Warszawa 27.03.2024
Zawody w chodzie sportowym Road to Antalya24
Chód 1 km K
1 1 s 1 5:03.49 mx MURAWSKA Róża RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14214/21 2024
2 2 s 1 5:06.57 mx SIWIŃSKA Jagoda RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2059/20 2024
3 3 s 1 6:30.95 mx BRONZ Liliana UKS 12 Kalisz 2012 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/1885/23 2024
1 1 s 2 5:27.64 mx KLUK Lea MOS CSiR D±browa Górnicza 2014 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/2390/24 2024 LDK!
2 2 s 2 5:41.65 mx MATEJA Michalina UKS 12 Kalisz 2013 U12 WP -- KISIEL Krzysztof Z/6761/23 2024
3 3 s 2 5:58.37 mx PRZYBYSZEWSKA Kaja RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/4168/22 2024
4 4 s 2 6:16.80 mx SZEWCZAK Weronika MKS Bank BS Płońsk 2013 U12 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0137/24 2024 LDK!
5 5 s 2 6:17.95 mx OLSZEWSKA Zofia RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- ROKITA Mariusz Z/14785/21 2024
Chód 3 km K
1 s 1 16:31.95 mx SZMYTKOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0043/23 2024 LDK!
2 s 1 17:25.49 mx KUBICKA Lena UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0557/23 2024 LDK!
3 s 1 18:02.01 mx BEDNARZ Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/2244/20 2024 LDK!  OSU  
4 s 1 18:02.57 mx SZMYTKOWSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/5163/22 2024 LDK!
5 s 1 18:35.15 mx BRONISZ Małgorzata UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/6533/21 2024 LDK!  OSU  
6 s 1 18:54.39 mx ZAJACZKOWSKI Matylda RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ IV KORZENIOWSKI Robert Z/2120/24 2024
7 s 1 22:15.36 mx WOROŃCZUK Antonina KS Parkiet Hajnówka 2009 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0238/23 2024 LDK!
Chód 5 km K
1 s 1 26:16.01 ZEMBROWSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ II CHOJECKI Daniel Z/0977/23 2024  KNF  
2 s 1 27:22.30 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL III KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2024 LDK!  KNF   KN B  
3 s 1 29:52.16 GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP III KISIEL Krzysztof Z/2594/21 2024 LDK!  KN B  
Chód 10 km K
1 s 1 43:55.80 CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ MM CHOJECKI Daniel Z/1414/13 2024 MM  KNS  
2 s 1 44:08.43 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK MM KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  KNS  
3 s 1 48:14.37 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Masters PM I BRZOZOWSKI Artur Z/1228/11 2024 1  KNS  
4 s 1 48:20.00 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB I WO¬NIAK Agnieszka Z/2001/18 2024 3 LDK!  KNF  
5 s 1 49:42.81 ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 Sen PK I TOMALA Grzegorz Z/2611/15 2024 BEZ
6 s 1 50:42.44 KRZYŻANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U23 LB I WO¬NIAK Agnieszka Z/4792/18 2024 LDK!  KNF  
7 s 1 50:56.43 CYMBALIŃSKA Ewelina AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU I CHOJECKI Daniel B.D. Z/4555/18 2024  KNF  
8 s 1 51:55.33 WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U23 ZP I WO¬NIAK Agnieszka Z/3207/16 2024 3
9 s 1 58:28.64 SZYDŁOWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/13082/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
  s 1 DNF TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U20 WP -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/0162/20 2024 LDK!  KNF  
  s 1 DNF WI¦NIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/1053/18 2024 3 LDK!  KNF   KN B  
Chód 1 km M
1 1 s 1 6:10.75 mx SZMYTKOWSKI Oskar MKS Bank BS Płońsk 2014 U12 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3679/24 2024 LDK!
1 1 s 2 5:03.14 mx USS Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- B.D. Z/2934/21 2024
2 2 s 2 5:17.58 mx KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/2066/20 2024
3 3 s 2 5:20.57 mx RADZKI Stanisław RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14784/21 2024
4 4 s 2 5:33.36 mx GRINHOLC Wojciech RKS Rumia 2012 U14 PM -- GRINHOLC Grzegorz Z/6320/21 2024 LDK!
5 5 s 2 6:10.63 mx KLĘKOWICZ Filip MKS Bank BS Płońsk 2011 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3662/23 2024 LDK!
6 6 s 2 6:33.95 mx MAŁOWIEJSKI Krzysztof RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- CHROBOT Daniel Z/1308/24 2024
Chód 3 km M
1 s 1 19:24.39 mx MISIAK Jan UKS 12 Kalisz 2011 U14 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/3225/23 2024 LDK!
Chód 5 km M
1 s 1 31:58.52 GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie 1966 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/1785/11 2024 BEZ
2 s 1 38:24.99 DROZDOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2010 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0136/24 2024 LDK!
  s 1 DQ GÓRNICKI Seweryn MKS Bank BS Płońsk # 2009 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0482/23 2024 LDK!
Chód 10 km M
1 s 1 39:32.63 BEN HLIMA Maher RKS ŁódĽ 1989 Masters LD I CHYLIŃSKI Andrzej Z/1129/22 2024  KNS  
2 s 1 40:08.64 BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK I B.D. Z/0001/11 2024
3 s 1 41:54.19 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Masters OP I TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2024 MM  KNS  
4 s 1 42:56.97 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL I LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM  KNS  
5 s 1 43:36.94 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2000 Sen KP I LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena Z/1990/15 2024 LDK!
6 s 1 45:35.62 JASIŃSKI Przemysław WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ II CHOJECKI Daniel Z/3703/22 2024  KNF  
7 s 1 45:35.65 GOŁˇBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK II ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/4687/18 2024 LDK!  KNF  
8 s 1 47:06.86 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U18 KP II LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena Z/0147/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
9 s 1 48:04.28 ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK III ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz Z/1379/20 2024 LDK!  KN B  
10 s 1 49:34.46 LIPIEC Tomasz KS AZS AWF Warszawa 1971 Masters MZ III B.D. Z/7653/21 2024
11 s 1 49:48.24 DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ III KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2024  KNF  
12 s 1 53:10.51 DZIEWULSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ IV CHOJECKI Daniel Z/9225/21 2024  KN B  
13 s 1 55:35.00 SROKA Karol KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA IV MIREK Wacław Z/1035/23 2024
  s 1 DNF PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -- CHOJECKI Daniel Z/12798/21 2024 LDK!  KN B  
  s 1 DNF PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec # 2003 U23 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2024 2  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.54901695251465 sekund