Poznań 30.04.2008
Mityng otwarcia sezonu.
100 m K
1 s 1 13.05 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U16 WP -1.0 III #
2 s 1 13.11 KOSZALIŃSKA Agata AZS Łódź 91 U18 LD -1.0 III
3 s 1 13.22 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -1.0 IV
4 s 1 13.27 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. # 88 U23 WP -1.0 -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2020 1
5 s 1 13.29 ŚRON Klaudia OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP -1.0 --
6 s 1 13.51 ŚWIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno # 92 U18 MZ -1.0 IV B.D. PARADOWSKI Wiesław # , Z/0359/11 , 2020
7 s 1 13.62 ADAMCZAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP -1.0 IV
8 s 1 13.79 OCHELSKA Natalia OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP -1.0 IV
1 s 2 12.92 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP -1.2 III B.D. # BEZ
2 s 2 13.00 KOBRYŚ Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP -1.2 III
3 s 2 13.44 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS -1.2 IV
4 s 2 13.47 WEIMANN Ewa WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP -1.2 IV
5 s 2 13.63 NOWACZYK Magdalena UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP -1.2 IV
6 s 2 13.68 PERLACH Natalia MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP -1.2 IV
7 s 2 14.01 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U20 LD -1.2 -- B.D. # BEZ
8 s 2 14.15 MATERNA Milena WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP -1.2 --
1 s 3 13.21 WACŁAWIK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP -1.3 IV
2 s 3 13.63 WOLANIN Agnieszka OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP -1.3 IV #
3 s 3 13.65 SZUSTER Marlena UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP -1.3 IV
4 s 3 13.74 LINDNER Emilia MKS Calisia Kalisz # 93 U16 WP -1.3 IV BARTKOWSKI Jerzy 4
5 s 3 13.77 WOŹNY Karolina UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP -1.3 IV
6 s 3 13.90 ROCHOWIAK Olga UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP -1.3 --
2 s 4 13.40 WOJCIECHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -1.4 IV
3 s 4 13.48 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP -1.4 IV
4 s 4 13.73 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP -1.4 IV
5 s 4 13.86 CHAŁAJDZIAK Alicja MKS Jarocin 90 U20 WP -1.4 -- PAWŁOWSKI Wojciech
6 s 4 13.97 DWORCZAK Anna UKS Junior Nietążkowo # 90 U20 WP -1.4 --
7 s 4 14.62 TABACZEWSKA Anna MKS Baszta Szamotuły # 94 U16 WP -1.4 -- #
8 s 4 14.94 STEFANOWSKA Karolina TS Olimpia Poznań # 94 U16 WP -1.4 -- B.D.
1 s 5 13.88 ANTKOWIAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP -2.4 --
2 s 5 13.95 CICHOWLAS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. # 94 U16 WP -2.4 V KACZOR Mieczysław # Z/2494/11 2012 3
3 s 5 14.31 PAWLAK Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP -2.4 --
4 s 5 14.34 MIELCAREK Karolina MKL Gniezno # 93 U16 WP -2.4 V PINIARSKI Paweł BEZ
5 s 5 14.41 BERENT Aleksandra LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP -2.4 --
6 s 5 14.46 JANKOWSKA Klaudia MKS Calisia Kalisz # 92 U18 WP -2.4 -- BARTKOWSKI Jerzy 3
7 s 5 14.73 JELIŃSKA Izabela KS Gwardia Piła # 94 U16 WP -2.4 --
8 s 5 14.76 PODOLSKA Ewelina MKS Calisia Kalisz # 92 U18 WP -2.4 --
1 s 6 13.67 MACIEJEWSKA Aneta KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP -0.7 -- B.D. BEZ
2 s 6 13.90 ZALEWSKA Izabela UKS Trójka Marzenin # 94 U16 WP -0.7 V #
3 s 6 13.96 ADAMSKA Anna OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP -0.7 --
4 s 6 14.21 CHERUBIN Magdalena MKS Calisia Kalisz # 92 U18 WP -0.7 -- BARTKOWSKI Jerzy BEZ
5 s 6 14.31 KACZMAREK Kinga MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP -0.7 V #
6 s 6 14.72 RUSIN Joanna UKS Herbertus Wronki # 93 U16 WP -0.7 -- BIEDZIAK Anna
7 s 6 14.73 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła # 93 U16 WP -0.7 --
8 s 6 15.65 SUCHOLAS Maria MKL Gniezno # 92 U18 WP -0.7 -- PINIARSKI Paweł
1 s 7 14.26 SZARAŃSKA Anna UKS Przełaj Żerków # 91 U18 WP -0.1 --
2 s 7 14.86 DULAT Roma UKS Sportowiec Borowo 92 U18 WP -0.1 --
3 s 7 15.21 RZYSKO Klaudia UKS Herbertus Wronki # 94 U16 WP -0.1 -- BIEDZIAK Anna
4 s 7 15.40 GROCHOWICZ Joanna MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP -0.1 --
5 s 7 15.46 CZERNIAKIEWICZ Joanna MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP -0.1 --
6 s 7 16.44 KULWIŃSKA Monika MKL Gniezno # 93 U16 WP -0.1 -- PINIARSKI Paweł BEZ
1 s 8 13.50 GROSZEK Daria WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP -0.7 IV
2 s 8 13.93 NAPIERAŁA Dorota WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP -0.7 --
3 s 8 14.16 NOWAK Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP -0.7 --
4 s 8 14.33 SOBASZKIEWICZ Kinga MKL Gniezno # 93 U16 WP -0.7 V PINIARSKI Paweł
5 s 8 15.08 IDKOWIAK Zuzanna MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP -0.7 --
6 s 8 15.90 NOWICKA Klaudia UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP -0.7 --
7 s 8 16.38 ZBORALSKA Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP -0.7 --
300 m K
1 s 1 39.68 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP -- #
2 s 1 40.94 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP -- #
3 s 1 41.32 GAŁENSKA Daria TS Olimpia Poznań # 90 U20 WP --
4 s 1 42.14 ŚWIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno # 92 U18 MZ -- B.D. PARADOWSKI Wiesław # , Z/0359/11 , 2020
5 s 1 42.57 ADAMCZEWSKA Małgorzata MKS Calisia Kalisz # 89 U20 WP -- B.D.
