Dudince (SVK) 16.03.2024
43rd Dudinska 50
Chód 1 km K
4 s 1 4:58 r MURAWSKA Róża RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14214/21 2024
4 s 2 6:12 r PRZYBYSZEWSKA Kaja RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/4168/22 2024
Chód 3 km K
13 + 1 13:54.5 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  KNS  
25 + 1 14:39.0 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/2001/18 2024 3 LDK!  KNF  
26 + 1 15:01.5 r KRZYŻANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U23 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/4792/18 2024 LDK!  KNF  
28 + 1 15:01.9 r CYMBALIŃSKA Ewelina AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -- CHOJECKI Daniel B.D. Z/4555/18 2024  KNF  
29 + 1 15:04.1 r WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U23 ZP -- WO¬NIAK Agnieszka Z/3207/16 2024 3
3 + 2 14:46.0 r ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 Sen PK -- TOMALA Grzegorz Z/2611/15 2024 BEZ
8 + 3 15:08.2 r WI¦NIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/1053/18 2024 3 LDK!  KNF   KN B  
9 + 3 15:08.2 r TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U20 WP -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/0162/20 2024 LDK!  KNF  
11 + 4 17:11.9 r SYCZ Juliana RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ -- CHYLIŃSKI Andrzej Z/3250/21 2024  KN B  
5 s 5 16:22 r CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2024 LDK!
Chód 5 km K
13 + 1 23:07.1 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  KNS  
25 + 1 24:16.5 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/2001/18 2024 3 LDK!  KNF  
26 + 1 24:53.0 r KRZYŻANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U23 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/4792/18 2024 LDK!  KNF  
28 + 1 25:05.7 r CYMBALIŃSKA Ewelina AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -- CHOJECKI Daniel B.D. Z/4555/18 2024  KNF  
29 + 1 25:24.8 r WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U23 ZP -- WO¬NIAK Agnieszka Z/3207/16 2024 3
3 + 2 24:37.3 r ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 Sen PK -- TOMALA Grzegorz Z/2611/15 2024 BEZ
8 + 3 25:17.8 r WI¦NIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP II WI¦NIEWSKI Paweł Z/1053/18 2024 3 LDK!  KNF   KN B  
11 + 3 25:43.5 r TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U20 WP II WI¦NIEWSKI Paweł Z/0162/20 2024 LDK!  KNF  
9 s 4 28:36 r SYCZ Juliana RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ III CHYLIŃSKI Andrzej Z/3250/21 2024  KN B  
Chód 10 km K
10 + 1 46:01.4 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK M KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  KNS  
23 + 1 48:13.8 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB I WO¬NIAK Agnieszka Z/2001/18 2024 3 LDK!  KNF  
27 + 1 49:41.7 r KRZYŻANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U23 LB I WO¬NIAK Agnieszka Z/4792/18 2024 LDK!  KNF  
28 + 1 51:12.4 r CYMBALIŃSKA Ewelina AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU I CHOJECKI Daniel B.D. Z/4555/18 2024  KNF  
29 + 1 51:54.6 r WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U23 ZP I WO¬NIAK Agnieszka Z/3207/16 2024 3
3 s 2 49:16 r ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 Sen PK I TOMALA Grzegorz Z/2611/15 2024 BEZ
9 s 3 50:47 r WI¦NIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP I WI¦NIEWSKI Paweł Z/1053/18 2024 3 LDK!  KNF   KN B  
11 s 3 52:31 r TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U20 WP II WI¦NIEWSKI Paweł Z/0162/20 2024 LDK!  KNF  
Chód 20 km K
6 s 1 1:31:41 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK MM KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  KNS  
21 s 1 1:36:25 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB MM WO¬NIAK Agnieszka Z/2001/18 2024 3 LDK!  KNF  
24 s 1 1:41:23 r KRZYŻANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U23 LB I WO¬NIAK Agnieszka Z/4792/18 2024 LDK!  KNF  
26 s 1 1:44:55 r CYMBALIŃSKA Ewelina AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU I CHOJECKI Daniel B.D. Z/4555/18 2024  KNF  
28 s 1 1:48:29 r WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U23 ZP II WO¬NIAK Agnieszka Z/3207/16 2024 3
Chód 1 km M
2 s 1 5:15 r KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/2066/20 2024
Chód 3 km M
12 + 1 12:11.8 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Masters OP -- TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2024 MM  KNS  
25 + 1 12:24.4 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL -- LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM  KNS  
28 + 1 12:34.2 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK -- B.D. Z/0001/11 2024
5 + 2 13:25.7 r JASIŃSKI Przemysław WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ -- CHOJECKI Daniel Z/3703/22 2024  KNF  
8 + 2 13:55.3 r GOŁˇBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK -- ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/4687/18 2024 LDK!  KNF  
10 + 2 14:04.9 r DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2024  KNF  
11 + 2 14:14.0 r ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK -- ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz Z/1379/20 2024 LDK!  KN B  
12 + 2 14:14.0 r PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -- CHOJECKI Daniel Z/12798/21 2024 LDK!  KN B  
14 + 2 15:08.8 r DZIEWULSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -- CHOJECKI Daniel Z/9225/21 2024  KN B  
Chód 5 km M
12 + 1 20:19.0 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Masters OP -- TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2024 MM  KNS  
27 + 1 20:49.9 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK -- B.D. Z/0001/11 2024
28 + 1 20:50.2 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL -- LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM  KNS  
5 + 2 22:17.9 r JASIŃSKI Przemysław WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ -- CHOJECKI Daniel Z/3703/22 2024  KNF  
9 + 2 23:09.2 r GOŁˇBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK -- ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/4687/18 2024 LDK!  KNF  
10 + 2 23:45.0 r DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2024  KNF  
11 + 2 23:46.5 r PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -- CHOJECKI Daniel Z/12798/21 2024 LDK!  KN B  
12 + 2 23:48.0 r ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK -- ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz Z/1379/20 2024 LDK!  KN B  
14 + 2 25:18.4 r DZIEWULSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -- CHOJECKI Daniel Z/9225/21 2024  KN B  
Chód 10 km M
14 + 1 41:03.0 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Masters OP I TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2024 MM  KNS  
20 + 1 41:32.7 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK I B.D. Z/0001/11 2024
26 + 1 42:01.7 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL I LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM  KNS  
6 s 2 44:41 r JASIŃSKI Przemysław WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ I CHOJECKI Daniel Z/3703/22 2024  KNF  
10 s 2 46:35 r GOŁˇBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK II ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/4687/18 2024 LDK!  KNF  
12 s 2 47:28 r PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ II CHOJECKI Daniel Z/12798/21 2024 LDK!  KN B  
13 s 2 47:55 r ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK II ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz Z/1379/20 2024 LDK!  KN B  
14 s 2 48:45 r DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ III KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2024  KNF  
15 s 2 50:45 r DZIEWULSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ III CHOJECKI Daniel Z/9225/21 2024  KN B  
Chód 20 km M
21 s 1 1:25:36 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL M LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM  KNS  
  s 1 DNF TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Masters OP -- TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2024 MM  KNS  
  s 1 DNF BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK -- B.D. Z/0001/11 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.76767706871033 sekund