Kędzierzyn-KoĽle 18 - 19.10.2008
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Wielobojach
Oszczep (600) K
1 w 41.25 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U20 OP II #
5-bój K
1 2420 MIOSKA Monika UKS-MOS Opole # 94 U16 OP IV
2 2371 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS IV
3 1929 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
4 1815 PASEK Dominika MMKS Kędzierzyn KoĽle # 93 U16 OP --
5 1157 IGNACY Agnieszka MMKS Kędzierzyn KoĽle # 94 U16 OP --
7-bój J MŁ K
1 3779 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP III B.D. # Z/3660/11 2020 M
2 3107 SADO Joanna UKS-MOS Opole # 92 U18 OP -- B.D. # 3
3 2960 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U18 OP -- #
4 2435 PATYK Agnieszka TS AKS Chorzów # 92 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. B.D. Z/0983/11 2011 BEZ
7-bój K
1 3460 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U20 OP IV #
2 2632 KOT Anna MMKS Kędzierzyn KoĽle # 90 U20 OP --
110 m pł MŁ M
1 w 15.9 r KOZIOŁ Paweł MOSiR Mysłowice # 94 U16 SL +9.9 --
2 w 17.5 r CHOCHOROWSKI Mariusz UKS-MOS Opole # 93 U16 OP +9.9 -- #
110 m pł J MŁ M
1 w 14.7 r KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP +9.9 -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 w 15.1 r GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U18 OP +9.9 -- JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2020
3 w 15.7 r SOJKA Grzegorz UKS-MOS Opole 91 U18 OP +9.9 -- #
4 w 16.0 r PATERAK Marcin MKS Ekonomik Nysa # 91 U18 OP +9.9 --
110 m pł M
1 w 14.8 r PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 Sen OP +9.9 --
2 w 15.2 r CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP +9.9 --
3 w 15.5 r JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP +9.9 -- #
4 w 17.1 r STACHOWICZ Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP +9.9 -- #
Wzwyż M
1 w 1.76 CHOCHOROWSKI Mariusz UKS-MOS Opole # 93 U16 OP IV #
Trójskok M
1 w 12.81 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP 0.0 IV OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2020 1
Dysk (1.5) M
1 w 42.34 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn KoĽle # 92 U18 OP III
Oszczep (600) M
1 w 42.00 KOZIOŁ Paweł MOSiR Mysłowice # 94 U16 SL IV
Oszczep (800) M
1 w 57.69 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 Sen OP II
8-bój MŁ M
1 4304 KOZIOŁ Paweł MOSiR Mysłowice # 94 U16 SL III
2 3389 CHOCHOROWSKI Mariusz UKS-MOS Opole # 93 U16 OP V #
8-bój J MŁ M
1 4647 PATERAK Marcin MKS Ekonomik Nysa # 91 U18 OP III
2 4604 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP III STANISLAWSKI Krzysztof # 1
3 4590 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2020
5 3920 SOJKA Grzegorz UKS-MOS Opole 91 U18 OP -- #
6 3120 SIDOROWICZ Amadeusz UKS-MOS Opole # 92 U18 OP --
10-bój JUN M
1 4621 MAĆKÓW Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U20 OP IV
2 4619 KĘDROŃ Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U20 OP IV #
10-bój M
1 7083 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 Sen OP M
2 5753 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP III #
3 5590 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP III
4 4762 STACHOWICZ Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP -- #
5 3924 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U23 OP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5908191204071 sekund