6 s 1 42.89 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP -- #
1 s 2 41.01 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP -- B.D. # BEZ
2 s 2 42.38 KOBRYŚ Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 93 U16 WP II
4 s 2 43.58 MATYSIAK Katarzyna OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- B.D.
5 s 2 43.68 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS --
6 s 2 43.75 MATYSIAK Anna OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- B.D. #
1 s 3 43.57 WOJCIECHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP --
2 s 3 43.89 WACŁAWIK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP --
3 s 3 44.48 WEIMANN Ewa WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP --
4 s 3 44.55 ADAMCZAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP --
5 s 3 45.24 DWORCZAK Anna UKS Junior Nietążkowo # 90 U20 WP --
1 s 4 44.23 REŚLIŃSKA Anna MKS Calisia Kalisz # 89 U20 WP -- BARTKOWSKI Jerzy B.D. # BEZ
2 s 4 44.83 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP III
3 s 4 44.88 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP III
4 s 4 45.10 PAWLAK Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP --
5 s 4 45.46 KRYSIAK Julia LKS Sana Kościan # 93 U16 WP IV TALIKADZE Roman 4
6 s 4 46.62 SZUSTER Marlena UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP --
1 s 5 44.27 STRÓŻYŃSKA Natalia LKS Sana Kościan # 94 U16 WP III TALIKADZE Roman B.D. # BEZ
2 s 5 44.61 ANTKOWIAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP --
3 s 5 44.97 GAJEWSKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP --
4 s 5 45.06 MATERNA Milena WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP --
5 s 5 46.70 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U16 WP V #
6 s 5 47.19 JESSA Mirona MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP --
1 s 6 45.46 LINDNER Emilia MKS Calisia Kalisz # 93 U16 WP IV BARTKOWSKI Jerzy 4
2 s 6 46.69 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U16 WP V #
3 s 6 46.73 PIOTROWICZ Małgorzata UKS Sportowiec Borowo 93 U16 WP V
4 s 6 46.80 HECHMANN Adrianna UKS Jedynka Gostyń # 93 U16 WP V
5 s 6 48.39 PODOLSKA Ewelina MKS Calisia Kalisz # 92 U18 WP --
6 s 6 49.03 WACHOWIAK Patrycja UKS Achilles Leszno # 94 U16 WP --
7 s 6 50.21 MANIA Monika WMLKS Nadodrze Powodowo # 92 U18 WP --
8 s 6 51.43 MOTYL Karolina TS Olimpia Poznań # 92 U18 WP --
1 s 7 43.66 CHAŁAJDZIAK Alicja MKS Jarocin 90 U20 WP -- PAWŁOWSKI Wojciech
2 s 7 44.11 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
3 s 7 47.13 GROSZEK Daria WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP --
4 s 7 47.46 PRZEGIĘTKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP -- B.D.
5 s 7 52.21 GROCHOWICZ Joanna MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP --
6 s 7 56.45 KULWIŃSKA Monika MKL Gniezno # 93 U16 WP -- PINIARSKI Paweł BEZ
1 s 8 45.24 ADAMSKA Anna OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP --
2 s 8 45.27 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP -- JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2020 1
3 s 8 46.47 SZARAŃSKA Anna UKS Przełaj Żerków # 91 U18 WP --
4 s 8 48.33 TOMASZEWICZ Joanna MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP --
5 s 8 48.80 PERLACH Natalia MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP --
6 s 8 52.32 WIELIŃSKA Joanna MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP --
1 s 9 45.33 STAŚKIEWICZ Katarzyna MUKS Kadet Rawicz # 94 U16 WP IV
2 s 9 46.70 MAJORCZYK Monika MKS Baszta Szamotuły # 94 U16 WP V #
3 s 9 48.62 SOBASZKIEWICZ Kinga MKL Gniezno # 93 U16 WP -- PINIARSKI Paweł
4 s 9 50.79 LASKOWSKA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo # 94 U16 WP --
5 s 9 50.87 BARTYZEL Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo # 94 U16 WP --
600 m K
1 s 1 1:35.64 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U18 WP -- #
2 s 1 1:36.76 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP II
3 s 1 1:37.02 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U16 OP II #
4 s 1 1:39.67 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP III
5 s 1 1:40.88 SKRZYPCZAK Karolina LKS Sana Kościan # 93 U16 WP III TALIKADZE Roman 3
6 s 1 1:48.19 PARUCKA Zuzanna TS Olimpia Poznań # 88 U23 WP -- B.D.
