Warszawa 12.09.2008
Zawody młodzików
100 m pł MŁ K
1 15.88 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ +2.0 III #
2 16.11 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U16 MZ +2.0 III #
3 16.62 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U16 MZ +2.0 III B.D. # 1
Wzwyż K
1 1.57 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ III
2 1.51 PORAYSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ IV
Tyczka K
1 1.70 CHALIŃSKA Adrianna KS Orzeł Warszawa # 93 U16 MZ --
W dal K
1 4.85 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U16 MZ +1.6 IV #
Kula (3) K
1 10.78 OPRZĄDEK Magdalena AKL Ursynów Warszawa # 93 U16 MZ IV
2 10.59 RATYŃSKA Sylwia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 94 U16 MZ IV ZGLESZEWSKI Daniel # 3
3 9.90 RUTKOWSKA Daria UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 94 U16 MZ IV B.D. 3
Dysk (0.75) K
1 34.43 BĄCZEK Dorota MKS Pułtusk 93 U16 MZ III
2 29.96 MITKOWSKA Justyna MKS Pułtusk 94 U16 MZ IV #
3 27.19 BAZGA Martyna MKS Pułtusk 93 U16 MZ V
Oszczep (600) K
1 29.02 WONDERZY Paulina LKS Olymp Błonie # 94 U16 MZ V
100 m M
1 s 1 11.65 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ +1.7 III ZGLESZEWSKI Daniel # 2
1 s 6 11.03 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +1.1 II #
1 f 11.59 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ +1.7 III ZGLESZEWSKI Daniel # 2
300 m M
1 s 1 37.32 WOJDA Bartosz UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -- #
2 s 2 39.85 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ IV B.D. LEWANDOWSKA Dorota #
600 m M
2 1:30.33 HAN Albert LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 93 U16 MZ III
110 m pł MŁ M
1 16.42 BUDYTA Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 93 U16 MZ +1.0 III
2 17.80 JACKOWSKI Tomasz MKS Pułtusk 94 U16 MZ +1.0 V #
3 18.11 RYCHLEWSKI Daniel UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ +1.0 V
4 18.18 DUNOWSKI Emil UKS LA Basket Warszawa 93 U16 MZ +1.0 V
5 18.50 VANOUS Kamil UKS LA Basket Warszawa 93 U16 MZ +1.0 V
300 m pł M
1 s 1 42.94 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2020 M
2 s 1 43.29 RYCHLEWSKI Daniel UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ IV
3 s 1 44.36 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa # 94 U16 MZ IV #
4 s 1 44.64 NAPARTY Marcin LKS Olymp Błonie # 94 U16 MZ V
1 s 2 43.64 ROSIAK Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U16 MZ IV #
2 s 2 44.07 GODLEWSKI Wojciech MKS Pułtusk 94 U16 MZ IV #
Tyczka M
1 2.20 ŚWIESIULSKI Kamil UKS Orlęta Warszawa # 94 U16 MZ --
2 2.20 STAŃCZYK Jan UKS Orlęta Warszawa # 93 U16 MZ --
3 2.00 TRUSIAK Mateusz UKS Orlęta Warszawa # 94 U16 MZ --
5 1.90 BURDECKI Przemysław UKS Orlęta Warszawa # 93 U16 MZ --
Kula (4) M
1 17.18 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU II B.D. B.D. # M
2 14.21 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4230/11 2020 2
3 14.01 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U16 MZ III #
4 13.30 WASIL Dominik LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 95 U14 MZ IV ZGLESZEWSKI Daniel # Z/4902/11 2014 1
Dysk (1) M
1 59.62 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU II B.D. B.D. # M
2 51.63 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U16 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2020 M
3 45.34 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4230/11 2020 2
4 43.73 KŁOSIEWICZ Daniel MKS Pułtusk 93 U16 MZ III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1273760795593 sekund