘBIOWSKI Oskar | AZS UMCS Lublin | 2000 | Sen | LU | -0.2 | II | HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. | Z/6045/15 | 2024 | ||||||
4 | 9 | e | 1 | 11.23 | KOWALIK Daniel | SKSG Korona Szczecin | 2003 | U23 | ZP | -0.2 | II | ŚLIWKA Rafał | Z/8732/21 | 2024 | ||||||
5 | 8 | e | 2 | 11.23 | STEMPURSKI Daniel | AZS UMCS Lublin | 1997 | Sen | LU | -1.0 | II | JAROS Marek B.D. B.D. | Z/6526/15 | 2024 | ||||||
7 | 14 | e | 2 | 13.65 | JANDA Bartosz | SKSG Korona Szczecin | 1993 | Sen | ZP | -1.0 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/8730/21 | 2024 | ||||||
5 | f | 1 | 11.12 | GOŁĘBIOWSKI Oskar | AZS UMCS Lublin | 2000 | Sen | LU | -0.7 | II | HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. | Z/6045/15 | 2024 | |||||||
7 | f | 1 | 11.17 | STEMPURSKI Daniel | AZS UMCS Lublin | 1997 | Sen | LU | -0.7 | II | JAROS Marek B.D. B.D. | Z/6526/15 | 2024 | |||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
4 | 9 | e | 1 | 22.71 | KOTOWSKI Grzegorz | AZS UMCS Lublin | 1987 | Masters | LU | +0.9 | II | B.D. JAROS Marek B.D. | , Z/3947/11 | , 2024 | 3 | |||||
5 | 10 | e | 1 | 23.08 | STEMPURSKI Daniel | AZS UMCS Lublin | 1997 | Sen | LU | +0.9 | III | JAROS Marek B.D. B.D. | Z/6526/15 | 2024 | ||||||
1 | 1 | e | 2 | 21.86 | GOŁĘBIOWSKI Oskar | AZS UMCS Lublin | 2000 | Sen | LU | +0.8 | I | HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. | Z/6045/15 | 2024 | ||||||
1 | f | 1 | 21.60 | GOŁĘBIOWSKI Oskar | AZS UMCS Lublin | 2000 | Sen | LU | +1.0 | I | HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. | Z/6045/15 | 2024 | |||||||
6 | f | 1 | 24.53 | CHARDYKOW Nikolas | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U20 | MZ | +1.1 | -- | DZICZEK Szymon | Z/5058/24 | 2024 | |||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 53.78 | ANDERS Damian | SRS Kondycja Piaseczno | 2006 | U18 | MZ | IV | PARADOWSKI Wiesław | Z/1596/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5 | s | 1 | 55.03 | CHARDYKOW Nikolas | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U20 | MZ | -- | DZICZEK Szymon | Z/5058/24 | 2024 | ||||||||
2 | 2 | e | 1 | 50.81 | KOTOWSKI Grzegorz | AZS UMCS Lublin | 1987 | Masters | LU | III | B.D. JAROS Marek B.D. | , Z/3947/11 | , 2024 | 3 | ||||||
3 | 3 | e | 1 | 51.30 | BOROWSKI Mateusz | SKSG Korona Szczecin | 1995 | Sen | ZP | III | MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał | , Z/0023/16 | , 2024 | |||||||
3 | 6 | e | 2 | 51.81 | KULPA Michał | KS Wda Świecie | 1987 | Masters | KP | III | B.D. | Z/0781/11 | 2024 | 2 | ||||||
5 | f | 1 | 50.59 | KOTOWSKI Grzegorz | AZS UMCS Lublin | 1987 | Masters | LU | III | B.D. JAROS Marek B.D. | , Z/3947/11 | , 2024 | 3 | |||||||
6 | f | 1 | 51.29 | BOROWSKI Mateusz | SKSG Korona Szczecin | 1995 | Sen | ZP | III | MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał | , Z/0023/16 | , 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 53.09 | KULPA Michał | KS Wda Świecie | 1987 | Masters | KP | -- | B.D. | Z/0781/11 | 2024 | 2 | |||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 2:01.96 | KULPA Michał | KS Wda Świecie | 1987 | Masters | KP | III | B.D. | Z/0781/11 | 2024 | 2 | |||||||
6 | s | 1 | 2:05.84 | ANDERS Damian | SRS Kondycja Piaseczno | 2006 | U18 | MZ | IV | PARADOWSKI Wiesław | Z/1596/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
7 | s | 1 | 2:06.61 | BONDARUK Paweł | MKS Juvenia Białystok | 2006 | U18 | PD | IV | GOŁĘBIOWSKI Jarosław | Z/13094/21 | 2024 | ||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 4:05.74 | WOJCIECHOWSKI Michał | KB Witar Tarnobrzeg | 1988 | Masters | PK | III | MAŚLANKA Adam | Z/3618/15 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