7 s 1 1:48.51 CIEMIĘGA Emilia KS Gwardia Piła # 92 U18 WP --
8 s 1 1:52.52 RATAJCZAK Natalia MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP --
1 s 2 1:44.99 Ł. M. KS AZS AWF Poznań # 92 U18 WP --
2 s 2 1:46.27 JAWORSKA Natalia MKL Gniezno # 94 U16 WP V NOWIŃSKI Krzysztof 5
3 s 2 1:46.70 MUSIDLAK Karolina MKL Gniezno # 92 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta
4 s 2 1:46.97 GUZIAŁ Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. # 92 U18 WP --
5 s 2 1:49.69 PRAŁAT Weronika UKS Jedynka Gostyń # 92 U18 WP --
6 s 2 1:50.16 MIKOŁAJCZYK Jagoda LKS Sana Kościan # 93 U16 WP --
7 s 2 1:50.62 SIERACKA Izabela UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP --
8 s 2 1:50.84 STRANC Karolina MKL Gniezno # 93 U16 WP -- PINIARSKI Paweł BEZ
9 s 2 1:51.72 CHMIELEWSKA Martyna MKL Gniezno # 93 U16 WP -- PINIARSKI Paweł BEZ
10 s 2 1:52.57 WOJCIESZAK Katarzyna LKLA Krokus Astromal Leszno # 93 U16 WP --
11 s 2 1:53.05 WAREŃCZAK Agnieszka OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- B.D. # BEZ
12 s 2 1:56.49 SZUSTER Joanna UKS Achilles Leszno # 89 U20 WP --
13 s 2 2:00.99 ICIEK Sandra TS Olimpia Poznań # 92 U18 WP -- #
1 s 3 1:46.66 TYLL Agnieszka KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -- WEGWERTH Włodzimierz BEZ
2 s 3 1:48.13 GOŚCINIAK Magdalena UKS Przełaj Żerków # 93 U16 WP V
3 s 3 1:52.36 KANIEWSKA Róża MKS Calisia Kalisz # 91 U18 WP -- BARTKOWSKI Jerzy B.D. # BEZ
4 s 3 1:53.04 PAWLAK Weronika UKS Sportowiec Borowo 92 U18 WP --
5 s 3 1:53.38 MACIOSZEK Weronika MKL Gniezno # 92 U18 WP -- SZYMAŃSKA Hanna BEZ
6 s 3 1:53.77 LACIUGA Miriam MKL Gniezno # 93 U16 WP -- PINIARSKI Paweł 4
7 s 3 1:54.18 WESELA Monika MKL Gniezno # 92 U18 WP -- SZYMAŃSKA Hanna
8 s 3 1:54.44 KUŚ Klaudia MKS Calisia Kalisz # 91 U18 WP -- BARTKOWSKI Jerzy
9 s 3 1:58.11 ŁUKA Emilia WMLKS Nadodrze Powodowo # 93 U16 WP --
10 s 3 1:59.93 GUZEK Karina UKS AS Czempiń # 93 U16 WP --
11 s 3 2:04.66 WRÓBLEWSKA Daria UKS Sportowiec Borowo 92 U18 WP --
1 s 4 1:53.04 PRZEWOZNA Karolina UKS Olimp Duszniki 94 U16 WP -- #
2 s 4 1:57.63 KWAPICH Dominika MKL Gniezno # 94 U16 WP -- PINIARSKI Paweł 3
3 s 4 1:58.70 FRĄCKOWIAK Paulina MKL Gniezno # 95 U14 WP -- PINIARSKI Paweł #
4 s 4 1:59.43 KOZŁOWSKA Jagoda MKL Gniezno # 94 U16 WP -- PINIARSKI Paweł
5 s 4 1:59.52 WIECEK Klaudia MKL Gniezno # 94 U16 WP -- PINIARSKI Paweł
6 s 4 2:01.14 PRAŁAT Marika UKS Jedynka Gostyń # 94 U16 WP --
7 s 4 2:04.64 SZESZYCKA Lucyna MKL Gniezno # 95 U14 WP -- B.D.
8 s 4 2:12.31 KRIMACKA Weronika MKL Gniezno # 96 U14 WP -- B.D.
1000 m K
1 s 1 2:56.13 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 93 U16 ZP II #
2 s 1 2:58.15 KOZŁOWSKA Magdalena TS Olimpia Poznań # 90 U20 WP -- BYTNIEWSKA Magdalena BEZ
3 s 1 3:00.13 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów # 89 U20 LB -- #
4 s 1 3:01.64 PINIARSKA Ewelina MKL Gniezno # 92 U18 WP -- PINIARSKI Paweł # BEZ
5 s 1 3:03.84 ZIMNIAK Agnieszka OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -- #
6 s 1 3:07.02 KOZICA Monika TS Olimpia Poznań # 90 U20 WP --
7 s 1 3:14.31 SOBCZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP --
8 s 1 3:16.95 PRZYDRÓŻNA Barbara KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS --
9 s 1 3:22.27 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U16 WP IV #
10 s 1 3:32.51 WAWRZASZEK Olga KS Energetyk Poznań # 94 U16 WP --
1 s 2 3:12.46 LIS Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U16 WP III #
2 s 2 3:15.16 PAPIEŻ Justyna MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP --
3 s 2 3:18.72 LIS Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U16 WP IV B.D. BEZ
4 s 2 3:20.25 DAJEWSKA Marta MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP -- B.D. BEZ
5 s 2 3:22.77 KOZIŃSKA Karolina MKL Gniezno # 93 U16 WP V PINIARSKI Paweł
6 s 2 3:23.82 MIESZCZAK Katarzyna MKL Gniezno # 92 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł BEZ
7 s 2 3:27.02 MUNIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP --
8 s 2 3:30.75 LUDWICZAK Patrycja MKL Gniezno # 91 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł B.D. BEZ
9 s 2 3:33.22 MARCINIAK Paulina MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP --
10 s 2 3:39.34 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo # 93 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4547/11 2013 2
Wzwyż K
1 f 1 1.61 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP III
2 f 1 1.58 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła # 93 U16 WP III
3 f 1 1.55 KOPYDŁOWSKA Magdalena KS Gwardia Piła # 91 U18 WP III B.D. # BEZ
4 f 1 1.50 SZULDA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP IV
5 f 1 1.50 CHUDAK Izabella MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP IV
6 f 1 1.50 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP IV JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2020 1
7 f 1 1.40 BIEDZIAK Marta UKS Herbertus Wronki # 93 U16 WP V
W dal K
1 f 1 5.76 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. # 88 U23 WP +1.6 II KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2020 1
2 f 1 5.19 NOWACZYK Magdalena UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP +1.5 III
3 f 1 4.95 STAŚKIEWICZ Katarzyna MUKS Kadet Rawicz # 94 U16 WP +1.2 IV
4 f 1 4.91 JANIAK Martyna MKS Calisia Kalisz # 92 U18 WP +2.2 IV BARTKOWSKI Jerzy # 3
5 f 1 4.75 NAPIERAŁA Dorota WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP +1.0 --
6 f 1 4.75 ZALEWSKA Izabela UKS Trójka Marzenin # 94 U16 WP +1.7 V #
7 f 1 4.66 CICHOWLAS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. # 94 U16 WP +2.0 V KACZOR Mieczysław # Z/2494/11 2012 3
8 f 1 4.64 ROCHOWIAK Olga UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP +1.0 --
9 f 1 4.46 BIEDZIAK Marta UKS Herbertus Wronki # 93 U16 WP +2.2 --
10 f 1 4.21 RUSIN Joanna UKS Herbertus Wronki # 93 U16 WP -0.9 -- BIEDZIAK Anna
11 f 1 4.18 MACIEJEWSKA Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań # 94 U16 WP +1.1 --
12 f 1 4.10 DULAT Roma UKS Sportowiec Borowo 92 U18 WP +2.8 --
13 f 1 4.05 BORKOWSKA Anna UKS Herbertus Wronki # 93 U16 WP +2.0 -- BIEDZIAK Anna
14 f 1 4.00 ZBORALSKA Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP +0.9 --
15 f 1 3.93 SZMYT Jagoda UKS Herbertus Wronki # 93 U16 WP +1.4 -- BIEDZIAK Anna
16 f 1 3.76 TURKOT Anna MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP +2.3 --
Kula (3) K
1 f 1 10.75 FRICZ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP IV #
2 f 1 7.59 PRZYBYŁA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo # 93 U16 WP --
