Zielona Góra 03.05.2010
Mityng Otwarcia Sezonu (brak fotofiniszu)
60 m K
1 s 1 9.21 GANCZAR Ewelina AZS-PWSZ Gorzów 97 U14 LB 0.0 --
2 s 1 9.33 KULEŃ-SŁAWEŃSKA Małgorzata MKS Piast Głogów 98 U14 DS 0.0 --
100 m K
1 s 1 13.02 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.9 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
2 s 1 13.06 ZAPOTOCZNA Gabriela ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.9 III
3 s 1 13.26 MAŁAS Malwina ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.9 IV B.D. BEZ
4 s 1 13.29 HENNIG Marta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -0.9 IV #
5 s 1 13.43 KRÓLAK Anna ULKS Uczniak Szprotawa 94 U18 LB -0.9 IV
6 s 1 13.80 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -0.9 IV
7 s 1 13.90 JÓ¬WIAK Renata ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB -0.9 V
1 s 2 13.54 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB -1.1 IV #
2 s 2 14.42 MARCINIAK Lidia MKS Piast Głogów 96 U16 DS -1.1 V #
3 s 2 14.50 DURAJ Alicja MKS Piast Głogów 96 U16 DS -1.1 V
4 s 2 14.99 DˇBROWSKA Karolina AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -1.1 --
5 s 2 15.02 STECYK Agata AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -1.1 -- #
6 s 2 16.41 PAWLAK Paulina AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -1.1 -- SASKA Tomasz Z/2604/11 2011 BEZ
7 s 2 16.46 CZARNOGRODZKA Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB -1.1 --
1 s 3 13.80 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -0.9 IV SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 s 3 13.89 BADECKA Dagmara AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -0.9 V
3 s 3 15.18 GŁUSZYK Anna ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB -0.9 --
4 s 3 15.24 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra # 67 Masters LB -0.9 -- B.D. BEZ
5 s 3 15.53 WALCZAK Alicja AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB -0.9 -- #
200 m K
1 s 1 26.01 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +1.1 II B.D. 2
2 s 1 26.19 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS +1.1 II #
3 s 1 26.94 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +1.1 III
4 s 1 28.92 SZEWCZUK Katarzyna ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB +1.1 V
5 s 1 29.27 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +1.1 -- #
1 s 2 28.93 NUCKOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB -0.9 --
2 s 2 29.44 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -0.9 -- #
3 s 2 30.32 DˇBROWSKA Karolina AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -0.9 --
4 s 2 30.49 PAWLAK Paulina AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -0.9 -- SASKA Tomasz Z/2604/11 2011 BEZ
5 s 2 30.81 STECYK Agata AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -0.9 -- #
6 s 2 30.88 SYGUTOWSKA Krystyna ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.9 --
7 s 2 30.96 SUSZYCKA Monika ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.9 --
8 s 2 32.17 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra # 67 Masters LB -0.9 -- B.D. BEZ
300 m K
1 40.35 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB --
2 40.88 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB -- B.D. 2
3 45.04 TESZBIR Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB IV
4 45.28 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB IV
5 45.93 WŁODARCZYK Sandra ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV
6 46.62 MISIOŁEK Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB V
7 46.95 FORGACZ Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB V
8 48.71 ŁĘKOWSKA Manuela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/1358/12 BEZ
60 m M
1 s 1 9.44 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS 0.0 -- #
2 s 1 9.22 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U14 LB 0.0 -- KOWALSKI Zenon # Z/1157/14 2018 3
3 s 1 9.75 RUDKOWSKI Kai ZLKL Zielona Góra 98 U14 LB 0.0 --
4 s 1 10.33 DZIELNICKI Norbert MKS Piast Głogów 97 U14 DS 0.0 --
5 s 1 10.57 WEICHERT Marcin MKS Piast Głogów 99 U12 DS 0.0 -- #
1 s 2 9.47 JARYSZEWSKI Krystian AZS-AWF Gorzów 98 U14 LB 0.0 --
2 s 2 9.76 DˇBROWSKI Radosław AZS-AWF Gorzów 98 U14 LB 0.0 --
3 s 2 9.87 GRACZYK Wojciech MKS Piast Głogów 97 U14 DS 0.0 --
100 m M
1 s 1 12.28 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB -1.4 --
2 s 1 12.46 RYCHLEWICZ Grzegorz ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -1.4 V
3 s 1 12.48 MIERZEJEWSKI Krystian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB -1.4 V
4 s 1 12.54 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB -1.4 V WO¬NIAK Agnieszka # Z/4077/11 2019 2
5 s 1 12.90 PAWLICHA Michał ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -1.4 --
6 s 1 14.08 DUBAKO Tomasz ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB -1.4 --
1 s 2 12.17 BOCER Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -1.7 IV
2 s 2 12.21 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -1.7 -- B.D. 3
3 s 2 12.37 NAJNIGER Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -1.7 -- WALCZAK Zygmunt 4
4 s 2 12.39 KULESZA Paweł ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -1.7 V
5 s 2 13.75 SKOWROŃ Konrad AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB -1.7 --
6 s 2 14.17 WOŻNIAK Marcin ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB -1.7 --
