Kielce 23.03.2024
Zimowy Puchar ŚZLA w Rzutach 2024
Kula (3) K
1 10.70 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK IV OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz , Z/10485/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 8.14 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
3 7.35 KAWALEC Maja UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK -- BIELACHA Maciej Z/4105/23 2024
4 7.06 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
Kula (4) K
1 7.78 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2024  KN B  
Dysk (0.75) K
1 19.16 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
2 16.67 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 31.80 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2024  KN B  
2 29.33 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U20 MA IV PATER Agnieszka Z/2224/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 24.52 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK -- OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz , Z/10485/21 , 2024 LDK!  KN B  
Młot (3) K
1 29.82 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK -- OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz , Z/10485/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 24.47 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
3 19.24 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
Młot (4) K
1 43.35 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U20 SK II FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2024 5 LDK!  KN B  
2 35.75 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2024  KN B  
Kula (5) M
1 12.67 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 10.40 WNUK Wiktor UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK -- BIELACHA Maciej Z/6576/23 2024
3 10.32 KĘDZIOR Karol UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK -- BIELACHA Maciej Z/6078/23 2024
4 10.22 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B  
5 9.42 WIETESKA Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław , Z/3290/23 , 2024 LDK!
6 9.04 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 8.79 ROGALA Piotr UKS Żaczek Połaniec 2008 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3555/24 2024 LDK!
8 8.19 ŚLIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2024 LDK!  OSU  
Kula (6) M
1 10.23 MAZUR Maciej UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2005 U20 SK -- BIELACHA Maciej Z/7029/23 2024
2 8.37 PYTKO Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2594/20 2024 LDK!
3 7.20 STACHOWIAK Mateusz UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13550/21 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1) M
1 32.29 ŚLIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1.5) M
1 44.67 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK III FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 39.71 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B  
3 26.32 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 21.60 ROGALA Piotr UKS Żaczek Połaniec 2008 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3555/24 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
1 21.17 PYTKO Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2594/20 2024 LDK!
  NM STACHOWIAK Mateusz UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13550/21 2024 LDK!  OSU  
Dysk (2) M
1 42.76 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK!
Młot (5) M
1 49.41 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B  
2 48.68 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 43.10 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 39.77 ŚLIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2024 LDK!  OSU  
5 32.38 WIETESKA Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław , Z/3290/23 , 2024 LDK!
6 24.54 ROGALA Piotr UKS Żaczek Połaniec 2008 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3555/24 2024 LDK!
Młot (6) M
1 47.74 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U20 SK III JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 42.18 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U20 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 30.02 PYTKO Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2594/20 2024 LDK!
4 22.03 STACHOWIAK Mateusz UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13550/21 2024 LDK!  OSU  
Młot (7.26) M
1 60.01 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU I KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2024 BEZ LDK!  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.57109093666077 sekund