3 f 1 6.81 HALANSKA Ewa MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP --
Kula (4) K
1 f 1 11.25 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA III B.D. # 1
2 f 1 11.15 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP III NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2020 M
3 f 1 10.81 CUKIER Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP III
4 f 1 10.38 WALCZAK Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
5 f 1 9.12 KOPYDŁOWSKA Magdalena KS Gwardia Piła # 91 U18 WP IV B.D. # BEZ
6 f 1 9.09 GÓRNA Jowita WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP IV
7 f 1 9.02 BRYZA Weronika MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP IV
8 f 1 8.88 TOBIASZ Joanna KKL Rodło Kwidzyn # 88 U23 PM -- B.D. BEZ
9 f 1 8.78 MIŁOŚ Magdalena WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP --
10 f 1 8.48 ŁYSIAK Izabela MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP --
11 f 1 8.46 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP --
12 f 1 8.46 KUCZYK Weronika WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP --
13 f 1 8.35 BUDA Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo # 92 U18 WP --
14 f 1 7.34 MATUSZEWSKA Katarzyna MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP --
15 f 1 5.38 LEŚNIK Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo # 92 U18 WP --
Dysk (1) K
1 f 1 50.75 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL I KALISZEWSKI Krzysztof # Z/0183/11 2019
2 f 1 36.64 WALCZAK Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
3 f 1 35.91 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP III
4 f 1 33.78 GÓRNA Jowita WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP III
5 f 1 28.40 KOPERSKA Joanna MUKS Kadet Rawicz # 92 U18 WP IV
6 f 1 28.03 BRYZA Weronika MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP IV
7 f 1 26.92 ŁYSIAK Izabela MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP --
8 f 1 26.88 CUKIER Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP --
9 f 1 25.82 GAWEŁ Sylwia WMLKS Nadodrze Powodowo # 92 U18 WP --
10 f 1 24.08 STRÓŻYK Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP --
11 f 1 24.07 TOMCZAK Kinga MKS Baszta Szamotuły # 91 U18 WP --
12 f 1 21.90 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U18 MA -- B.D. # 1
13 f 1 18.76 TOMASZEWSKA Michalina MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP --
Młot (3) K
1 f 1 35.28 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP IV
2 f 1 32.65 KRYSTEK Barbara UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP V
Młot (4) K
1 f 1 72.18 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL MM KALISZEWSKI Krzysztof # Z/0183/11 2019
2 f 1 59.70 FILIPKOWSKA Alicja AZS-AWF Warszawa # 87 U23 MZ M #
3 f 1 36.38 GRUSZECZKA Agata MUKS Kadet Rawicz # 92 U18 WP IV #
4 f 1 34.15 GÓRSKA Karolina UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP IV B.D. # BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 38.57 NOWAK Sandra AZS-AWF Gorzów # 91 U18 LB III
2 f 1 38.51 NOWAK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP III
3 f 1 30.11 BARSZCZEWSKA Ewelina MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP IV
4 f 1 26.49 ROGOZIŃSKA Magdalena WMLKS Nadodrze Powodowo # 93 U16 WP --
5 f 1 21.33 MICHALSKA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP -- #
6 f 1 18.51 NADOBNIK Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo # 93 U16 WP --
7 f 1 17.36 PIECZYŃSKA Katarzyna UKS AS Czempiń # 94 U16 WP --
100 m M
1 s 1 11.23 RÓŻAŃSKI Maciej KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP -1.8 II #
2 s 1 11.28 DEREZIŃSKI Zachariasz TS Olimpia Poznań # 90 U20 WP -1.8 II JAGACIAK Jarosław 1
3 s 1 11.37 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP -1.8 III GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2020 M
4 s 1 11.69 DACH Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP -1.8 III
1 s 2 11.49 PODZEREK Aleksander LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U20 WP -1.3 III #
2 s 2 11.56 RESZKOWSKI Daniel KS AZS AWF Poznań # 92 U18 WP -1.3 III BIEDERMANN Roman Z/3940/11 2012 3
3 s 2 11.70 JARZYNA Piotr LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U20 WP -1.3 III
4 s 2 11.93 WOJKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP -1.3 IV BIEDERMANN Roman 2
5 s 2 12.00 SZTUL Łukasz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP -1.3 IV
6 s 2 12.47 DACH Karol MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP -1.3 --
1 s 3 11.94 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP -1.3 IV BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
2 s 3 12.05 BAUWENS Dennis UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP -1.3 IV
3 s 3 12.11 NASKRĘT Rafał MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP -1.3 IV
4 s 3 12.11 KRAJEWSKI Adrian LKS Orkan Wlkp. Poznań # 91 U18 WP -1.3 IV
5 s 3 12.14 FULARZ Maciej UKS Achilles Leszno # 90 U20 WP -1.3 IV #
6 s 3 12.27 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U18 WP -1.3 --
7 s 3 12.69 MARCINEK Tomasz LKLA Krokus Astromal Leszno # 91 U18 WP -1.3 --
1 s 4 12.02 JASZCZAK Bogusz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP -1.2 IV
2 s 4 12.09 OSZMIAN Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U20 WP -1.2 IV
3 s 4 12.37 NADOLSKI Mateusz UKS Herbertus Wronki # 90 U20 WP -1.2 -- BIEDZIAK Leszek
4 s 4 12.52 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola # 87 U23 KP -1.2 -- WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
5 s 4 12.65 LIPOŃSKI Seweryn niest. Poznań # 90 U20 WP -1.2 -- SZUDROWICZ Stanisław B.D. # BEZ
6 s 4 12.85 GUMNY Adrian UKS Herbertus Wronki # 92 U18 WP -1.2 -- BIEDZIAK Leszek
1 s 5 12.50 WITKOWSKI Maciej MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP -1.3 V
2 s 5 12.52 WIŚNIEWSKI Piotr UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP -1.3 --
3 s 5 12.56 CHUDZICKI Kamil KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP -1.3 -- BIEDERMANN Roman 3
4 s 5 12.79 KUREK Wojciech MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP -1.3 --
5 s 5 12.90 BĄK Maciej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP -1.3 -- #
6 s 5 12.92 STASZEWSKI Szymon MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP -1.3 -- #
7 s 5 12.97 KARLIŃSKI Dawid UKS Przełaj Żerków # 93 U16 WP -1.3 --
8 s 5 13.00 RUNOWSKI Jan MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP -1.3 -- #
1 s 6 12.33 TROJANOWICZ Radosław LKS Orkan Wlkp. Poznań # 91 U18 WP -1.3 -- B.D.
