Sieradz 03.05.2010
Mityng 3 maja (brak fotofiniszu)
100 m K
1 e 1 13.25 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD -0.5 IV
2 e 1 13.82 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD -0.5 --
3 e 1 14.13 CICHAŃSKA Anna UKS Jedynka Łowicz 93 U18 LD -0.5 --
4 e 1 14.44 WAWSZCZAK Ewa LUKS PMOS Zduńska Wola 89 U23 LD -0.5 --
1 e 2 13.07 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD -1.3 III FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
2 e 2 13.57 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD -1.3 IV
3 e 2 13.91 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD -1.3 -- #
4 e 2 14.32 JANKOWSKA Marta KS Żeglina Sieradz 94 U18 LD -1.3 --
1 e 3 12.94 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD -0.6 III B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 e 3 13.36 KOWALSKA Iga MULKS MOS Sieradz # 96 U16 LD -0.6 IV FIRLIT Roman # BEZ
3 e 3 13.38 KĘPA Karolina MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -0.6 IV
4 e 3 13.88 MUSIELSKA Wiktoria MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -0.6 V
1 e 4 13.72 ŁUCZYWEK Pola UKS 55 Łódź # 96 U16 LD -0.4 IV PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0262/12 BEZ
2 e 4 14.33 ZARĘBA Marta KS Żeglina Sieradz 96 U16 LD -0.4 V
3 e 4 14.44 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U14 LD -0.4 V #
4 e 4 15.10 PAWEŁEK Karolina UKS Jedynka Łowicz 96 U16 LD -0.4 --
1 e 5 13.28 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP -0.2 IV BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
2 e 5 14.40 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD -0.2 V #
3 e 5 15.86 WOJTYSIAK Patrycja KS Żeglina Sieradz 98 U14 LD -0.2 --
1 f 12.90 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD -0.3 III FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
2 f 12.99 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD -0.3 III B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
3 f 13.07 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD -0.3 III
4 f 13.35 KĘPA Karolina MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -0.3 IV
5 f 13.43 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP -0.3 IV BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
6 f 13.73 KOWALSKA Iga MULKS MOS Sieradz # 96 U16 LD -0.3 IV FIRLIT Roman # BEZ
300 m K
1 s 1 43.62 CZAJA Ewa KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD --
2 s 1 44.58 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesiątka Radomsko 94 U18 LD --
3 s 1 45.34 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD --
4 s 1 45.52 KUBICKA Jolanta KS Żeglina Sieradz 86 Sen LD --
1 s 2 42.91 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD -- FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
2 s 2 43.17 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD --
3 s 2 45.52 WŁODARCZYK Natalia KS Żeglina Sieradz 88 U23 LD -- B.D. BEZ
4 s 2 47.53 JANKOWSKA Marta KS Żeglina Sieradz 94 U18 LD --
1 s 3 46.35 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD IV #
2 s 3 46.71 KOWALSKA Iga MULKS MOS Sieradz # 96 U16 LD V FIRLIT Roman # BEZ
3 s 3 48.98 MICHALAK Martyna SKS Start Łódź 96 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej BEZ
4 s 3 49.58 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U14 LD -- #
5 s 3 50.03 WRÓBLEWSKA Karolina MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD --
100 m M
1 e 1 11.90 KULIG Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.4 IV #
2 e 1 13.79 RATAJCZYK Michał KS Żeglina Sieradz 97 U14 LD -0.4 --
3 e 1 15.64 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U12 LD -0.4 -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2019 2
4 e 1 15.66 RĘBACZ Damian LUKS PMOS Zduńska Wola 98 U14 LD -0.4 --
5 e 1 17.28 STASIAK Patryk KS Żeglina Sieradz 97 U14 LD -0.4 --
1 e 2 11.71 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP -1.7 III
2 e 2 11.80 KULIG Krzysztof LKS Maraton Turek 93 U18 WP -1.7 IV
3 e 2 11.86 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP -1.7 IV #
4 e 2 12.20 MŁYNARCZYK Łukasz LKS Maraton Turek 92 U20 WP -1.7 IV
1 e 3 11.46 BARSKI Norbert RKS Łódź # 94 U18 LD -0.6 III B.D. # BEZ
2 e 3 12.60 SZYMCZAK Maciej LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -0.6 --
3 e 3 12.70 RATOWSKI Damian MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD -0.6 V #
4 e 3 13.25 JONCZYK Damian LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -0.6 -- FRYZE Aleksander Z/5077/11 2011 BEZ
1 e 4 12.02 KAROLAK Emil UKS Jedynka Łowicz 94 U18 LD -0.5 IV #
2 e 4 12.44 KLIMCZAK Marcin UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD -0.5 V #
3 e 4 12.68 ŚCIBOR Paweł UKS Jedynka Łowicz 94 U18 LD -0.5 --
4 e 4 14.91 ŻUREK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 97 U14 LD -0.5 --
1 e 5 11.58 KUŹNIAK Radosław MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD -0.6 III
2 e 5 12.32 ZAJĄCZKOWSKI Patryk KS Resursa Zduńska Wola 96 U16 LD -0.6 V
3 e 5 12.59 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.6 V ROSTEK William B.D. # Z/4507/11 2019
4 e 5 13.30 KOŁEK Maciej MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD -0.6 --
1 f 11.29 BARSKI Norbert RKS Łódź # 94 U18 LD -0.2 II B.D. # BEZ
2 f 11.35 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP -0.2 III
3 f 11.39 KUŹNIAK Radosław MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD -0.2 III
4 f 11.56 KULIG Krzysztof LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.2 III
5 f 11.60 KULIG Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.2 III #
6 f 11.79 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.2 IV #
300 m M
1 s 1 36.53 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD -- #
2 s 1 38.28 BARSKI Norbert RKS Łódź # 94 U18 LD -- B.D. # BEZ
3 s 1 39.01 PŁUCIENNIK Kamil MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD --
4 s 1 39.57 NITKA Maciej RKS Łódź # 93 U18 LD -- #
1 s 2 40.57 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U16 LD V
2 s 2 40.64 CABAJ Jacek KS Żeglina Sieradz 94 U18 LD --
3 s 2 40.72 RATOWSKI Damian MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD V #
4 s 2 41.12 RATAJCZYK Michał KS Żeglina Sieradz 97 U14 LD V
1 s 3 39.58 KRAKOWIAK Emil UKS Jedynka Łowicz 94 U18 LD --
2 s 3 41.80 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V ROSTEK William B.D. # Z/4507/11 2019
3 s 3 54.77 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U12 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.95082306861877 sekund