4 | s | 1 | 4:16.91 | NOWAK Rafał | CKS Budowlani Częstochowa | 1975 | Masters | SL | -- | NOWAK Monika | Z/1856/11 | 2024 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 4:19.08 | BONDARUK Paweł | MKS Juvenia Białystok | 2006 | U18 | PD | IV | GOŁĘBIOWSKI Jarosław | Z/13094/21 | 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 4:27.55 | ANDERS Damian | SRS Kondycja Piaseczno | 2006 | U18 | MZ | -- | PARADOWSKI Wiesław | Z/1596/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 15:39.61 | WOJCIECHOWSKI Michał | KB Witar Tarnobrzeg | 1988 | Masters | PK | III | MAŚLANKA Adam | Z/3618/15 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
5 | s | 1 | 16:00.20 | GAWROŃSKI Tomasz | UMKS Nadir Jędrzejów | 1992 | Sen | SK | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 16:02.94 | NOWAK Rafał | CKS Budowlani Częstochowa | 1975 | Masters | SL | III | NOWAK Monika | Z/1856/11 | 2024 | 2 | |||||||
10000 m M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 33:34.02 | GAWROŃSKI Tomasz | UMKS Nadir Jędrzejów | 1992 | Sen | SK | III | |||||||||||
s | 1 | DNF | NOWAK Rafał | CKS Budowlani Częstochowa | 1975 | Masters | SL | -- | NOWAK Monika | Z/1856/11 | 2024 | 2 | ||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 17.23 | SZYSZKOWSKI Damian | SKSG Korona Szczecin | 1996 | Sen | ZP | -0.2 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/8735/21 | 2024 | |||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 59.43 | SZYSZKOWSKI Damian | SKSG Korona Szczecin | 1996 | Sen | ZP | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/8735/21 | 2024 | ||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 43.15 |
STEMPURSKI Daniel KOWALIK Daniel KOTOWSKI Grzegorz BOROWSKI Mateusz |
1997 2003 1987 1995 |
Masters | -- |
JAROS Marek B.D. B.D. ŚLIWKA Rafał B.D. JAROS Marek B.D. MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał |
Z/6526/15 Z/8732/21 , Z/3947/11 , Z/0023/16 |
2024 2024 , 2024 , 2024 |
3 |
|||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 3:24.13 |
KOTOWSKI Grzegorz KULPA Michał SZYSZKOWSKI Damian BOROWSKI Mateusz |
1987 1987 1996 1995 |
Masters | -- |
B.D. JAROS Marek B.D. B.D. ŚLIWKA Rafał MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał |
, Z/3947/11 Z/0781/11 Z/8735/21 , Z/0023/16 |
, 2024 2024 2024 , 2024 |
3 2 |
|||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9:59.21 | NOWAK Rafał | CKS Budowlani Częstochowa | 1975 | Masters | SL | III | NOWAK Monika | Z/1856/11 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 10:06.07 | WOJCIECHOWSKI Michał | KB Witar Tarnobrzeg | 1988 | Masters | PK | III | MAŚLANKA Adam | Z/3618/15 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 1.88 | DĄBROWSKI Karol | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 1995 | Sen | MZ | III | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | NM | JANDA Bartosz | SKSG Korona Szczecin | 1993 | Sen | ZP | 0.0 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/8730/21 | 2024 | ||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 10.34 | PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań | 2005 | U20 | WP | -- | BIERNACKI Jacek | Z/4978/24 | 2024 | ||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 17.48 | KOKOSZEWSKI Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | Sen | KP | I | GASSOWSKI Janusz | Z/3150/17 | 2024 | 2 | SKN | ||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 32.48 | PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań | 2005 | U20 | WP | IV | BIERNACKI Jacek | Z/4978/24 | 2024 | ||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
3 | f | 1 | 57.52 | ROZUMCZYK Tomasz | LKS Fenix Słupsk | 1989 | Sen | PM | II | GRECKA Ewa | Z/1132/12 | 2022 | 3 | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.84152603149414 sekund |