2 s 6 12.43 SZCZUDLAK Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP -1.3 --
3 s 6 12.68 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP -1.3 --
4 s 6 12.85 SZAFRANIEC Szymon KS AZS AWF Poznań # 83 Sen WP -1.3 --
5 s 6 13.31 KOLARSKI Filip MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP -1.3 -- #
6 s 6 13.58 HEJNA Rafał niest. Poznań # 79 Sen WP -1.3 -- B.D.
1 s 7 12.36 KAWALA Michał MKS Calisia Kalisz # 91 U18 WP -1.2 -- BARTKOWSKI Jerzy 3
2 s 7 12.36 WOLNIEWICZ Ireneusz OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -1.2 -- #
3 s 7 12.51 LUBIATOWSKI Witold MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP -1.2 V
4 s 7 12.61 TRZCIŃSKI Paweł MKL Gniezno # 93 U16 WP -1.2 V PINIARSKI Paweł 4
5 s 7 13.23 HOFMAN Michał MKS Calisia Kalisz # 94 U16 WP -1.2 -- BARTKOWSKI Jerzy 4
6 s 7 13.39 SPYCHAŁA Piotr UKS Herbertus Wronki # 94 U16 WP -1.2 -- BIEDZIAK Leszek
7 s 7 13.53 MIKOŁAJCZAK Jakub MKS Baszta Szamotuły # 94 U16 WP -1.2 --
8 s 7 14.00 PERLACH Marcin MKS Baszta Szamotuły # 94 U16 WP -1.2 -- #
300 m M
1 s 1 35.10 RÓŻAŃSKI Maciej KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP -- #
2 s 1 35.93 SPYCHAŁA Leszek TS Olimpia Poznań # 85 Sen WP --
3 s 1 36.44 BARANIAK Krzysztof LKS Orkan Wlkp. Poznań # 87 U23 WP --
4 s 1 36.58 JASZCZAK Bogusz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP --
5 s 1 36.75 FULARZ Maciej UKS Achilles Leszno # 90 U20 WP -- #
6 s 1 36.81 WYPYSZYŃSKI Jarosław KS AZS AWF Poznań # 85 Sen WP --
7 s 1 37.44 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP -- MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2020 M
8 s 1 38.69 KRAJEWSKI Adrian LKS Orkan Wlkp. Poznań # 91 U18 WP --
1 s 2 36.07 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP --
2 s 2 36.44 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2020 M
3 s 2 37.01 CIEŚLAWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP II #
4 s 2 37.05 PRABUCKI Hubert MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U20 WP -- #
5 s 2 37.78 KMIEĆ Marcin TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP --
6 s 2 38.25 MARSZAŁEK Szymon MKL Gniezno # 90 U20 WP -- PINIARSKI Paweł
1 s 3 35.89 DEREZIŃSKI Zachariasz TS Olimpia Poznań # 90 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław 1
2 s 3 36.07 URBANIAK Dawid OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP --
3 s 3 37.44 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP --
4 s 3 37.67 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola # 87 U23 KP -- WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
5 s 3 39.52 CHABOWSKI Bartosz KS AZS AWF Poznań # 87 U23 WP -- B.D.