1 s 3 11.20 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB -1.8 II #
2 s 3 11.44 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB -1.8 III
3 s 3 11.46 BAUWENS Dennis UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP -1.8 III
4 s 3 11.48 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ -1.8 III B.D. #
5 s 3 11.52 GRALA Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB -1.8 III SASKA Tomasz Z/1824/11 2012 2
6 s 3 11.62 CZUCHRAJ Kajetan ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB -1.8 III
7 s 3 11.94 ALGIERSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -1.8 IV
1 s 4 11.85 PIˇTEK Artur ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.9 IV
2 s 4 11.92 CHMIELARSKI Maksymilian MKS Piast Głogów 89 U23 DS -0.9 -- B.D. # 3
3 s 4 12.40 WAWRZYNIAK Paweł AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -0.9 V
4 s 4 12.44 DROGOSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.9 V
5 s 4 12.47 OLBRYCH Dominik AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -0.9 V WO¬NIAK Agnieszka # Z/1818/11 2011 4
6 s 4 15.30 JAKUSZEWSKI Konrad ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -0.9 -- WO¬NIAK Agnieszka WO¬NIAK Agnieszka Z/0622/12, Z/0622/12 , 2015 3
1 s 5 11.69 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB -1.1 III WALCZAK Zygmunt B.D. Z/4076/11 2012
2 s 5 11.80 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -1.1 IV
3 s 5 11.88 CZUPRYŃSKI Krzysztof AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB -1.1 --
4 s 5 11.92 BONECKI Bartosz AZS ŁódĽ # 92 U20 LD -1.1 IV SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
5 s 5 11.95 KARPIŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -1.1 IV
6 s 5 12.00 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB -1.1 IV
7 s 5 12.04 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP -1.1 IV STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
8 s 5 12.54 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP -1.1 --
200 m M
1 s 1 22.61 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB -0.7 II #
2 s 1 22.97 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB -0.7 III
3 s 1 23.02 GRALA Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB -0.7 III SASKA Tomasz Z/1824/11 2012 2
4 s 1 23.08 FRYZE Tomasz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -0.7 III
5 s 1 23.70 CZUPRYŃSKI Krzysztof AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB -0.7 --
6 s 1 23.86 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB -0.7 IV WALCZAK Zygmunt B.D. Z/4076/11 2012
7 s 1 23.96 URBAŃSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB -0.7 --
1 s 2 23.11 SURŻYKIEWICZ Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 92 U20 LB -0.8 III
2 s 2 24.02 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB -0.8 IV
3 s 2 24.05 GALENT Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.8 IV
4 s 2 24.97 RYGIELSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.8 --
5 s 2 25.19 WILMA Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -0.8 --
6 s 2 25.61 RYCHLEWICZ Grzegorz ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.8 --
7 s 2 25.89 ŁYKO Mateusz ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB -0.8 --
300 m M
1 s 1 34.46 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U20 DS -- B.D. # 1
2 s 1 36.31 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ --
3 s 1 36.81 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS --
4 s 1 36.84 CZUCHRAJ Kajetan ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB --
5 s 1 37.25 KARPIŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB --
6 s 1 37.44 WO¬NIAK Daniel ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 78 Sen LB -- WO¬NIAK Agnieszka WO¬NIAK Agnieszka BEZ
7 s 1 40.15 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP IV STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
1 s 2 36.19 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB --
2 s 2 38.25 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB --
3 s 2 38.85 GAJDA Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/4078/11 2011 4
4 s 2 39.09 ŻURAWSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB --
5 s 2 40.43 ROSIK Mikołaj ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
1 s 3 38.70 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
2 s 3 40.06 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB IV WO¬NIAK Agnieszka # Z/4077/11 2019 2
3 s 3 40.78 MIERZEJEWSKI Krystian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB V
4 s 3 43.27 PAWLACZYK Dawid AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB --
5 s 3 43.88 KRUCZYK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 96 U16 LB --
6 s 3 44.09 WAJWOD Damian AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB --
1 s 4 48.17 SZYMCZAK Marek ULKS Uczniak Szprotawa 98 U14 LB -- #
2 s 4 56.38 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/1157/14 2018 3
400 m M
1 s 1 50.69 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
2 s 1 51.61 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ III #
3 s 1 52.47 KU¬NICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
4 s 1 53.08 POSTOŁ Kamil ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB --
5 s 1 57.56 DOMINIAK Patryk UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0543/11 2011 BEZ
6 s 1 59.86 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4661819934845 sekund