1 s 4 36.47 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP --
2 s 4 37.71 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP -- BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
3 s 4 38.77 SZAFRANIEC Szymon KS AZS AWF Poznań # 83 Sen WP --
4 s 4 38.94 MARCINEK Tomasz LKLA Krokus Astromal Leszno # 91 U18 WP --
5 s 4 39.05 KUBISIAK Jędrzej TS Olimpia Poznań # 90 U20 WP --
6 s 4 39.19 KORCZYK Przemysław LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP --
1 s 5 37.52 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP III #
2 s 5 38.28 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U18 WP --
3 s 5 40.06 KARLIŃSKI Dawid UKS Przełaj Żerków # 93 U16 WP IV
4 s 5 40.36 FRAŚ Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. # 62 Masters WP -- B.D. Z/4670/18 2020 BEZ
5 s 5 41.04 BĄK Maciej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP V #
6 s 5 41.06 MALEWSKI Paweł TS Olimpia Poznań # 93 U16 WP V
7 s 5 41.42 PAWLAK Mikołaj MKS Calisia Kalisz # 93 U16 WP V BARTKOWSKI Jerzy BEZ
1 s 6 37.78 DUDAR Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U20 WP -- B.D. # BEZ
2 s 6 38.11 BONDALSKI Wojciech LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U20 WP --
3 s 6 38.31 NOWAK Piotr SKLA Słupsk # 90 U20 PM --
4 s 6 38.50 WOLNIEWICZ Ireneusz OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -- #
5 s 6 42.07 HOFMAN Michał MKS Calisia Kalisz # 94 U16 WP V BARTKOWSKI Jerzy 4
1 s 7 37.00 BONDALSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP --
2 s 7 38.59 NASKRĘT Rafał MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP --
3 s 7 41.03 KUREK Wojciech MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP --
4 s 7 41.22 LUTHER Miłosz MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP --
5 s 7 41.24 ZIĘBA Dawid MKL Gniezno # 92 U18 WP -- SZYMAŃSKA Hanna
1 s 8 39.51 LUBIATOWSKI Witold MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP IV
2 s 8 42.65 RUNOWSKI Jan MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP -- #
3 s 8 44.00 ŚPIĄCZKA Paweł UKS AS Czempiń # 94 U16 WP --
4 s 8 48.81 JAGIEŁKA Jędrzej UKS Sprint Przeźmierowo 94 U16 WP --
5 s 8 49.72 HEJMAN Wiktor UKS Sprint Przeźmierowo 94 U16 WP --
600 m M
1 s 1 1:23.57 WESOŁOWSKI Marcin MKL Gniezno # 91 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł 3
2 s 1 1:27.02 JAŃCZAK Filip KS Polonia Środa Wlkp. # 89 U20 WP -- B.D. Z/3669/19 2019
3 s 1 1:27.92 SOBCZAK Michał OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -- #
4 s 1 1:29.25 KOWALSKI Szymon LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U20 WP --
5 s 1 1:29.65 FRANKOWSKI Kajetan LKLA Krokus Astromal Leszno # 90 U20 WP --
6 s 1 1:31.37 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań # 92 U18 WP -- MAĆKOWIAK Robert # Z/1189/11 2011 2
7 s 1 1:31.75 GÓRALSKI Damian MKL Gniezno # 92 U18 WP -- PINIARSKI Paweł
8 s 1 1:31.96 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP III
9 s 1 1:32.48 KUBACKI Jakub MKL Gniezno # 92 U18 WP -- PINIARSKI Paweł
1 s 2 1:24.04 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U20 ZP -- MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2020 M
2 s 2 1:34.19 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań # 95 U14 WP IV B.D. # 3
3 s 2 1:35.54 SKRZYPEK Jakub UKS Olimp Duszniki # 94 U16 WP V PLUCIŃSKI Krzysztof # BEZ
4 s 2 1:35.82 CHUDZIŃSKI Szymon UKS Przełaj Żerków # 93 U16 WP V
5 s 2 1:37.03 KRYSTKOWIAK Adrian UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP V
6 s 2 1:39.16 WALENCIAK Łukasz LKS Sana Kościan # 91 U18 WP --
7 s 2 1:40.66 WINIECKI Piotr TS Olimpia Poznań # 93 U16 WP --
8 s 2 1:42.45 ZYS Andrzej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 94 U16 WP --
9 s 2 1:44.50 ŁUCKI Adrian MKL Gniezno # 95 U14 WP -- GORCZYŃSKI Paweł
10 s 2 1:45.54 KULASIŃSKI Bartłomiej MKS Juvenia Puszczykowo # 93 U16 WP -- TALIKADZE Roman BEZ
11 s 2 1:49.37 ŁUCKI Dawid MKL Gniezno # 95 U14 WP -- GORCZYŃSKI Paweł
1000 m M
1 s 1 2:26.34 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 U23 ZP -- OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
2 s 1 2:27.11 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- B.D. 2
3 s 1 2:28.24 DACKA Patryk PLKS Gwda Piła # 88 U23 WP -- #
4 s 1 2:28.59 MATUŁA Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 Sen KP -- DELIŃSKI Henryk # Z/2192/11 2014 2
5 s 1 2:28.75 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -- #
6 s 1 2:30.27 KIERZEK Adam SL Olimpia Poznań # 89 U20 WP -- B.D. # 2
7 s 1 2:30.31 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP --
8 s 1 2:35.83 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP -- #
9 s 1 2:43.97 GIL Sebastian OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP --
1 s 2 2:32.72 KOZŁOWSKI Jarosław OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP --
2 s 2 2:33.41 FORSZPANIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U20 WP --
3 s 2 2:35.55 MARCINIAK Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP --
4 s 2 2:36.02 SZCZOTKA Maciej MLKS Sparta Złotów # 92 U18 WP -- KOWALSKI Dariusz 2
5 s 2 2:36.63 PRĄDZYŃSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -- #
6 s 2 2:38.12 STACHECKI Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP --
7 s 2 2:40.08 KOWALSKI Dariusz MLKS Sparta Złotów # 68 Masters WP -- B.D.
8 s 2 2:42.28 KOWALSKI Bartosz MLKS Sparta Złotów # 92 U18 WP -- B.D. B.D. 4
9 s 2 2:42.63 PIOTROWSKI Dawid OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP --
10 s 2 2:48.14 JĘDROWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP --
1 s 3 2:36.23 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP --
2 s 3 2:36.82 WIĘCIOREK Łukasz KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP --
3 s 3 2:37.77 WUCKI Adrian MKL Gniezno # 92 U18 WP -- PINIARSKI Paweł 3
4 s 3 2:41.38 BYTNIEWSKI Szymon SKS Unia Swarzędz # 91 U18 WP -- B.D. B.D. B.D. # , Z/0649/11 , 2017 2
5 s 3 2:41.91 NOWAK Jakub LKS Sana Kościan # 92 U18 WP -- TALIKADZE Roman # Z/1455/11 2012 BEZ
6 s 3 2:43.70 BĄKOWSKI Michał UKS Junior Nietążkowo # 91 U18 WP --
7 s 3 2:48.67 KONIECZNY Adam niest. Poznań # 92 U18 WP -- MOTYL Edward Z/0636/11 2011 3
8 s 3 2:52.07 SKRZYPNIAK Arkadiusz OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP --
9 s 3 2:55.90 KOZAK Krzysztof UKS Junior Nietążkowo # 90 U20 WP --
1 s 4 2:42.91 PRZYBYLSKI Marcin KS AZS AWF Poznań # 89 U20 WP -- WEGWERTH Włodzimierz Z/5261/11 2012 BEZ
2 s 4 2:43.28 NAPIERAŁA Wojciech TS Olimpia Poznań # 92 U18 WP --
3 s 4 2:44.10 KOMOROWSKI Mateusz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U20 WP --
4 s 4 2:46.56 KORDUS Wojciech UKS Jedynka Gostyń # 89 U20 WP --
5 s 4 2:47.79 KAPELA Paweł KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -- WEGWERTH Włodzimierz BEZ
6 s 4 2:48.13 WACHOWIAK Adrian UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP --
7 s 4 2:48.73 ZARYCZNY Bartosz MKL Gniezno # 92 U18 WP -- B.D. # 4
8 s 4 2:49.06 SZREYMAN Grzegorz MKL Gniezno # 92 U18 WP -- PINIARSKI Paweł
9 s 4 2:49.93 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U16 WP IV #
10 s 4 2:50.49 KRAWCZYK Marcin MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP --
1 s 5 2:48.60 HAN Michał MKL Gniezno # 93 U16 WP IV PINIARSKI Paweł 4
2 s 5 2:48.85 CZAJA Emil KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -- WEGWERTH Włodzimierz Z/3938/11 2012 BEZ
3 s 5 2:50.28 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP V #
4 s 5 2:50.30 SKUBISZYŃSKI Wojciech MKS Gniezno 93 U16 WP V GORCZYŃSKI Paweł B.D. Z/0942/12 2012 BEZ
5 s 5 2:50.56 PABICH Tomasz WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP --
6 s 5 2:51.81 ZIÓŁKOWSKI Adrian MKL Gniezno # 93 U16 WP V PINIARSKI Paweł BEZ
7 s 5 2:52.65 ZIELIŃSKI Łukasz MKL Gniezno # 92 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł BEZ
8 s 5 2:56.44 LEMAŃCZYK Mateusz MKL Gniezno # 93 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta BEZ
9 s 5 3:02.57 MAJORCZYK Adam LKS Sana Kościan # 91 U18 WP --
10 s 5 3:05.20 SZCZEŚNIAK Maciej MKL Gniezno # 92 U18 WP -- B.D. BEZ
1 s 6 2:49.06 GRACZYK Adrian KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP -- B.D. BEZ
2 s 6 2:49.97 LUTER Radosław MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP -- #
3 s 6 2:56.29 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP V B.D. 2
4 s 6 2:57.32 MATYASZCZYK Marek UKS Achilles Leszno # 93 U16 WP V
5 s 6 3:01.18 OSIŃSKI Patryk MKL Gniezno # 93 U16 WP -- SZYMAŃSKA Hanna # BEZ
6 s 6 3:05.78 HAN Jakub MKL Gniezno # 93 U16 WP -- PINIARSKI Paweł
7 s 6 3:06.73 SAMIŁO Łukasz MUKS Kadet Rawicz # 95 U14 WP -- #
8 s 6 3:09.64 NIEPIEKŁO Tomasz MUKS Kadet Rawicz # 93 U16 WP --
9 s 6 3:13.63 ŁUKASZEWSKI Krzysztof MKS Gniezno 94 U16 WP -- SZYMAŃSKA Hanna # Z/0941/12 2012 4
10 s 6 3:20.89 TALIKADZE Łukasz LKS Sana Kościan # 94 U16 WP --
11 s 6 3:29.31 ZIÓŁKOWSKI Patryk MKL Gniezno # 94 U16 WP -- PINIARSKI Paweł BEZ
2000 m M
1 s 1 5:35.31 KACZMAREK Jakub TS Olimpia Poznań # 88 U23 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1191/11 2011 3
2 s 1 5:42.09 ANDRZEJAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U20 WP --
3 s 1 5:42.93 ŁUCYK Maciej KS AZS AWF Poznań # 83 Sen WP -- WEGWERTH Włodzimierz # Z/1002/12 2012 3
4 s 1 5:50.56 BOJKO Mikołaj KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP --
5 s 1 5:52.25 KLONOWSKI Mateusz KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP --
6 s 1 5:57.28 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP --
7 s 1 5:59.94 CHUDZICKI Adam KS AZS AWF Poznań # 87 U23 WP -- WEGWERTH Włodzimierz # Z/5260/11 2012 3
8 s 1 6:10.11 FRAŚ Jan LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U20 WP --
9 s 1 6:10.41 GOLEC Tobiasz MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP --
10 s 1 6:31.19 PIECUCH Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP --
11 s 1 6:51.30 ROBASZEK Paweł KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP --
12 s 1 6:53.40 HAMPEL Hubert UKS AS Czempiń # 93 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/4561/11 2012 4
Wzwyż M
1 f 1 1.95 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U20 WP II #
2 f 1 1.95 BARSZCZEWSKI Tomasz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 87 U23 WP II
3 f 1 1.90 RÓŻAŃSKI Jakub MUKS Kadet Rawicz # 90 U20 WP III
4 f 1 1.90 CZERNIAK Norbert MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP III
5 f 1 1.90 RUTKOWSKI Jarosław WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ III #
6 f 1 1.85 WACHOWSKI Arkadiusz MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP III
7 f 1 1.80 GORZELAŃCZYK Jędrzej MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP IV
8 f 1 1.75 KĘSY Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP IV
9 f 1 1.70 SZYMKOWIAK Patryk UKS Trójka Marzenin # 93 U16 WP V #
10 f 1 1.65 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn # 92 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek # Z/0544/11 2014 2
11 f 1 1.65 SZCZEPAŃSKI Kamil MKL Gniezno # 92 U18 WP -- PINIARSKI Paweł
12 f 1 1.60 HAN Krzysztof MKL Gniezno # 91 U18 WP -- PINIARSKI Paweł
13 f 1 1.55 UHEREK Bartosz MKL Gniezno # 91 U18 WP -- PINIARSKI Paweł
14 f 1 1.55 SZYMAŃSKI Jakub MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP --
15 f 1 1.50 SPRINGER Bartosz MKS Baszta Szamotuły # 91 U18 WP --
16 f 1 1.50 RENN Sebastian MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP -- #
Tyczka M
1 f 1 3.50 LISEK Piotr OSOT Szczecin # 92 U18 ZP IV SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/1183/11 2020 MM
W dal M
2 f 1 6.54 KAWALA Michał MKS Calisia Kalisz # 91 U18 WP +1.3 III BARTKOWSKI Jerzy 3
3 f 1 6.18 JARZYNA Piotr LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U20 WP +1.4 IV
5 f 1 5.96 NADOLSKI Mateusz UKS Herbertus Wronki # 90 U20 WP +1.8 IV BIEDZIAK Leszek
6 f 1 5.95 WITKOWSKI Maciej MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP +2.2 IV
7 f 1 5.52 TRZCIŃSKI Paweł MKL Gniezno # 93 U16 WP +1.0 -- PINIARSKI Paweł 4
8 f 1 5.23 KOZAK Albert MKS Baszta Szamotuły # 91 U18 WP +2.2 --
9 f 1 5.14 KOLARSKI Filip MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP +0.3 -- #
1 7.01 ŚWIERCZYŃSKI Adrian KS AZS AWF Poznań # 87 U23 WP +1.5 II #
Kula (4) M
1 f 1 13.02 SCHULZE Piotr LUKS Orkan Września # 93 U16 WP IV #
2 f 1 12.18 GALANT Bartosz LUKS Orkan Września # 93 U16 WP V #
3 f 1 11.34 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP V
4 f 1 10.50 JASKUŁA Michał MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP -- #
5 f 1 10.18 SZYMUL Błażej MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP --
6 f 1 10.07 LEMBICZ Paweł MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP -- #
Kula (5) M
1 f 1 16.11 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki # 92 U18 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
2 f 1 13.91 SKOTARCZAK Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP III B.D. # 3
3 f 1 12.57 CYCH Piotr MUKS Kadet Rawicz # 92 U18 WP IV #
4 f 1 11.83 RZEPA Jakub UKS Herbertus Wronki # 92 U18 WP -- BIEDZIAK Leszek
5 f 1 11.58 ORZECHOWSKI Mirosław LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP --
6 f 1 11.45 NOWAK Hubert MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP --
7 f 1 10.85 SZYMCZAK Adrian TS Olimpia Poznań # 92 U18 WP --
8 f 1 10.57 SKRZYPNIAK Cyryl MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP --
9 f 1 10.25 SKOCZEK Michał MKS Baszta Szamotuły # 92 U18 WP -- #
10 f 1 9.41 SZCZEPSKI Dawid UKS Herbertus Wronki # 92 U18 WP -- BIEDZIAK Leszek
11 f 1 9.35 OLEJNICZAK Bartosz MKS Baszta Szamotuły # 91 U18 WP --
Kula (6) M
1 f 1 12.68 TOMIAK Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP IV
2 f 1 12.54 NOGAJ Roger WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP IV
3 f 1 12.35 GRZELAK Sławomir WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP IV
Kula (7.26) M
1 f 1 11.47 KWIATKOWSKI Paweł KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP --
Dysk (1) M
1 f 1 42.99 GALANT Bartosz LUKS Orkan Września # 93 U16 WP III #
2 f 1 38.50 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań # 93 U16 WP IV
3 f 1 31.95 WOJCIECHOWSKI Krzysztof MKS Baszta Szamotuły # 93 U16 WP V #
4 f 1 26.07 MAŚLAK Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 94 U16 WP --
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.51 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki # 92 U18 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
2 f 1 42.04 KRUPA Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP III
3 f 1 40.66 SKOTARCZAK Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP III B.D. # 3
4 f 1 40.35 KOŁODZIEJ Marcin UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP III
5 f 1 37.94 ADAMCZAK Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo # 91 U18 WP IV
6 f 1 33.79 SZYMCZAK Adrian TS Olimpia Poznań # 92 U18 WP --
7 f 1 32.64 SKRZYPNIAK Cyryl MKS Juvenia Puszczykowo # 91 U18 WP --
8 f 1 30.30 ORZECHOWSKI Mirosław LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP --
9 f 1 27.64 WIETRZYŃSKI Mateusz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP --
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.44 NOGAJ Roger WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP II
2 f 1 39.86 TOMIAK Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
3 f 1 36.92 GRZELAK Sławomir WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP IV
Młot (5) M
1 f 1 68.02 KRUPA Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP I
2 f 1 56.82 CYCH Piotr MUKS Kadet Rawicz # 92 U18 WP III #
3 54.09 MAREK Adrian MUKS Kadet Rawicz # 92 U18 WP III
Młot (6) M
1 f 1 54.51 TRUPKIEWICZ Marcin MUKS Kadet Rawicz # 90 U20 WP II B.D. # BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 48.07 HENCZKE Hubert UKS Olimp Duszniki # 93 U16 WP III #
2 f 1 39.03 ORŁOWSKI Norbert MKS Juvenia Puszczykowo # 93 U16 WP V
3 f 1 33.21 PISZCZ Jędrzej UKS Sportowiec Borowo 93 U16 WP --
Oszczep (700) M
1 f 1 51.72 PIETRASIAK Damian MKS Calisia Kalisz # 92 U18 WP III BARTKOWSKI Jerzy B.D. 3
2 f 1 50.01 SZTUL Łukasz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP III
3 f 1 40.20 GUMNY Adrian UKS Herbertus Wronki # 92 U18 WP -- BIEDZIAK Leszek
4 f 1 37.10 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP --
5 f 1 35.70 NEFERMANN Adam MKS Juvenia Puszczykowo # 92 U18 WP --
6 f 1 35.20 BAUWENS Dennis UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP --
7 f 1 33.31 WIETRZYŃSKI Mateusz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 92 U18 WP --
8 f 1 33.17 PERZ Tobiasz UKS Herbertus Wronki # 92 U18 WP -- BIEDZIAK Leszek
9 f 1 28.00 WIŚNIEWSKI Piotr UKS Sprint Przeźmierowo 92 U18 WP --
Oszczep (800) M
1 f 1 51.72 PASZKOWSKI Wojciech WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.26904296875 sekund